چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۱۱Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت دلار»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خبر سفر وزیر خارجه کشور به نیویورک و برنامه دیدار با همتای انگلیسی، باعث شد دلار روز گذشته از قیمت 27550تومان فرا تر نرود و تا امروز به سطح 27300تومان کاهش یابد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
دامنه نوسان قیمت دلار و سکه صبح امروز محدود بود. عدم اطمینان نسبت به آینده مذاکرات و روند میان مدت قیمت دلار نوسان گیران را به سودگیری در دامنه ای محدود سوق داده و قیمت دلار را بی ثبات کرده است.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:نوسانات نرخ ارز تابع عوامل بی شماری است که گاهی از کنترل بانک مرکزی نیز خارج می شود، اساساً رابطه علّی بین کاهش ارزش پول ملی و افزایش نرخ ارز از جانب پول ملی است اما در بسیاری از موارد ارز تابع مسائل غیرعلّی و منطقه ای هم قرار می گیرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار امروز یکشنبه بیست و هشتم شهریور احتمالا نوسان های محدودی خواهد داشت و به نظر می رسد بازار ارز روند نسبتا آرام سه هفته گذشته را ادامه می دهد. دلار در روز های گذشته به هیچ سیگنال مثبتی روی خوش نشان نداده و خیال عقب نشینی از کانال 27 هزار تومان را نداشته است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
طی هفته گذشته مجموع اخبار سیاسی مثبت منجر به روند نزولی بازار ارز شد و حالا نوسان چند روزه دلار در محدوده 27300 تا 27500تومان نشان می دهد که اثر سیگنال های قبلی تخلیه شده و معامله گران منتظر موج جدیدی برای حرکت بعدی خود هستند.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
پس از دو ریزش متوالی ارزش دلار افزایش یافت، در حالی که روز پنجشنبه مجددا روند قیمت دلار صعودی شد اما سیگنال های سیاسی متعددی قابل مشاهده است که احتمالا روند صعودی قیمت دلار را در روز شنبه متوقف کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته انتشار دو خبر سیاسی سیگنال متفاوتی به قیمت دلار داد و درحالی که تا ظهر تحت تاثیر خبر غیررسمی انتصاب باقری به جای عراقچی در محدوده 27780تومان نوسان داشت، در ساعات پایانی معاملات با اعلام آمادگی آمریکا برای برداشتن تحریم های ناسازگار با برجام به 27650تومان کاهش یافت.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی قیمت دلار تا اسفند 1400 بین 35 تا 40 هزار تومان است و این به طور مستقیم بر قیمت مسکن و حتی اجاره ها تاثیر گذار است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار امروز چهارشنبه بیست و چهارم شهریور، آماده ارزان شدن است. در آخرین ساعت های سه شنبه شب، نماینده آمریکا در نشست شورای حکام اعلام کرد کشورش می خواهد تحریم های ناسازگار با برجام را لغو کند. بازار احتمالا با همین خبر، در مسیر سراشیبی قرار می گیرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
با تخلیه جو توافق با آژانس و وعده گروسی بر عدم صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام، از عصر دیروز روند بازار تغییر کرد و دلار که تا 26900تومان پایین آمده بود، در معاملات امروز تا 27650تومان بالا آمده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- قیمت دلار به مسیر صعودی بازگشت و احتمالا امروز سه شنبه بیست و سوم شهریور شاهد گران شدن دلار در معاملات ابتدایی خواهیم بود. شوک سفر ناگهانی مدیرکل آژانس بین المللی هسته ای با ریزش 700 تومانی دلار در بازار آزاد به پایان رسید و از عصر روز گذشته در بازار ارز، ورق برگشت. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۶:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در سومین روز هفته، سومین افت متوالی دلار رقم خورد. روز دوشنبه، قیمت دلار 350 تومان از ارزش خود را از دست داد و در محدوده 27 هزار و 150 تومان قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
