چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۰۵Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی آینده»

ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۳۹    
در جامعه ایتالیا موجی برای نقد شرایط نابسامان اجتماعی و اقتصادی راه نیفتاد. انگار همه به یک سکوت و سکونی رسیده اند که باعث شده حرکت قابل توجهی رخ ندهد. همه بسیار محتاطانه دارند حرکت می کنند و نمایش این تلنگر را وارد می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۰۵    
در هر برهه از تاریخ مردم تشنه کسب موفقیت های مالی، کاری، اجتماعی و حتی عاطفی بوده اند. با پیدایش طالع بینی این تصور به وجود آمد که دانستن ناشناخته ها و پیش بینی آینده میانبری برای رسیدن به زندگی شاد و سراسر از خوشبختی است و در نتیجه این تفکر ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا در هفته گذشته روند نوسانی داشت و دوبار کانال قیمتی خود را تغییر داد. علت نوسان قیمت طلا در بازار چه بود؟
هنر صدا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رادیو صبا در برنامه دکتر صبا با نگاهی طنز به آینده می پردازد از عصر باستان تاکنون، انسان ها همیشه سعی در پیش بینی آینده داشته اند. امروزه اعتماد به پیش بینی ها و پیشگویی ها بخشی از زندگی روزمره شده است ...
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۱    
نهادهای بین المللی از جمله بانک جهانی، آینده ای روشن را برای ایران در سال آتی پیش بینی می کنند. پایگاه اکونومیست و مرکز پژوهش های اتاق ایران؛ طی آخرین گزارش خود از رشدتولیدناخالص داخلی، کاهش نرخ بیکاری و کاهش نرخ تورم در سال آینده خبر دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۷    
با به پایان رسیدن نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال فرصت بررسی آمار و ارقام رسیده است. آماری که باعث تحلیل گذشته نفت مسجدسلیمان و پیش بینی آینده آن ها می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۲۲    
با به پایان رسیدن نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال فرصت بررسی آمار و ارقام رسیده است. آماری که باعث تحلیل گذشته قرمزپوشان تبریزی و پیش بینی آینده آن ها می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
با وجود سرمایه گذاری مردم در بستر ارزهای دیجیتال هنوز رویکرد مشخصی از سوی دولت برای ادامه فعالیت های ارزهای دیجیتال در ایران مشخص شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۲۲    
با به پایان رسیدن نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال فرصت بررسی آمار و ارقام رسیده است. آماری که باعث تحلیل گذشته سبزپوشان اصفهانی و پیش بینی آینده آن ها می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که قیمت طلا تا میانه روز چهارشنبه در حوالی مرز 1820 دلاری در حال نوسان بود، قیمت فلز زرد با افزایش قیمت سریع به بالای مرز 1835 دلار رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۵۲    
با به پایان رسیدن نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال فرصت بررسی آمار و ارقام رسیده است. آماری که باعث تحلیل گذشته قائم شهری ها و پیش بینی آینده آن ها می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۴۶    
با به پایان رسیدن نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال فرصت بررسی آمار و ارقام رسیده است. آماری که باعث تحلیل گذشته فولادی ها و پیش بینی آینده آن ها می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱    
پیش بینی آینده برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال حیاتی است. برای ارزهای دیجیتال، داشتن هدف و برنامه، یکی از مهم ترین فاکتورها در ساختن آینده ای درخشان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۳۴    
با به پایان رسیدن نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال فرصت بررسی آمار و ارقام رسیده است. آماری که باعث تحلیل گذشته مسی ها و پیش بینی آینده آن ها می شود.
کارشناس اقتصاد با پیش بینی تداوم رکود بازار مسکن در سال 1401، گفت: تا وقتی در بخش های غیرواقعی اقتصاد اتفاقی روی ندهد، در بخش های واقعی از جمله مسکن اتفاق مثبتی صورت نمی گیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با بررسی اقدامات اخیر فدرال رزور به نظر می رسد که طلا آینده ای بهتر داشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۷    
با به پایان رسیدن نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال فرصت بررسی آمار و ارقام رسیده است. آماری که باعث تحلیل گذشته سپاهانی ها و پیش بینی آینده آن ها می شود.
