شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۳۶Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت دلار»

رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: با توجه به اینکه قیمت طلا و سکه به تبع قیمت دلار مجدد افزایشی شده چه آینده ای می توان برای این فلز گران بها در بازار داخلی پیش بینی کرد؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۶    
دیشب در بازار پشت خطی، اسکناس آمریکایی رشد کرد امری که می تواند نشان دهنده تغییر سمت و سوی انتظارات معامله گران باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : ارزیابی ناامید کننده انریکه مورا از روند مذاکرات باعث شد که دلار آرایش صعودی به خود بگیرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته موتور مذاکرات برجام در دوحه بعد از سه ماه وقفه روشن شد و علی باقری و انریکه مورا در خصوص مذاکرات هسته ای گفتگو کردند. قیمت دلار اصلاح شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در روزهای اخیر با باز شدن قفل مذاکرات برجام، قیمت دلار با سر به زمین خورده است. نرخ دلار دیروز تقریبا 1 هزار و 200 تومان از نرخ روز یکشنبه ارزان تر معامله شد.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
استاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اگر برجام احیا شود در ابتدا شوکی به دلار وارد خواهد شد و ممکن است دلار تا 27 هزار تومان یا کمی بیشتر کاهش یابد، ولی بعد از عادی شدن و تا آخر سال دلار بین 30 تا 32 هزار تومان باقی می ماند.
قیمت دلار در تهران 900 تومان کم شد و در سلیمانیه 700 تومان. قیمت دلار هرات نه تنها یک کانال پایین افتاد بلکه حمایت 29 هزار و 800 را هم از دست داد، تا پس از مدت ها در بازار ارز، شاهد صحبت از دلار 28 هزار تومانی باشیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: چند خبر مهم در شرایط کنونی در بین معامله گران دلار برجسته شده است اما معامله گران روند قیمت دلار را چگونه پیش بینی می کنند؟
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز نوشت: نکته مهمتر اطلاعیه ای است که بر سر در برخی صرافی ها نصب شده بود. طبق این اطلاعیه از هر نوع خرید و فروش ارز، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده یا VAT اخذ می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دور قبلی مذاکرات هسته ای، قیمت دلار را به 25 هزار تومان رساند. حالا دور جدید مذاکرات در حالی استارت خورده که قیمت دلار بالای 30 هزار تومان است. آیا شروع مذاکرات جدید، باعث ریزش دوباره قیمت دلار می شود؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : انتظار می رود که در روز جاری حداقل بازار با افت شدید قیمت کار خود را آغاز نکند.
طلا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
دبیرکل کانون صرافان درباره سیاست اخیر بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز گفت: بستگی به روند بازار دارد؛ این که چقدر مردم ارز خریداری کنند و چقدر صادرکنندگان فروش داشته باشند. ولی با قدرت می توان گفت که پیش بینی ها از نزول قیمت دلار حکایت دارد.
به عقیده برخی کارشناسان با وجود اینکه تاکنون خبر جریان سازی در زمینه از سرگیری نشست های وین منتشر نشده است، با این حال اخبار ذکر شده با افزایش سطح انتظارات مثبت توانسته از افزایش قیمت دلار و حضور نرخ این ارز در کانال بالاتر جلوگیری کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
شریعتی درباره سیاست جدید ارزی بانک مرکزی گفت: اگر این اتفاق نمی افتاد، دلار تا یک ماه آینده روی 38 هزار تومان می رفت، اما با مجوز بانک مرکزی، نرخ دلار تا 30 هزار تومان کاهش خواهد یافت.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق محاسبات به عمل آمده توسط تحلیلگران با وجود افزایش تاریخی نرخ دلار در خرداد 1401 شاخص بازدهی قیمت دلار در خرداد ماه تنها 27/ 4 درصد ثبت شده است، درصورتی که نرخ رشد این ارز در طول 3 ماه فصل بهار مجموعا حدود 21 درصد محاسبه شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بازار ارز تهران روز گذشته با نسخه جدید بازار ساز برای درمان و کاهش قیمت دلار روبرو شد. روز گذشته سامانه بازار متشکل در اطلاعیه ای از دو عنوان جدید دلار صادراتی و یورو صادراتی رونمایی کرد. فضا برای قیمت دلار محدود خواهد شد؟ ...
