شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۹:۲۴Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصدی گری»

تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۲:۱۸    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: یکی از مطالبات راهبردی مبتنی بر شعارهای سال، مشارکت مردمی در مسائل اقتصادی است که باید تصدی گری افراطی دولت کنار گذاشته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ائمه جمعه استان تهران با تأکید بر اینکه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اولویت اصلی است ابراز داشتند که مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی، مسکن و اشتغال جد از تصدی گری خود کاسته و زمینه مشارکت مردم در را فراهم کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۱    
حوزه / امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه دولت آذربایجان نباید فریب وعده های تو خالی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را بخورد، تصریح کرد: با توجه به پیوند عمیقی که بین مردم ایران و مردم آذربایجان از لحاظ مذهبی، فرهنگی و تاریخی وجود دارد، بنابراین با همدلی توطئه های دشمنان خنثی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- امام جمعه موقت اصفهان گفت: یکی از مطالبات راهبردی مبتنی بر شعارهای سال، مشارکت مردمی در مسائل اقتصادی است که باید تصدی گری افراطی دولت کنار گذاشته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان با تأکید بر اینکه یکی از مطالبات راهبردی مشارکت مردمی در مسائل اقتصادی است، گفت: تصدی گری افراطی دولتی باید کنار برود، اگر تصدی دولت کم شود و مردم به عرصه مسائل اقتصادی و رشد تولید بیایند، موفق خواهیم شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه یکی از مطالبات راهبردی مبتنی بر شعارهای سال، مشارکت مردمی در مسائل اقتصادی است، گفت: در این راستا تصدی گری افراطی دولت باید کنار گذاشته شود، زیرا هر جا مردم حضور پیدا کردند ما موفق شدیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه قوانین لازم برای واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی وجود دارد و مجلس هم بر اجرای آن ها نظارت می کند، گفت: خصوصی سازی اقتصاد محقق نخواهد شد، مگر اینکه تحولی اساسی در نگرش و اقدامات دولت نسبت به این موضوع شکل گیرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عباس آرگون در گفت وگو با ایران اکونومیست، اظهار کرد: امروز نگاهی به تجربه بسیاری از کشورهای توسعه یافته نشان می دهد که در آنها دولت به عنوان سیاست گذار کلان و ناظر عمل می کند بخش مهمی از اقتصاد در اختیار بخش خصوصی واقعی قرار دارد ...
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۲:۱۷    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: رهبر معظم انقلاب اعتقاد دارند اقتصاد باید مردمی شده و دولت دست از تصدی گری بردارد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید تصدی گری افراطی دولت در عرصه های اقتصادی کاهش پیدا کند تا مشارکت اقتصادی مردم به عنوان پیشران توسعه اقتصادی قرار گیرد، گفت: این امر در گرو تغییر نگاه حکمران از تصدی گر افراطی به تسهیلگر فعال است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ جانشین دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم، رشد تولید، کاهش تصدی گری دولت در مسأله اقتصاد، تحول در نظام بانکی، رفع موانع تولید و سرمایه گذاری و حمایت از کالای ساخت داخل و مردمی سازی اقتصاد را الزامات مهم در تحقق شعار سال یاد کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا مقصودی، تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان سخنان رهبر انقلاب اسلامی در زمینه تصدی گری، آن را تهدید بزرگ اقتصاد ملی توصیف کرد و گفت: وقتی رهبر انقلاب از نقش بخش مردمی یا تعاونی می گویند، هدف شان این است کار به کسانی جز بخش دولتی و خصوصی سپرده شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حذف تصدی گری افراطی دولت در نظام اقتصادی گفت: باید مسئله تولید و اقتصاد در کشور مردمی شده و دولت و مجلس تنها با سیاست گذاری و حمایت های قانونی در خدمت تولید و مهار تورم باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: با نگاه کمک به دولت و بدون تصدی گری و یا نگاه منفعت طلبانه به سان سال های گذشته، برنامه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی را انجام خواهیم داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با ذکر آنکه دولت در زمینه اقتصادی باید تصدی گری را به مردم واگذار کند و خود نقش هدایتی، حمایتی و نظارتی را در اقتصاد بر عهده گیرد، گفت: لازم است تا دیپلماسی اقتصادی ما به طور کامل فعال شود، سفارتخانه های ما در کشورهای مختلف باید چهره ای اقتصادی به خود بگیرند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۰۱    
