شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۱:۵۲Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

حامیان ولایت   ۲۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: از اینکه سرانجام آمریکا با پذیرش ناکامی در طولانی ترین مداخله نظامی خود، تصمیم به خروج از افغانستان گرفته، خرسندیم ...
خانه ملت   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اقدام رژیم صهیونیستی نشان می دهد اسرائیلی ها هراس زیادی از شرایط رخ داده در عرصه بین المللی به نفع ایران دارد.
خانه ملت   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پایبندی به معاهده های بین المللی در گرو امضاء صرف افراد نیست لذا تا زمانی که غربی ها تعهداتشان را انجام ندهد و تحریم ها برچیده نشود و همچنین راستی آزمایی صورت نگیرد، برجام به شکل کنونی باقی خواهد ماند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سرویس امنیت ملی عراق به ویروس کرونا مبتلا شده است.
مشاور امنیت ملی افغانستان با تاکید بر عدم نیاز به حضور نظامیان آمریکایی گفت که پس از خروج این نیروها از افغانستان، طالبان هیچ دلیلی برای ادامه جنگ ندارد.
رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به سخنان ظریف، وزیر امور خارجه در مورد مذاکرات وین واکنش نشان داد و گفت: نباید ناکارامدی ها را از محل مذاکرات پوشش داد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی راه حل مبارزه با ⁧‫کرونا‬⁩ را واکسیناسیون عمومی‬⁩ دانست و گفت که واکسن کافی نداریم پس فعلا با رعایت بهداشت فردی از خود و اطرافیان محافظت کنیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت مردم در انتخابات برگ برنده جمهوری اسلامی در مواجهه با تحریم های ناجوانمردانه دشمنان است.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ترور شهدای هسته ای به دلیل لو دادن اطلاعات آنها توسط آژانس به سرویس های جاسوسی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست بوده است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که دولت تدبیر و امید با خزانه و کارنامه خالی رو به اتمام است، دولتمردان چاره ای جز فرافکنی و تخریب مجلس ندارند.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: غنی سازی 60 درصدی اورانیوم از سوی جمهوری اسلامی ایران جدی است و با سانتریفیوژهای نسل جدید این اتفاق رقم خواهد خورد.
پانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق اعلام برنامه های کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی، در هفته جاری وزرای امور خارجه، نفت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به سوالات نمایندگان در مجلس حضور پیدا خواهند کرد. ...
پلیس فتا   ۳ ساعت پیش    
کدهای جاسوسی چینی استفاده شده برای اولین بار توسط سازمان امنیت ملی آمریکا و به منظور پشتیبانی از عملیات هک آنها، مورد استفاده قرار گرفت. محققان اعلام کردند که چگونه نرم افزارهای مخرب پیشرفته می توانند به سازندگان خود صدمه بزنند. ...
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به سیاست قطعی جمهوری اسلامی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حال حاضر یک توافق کلی بین ایران و چین وجود دارد و بی شک این نیز برای طرف های غرب و به ویژه آمریکا نگران کننده بوده و صدای آنها را درآورده است.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با انتقاد از گره زدن مسائل داخلی به مذاکرات هسته ای، گفت: در داخل، جریان غرب زده التماس مذاکره را در دستور کار دارد و این به هیچ عنوان به نفع مردم و کشور نیست.
شعار سال   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس دهم گفت: تنشی که بین ایران و رژیم صهیونیستی شکل گرفت، نشان داد که وقت گذرانی بایدن می تواند به قیمت شکست دیپلماسی تمام شود.
پرسش   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کیوان خسروی، سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت: این اتفاق می تواند ظن سفارشی بودن این اظهارات برای ایجاد انحراف در افکار عمومی و دامن زدن به یک جنجال تبلیغاتی بر پایه مطالب جعلی و ساختگی را تقویت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع عراقی از ادامه روند افزایشی ابتلا به کرونا و مبتلا شدن یک مقام بلندپایه امنیتی به این ویروس خبر دادند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مقام اوکراینی مدعی شده ایران به عمد هواپیما را سرنگون کرد تا از بالاگرفتن تنش با امریکا جلوگیری کند اما تهران این ادعا را رد می کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه اظهارات دبیر شورای امنیت ملی اوکراین در مورد عمدی بودن سانحه هواپیمای اوکراینی در مصاحبه با رسانه کانادایی را قویا رد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی افغانستان امروز در سخنانی اعلام کرد: طالبان صلح با دولت افغانستان را در پیش بگیرد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرمهم: محمد جواد ظریف در نشست گفت و گوی رایسینا به صورت وبینار با حضور حمدالله محب مشاور امنیت ملی افغانستان و ری سینا همتای هندی خود گفت: اینکه سرانجام آمریکا از افغانستان خارج می شود، یک اقدام مثبت است و طالبان نباید از این فرصت برای افزایش خشونت استفاده کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۹۷ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اظهارات منتسب به اولکسی دانیلوف، دبیر شورای دفاع و امنیت ملی اوکراین را رد کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران صراحتا اعلام نموده که حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی غیر عمدی و ناشی از خطای انسانی بوده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند همکاری ایران - چین نظام تحریم را متزلزل می کند، گفت: تهران و پکن با امضای این توافق، شکست سیاست های تحریمی را به آمریکا یادآور شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - دفتر شورای امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که طرح امنیتی پروژه انتقال گاز ترکمنستان به پاکستان و هند، موسوم به طرح "تاپی" بین افغانستان و ترکمنستان امضاء شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۵    
سیدعلی آقازاده دافساری در گفت وگو با میزان، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مقطع انتخابات، مقطعی است که به تعیین سرنوشت اجتماعی می انجامد و مردم باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : اولکسی دانیلوف، در گفت وگویی که در روزنامه کانادایی گلوب اند میل منتشر شده است، تصریح کرده است که این موضوع را در جریان سفرش به تهران با دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در میان گذاشته است ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، بررسی عملکرد شبکه های اجتماعی خارج پایه مثل توئیتر ، فیس بوک و ... نشان از سیاست خصمانه ایالات متحده آمریکا علیه ایران به خصوص در زمان انتخابات ریاست جمهوری است ...
