یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۲۴Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آق قلا»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۳    
رمضانعلی سنگدوینی و عبدالغفور امانزاده با کسب بیشترین آراء از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا به مجلس دوازدهم راه یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- فرماندار گرگان گفت: در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد 220 هزار و 988 تعرفه در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا استفاده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- رمضانعلی سنگدوینی و عبدالغفور امانزاده با کسب حداکثر آرا، به عنوان نماینده منتخب مردم گرگان و آق قلا راهی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان با پایان یافتن فرآیند شمارش آرا در استان گلستان، نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نتایج شمارش آرا در استان گلستان در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- سنگدوینی و امانزاده برنده عرصه انتخابیه گرگان و آق قلا شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شمارش آرا در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا هنوز به پایان نرسیده و آرا در حال شمارش است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۶:۳۱    
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از لحظه حضور عروس و داماد اهل روستای پیرواش آق قلا امروز در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهید بود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۰:۵۲    
فرماندار گرگان گفت: تا ساعت 21 امشب بیش از 206 هزار تعرفه رای در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا مصرف شده است. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان گرگان، جمعه 11 اسفند، اسماعیل نادری اظهار کرد: هنوز در شعبات اخذ رای ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گرگان گفت: 206 هزار تعرفه در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا مصرف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عروس و داماد اهل روستای پیرواش آق قلا امروز با هم در انتخابات شرکت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم آق قلا از آغازین دقایق برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به صورت پرشور در پای صندوق های رای حاضر شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۷    
گرگان- ایرنا- زوج ترکمن اهل شهرستان آق قلا در نخستین اتفاق مشترک پس از جاری شده خطبه عقد، در یک شعبه اخذ رای حاضر شده و در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۱    
گرگان- ایرنا- زوج ترکمن اهل شهرستان آق قلا در نخستین اتفاق مشترک پس از جاری شده خطبه عقد، در یک شعبه اخذ رای حاضر شده و در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شرکت کردند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بازدید فرماندار به همراه اعضای شورای تامین شهرستان از فرایند رآی گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از شعب اخذ رای به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان آق قلا ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۲    
مردم عزیز شهرستان های گرگان و آق قلا می توانند به نزدیک ترین شعب اخذ رای مراجعه و در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کنند. با کلیک برروی لینک زیر می توانید لیست نشانی شعب را دانلود کنید: -.pdf
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۰    
119 صندوق رای در آق قلا توزیع شد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گرگان از رقابت 86 داوطلب در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا برای تصاحب دو کرسی بهارستان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ستاد انتخابات شهرستان گرگان اسامی نامزدهای نهایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا اعلام کرد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان گرگان پس از فرآیند تایید صلاحیت ها و ثبت انصراف تعدادی از داوطلبان 82 نامزد در رقابت انتخابات مجلس شورای در ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۳    
گرگان- ایرنا- فرماندار گرگان گفت: 389 هزار نفر از مردم گرگان و 95 هزار شهروند آق قلایی واجد شرایط شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری از این حوزه انتخابیه هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۶    
گرگان- ایرنا- محمدمهدی زرگران نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی241 معتقد است: توجه به فرزندآوری و حمایت از اجرای قانون جوانی جمعیت یک نیاز راهبردی کشور بوده و در صورت ورود به مجلس، اصلاح این قانون برای گسترش آن را پیگیری خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۳    
گرگان - ایرنا - مهدی جمشیدی نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 176 معتقد است: در صورت راهیابی به مجلس، اجرای طرح شفافیت قوا را با هدف جلوگیری از رانت خواری پیگیری خواهد کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۳    
عسگر ساوری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 247 عقیده دارد عملکرد نادرست نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حیطه وظایف، قانون و مقررات باعث نزول و کاهش جایگاه این نهاد شده و مردم را ناامید کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۳    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گرگان و آق قلا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید همراه و همسو با توسعه، عمران و آبادانی در کشور، استان گلستان را به همین مسیر هدایت کنیم، اظهار کرد: یکی از مهمترین مسائل مطرح شده در گلستان و به تبع آن شهرستان های گرگان و آق قلا ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۳    
کاندیدای مجلس گرگان و آق قلا در گفتگو با خبرنگاران گفت: آشوراده را تبدیل به کیش می کنم
