سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۵:۳۲Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارشناس خودرو»

ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد جواد عباسیان، کارشناس خودرو این روزها جامعه نسبت به اخبار خودرو از هر جنسی که باشد واکنش نشان می دهد. چه ثبت نام خودرو منتشر شود و چه توزیع رانت خودرو باشد.حتی اخبار جزئی و به ظاهر کم اهمیت خودرو می تواند بازخورد را هیجانی کند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۳    
علی خسروانی، کارشناس خودرو در توییتر خود عنوان کرد،نمایندگان محترم مجلس؛ تبصره 2 ذیل ماده 11 لایحه تقدیمی دولت در خصوص واردات خودرو می تواند همه زحمات موافقان ساماندهی بازار خودرو چه در دولت چه در مجلس را برباد دهد
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۴    
کارشناس خودرو با بیان اینکه فصل جدیدی از اقتصاد در شورای رقابت در حال تدوین است اظهار کرد: این شورا یک اقتصاد جدید می نویسد. این شورا وظیفه نظارتی دارد؛ اما در بازار دست برده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۰    
محمدطاهر رحیمی سیاست پژوه اقتصادی در گفتگو با خبرگزاری فارس چند راهکار کاربردی برای کنترل بازار خودرو ارائه داد.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
امیرحسن کاکایی، کارشناس صنعت خودرو معتقد است کاهش قیمت خودرو تا شهریور هم دوام نمی آورد و موقتی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بیگی کارشناس خودرو گفت: واردات قطه چکانی و انحصاری نمی تواند قیمت خودرو را پایین بیاورد./فارس
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۴    
دلایل عدم تاثیر واردات در کاهش قیمت خودرو را در گفتگو با احسان بیگی کارشناس خودرو ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۹    
اصل ماجرای گرانی خودرو را در گفتگو با احسان بیگی کارشناس خودرو ببینید.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۶:۱۴    
یک کارشناس خودرو گفت: اگر عرضه خودروهای وارداتی به بازار به مقدار کافی باشد می تواند انحصار قیمتی خودرو را در بازار بشکند، البته این امر بستگی به قیمت گذاری خودروهای وارداتی هم دارد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فیروز نادری، کارشناس خودرو درباره تاثیرات استیضاح فاطمی امین بر کاهش قیمت خودرو گفت: الان تغییرات به واسطه تغییر وزیر نبوده است، این تغییرات و کاهش قیمت جزئی به خاطر فروش بالا خودرو در شب عید در سیستم یکپارچه بوده است، وگرنه اتفاق جدیدی نداریم ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو پیش بینی ناخوشایندی از آینده قیمت خودرو در کشور با وجود عرضه های صورت گرفته داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۳:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مساله ای که از نظر یک کارشناس خودرو حائز اهمیت است، تسلط نظام دلالی بر بازار خودرو است. به اعتقاد وی، دلالان با سوار شدن روی موج تورم و شکاف عرضه و تقاضا توانسته اند بازار خودروی کشور را تحت سلطه خود دربیاورند که این یکی از سه علت اصلی آشفتگی در بازار خودرو است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت: اگر خودرو در ایران گران است ریشه در این دارد که مدیریت بهره وری نداریم. در واقع چون رقابت نداریم، اصلا به این مسائل اهمیت نمی دهیم.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، یک کارشناس خودرو می گوید به دلیل کم شدن عرضه خودرو در تعطیلات نوروز ، بعد از عید خودرو گران شد و با عرضه های جدید دوباره قیمت ها متعادل می شود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس خودرو می گوید ماشین تبدیل به یک سرمایه شده است، چون سود زیادی دارد و اینقدر که ماشین در ایران گران می شود طلا گران نمی شود.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
