پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۵May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت دلار»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که نوسان گیران سعی دارند با جوسازی پیرامون اتفاقات منطقه و مذاکرات هسته ای، قیمت دلار را بالا ببرند اما از روز گذشته روند صعودی متوقف شده و دلار در محدوده 22500تومان باقی مانده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۶    
در بازار ارز قیمت دلار دوباره به کانال 22 هزار تومان برگشت و فرضیه ناپایدار قیمت ها در کانال 20 هزار تومان دوباره تایید شد. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دلار همچنان در مدار صعودی است و قیمت آن امروز به 22600تومان هم رسید اما با توجه به روند نزولی دو هفته گذشته، فعالان بازار ارز تاکید دارند که معامله گران حد ضرر را رعایت کنند چراکه پیش بینی آینده به شدت دشوار شده و احتمال اینکه بازار دوباره به مسیر کاهشی بازگردد بالاست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دیروز دلار معاملات خود را در محدوده 21 هزار و 900 تومانی آغاز کرد که 300 تومان بالاتر از روز یکشنبه بود. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که روز گذشته همتی اظهار کرده که روند بازار ارز نزولی است، امروز دلار به کانال 22هزار تومان بازگشت و عده ای از فعالان بازار معتقدند که این سیگنال همتی روز های آینده خود را نشان خواهد داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
روز یکشنبه، اسکناس آمریکایی در بازه 21 هزار و 400 تا 21 هزار و 600 تومانی جا به جا شد و خبری از افزایش و کاهش های شدید در بازار نبود. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان به پیش بینی قیمت دلار در روزهای آینده پرداختند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دلار باوجود برخی سیگنال های کاهشی همچنان در کانال 21هزار تومان قرار دارد که به گفته فعالان بازار ارز، این شرایط نتیجه ماندگاری انتظارات منفی ناشی از خبرهای ناامیدکننده هفته گذشته و افزایش خرید ها است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
روز شنبه، اسکناس آمریکایی در جهت کاهشی حرکت کرد، قیمت دلار در بازار آزاد بین 21 هزار و 400 تا 21 هزار و 900 تومان بود. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
از اواخر هفته پیش با جایگزین شدن انتظارات افزایشی به جای امیدواری نسبت به توافق در آینده نزدیک، بازار ارز روی دور صعودی قرار گرفته به طوریکه قیمت دلار از 20900روز چهارشنبه به 21500تومان در بازار امروز رسیده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اسکناس آمریکایی روز پنج شنبه توانست 450تومان رشد کند و در محدوده 21 هزار و 500 تومانی قرار بگیرد. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: به نقل از کانال تلگرامی قیمت روز؛ مذاکرات برجامی به مراحل حساسی رسیده است و هر خبر جدید از وین منجر به نوسانات در بازار دلار می شود. در این بین عده ای از ترس ریزش دلار تا 15 هزار تومان در صفوف فروش صرافی ها جا خوش کرده اند و عده ای دیگر با پیش بینی عدم توافق در وین دلار21هزار تومانی ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر، هم زمان با انتشار اخبار امیدوار کننده از وین پیرامون مذاکرات برجامی ایران و کشورهای اروپایی، شاهد افت معنادار قیمت دلار و کاهش انتظارات تورمی هستیم.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز در روزهای اخیر و با توجه به اخبار نشست وین دچار یک جو هیجانی شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار دیروز (15 اردیبهشت) با %3٫6 کاهش، 20,945 تومان اعلام شده است. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
احتمال توافق بر سر برجام در آینده نزدیک بالا گرفته و بر همین اساس امروز هم بازار ارز در مدار نزولی قرار گرفت و دلار که معاملات دوشنبه را با قیمت 22هزار تومان بسته بود، امروز به 20900تومان کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی آمریکا در گزارشی اعلام کرد که همه گیری کرونا بیش از همه روی وضعیت معیشتی افراد با تحصیلات پایین و کسانی که مجبور به شیفت های کاری طولانی هستند، تاثیر منفی گذاشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
بازار ارز در روز های اخیر روند کاهشی را دنبال کرده است. به گونه ای که نرخ دلار آمریکا در عرض یک هفته بیش از 1500 تومان ارزان تر شده است. به گزارش تابناک اقتصادی به نقل از نبض بورس ؛ در این میان برخی ها، کاهش بهای ارز از سوی بانک مرکزی را یک اقدام سیاسی با اهداف خاص برشمرده اند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۸    
امروز مطالبی همچون پیش بینی قیمت دلار در بازار چهارشنبه 15 اریبهشت 1400، این 10 مصوبه کام تلخ بورس را شیرین می کنند؟، پیش بینی بازار مسکن در 1400، دارندگان املاک کلنگی بخوانند، واکنش ها به روش جدید فروش سهام عدالت، خبر جدید برای عرضه اولیه رایتل، جزئیات مصوبه بورسی نشست سران قوا ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۰    
بازار ارز در روز های اخیر روند کاهشی را دنبال کرده است. به گونه ای که نرخ دلار آمریکا در عرض یک هفته بیش از 1500 تومان ارزان تر شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته درحالیکه دلار با سرعت بالا روی دور نزولی قرار گرفته بود به یکباره ترمز کشید و اگرچه در ساعاتی از معاملات قیمت آن در بازار آزاد کانال 21هزار تومان را دید اما در نهایت با قیمت 22هزار تومان بسته شد اما دلیل این تغییر مسیر چه بود؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با وجود روند نزولی قیمت سکه در بازار اما برخی نشانه ها از بازگشت تقاضا به بازار سکه خبر می دهد. بازاری که می توان از آن قیمت دلار را حدس زد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار دیروز 12 اردیبهشت با %4٫7 کاهش، 21,838 تومان اعلام شده است. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
