دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۲۸Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رأی اعتماد»

نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت بیش از سه هفته از برگزاری بیست و پنجمین انتخابات کنست و انتخاب نتانیاهو به عنوان نخست وزیر رژیم صهیونیستی، وی هنوز نتوانسته از پس تشکیل دولت برآید. ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه دولت که به ریاست سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد، هیئت وزیران به استاندار منتخب تهران رأی اعتماد داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت با پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیئت وزیران، آقای علیرضا فخاری به عنوان استاندار تهران تعیین شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه دولت که به ریاست سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد، هیئت وزیران به استاندار منتخب تهران رأی اعتماد داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
هیئت دولت در نشست عصر روز گذشته به پیشنهاد وزیر کشور مبنی بر معرفی "علیرضا فخاری" به عنوان استاندار تهران رأی اعتماد داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
هیئت دولت به پیشنهاد وزیر کشور مبنی بر معرفی علیرضا فخاری به عنوان استاندار تهران رأی اعتماد داد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس در بخش دیگر نطق پیش از دستور خود عنوان کرد: تاکید مجلس همانطور که تاکنون در رأی اعتماد وزرا و موضوعات دیگر مشخص شده است همکاری با دولت است که بار اصلی حل مسائل را بر دوش دارد و مجلس با وجود اختلاف نظرات و سلایق تلاش دارد تا حامی و همراه دولت برای حل مشکلات باشد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۶    
برای صدور مجوزهای معدنی بیشتر از اینکه جنبه قانونی لحاظ شود، جنبه سلیقه ای و شخصی مطرح است. حذف امضاهای طلایی از فضای کسب و کار کشور وعده ای بود که وزیر اقتصاد در زمان گرفتن رأی اعتماد به مجلس داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وی احتمالا سه شنبه دولت خود را برای گرفتن رأی اعتماد از کنست (پارلمان اسرائیل) معرفی کند.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: دو کشور ایران و عراق باید در سطوح مختلف رایزنی هایی را به صورت برنامه ریزی شده داشته باشند تا بتوانند با استفاده از تشکیل کمیسیون مشترک، همکاری های بیشتر و مؤثرتری را با هم داشته باشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ثابت العباسی وزیر دفاع جدید عراق که به تازگی از مجلس رأی اعتماد گرفته است، شنبه شب با خالد بن سلمان همتای عربستانی اش تلفنی گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ثابت العباسی وزیر دفاع جدید عراق که به تازگی از مجلس رأی اعتماد گرفته است، شنبه شب با خالد بن سلمان همتای عربستانی اش تلفنی گفت وگو کرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
نماینده اهواز در مجلس گفت: با توجه به اینکه وزیر راه کسالتی هم دارند و این کسالت هم مشخص است که ایشان را از انجام خیلی از وظایف ناتوان کرده است، اگر ایشان اقدام به استعفاء کنند خیلی بهتر است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
علی صولتی، خبرنگار: سید صولت مرتضوی وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی دو هفته قبل با 176 رأی موافق، 64 رأی مخالف، 13 رأی ممتنع و 5 رأی باطله از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد گرفت ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فاطمی امین یکبار دیگر از مجلس رأی اعتماد گرفت. آن هم یک رأی اعتماد قاطع. وقتی بررسی می کنیم و دلایل این موفقیت را مرور می کنیم به دو عامل مهم می رسیم.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۱:۵۴    
با وجود انتقادات زیادی که از وزیر و عملکرد او در وزارت صمت وجود داشت، نمایندگان مجلس بار دیگر به فاطمی امین رأی اعتماد دادند تا در مسند وزارتخانه باقی بماند. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
راضیه حسینی هاجر چنارانی در صحن علنی مجلس: وزیر صمت روز رأی اعتماد بیش از بیست بار گفت انشالله درستتش می کنم، اما چه شد؟ آقای وزیر دوران انشاله ماشاله تمام شده است. این موضوع دو جنبه دارد. اولی مربوط می شو به شعور ما: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
استیضاح سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت صبح امروز سه شنبه 10 آبان در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی قرار گرفت که در پایان نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مخالفت با استیضاح سیدرضا فاطمی امین، مجدداً به او رأی اعتماد دادند و با 84 رأی موافق، 182 رأی مخالف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده قزوین در مجلس با بیان اینکه آقای فاطمی امین از 8 ماه پیش از استیضاح خود جلوگیری می کند، گفت: در تاریخ جمهوری اسلامی سابقه ندارد که یک وزیر 2 بار به کمیسیون بیاید و رأی اعتماد نگیرد؛ این چه مدل رفتاری است؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رأی اعتماد مجدد مجلس به فاطمی امین فرصتی است که او بتواند طرح ها و برنامه ها را اجرایی کند و تحولی اساسی در این حوزه رقم بزند.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از منتفی شدن تفکیک وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
درخواست عدم رأی اعتماد به سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت در صحن مجلس رأی نیاورد و با 81 رأی موافق، 182 رأی مخالف، 6 رأی ممتنع و 2 رأی باطله با عدم اعتماد، وی مجدداً در سمت خود ابقا شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان با 182 رأی مخالف استیضاح در مقابل 84 موافق و 6 رای ممتنع بار دیگر به فاطمی امین اعتماد کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: فاطمی امین وزیر پرکار، سالم، پرتوان و جهادی است که همواره در حال خدمت بوده و هستند و عدم اعتماد مجدد مجلس به ایشان منجر به بی ثباتی در اقتصاد کشور و تکرار تجربه گذشته می شود.