سند توسعه بخش تعاون با هدف دستیابی به سهم 25 درصدی این بخش از اقتصاد کشور پس از تصویب در هیئت دولت به دستگاه های مربوطه ابلاغ شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۴    
گرگان- ساداتی، مدیرعامل شرکت اریکو گفت: دولت باید از بنگاه داری و تصدی گری در امور اقتصاد دست بکشد و بستر لازم برای حضور بخش خصوصی در عرصه اقتصادی کشور را فراهم کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امورداخلی و شوراهای مجلس با بیان اینکه نیازمند تحولات در نظامات و ساختارهای جاری در کشور هستیم، گفت: اصلاح ساختار بودجه تحول بزرگی در امور جاری،اقتصادی، سیستم ها، نظامات و روش های کشور ایجاد خواهد کرد.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات کشور با تاکید بر اهمیت توافق با عربستان روی رابطه ایران با کشور های شورای همکاری خلیج فارس، از تصدی گری 85 درصدی دولت در اقتصاد کشور، گلایه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط تحقق شعار سال، دولت باید تصدی گری خود را در مسائل اقتصادی کاهش دهد، بخش خصوصی می تواند به رشد تولید در کشور کمک و تورم را مهار کند.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: دولت باید تصدی گیری را کنار بگذارد و در نقش حاکمیتی و نظارتی ورود کند به طوری که با تسهیل قوانین و کمک مجلس می تواند چنین نقشی را داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ابرکوه گفت: اقتصاد باید از تصدی گری دولت خارج شده و مردمی شود تا مردم به عنوان تولیدکننده توسعه مشارکتی را رقم زده و اقتصاد تاب آور را محقق کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: تصدی گری به سه دلیل عمده هنوز سکه رایج الگوی حکمرانی کشور است و شکل گیری اقتصاد ملی در اواخر دوران فئودالیزم، بر پایه مالکیت دولت بر تمامی منابع و خام فروشی این منابع شکل گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نماینده مردم سرخس در مجلس با اشاره به بیانات نوروزی رهبری در حرم مطهر رضوی مبنی بر لزوم کاهش تصدی گری دولت در بخش اقتصاد، گفت: ما در حوزه قانون گذاری کم و کاستی نداریم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت:نماینده کرج در مجلس گفت: اگر در 8 سال دفاع مقدس توانستیم با همراهی مردم، رژیم بعث را که از سوی تمامی قدرت ها حمایت سیاسی و تسلیحاتی می شد عقب برانیم، امروز نیز برای عبور از مشکلات اقتصادی نیازمند حضور مردم در عرصه های اقتصادی هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در خصوص تحول برای ایران قوی گفت: مقاومت بخش دولتی در زمینه خصوصی سازی یکی از نقاط ضعف عرصه اقتصادی به شمار می رود که باید برای تحقق راهبرد تحول برای ایران قوی این نقطه ضعف برطرف شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اصغری با اشاره به فعالیت 340 شبکه محله محور مسجدپایه در تهران، گفت: تقویت و واگذاری فعالیت های محلی به این شبکه ها در سال 1402 با جدیت دنبال می شود؛ کاهش تصدی گری و واسپاری برنامه ها به نواحی مرکز رسیدگی به امور مساجد نیز در اولویت است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۴۳    
امام جمعه آبادان گفت: برای تحقق شعار سال باید زمینه برای ورود مردم به فعالیت های اقتصادی بخش خصوصی تسهیل کند تا تصدی گری دولت کاهش یابد. حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی در خطبه های نماز جمعه آبادان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و بهار قرآن با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال "مهار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دهاقان گفت: کاهش تصدی گری دولتی در اقتصاد، تعیین جایگزین برای صادرات نفت، تلاش برای حل مشکل وابستگی کشور به دلار، تلاش برای افزایش رشد اقتصادی، مشارکت دادن مردم در مسائل اقتصادی، افزایش تحرک در تجارت خارجی، کمک به شرکت های دانش بنیان باید توسط مسؤولین مورد توجه خاص قرار بگیرد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۴    
رهبر معظم انقلاب اسلامی محقق نشدن عدالت اقتصادی را با الگوی دادن کلید اقتصاد به دولت، نشانه خطا بودن این شیوه خواندند و فرمودند: ولت باید تصدی گری و دخالت در اقتصاد را کم، و با واگذار کردن کارها به خود مردم، بر امور نظارت و مراقبت کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۳    
آبادان- قاسم نژاد، عضو منتخب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان تحقق شعار سال را در گروی عدم تصدی گری دولت در اقتصاد عنوان کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۶۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت یک برنامه میان مدت عملیاتی برای سرعت گرفتن رشد اقتصادی آماده کرده است تاکید کرد که مردم در سال جدید شاهد بهتر شدن وضعیت قیمت کالاهای اساسی و کنترل تورم خواهند بود. ...