طلا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا طی هفته های اخیر عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. حال آیا در هفته های پیش رو نیز همچنان صعودی خواهد بود؟
ناطقان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو براین باور است که اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو، قیمت خودرو را در بازار بالا خواهد برد و بر هزینه های حمل ونقل نیز تأثیر خواهد گذاشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
در این گزارش پیش بینی 3 پزشک متخصص در خصوص آینده کرونا در ایران بیان شده است.
یک کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که متغیرهای مبهم سیاسی و اقتصادی تاثیرگذار روی این بازار امکان پیش بینی اینده بازار را سلب کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
برخی کارشناسان قیمت ها در بازار طلا و سکه را در درازمدت افزایشی پیش بینی می کنند اما معتقدند در کوتاه مدت ممکن است بازار کاهش را نیز تجربه کند.
شهر بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و یکی از شناخته شده ترین ثروتمندان جهان طی سخنانی جنجالی، به پیش بینی مسائل اقتصادی جهان در سال جدید میلادی پرداخت. او همچنین آینده رمزارزها را نیز پیش بینی کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پیش بینی می شود که در سال 2022، بیت کوین ارتباط بسیاری با شاخص نوسانات بازار داشته باشد. دستِ کم در کوتاه مدت می توان شاهد اثرات این شاخص بر بازار بیت کوین بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک تحلیلگر مسائل افغانستان گفت: گروهی از صاحب نظران براین باورند با تجزیه افغانستان و جداسازی سرزمین استقرار قوم پشتون از دیگر اقوام، امکان کاهش معنادار تنش ها و بازگشت آرامش به زندگی دیگر مردم بیشتر فراهم می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در تصویر زیر یکی از نشان ها (کلمه ها) را انتخاب کنید
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اگر مردم به مقاومت خود در برابر واکسن زدن و استفاده از ماسک ادامه دهند، رسیدن به مرحله آندمیک به تاخیر می افتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس فوتبال مطرح روسیه به پیش بینی آینده ستاره تیم ملی ایران پرداخت.
شهر بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۶    
محمود مرادی، کارشناس بازار سرمایه به بررسی چشم انداز پیش روی بورس تا پایان سال جاری پرداخت و از احتمال اصلاح بازار در هفته آینده سخن گفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در روز های گذشته، بسیاری از سهامداران بورسی به گران فروخته شدن صندوق پالایشی یکم در زمان پذیره نویسی معترض بودند. یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این ادعا، به بررسی آینده این صندوق و صنعت پالایشی پرداخت.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
هرچند تقاضا در جریان معاملات روزهای اخیر بورس تهران کمی تقویت شده، اما هنوز خبری از ورود پول های تازه به بازار نیست. شرایطی که پیش بینی آینده بازار سهام را سخت کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا عقیده دارد رشد بازار رمزارزها در سال 2021 در بازار جهانی طلا اثرگذار بود و به یکی از موانع رشد اونس تبدیل شد. اما اثر رمزارزها در بازار طلا چه بود؟
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۴    
پیش بینی آینده خودرو های الکتریکی سخت است، اما دیگر هرگز طراحی خودرو خسته کننده نخواهد بود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۱:۵۱    
تحلیل تکنیکال یکی از بهترین روش های تحلیلی برای پیش بینی آینده سهام، نوسان گیری و رسیدن به درآمد از بازار بورس است. این روش از نمودارها، اندیکاتورها و اسیلاتورهای زیادی تشکیل می شود. اما در این بین سه نمودار خطی، کندل استیک و میله ای بیشترین کاربرد را دارند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گاوهای بازار طلا از افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در سال 2022 نمی ترسند.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ما برای رساندن گاز به صورت ایمن ، مطلوب و بهینه سعی کردیم ، آینده نگری را سرلوحه کار خود قرار دهیم و مشکلات اجرایی را با کمک و یاری مسئولین تسهیل نماییم .
