پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۳۳Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رأی اعتماد»

برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سنای آمریکا روز سه شنبه به لیندا توماس گرینفیلد به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل رای اعتماد داد. در جلسه رای گیری مجلس سنا، 78 سناتور به وی رای مثبت داده و 20 سناتور نیز به وی به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل رای منفی دادند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : جلسه سنای آمریکا به لیندا توماس گرینفیلد گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری آمریکا برای نمایندگی این کشور در سازمان ملل متحد، رای اعتماد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
سنای آمریکا به گزینه پیشنهادی رئیس جمهور این کشور برای سمت نمایندگی دائم آمریکا در سازمان ملل متحد رأی اعتماد داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۳    
ایسنا/زنجان محمود میرزایی برای دومین دوره متوالی توانست از اعضای مجمع انتخابات رأی اعتماد گرفته و سکان هدایت هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان را در دست بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ماریو دراگی نخست وزیر جدید ایتالیا چهارشنبه از سنا رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مجلس سنای ایتالیا با 262 رأی موافق به دولت جدید این کشور رأی اعتماد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مجلس سنای ایتالیا با 262 رأی موافق به دولت جدید این کشور رأی اعتماد داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد کاموس- دبیر گروه ایرانشهر با رفتن غلامرضا شریعتی از استانداری خوزستان قاسم سلیمانی دشتکی با حکم رئیس جمهوری و رأی اعتماد هیأت وزیران از ایلام به خوزستان آمد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
منبعی در لیبی اعلام کرد که قرار است پارلمان طبرق در شرق لیبی جلسه اعطای رأی اعتماد به دولت جدید را در شهر سرت برگزار کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فارس: هشام المشیشی نخست وزیر تونس امروز (دوشنبه – 15 فوریه)، طی حکمی، پنج وزیر کابینه خود را که در تاریخ 26 ژانویه گذشته از پارلمان رأی اعتماد گرفته بودند، برکنار و پنج وزیر جدی به جای آنها معرفی کرد. ...
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حسن روحانی پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری آقای قاسم سلیمانی، به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حسن روحانی پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری آقای قاسم سلیمانی، به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هیأت وزیران پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری قاسم سلیمانی، به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد.
اقتصاد ایران: هیئت وزیران پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری قاسم سلیمانی دشتکی، به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه امروزخود پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری قاسم سلیمانی دشتکی به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد.
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حسن روحانی پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری آقای قاسم سلیمانی، به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
هیئت وزیران پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری آقای قاسم سلیمانی، به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه امروز – یکشنبه – پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری قاسم سلیمانی به وی به عنوان استاندار جدید خوزستان رأی اعتماد داد. سوابق: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۸۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هیات وزیران در جلسه امروز - یکشنبه - خود پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری قاسم سلیمانی به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
فارس: کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا با 18 رأی موافق و 4 رأی مخالف صلاحیت لیندا توماس گرینفلید نامزد تصدی نمایندگی آمریکا در سازمان ملل را تأیید کرد. او برای تصدی این سمت باید از کل مجلس سنا هم رأی اعتماد بگیرد. رأی گیری برای تأیید صلاحیت او در صحن عمومی سنا طی روزهای آینده انجام می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا صلاحیت نماینده پیشنهادی آمریکا در سازمان ملل متحد را تأیید کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۶    
جلال چنور، وکیل دادگستری در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان چرخش های مرد سهله سمحه درباره ی اظهارنظرهای عطاءالله مهاجرانی نوشت: سید عطاء الله مهاجرانی را از وقتی شناختم که در نطق دفاعیه اش در مجلس با عبارت سعدی علیه الرحمه “دو برادر بودندی.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان سنای آمریکا روز سه شنبه به "پیت بوتجج" گزینه جو بایدن رییس جمهوری جدید ایالات متحده برای تصدی مقام وزارت ترابری رأی اعتماد دادند.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۳۶    
سنای آمریکا به وزیر حمل و نقل پیشنهادی رئیس جمهوری این کشور رأی اعتماد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه ناپولی به تمامی شایعاتی که درباره آینده سرمربی این تیم منتشر شده است پایان داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۵    
نمایندگان مجلس سنای آمریکا با اکثریت آرا صلاحیت گزینه پیشنهادی رئیس جمهور این کشور برای سمت وزارت امور خارجه را تأیید کردند. آنتونی بلینکن در دولت باراک اوباما نیز به مدت 8 سال در سمت های مختلفی شامل مشاور امنیت ملی معاون رئیس جمهور (جو بایدن) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۰    
