سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۲۳:۱۰Apr 2020 7

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

 
پانا   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مجتبی ذوالنور نماینده قم که به دلیل ابتلا به کرونا در خانه قرنطینه شده بود، بهبود یافت و امروز در جلسه علنی مجلس حاضر شد. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام مجتی ذوالنور ...
قرار است در جلسه علنی فردای مجلس گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره روند اجرای برجام در مقطع زمانی 26تیر 96تا 26تیر 97بررسی شود.
به گزارش سلام نو، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم قم در مجلس پسازبهبودی کامل و شکست ویروس کرونا از قرنطینه خارج و درمجلس شورای اسلامی حاضر شد. ...
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما راهکار های بسیاری برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا داشتیم، اما انجام ندادیم و امروز طبق آمار رسمی شاهد ابتلای روزانه دو تا سه هزار نفر در کشور هستیم.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی امنیت ملی نوشت: همزیستی اقتصاد و سلامت به عنوان مدلی مطلوب برای عبور کم ضرر از بحران کرونا با التزام عملی به شعار جهش تولید میسر خواهد شد.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی نوشت: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در حاشیه مجوز برداشت از صندوق توسعه ملی می تواند نقشه راه مطمئنی برای طی این مسیر سخت باشد.
اعتدال   ۷ ساعت پیش    
جان بولتون مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا در توییتی نوشت؛ سازمان بهداشت جهانی همدست چین در زمینه سرپوش گذاری بر آمار این کشور در ارتباط با کووید19 است. به همین دلیل من از تلاش سناتور مارک روبیو و سناتور تدکروز برای استعفای مدیر کل سازمان بهداشت جهانی حمایت می کنم ...
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نشست امروز کمیسیون و تبادل نظر اعضا پیرامون تاثیر بیماری کرونا در زمینه های مختلف، گفت: اعضای کمیسیون ضمن تاکید بر استمرار جلسات بررسی ابعاد شرایط پساکرونا را حائز اهمیت برشمردند.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر همزمان با شیوع کرونا در یمن شاهد تشدید حملات ائتلاف عربی باشیم، در آینده ای نزدیک فاجعه بزرگ انسانی رخ می دهد.
دیدبان حقوق بشر از دولت افغانستان خواست تا سرکرده شاخه خوراسان گروه تروریستی داعش را که اخیراً توسط امنیت ملی این کشور دستگیر شده، به دلیل رهبری حملات علیه غیرنظامیان محاکمه کند.
نماینده مردم قائمشهر در مجلس گفت: تعطیلی و محدود کردن حقوق شهروندی جزو اختیارات شورای عالی امنیت ملی است و از این منظر طرح تعطیلی یک ماهه کشور مغایر اصل 176 قانون اساسی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: واگذاری چند پایگاه نظامی آمریکایی به عراقی به معنای تخلیه و خروج از این کشور نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جان بولتون مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا در توئیتی، با اتهام زنی به سازمان جهانی بهداشت (WHO) مدعی شد، این سازمان با چین در مخفی کاری درباره ویروس کرونا همدست است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا، سازمان بهداشت جهانی را به همدستی با چین در زمینه سرپوش گذاری بر آمار این کشور در زمینه کووید-19 متهم کرد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و قرار است سه عضو کابینه از وضعیت بیماری کرونا در کشور گزارشی ارائه دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ویروس کرونا ساخته و پرداخته آمریکا برای فلج کردن اروپا، چین و جهان است گفت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در طول تاریخ است که این بار با ادامه تحریم های ظالمانه علیه ایران رفتارها و سیاست هایش را به دنیا نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی استقرار سامانه دفاع ضد هوایی پاتریوت آمریکا در عراق را خلاف مقررات داخلی آمریکا و عراق دانست و گفت: پشت پرده تحرکات اخیر آمریکا در عراق اهداف انتخاباتی و منافع کشورهای ثالث و جنگ طلب در پی افزایش تنش بین ایران و آمریکا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مشاور سابق امنیت ملی آمریکا با متهم کردن سازمان جهانی بهداشت به همدستی با چین مبنی بر پنهان کاری درباره کرونا گفت از تلاش ها برای مجبور کردن مدیرکل این سازمان به استعفا حمایت می کند.
