یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۱۵May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصدی گری»

خلخالیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانداری خلخال با ارسال تصاویر و محتوای ذیل به ارائه خدمات 1000 روزه دولت در زمان تصدی گری شهید ابراهیم رئیسی در کسوت ریاست جمهوری اسلامی ایران پرداخت. لینک کوتاه: khalkhalim.com/a335c
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۱    
تهران-ایرنا- سر در اصلی دانشگاه تهران میعادگاه تجمع هیئت های دانشجویی دانشگاه های کشور بود. هیئت هایی که پیش از شروع محرم سیاهپوش شده بودند و دسته های عزاداری خود را اینبار برای شهید جمهور، چندماه زودتر راه انداخته بودند ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی نظام پزشکی با بیان اینکه حساب های ملی سلامت چند سال است انجام نشده است، گفت: کاهش تصدی گری دولت، از راه های مؤثر در افزایش سهم سلامت است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
امیر حسن کاکایی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت معتقد است: دولت چون همچنان مایل به تصدی گری است این بار پای چینی ها را وسط کشید اما بعید به نظر می رسد آنها پا روی پوست خربزه بگذارند چرا که چینی ها برای توسعه اقتصاد خود در سطح جهان برنامه ای دارند تا خود را یک ابر قدرت خوشنام نشان دهند لذا بعید به ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۱    
مجتبی حاذق مدیر کل آفرینش های ادبی و هنری کانون کشور میهمان کارشناسان، مسئولین و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی بود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی گفت: سیاست معاونت میراث فرهنگی، توسعه، حمایت از بخش خصوصی، مجموعه داران و موزه های غیر دولتی است، در این میان دولت بنای تصدی گری ندارد. ما تسهیل گر، ناظر و سیاستگذار هستیم.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
احمد انارکی محمدی نماینده منتخب مردم رفسنجان در مجلس در حاشیه رویداد کرمان ایدکس 2024 به نقد رشد تصدی گری در دولت پرداخت و گفت: باید تصدی گری در دولت کاهش یابد و امور به بخش خصوصی واگذار شود؛ ما در مجلس این مهم را دنبال می کنی
پایگاه خبری مشهد رخداد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ورود داروسازی ثامن به تولید قطره های چشمی در راستای پیشبرد رسالت اجتماعی آستان قدس رضوی در حمایت از شرکت های دانش بنیان، طرح های نوآورانه و پذیرش سرمایه گذاری داخلی و خارجی با رویکرد عدم تصدی گری در جهت تولید محصولات با ارزش افزوده بالا، توسعه محصولات و سرمایه گذاری ...
معاون سازمان تات در نشستی با اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکتری و ارشد ترویج و آموزش کشاورزی و توسعه روستایی دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرد: برای رسیدن به نتایج مطلوب دولت باید از تصدی گری به تنظیم گری، تغییر ماهیت داده و برنامه ریز خوبی در همه بخش ها باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منتخب مردم قروه و دهگلان در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه فرهنگی، مجلس شورای اسلامی باید مدیریت کلان را انجام دهد و از تصدی گری خود کم کند و حمایت های خوبی را از کارهای فاخر فرهنگی داشته باشد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منتخب مجمع انتخاباتی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با بیان اینکه قصد تصدی گری ندارم و به دنبال سبک و سبک داری نخواهیم رفت اظهار داشت: هدف من رفع مشکلات فدراسیون به ویژه استخدام قهرمانان و رفع مشکلات بیمه آنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قصد تصدی گری ندارم و به دنبال سبک و سبک داری نخواهیم رفت؛ هدف من رفع مشکلات فدراسیون به ویژه استخدام قهرمانان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: گسترش سواد در ابعاد متنوع آن تکلیفی الهی است که باید از طریق تغییر نگرش و گذر از تصدی گری به تنظیم گری اتفاق بیافتد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی سران قواگفت: در بخش اقتصاد نیاز به تحول جدی داریم .چرا تصدی گری از ادارات گرفته نمی شود و به مردم داده نمی شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: مجلس باید در جهت گرفتن تصدی گری ها از دولت و مشارکت مردم در اقتصاد تلاش کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مشهد -ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: منشأ اثرگذاری اقتصادی استان بخش خصوصی و اتاق بازرگانی است و هر چقدر اتاق در این حوزه ها تخصصی تر وارد شود، تصدی گری حاکمیت کمتر خواهد شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش گفت: بخش مهمی از اقتصاد ایران در اختیار دولت است و سیطره دولت بر اقتصاد بر هیچ مقامی پوشیده نیست. به این ترتیب معنای شعار جهش تولید با مشارکت مردم بدان معناست که دولت باید بخشی از تصدی گری خود را به نفع بخش خصوصی و مردم واگذار کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای عالی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: خواهان بازگشت تعرفه گذاری خدمات پزشکی به این سازمان هستیم و دولت در این حوزه نظارت و تصدی گری داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تصدی گری دولت در مسئله تولید تا حدی مناسب است و آن نظارت دقیق برای ورود سرمایه های مردم در تولید سود بخش برای کشور است. باید برای سرمایه گذاران آرامش خاطر فراهم شود.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی معتقد است با وجود اینکه از نبویان، آقا تهرانی و... به عنوان اشخاصی که شانس رییس مجلس شدن دارند، یاد می شود، رقابت اصلی و جدی برای تصدی گری این سمت بین قالیباف و متکی خواهد بود.