روند نزولی بازار ارز از شب گذشته در پی اعلام خبر لغو تحریم اشخاص و نهادها شدت گرفته و قیمت دلار وارد کانال 21هزار تومان شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دلار در بازار دیروز 450 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 23 هزار و 50 تومان رسید. دلار تا ساعت 15:30 دیروز سعی کرد کانال 23 هزار تومانی را حفظ کند. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
روند نزولی که بازار ارز از سه هفته پیش آغاز کرده همچنان ادامه دارد و دلار در این مدت دو کانال قیمتی عوض کرده و حالا در آستانه ورود به کانال پایین تری است.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دلار صبح امروز 23 هزار و 550 تومان فروخته شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۲۲    
روز پنج شنبه دلار در ادامه روند کاهشی 190 تومان دیگر از ارزش خود را از دست داد و به بهای 23 هزار و 500 تومان رسید. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۱:۳۹    
بازار ارز در شرایطی برای فعالیت در یازدهمین روز از دومین ماه سال آماده می شود که این روزها، بهای دلار آمریکا روند کاهشی و بعضا با ثبانی را داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۷    
یک فعال بازار دلار و ارزهای شاخص، نوسانات احتمالی نرخ هر دلار آمریکا در روند معاملات امروز بازار را پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۰    
دلار در هفته گذشته توانست باوجود برخی سیگنال های منفی کانال 23هزار تومان را حفظ کند و حالا نگاهی به روند معاملات پشت خطی نشان می دهد که معامله گران انتظار دارند در هفته پیش رو دلار به کانال 22هزار تومان هم کاهش یابد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار تهران طی هفته اخیر به پایین ترین سطح سه ماه اخیر رسیده است. آیا دلار از قیمت 23700 تومان فعلی ارزان تر خواهد شد؟
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تجارت نیوز: در حالی که دلار سال گذشته به مرز 30 هزار تومان هم رسید حالا قیمت آن به 23 هزار تومان کاهش داشته است. انتخاب جو بایدن به عنوان رییس جمهوری امریکا و تقویت احتمال بازگشت امریکا به برجام موجب این اتفاق شد و حالا که مذاکرات از سر گرفته شده است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اسکناس امریکایی روز چهارشنبه 10 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 23 هزار و 690 تومان رسید. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۷:۱۸    
یک فعال بازار دلار و ارزهای شاخص، نوسانات احتمالی نرخ هر دلار آمریکا در روند معاملات امروز بازار را پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در آخرین روزهای هفته سکوت بازار ارز را فراگرفته و دلار چشم به راه موج جدید برای پیش گرفتن مسیر بعدی است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
دلار در روز سه شنبه 50 تومان افزایش قیمت داشت و به بهای 23 هزار و 700 تومان رسید. برای نرخ دلار امروز چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که عده ای تصور می کردند امروز بازار ارز به فایل صورتی لو رفته ظریف واکنش منفی نشان دهد اما دلار بی اعتنا به این موضوع فقط با 50تومان افزایش به 23700تومان رسید و تا ساعت انتشار این خبر هم معامله گران انتظار دارند نرخ این ارز فردا تغییر خاصی نکند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
دلار در روز دوشنبه 260 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 23 هزار و 650 تومان رسید. برای نرخ دلار امروز چه پیش بینی هایی می شود؟
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال بازار دلار و ارزهای شاخص، نوسانات احتمالی نرخ هر دلار آمریکا در روند معاملات امروز بازار را پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز دلار دوباره حرکت خود را در مسیر نزولی آغاز کرد و قیمت آن در ساعاتی از روز به 23550تومان هم رسید و در نتیجه این روند حجم فروش ها افزایش یافت و بسیاری از نوسان گیران با ناامیدی به تغییر مسیر دلار از بازار خارج شدند.
وانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
دیروز دلار 60 تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به بهای 23 هزار و 910 تومان رسید. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دیروز دلار 60 تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به بهای 23 هزار و 910 تومان رسید. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۰:۰۷    
یک فعال بازار دلار و ارزهای شاخص، نوسانات احتمالی نرخ هر دلار آمریکا در روند معاملات امروز بازار را پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دلار شب گذشته به خبر حمله به نفتکش ایرانی در سواحل سوریه سریعا واکنش نشان داد و قیمت آن در معاملات پشت خطی به مرز 24هزار تومان رسید و باعث شد نرخ این ارز در بازار نقدی امروز هم تا 23950تومان افزایش یابد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
یک دکترای اقتصاد گفت: در سال 97 تا 99 نرخ ارز مدام شوک هایی را تجربه کرد و از 3500 به بیش از 30 هزار تومان رسید؛ در سال 1400 به ویژه در نیمه اول می توانیم این انتظار را داشته باشیم که نرخ ارز تغییر چندانی نکند و دچار شوک نشود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۷:۴۲    
دیروز دلار 50 تومان افت قیمت را تجربه کرد و به بهای 23 هزار و 850 تومان رسید. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
به رغم تلاش نوسان گیران برای افزایش قیمت دلار به بالای 24هزار تومان اما نرخ این ارز از هفته گذشته وارد محدوده 23هزار تومان شده و تا امروز از این کانال تجاوز نکرده است اما بازار منتظر هر سیگنالی از سوی نشست وین بوده و به گفته تحلیلگران درصورتی که این بی خبری مدت زیادی طول بکشد احتمال حرکت بازار به ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
روز پنج شنبه اسکناس آمریکایی 200 تومان افت قیمت را تجربه کرد و به بهای 23 هزار و 900 تومان رسید. امروز برای قیمت دلار چه پیش بینی هایی شده است؟