یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۷Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت دلار»

ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: باتوجه به رشد درهم در انتهای هفته معامله گران می گویند یا باید قیمت درهم کم شود یا اینکه دلار افزایش یابد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز با کاهش محدودی با رقم دو هفته گذشته معامله شد. با شروع دومین هفته آذر در حالی که بسیاری از معامله گران حجم اخبار نامساعد را برای صعود دلار کافی می دانستند، اما دلار افت 200 تومانی داشت.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۵    
به گزارش زیرنویس به نقل از تجارت نیوز، قیمت دلار در آخرین معامله هفته جاری با افزایش به کار خود پایان داد. هر چند بازارها با بازدهی مثبت نخستین هفته آذر را پشت سر گذاشتند اما کارشناسان اقتصادی سیاست گذار را یکه تاز بازار ارز می دانند و از منظر شرایط رکودی بازارها را بررسی می کنند ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مهمترین خبری که می تواند بازار ارز کشور را تحت تاثیر قرار دهد تصویب طرحی در مجلس نمایندگان آمریکاست که بر اساس آن دسترسی ایران به 6میلیارد دلار آزاد شده مجددا مسدود می شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت دلار در چند وقت گذشته در محدوده 50 هزار و تا 50 هزار و 600 تومان در نوسان بوده است. در شرایط کنونی قیمت دلار در اولین روز هفته جاری چه مسیری را دنبال خواهد کرد؟
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
اسکناس آمریکایی با افزایش 200 تومانی قیمت، بازدهی مثبت طی هفته گذشته داشته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۷    
به گزارش زیرنویس به نقل از رکنا، آخرین قیمت دلار، یورو و طلا امروز جمعه 10 آذر ماه 1402 اعلام شد. بر این اساس طبق آخرین اعلام قیمت ها در مرکز مبادله ارز و طلای ایران، قیمت دلار 41/988 هزار تومان و قیمت یورو 46/056 هزار تومان و قیمت درهم 11/433 هزار تومان تعیین شد. [...]
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
آخرین قیمت دلار، یورو و قیمت سکه و طلا امروز جمعه اعلام شد و براین اساس قیمت دلار 41 هزار و 988 هزار تومان تعیین شد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت دلار روز چهارشنبه کاهش محدودی داشت و نوسانات ناچیز در بازار ارز برقرار بود. اما قیمت دلار تا پایان سال میلادی چگونه پیش بینی می شود؟
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: قیمت دلار هرات دیشب در کانال 51 هزار تومان بسته شد، براساس اعلام کارشناسان دلار چشم به طلا دوخته و اگر قیمت اونس افزایش پیدا کند باید منتظر کاهش قیمت دلار باشیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت دلار هرات در معاملات پشت خطی چهارشنبه شب وارد کانال 50 هزار تومان شد اما در تهران اسکناس آمریکایی نوسان قابل توجهی را ثبت نکرد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۱    
قیمت دلار روز گذشته کاهش محدودی داشت و نوسانات ناچیز در بازار ارز برقرار بود. معامله گران معتقدند تحرکات صعودی طلای جهانی که منجر به تضعیف دلار جهانی شده، حرکت کاهشی دلار در بازار داخلی را به همراه داشته است ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز با کاهش محدودی معامله شد و همچنان روند الاکلنگی با نوسانات ناچیز در بازار ارز برقرار است. معامله گران معتقدند تحرکات صعودی طلای جهانی که منجر به تضعیف دلار جهانی شده، حرکت کاهشی دلار در بازار داخلی را به همراه داشته است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: قیمت دلار هرات در 50 هزار تومان شروع به کار کرد و در ساعاتی از معاملات این کانال را از دست داد اما دوامی نداشت و دوباره با افزایش در 50 هزار و 30 تومان بسته شد. قیمت دلار هرات در پشت خط دوباره بر مدار کاهش بود و در 49 هزار و 960 تومان به کار خود پایان داد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بررسی نوسانات نرخ دلار در روزهای اخیر حکایت از کف سازی اسکناس آمریکایی در نیمه اول کانال 50 هزار تومان دارد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در این مطلب درباره پیش بینی قیمت دلار فردا پنجشنبه 9 آذر 1402 می خوانید. با ما همراه باشید!
وانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۰۰    
قیمت دلار امروز نوسان بسیار محدودی داشت و با همان رقم روز گذشته معامله شد. در حالی که آمار تراز تجاری کالاهای غیرنفتی کشور به منفی 10.1 میلیارد دلار رسیده و تمرکز دولت برای تامین بودجه سال آینده به جای نفت تکیه بر مالیات است، بازار ارز همچنان با تدبیر سیاست گذار کنترل می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز دلار در بازار آزاد برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا 50،300 تومان رسیده بود، امروز با کاهش 0.23 درصدی به 50،180 تومان رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: در سمت رسمی بازار قیمت دلار مرکز مبادله با افزایش جزیی روزانه در حال نزدیک شدن به کانال 42 هزار تومان است. همچنین قیمت یورو در مرکز مبادله در 45 هزار و 700 تومان معامله می شود. قیمت یورو در دو ماه گذشته افزایش بیش از 5 درصدی را به ثبت رسانده است که عدد قابل توجهی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت دلار این روز ها در یک دامنه خاص در رفت و برگشت بوده است. در شرایط کنونی دو پیش بینی در مورد قیمت دلار وجود دارد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در این مطلب درباره پیش بینی قیمت دلار فردا چهارشنبه 8 آذر 1402 می خوانید. با ما همراه باشید!
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت دلار در آخرین معاملات امروز، روی قیمت 50 هزار و 300 تومان بسته شد که نسبت به معاملات آغاز روز افزایش نشان می داد. این مسیر در حالی طی شد که در معاملات پشت خطی، افزایشی ها در تلاشند قیمت دلار را بالا بکشند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: قیمت دلار هرات در روز یکشنبه 50 هزار و 200 تومان آغاز به کار کرد و در نیمه دوم با کاهش به کف کانال 50 هزار تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فعالان بازار پیش بینی کردند که اگر نرخ دلار امروز مرز 50 هزار تومان را از دست دهد احتمالاً به تدریج تا نیمه کانال 49 هزار تومان عقب نشینی خواهد کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، قیمت دلار امروز افزایش روز گذشته را جبران کرد و با کاهش 150 تومانی با قیمت 50 هزار و 250 تومان معامله شد. تعادل در روند عرضه و تقاضا در بازار ارز در حالی برقرار است که کارشناسان اقتصادی ارزش ذاتی قیمت دلار را بیش از آنچه هست در نظر می گیرند. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹    
قیمت دلار طی هفته های گذشته در کف کانال 50 هزار تومانی درجا زده و به نظر می رسد بانک مرکزی توانسته است قیمت این ارز را کنترل کند. اما چگونه بانک مرکزی به این موفقیت دست یافته است؟ قیمت دلار در سال آینده چقدر خواهد بود؟ این ها سوالاتی است که پیمان مولوی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
گروهی از معامله گران تصور می کنند با ورود بازار به ماه جدید قیمت دلار کف زده و هرچه به انتهای ماه آذر نزدیک می شویم قیمت بالاتر می آید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: قیمت دلار هرات در ابتدای هفته در 50 هزار و 150 تومان شروع به کار کرد و در نیمه اول برای شکستن مرز مقاومت 50 هزار و 300 تومان تلاش کرد اما نتوانست از این مرز عبور کند و در نیمه دوم با کاهش به نرخ باز شده رسید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
امروز دلار در بازار آزاد برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در بازار آزاد که 2 روز پیش تا 50،150 تومان رسیده بود، امروز با رشد 0.59 درصدی به 50،450 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین / وانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی ایران گفت: به زودی مقررات جدید تاسیس صرافی ها اعلام می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۲    
اقتصادنیوز: در شرایط کنونی به نظر می رسد اخبار مربوط به آتش بس چهار روزه حماس و اسرائیل که از صبح روز جمعه آغاز شده است، مهم ترین موضوع موردتوجه معامله گران ارزی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: به نظر می رسد دلار هرات دوباره در مرز جدیدی گیر افتاده؛ مرز 49 هزار و 800 تومان تا 50 هزار و 300 تومان. کفش مرز حمایت است و سقفش مقاومت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : تحلیل گران فنی معتقدند اگر قیمت دلار از 50 هزار و 300 تومان عبور کند مقاومت بعدی 50 هزار و 600 تومان خواهد بود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۱    
دلار نسبت به مدت مشابه هفته گذشته با کاهش 1.57 درصدی بازدهی منفی 800 تومانی داشته است.
وانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت دلار در هفته ای که گذشت متاثر از اخبار سیاسی و فشار سیاست های انقباضی نهاد تصمیم گیر به پله های نخست کانال 50 هزار تومانی رسید. تصمیم تروئیکای اروپایی در جهت باقی ماندن تحریم ها برای اقتصادی که به این مهم امید زیادی داشت می تواند بار منفی به همراه داشته باشد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
امروز دلار در بازار آزاد برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا 50،230 تومان رسیده بود، امروز با کاهش 0.15 درصدی به 50،150 تومان رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران: تحلیل گران فنی معتقدند اگر قیمت دلار امروز پنجشنبه 2 آذر از 50 هزار و 300 تومان عبور کند مقاومت بعدی 50 هزار و 600 تومان خواهد بود. از نظر آن ها زمانی هیجان به بازار برمی گردد که قیمت دلار بتواند در کانال 51 هزار تومان تثبیت دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت دلار تهران در معاملات نقدی روز چهارشنبه در محدوده 50 هزارو 300 تا 50 هزارو 500 تومان معامله شد اما در پشت خط نزولی شد و تا 50 هزارو 170 تومان پایین آمد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز دلار در بازار آزاد مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار آزاد که روز قبل تا 50،200 تومان رسیده بود، امروز با رشد 0.05 درصدی به 50،230 تومان رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران: معامله گران فنی معتقدند اگر قیمت دلار امروز چهارشنبه 1 آذر، به بالای مرز مقاومت 50 هزار و 300 تومان برود مقاومت بعدی 50 هزار و 600 تومان خواهد بود. در صورت ناکام بودن قیمت دلار بین 50 هزار تا 50 هزار و 300 تومان در نوسان خواهد بود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سایت طلا،دلار تهران دومین ماه پاییز را در قیمت 50 هزار و 700 تومان شروع کرد. رییس سازمان برنامه و بودجه در ابتدای این ماه از کسری بودجه دولت و عدم تحقق درآمدهای نفتی در هفت ماهه ابتدایی سال گفت ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، قیمت دلار امروز نوسانات محدودی به سمت کف کانال 50 هزار تومانی داشت. این اسکناس که دیروز برای ساعاتی به منطقه 49 هزار تومانی ورود کرد امروز نیز درصدد برگشت به کریدور پایین تر قرار گرفت؛ اما افزایشی های بازار با خرید های سنگین و داغ کردن بازار، اجازه افت قیمت دلار را ندادند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: به نظر می رسد نزول قمیت دلار امروز سه شنبه 30 آبان به پایان خودش رسیده است. برخی از معامله گران می گویند دلار دیروز به کف ذاتی خودش رسیده بود و عملا راهی جز صعود برایش باقی نمانده است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از معامله گران در روز دوشنبه باتوجه به قیمت درهم می گفتند قیمت دلار در هرات با باندبازی به مرز این حمایت رسیده است و قیمت برمی گردد. به عقیده این دسته کف قیمت در آبان ماه 49 هزار و 800 تومان است. آن ها می گویند با ورود به ماه جدید قیمت دلار افزایشی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت دلار در معاملات نقدی روز قبل ریزشی شد. برخی از معامله گران معتقد بودند که قیمت دلار کف زده است. اما در مقابل عده ای دیگر می گفتند قیمت دلار هنوز کف نزده و افزایش از مرز حمایت را پولبک می دانستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
برخلاف انتظارات افزایشی در بازار ارز به دنبال وقوع جنگ در خاورمیانه، آرامش در بازار ارز در ایران برقرار ماند و قیمت دلار همچنان با نوسانات اندک در محدوده 50 هزار تومان جابه جا می شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز نیز با کاهش، سومین روز هفته را آغاز کرد. این اسکناس که برای ساعاتی به کریدور 40 هزار تومانی برگشت، توانست بار دیگر به محدوده بالاتر ورود کند. معامله گران دلار را پیشگام رکود در بازارها می دانند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بنابر ادعای معامله گران قیمت دلار در معاملات پشت خطی یکشنبه شب نزولی شد. آن طور که معامله گران می گویند اسکناس آمریکایی در هرات کانال 50 هزار تومان را از دست داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
امسال بعید است که دلار سقف قبلی را رد کند. احتمالا در سال جاری همین منطقه 50 تا 51 هزار تومانی با اندکی افزایش یا کاهش برای این اسکناس حفظ می شود؛ اما با توجه به رشد نقدینگی احتمالا نیمه دوم سال آینده دلار سقف قبلی را خواهد شکست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
برآورد می شود در بازار فردا نرخ ارز به 50 هزار تومان در بازار فردا نزدیک تر شود.