یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۵۰Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رأی اعتماد»

سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
هیأت دولت، روز 25 مهرماه سال جاری به زین العابدین رضوی خرم برای استانداری آذربایجان شرقی رأی اعتماد داد که مراسم معارفه وی، امروز شنبه، اول آبان ماه در تبریز برگزار شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
هیأت دولت، روز 25 مهرماه سال جاری به زین العابدین رضوی خرم برای استانداری آذربایجان شرقی رأی اعتماد داد که مراسم معارفه وی، امروز شنبه، اول آبان ماه در تبریز برگزار شد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار نامه ای جدید از رمضان علی سنگدوینی، نماینده مجلس خطاب به وزیر نفت، بعد از نامه محرمانه اوجی برای استخدام دختر این نماینده مجلس در وزارتخانه، موجی از بدبینی را به نوع ارتباط مجلس و وزرا ایجاد کرده است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نهم شهریورماه 1400 پس از گذشت چند هفته از آغاز فرآیند انتخاب شهردار کرج در شورای ششم، مصطفی سعیدی سیرایی توانست رأی اعتماد اعضای شورا را کسب کند تا شهردار این کلانشهر باشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ورزش با تأکید بر اینکه جوان باور و جوان یاور هستم، افزود: قبل از رأی اعتماد در مجلس، در نشست هایی با دکتر رئیسی، موضوع جوانان مطرح شد و اعلام شد که حتماً باید جایگاه معاونت جوانان ارتقا یابد و بر احیای سازمان ملی جوانان ذیل وزارت جوانان به عنوان یکی از پیشنهادات تأکید شد که این امر قدرت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نظرسنجی ها نشان می دهد مردم و حتی کسانی که به بنده رأی ندادند، برای حل مشکلات امید زیادی به این دولت بسته اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه دیروز هیئت دولت پس از کسب رأی اعتماد استانداران منتخب استان های همدان ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اعضای دولت پس از بررسی سوابق آقایان علی محمد زنگانه، علیرضا قاسمی فرزاد و اسدالله عباسی، به آن ها به ترتیب به عنوان استانداران گلستان، همدان و گیلان رأی اعتماد دادند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۴    
علی محمد زنگانه به عنوان استاندار جدید گلستان، قاسمی فرزاد به عنوان استاندار جدید همدان و اسدالله عباسی به عنوان استاندار جدید گیلان رأی اعتماد گرفتند.
لشت نشا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه هیأت دولت به ریاست آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، دکتر اسدالله عباسی، به عنوان استاندار جدید گیلان، انتخاب و از هیأت وزیران رأی اعتماد گرفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ اعضای دولت پس از بررسی سوابق آقایان "علیمحمد زنگانه، علیرضا قاسمی فرزاد و اسدالله عباسی"، به آنها به ترتیب به عنوان استانداران "گلستان، همدان و گیلان" رأی اعتماد دادند.
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیأت دولت، دکتر اسدالله عباسی به عنوان استاندار گیلان انتخاب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ در جلسه امروز هیأت دولت به ریاست آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، دکتر اسدالله عباسی، به عنوان استاندار جدید گیلان، انتخاب و از هیأت وزیران رأی اعتماد گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
اعضای دولت، ضمن موافقت با پیشنهاد وزارت کشور، به علی محمد زنگانه، اسدا... عباسی و علیرضا قاسمی فرزاد به ترتیب به عنوان استانداران گلستان، گیلان و همدان رای اعتماد دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۵۰ سایت دیگر  
در جلسه صبح روز چهارشنبه هیئت دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، استانداران منتخب استان های همدان، گیلان و گلستان، از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها در جلسه امروز هیئت دولت، "اسدااله عباسی" به عنوان استاندار جدید گیلان رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها استانداران "همدان"، "گلستان" و "گیلان" از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۱    
گروه استان ها در جلسه امروز هیئت دولت، "علی محمد زنگانه" به عنوان استاندار جدید گلستان رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها در جلسه امروز هیئت دولت، "علیرضا قاسمی فرزاد" به عنوان استاندار جدید همدان رأی اعتماد گرفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت ارتباطات باید حمایت بیشتری از کسب و کارهای دیجیتالی داشته باشد و آنها را در این مسیر تنها نگذارد. اصغر سلیمی در خصوص نظر مجلس در توسعه کسب و کارهای دیجیتالی اظهار کرد ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان معتقد بودند در صورت رأی اعتماد به زنگنه، رأی دادگاه لاهه در مورد پرونده کرسنت خدشه دار می شود زیرا دادگاه لاهه اعلام خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز هیئت دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، استاندار آذربایجان غربی از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۳    
جلسه هیات وزیران بعدازظهر یکشنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و در این جلسه آقایان زین العابدین رضوی خرم، محمدصادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۵۲ سایت دیگر  
