چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۱:۱۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - مازند اصناف (mazandasnaf.ir)

پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 29 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 29 اسفند 1396 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 28 اسفند 1397 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 27 اسفند 1398 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 فروردین 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 اردیبهشت 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 خرداد 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 31 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 28 مرداد 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 شهریور 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 30 مهر 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 29 آبان 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 1 آذر 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 2 آذر 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 3 آذر 1399 پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران 4 آذر 1399 
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی مازندران از پلمب دو فست فود معروف ساری به دلیل عرضه گوشت غیر مجاز خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج مستضعفین به تشریح نقش بسیج در موضوع مهار گرانی ها پرداخت.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از آغاز طرح نظارتی بر خبازی های استان از امروز سه شنبه به مدت دو هفته و تا پایان اعمال محدودیت های جامع مقابله با کرونا خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت در مازندران گفت: باید بگوییم مدیریت تولید مرغ ما مدیریت مناسبی نیست، زمانی که قیمت مرغ کم می شود،جوجه ریزی کاهش می یابد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت که حدود 95 درصد از واحدهای صنفی استان که مشمول ممنوعیت فعالیت در اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی شدند تاکنون این محدودیت ها را اجرا کرده اند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
قیمت مرغ طی هفته جاری بویژه دو روز گذشته در حالی بار دیگر به پرواز درآمده است که انتظار می رفت پس از دو مرحله افزایش طی یک ماه گذشته بازار به تعادل رسیده باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت مازندران از شناسایی یک لاستیک فروشی که مبادرت به عرضه خارج از شبکه چهار هزار و 142 حلقه لاستیک کرده بود، خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف رایانه مرکز مازندران، از افزایش 200 درصدی برخی از تجهیزات رایانه ای در بازار طی سال جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر قیمت کف لپ تاپ در بازار، بین 12 تا 13 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل از کشف بیش از 3 هزار لیتر روغن مایع احتکار شده در بابل با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه ناحیه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
پای دلالان و واسطه های خارجی در باغات مازندران باز شد تا یاقوت زرد و طلایی استان را به ریال خریداری و دست تاجران را از بازارهای صادراتی و هدف کوتاه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بسیج کارگری مازندران گفت: شش هزار کارگر براثر نبود مواد اولیه تولیدی و شرایط کرونایی در استان بیکار شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گرانی شیر هم رنگ واقعیت گرفت و حال دیگر به راحتی می توان گفت در مازندران همه چیز از شیر مرغ تا جان آدمیزاد زیر سایه ضعف های نظارتی گران شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی ورسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: ارزش پروندهای تخلفاتی واحدهای صنفی در سراسر کشور در 7 ماهه نخست سال جاری ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
قفسه های فروشگاه های زنجیره ای و مغازه ها در مازندران با گذشت یک ماه از وعده مسئولان در حالی از روغن خوراکی خالی است که مسئولان دستگاه های متولی و فروشندگان احتکار خانگی و بی اعتمادی افکار عمومی را ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
عرضه و فروش محصولات کشاورزی در مازندران در قالب خرده فروشی در بازارهای روزانه و یا بساط در خیابان های اصلی و کوچه پس کوچه های مناطق شهری که ممر درآمد روزانه بسیاری از خانواده های روستایی محسوب می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: با اعمال محدودیت کرونا در دو روز گذشته، 55 درصد ورودی به استان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: باید از هرگونه گره زدن بازار ارز به تحولات سیاسی خارج از کشور پرهیز کنیم چرا که همین موضوع یکی از عوامل اصلی بی ثباتی در بازار ارز است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در شرایطی که مسئولان دولتی وعده حل مشکل روغن را داده بودند، همچنان شاهد سوءاستفاده از کمبود روغن (تحت عناوینی مانند اجبار خرید کالاهای دیگر) هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار اعلام کرد با توجه به تغییر نرخ ارز کره وارداتی از رسمی به نیمایی، قیمت گذاری تثبیتی این محصول برداشته و مقرر شد واحدهای تولید کننده کره نسبت به تعیین قیمت اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
