شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۶:۳۷Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آستان قدس»

پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۶    
تهیه کننده و کارگردان این مجموعه گفت: تاریخ هزار و صد ساله یا بیش از هزار ساله آستان قدس رضوی در روایت تولید فصل سوم مجموعه میراثی از سناباد قرار گرفته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۹    
همزمان با ماه پر فضیلت رمضان؛ ماه مهمانی خدا، کتاب رمضان با قرآن از سوی بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی معرفی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۸    
گروه استان ها- در مجموعه آستان قدس رضوی و بارگاه شمس الشموس تلاش های متعددی در مسیر تکریم زائران به صورت یک امر مداوم صورت می گیرد.
در هفته ای که گذشت شاهد رویدادها و اظهارنظرهای مختلفی در حوزه بورس کالای ایران بودیم که مهم ترین موضوعات به مزایای معاملات گواهی سپرده برنج، تصویب طرح پیش فروش سیمان و فولاد در بورس کالا از سوی مجلس، پذیرش یک قطعه زمین آستان قدس رضوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۱    
در سال زراعی جاری، در قراردادی با آستان قدس رضوی، 800هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان دلگان به کشت این محصول اختصاص داده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۴۸    
گروه استان ها- دفتر خادمیاری آستان قدس رضوی شهرستان زرند در اقدامی خداپسندانه روزانه 500 پرس غذای گرم بین روزه داران نیازمند توزیع می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۱    
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ویژه برنامه رادیویی نسیم باران به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و با همکاری رادیو زیارت اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۶    
آستان قدس رضوی با اقدامات بهداشتی بستر مناسب برای اجرای برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان در حرم مطهر امام رضا علیه السلام را بیش از پیش فراهم کرده است.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۸    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مردم ایران طی42 سال گذشته، مسئولین کشور؛ بویژه روحانیونی که در مسند قدرت و مدیریتهای کلان کشور قرار داشته و دارند بطور شایسته ای ارزیابی و نمرات گوناگونی به آنها داده اند. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خدمات کتابخانۀ دیجیتال آستان قدس رضوی در شرایط کرونایی، قرآن منسوب به دستخط امام رضا (ع) در موزه رضوی و 214 هزار اقدام مرمتی در آثار تاریخی حرم رضوی اخبار این بسته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضویبا بیان اینکه نباید مرغ به مسئله کشور تبدیل شود،گفت: این 40 سال فکری برای خودکفایی در این عرصه مهم نکرده اید؟ ما که مقید به ایستادگی در برابر استکبار هستیم باید زمینه های تحقق آن ها را نیز فراهم کنیم نه اینکه مردم معطل مرغ باشند .
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آنچه زندگی یک انسان مؤمن را از غیر مؤمن متمایز می کند، اعتقاد به معاد و حسابرسی روز قیامت است و این اعتقاد به زندگی و حیات دنیوی انسان جهت می دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فاضل هاشمی از وجود بیش از 150 نسخه خطی و چپ سنگی از آثار این شاعر پرآوازه اواخر قرن ششم و اوایل قرن هفتم در این مرکز خبر داد و گفت: الهی نامه یکی از قدیمی ترین نسخ به خط کتابتی نستعلیق 13 سطری است که در سال 845 قمری کتاب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی بر عدم رقابت با بخش خصوصی تأکید و اظهار داشت: آستان قدس نباید به گونه ای وارد فعالیت های اقتصادی شود که بخش خصوصی احساس رقابت کند، رقابت نهادهای بزرگ با بخش خصوصی می تواند موجب دلسردی، انصراف از سرمایه گذاری و حتی خروج سرمایه ها از کشور شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۷    
شفقنا- آستان قدس رضوی در ماه مبارک رمضان برنامه های متعددی را اجرا می کند که گوشه ای از این برنامه ها برای مخاطبان ارجمند بیان می شود: معرفی نفایس قرآنی و مذهبی با محوریت رمضان در بستر مجازی ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- در آستانه ماه ضیافت الله و به همت مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی برنامه های مناسبتی این ایام ویژه مخاطبان غیر ایرانی حرم مطهر رضوی تشریح شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به نام گذاری سال 1400 با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: آستان قدس باید در تحقق شعار سال پیشگام باشد و با تلاشی جهادی تمام امکانات و توان خود را برای تحقق این فرمایش رهبری بکار گیرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ویژه برنامه رادیویی نسیم باران به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و با همکاری رادیو زیارت اجرا می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۵    
سرزمین ایران از آغاز تاکنون همواره دانشمندان، شاعران، نویسندگان و هنرمندان مشهور و گرانقدری داشته که همانند گنجینه ای بسیار نفیس و با ارزش بوده که باعث اعتلای فرهنگ و دانش ایران شده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ثابت جازاری از انجام بیش از 214 هزار اقدام حفاظتی و مرمتی در سال گذشته خبر داد و گفت: این رقم نسبت به سال 98 افزایش چشمگیری داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی برنامه های قرآنی متنوعی را تدارک دیده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن جعفریان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این بسته ها توسط اعضای ستاد نماز جمعه، دفتر آستان قدس رضوی و خانواده های انجمن حمایت از زندانیان بین آسیب دیدگان کرونا و نیازمندان شهرستان توزیع می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایرانشهر گفت: در سال زراعی جاری کشاورزان کلزا کار شهرستان در آبان ماه سال گذشته بصورت قراردادی و با مشارکت آستان قدس رضوی، 400 هکتار از اراضی خود را به کشت کلزا اختصاص دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۲    
بیش از 90 درصد روغن خوراکی مورد استفاده در کشور وارداتی است در حالی که فرصت برای خودکفایی در تولید دانه های روغنی مهیاست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۸    
