جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۵۸Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - مازند اصناف (mazandasnaf.ir)

  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دو فوریت طرح کنترل و ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی موافقت کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: برخورد با نانوایان محتکری که به واسطه سود هنگفت آرد دولتی و آزاد وجود دارد، در دستور کار است و حتما با این مسائل برخورد خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از کشف 10 تن نهاده های دامی قاچاق خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عنایتی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به تعیین نرخ مصوب مرغ گفت: قیمت مرغ در فروشگاه های استان کمتر از نرخ مصوب است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آزادسازی قیمت ها، منوی رستوران ها دستکاری شد و نرخ غذا در مازندران گران تر شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بازار عرضه و تقاضای اقلام غذایی در مازندران باگذشت چند روز از اجرای طرح اصلاح نرخ ارز ترجیحی و عدالت محور کردن یارانه ها در روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه با روند تدوام توزیع اقلام اساسی و فروکش کردن تب ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بازار مرغ مازندران که چند روز گذشته پس از اجرای طرح اصلاح نرخ ارز ترجیحی و عادلانه سازی پرداخت یارانه نقدی به خاطر تقاضای زیاد دچار اندکی التهاب شده بود از صبح امروز شنبه با عرضه فراوان به تعادل رسید ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
باوجود برقراری آرامش، فراوانی نسبی کالاهای اساسی و همچنین نظم در بخش توزیع کالا پس از اصلاح نرخ ارز و نظام یارانه ای اما همچنان سایه سنگین احتکار خانگی و رفتار هیجانی مردم برای خرید بر بازار عرضه و ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد رفیعی مدیر کارخانه تولید روغن در مازندران از تخلیه 1700 تن روغن موجود در انبارهای این کارخانه خبر داد و اظهار کرد: تمامی این روغن ها روانه بازار استان های مازندران، گلستان و تهران شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار مازندران در بازدید از واحدهای تولیدی مرغ استان با اشاره به ذخیره سازی کافی کالاهای اساسی نظیر مرغ و روغن در استان ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مرکز مازندران از کشف انبار احتکار روغن نباتی به ارزش قریب به 700 میلیون تومان در ساری خبر داد
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام افزایش قیمتها بازار شاهد چند نرخی ها است به طوری که مرغ با نرخی بین 59800 تا 64000 تومان و تخم مرغ با نرخ 88 تا 100 هزار تومان به ازای هر شانه 1.9 گرمی در بازار عرضه می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مالیاتی مازندران با بیان اینکه شایعه ای مبنی بر اخذ مالیات از مردم در استفاده دستگاه پوز منتشر شد که واقعیت ندارد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رفیعی، مدیر کارخانه تولید روغن در مازندران با بیان اینکه روزانه حدود 800 تن روغن برای تامین نیاز بازار تولید می شود، گفت: مشکلی در این زمینه نداریم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها مشکلی در تامین کالاها به ویژه چهار قلم کالای اساسی وجود ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران نرخ حداکثری فروش 9 قلم کالا اساسی برای مصرف کننده در سراسر کشور را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: در راستای مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، نرخ حداکثری فروش انواع محصولات لبنی برای مصرف کننده در سراسر کشور اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران، نرخ حداکثری فروش انواع روغن خوراکی برای مصرف کننده را در سراسر کشور اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اعلام اینکه مردم به هیچ وجه نگران این وضعیت نباشند و حتما طعم شیرین این اقدام اقتصادی را خواهند چشید ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برای تنظیم بازار روغن استان، استاندار مازندران ضمن بازدید از شرکت غنچه؛ دستور داد تا صبح امروز، 2000 تن موجودی روغن این شرکت در راستای اجرای درست طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در بازار ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: ذخایر مواد غذایی در مازندران در حد مطلوب و خوب بوده و جای هیچ نگرانی نیست.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله وخدمات بازرگانی مازندران گفت: یارانه پرداختی دولت در بخش گندم آرد و نان استان با احتساب قیمت هر کیلوگرم گندم 12 هزار تومانی، ماهانه مبلغ 423 میلیارد تومان اعلام شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه خبازان بابل با بیان اینکه در شهرستان کمبود آرد نداریم، گفت: هیچ نانوایی حق ندارد افزایش قیمت داشته باشد و در صورت افزایش قیمت تخلف محسوب می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه شهید امانی استان مازندران از حضور 330 بازرس در مانور نظارت و بازرسی بر بازار خبر داد و گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی مراتب را به سامانه 124 اطلاع رسانی کنند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت انواع آرد صنف و صنعت با درصد های مختلف 15 هزار تومان تا 