شنبه ۲۷ دیساعت ۱۳:۲۷Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت دلار»

تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش    
روز پنجشنبه قیمت دلار با 650 تومان افت به بهای 23 هزار و 850 تومان رسید. همچنین قیمت دلار دیروز در بازار متشکل 23,340 تومان ثبت شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت قیمت دلار در بازار آزاد 1300تومان و یورو 1500تومان کاهش یافت و به این ترتیب نرخ ارز آمریکایی وارد کانال 23هزار و ارز اروپایی وارد 29هزار تومان شد؛ این روند نزولی که سرعت آن هم چشمگیر بوده انتظار فعالان بازار ارز برای ادامه کاهش نرخ در روز های آینده را بالا برده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اسکناس آمریکایی دیروز 450 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 24 هزار و 500 تومان رسید. اما امروز برای دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز هم روند نزولی بازار ارز پس از چهار روز متوالی ادامه داشت تا جایی که دلار به نیمه کانال 24هزار تومان رسید و گفته شده که علاوه بر تاثیر اخبار سیاسی مثبت در خصوص روابط آینده ایران و آمریکا ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه اسکناس امریکایی توانست با رشد 80 تومانی به بهای 24 هزار و 950 تومان برسد. امروز قیمت دلار چه تغییری می کند و چه پیش بینی هایی برای این اسکناس می شود؟
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر قیمت دلار دچار نوساناتی شد. قیمت دلار به صورت روزانه تغییر میکند و کارشناسان حوزه بازار به پیش بینی قیمت دلار فردا 24 دی روز آوردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار نسبت به روز گذشته 50تومان گران شد، اما جو بازار ارز همچنان ریزشی بوده و حجم فروش بالاتر از تقاضا است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۲    
دیروز قیمت دلار حدود ساعت 3 بعدازظهر در محدوده 24 هزار و 870 تومان قرار گرفت. همچنین قیمت دلار امروز در بازار متشکل 24,436 تومان ثبت شد. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار در یک رفت و برگشت ابتدا به 25100تومان رسید و سپس در معاملات میانه روز مجددا وارد کانال 24هزار تومان شد؛ به گفته فعالان بازار ارز عمده ترین دلیل نوسان امروز نرخ ارز، افزایش جزیی قیمت حواله درهم و تلاش نوسان گیران برای بالا بردن ارزش دلار بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یک اقتصاددان معتقد است که سه عامل در ثبات نسبی بازار ارز تاثیرگذار بوده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دیروز اسکناس آمریکایی 20 تومان افت قیمت را تجربه کرد و به بهای 24 هزار و 880 تومان رسید. همچنین قیمت دلار امروز در بازار متشکل 24,409 تومان ثبت شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۱    
دلار به کمترین قیمت دو ماه اخیر رسید و امروز به کانال 24 هزار تومان عقبگرد داشت. این عقبگرد دلار به کانال 24 هزار تومان، پس از انتخاب جو بایدن به عنوان رییس جمهوری امریکا کمترین نرخ تا امروز بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۳    
امروز بازار ارز رفتار متفاوتی نسبت به روز گذشته از خود نشان داد و درحالیکه از چهارشنبه هفته پیش تا دیروز دلار و یورو در شیب کاهش قیمت قرار داشتند و انتظار می رفت این روند همچنان ادامه داشته باشد ...
