چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۰:۴۸Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

ایسنا   ۱۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا یک ایرانی را به تلاش برای ترور مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا متهم کرد.
خبرگزاری مهر   ۳۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا طی بیانیه ادعایی، یک تبعه ایرانی را به تلاش برای ترور مشاور امنیت ملی سابق این کشور متهم کرد.
انتخاب   ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یعقوب رضازاده عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص مسائل باقی مانده در مذاکرات، می گوید که احتمالا تا 70 الی 80 درصد مواردی که ما به طرف های اروپایی در مذاکرات پیشنهاد کرده ایم، کار جلو رفته است. شاید چند موردی باقی مانده باشد که در حال بر طرف شدن است ...
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی روز خبرنگار را تبریک گفت.
سلام نو   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید مدعی شد که ایران برای آموزش استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به نیروهای روسیه آماده می شود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که نباید به نرمش آمریکایی ها و غربی ها خوشبین بود چون گذشته ثابت کرده که آن ها چطور رفتار می کنند.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بیاینه اخیر "میرحسین موسوی"اشاره کرد.
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسوکازو هامادا که بار دیگر به عنوان مشاور ویژه نخست وزیر در امنیت ملی ژاپن منصوب شده بود از تغییرات کابینه خود خبر داد.
فرارو   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آمریکا مدعی شد که مقامات روسی در چند هفته گذشته آموزش پهپاد ها را در ایران آغاز کرده اند و بر اساس این ادعا نتیجه گیری کرد که مسکو قصد دارد این سامانه ها را با ادامه جنگ در اوکراین خریداری کند. ...
ستاره صبح   ۶ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: هم اروپایی ها و هم آمریکایی ها ثانیه شماری می کنند که با ما توافق کنند تا نگرانی هایشان در حوزه انرژی را با حضور ما برطرف کنند، پیشنهادات اخیری که دادند نرمش های اولیه خوبی است که باز دارد روی آن کار می شود و نظرات ایران روی آن ها مطرح می شود ...
سلام نو / ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عباس مقتدایی، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از برخی مصوبه های سفر زائران اربعین حسینی انتقاد کرد.
به دنبال تشدید تنش میان چین و تایوان مقامات امنیت ملی تایوان می خواهند فاکس کان را وادار کنند تا از میزان سرمایه گذاری 800 میلیون دلاری در یک شرکت چینی تراشه ساز بکاهد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی مذاکرات اخیر در جلسات هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه و یا معاون سیاسی او در اولین فرصت در کمیسیون امنیت ملی مجلس حاضر می شوند.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نوشت: تاختن به ساحت مقدس شهدا فصل مشترک امروز و عاشورای 61 هجری است. سال 61 هجری با نعل اسب، سال 1401 با بیانیه نویسی به اسم امت خداجوی.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، اهمیت و توجه به موضوع جمعیت به عنوان موئلفه اصلی امنیت ملی کشور است. یک نوع رویکرد فردگرایی خودخواهانه که تحت تاثیر فرهنگ غربی است در بعضی از خانواده ها باعث شده که زوج ها و خانواده ها از فرزندآوری امتناع نمایند و والدین بیشتر به خود بیاندیشند تا فرزندان و اقوام خود ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مقامات امنیت ملی تایوان می خواهند شرکت فاکسکان را متقاعد کنند از سرمایه گذاری حدود 800 میلیون دلاری در شرکت تراشه سازی چینی تسینگوا یونی گروپ دست بکشد.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه تامین منافع ملت ایران و جبران خسارت ها به عنوان اصول اصلی مذاکرات است، گفت: ما باید برای خوشایند ملت فعالیت کنیم و به دنبال راضی کردن طرف مقابل به هر قیمتی نیستیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پرتاب موفقیت آمیز ماهواره خیام از ایستگاهی در قزاقستان و قرار گرفتن آن در مدار را یک نقطه عطفی در همکاری علمی ایران و روسیه دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جریان این دور از مذاکرات احیای برجام مواضع طرفین مذاکره کننده به یکدیگر بیش از گذشته نزدیک شده است و شاید بتوان گفت در طول یک سال و نیم گذشته تا این حد مواضع طرفین به یکدیگر نزدیک نبوده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۲:۰۷    