16 هزار 900 تومان اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران از کشف 579 تُن روغن خوراکی وشکر و 3 هزار بسته ماکارونی احتکار شده در شهرهای سوادکوه و سوادکوه شمالی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف طلاوجواهر مرکز مازندران، از تداوم نوسانات رو به بالا در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: این نوسانات موجب پا پس کشیدن مشتریان از بازار طلا و سکه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی خبر داد: همزمان با گزارش رئیس جمهور به مردم از رسانه ملی واریز مبالغ یارانه کمک معیشتی دولت به حساب سرپرستان خانوار آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی با تأکید بر اینکه نان، دارو و بنزین گران نمی شود، گفت: ما برای سه دهک کم درآمد، 400 هزار تومان و برای دهک های بالاتر 300 هزار تومان کمک معیشتی نقدی در نظر گرفته ایم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از کارگران تاکید کردند:دولت کارهای اقتصادی مهمی در پیش دارد؛ همه کمک کنند تا به نتیجه دست یابد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مسوولان مازندران از جمله سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با تاکید بر این که کمبودی برای تامین کالاهای اساسی در کشور و استان وجود ندارد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نظری، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران مبلغ تسهیلات ودیعه مسکن را در مرکز استان برای مستاجران 450 میلیون تومان ذکر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام صنف تالارهای پذیرایی از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون بسیاری از تالارهای پذیرایی ورشکست شدند که امیدواریم برخی از آنها تا پایان تابستان احیا و به چرخه فعالیت بازگردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نوشهر با انتقاد از چند نرخی بودن بعضی کالاها در این شهرستان گفت : این وضعیت افسار گسیخته و نابسامان باعث نارضایتی و گلایه مردم شده است و باید دستگاه های متولی و نظارتی به وظایفشان درست عمل ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دولت برای حفظ آرامش بازار و کمک به معیشت مردم، تا زمان عرضه کالابرگ الکترونیک، مبالغی را به عنوان کمک هزینه معیشتی پرداخت خواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: در استان مازندران هیچ دستورالعملی برای تغییر قیمت نان سنتی نخواهیم داشت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه از کشف 200 کارتن روغن خوراکی احتکار شده توسط اطلاعات سپاه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات دولت در اصلاح سیاست ارزی گفت: منابعی که از این اصلاح به دست می آید، باید صرف مردم شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل چوب وکاغذ مازندران گفت: اولین محموله صادراتی کاغذ فلوتینگ از مازندران به کشور عراق ارسال شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مازندران با بیان اینکه دستگاه های متولی با تشدید نظارت اجازه ندهند سودجویان پدیده قاچاق بتوانند در استان عرض اندام کنند ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، جزئیات اصلاح قیمت نان، نحوه پرداخت یارانه جبرانی، مدل های اجرای این طرح و نقدی یا کالایی بودن یارانه را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران با بیان اینکه دولت در حال اصلاح وضعیت نامطلوب چرخه ناشی از نظام توزیع کنونی یارانه ها است ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سوادکوه از کشف احتکار 562 تنی روغن خوراکی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دولت برای حمایت از مردم و جلوگیری از کوچک شدن سفره آنها در سال 97 موضوع ارز ترجیحی را اجرایی کرد اما از سال گذشته تاکنون، تمام کالاهایی که ارز 4200 تومانی به آنها تعلق گرفت، تورم بیشتری دارند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران از کشف 562 تن روغن خوراکی احتکار شده از یک شرکت تصفیه و روغن کشی استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۷۱ سایت دیگر  
تصویری با عنوان کارت یارانه نان در فضای مجازی درحال دست به دست شدن است که صحت ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور سینمایی موسسه بهمن سبز مازندران از اجرای طرح هلال سبز مصادف با روز جهانی هلال احمر در سطح سینماهای مازندران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نائب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه متاسفانه دو دولت قبلی اعتقادی به حذف ارز ترجیحی و آزادسازی قیمت ها نداشتند ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شهر بندری فریدونکنار برای نخستین بار میزبان جشنواره ای ملی با محوریت دو جاذبه و ظرفیت مهم اقتصادی و گردشگری این شهر ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اصلاح نرخ آرد صنف و صنعت موجب جریان سازی هایی درخصوص گران شدن نرخ نان شد که نه تنها صحت ندارد بلکه بررسی های خبرنگاران ایرنا نشان می دهد که قیمت نان سنتی در سراسر کشور تغییری نداشته است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۱۰۰ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از واردات 200 هزار تن روغن خام به کشور برای تامین نیاز کشور خبر داد و اعلام کرد: تا آخر این هفته بازار روغن به تعادل می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه مشکلی