آناج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۸    
حجت الاسلام میرتاج الدینی اظهار داشت: شعار راهبردی سال یعنی اهمیت مسائل اقتصادی را نشان می دهد و الزامات رشد تولید این است که دستگاه های دولتی تصدی گری را کاهش دهند و بخش خصوصی در عرصه های مختلف به میدان بیاید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۳    
تحلیلگر اقتصادی گفت: تولید زمانی محقق می شود که هر پروژه اقتصادی که کلید می خورد توجیه اقتصادی بسیار بالایی برای کشور داشته باشد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۰۵   + ۱۰۲ سایت دیگر  
ایشان مهمترین مشکل و نقطه ضعف اقتصاد کشور را دولتی بودن اقتصاد و تصدی گری افراطیِ برخاسته از سیاست های اقتصادی دهه 60 دانستند و افزودند: نتیجه این افراط، کنار ماندن مردم از فعالیت های بزرگ و ثروت ساز اقتصادی و بروز مشکلاتی است که امروز در کشور مشاهده می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: مهم ترین مشکلات اقتصاد ما تصدی گری افراطی دولت است که در دهه شصت ایجاد شد و ضربه بزرگی را به اقتصاد کشور زد.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
اینان با هویت جمهوری اسلامی مخالف هستند و اگر می گویند تغییر و تحول و انقلاب مقصودشان این است که هویت جمهوری اسلامی تغییر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب با اشاره به نقاط ضعف اقتصاد کشور فرمودند: دولت یکی از کارهایش این است که با دقت و مراقبت و نظارت لازم ، مدیریتی های اقتصادی را به مردم محول کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی بیان داشتند: تحول و تغییر حال و تغییر وضع است، البته از خدا باید خواست لیکن تلاش باید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی نوروزی در حرم مطهر رضوی، منظور دشمن از دگرگونی را تغییر هویت جمهوری اسلامی دانستند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی گفت: دولت باید نقش تصدی گری خود در اقتصاد را کاهش دهد. متأسفانه این موضوع هنوز گریبان اقتصاد کشور را فشار می دهد و واقعیت این است که هنوز اکثر اقتصاد ما دوتی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
اداره کل بهزیستی کردستان در نظر دارد به استناد ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب 27/11/80 مجلس شورای اسلامی و مصوبه کمیسیون استانی صدور پروانه ها و در راستای توسعه و گسترش مراکز غیردولتی و همچنین اجرای اصل 44 قانون اساسی (کاهش حجم تصدی گری دولت) مجوز فعالیت 3 مرکز ارائه دهنده خدمات ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
بیوک علیمرادلو، از نامزدهای انتخابات اتاق بازرگانی تهران می گوید، نگاهی بخشی و جزئی به اقتصاد ندارد و حضور او در اتاق بازرگانی با هدف چانه زنی به نفع تمام اجزا اقتصاد است
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیوک علیمرادلو، مدیر عامل گروه بهمن که نامزد انتخابات اتاق تهران شده است، در نشست خبری پیدا و پنهان اتاق بازرگانی مهمترین مساله اقتصاد ایران را تصدی گری دولت و انفعال اتاق بازرگانی دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بیوک علیمرادلو، مدیر عامل گروه بهمن که نامزد انتخابات اتاق تهران شده است، در نشست خبری پیدا و پنهان اتاق بازرگانی مهمترین مساله اقتصاد ایران را تصدی گری دولت و انفعال اتاق بازرگانی دانست.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
حبیبی از مدیران قطعه سازی صنعت خودرو معتقد است فضای اقتصاد نباید دستوری باشد و تا سرحد ممکن باید تصدی گری دولت کاهش پیدا کند. دولت باید در های کشور را به روی صاحبان تکنولوژی باز کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن که تجربه حضور در شرکت رنو فرانسه و سابقه مدیریت در شرکت توسعه صنایع خودرو، شرکت رنو پارس و سایپا دیزل و... را در کارنامه خود دارد تنها راه برون رفت از بحران های کنونی اقتصاد ایران را کاهش تصدی گری دولت و توانمندسازی
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۰۸    
رئیس قوه قضائیه:باید باور کنیم تصدی گری دولت را کاهش دهیم. افزایش تصدی گری دولت هزینه ها را بالا می برد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن که تجربه حضور در شرکت رنو فرانسه و سابقه مدیریت در شرکت توسعه صنایع خودرو، شرکت رنو پارس و سایپا دیزل و... را در کارنامه خود دارد تنها راه برون رفت از بحران های کنونی اقتصاد ایران را کاهش تصدی گری دولت و توانمندسازی بخش خصوصی می داند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس قوه قضائیه گفت: مسئله اقتصاد یک مسئله اولیه و ضروری برای حفظ کشور، تمامیت ارضی، تمامیت استقلال، امنیت و آرامش مردم است. به گزارش شفقنا از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در نشست با تولیدکنندگان، کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان اصفهان که امروز(دوشنبه ...