نمایندگان مجلس سنای آمریکا با اکثریت آرا صلاحیت گزینه پیشنهادی رئیس جمهور این کشور برای سمت وزارت امور خارجه را تأیید کردند.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خانم جنت یلن وزیر خزانه داری آمریکا به عنوان سومین گزینه پیشنهادی بایدن برای عضویت در دولت، از سنای آمریکا رای اعتماد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور افغانستان در ادامه برکناری های جنجالی این کشور، وزیر دارایی افغانستان را 2 ماه پس از کسب رأی اعتماد پارلمان برکنار کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: لوید آستین نامزد تصدی پست وزارت دفاع آمریکا جمعه شب به وقت تهران توانست رای اکثریت مجلس سنای این کشور برای تصدی این پست را بدست بیاورد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
فارس: لوید آستین نامزد تصدی پست وزارت دفاع آمریکا جمعه شب به وقت تهران توانست رای اکثریت مجلس سنای این کشور برای تصدی این پست را بدست بیاورد. آستین نخستین آمریکایی آفریقایی تبار خواهد بود که به عنوان وزیر دفاع آمریکا دست پیدا می کند. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24-با فرارسیدن موعد انتقال قدرت در ایالات متحده، گزینه های پیشنهادی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، برای حضور در کابینه، در جلسات استماع کمیسیون های مربوط در مجلس سنا حاضر شدند تا اولین گام را در فرایند رأی اعتماد برداشته باشند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جنت یلن، نامزد جو بایدن برای تصدی پست وزارت خزانه داری ایالات متحده و رئیس اسبق فدرال رزرو در جلسه اولیه کسب رأی اعتماد مجلس سنا گفته است که ارزهای دیجیتال یک مساله و نگرانی ویژه برای مقامات قانونی هستند و اتهاماتی همچون کاربرد برای مقاصد پولشویی و سایر جرایم مالی متوجه این دارایی های نوظهور است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دولت "جوزپه کونته"، نخست وزیر ایتالیا روز سه شنبه با کسب اکثریت در بحبوحه بحران سیاسی این کشور، رأی اعتماد سنا را به دست آورد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۷    
سعید مهذب ترابی_کارشناس نیرو و انرژی در حداقل 3دهه اخیر، رویکردها و شعارهای زیادی در مورد بهینه سازی مصرف انرژی و به صورت کلی توسعه سیاست های مدیریت انرژی در کشور داشته ایم و تقریبا تمام وزرای ذی ربط ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در سال آینده تا دولت بعدی مراسم تحلیف و گرفتن رأی اعتماد را انجام دهد تقریبا تا شهریور طول می کشد و پنج، شش ماه ابتدای سال آینده همین دولت فعال خواهد بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۵    
حمیدرضا محمدی او چهره ای راست گرا بود و از حمایت جمعیت مؤتلفه، بازاریان و سرمایه داران مذهبی و همچنین کانون های قدرت بیرونی مثل جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین قم برخوردار بود اما با وجود این، در دولت سوم جای گرفت که موازین فکری و عملی اش، با کسانی چون او، در تضادی عمیق بود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری از تحصن صدها معلم اردنی در مقابل پارلمان این کشور همزمان با جلسه پارلمان برای دادن رأی اعتماد به دولت خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور افغانستان در ادامه برکناری های جنجالی خویش درحالی وزیر بهداشت را پس از کسب رأی اعتماد پارلمان برکنار کرد که چندین وزیر پیشنهادی دولت باوجود رد صلاحیت به کارشان ادامه می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اعضای مجمع انتخاباتی هیات بیلیارد، بولینگ و بولس استان یزد برای چهار سال دیگر به موسوی زاده رأی اعتماد دادند.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری 1400 و درحالی که جبهه پایداری طبق معمول از حالا ساز ناکوک عدم وحدت را کوک کرده و در هیچ یک از جلساتی که جامعه روحانیت یا شورای وحدت و ائتلاف تشکیل می دهند، حاضر نمی شود ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی امشب احمد مددی به عنوان مدیرعامل آبی پوشان انتخاب شد که رئیس هیئت مدیره به او رأی اعتماد نداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۲    
پارلمان افغانستان در دور پایانی رأی دهی به اعضای کابینه دولت به وزیران بهداشت، مرزها، اقوام و قبایل و نیز اقتصاد رأی اعتماد داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۰    
مجلس نمایندگان افغانستان در جلسه امروز خود و در ادامه رسیدگی به وزیران پیشنهادی دولت اشرف غنی به 3 وزیر پیشنهادی رأی اعتماد داد و 2 نامزد وزیر و نامزد ریاست بانک مرکزی افغانستان را رد صلاحیت کرد.
سایپا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
بعد از درخواست مدیر عامل گروه خودروسازی فولکس واگن به رأی اعتماد مجدد، این گروه خودروسازی آلمانی به دنبال اجتناب از بحران است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شش نامزد وزیر و یک نامزد ریاست امنیت ملی از مجلس نمایندگان افغانستان رأی اعتماد گرفتند؛ اما دو نامزد وزیر نتوانستند اعتماد نمایندگان را کسب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان افغانستان در دومین نشست رأی اعتماد به وزیران پیشنهادی دولت افغانستان به نامزد وزارتخانه های اطلاعات و فرهنگ و نیز امور زنان رأی اعتماد نداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از اظهارات معاون اول ریاست جمهوری افغانستان مبنی بر وجود فساد گسترده مالی در پارلمان این کشور و تعلیق روند رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت، اشرف غنی با رئیس این مجلس دیدار کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۷    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا ، انتخاب آوریل هینس برای تصدی مقام مدیریت اطلاعات آمریکا در دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب از این نظر بااهمیت است که اگر هینس رأی اعتماد سنا را به دست آورد اولین زنی خواهد بود که در تاریخ ایالات متحده به چنین مقامی دست یافته است. ...