از نظر موجودی کالاهایی نظیر روغن و ماکارونی در کشور نداریم، گفت: با هرگونه احتکار و قاچاق کالاها برخورد می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رضوی، رئیس خانه صمت مازندران با بیان اینکه بنگاه های بزرگ اقتصادی استان زیان ده هستند، گفت: از این رو تاسیس شرکت سهامی عام تمام برای عمومی سازی اقتصاد در استان طراحی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی نماینده ساری در مجلس گفت: باید آن گپ قیمتی که بین تولید کننده و مصرف کننده برنج وجود دارد را مدیریت کنیم و دولت می تواند در این بخش یارانه برنج را مدنظر قرار دهد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محسنی، فعال در بازار پرده و فروشنده در ساری گفت: در حال حاضر پرده ساختمان ها و آپارتمان ها با توجه گرانی اجناس به سمت ساده شدن رفته است و شمار مشتریان را کاهش داده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کمبود و نایاب شدن روغن دوباره مازندرانی ها را سرگردان فروشگاه های کوچک و بزرگ کرد تا بتوانند یک قوطی از آن را تهیه کنند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاجر، رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به ظرفیت بالای استان برای صادرات گفت: نتوانستیم از این ظرفیت صادراتی بهره گیری کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی به ابلاغ قانون تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار اشاره کرد و گفت: مجدانه بر اجرای آن نظارت می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
استفاده از سیاست های حمایتی مستاجران نظیر مدیریت سقف اجاره بها باید با بررسی تجربیات گذشته این قوانین در کشور مورد بررسی قرار گیرد تا شاهد اثرگذاری بیشتر این دست قوانین بر بازار اجاره مسکن کشور باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالیکه وعده داده شده بود که قیمت خودرو در بازار آزاد کنترل خواهد شد اما از ابتدای سال جاری بازار خودرو دچار نوسانات عجیبی شده و در این بین نظارتی هم از سوی متولیان انجام نمی شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رمضانی، رئیس دفتر اداره برنج جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه 25 هزار هکتار از شالیزارهای استان زیرکشت قراردادی برنج می رود، گفت: برنج هنگام برداشت با نرخ روز و توافقی خریداری می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
با وجود اینکه آمارها حکایت از تولید روغن نباتی و شکستن رکورد تولید 80 سال اخیر حکایت دارد اما جای تأمل است که چرا روغن نباتی در بازار کم شده و برخی خریداران واقعی به در بسته می خورند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر یک مجموعه تولید مرغ و طیور گفت: مافیا بازار نهاده را در اختیار گرفته، وزارت جهاد کشاورزی نهاده ندارد به مرغدار بدهد اما آنها به چندین برابر قیمت در بازار آزاد می فروشند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از اعلام افزایش قیمت آرد صنعتی، عده ای سودجو دست به افزایش قیمت نان زده قصد سودجویی از مردم را دارند درحالی که قیمت آرد نانوایی ها هیچ تغییری نداشته و این افزایش به شدت تکذیب شده و با متخلفان ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
دفاتر مراجع عظام تقلید مقدار و مبلغ فطریه رمضان سال 1401 را اعلام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی سردخانه داران غرب مازندران گفت که حدود 50 هزار تن کیوی تولیدی این منطقه به خاطر عدم صادرات در سردخانه ها رسوب کرده است و بیم فاسد شدن آنها وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شیوه آزاد سازی سهام عدالت از همان ابتدا مورد انتقاد بود یک جمعیت 50 میلیون نفری درگیر بازار سرمایه شدند که عمده این مردم حتی یک سهم نیز خرید و فروش نکرده بودند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سامانه بازرگام از اسفندماه سال قبل و با ورود گوشت به چرخه توزیع دچار مشکلاتی شد که اخباری در زمینه حل این مشکلات منتشر شد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران مبارزه و مقاومت را تنها راه نجات سرزمینهای اشغالی دانست و از نقش دلال های یقه سفید در ممانعت از اشتغال در صنعت دخانیات کشور پرده برداشت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران دستورالعمل اجرایی اخذ و نصب شناسه رهگیری قطعات یدکی و مصرفی وسائل نقلیه را منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۱:۰۳    
مراسم تودیع ومعارفه رئیس سازمان صمت مازندران با استقبال و حضور پررنگ هیئت رئیسه اتاق های اصناف استان در سالن اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی قوانلو، صنعت مازندران را سرپا و موجب افتخار امروز خود قلمداد کرد که فانی وضعیت حال حاضر صنعت و معدن را دور از جایگاه واقعی خود توصیف کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در حالی امروز خبر بسته شدن دائمی بازار فریدونکنار در صدر خبرهای رسانه های کشور قرار گرفت که مسئولان مازندرانی از این موضوع اظهار بی اطلاعی می کنند و این بازار هم به خاطر نبود پرندگان مهاجر زمستان ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۳    
زولبیا و بامیه محبوب ترین شیرینی ماه رمضان در ایران است؛ در این گزارش از نزدیک با طرز پخت زولبیا و بامیه در کارگاه های قنادی آشنا شوید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مهمترین عوامل مشکلات امروز جامعه، نخبه کشی به بهانه منافع شخصی یا جناحی است؛ معضلی که از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران توسط دشمن و گاه افراد ناآگاه ترویج شد همین خودزنی نیروهای ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