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۸    
گرگان- ایرنا- علی اکبر شکاری نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 265 معتقد است: حمایت از رونق کشاورزی گلستان به دلیل نقش فراوان در تولید ثروت بهره برداران، ضروری است اما مجلس یازدهم برای رونق این بخش کوتاهی کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از تکمیل لایه نهایی روکش آسفالت باند جنوبی محور بندر ترکمن به آق قلا خبر داد و گفت: اداره کل راه و شهرسازی گلستان موظف به بهسازی و تعریض 17 کیلومتر از این محور بوده که تا کنون 12 کیلومتر از آن همزمان با سفر رئیس جمهور به استان به بهره برداری رسید و هم اکنون لایه نهایی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۸    
گرگان- ایرنا- رمضانعلی سنگدوینی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 256 معتقد است عملکرد مجلس یازدهم درخشان و قابل دفاع است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
نامزد مجلس دوازدهم از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا گفت:در طول 20 سال سابقه خدمت نسبت به دغدغه های مردم و درد های جامعه آگاه شدم و نتوانستم بی تفاوت باشم و به صحنه آمدم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۹    
گرگان - ایرنا - رقیه سادات حسینی جبلی نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 191 معتقد است این 2 شهرستان ظرفیت زیادی در بخش گردشگری دارند و در صورت ورود به مجلس شورای اسلامی جذب سرمایه برای تقویت زیرساخت های این بخش را در اولویت کاری خود قرار خواهد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۶    
گرگان- ایرنا- عسگر ساوری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 247 عقیده دارد عملکرد نادرست نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حیطه وظایف، قانون و مقررات باعث نزول و کاهش جایگاه این نهاد شده و مردم را ناامید کرده است.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با دعوت از مردم برای مشارکت حدکثری در انتخابات گفت: برای تحقق منویات امام جامعه و درخواست مردمی وارد عرصه شدم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۵    
گرگان- ایرنا- علیرضا طاهریان (پایین محلی) نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 283 معتقد است در صورت پیروزی در انتخابات سرمایه گذاران توانمند داخلی و خارجی و شرکت های بزرگ دولتی را به گلستان می آورد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گرگان با اشاره به اینکه آماده برگزاری انتخابات پرشور هستیم، گفت: 86 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در گرگان و آق قلا وارد گود رقابت شدند.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۴۲    
مهدی اسلامی کاندیدای اصلاح طلبی که هفته گذشته از حوزه انتخابیه تهران به گرگان و آق قلا انتقالی گرفت برای جبران عقب ماندگی تبلیغاتی خود دست به تخریب دولت آیت الله رئیسی زد و او را بانی وضع موجود عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۳    
گرگان- فرماندار شهرستان گرگان گفت: 97 نفر مرد و 14 نفر زن داوطلبان تایید صلاحیت شده گرگان و آق قلا بشمار می روند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۶    
گرگان- ایرنا- غلامرضا منتظری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 369 گفت که تنها نماینده مجلس یازدهم بودم که از فرهنگ و مظلومیت این حوزه دفاع کردم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۷    
فرماندار گرگان با اشاره به پیش بینی 382 صندوق اخذ رای در حوزه انتخابیه شهرستان های گرگان و آق قلا گفت: 476 هزار نفر واجد شرکت در انتخابات 11 اسفند هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گرگان گفت: 382 صندوق اخذ رای در گرگان و آق قلا در روز 11 اسفند مستقر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- ابوذر فردوسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 297 معتقد است رفع ناترازی بانک های گلستان با جذب منابع مالی و بدون استفاده بانک استان های دیگر امکان پذیر است که انجام آن به رایزنی در سطح نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیاز دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۴    
فرماندارشهرستان گرگان گفت: 98نفر کاندید در گرگان و آق قلا برای کسب 2 کرسی مجلس با هم رقابت می کنند و در روز انتخابات 382 صندوق اخذ رأی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- محمدمهدی اسلامی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 413 معتقد است که جای متخصصان و نخبگان در مجلس شورای اسلامی خالی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نادری از برپایی 382 صندوق اخذ رأی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا خبر داد و گفت: از این تعداد 366 شعبه ثابت و 16 شعبه سیار است.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا گفت: مردم به کارنامه اقتصادی موفق نامزدهای انتخابات اعتماد کنند، چنین افرادی می توانند ایران قوی را بسازند و اقتصاد استان را متحول کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- فرماندار گرگان با اشاره به برپایی 382 صندوق اخذ رأی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا شامل 366 شعبه ثابت و 16 شعبه سیار گفت: با انصراف 10 نامزد و تغییر حوزه انتخابیه چند داوطلب دیگر، 98 نفر برای کسب 2 کرسی این حوزه انتخابیه با هم رقابت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- فرماندار شهرستان گرگان گفت: 98 کاندیدا برای رقابت انتخابات حوزه گرگان و آق قلا حضور دارند.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا گفت: جنگ امروز جنگ اقتصادی است، با توجه به فعالیتی که در حوزه اقتصادی دارم با گلوهاگاه های ضد توسعه آشنا هستم و می توانم در مبارزه با جنگ اقتصادی سربازی کنم.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با اشاره به اینکه باید برای مردم لباس رزم خدمت تا پای جان پوشید، گفت: آینده گلستان می تواند نفت خیز و صنعتی باشد.