برترین ها / پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک: جان بولتون مشاور اخراجی دولت ترامپ بارها دولت چین را به دروغگویی در خصوص شیوع ویروس کرونا متهم و نسبت به رونق دوباره اقتصاد این کشور و آمارها در خصوص این بیماری همه گیر ابراز تردید کرده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۷:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما راهکارهای بسیاری برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا داشتیم اما انجام ندادیم و امروز طبق آمار رسمی شاهد ابتلای روزانه دو تا سه هزار نفر در کشور هستیم
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: نباید دوقطبی کاذب اقتصاد سلامت ما را متوقف کند. شمخانی در توییتی اظهار کرد: مدل ایرانی برای مقابله با کرونا باید واجد ابتکارات انحصاری و بومی باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به ادعای واشنگتن پست، بیش از 20 نفر از دیپلمات ها و روسای سابق امنیت ملی آمریکا و اروپا با ارسال نامه ای به دولت ترامپ خواستار کاهش تحریم ها علیه ایران شدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه مدل ایرانی برای مقابله با کرونا باید واجد ابتکارات انحصاری و بومی باشد، گفت: تبعات اقتصادی کرونا شدید است، اما پزشک و کارگر دو پایه اصلی راهبرد عبور از بحران هستند، نباید دوقطبی کاذب اقتصاد سلامت ما را متوقف کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی فردا با حضور مسئولانی از وزارت امور خارجه تشکیل جلسه خواهد داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: نباید دوقطبی کاذب اقتصاد سلامت ما را متوقف کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
اپیدمی ویروس کرونا که در امروز در تمام کشورها گسترش پیدا کرده است، موضوعی نیست که تنها به حوزه بهداشت عمومی ارتباط داشته باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی پارلمان عراق گفت که هدفی اعلام نشده و پنهان در پس بازاستقرار نیروهای آمریکایی در عراق وجود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل حسن بیکی معتقد است که تحرکات اخیر آمریکا در عراق و خالی کردن نمادین چند پایگاه با توجه به مخالفت دولت عراق برای تداوم حضور نیرو های آمریکایی در این کشور صحنه سازی واشنگتن برای تداوم حضور در عراق است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون با ارسال نامه ای از زحمات، تلاش ها، ایثارگری ها و فداکاری های وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهاد علیه ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد. تاریخ انتشار: 12:34 - 18 فروردین 1399 ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزاری جلسات علنی مجلس در وضعیت شیوع کرونا را کاری خطرناک و خلاف همه موازین بهداشتی و درمانی دانست و گفت: چرا کرونا و راه مقابله با آن جدی گرفته نمی شود؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی افغانستان گفت: طالبان خشونت ها را کاهش داده و عملا به مردم نشان دهند که خواستار صلح هستند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تحریم دارویی در شرایط کنونی بی معنا است و اگر کشوری دست به چنین اقدامی بزند، ناقض حقوق بشر محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: قرار شده کمیسیون هایی که موضوعاتی را در دستور کار دارند اعلام کنند و بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی، مکان هایی پیش بینی شود تا جلسات کمیسیون ها دایر شود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24-سخنگوی جامعه روحانیت مبارز، از جلسات منظم دبیر شورای عالی امنیت ملی با تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا پس از اتفاقات آبان 98 خبرداد ...
ملیت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه تحریم اقلام بهداشتی، اقدامی غیرقانونی و ضدحقوق بشری است، تاکید کرد: ترامپ خطرناک تر از کرونا است.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: ادعای اروپا درباره انجام نخستین معامله تجاری از طریق اینستکس در شرایطی انجام شد که از جزئیات پیرامونی این معامله و این تراکنش مالی خبر چندانی در دست نیست و با توجه به تاخیر قبلی اروپا و سابقه بدعهدی بعید از بتوانیم به تداوم فعالیت این کانال خوش ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رایزن پیشین ایران در افغانستان گفت: پیشنهاد دادن مشاور امنیت ملی سابق به عنوان وزیر خارجه افغانستان نشان از نفوذ اپوزیسیون این کشور دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه نباید تجربه دنیا در مقابله با کرونا نادیده بگیریم، از دولت خواست تا سه ماه آینده گاز را رایگان در اختیار مردم بگذارد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز معتقد است عقلای دو جریان باید دورهم جمع شوند و در همین راستا خبر از جلسات ویژه شمخانی دبیر شواری عالی امنیت ملی با چهره های شاخص اصولگرا و اصلاح طلب می دهد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بی بی سی : اداره امنیت ملی افغانستان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد اسلم فاروقی ، رهبر شاخه خراسان داعش را همراه با 19 عضو این گروه در جنوب افغانستان دستگیر کرده است ...
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حضور مجدد مردم در اماکن عمومی به شدت نگران کننده است لذا اگر قواعد مبارزه با کرونا رعایت نشود، شکست می خوریم.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحریم های دارویی و پزشکی واشنگتن علیه تهران همراه با پیوست جنگ روانی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
فضاسازی در اماکن نظامی و امنیتی همچون پادگان و زندان یکی از اصلی ترین محورهای شایعه سازان در روزهای اخیر برای ناامن جلوه دادن امنیت ملی و نبود امکانات بهداشتی در کشور بود که خیلی زود دست آنان رو شد و تیرشان به سنگ خورد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان گفت: مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به منزله مصوبات شورای عالی امنیت ملی و برای همه لازم الاجرا است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۱    
نیروهای ویژه امنیت ملی افغانستان یک سرکرده اصلی داعش و 19 عضو دیگر این گروه تروریستی را در جنوب این کشور دستگیر کرده اند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران امروز (یکشنبه) در صفحه توئیترش نوشت: تحریم اقلام بهداشتی٬ اقدامی غیرقانونی و ضد حقوق بشری و نماد دشمنی آشکار ترامپ با ملت ایران است.
نارین خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۳   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درباره آغاز به کار برخی مشاغل از فردا شنبه 16 فروردین گفت: تمامی مشاغل باید تابع مصوبات ستاد مقابله با کرونا باشند، به این صورت آغاز به کار مشاغلی که جزء موارد استثنا قرار نگرفته است ممنوع بوده و اگر کارفرمایی اقدام به بازگشایی محل کار کند متخلف است ...
افق تازه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۹   + ۵۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: مخالفت آمریکا با اعطای تسهیلات درخواستی ایران از صندوق بین المللی پول برای تامین اقلام مورد نیاز مقابله با کرونا مصداق واقعی جنایت علیه بشریت است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این امکان وجود دارد که ویروس کرونا جنگ بیولوژیکی باشد که از سوی آمریکایی ها برای تقابل با برخی کشورهای طراحی شده باشد ...