در توافق سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان و وزارت راه و شهرسازی، افزایش نرخ حمل ونقل مسافر جاده ای حداکثر 30 درصد نسبت به تعرفه سال 1400 و رشد نرخ بلیت قطار حداکثر 25 درصد نسبت به نرخ سال ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر صمت کشور، مجید فانی به عنوان رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی مازندران گفت: اقلام تنظیم بازاری از طریق پلتفرم هوشمند در شهرستان های ساری، قائمشهر و جویبار توزیع می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در هر فرصتی برای تثبیت قیمت ها و مخالفت جدی با هر افزایش قیمت استفاده می کند، اما جریان بجامانده از قبل ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گزارش بازرسان اصناف حاکی از آن است که گران فروشی کالا و اقلام اساسی مورد نیاز شهروندان مهم ترین تخلف صنفی بازار ماه رمضان در مازندران بوده است؛ تخلفی که به گفته رییس سازمان صنعت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حدود 10 درصد از ثبت نام کنندگان مسکن ملی در مازندران تایید شدند و دست بیش از 90 هزار متقاضی برای رسیدن به خانه های ارزان کوتاه ماند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
در حالی که وزارت جهاد می گوید تامین کالاهای اساسی به اندازه کافی و در برخی کالاها حتی بیش از نیاز انجام شده اما بازار برخی از این کالاها همچنان دچار تلاطم است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار فریدونکنار گفت: ایجاد شهرک صنفی به جای شهرک صنعتی در فریدونکنار در دستور کار قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرسین 18 اتحادیه صنفی شهرستان بابل در زمان مقرر و با حضور هیات اجرایی به صورت کاملاً مکانیزه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اعلام این که سرعت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان قابل قبول نیست ، گفت : از این پس نظارت بر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مازندران توسط دستگاه های نظارتی و اجرایی از جمله استانداری ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
قیمت مرغ در مازندران طی روزهای اخیر 2 تا سه هزار تومان در هرکیلوگرم کاهش یافته و زیر قیمت مصب دولتی به مصرف کنندگان عرضه می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی از درج هم زمان قیمت تولیدکننده و مصرف کننده روی کالاها از امروز (اول اردیبهشت) خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه در پی تحولات منطقه، وزارت جهاد کشاورزی صادرات سیب زمینی، بادمجان، پیاز وگوجه را ممنوع کرده، به گفته فائو ایران در تولید این محصولات به ترتیب در جایگاه نوزدهم، ششم و هفتم دنیا قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها در استان برای تعیین تکلیف و بازگرداندن واحدهای صنعتی راکد به چرخه تولید تنها سه ماه فرصت دارند.
  ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به موضوع واردات خودرو گفت: دولت باید در این زمینه تصمیم نهایی را بگیرد و مجلس مانعی برای تصمیم گیری دولت برای واردات خودرو نیست.
  ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش بی رویه و بی دلیل قیمت ها، گفت: دولت حل مشکلات معیشتی را در دستور کار خود قرار دهد.
  ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاجر، رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه بسیاری از زیرساخت های تولید فرسوده است، بهره گیری از فناوری دانش بنیان را سبب توسعه اقتصادی دانست.
  ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آقایی، تاجر و صادرکننده محصولات کشاورزی و عضو اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه پرتقال و کیوی روی دست باغداران مانده است، گفت: پرتقال کیلویی هزار و 200 تومان برای افشره خریداری می شود.
  ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
یزدان پناه، مدیرعامل مرکز تجارت و صادرات برنج ایران با اشاره به موج جدید نوسانات و گرانی برنج در بازار گفت: التهاب بازار برنج فروکش کرده و قیمت ها تثبیت می شود.
  ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سایه دلالان همچنان بر مزارع مازندران سنگینی می کنند و نوبرانه ها را با قیمت های پایین خرید و با نرخ چندبرابری به مشتریان عرضه می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی ذرت های آلوده موجود در بنادر سه گانه مازندران و ارسال بخشی از آن به یک کارخانه گلوکز سازی در نظراباد کرج خبر ساز شده است که ابهامات فراوانی در خصوص سرنوشت این ذرت ها و چرایی انتخاب این ...
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت، از درج همزمان قیمت تولیدکننده و مصرف کننده روی کالاها از ابتدای اردیبهشت امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
با دستور دادستانی بابل، 6 مکان به دلیل تظاهر به روزه خواری پلمب و 4 نفر دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان تعاون روستایی مازندران با هماهنگی شرکت دانش بنیان اقدام به توزیع کالای اساسی تنظیم بازار به صورت هوشمند در 4 شهرستان استان می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...