یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۱:۵۵Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم گلستان»

استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کشتی ج. ا. ایران گفت: برای احیا کشتی در استان های مختلف کشور برنامه های ویژه تخصصی از صدا سیمای استان ها پخش میشود که میتوان این اقدام را در گلستان نیز جهت احیای این ورزش انجام داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۴    
امروز در روز دوازدهم اجرای تشدید محدودیت های کرونایی، بیشتر مردم استان گلستان، اجرای این طرح را برای مهار شیوع این ویروس، موثر می دانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- انتظار مردم گلستان برای ساخت بندر تجاری خواجه نفس که نخستین بندر خصوصی کشور هم هست، حالا 15 ساله شده و گره هایی که در ساخت این پروژه وجود دارد آن را تبدیل به کلافی سردرگم کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای کشورمان شهید محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سیدحبیب الله طاهری گرگانی نماینده فقید مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری یکی از چهره مبارزه علیه رژیم شاهنشاهی، موثر و محوری حماسه پنجم گرگان بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۴    
گرگان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال گلستان گفت که تاکنون 94.15 درصد از جمعیت این استان معادل یک میلیون و 357 هزار و 485 نفر کارت ملی هوشمند و یا رسید معتبر برای انجام فعالیت های اداری دریافت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور برقراری ارتباط دو سویه با مردم در زمینه بیماری کرونا شماره تلفن 3150 به دریافت گزارش ها و شکایات مردمی هم اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: حدود یک سال است پرونده تله کابین ناهارخوران در وزارت راه و شهرسازی معطل مانده و این زیبنده مردم گلستان نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آخرین ماه پاییز سخاوتمندانه به گلستان آمد و باران ابرهای آذر از دیشب بی وقفه در گلستان در حال باریدن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - روز اول اجرای طرح محدودیت کرونایی که شامل منع تردد و تعطیلی برخی اصناف و مشاغل غیرضروری بود در گلستان با همراهی مردم و اصناف و مشاهده کمترین مواد قانون شکنی به پایان رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان گفت با تاکید بر ضرورت اجرای فعالیت های تشویقی برای رونق کتابخوانی گفت که از مجموع جمعیت یک میلیون و 869 هزار نفری استان فقط 2.5 درصد شامل 47 هزار نفر عضو کتابخانه های عمومی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- در حالی که یک روز از اجرای طرح محدودیت های کرونایی در کشور می گذرد اما مردم گلستان هنوز ابهامات زیادی در زمینه اجرای این طرح دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - بیماری دیابت به عنوان یکی از تهدیدهای اصلی سلامت بشر در قرن حاضر، روند رو به گسترشی در گلستان دارد و به گفته معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان علاوه بر شناسایی 36 هزار و 600 بیمار قطعی، 110 هزار نفر دیگر معادل تقریبی 6 درصد از ساکنان آن نیز به این بیماری پنهان مبتلا هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه به همت مؤسسه آبشار عاطفه ها در شهرستان آزادشهر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس دیوان عالی کشور از فردا و به مدت دو روز مهمان مردم گلستان خواهد بود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
طی 9 روز گذشته با مشارکت بیش از 1500 عضو جوان و داوطلب، بیش از 36 هزار گلستانی به رعایت پروتکل های بهداشتی در پیشگیری دعوت شدند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۲    
بنی عقیل از کمبود ذخایر خونی در استان گلستان خبر داد و گفت: مردم گلستان با اهدای خون به یاری بیماران نیازمند بشتابند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۳:۱۹    
گرگان- ایرنا - مدیرکل ثبت احوال گلستان با یادآوری اینکه "محمد" در صدر فهرست انتخابی پدر و مادران هم استانی برای نوزادان پسر قرار گرفته است؛ گفت: از ابتدای امسال تاکنون 278 نوزاد به دنیا آمده در گلستان همین نام برایشان انتخاب و ثبت شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای اجرای طرح آمران سلامت تا کنون در 120 پایگاه سلامت استان به بیش از 25 هزار نفر از مردم گلستان رعایت موارد بهداشتی در پیشگیری از کرونا یادآوری شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۶    
جعفری گفت: 43 درصد مردم گلستان پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۴    
نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان، وحدت، همدلی و انسجام بین مردم و اقوام مختلف ساکن استان را وجه تمایز آن با دیگر استان های کشور دانست و تاکید کرد: مردم این دیار همواره دست رد به سینه تفرقه افکنان می زنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۳    
گنبدکاووس - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان، وحدت، همدلی و انسجام بین مردم و اقوام مختلف ساکن استان را وجه تمایز آن با دیگر استان های کشور دانست و تاکید کرد: مردم این دیار همواره دست رد به سینه تفرقه افکنان می زنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان جلسه مجمع نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی این استان با رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی کشور برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان 4 پروژه صنعت آب استان گلستان در قالب پویش هر هفته الف - ب ایران با حضور قاسم تقی زاده خامسی، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، استاندار گلستان و نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره صنعت آب و برق استان در شهرستان علی آباد کتول جمعاً با اعتبار بیش از 808 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۶    