در جلسه هیئت دولت، زین العابدین رضوی خرم، محمدصادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به عنوان استانداران آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۸    
در جلسه عصر امروز هیئت دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، استاندار آذربایجان غربی از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران بعدازظهر یکشنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و در این جلسه زین العابدین رضوی خرم، محمدصادق معتمدیان و یعقوب علی نظری به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز هیات وزیران استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۶    
یعقوب علی نظری به عنوان استاندار خراسان رضوی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران عصر امروز یکشنبه به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه "رضوی خرم " به عنوان استاندار منتخب آذربایجان شرقی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران عصر امروز یکشنبه به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه "رضوی خرم " به عنوان استاندار منتخب آذربایجان شرقی از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها در جلسه امروز هیئت دولت، "محمدصادق معتمدیان" به عنوان استاندار جدید آذربایجان غربی رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها استانداران " خراسان رضوی"، "آذربایجان شرقی" و "آذربایجان غربی" از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۶۴ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز هیئت دولت استانداران منتخب استان های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و آذربایجان غربی از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر کشور در پاسخ به سوال تاریخ انتخاب آخرین استاندار دولت، گفت: بقیه استانداران در نوبت رأی اعتماد از هیأت دولت هستند و انتخاب استانداران خیلی طول نمی کشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
چهل و نهمین روستا بازار استان خراسان رضوی روز چهارشنبه در شهرستان گناباد واقع در جنوب استان خراسان رضوی افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت، "یعقوبعلی نظری" به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها "یعقوبعلی نظری" در حال حاضر به عنوان جدی ترین گزینه استانداری خراسان رضوی مطرح است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در جلسه صبح امروز هیئت دولت با بررسی گزینه های استانداری خراسان رضوی، یعقوب علی نظری به عنوان استاندار خراسان رضوی رأی اعتماد گرفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۱:۲۵    
نمایندگی مردم در مجلس وظیفه ای سنگین است؛ اینکه چرا مجتبی توانگر هنوز در مرکز رسانه دانشگاه آزاد مسئولیت دارد و اینکه چرا در تلاش است مسئول پرسنال برندینگ و روابط عمومی شخص قالیباف باشد، کاملاً عجیب است ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تاکنون استانداران 13 استان در دولت سیزدهم انتخاب شده اند و این روزها نام گزینه های متعددی برای مسند دیگر استانداری ها مطرح می شود که محتمل ترین گزینه های استانداری در 18 استان دیگر منتشر می شود.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۱   + ۹۵ سایت دیگر  
رییس جمهور اجرای مصوبات سفرهای استانی را برای باز کردن گره از زندگی مردم ضروری دانست و گفت: دولت مصمم است سفرهای استانی و حضور بی واسطه در بین مردم را با قوت ادامه دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا-عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه عملکرد سفرا در حوزه اقتصادی باید ملاک انتخاب آنها باشد، گفت: افزایش تعداد رایزن های بازرگانی به تنهایی منجر به تقویت دیپلماسی اقتصادی نمی شود، لذا سیاست گذاری ها باید اصلاح شود. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه روز چهارشنبه گذشته هیئت دولت به ریاست رئیس جمهور، علی صالح آبادی به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی معرفی شد و از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آقایان سیدرضا مرتضوی و مهدی دوستی به ترتیب به عنوان استانداران منتخب اصفهان و هرمزگان از اعضای دولت رأی اعتماد گرفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری، سیدرضا مرتضوی دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مواد، تولید آهن و فولاد، کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مواد ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در پی انتخاب علی صالح آبادی از سوی هیات دولت به عنوان رییس کل بانک مرکزی، وزیر اطلاعات در پیامی به وی تبریک گفت. ...
رویش افکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه آقای علی صالح آبادی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی معرفی شده بود، از دولت رأی اعتماد گرفت. ...
بدر پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
با پیشنهاد احسان خاندوزی و رأی اعتماد هیئت وزیران، علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی بدر پرس، با پیشنهاد احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و رأی اعتماد هیئت وزیران، علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد. ...