براساس اعلام ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم روغن خام سویا و پالم در مبادی ورودی 55 هزار ریال تعیین شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت جدید نهاده ها در مبادی ورودی کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مطابق اعلام مرکز آمار، نرخ تورم نقطه ای سالانه در آبان 99 به عدد 46,4 درصد رسیده و نرخ تورم نقطه ای ماهانه در مقایسه با ماه قبل 5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
در شرایطی که نمایندگان مردم طرح 2 فوریتی جهش تولید و تامین مسکن را برای بررسی به کمیسیون عمران ارجاع داده و مهلت یک هفته ای برای این کار تعیین کردند، با گذشت 60 روز از مهلت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران، از افزایش قیمت مرغ طی روز جاری در بازار مازندران خبر داد و گفت: قیمت هر کیلو مرغ در بازار امروز به 33 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت مازندران، شمار ناظران و بازرسان را 250 نفر ذکر کرد و گفت: با این تعداد ناظر امکان نظارت کامل بر 150 هزار واحد صنفی مقدور نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار، نرخ جدید 10 محصول لبنی با توجه به قیمت فروش شیر خام با مشخصات 3.2 درصد چربی و بار میکروبی زیر 100 هزار را مبلغ 4500 تومان به ازای هر کیلوگرم درب دامداری اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد گفت: به منظور تسهیل در ارسال محموله روغن خوراکی یک محموله 5 هزار تنی روغن خوراکی از بندرامیرآباد از طریق حمل ریلی به یک کارخانه تولیدی در ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از فعالیت حدود 160 هزار واحد صنفی در استان مازندران خبر داد و گفت: با اجرای طرح محدودیت فعالیت تقریبا نیمی از واحدهای کسبی استان تعطیل و نیمی دیگر فعال هستند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس میدان مرکزی میوه و تره بار مرکز مازندران، از کاهش قیمت گوجه در بازار مازندران خبر داد و گفت: حداکثر قیمت فعلی گوجه در بازار کیلویی 10 هزار تومان است و اگر بارندگی ها کمتر شود ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح دانه روغنی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تاکنون 9 هزار هکتار قرارداد کشت کلزا در استان مازندران منعقد شد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت که پروانه بهره برداری واحدهای صنعتی راکد استان بویژه آن دسته از واحدهایی که داخل شهرک های صنعتی قرار دارند ، باطل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قائمشهر با اعلام این که 18 تیم بر نحوه اجرای محدودیت های کرونایی این شهرستان نظارت دارند ، گفت که این تیم ها که متشکل از نمایندگان دستگاه های مختلف هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: محدودیت بازار فریدونکنار مستلزم همکاری دستگاه های مرتبط است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت مازندران میزان مصرف روزانه روغن در استان را ،170 تن اعلام کرد و گغت: 70 تا 80 تن از این میزان مصرف خانوار است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران گفت: مجمع عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران و ششمین دوره انتخابات هیات مدیره همزمان با سایر استان ها با مشارکت 88 درصدی به صورت الکترونیکی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با اشاره به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا از تعطیلی بازار طلا در شهرهای ساری، آمل و بهشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که بخش خصوصی مازندران از فعالیت بیش از 30 هزار واحد صنفی بدون پروانه کسب در استان خبر می دهد و این مشکل را ناشی از ناهماهنگی در طی روال قانونی و اداری می داند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۲    
این طرح از 20 آبان لغایت 20 آذر ماه و به مدت یک ماه و با تایید ستاد مقابله با ویروس کرونا مازندران،در سراسر استان مازندران در حال اجرا ست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بورس منطقه ای مازندران پس از چندین هفته روند نزولی در معاملات ، این هفته همزمان با رشد بیش از یکصدهزار واحدی شاخص افزایش 138 درصدی را در ارزش معاملات هفتگی خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۱۱۱ سایت دیگر  