گروه استان ها - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در مجموع 47 درصد مردم گلستان پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند در حالی که میانگین رعایت پروتکل ها در کشور 42 درصد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- 28 صفر همچون روزهای تاسوعا و عاشورا، نقطه عطفی در برابر زیاده خواهی های رژیم پهلوی بود و مردم گلستان هم در شهرهای مختلف تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۱    
نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی امروز به دادگستری استان رفتند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تعامل بیشتر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و قضات دادگستری های استان و استفاده از نظرهای مشورتی قضات در تدوین قوانین به ویژه قوانین مربوط به قوه قضاییه مهم ترین اهداف این نشست بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مشترکین گلستانی تا آخر سال به شبکه اینترنت پُرسرعت وی دی اس ال مجهز خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم استان گلستان خواست برای قرائت زیارت اربعین همزمان با سراسر کشور در روز پنج شنبه جاری دست دعا و نیایش به درگاه خداوند مهربان بلند کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان اشاره به برخوردار نبودن این استان از برخی زیرساخت های ضروری گفت که اختصاص ردیف اعتباری به پروژه های کلان عمرانی و یا افزایش اعتبار در لایجه بودجه سال آینده، روند توسعه این استان را تسریع کرده و رفاه عمومی مردم در جامعه را ارتقا می بخشد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت برای بررسی وضعیت خدمات درمانی و میزان شیوع کرونا در استان امروز میهمان مردم گلستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - ترکیب هفت نفره نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی با برگزاری انتخابات روز گذشته در حوزه غرب این استان شمالی و رای مردم شهرستانهای بندرگز، گمیشان، کردکوی و ترکمن به عبدالجلال ایری تکمیل شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گلستان در نامه ای، نسبت به استمرار خدمت 286 نفر از افراد پذیرفته نشده در آموزشیاری و آموزش دهنده نهضت سوادآموزشی واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها عبدالجلال ایری با کسب اکثریت آرای مردم به عنوان نماینده شهرستان های بندرگز، کردکوی، بندرترکمن و گمیشان انتخاب شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گلستان از حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی خبرداد و گفت: در 50 دقیقه نخست رای گیری، بیش از دو هزار گلستانی رأی خود را در داخل صندوق انداختند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۰    
پس از سیل سال 98 این بار زلزله به سراغ مردم گلستان آمد و باز هم دود حوادث و بحران بر چشم خانه های غیرمقاوم روستایی گلستان رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان: از همراهی و همکاری مردم در برگزاری منظم عزاداری های سیدالشهدا و رعایت کامل مسائل بهداشتی در آن سپاسگزارم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۸    
گرگان - ایرنا - مدیرعامل شهرک های صنعتی گلستان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و همچنین شهرداران چند شهر استان امروز دوشنبه با حضور در مرکز ارتباطات مردمی سامد و از طریق تلفن 111 به مسائل و مطالبات مردم گلستان پاسخ گفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۳    
مردم گلستان در روز عاشورای حسینی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به عزاداری برای سید و سالار شهیدان پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۸    
صدای سوگواری مردم گلستان در سوگ امام حسین علیه السلام و یارانش بیشتر از شبهای دیگر به گوش می رسد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نذر عشق مردم گلستان با کمک های حسینی در قالب رزمایش کمک های مومنانه جلوه ای زیبای ارادت به اهل بیت را باردیگر در گلستان نمایان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۷:۳۱    
در این مرحله از رزمایش 10هزار بسته اقلام کمک معیشتی در گلستان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمانی فرد از توزیع بیش از 15 هزار بیرق و پرچم عزاداری به نشانه هر خانه یک حسینیه بین مردم گلستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مردم گلستان که از چند صدسال قبل در دهه اول محرم میزبان آیین های عاشورایی با نماد خونخواهی شهدای کربلا بودند، امسال با درک شرایط کرونا و ضرورت رعایت کامل مصوبات ستاد ملی مقابله با این بیماری روش های برپایی عزاداری را تغییر داده و با نگاهی خلاقانه تکایای قدیمی و تاریخی شهر را به مراکز ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۲    
سال پایانی دولت دوازدهم با یک هزار و 555 پروژه نیمه تمام و بسیاری از آرزوهای مردم گلستان از راه آهن گرگان-مشهد تا منطقه آزاد که از سوی دولت وعده داده شده بود عملیاتی نشد و به سرعت در حال پایان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: همه اعضای مجمع نمایندگان ، تنها دغدغه حل مسائل حوزه انتخابیه را ندارند بلکه مطالبه ما استانی است و نخستین مطالبه نمایندگان استان تکمیل سد نرماب است و در حال پیگیری این موضوع نیز هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۱    
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری : با رعایت دستورات بهداشتی برای امام حسین علیه السلام مجالس عزاداری برپا کنند.