شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۵Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

خبرگزاری تسنیم   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا، جو بایدن را به دلیل فشارهای فزاینده بر رژیم صهیونیستی مورد انتقاد قرار داد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تقویت مرزها، بروز رسانی تجهیزات نیرو های مرزبانی و هوشمندسازی حراست از مرز ها از جمله مواردی است که در بودجه سال جدید مورد توجه مجلس قرار گرفت.
سلام نو / ایسنا   ۴ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور سابق امنیت ملی آمریکا از تلاش های واشنگتن برای محدود کردن واکنش تل آویو انتقاد کرد.
شفقنا   ۱ ساعت پیش    
شفقنا- در اقدامی تحت عنوان جلوگیری از تشدید خشونت در مناطق تحت اشغال اسرائیل آمریکا چند شخصیت صهیونیست را تحریم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ رویترز نوشت ...
به گزارش ایران اکونومیست، روزنامه آمریکایی جوویش اینسایدر گزارش داد، سه کارمند فاش کرده اند که وزارت امور خارجه آمریکا در جریان سلسله نشست هایی در این وزارتخانه که از ماه فوریه آغاز شد، خواستار اقدامات بیشتر در راستای مجازات اسرائیل شد ...
انصاف نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان در نامه ای خطاب به دبیر شورایعالی امنیت ملی خواستار ورود این شورا برای توقف اجرای طرح نور شد. متن کامل این نامه در پی می آید: به نام خدا جناب آقای علی اکبر احمدیان دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی با سلام ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا در مصاحبه ای ضمن اذعان به کوچک بودن حمله ادعایی منتسب به اسرائیل علیه ایران، دلیل این تصمیم رژیم صهیونیستی را فشار بسیار زیاد دولت جو بایدن بر تل آویو دانست.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در توافقنامه ای با پاکستان مقرر شد که به منظور برقراری ارتباطات تجاری و صنعتی مرزنشینان، شهرک های صنعتی مشترک ساخته شود تا امنیت مرز ها ارتقا یابد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مقامات صهیونیست پس از پراندن چند شیء مشکوک در اطراف اصفهان با یکدیگر لفظی درگیر شدند.در درگیری های لفظی که بین مقامات صهیونیست درباره پراندن ریزپرنده های مشکوک در اطراف اصفهان رخ داد، وزیر امنیت ملی این رژیم نوشت: که مسخره بود!
سخت افزار   ۳ ساعت پیش    
اپل واتساپ و تردز، دو اپلیکیشن پیام رسان متعلق به متا (فیسبوک سابق) را از اپ استور خود در چین حذف کرد . به گزارش رویترز، این اتفاق به دنبال دستور دولت با استناد به نگرانی های امنیت ملی رقم خورده است. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی نشان داد که ایران از دکترین بازدارندگی به دکترین اقدام فعال رسیده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سرویس ایلام - نماینده ایلام در مجلس یازدهم و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در یادداشتی که ان را در اختیار کردپرس گذاشت، ضمن تشریح عملیات وعده صادق به پیامدهای منطقه ای و جهانی این اقدام پرداخته است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۷    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حادثه بامداد جمعه در آسمان اصفهان و تبریز گفت: اگرچه اقدام اخیر صهیونیست ها در حدی نیست که ایران پاسخ فوری و گسترده ای دهد، اما صهیونیست ها باید بدانند که هیچ اقدام خصمانه آنها بی پاسخ نخواهد ماند.
یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۲    
4 برنامه تلگرام، واتساپ، تردز و سیگنال از اپ استور چینی به دلیل حفظ امنیت ملی حذف شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه تاکید کرد غرب برای ترور رئیس جمهور اوکراین برنامه ریزی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
توئیت یک کلمه ای بن گویر وزیر امنیت ملی صهیونیست ها که نوشته بود؛ דרדל׳ה! در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس درباره احتمال پاسخ ایران به اسرائیل گفت: این اتفاق مسئله ای نبود که بخواهیم پاسخ بدهیم و لطمه ای به ما وارد نکرد و این مسئله به دلیل آمادگی نیروهای ماست. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال شنیده شدن صدای انفجار در آسمان اصفهان و ادعای برخی رسانه های خارجی مبنی بر اصابت موشک های اسرائیلی به برخی از مناطق مرکزی کشورمان، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با انتشار بیانیه ای وقوع هرگونه هجوم خارجی را تکذیب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۵    
4 برنامه تلگرام، واتساپ، تردز و سیگنال از اپ استور چینی به دلیل حفظ امنیت ملی حذف شدند.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نسخه آیفون واتساپ با دستور دولت چین از اپ استور حذف شد منبع: Zoomit با دستور مستقیم دولت چین، اپل مجبور شد نرم افزارهای واتساپ و تردز را از اپ استور این کشور حذف کند. ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شهریار حیدری به خبرنگار جماران گفت: ریزپرنده ها همیشه در بعضی مناطق وجود داشته است؛ از جمله در نوار مرزی ما که در سال های گذشته شاهد اتفاقاتی در این راستا بودیم. طبیعتا رژیم صهیونیستی به دنبال جاسوسی در منطقه خاورمیانه و آسیا بوده است. کشورهای مختلفی این کار را انجام می دهند ...