بانک ملی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی در گفت وگو با روابط عمومی بانک ملی ایران درخصوص عملکرد این بانک در سال 1402 گفت: بانک ها باید به سمت تأمین منابع و حوزه اشتغال حرکت کنند. آن ها باید بتوانند به لحاظ تعریف واقعی ...
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری، عملکرد عباسی در شستان همواره مثبت و رو به جلو بوده است،وی از زمان تصدی گری شستان نگاه ویژه ای به پرسنل و خانواده کارکنان داشته است که از این لحاظ در تاریخ شستان بی سابقه بوده است و به نوعی محبوب کارکنان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج- نامزد انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد گفت: یکی از مشکلات موجود دخالت بیش از حد بخش دولتی در حوزه های تصدی گری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج- کاندیدای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان البرز با تاکید بر ضرورت پایان دادن به بنگاه داری بانک ها گفت: دولت تصدی گری خود را باید کاهش دهد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اجتماعی :محمد حسین بوچانی، مشاور معاونت برنامه ریزی گفت:سوابق و واکاوی دوره های مدیریتی در دولت ها نشان می دهد، بدون وضع قانون در مجلس شورای اسلامی تمایلی به اجرای نظام یکپارچه کلانشهری در قوه مجریه نیست.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۶   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای اداری استان هرمزگان گفت: مشارکت مردم در امر مهم جهش تولید که شعار و هدف اساسی سال است با حرف زدن محقق نمی شود بلکه باید زمینه ها و بستر های مشارکت مردم در جهش تولید را فراهم کنیم؛ در این رابطه دولت باید از تصدی گری خود بکاهد و بر حمایت گری و نظارت خود بیفزاید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در نشست با فعالان اقتصادی و اجتماعی کیش، گفت: برای رونق اقتصاد و ارتقای بخش خصوصی باید تصدی گری دولتی را کاهش داد.
ایانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام دامپزشکی از حمایت وزارت جهاد کشاورزی و همکاری سازمان دامپزشکی از سازمان نظام خبر داد.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از تحلیل بازار، قیمت خودرو در روزهای اخیر فراز و فرود قابل توجهی داشته است، خودرو به عنوان یک کالای سرمایه ای در سبد تورمی بانک مرکزی قرار گرفته است ...
پول پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هر اقدامی که بتواند تصدی گری دولت را به طور مستقیم و غیر مستقیم در اقتصاد کاهش داده و سهم بخش خصوصی و مردم را افزایش دهد قابل تقدیر است.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : مدیرعامل اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران گفت: اساساً دولت نباید امور را تصدی گری کند و این بحث را باید به بدنه جامعه واگذار کند، شان دولت تسهیل گری و نظارت عالیه است و این خود جامعه هست که در قالب تشکل های مردمی بایدامور اقتصادی، تولیدی، صنعتی و ... را به اجرا درآورد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۴    
مدیر مشارکت های اقتصادی بنیاد برکت در ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه این مجموعه 2 همت طرح در زنجیره آبی و سبز در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته به اجرا رسانده گفت: بنیاد برکت به دنبال ایجاد اشتغال پایدار بوده و به هیچ عنوان به دنبال تصدی گری نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اقتصادی بنیاد برکت با اشاره به تمرکز روی زنجیره سبز و آبی (کشاورزی و آبزی پروری) گفت: بنیاد برکت هیچ نوع تصدی گری ندارد و فقط تامین مالی را بر عهده دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: براساس اصل 44 قانون اساسی، موظف به واگذاری امور شهرک های صنعتی به شرکت های خدماتی هستیم تا با کم کردن تصدی گری بخش دولتی شاهد واگذاری امور به صاحبان صنایع باشیم.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به منظور کاهش تصدی های دولت در بخش کشاورزی و جلب حداکثری مشارکت بخش غیردولتی صاحب صلاحیت در انجام وظایف تصدی گری قابل واگذاری در مراکز خدمات جهادکشاورزی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهادکشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور امضا و مبادله شد . ...