امنیت ملی با ابزار دانشگاه و به وسیله پیوند عمیق فرهنگی و اجتماعی دانشجویان با قومیتهای مختلف تقویت می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۵    
مارتین ایندیک ترجمه: محمدحسین باقی در تحقق تصمیم کابینه اسرائیل و آماده سازی نیروهایش برای اقدام، نیروهای ذخیره ارتش بسیج شده، دو تیپ از تانک های اسرائیلی در بلندی های جولان مستقر شده و جناح غربی نیروهای سوری و خطوط ارتباطی شان را تهدید کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام عضو کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مراسم اربعین آبروی ملی است و نگاه ویژه به ایلام کمک به این پرستیژ و آبروی ملی است لذا انتظار داریم که به استان ایلام توجه اساسی بشود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم در خصوص مسیرهای پیشرو مذاکرات احیای برجام، بیان می کند که دو مسیر وجود دارد؛ یک مسیر سیاسی است که کشورهای اروپایی و امریکا اطمینان پیدا کنند که آنچه مربوط به گذشته است، در آینده تهدیدی نخواهد شد ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
یک سال پس از خروج نیروهای آمریکا از افغانستان، رئیس جمهوری و مقامات ارشد امنیت ملی آمریکا کمتر در مورد مبارزه با تروریسم صحبت می کنند و آشکارا تمرکز خود را بر برجسته سازی تهدیدهای سیاسی، اقتصادی و نظامی ناشی از تحرکات چین و روسیه قرار داده اند.
بدر پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اگر آمریکایی ها تضمینی به ایران ندهند برجام به پایان می رسد/ هنوز خیلی زود است که مرگ دیپلماسی هسته ای را اعلام کنیم رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد یکی از راه های درآمدزایی بهره مندی از ظرفیت مبادی رسمی مانند بازارچه ها و گمرکات مرزی است.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سه چالش باقی مانده تا احیای برجام-امیرعبداللهیان به کمیسیون امنیت ملی رفت علت چه بود ؟-سناریوهای احتمالی درصورت شکست مذاکرات وین-توئیت جدید اولیانوف بعد از دیدار با مورا-
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه ریاض و دبی تحت تاثیر لابی صهیونیستی-آمریکایی هستند و حرف آنها را علیه تهران بازگو می کنند.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که عراق در شروع یک راه جدید قرار دارد و تکانه ها غیر طبیعی نیست و حل خواهد شد. منتها توصیه می کنیم که اعتراضات در عراق از ممر قانونی پیگیری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه امروزه به اندازه کافی از ظرفیت بازارچه های مرزی استفاده نمی شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رسانه نزدیک به دبیرخانه شورای امنیت ملی ادعای دستیابی به متن نهایی توافق را قبول ندارد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
هاشمی گلپایگانی از حضور چهار هزار فرزند مسئولان در خارج از کشور صحبت می کند. اگر هر یک از این افراد هزینه 8-10 هزار دلاری ماهیانه داشته باشند (بغیر از هزینه ثابت خرید ملک و خودرو که خارج شده است)، سالیانه با هزینه 500 میلیون دلاری (نیم میلیارد دلاری) روبرو هستیم. استقلال کشور و امنیت ملی پیشکش.