ترنجی   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۳    
اپل به درخواست دولت چین دو اپلیکیشن متا را از اپ استور چین حذف کرد. بدین ترتیب، واتس اپ (WhatsApp) و ثردز (Threads) به دلایل نگرانی های امنیت ملی از اپ استور منطقه چین از دسترس خارج شده اند. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۵    
پیامرسان واتس اپ و شبکه اجتماعی تردز متعلق به گروه متا به دلیل نگرانی های مربوط به امنیت ملی از اپ استور چین حذف شدند.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
صبح امروز چند ریزپرنده در حریم هوایی اصفهان و تبریز توسط پدافند هوایی مورد انهدام قرار گرفتند و هیچ گونه خسارتی به اماکن نظامی و غیرنظامی وارد نشد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران، خبر منتشر شده در مورد برگزاری جلسه اضطراری این شورا را تکذیب کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران، خبر منتشر شده در مورد برگزاری جلسه اضطراری این شورا را تکذیب کرد.
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس گزارش وال استریت ژورنال، اپل به درخواست دولت چین، واتس اپ و Threads را از اپ استور این کشور حذف کرده است. ظاهراً رگولاتوری ارشد چین از غول سازنده آیفون درخواست کرده تا این دو اپلیکیشن را به دلیل نگرانی های مربوط به امنیت ملی حذف کند. سخنگوی اپل به وال استریت ژورنال می گوید: ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، خبر منتشر شده برخی رسانه های خارجی درباره تشکیل جلسه اضطراری این شورا را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اگر تاریخ رژیم صهیونیستی را به ویژه در شرایطی که این رژیم قرار گرفته و رو به اضمحلال و فروپاشی است بررسی کنیم، تاریخ این رژیم دو مقطع دارد و آن را می توان به قبل و بعد از حمله نیروهای مسلح ما به منافع این رژیم تقسیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
موشک ها و پهپاد هایی که از ایران به سمت سرزمین های اشغالی حرکت و در ادامه اصابت کرد، بزرگترین عملیات پهپادی جهان را به نام ایران ثبت کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی نشان داد که رژیم صهیونیستی به هیچ یک از قوانین بین المللی پایبند نیست و حق قانونی ایران پاسخ به این جنایت بود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، خبر منتشر شده برخی رسانه های خارجی درباره تشکیل جلسه اضطراری این شورا را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۳    
کرمان - ایرنا - استاد یار علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان گفت: عملیات وعده صادق توسط سپاه پاسداران پیشگیرانه و پاسخ به تجاوز رژیم صهیونسیتی علیه کنسولگری ایران در سوریه بود که به ارتقای امنیت ملی ما کمک زیادی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۲۷    
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اخبار منتشر شده درباره برگزاری جلسه اضطراری این شورا را تکذیب کرد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۷:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رئیس دفتر دولت دوازدهم می گوید: همیشه مصوبات شورای عالی امنیت ملی به تأیید مقام معظم رهبری می رسد و در گذشته هم روند معمول این نبوده که در مورد مسائل مهم و امنیتی کشور یک نفر که خودش هم عضو شورای عالی امنیت ملی نیست، این گونه علنی در مورد آن صحبت کند، در گذشته چنین موردی نبوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۷:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران ،خبر منتشر شده در مورد برگزاری جلسه اضطراری این شورا را تکذیب کرد .
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبر منتشر شده برخی رسانه های خارجی درباره تشکیل جلسه اضطراری شورای عالی امنیت ملی تکذیب شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ادعا شده که اسرائیل با استفاده از هواپیما های F35 حملاتی را در عراق، سوریه و ایران انجام داد. ارتش ایران این ادعاها را رد کرده است. برخی از شلیک پدافند به چندین پهپاد در آسمان ایران خبر داده اند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور، سخنران جنجالی به برگزاری عروسی دختر علی شمخانی، دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی در هتل اسپیناس پلاس واکنش نشان داد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مهر: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عملیات وعده صادق نمایش اقتدار ایران بود و توان و قدرت بالای جمهوری اسلامی ایران در منطقه را نشان داد. فداحسین مالکی با اشاره به شکست اسرائیل در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد که نتوانست کشورها را مجاب به صدور قطعنامه یا بیانیه ای علیه جمهوری اسلامی ایران به ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اسرائیل پیام این سردار سپاه را باید جدی بگیرد چون خط قرمز هر کشوری ، امنیت ملی اوست و اگر ایران ببیند که سلاح های متعارفی که دارد نمی تواند برای تاسیسات هسته ایش امنیت فراهم کند، ممکن خواهد بود که در دکترین های دفاعی و هسته ای خود تجدید نظر کند.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۲۷    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران، ضمن تأکید بر قدرت بازدارندگی عملیات "وعده صادق"، به کشورهای منطقه هشدار داد که در صورت حمایت از اسرائیل، با پاسخ قاطع ایران روبرو خواهند شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگو و هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید خبر داد که آمریکا در مورد حمله احتمالی به رفح با اسرائیل در حال گفت و گو و رایزنی است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۷   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: ایران همواره بخش مثبت تحولات منطقه، در تثبیت صلح و امنیت پایدار و از جمله مبارزه با تروریسم بوده است. ما در تحقق حداکثری امنیت ملی و منافع کشور و امنیت جمعی منطقه حساس غرب آسیا با هیچ طرفی تعارف نخواهیم داشت ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۷    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی گفت: تقویت جبهه مقاومت، تثبیت امنیت ملی و تمامیت ارضی از دستاوردهای بزرگ عملیات اخیر سپاه در وعده صادق بود.