در استقبال از ماه مبارک رمضان صحن مطهر آستان قدس عباسی با 1000 تخته فرش جدید و فاخر مفروش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه استان گفت: ترویج فرهنگ ولایت مداری باید در برنامه های راهبردی کانون های آستان رضوی در استان قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۶    
گروه استان ها ترویج کتابخوانی در حرم رضوی با راه اندازی "رواق کتاب" از جمله اقداماتی است که در آستان قدس رضوی در دستور کار قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی برنامه های قرآنی حرم مطهر امام رضا(ع) در روزهای ماه رمضان را تشریح کرد که این برنامه ها برای سنین مختلف و در ساعات مختلف شبانه روز برگزار خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- آستان مقدس حسینی، مرکز دیالیز الوارث را که بزرگترین مرکز دیالیز در عراق است، در شهر مقدس کربلاء افتتاح کرد. این مرکز خدمات رایگان به بیماران همه استان ها ارائه می دهد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۵    
اداره پاسخگویی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در ماه مبارک رمضان پاسخگوی 24 ساعته به سوالات معرفتی زائران در حرم مطهر رضوی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی گفت: ترویج قرآن کریم ذیل نام مبارک امام رضا (ع) محور فعالیتهای این مرکز در حوزه های مختلف است اما با توجه به این که ماه رمضان ماه نزول قرآن است فعالیتهای این مجموعه در ماه بهار قرآن ویژه تر از زمان های دیگر اجرا می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نخستین دوره مسابقات بین المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) با تلاش های مسئولان فدراسیون دوومیدانی، شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی در شرایطی که کرونا تمام دنیا را فرا گرفته و رقابت های دوومیدانی کمتر شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۷    
برای حمایت، از کلزا کاران تفاهم نامه بین آستان قدس رضوی با جهاد کشاورزیخراسان رضوی امضاء شد .
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سومین دوره مسابقه بزرگ قرآن صاعد به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در فضای مجازی برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد مازندران در آیین افتتاح 313 آشپزخانه طرح اطعام مهدوی گفت: این طرح با مشارکت کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، خیران، آستان قدس رضوی، سپاه پاسداران، خیریه آبشار عاطفه ها اجرا می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، آستان قدس رضوی با تدارک ویژه برنامه های متعدد رسانه ای، بستری را فراهم کرده تا ارادتمندان به حضرت رضا(ع) در سراسر کشور و اقصی نقاط جهان، بتوانند از طریق رسانه های جمعی مخاطب ویژه برنامه های ماه قرآن در حرم مطهر رضوی باشند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: اصفهانی ها ماهانه 15 میلیون قرص نان سبوسدار مصرف می کنند. عضو هیات مدیره انجمن تغذیه سالم غلات کامل و عضو کمیته نان طیب آستان قدس رضوی در اصفهان گفت: ماهانه حدود 900 هزار کیسه آرد در زمینه تولید نان تافتون بربری، لواش، سنگک ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۴    
استهلال ماه مبارک رمضان در قم امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان فرهنگی هنری و مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ اهدا مدال های حسین رضازاده به موزه آستان قدس رضوی تعطیلی اصناف غیرضروری بازار بزرگ تهران جشنواره گل های لاله دراراک رونق دست فروشی با تعطیلی کتابفروشی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۷    
مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: میزبانی آستان قدس رضوی از رقابت های بین المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) افتخار بزرگی به حساب می آید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونایی شهر مشهد، آستان قدس رضوی برای ایجاد فضای مناسب زیارت، پروتکل های بهداشتی مقابله با این بیماری را تشدید و نظارت ها را تقویت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: مسابقات بین المللی دوومیدانی با نام جام امام رضا (ع)، در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به همت شرکت کشاورزی رضوی، زیرمجموعه بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی، در سال 99 الگوی کشت مشارکتی در 2 هزار هکتار از منطقه دق چهل تو در سرخس اجرایی شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونایی شهر مشهد، آستان قدس رضوی برای ایجاد فضای مناسب زیارت، پروتکل های بهداشتی مقابله با این بیماری را تشدید و نظارت ها را تقویت می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۶    
اسنادی که با نام وقف نامه های ماه رمضان فهرست شده و طبق تأکید و وصیت واقف باید به مصرف ماه مبارک رمضان می رسیده اند. درآمد این اسناد وقفی صرف اموری، چون برگزاری مراسم شب های قدر، قرائت قرآن، مراسم افطاری و چگونگی برپایی جشن عید فطر در حرم مطهر می شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کدخبر: 255133 || تاریخ: 24فروردین 1400 روزنامه خراسان رضوی: تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی، درگذشت حاجیه خانم معصومه محروقی والده گران قدر شهید محمدرضا اویسی ثانی حافظ قرآن و از شهدای شاخص دانشگاه علوم اسلامی رضوی را تسلیت گفت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
در آخرین روز از ماه شعبان و به همت معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی مراسم شکوه بندگی ویژه استقبال از ماه مبارک رمضان در حرم مطهررضوی برگزار می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان اسبق وزنه برداری ایران و جهان مدال های خود را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حسین رضازاده، قهرمان اسبق وزنه برداری ایران و جهان عصر دیروز طلای جهانی، طلای مسابقات آسیایی و کاپ بهترین وزنه برداری آسیا را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کرد. ...
گذار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون املاک و اراضی بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه مجموعه بنیاد پای کار مردم روستای حسین آباد جنگل است، گفت: 2هکتار زمین در مجاورت روستا با کاربری مسکونی قطعه بندی و آماده واگذاری به متقاضیان است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۸    
مدیر گروه فرهنگ و سیره رضوی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی از اجرای 8 طرح پژوهشی با محوریت فرهنگ و سیره رضوی در سال جاری خبر داد.