درحالیکه طی چند روز گذشته احتمال صدور قطعنامه علیه ایران منجر به افزایش قیمت دلار تا یک قدمی 28هزار تومان شده بود، بعد از سفر گروسی به ایران و صدور بیانیه مشترک بین ایران و آژانس منجر به عقب نشینی دلار تا 26900تومان در بازار امروز شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۶:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
در دومین روز هفته، دلار دومین افت متوالی را تجربه کرد. روز گذشته اسکناس آمریکایی 220 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 27 هزار و 500 تومان رسید. در مقاطعی از روز، اسکناس آمریکایی حتی در محدود 27 هزار و 400 تومانی مورد معامله قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بازار ارز با سفر مدیرکل آژانس به ایران غافلگیر شد این خبر مثبت نوسان قیمت دلار را تعدیل کرد و با افت قیمت در پشت خط ظاهرا معامه گران به نشست امروز شورای حکام دید منفی ندارند. اما در روز رژه اخبار مثبت پاکستان یک خبر بد برای بازار ارز ایران داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
در پی سفر گروسی به تهران و گمانه زنی ها نسبت به توافق ایران و آزانس باعث شد جو بازار ارز نزولی شود و دلار از محدوده 27850تومان روز شنبه به 27500تومان در بازار امروز برسد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۶:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ساعت 4 بعدازظهر روز شنبه قیمت دلار روی عدد 27 هزار و 720 تومان ایستاد که 80تومان افت قیمت را نسبت به روز پنج شنبه نشان می داد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- قیمت دلار با جدی گرفتن خبر ها و شایعات برجامی از اواسط هفته قبل افزایش پیدا کرد و از روز سه شنبه شانزدهم شهریور تا پایان هفته، شاهد رشد 750 تومانی اسکناس آمریکایی در بازار بودیم. حالا بعد از 14 روز سر و کله دلار دوباره حوالی مرز 28 هزار تومان آفتابی شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار که اواسط هفته گذشته تا کانال 26هزار تومان پایین آمده بود، در پی انتشار اخبار نگران کننده درمورد برجام و پیش داوری ها از نشست شورای حکام وارد مدار افزایشی شد و تا پایان هفته به 27950تومان صعود کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
برخلاف انتظارات دلار دوباره به مدار صعودی بازگشت و درحالی که روز دوشنبه سطح 26950تومان را هم لمس کرده بود در بازار امروز تحت تاثیر ابراز نگرانی آژانس اتمی از تضعیف جدی وظایف نظارتی اش در ایران به 27750تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۶:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در چهارمین روز هفته، خریداران دست بالا را در معاملات ارزی به دست آوردند و توانستند قیمت اسکناس آمریکایی را به بالای کانال 27 هزار تومان ببرند. ساعت 3 بعدازظهر دیروز اسکناس آمریکایی با قیمت 27 هزار و 200 تومان مورد معامله قرار گرفت که 220 تومان بالاتر از روز دوشنبه بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
روز یکشنبه قیمت دلار نزدیک به 200 تومان کاهش داشت. روز دوشنبه دلار 180 تومان افت قیمت را به ثبت رساند و به بهای 26 هزار و 980 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار تحت تاثیر خبر بازگشایی بازار ارز کابل و احتمال برگزاری مذاکرات در اواخر شهریور، در محدوده 27هزار تا 27100تومان نوسان دارد حتی در ساعاتی از معاملات پشت خطی، به سطح 26950تومان راه پیدا کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