فکرشهر: در پی اعمال افزایش قیمت محصولات خودروسازان، یک کارشناس خودرو، با اشاره به تغییر رویکرد شورای رقابت از حالت سیاسی به حالت تخصصی تر در این دوره، اصلاح قیمت ها را در جهت کاهش فاصله قیمت کارخانه ای محصولات با بازار، برای مصرف کننده مفید دانسته و عنوان کرد بایستی در ادامه روند واردات خودروها ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت و نظری کارشناس خودرو در برنامه صبح و گفتگو رادیو گفتگو درباره علت اعلام نشدن قیمت گذاری خودروها گفتگو کردند. خبر فوری از زمان تحویل خودروهای وارداتی ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سپهر زنگنه، کارشناس خودرو مناقشه در حوزه خودرو ، بین تصمیم گیران نا به جا است زیرا انها به راه های ساده و آزموده شده جهانی توجه ندارند و به سراغ اجرای تصمیمات عجیب و غریبی می روند که تاثیر معکوس به جا می گذارد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹    
کارشناس خودرو گفت: احتمال اینکه با اعلام قیمت های جدید، بازار دستخوش رشد شدید قیمت ها شود وجود دارد، اما در مقابل دولت و خودروسازان به تولید، کیفیت و کاهش هزینه ها خواهند رسید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: یک کارشناس خودرو درخصوص وضعیت فروش خودرو در کشور گفت: همچنان در بر همان پاشنه می چرخد. برخی از نمایندگی های شرکت های خصوصی خودروساز که دستشان تا قبل از راه اندازی سامانه وزرات صمت برای فروش خودرو باز بود محصولات خود را به برخی از ارگان ها و سازمان های دولتی به قیمت کارخانه و یا با ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو به اقتصادآنلاین گفت که سیاست عرضه یکپارچه خودرو به نتیجه نمی رسد و تعداد متقاضیان بیش از میزان پیش فروش است؛ ضمن این که شورای رقابت و وزارت صمت شجاعت لازم برای افزایش قیمت را ندارند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فربد زاوه ، کارشناس و فعال بازار خودرو پس از حدود سه ماه که به دلیل عارضه مغزی در کما به سر می برد، درگذشت.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت: طرح دولت برای فروش خودروهای وارداتی عملا شبیه یک قمار است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو درخصوص اختلاف قیمت میان خودروهای خارجی در ایران و کشورهای همسایه گفت که مسائل بازار، بالارفتن قیمت ارز، تورم، بی ارزش شدن پول ملی، عدم رقابت در بازار دست به دست هم داده تا قیمت خودرو در کشور به این مرحله اسفناک برسد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو ضمن تاکید بر اینکه پایین آمدن قیمت ها دور از انتظار است، تصریح کرد: به هر حال هر خودرویی، یک قیمت تمام شده دارد و می دانیم با وضعیت مونتاژکاری های فعلی و خودروهایی مونتاژی که قارچ گونه در حال افزایش اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بعد از صحبت درخصوص واردات خودرو و سپس خودروهای دست دوم این بار زمزمه های واردات خودروی نو و کارکرده از مناطق آزاد به گوش می رسد؛ یک کارشناس خودرو در گفتگو با اقتصادآنلاین گفت که واردات از مناطق آزاد به شرطی که جایگزین آن برای این مناطق تامین شود تا بازار سیاه در آنجا رخ ندهد، مطلوب است.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر یک فرد به طور جدی قصد خرید خودرویی را داشته باشد به یک کارشناس خودرو برای تست اپشن های ماشین مراجعه کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو، پیش شرط بلوکه شدن وجه خودرو توسط متقاضیان طرح های فروش خودروسازان را راهی منطقی برای تشخیص مصرف کننده واقعی از متقاضیانی که صرفا به جهت کسب سود وارد عرصه فرعه کشی می شوند دانست و گفت: اقدام شرکت های خودروساز می تواند سبب شود حجم تعداد ثبت نام کنندگان کاسته شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
قیمت خودرو در حالی به مرز انفجار رسیده که بابک صدرایی، کارشناس خودرو معتقد است دست اندرکاران و تصمیم گیران کشور به جای اجرای سیاست های کلیشه ای و بی فایده که تنها التهاب بازار خودرو را بیشتر می کند، به مسائل کلان کشور بپردازند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو ضمن تاکید بر اینکه عرضه خودروها از مسیر قرعه کشی به هیچ وجه منجر به تنظیم بازار نشده و نمی شود گفت: قیمت گذاری خودرو در بازار آزاد توسط نمایشگاه دارها و با نوسانات نرخ ارز شکل می گیرد؛ اما عرضه خودرو در بورس کالا، تعادل بازار را نسبت به تکانه های ارزی حفظ خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال اقدام اخیر شورای رقابت در رابطه با درخواست خروج برخی خودروها از بورس کالا، یک کارشناس خودرو معتفد است که اظهارنظرها و نامه نگاری های بدون مشورت، شاخص های اقتصادی را دچار نوسان و ناپایداری مخرب خواهد کرد؛ همانگونه که امروز به دنبال این افدام بازار سرمایه دچار ریزش ناگهانی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو درباره خودرو دی اس 5 نوشت: هر چقدر از نظر فنی به دی اس DS انتقاد دارم، ولی در طراحی و کیفیت و متفاوت بودن خیلی خوب می دونه داره چیکار می کنه. /خبرفوری