سلام نو / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
حباب سکه در هفته چهارم آذرماه به بالاترین قیمت خود در 6 ماه اخیر رسید اما در پایان هفته عقبگرد داشت.
اقتصاد آنلاین / خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: با گذشت بیش از شش ماه از فعالیت دولت سیزدهم هنوز موضع روشنی از مقامات دولتی در خصوص حل بحران های اقتصادی ندیده ایم و مقامات به گفتاردرمانی بسنده کرده اند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
لارنس نورمن خبرنگار وال استریت ژورنال به نقل از یکی از دیپلمات های اروپایی نوشته است: تا این تاریخ نتوانسته ایم وارد هیچ گفتگوی واقعی شویم. داریم وقت ارزشمند را با مواضع جدید ایران از دست می دهیم که انطباقی با برجام نداشته و یا فراتر از آن اند. زمان در حال گذر است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۰:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با حضور در ایسنا، ضمن تشریح مسیر قیمت گذاری طلا و شفاف سازی شیوه تعیین قیمت، به سوالاتی در خصوص وضعیت صنعت و بازار سکه و طلا پاسخ داد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاجم تیم استقلال تهران با بیان اینکه نمی توان از الان در مورد آینده استقلال پیش بینی کرد گفت: ما بازی به بازی پیش می رویم تا موفق باشیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه ایران و 1+4 در این مرحله بر سر متون مذاکراتی - اینکه متن دور ششم مذاکرات مورد بحث قرار گیرد یا متون ارایه شده ایران، اختلافات اساسی دارند، پیش بینی می شود، مذاکراتی سخت و زمان بر را پیش رو داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل یک مدرس دانشگاه و کارشناس دادگستری گفت: برای ارزیابی آتی بورس باید متغیرهای تأثیر گذار در بازار سرمایه ایران را مورد توجه قرار داد که در زمان حاضر می توان مذاکرات ایران با قدرت های جهان تحت عنوان برجام، نرخ ارز ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد: وبینار آموزشی با عنوان پنج استراتژی فوق سودآور نوسان گیری (تضمینی) در بورس ویژه افراد مبتدی و حرفه ای روز پنج شنبه 25 آذر ماه از ساعت 10 الی 13 در روزنامه دنیای اقتصاد برگزار می شود. برای نوسان گیری بورس استفاده از تحلیل تکنیکال و آنالیز نمودارهای قیمت، نقش مهمی دارد ...
برترین ها / خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: حسن خان محمدی درباره شرایط پرسپولیس در لیگ بیست و یکم اظهار کرد: پرسپولیس فاصله ای با صدر جدول ندارد و اگر یک بازی را ببرد و تیم حریف نتیجه نگیرد به صدر جدول می رسد ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بیت کوین هم اکنون در محدوده 51 هزار دلار معامله می شود اما در پیش بینی آینده این ارز دیجیتال آیا ریزش آن متوقف شده؟!
امکان پیش بینی آینده مقدور نیست. در واقع هیچ کس نمی تواند پیش بینی ای داشته باشد. چرا که اقتصاد بر بنیان های عقلی استوار است و بنیان های آن مبنای محاسبات ریاضی دارد. زمانی هیچ کدام از این بنیان ها وجود نداشته باشد، چطور می توان اظهارنظر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
بررسی نتایج مذاکرات وین و پیش بینی آینده آنن بازتاب گسترده ای در روزنامه های امروز دارد. 23302
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
علی مدرس هاشمی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود در حال حاضر با افزایش قیمت ها، قدرت خرید مصرف کنندگان کاهش یافته و تسهیلات اعطایی خرید نیز نمی تواند در شهرهای بزرگ قدرت خرید مناسبی ایجاد کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱    
درک اینکه بتوانیم بر اساس حرکت یک رمز ارز، حرکت رمز ارز دیگر را پیش بینی کنیم می تواند برای یک معامله گر بسیار جذاب باشد. در علم اقتصاد سنجی، آمار و دیگر مدل های تخمین و همچنین بازارهای مالی مفهومی به نام Correlation وجود دارد که بر اساس آن ارتباط یا عدم ارتباط بین دو متغیر مورد بررسی قرار می گیرد ...