یکشنبه، دلار در روزی کم نوسان، 110 تومان رشد را به ثبت رساند و به بهای 27 هزار و 160 تومان رسید. به گفته بیشتر فعالان، رشد قیمت دلار در روز یکشنبه معنادار نبود و در چارچوب دامنه حرکتی بود که بازار از دوشنبه هفته گذشته در آن نوسان می کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اگرچه شب گذشته رییسی اعلام کرد که در مذاکرات به دنبال رفع تحریم ها هستیم، اما با انتشار گزارش بلومبرگ مبنی بر عدم دریافت نشانه ای دال بر آمادگی ایران برای از سرگیری مذاکرات، امروز قیمت دلار در واکنش به این خبر با اندکی افزایش به 27250تومان رسید.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- قیمت دلار پنج روز نسبتا آرام را پشت سر گذاشته و نوسان های روزانه این ارز در بازار آزاد فراتر از 200، 300 تومان نبوده است. موردی که بعید نیست امروز یکشنبه چهاردهم شهریور شاهدش باشیم ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۶:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در اولین روز هفته، دلار در مسیر نزولی حرکت کرد. روز شنبه، اسکناس آمریکایی 230 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 27 هزار و 50 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۰:۰۲    
امروز دلار معاملات هفته را نزولی آغاز کرد و درحالیکه پنجشنبه گذشته با قیمت 27250تومان بسته شده بود، در بازار امروز تا 27050تومان کاهش یافت که به گفته فعالان بازار، محدود شدن دامنه نوسان دلار نتیجه توقف معاملات تا رسیدن سیگنال جدید است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : به باور برخی فعالان، معامله گران دلار، خرید و فروش های خود را کاهش داده اند و در حال، سنجش وضعیت بازار هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۶:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت دلار از اواسط هفته از یکسو توان نزول به زیر محدوده 26 هزار و 800 تومان را نداشت و از سوی دیگر در برابر صعود به بالای مرز 27 هزار و 300 تومانی مقاومت می کرد. حتی در 2 روز انتهایی هفته، سلول نوسانی دلار کوچک تر شد و در محدوده 27 تا 27 هزار و 300 تومان قرار گرفت.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار ارز پیش بینی می کند که احتمالا هفته آینده نیز روال بازار مثل هفته جاری باشد و تحول خاصی اتفاق نیفتد. بنابراین به گفته او ممکن است اسکناس آمریکایی این هفته نیز کانال 27 هزار تومانی را حفظ کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به رغم کاهش بیش از هزار تومانی قیمت دلار طی هفته گذشته، مقاومت نوسان گیران مانع بازگشت این ارز به کانال 26هزار تومان شد اما با توجه به افزایش احتیاط معامله گران و خروج برخی خریداران از بازار، پیش بینی می شود که روند نزولی دلار با شیب ملایم ادامه داشته باشد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار این هفته هم از کانال 28 هزار تومان عبور کرد و هم وارد کانال 26 هزار تومان شد. اما با موضع گیری جدید امیرعبدالهیان در برابر مذاکرات وین نرخ دلار به چه سمتی می رود؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در پنجمین روز هفته، دلار نتوانست راه صعودی را ادامه دهد و به ابتدای کانال 27 هزار تومانی بازگشت. ساعت 3 بعدازظهر دیروز، قیمت دلار در بازار با قیمت 27 هزار و 50 تومان به فروش می رفت که فاصله 250 تومانی با قیمت روز سه شنبه داشت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- قیمت دلار دوباره گران شده و به سمت نیمه کانال 27 هزار تومان رسیده اما این احتمال وجود دارد که بعد از رفت و برگشت های نرخ ارز طی روز های گذشته، امروز چهارشنبه دهم شهریور نوسان زیادی در بازار آزاد شاهد نباشیم ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۶:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از 2 روز افت کانالی، روز سه شنبه دلار در جهت صعودی قرار گرفت و توانست کانال 27 هزار تومانی را پس بگیرد. در چهارمین روز هفته، اسکناس آمریکایی 320 تومان رشد را به ثبت رساند و به محدوده 27 هزار و 300 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بعد از آنکه روز گذشته قیمت دلار در پی فرمان رییسی برای کنترل بازار ارز با افت حدود 1200تومانی به 27هزار تومان رسید، اما از میانه روز با مقاومت معامله گران افزایشی روند نزولی بازار متوقف شد و نهایتا امروز با فشار خریداران نرخ این ارز تا 27450تومان بالا رفت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- قیمت دلار امروز سه شنبه نهم شهریور به پشتوانه اتفاقات شب گذشته در جریان معاملات پشت خطی شانس گران شدن و بازگشت به مسیر صعودی دارد. از روز یکشنبه تا پایان معاملات روز دوشنبه اسکناس آمریکایی حدود هزار و 200 تومان ریزش داشت و به رقم 27 هزار و 170 تومان رسید. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۶:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در سومین روز هفته، دلار کانال 27 هزار تومان را از دست داد. روز دوشنبه،قیمت دلار 580 تومان افت قیمت را به ثبت رساند و به بهای 26هزار و 980 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