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر جامع نگری و نگاه بلندمدت به توسعه شهری و روستایی از سوی شوراهای اسلامی، گفت: شوراها مظهر انتقال قدرت متمرکز دولتی به مدیریت مردمی هستند و مدیریت اجرایی استان برای واگذاری اختیارات به مردم با محوریت شوراهای اسلامی آمادگی کامل دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه فرهنگ قرار نیست تصدی گری کنیم، بلکه در دولت وظیفه نظارت و تسهیل گری را بر عهده داریم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۶    
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، گفت: در عرصه مسکن هرچه به سمت خودمالکی حرکت کنیم دولت تصدی گری اش را کم کند و بسترهای لازم را برای دادن تسهیلات و عرضه زمین به مردم برای مشارکت مردم فراهم کند زودتر می توانیم مشکل مسکن را حل کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: دولتمردان باید میزان تصدی گری خود در عرصه اقتصاد و بخش های مردمی را کاهش دهند.
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأکید بر اینکه حکمران نباید تصدی گری کند، گفت: حکمران حتما باید در میدان تصدی گری حضور داشته باشد که اگر اینگونه نباشد و میدان را نشناسد، امکان تصدی گری مطلوب را نخواهد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: اقتصاد مشکل دارد و بزرگترین مشکل آن تصدیگری دولت و وابستگی به نفت است که باید برای آن تدبیری اندیشید.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:برداشتن گام های تحقق شعار سال در کشور ما مستلزم ملزوماتی است که باید مد نظر مسئولان باشد، امسال پای مردم هم برای محقق شدن تولید به شعار سال باز شد. شاید دلیل انتخاب این شعار از سوی رهبری ناامیدی ایشان از تصدی گری دولت در اقتصاد باشد. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۲    
یک نماینده مجلس با اشاره به خام فروشی مواد اولیه در سایر بخش های اقتصادی، کاهش تصدی گری دولت در اقتصاد را به عنوان زمینه ای مهم برای افزایش مشارکت مردم در امر تولید بیان کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۸۴ سایت دیگر  
رحیم زارع نماینده مردم آباده، بوانات ، خرمبید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی اقدامات بانک ملی ایران در خروج از بنگاهداری و کاهش تصدی گری را گامی بلند در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت ...
مسعود خوانساری، رییس سابق اتاق بازرگانی تهران، اقتصاد دولتی را معضلی بر سر راه تحقق شعار سال 1403 دانست و بیان داشت: رونق بازار سرمایه وابسته به کاهش تصدی گری ها است و زمانی می توان در کشور شاهد ایجاد تحرک در فعالیت بخش خصوصی بود که تصمیمات لازم در زمینه حذف موانع کسب وکار از مسیر فعالیت ها گرفته ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در آئین افتتاحیه پانزدهمین جایگاه سوخت برند پالایشگاه اصفهان که با حضور رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه شاهین شهر و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان برگزار شد، مدیرعامل شرکت راتا ضمن قدردانی از رویکرد حرفه ای کارشناسان این شرکت ...
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۳    
سینماپرس: حمید بهمنی کارگردان سینما در آستانه روز ارتش گفت: متأسفانه سپاه مانند ارتش از سینماگران حمایت نمی کند و آن ها باید از ارتش الگو بگیرند. متأسفانه در سپاه تصدی گری می کنند و مثلا برای تأمین لباس و اسلحه از هنرمندان پول می گیرند در صورتی که هنرمند با اثرش تبلیغ فرهنگ جنگ را می کند و تازه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۰    
سرپرست امور آب سازمان برنامه و بودجه کشور در پیشوا ، خواستار کاهش تصدی گری دولت همزمان با افزایش همکاری با بخش خصوصی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۵    
اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی در نظر دارد در استناد به قانون تنظیم بخشی مقرارت دولت مصوب مجلس شورای اسلامی و در جهت توسعه و گسترش مراکز غیر دولتی هم راستا با کاهش حجم تصدی گری دولت مجوز فعالیت 2 واحد مرکز شبانه روزی بیماران روانی مزمن مرد و نیز 1 واحد مرکز شبانه روزی بیماران روانی مزمن زن در سطح ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با بیان اینکه دولت باید از تصدی گری و ذی نفعی خارج شود، گفت: ساختار دولت نیازمند تحول و تغییر نقش از متصدی به سیاست گذار است.