از اول آذرماه سال جاری و بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، فعالیت واحدهای صنفی در گروه های شغلی 2، 3 و 4 محدودیت هایی خواهد داشت و واحدهای صنفی گروه شغلی یک بدون اعمال محدودیت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با توجه به اهمیت مشارکت واحدهای صنفی و صنعتی در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس صنعت معدن تجارت آمل گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا تمامی مشاغل به جزء مشاغل سطح یک از اول آذر ماه به مدت دو هفته بقیه مشاغل در شهرستان تعطیل هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا از آغاز به کار قرارگاه 17 ربیع در مازندران خبر داد و گفت: 190 بازرس در اختیار سازمان صمت قرار دادیم و در این طرح زمینه جلوگیری از اخلال اقتصادی را فراهم می کنیم و بازرسان ما در ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جدی نگرفتن دستورالعمل های مهار کرونا نگرانی مسوولان و مردم محلی غرب مازندران را در مورد ضمانت اجرایی شدن مصوبات جدید ستاد ملی مقابله با ویروس در این منطقه برانگیخته ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
طی ماه های اخیر شاهد افزایش قیمت برنج ایرانی و وارداتی هستیم به طوری که افزایش قسمت 100 درصدی این محصول نسبت به سال گذشته کاملا مشهود بوده که نتیجه آن حذف تدریجی برنج از سفره مردم خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه اعمال محدودیت ها طی روز جاری تعیین تکلیف شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در شرایطی که بسیاری از متولیان حوزه مسکن از کاهش قیمت مسکن به واسطه کاهش نرخ ارز خبر می دهند، اما بررسی های میدانی مشخص کننده آن است که بازار مسکن با کاهش قیمت مواجه نشده و در شرایط رکودی سیر طبیعی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت مازندران با بیان اینکه طی شش ماهه نخست امسال در استان مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت مازندران گفت:برای یک واحد عمده فروشی حبوبات در استان پرونده تخلف سه میلیارد ریالی تشکیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول تعاونی کامیون داران و خاورداران جویبار مازندران گفت: مشکلات در تعاونی با آمدن کرونا بیشتر شده اما من و همکارانم جز موفقیت چیزی نمی خواهیم و در این میان همه تلاش خود را به کار می گیریم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بازار پرنده فریدونکنار به عنوان تنها بازار فروش لاشه پرندگان وحشی مهاجر در استان های شمالی کشور با وجود ممنوعیت شکار و همه گیری ویروس کرونا که اکثر مشاغل را به تعطیلی کشانده ، به فعالیتش ادامه می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی همگان تصور کوتاه آمدن مرغ از روند رو به بالا قیمتی در بازار را داشتند که به یکباره مرغ مجددا برای خریدارانش، طاقچه بالا گذاشت و با افزایش بیش از 2 هزار تومانی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
نداشتن پول کافی یا تلاش برای دلالی باعث شده تا گروهی از برندگان قرعه کشی خودرو امتیاز خود را به قیمت های 8 تا 20 میلیون تومان بفروشند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دانه پاشی و تامین نهاده ها، مصوبات روی میز و زیرمیزی تاثیری در تنظیم و مدیریت بازار نداشت، به گونه ای که قیمت 5 هزار تومانی هر کیلوگرم استخوان و اسکلت مرغ روی پیشخوان برچسب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که طبق آخرین بررسی های میدانی صورت گرفته در مناطق مختلف استان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از اصلاح طرح یک فوریتی الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی در جلسه امروز مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
متقاضیان مجتمع 472 واحدی مسکن مهر چالوس که با گذشت حدود 10 سال از آغاز عملیات اجرایی هنوز به بهره برداری نرسیده است، خواستار توجه جدی مسئولان استانی و شهرستانی برای حمایت و تکمیل این مجتمع شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شیرهای پاکتی روز به روز کوچک تر اما بر نرخ آن افزوده می شود، در مازندران همه چیز با عیار پول خارجی یک شبه گران می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران گفت: از 20 تا 25 آبان ماه سال جاری به علت عدم رعایت تعطیلی ساعت 18 به بعد 28 هزار و 890 واحد صنفی غیر مجاز در سراسر کشور اخطار شفاهی و کتبی دریافت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: تاکنون با تشکیل تعداد 19 هزار و 279 پرونده به مبلغ 486 میلیارد تومان معادل 76 درصد از 14 رسته خسارت دیده در مازندران به پرداخت تسهیلات منتهی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرماندار چالوس با اشاره به اجرای مصوبه ستاد مقابله با کرونا در خصوص اعمال محدودیت فعالیت واحدهای صنفی ، گفت: از آغاز اجرای این مصوبه تاکنون 27 واحد صنفی در چالوس پلمب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
از دستگیری اعضای شورا ، مدیران شهرداری و شهردار ساری که خوشبختانه با درایت سربازان و پاسداران گمنام امام زمان صورت گرفت ، برخی بی قانونی ها نیز مردم و دلسوزان شهر را نگران می کند .