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در سال های اخیر مشورت با یک کارشناس خودرو ، قبل از خرید یک ماشین دست دو رواج پیدا کرده و افراد ترجیح می دهند با آگاهی کامل نسبت به وضعیت خودرو آن را خریداری کنند ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
محمود نجفی، کارشناس خودرو بر این باور است که هرگونه تصمیم شورای رقابت در بازار خودرو باید بر مبنای مستندات باشد البته این چانه زنی ها از گذشته وجود داشته اما نباید تصمیمات به زیان مصرف کننده شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو درباره تبدیل خودروهای اقتصادی جهانیان به خودروهای لوکس برای ایرانیان صحبت کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۴    
علی علی لو- کارشناس خودرو معتقد است بورس برای اینکه به عنوان ابزار، میدان و روشی که به عدالت، درستی و صحت نزدیک باشد باید خیلی حساس تر برخورد کند تا مردم اعتماد خود را نسبت به آن از دست ندهند.
طلا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با این که ماجرای واردات خودرو هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد، اما روزانه خبرهای جنجالی بسیاری در این باره به گوش می رسد. به تازگی یک کارشناس خودرو مدعی شده که خودروهای وارداتی صفر کیلومتر نیستند!
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۳    
یک کارشناس خودرو گفت: واردات خودرو طی سال جاری به صورت انبوه انجام نشده و تاثیر آن چنانی در بازار این محصول نخواهد داشت.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۶    
قطعا همه شما زمانی که قصد دارید وارد یک حوزه کاری جدیدی شوید، اولین سوالی که در ذهن شما پیش می آید، میزان درآمدی است که می توانید در آن حرفه کسب کنید. یکی از شغل هایی که مدتی است خواهان زیادی دارد حرفه کارشناسی خودرو می باشد ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پیدا کردن کارشناس با تجربه و بی طرف یکی از چالش های مهم در زمان خرید خودرو است، مجموعه کارشناسی خودرو ایران تست کار با تیمی حرفه ای و با تجربه به بررسی و کارشناسی خودرو شما به صورت سیار میکنند تا شما دیگر در هیچ منطقه ای از تهران برای پیدا کردن کارشناس خودرو دست دوم سردر گم نشوید. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۵:۲۱    
کارشناس خودرو گفت: اگر خودرروهای اقتصادی وارداتی با قیمت های میلیاردی به فروش برسند، فلسفه واردات این خودرو ها زیر سوال می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو ضمن تشریح ابعاد عرضه خودرو در بورس کالا، گفت: برای خودروساز در بورس کالا باید شروطی را در نظر گرفت تا در شرایط انحصار نتواند قیمت محصولات را در این بازار افزایش و کیفیت را کاهش دهد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
پروانه، کارشناس صنعت خودرو گفت: خودروهایی که در کشور مونتاژ می شوند، اگر وارد شوند قیمت ارزان تری خواهند داشت! منبع: دانشجو کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس خودرو گفت: اگر وعده های دولت در ارتباط با افزایش تولید خودرو و وردات آن انجام نشود شوک قیمتی دیگری به بازار تحمیل خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۰    
کارشناس خودرو گفت: نزدیک به یک سال است که قیمت خودرو در کارخانه تغییر نکرده و اگر دولت مصوبه قیمتی خود را اصلاح نکند، فشار های خودروسازان برای افزایش عرضه در بورس کالا بیش تر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو گفت: با حذف سمند و 405 ازخط تولید باید خودروهای جایگزین معرفی شود.
صمت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۲    
ابوالفضل خلخالی کارشناس خودرو