فرادید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۲    
در رابطه با چشم انداز دلار در بهمن ماه، تحلیلگران اقتصادی هم عقیده اند که شرایط برای یک ریزش بزرگ آماده است. آن ها می گویند که دلار می تواند در نرخ های پایین تر به آرامش برسد ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۱۴    
دیروز دلار 550 تومان از ارزش خود را از دست داد و با خروج از کانال 25 هزار تومانی به عدد 24 هزار و 900 تومان رسید. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
موج جدید قیمت دلار از اواسط دی ماه آغاز شده است و با توجه به تحولات سیاسی و خروج ترامپ از قدرت پیش بینی بازار ارز متفاوت است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار نسبت به آخرین نرخ هفته گذشته 800تومان کاهش یافت و وارد کانال 24هزار تومان شد که در پی این افت نرخ ارز تعداد فروشنده ها افزایش یافته و جو بازار همچنان نزولی است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
روز پنج شنبه، اسکناس آمریکایی 400 تومان از ارزش خود را از دست داد و با نزول به زیر سطح 25 هزار و 500 تومانی در محدوده 25 هزار و 450 تومان قرار گرفت. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون ضرر پالایش یکم به چقدر رسید؟، در روز قرمز بیمه ای ها، وسرمد سبز بسته شد!، ذخایر ارزی چین بیشتر و بیشتر می شود،صعود نفت برنت به 60 دلار تا اواسط امسال، چگونه در بازار منفی سود کنیم؟، صعود بورسهای جهانی ادامه یافت؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با تایید آرای الکترال جو بایدن در کنگره و رئیس جمهور شدن او در آمریکا، ارزش دلار نزدیک به کمترین سطح حدود سه سال قبل قرار گرفته است. در بازار داخل نیز کاهش قیمت شروع شده است. آیا سقوط قیمت دلار جدی است؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
روند بازار ارز پس از سه روز صعودی از دیروز در نتیجه کاهش تنش های سیاسی در آمریکا و به هدف نرسیدن جوسازی نوسان گیران متضرر، وارد مدار کاهشی شد به طوریکه قیمت دلار و یورو حدود 600تومان افت کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۰    
اسکناس آمریکایی 200 تومان از ارزش خود را از دست داد و روی محدوده 25 هزار و 850 تومان ایستاد. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز روند بازار ارز برخلاف دو روز گذشته و دور از انتظار معامله گران نزولی شد و قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز 200تومان کاهش یافت که تحلیلگران دلیل عمده این تغییر جهت بازار را نبود تقاضای کافی برای بالا نگه داشتن نرخ ارز و تخلیه تنش اخبار سیاسی عنوان کرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۰    
امروز مطالبی همچون پیش بینی قیمت دلار در بازار فردا، ساعت ثبت سفارش عرضه اولیه امروز؟، بیشترین افزایش قیمت در این نماد ها است!، رد پای وزیر صمت در قرمزپوشی بورس، دارندگان بیت کوین بخوانند، چرا دلار عقب رفت؟، بانک جهانی از بهبود وضعیت اقتصاد ایران خبر داد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور امروز گفت: درباره ارز 4200 تومانی می گویند یک آدمی استفاده کرده این شد حرف! وسط این طرح حالا یک نفر هم دزدی کرد باید گفت کل طرح غلط است؟
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۵    
طی روزهای اخیر قیمت دلار دچار نوساناتی شد. قیمت دلار به صورت روزانه تغییر میکند و کارشناسان حوزه بازار به پیش بینی قیمت دلار امروز 17 دی روز آوردند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دیروز عبور دلار از مرز 26 هزار تومانی، اتفاقی بود که برای اولین بار پس از سه هفته در بازار ارز رخ داد. روز سه شنبه، اسکناس آمریکایی 200 تومان رشد کرد و به بهای 26هزار و 50 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز هم روند بازار ارز همچون دو روز گذشته افزایشی بود و دلار با رشد 200تومانی از 25850 به 26050تومان رسید که فعالان بازار دلیل این رشد قیمت را متاثر از اخبار سیاسی و اقتصادی منتشر شده طی چند روز اخیر و تلاش نوسان گیران برای نشان دادن افزایش تنش های سیاسی عنوان کرده اند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دلار که در روز یکشنبه 60 تومان رشد کرده بود، روز دوشنبه 150 تومان افزایش قیمت دیگر را تجربه کرد و به بهای 25 هزار و 850 تومان رسید. اما امروز سه شنبه، 16 دی ماه قیمت دلار ممکن است چه روندی را در پیش بگیرد؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال بازار ارز از احتمال رشد مجدد نرخ ارز در روز های آینده خبر داد و گفت: البته این افزایش قیمت دلار چشمگیر و ماندگار نخواهد بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بعدازظهر یک شنبه قیمت فروش دلار بر تابلوی صرافی های بانکی 25هزار و 570 تومان بود که کاهشی 50 تومانی را نسبت به روز شنبه نشان می داد. آیا این روند نزولی ممکن است امروز هم ادامه