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار قائمشهر از پلمب 6 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت محدودیت های کرونایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاور املاک مرکز مازندران با بیان اینکه بازار معاملات مسکن و زمین در رکود به سر می برد و این امر باعث کاهش قیمت های زمین و املاک شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
همواره دولت می گوید به قدر کافی کالاهای مورد نیاز جامعه در کشور وجود دارد که با ارز دولتی وارد شده، اما مردم چیزی جز کمبود را شاهد نیستند و پاسخ درست این سئوال در انبارهای احتکاری است که بدور از چشم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
براساس مصوبه شب گذشته شورای عالی هواپیمایی کشوری، شرکت های هواپیمایی مجازند حداکثر 10 درصد به سقف نرخنامه مصوب خرداد ماه امسال اضافه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار چالوس از چند نرخی بودن قیمت برخی از کالاهای اساسی در این شهرستان انتقاد کرد و گفت : عده ای از فروشندگان کالاهای تنظیم بازار را با قیمت بالاتری به فروش می رسانند که برخورد با این افراد ضروری ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت که 400 واحد صنفی متخلف که محدودیت های کرونایی را اعمال نکردند، پلمپ شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: نسبت به دو هفته قبل بحث رعایت پروتکل های بهداشتی خیلی بهتر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون زمین و مسکن اداره کل راه وشهرسازی مازندران گفت که تاکنون کمتر از یک سوم متقاضیان واجد شرایط مسکن ملی در استان ودیعه اولیه خود را وایز کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با حضور میدانی وزیر صمت در گمرک جنوب کشور، روند ورود کالاها به کشور سرعت گرفت و 1.2 میلیون تن کالا طی 10 روز ترخیص شد، اما سرنوشت 7 میلیون تن کالای باقی مانده همچنان در پرده ای از ابهام است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه قاچاق آسیب جدی به کشاورزی کشور وارد می کند، تأکید کرد: با قاچاق محصولات کشاورزی به کشور باید جدی تر برخورد شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: به زودی با اعزام هیأت کارشناسی مجمع تشخیص مصلحت نظام کار تصویب منطقه سه گانه ویژه آزاد تجاری در مازندران نهایی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه طبق قانون بورس اوراق بهادار کشور، هر سهمی اگر نوسان قیمتی بیش از 20 درصد داشته باشد باید آن سهم بسته شود، گفت: اما در حال حاضر شاهد هستیم که سهم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه اعتبار تعدیل صیادی هم به گیلان و هم به گلستان داده شده است، اما به مازندران پرداخت نشده است؛ گفت: ما به جد دنبال این موضوع هستیم که دولت در بودجه سال آینده ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
حسینقلی قوانلو با بیان اینکه از تاریخ 20 لغایت 23 آبان ماه سال جاری، 339 پرونده تخلف برای واحدهای صنفی مازندران تشکیل شد؛ گفت: تعداد 67 واحد صنفی در استان مازندران پلمپ شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سیمرغ از همکاری 99 درصدی اصناف و بازاریان این شهرستان در اعمال محدودیت زمانی مصوبات کرونایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رامسر به واحدهای صنفی در باره تخلف از محدودیت فعالیت کرونایی هشدار داد و گفت : واحدهای مشمول تعطیلی کسب و کار در ساعت 18 از امروز در صورتی که به فعالیتشان پس از این ساعت ادامه دهند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
پرورش اردک و غاز به صورت گله ای که طی چند سال گذشته در مازندران رونق گرفته بود ، امسال به خاطر کمبود و بالا رفتن قیمت انواع نهاده ها و شرایط کرونایی از رونق افتاده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تعطیلی جمعه هم مانع از آن نشد تا برخی از اصناف مازندران محدودیت های کرونایی را دور نزنند و زیرسایه کرونا به فعالیت ادامه دهند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۷۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن قند و شکر از نهایی شدن قیمت شکر برای صنوف، صنایع و مصرف کنندگان خبر داد و گفت: قیمت نهایی برای خانوار بدون تغییر در مقایسه با خرداد ماه، هر بسته یک کیلویی، 8 هزار و 700 تومان باقی ماند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی سازمان صمت مازندران با بیان اینکه بیش از 90 درصد اصناف مازندران با تمکین قانون اقدام به تعطیلی واحدهای صنفی خود به صورت خودجوش کرده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که محدودیت فعالیت روزانه اصناف شامل اقامتگاه های گردشگری نمی شود و آنها از این قاعده مستثنی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بابل گفت که هشت واحد صنفی متخلف در این شهرستان به خاطر عدم رعایت محدودیت های جدید کرونایی طی سه روز گذشته پلمب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