آنا / موج   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در موافق با استیضاح وزیر صمت گفت: مُرور کارنامه سیدرضا فاطمی امین در 14 ماه نشان می دهد که وی به هیچ یک از وعده های خود در روز اخذ را اعتماد عمل نکرده است.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: نگهداری 200 هزار خودرو در پارکینگ به بهانه افزایش قیمت را نمی توان افزایش تولید تلقی کرد؛ متأسفانه در همچنان بر روی همان پاشنه می چرخد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح استیضاح سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وصول شده و حالا وزیر باید توضیحات لازم را به مجلس ارائه دهد و این در حالی است که به نظر می رسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق، امروز در گفت وگو با سفیر ایران در بغداد ضمن محکومیت حمله تروریستی در شاهچراغ، بر مشارکت و همکاری دوجانبه با ایران تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مهر : آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد امروز جمعه در پیامی رأی اعتماد پارلمان عراق به دولت جدید این کشور را به محمد شیاع السودانی تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم با توجه به سیاست حسن همجواری و توسعه روابط با همسایگان از هرگونه همکاری برای پیشبرد اهداف مشترک با عراق استقبال می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قانون گذاران عراق روز پنجشنبه (پنجم آبان) به کابینه جدید دولت رأی اعتماد دادند تا پس از گذشت بیش از یک سال، بن بست سیاسیِ تشکیل دولت پایان یابد. محمد شیاع السودانی 52 ساله که چندی پیش توسط عبداللطیف رشید - رئیس جمهور عراق - به عنوان نخست وزیر انتخاب شد، رئیس دولت جدید است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خارجه ترکیه کسب رأی اعتماد پارلمان عراق توسط دولت جدید عراق را تبریک گفت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ ترکیه ضمن تبریک به محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق بر آمادگی خود برای همکاری با این کشور تاکید کرد و برای السودانی آرزوی موفقیت کرد و تشکیل دولت عراق را مأموریتی مهم خواند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پادشاه و و لیعهد سعودی رأی اعتماد پارلمان عراق به دولت جدید این کشور را به محمد شیاع السودانی تبریک گفتند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایران پرس: نمایندگان پارلمان عراق با اکثریت قاطع به وزرای کابینه محمد شیاع السودانی و برنامه های دولت او رأی اعتماد دادند تا بن بست سیاسی 13 ماهه در این کشور پایان یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون در پیامی رأی اعتماد پارلمان عراق را به محمد شیاع السودانی نخست وزیر جدید این کشور و اعضای کابینه او تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۰۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس منطقه کردستان عراق در تماس تلفنی با محمد شیاع السودانی نخست وزیر جدید این کشور، رأی اعتماد پارلمان به دولت وی را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
هیأت سازمان ملل متحد، دولت های آمریکا، آلمان و انگلیس در پیامی از اعطای رأی اعتماد به دولت محمد شیاع السودانی استقبال کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۲:۱۷    
نمایندگان پارلمان عراق روز پنج شنبه با اکثریت آرا به دولت محمد شیاع السودانی نخست وزیر این کشور رأی اعتماد دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان عراق پنجشنبه شب در جلسه ای به دولت محمد شیاع السودانی رأی اعتماد دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان عراقی با اکثریت آرا به دولت محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق رأی اعتماد دادند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
دولت جدید عراق به ریاست محمد شیاع السودانی رأی اعتماد پارلمان را کسب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان عراق در جلسه امروز -پنجشنبه- پارلمان برای بررسی رأی اعتماد به کابینه دولت جدید، به نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه و اعضای کابینه وی رأی اعتماد دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۳    
دولت جدید عراق به ریاست محمد شیاع السودانی رأی اعتماد پارلمان را کسب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کابینه پیشنهاد نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه در عراق از پارلمان این کشور رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی عراق چند ساعت پیش از برگزاری جلسه رأی اعتماد به کابینه محمد شیاع السودانی ، منطقه سبز واقع در مرکز بغداد را مسدود کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه مجلس عراق اعلام کرد که جلسه رأی اعتماد به کابینه محمد شیاع السودانی در ساعت 18 به وقت بغداد آغاز می شود.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر توافق طرف های عراقی برای برگزاری جلسه رأی اعتماد پارلمان به ترکیب کابینه دولت جدید عراق طی پنجشنبه، نخست وزیر مکلف این کشور درخواست رسمی برگزاری این جلسه را به هیئت رئیسه پارلمان ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
پارلمان عراق قرار است فردا (پنج شنبه) به کابینه جدید رأی اعتماد بدهد و بعدازظهر نیز نخست وزیری مصطفی الکاظمی به پایان می رسد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه جدید عراق رسماً از پارلمان خواست، روز پنجشنبه کابینه خود را برای أخذ رأی اعتماد معرفی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه جدید عراق از پارلمان خواست روز پنجشنبه جلسه ای برای رأی اعتماد به کابینه تشکیل شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر مأمور تشکیل دولت در نامه ای به پارلمان این کشور، خواهان برگزاری جلسه رأی اعتماد به اعضای دولت خود در فردا پنج شنبه شد و همزمان برخی رسانه ها اسامی نامزدهای احتمالی تصدی پست های وزارتی را منتشر کردند.