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دست جمهوری اسلامی ایران درمذاکرات پُر است، گفت: در چنین شرایطی عقلانی است که طرف غربی از خواسته های غیرمنطقی پرهیز کند تا امکان توافق محقق شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اسرائیل می ترسد که بحران فعلی در روابط با روسیه، شدت یابد. همین مسئله مقامات وزارت خارجه و دادگستری و شورای امنیت ملی اسرائیل را به دست و پا انداخته تا جلسات اضطراری تشکیل دهند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای رفع این تحریم ها در حال مذاکره در وین هستیم، گفت: طرف مقابل سعی می کند از تحریم ها برای اهرم سازی و تاثیرگذاری بر روند مذاکرات استفاده کند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اطمینان از باقی نماندن هیچ موضوعی برای تبدیل شدن به اهرم فشار بر ایران در آینده از جمله مهمترین مواردی است که هیأت ایرانی بر آن تأکید داشته است. به نقل از نورنیوز؛ رفتار غربی ها در عهدشکنی، صراحتا این گمانه را تقویت می کند که آن ها در ادعای خود مبنی بر دستیابی به یک توافق قوی ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: برای شرکت در جلسه شورای عالی امنیت ملی، به دفتر آقای [سیدمحمد]خاتمی، [رییس جمهور]رفتم؛ علی رغم خواست رهبری و آقای خاتمی و آقای [حسن]روحانی، گفته بودم شرکت نمی کنم، ولی با اصرار زیاد پذیرفتم. خواست آن ها این است، در مواقعی که دستور مهمی دارند، شرکت کنم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران تسلیم هیچ گونه تهدید، فشار و تحریم نخواهد شد، از طرف غربی خواست در مذاکرات هسته ای عقلانی عمل کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: اگر طالبان نیاز به شناسایی از سوی سایر دولت ها از جمله ایران دارد، کمک کند ابعاد حادثه تروریستی مزار شریف مشخص شود تا بتوانیم با آنها برخورد لازم را انجام دهیم.
598   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
اتحادیه اروپایی به عنوان هماهنگ کننده مذاکرات نمی تواند پیشنهادات خود را به عنوان متن نهایی معرفی کند، چرا که اتخاذ تصمیم در این خصوص تنها در اختیار طرف های مذاکره کننده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- ایوو دالدار سفیر سابق ایالات متحده در ناتو و رئیس شورای امور جهانی شیکاگو. او در دوران ریاست جمهوری "بیل کلینتون" یکی از کارکنان شورای امنیت ملی ایالات متحده و یکی از مشاوران سیاست خارجی "باراک اوباما" رئیس جمهور سابق امریکا در طول کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری او در سال 2008 میلادی بود. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بنابر گفته یعقوب رضازاده، یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، باتوجه به اینکه رفع اختلافات داخلی به نفع مردم عراق است، ایران برای حل این اختلافات آماده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ابوالفضل عمویی در گفت وگو با ایران اکونومیست با اشاره به سفر بایدن، رییس جمهوری آمریکا به منطقه پیش از آغاز دور جدید مذاکرات هسته ای گفت: برنامه ریزی ها برای سفر بایدن به منطقه یکی از دلایل موافقت نکردن آمریکایی ها با خواسته های جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات دوحه بود ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ضمن شرکت در جلسه رسمی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ریاست جلال زاده، به سوالات نمایندگان مردم پاسخ داد. در این جلسه سوالات سید شمس الدین حسینی نماینده رامسر، تنکابن و عباس آباد، کوهساری نماینده رامیان و آزاد شهر، خضریان و نبویان نمایندگان تهران ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه تاکید کرد، تصمیم الحاق شبه جزیره کریمه به مسکو درست ترین کار بود چرا که اجازه داد روسیه قوی تر شود و به مردم کریمه نیز کمک کرد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری اصولگرای تسنیم نوشت: ایران به زودی چند صد پهپاد به روسیه صادر می کند. این ادعایی بود که جیک سالیوان -مشاور امنیت ملی آمریکا- عصر دوشنبه 20 تیر (11 ژوئیه) در نشستی خبری مطرح کرد. ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: خبرنگاران یاریگر دستگاه دیپلماسی در دفاع از منافع و امنیت ملی در عرصه سیاست و روابط خارجی هستند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سعید العسوس، مسئول ارتباطات امنیت ملی فلسطین در حمله تیراندازی افراد مسلح به اردوگاه عین الحلوه واقع در جنوب لبنان مورد هدف قرار گرفت و ترور شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات ایران در تزریق گاز به سانتریفیوژهای نسل جدید و پیشرفته، تیم مذاکره کننده را در وین در موضع قدرت قرار داد، دولت با تمام توان در پی تحقق منافع ملت ایران است. ...