استاد جامعه شناسی دانشگاه مازندران، دلالی فروش زمین و کثرت دفاتر فروش املاک در استان را از جمله آسیب ها و دغدغه های اجتماعی وفرهنگی بیان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
این روزها در حالی گرانی ها امان مردم را برای تامین کالاهای اساسی بریده است که دولت و مجلسی ها بدنبال اجرای طرح تامین کالاهای اساسی برای پر کردن سبد خانوارهای کم درآمدند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قصه پر غصه این روزهای بازار بورس، موجب شد تا شیرینی تعریف و تمجیدها از تالار شیشه ای هنوز به زیر زبان تازه واردها ننشسته، کام شان تلخ شود و تمام آنچه که برای این بازار پر هیاهو در سر رشته بودند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۳    
در حالی دولت اعتبار تخصیصی برای تثبیت اشتغال صیادی و تعدیل شرکت های کم بازده را به دو استان گیلان و گلستان پرداخت کرده است که علیرغم مشمولیت مازندران در این طرح ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر لزوم کاهش قیمت مسکن با کاهش نرخ ارز گفت: برخی جریانات سودجو برای کاهش قیمت مسکن سرسختی نشان می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه ما در حال پیگیری طرح دریافت عوارض از مبادی ورودی مازندران هستیم و باید مراحل قانونی آن طی شود؛ گفت: بر اساس قانون ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هر روز و هر ساعت یکی از اقلام مصرفی مردم در بازار دست خوش تغییرات قیمتی می شود و این مسائل با جیب مردم سازگاری ندارد و در این بین مسئولان دست روی دست گذاشته اند و گرانیست که در این آشفته بازار دور بر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
قربانعلی ولیزاده بورا با بیان اینکه تشکیل صف های طولانی در مقابل فروشگاه ها در بابل صحت ندارد؛ گفت: واحدهای عرضه کننده روغن حق فروش اجباری کالا را به مردم ندارند و در صورت مشاهده ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از توزیع بیش از 760 تن روغن وراکی طی روزهای اخیر در مازندران خبر داد و گفت: با توزیع 300 تن روغن برای قنادان و 500 تن برای بخش صنعت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار از توزیع 15 تن روغن توسط 20 عامل فروش در این شهرستان خبر داد و گفت: طرح ملی محدودیت اصناف در روزهای آینده تشدید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک بهشهر گفت: افراد غیربومی از تهران، مشهد و شهرهای بزرگ و حتی برخی از فوتبالیست ها در گذشته در منطقه و بندر امیرآباد برای خرید زمین سرمایه گذاری کرده بودند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مازندران در شورای عالی استان ها از وضعیت بازار مرکبات استان انتقاد کرد و گفت : با پدیده عجیبی مواجه هستیم که دلال خارجی بر سر باغ حاضر می شود و میوه را به ریال از کشاورز خریداری می کند و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل گفت: بیشترین مشکل تغییر قیمت هاست، نه احتکار، نداشتن مواد اولیه عرضه در دو سه هفته اخیر باعث کم شدن برخی مواد مورد نیاز چون روغن، پوشک و روغن موتور در بازار شده بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی صحبت از امکانات ورزشی به میان می آید، خاطره وجود پروژه های نیمه تمام در ما زنده می شود. پروژه هایی که برخی از آنان عمرشان به بیش از 35 سال می رسد و اکنون باید مجدد بازسازی یا تخریب و نوسازی شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار آمل بر رعایت کامل محدودیت کرونایی جدید صنفی برای همه مشاغل تاکید کرد و گفت : برخورد با متخلفین دستورالعمل های کرونایی جدید بدون هرگونه اغماض خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که از سال 98 تاکنون 73 واحد تولیدی و صنعتی بدهکار استان از تملک بانک ها خارج شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...