مکران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی صبح مکران ⤵️ محمددیمه کارمدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی وهفته نامه صبح مکران دردیدار بادکترعلی رئوفی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت انتخابات ظاهر مردم سالاری دینی و پشتیبان امنیت ملی در عرصه بین المللی است که در توسعه شهرها و روستاها تأثیرگذار ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت ملی مجلس در هفته پیش رو علاوه بر بررسی گزارش حادثه نطنز از وزیر خارجه جهت پاسخ به سوال 6 نماینده دعوت به عمل آورده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، مدیریت فاجعه بار ویروس کرونا را برای استیضاح روحانی کافی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
آمریکا و اروپا دارند با شما بازی می کنند چرا متوجه نیستید؟ چرا امنیت ملی و منافع ملی را به حراج گذاشتید؟ برای کسب چند رأی؟! آقای رییس جمهور یک نظری به نظرسنجی های نهادهای دولتی بیندازید و ببینید کجا ایستاده اید؟!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت بهتر بودجه ها در سال جاری و فرصت ایجادشده از طریق مرتبط شدن ایران با چین به رونق ویژه در کشور کمک می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: روابط ایران اسلامی با کشور افغانستان می تواند در حوزه های اقتصادی، حمل و نقل، فرهنگی و غیره توسعه یابد.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۶    
رییس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به این موضوع که وزارت ارتباطات کمترین نقش را در فیلترینگ پلتفرم ها دارد تاکید کرده که مرجع اصلی فیلترینگ در ایران کارگروه تعیین مصادیق است و در کنار این نهاد، مراکزی چون شورای عالی امنیت ملی و مرکز ملی فضای مجازی نیز از قدرت فیلتر کردن یک پلتفرم برخوردار هستند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
برنا نوشت:نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حادثه نطنز با همکاری رژیم صهیونیستی و برخی کشورها و با استفاده از تکنولوژی غرب اتفاق افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی منابع آگاه گزارش دادند که سرویس اطلاعات و امنیت ملی ترکیه (MiT)، اردن را در جریان توطئه برای سرنگونی شاه این کشور قرار داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در توئیتی به خرابکاری در تاسیسات نطنز و غنی سازی 60 درصدی اشاره کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که وزیر ارتباطات در ماه های پایانی عمر دولت دوازدهم دستور لازم برای برگرداندن پول کاربران تلگرام را صادر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سند راهبردی ایران و چین را زمینه ساز بهره مندی برخی پروژه های کلان قم مانند قطار شهری و قطار سریع السیر و همچنین افزایش بهره مندی بخش خصوصی استان دانست و بر ضرورت استفاده از این فرصت تأکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۳    
شفقنا- مقامات ارشد سازمان سیا گزارش دادند که سرویس های اطلاعاتی آنها هنوز فرضیه نشت ویروس کرونا از آزمایشگاه را درباره تفسیر ظهور بیماری همه گیر کرونا در شهر ووهان چین محتمل می دانند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس، اساتید و فعالان دانشجویی در بیانیه ای خطاب به ملت ایران گفتند: تنها در صورت مذاکره مقتدرانه است که امنیت ملی و منافع ملی تامین می گردد. لذا بازگشت با تعهدات برجامی پس از لغو همه تحریم ها و راستی آزمایی متقن باید صورت گیرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات چهره های سیاسی کشور از جمله نمایندگان مجلس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و رؤسای سابق جمهور و برخی مطالب روزنامه هایی مثل کیهان، پتانسیل بیشتری برای ضربه زدن به امنیت ملی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه سه شنبه آینده برای پاسخ به سؤالات تعدادی از نمایندگان راهی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اولویت های فعلی کشور را واکسیناسیون فوری عمومی‬⁩ در مقابله با ⁧‫کرونا‬⁩، ⁧‫محدودیت سازی اجتماعی‬⁩ و رفع سریع ⁧‫تحریم‬⁩ ها دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دشمنان باید بدانند که پاسخ مناسب به حرکت تروریستی خود را در عرصه عمل دریافت خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آغاز غنی سازی 60 درصد یکی از الزامات قانون اقدام راهبردی بود، گفت: در ماده یک این قانون سازمان انرژی اتمی مکلف شده برای تامین نیازهای کشور در صورت لزوم بیش از 20 درصد غنی سازی کند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: انتقام نطنز را با پیشرفت های هسته ای خواهیم گرفت./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت:ضروری ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
درحالی که دوتن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه درگفت وگوبا صداوسیما از خسارت سنگین به مجتمع غنی سازی نطنز خبر داده بودند، روز گذشته این خبر پس از بازدید هیاتی 5نفره از کمیسیون امنیت ملی از نطنز تکذیب شد.