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
عده ای از معامله گران می گفتند که روز گذشته با وجود تحریم های جدید آمریکا علیه ایران و... اسکناس آمریکایی آرایش صعودی آنچنانی به خود نگرفت.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معامله گران در کنار آن 6 نرخی که برای دلار وجود دارد به یک نرخ هفتم هم توجه می کنند: قیمت دلار صدا و سیما.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 27 هزار و 745 تومان است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: قیمت دلار پس از افزایشی که پس از شوک قطعنامه شورای حکام داشت اکنون در فاز احتیاطی قرار گرفته و کمی کاهش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شماری از تحلیل گران باور دارند مشخص نیست کف بزرگ از دیدگاه معامله گران بزرگ در کدام محدوده قرار دارد ولی بخشی از معامله گران حتی احتمال نزول تا ابتدای مرز 30 هزار تومان را مطرح کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معامله گران معتقدند با دخالت بازار ساز اسکناس آمریکایی مجبور به کاهش شده است. این دسته از معامله گران تزریق عرضه و محدودیت فعالیت معامله گران بزرگ را عامل نزولی شدن نرخ دلار می دانند .
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۳    
برزو حق شناس، کارشناس بازارهای مالی درگفتگو با تجارت نیوز بیان کرد: دولت پیش از این در یک حرکت سعی کرد قیمت دلار و قیمت طلا را تصنعی پایین نگه دارد. در نتیجه فنر این دو بازار جمع و آماده نوسان شد. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بازار ارز تهران که در روز های گذشته شاهد افزایش قیمت دلار بود. با ورود بازار ساز آرایش نزولی به خود گرفت. اقدام جدید بانک مرکزی برای کاهش قیمت دلار ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دیشب در بازار پشت خطی قیمت دلار تا اندکی پایین تر از معاملات نقدی روز شنبه بود اما در ساعت 21:54 دقیقه به وقت تهران بالاتر از سقف معامله شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ب ه گزارش جام جم آنلاین ، می گویند اختیارات بانک مرکزی برای کنترل نرخ ارز بیشتر شده و این نهاد می تواند به صورت مستقیم به این بازار ورود کند. این اقدام از نظر برخی کارشناسان، مثبت تلقی می شود و برخی دیگر معتقدند ورود مستقیم دولت به بازار ارز پیامد های خوبی ندارد ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار پس از صدور قطعنامه شورای حکام علیه ایران به کدام سمت خواهد رفت؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : روزگذشته قطعنامه علیه ایران در شورای حکام آژانس تصویب شد و تنها دو کشور روسیه و چین رای منفی دادند. بازار ارز تهران در چند روز اخیر در انتظار این خبر بود تا مسیر بعدی خود را تعیین کند.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اخیراً اخبار ضد و نقیضی پیرامون کاهش فروش نفت ایران به کمتر از 500 هزار بشکه در روز در فضای مجازی مطرح شده که باعث شکل گیری انتظارات منفی کارگزاران اقتصادی پیرامون ذخایر ارزی و تشدید کسری بودجه دولت در کشور شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
قیمت ها در بازار دلار و طلا نوساناتی دارد. باتوجه به افزایش قیمت نسبی در بازارهای مالی، چه چشم اندازی برای آنها وجود دارد و این روند صعودی تا کجا ادامه پیدا می کند؟
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
آخرین باری که قیمت دلار به کانال 30 هزار تومان وارد شد، زمستان سال 99 بود. زمانی که دلار رکورد قیمتی زد اما این رکورد چندان طولانی نبود و دلار به کانال 25 هزار تومان بازگشت.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
میزان افزایش نرخ دلار پس از اعلام شکست برجام به سیاست هایی که دولت اعمال می کند بستگی دارد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