از روز گذشته در پی دستور رییس جمهور به کنترل بازار ارز روند دلار نزولی شده و درحالی که قیمت آن تا 28300تومان پیش رفته بود در معاملات امروز به 27200تومان کاهش یافته است و حالا با این تغییر رفتار بازار تعداد فروشندگان بیشتر شده و معامله گران بر این باورند که روند نزولی ادامه دار خواهد بود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- دلار بالاخره دست از لجبازی برداشت و بعد از مدت ها ارزان شد. حالا نشانه های تداوم کاهش قیمت اسکناس آمریکایی برای امروز دوشنبه هشتم شهریور دیده می شود و دلار احتمالا به سمت کف کانال 27 هزار تومان عقب نشینی خواهد کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۶:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مرز 28هزار تومانی دلار از دست رفت. فرمان رئیس جمهور برای مدیریت بازار ارز و کنترل تورم در کنار کاهش معنادار آمار واردات موجب شد که روز یکشنبه دلار 550تومان از ارزش خود را از دست بدهد و در محدوده 27هزار و 550تومان قرار بگیرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- قیمت دلار امروز فرصت پیشروی در کانال 28 هزار تومان را دارد و می تواند به پشتوانه معاملات پشت خطی، مسیر صعودی روز های گذشته را دنبال کند. دلار روز شنبه به صورت رسمی وارد کانال 28 هزار تومان شد و ظرف کمتر از 40 روز افزایش سه هزار و 600 تومانی را تجربه کرد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۶:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در اولین روز هفته، بازار دلار دو نیمه متفاوت را تجربه کرد. در نیمه اول، اوضاع به کام افزایشی های بازار بود و قدرت نمایی خریداران موجب شد قیمت دلار حتی تا محدوده 28 هزار و 300 تومان پیشروی کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز پس از صعود دلار به سطح 28300تومان احتیاط معامله گران بالا رفت و در نتیجه پا پس کشیدن برخی خریداران نرخ این ارز اندکی کاهش یافت و حالا برخی فعالان بازار بر این باورند که زمان اصلاح قیمت دلار فرا رسیده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۶:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دلار در اولین واکنش به کابینه جدید از مسیر افزایشی خارج شد. روز پنج شنبه دلار نه تنها نتوانست از سد کانال 28هزار تومانی عبور کند که به سوی محدوده 27هزار و 800 تومانی حرکت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
درحالی که رییس جمهور و معاون اول او از گشایش های ارزی خبر داده اند اما روند صعودی دلار پس از یک توقف کوتاه دوباره ادامه پیدا کرده و امروز در معاملات غیر رسمی تا 28200تومان پیش رفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دلار که در معاملات صبح امروز سطح 27750تومان را حفظ کرده بود و انتظار می رفت زمان اصلاح بازار فرارسیده باشد، اما در میانه روز دلار تحت تاثیر افزایش خرید ها به کانال 28هزار تومان صعود کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- دلار امروز چهارشنبه سوم شهریور، معاملات بازار آزاد را با قیمت 27 هزار و 730 تومان آغاز کرد، اما با توجه به اینکه در معاملات کلان پشت خطی که بین دلال ها تا نیمه شب گذشته جریان داشت و نرخ دلار بین 27 هزار و 600 تا 27 هزار و 830 تومان بود، این شانس را پیدا کرد که همچنان گران شود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۲    
کارشناس درحوزه اقتصادی گفت: اگر تمهیدات لازم در کنترل نرخ ارز در نظر گرفته نشود، باید منتظر ورود دلار به کانال چهل پنجاه هزار تومان باشیم.