یابد؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دیروز دلار 60 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 25 هزار و 640 تومان رسید. همچنین قیمت دلار در بازار متشکل 25,339 تومان ثبت شد. امروز برای قیمت این اسکناس امریکایی چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در اولین روز از سومین هفته دی ماه بازار ارز کار خود را با رویکرد کاهشی آغاز کرد به طوریکه دلار نسبت به آخرین نرخ معاملات هفته پیش حدود 100 تومان و یورو 600تومان ارزان شد؛ اما درباره آینده این بازار دو سناریو مطرح است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بهای اسکناس امریکایی به 25 هزار و 700 تومان رسید. همچنین قیمت دلار در بازار متشکل 25,345 تومان ثبت شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۵:۱۱    
امروز مطالبی همچون تحلیل یک نماد پالایشی، شپنا کی مثبت خواهد شد؟، پیش بینی قیمت دلار در هفته های آینده، سهامداران گروه بانکی بخوانند، نرخ دلار عمده فروشی چقدر شد؟، آیا بورس دوباره صعودی خواهد شد؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بررسی روند بازار ارز در هفته های اخیر، نشان از ثبات نسبی شاخص ارزی تحت تاثیر کاهش تقاضا و داد و ستدها دارد. اما چه عواملی آینده بازار را تعیین می کند؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
روز چهارشنبه، دلار 20 تومان افزایش قیمت را به ثبت رساند و به بهای 25 هزار و 720 تومان رسید. در بازار متشکل هم 25,421 تومان ثبت شد. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۸    
امروز مطالبی همچون در میان مدت روند قیمتی وساپا چگونه است؟، سقوط به کانال 1.3 میلیون واحدی! + فیلم، فلامی یکساله چقدر سود ساخت؟، دژپسند: عملکرد بورس قابل اعتماد است، زمین متری 200 هزار تومانی در نیاوران، سلطه دلار به پایان خواهد رسید، دارا یکم و پالایش شکست خورد؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
چند نرخی بودن ارز در لایحه بودجه 1400 از چالش های مهم اقتصاد محسوب می شود در حالیکه بیشتر کارشناسان بر سر تک نرخی بودن ارز اتفاق نظر دارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال بازار ارز با اشاره به ثبات قیمت دلار و یورو اظهار کرد: بازار فعلا در انتظار تعیین تکلیف شرایط سیاسی بین ایران و آمریکا است و تا آن زمان معامله گران حاضر به قبول ریسک خرید و فروش ارز نیستند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
چند نرخی بودن ارز در لایحه بودجه 1400 از چالش های مهم اقتصاد محسوب می شود در حالیکه بیشتر کارشناسان بر سر تک نرخی بودن ارز اتفاق نظر دارند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بهای دلار در دهمین روز از زمستان با ثبات نسبی همراه شده است. این در حالی است که یک روز به پایان سال 2020 میلیادی باقی مانده است و بر خلاف سال های قبل، خبری از تقاضا در بازار نیست.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۳    
دیروز بهای دلار 50 تومان دیگر افت کرد و روی عدد 25 هزار و 700 تومان قرار گرفت و در بازار متشکل 25,336 تومان ثبت شد. امروز برای قیمت این اسکناس امریکایی چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۷    
یک فعال بازار ارز با اشاره به ثبات نسبی قیمت دلار گفت: بسیاری از معامله گران طی یک ماه اخیر به دلیل بلاتکلیفی نرخ ارز از خرید و فروش صرف نظر کرده و فعلا از بازار خارج شده اند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دیروز اسکناس امریکایی در بازار آزاد با کاهش 50 تومانی به بهای 25 هزار و 750 تومان رسید. همچنین در بازار متشکل 25,249 تومان ثبت شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار دیروز در بازار آزاد 100 تومان افزایش داشت و به رقم 25 هزار و 800 تومان رسید. همچنین قیمت این اسکناس امریکایی در بازار متشکل 25,429 تومان ثبت شد. اما امروز از اخبار رسمی چه سیگنال هایی برای این بازار مشاهده می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دلار بازار امروز را با قیمت 25700تومان و تقریبا بدون تغییر نسبت به روز گذشته آغاز کرد و در پایان معاملات به 25800تومان رسید؛ تحلیلگران بازار ارز معتقدند که دلار در بازار فردا هشتم دی ماه مجددا وارد مدار نزولی خواهد شد چراکه تقاضا به شدت پایین آمده و از طرفی حجم فروش بالا رفته است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
روز شنبه، اسکناس آمریکایی 250 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 25 هزار و 700 تومان رسید. همچنین قیمت دلار دیروز در بازار متشکل 25,342 تومان ثبت شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بهای ارز در سامانه نیما امروز ششم دی ماه 25537 تومان، قیمت دلار در صرافی ملی 25710 تومان و دلار در بازار آزاد هم به 25800 تومان رسیده است. آیا این قیمت ها در فردا روندی نزولی به خود خواهند گرفت؟