موضوع پیشنهاد قطعنامه ضد ایرانی آمریکا و تروئیکا به شورای حکام همچنان در بین معامله گران برجسته است. در شرایط کنونی سوال مهمی در بین معامله گران شکل گرفته است. آینده مذاکرات برجام به کجا می رسد ؟ واکنش اولیانوف به پیش نویس قطعنامه درباره ایران ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مذاکرات برجام برای بازار ارز تهران از اهمیت بسزایی برخوردار است. حال یک خبر جدید در بین معامله گران دلار تهران برجسته شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شماری از فعالان معتقدند که با برچیده شدن بساط ارز4 هزار و 200 تومان دست بازارساز برای مداخله در بازار باز شده است ولی بالا رفتن انتظارات تورمی موجب شده که این افزایش عرضه منجر به افت قیمت دلار در بازار آزاد نشود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در صورتی که اسکناس آمریکایی در روز جاری بتواند به بالای محدوده حمایتی برگردد، انتظارات کاهشی در بازار ارز کمرنگ تر خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
عده ای از معامله گران معتقد بودند چالش برجام همچنان حل نشده است . به باور این دسته از بازیگران ارزی نوسان گیران ممکن است در ابتدای معاملات نقدی امروز با جوسازی پیرامون این ادعا بازار ارز ارایش صعودی به خود بگیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در شرایط کنونی به نظر می رسد که بدون حضور دلار بالای محدوده مقاومتی نباید انتظار رشد معنادار برای اسکناس آمریکایی را داشت. در آن سو، کاهش معنادار دلار بدون شکست کف حمایتی صورت نخواهد گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در معاملات پشت خطی انتهای هفته نیز کاهشی ها نتوانستند دست بالا را در بازار داشته باشند و در نهایت دلار توانست بالای مرز مقاومتی به کار خود پایان دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون پیش بینی قیمت دلار برای فردا، اولین بانک فراساحل در راه است، طلا با کاهش دلار آماده جهش شد، کاهش قیمت نفت از سرگرفته شد، کاهش 5 درصدی حاشیه سود خالص این نماد، چین دو میلیون بشکه نفت از ایران خرید، یک اقدام جدید برای بورسی شدن سایپا ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار ارز در روز های اخیر شاهد قدرت نمایی معامله گران کاهشی بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گفته فعالان، خبرهایی مبنی بر احتمال شروع دوباره مذاکرات هسته ای موجب شده است که خریداران فعالیت خود را به طور موقت در بازار کاهش دهند.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
روند نوسانات قیمت دلار و یورو امروز 28 اردیبهشت 1401 در صرافی ها کاهشی بوده است .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی از فعالان باور دارند که سیاست گذار به دنبال این است که تا قبل از گشایش های سیاسی با عرضه ارز قیمت دلار را مدیریت کند و پس از آن با توافق سیاسی برجام، نوسان گیران را به یکباره دچار ضرر معنی داری کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۷    
فرارو - قیمت دلار امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت شانس زیادی برای پیشروی در کانال 30 هزارتومان ندارد. دیروز قیمت دلار از نیمه کانال 30 هزارتومان عقب رفت، به 30 هزار و 250 تومان رسید و در معاملات فردایی با نرخ کمتری دست به دست شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بی توجهی دلار به اخبار می تواند نشان دهنده وجود تقاضای معنی دار در بازار باشد. با این حال، عده ای از معامله گران باور دارند که بازیگران بزرگ به دنبال فروش دلار خود در قیمت های بالا هستند و سپس قیمت ها کاهشی می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته در بازار ارز تهران اخبار برجامی برجسته شد. سفر همزمان امیرعبداللهیان، وزیرخارجه و سفر کاملا هریس، معاون جو بایدن به امارات زمزمه هایی درباره احتمال دیدار این دو مقام سیاسی در خاک امارات و بهبود رایزنی های برجام در بین معامله گران شکل گرفت اما مدت زیادی طول نکشید که با مشخص شدن سفر این دو ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار امروز سه شنبه 27 اردیبهشت احتمالا نوسان محدودی در نیمه کانال 30 هزار تومان خواهد داشت. بعد رفت وبرگشت های پی درپی قیمت های بازار آزاد ارز در هفته گذشته ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت دلار دیروز از کانال 29 هزارتومان به سمت مرز 30 هزار تومان حرکت کرد و نرخ دلار در ساعات پایانی معاملات نقدی روز گذشته بر روی 30 هزار و 330 تومان قرار گرفت.
سلام نو / یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: اگر اخبار مثبت برجامی در این هفته هم ادامه یابد احتمال کاهش دلار تا 3 هزار تومان نیز وجود دارد.