چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۱۸:۱۰Aug 2020 5

جدیدترین‌های «مجلس»

 
بسیج   ۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه قاسم پور رئیس فراکسیون زنان مجلس و نمایندگانی چون امیرحسین بانکی پور عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقدندبرای رسیدگی هرچه بهتر به موضوعات استراتژیک مربوط به خانواده وجمعیت بایدکمیسیون ویژه ای درمجلس تشکیل شود.
بهار نیوز   ۹ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی: نایب رئیس مجلس دهم درباره "سخنان نماینده مجلس یازدهم خطاب به او و اظهار بی اطلاعی این نماینده از وقوع ظلم در حق مسلمانان سین کیانگ چین" گفت: توهین ایشان برایم اهمیتی ندارد، مهم اظهار بی اطلاعی آقای احمدی بیغش از وقوع چنین اتفاقی برای مسلمانان منطقه سین کیانگ چین است. ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۱ دقیقه پیش    
اعضای هیئت رئیسه فراکسیون معدن و صنایع معدنی در مجلس یازدهم در اجلاسیه نخست انتخاب شدند و محمد صالح جوکار رییس آن شد.
اعضای هیئت رئیسه فراکسیون توسعه روابط کشورهای عضو اکو در مجلس یازدهم در اجلاسیه نخست انتخاب شدند و ولی اسماعیلی رییس آن شد.
روزنامه سپید   ۱۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، پیرحسین کولیوند در مراسم افتتاح همزمان 115 پروژه سازمان اورژانس کشور به صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، گفت: با کمک شخص وزیر بهداشت و نمایندگان مجلس سازمان اورژانس کشور شکل گرفت که باعث چابکی خدمات سازمان شد و به نحوی زمان رسیدن بر بالین بیمار حتی در جاده های ...
حامیان ولایت   ۱۶ دقیقه پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
علی لاریجانی مشاور مقام معظم رهبری که هفته پیش بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستانی در تهران بستری شده بود، با طی مراحل درمان و کسب بهبودی از بیمارستان مرخص شد. لاریجانی پیش از این در دوران ریاست بر مجلس شورای اسلامی نیز به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود. ...
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی مشکلات نظام بانکی در نشست این کمیسیون با مدیران عامل بانک های دولتی خبر داد.
سروش نیوز   ۲۲ دقیقه پیش    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به اینکه مدرس خیابانی در حال حاضر وزارت صمت را اداره می کند و سوار بر کار است، وی را گزینه منطقی برای معرفی به مجلس به عنوان وزیر صنعت دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۲۳ دقیقه پیش    
قانون اخذ مالیات از خانه های خالی امروز در مجلس مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور مجلس رییس جمهوری در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت و تصریح کرد: خبرنگاران از جایگاه رفیع و رسالت خطیری در مرجعیت، ایجاد شفافیت و تنویر افکار عمومی برخوردارند.
خانه ملت   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: در آشکارکردن فساد این نکته حائز اهمیت است که سوت زنان باید مستند عمل کنند و نباید به سمت و سوی اتهام زنی بروند، با چنین دقت نظری قطعا فساد برچیده می شود و کشور فضای لازم برای پیشرفت را پیدا می کند.
آنا   ۲۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، علی اسلامی پناه را به سمت معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۲۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از مسکوت ماندن آیین نامه داخلی پارلمان که به نحوه انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان اختصاص دارد، خبر داد.
تجارت گردان   ۲۷ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
با رای مجلس مالکان واحدهای مسکونی واقع در کلیه شهرهای بالای یکصدهزار نفر اگر در هر سال مالیاتی در مجموع بیش از چهار ماه به عنوان خانه خالی شناسایی شوند به ازای هر ماه بیش از زمان مذکور، به صورت ماهانه مشمول مالیاتی برمبنای مالیات بر درآمد اجاره خواهند شد.
مثلث   ۲۸ دقیقه پیش    
احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان طرحی را در مجلس تدوین کردند که بر اساس آن یارانه نقدی معادل 40 لیتر بنزین ماهانه به حساب هر ایرانی باید واریز شود.
جام نیوز   ۲۸ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی 12 طرح ضدآمریکایی در این کمیسیون خبر داد و گفت: قصد داریم هزینه های هرگونه اقدام آمریکا علیه ایران را برای این کشور افزایش دهیم.
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در شرایط کنونی پیش بینی سیاست های حمایتی فراگیر در راستای بهبود معیشت اقشار کم درآمد امری ضروری است.
بورس نیوز   ۳۲ دقیقه پیش    
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به خبری از جانب اهالی مجلس و منتقدانی که فقط آیه یاس خواندن بلدند و...
خبرگزاری تابناک   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تصویب تبصره های 10 گانه ماده 54 قانون مالیات های مستقیم، ساز و کار اخذ مالیات از خانه های خالی را مشخص کردند./عکاس :فائزه حمیدیا
رکنا   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مجلس با دوفوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس ایران از طریق صرف سهام با سلب حق تقدم موافقت کرد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: احمد مازنی نماینده مجلس دهم می گوید: مجلس هفتم با اقدامات نسنجیده ای مثل تثبیت اجباری قیمت ها، زیان هایی سنگین را متوجه جامعه کرد. به نوعی گرانی بنزین در سال گذشته و حوادث آبان ماه نیز محصول همین تثبیت اجباری قیمت انرژی در کشور بود. ...
نصیر نیوز   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالناصر درخشان روز چهارشنبه در نطق میان دستور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی، تورم مشکلات اقتصادی گویی جزء لاینفک زندگی مردم شده است و انگار مسوولان به این موضوع عادت کردند ...
گلستان 24   ۳۸ دقیقه پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در ادامه با اشاره به طرحی که در مجلس در دست بررسی است، گفت: ما تا این لحظه با کالا برگ موافق نیستیم.
شعار سال   ۴۹ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر کار از مقدمات تدوین لایحه حمایت از خبرنگاران خبر داد و گفت: با همکاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و به عنوان اقدام دولت در حمایت از جامعه خبری کشور لایحه حمایت از خبرنگاران را به منظور حفظ امنیت شغلی خبرنگاران تقدیم مجلس می کنیم.
به گزارش نویدتهران،رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دل های ایرانی ها از حادثه مصیبت بار بیروت سرشار از غم و اندوه است، گفت: ایران مثل همیشه آماده هرگونه همکاری و کمک های انسان دوستانه است و برای تحقق و تسریع این امر با مقامات ذیربط ایرانی و لبنانی همراه خواهم بود. ...
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: حجم نقدینگی به 2 هزار و ششصد و هفتاد هزار میلیارد تومان طی یکسال گذشته رسیده است و وزیر اقتصاد طی گزارشی اعلام کرد، رشد بازار سرمایه توانسته 30 درصد از نقدینگی را جذب کند.
مجلس شورای اسلامی در هفته آتی به بررسی برنامه و صلاحیت حسین مدرس خیابانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت می پردازد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۹   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس :در گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم که منطبق با گزارش تفریغ بودجه سال 97 دیوان محاسبات است، وضعیت حقوق و مزایای مدیران و کارکنان دولتی بررسی شده است. در این گزارش آمده است: حقوق و مزایای مدیران و کارکنان ...
خبرگزاری فارس   ۵۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی بعد از تایید ماده 54 قانون مالیات های مستقیم توسط شورای نگهبان طی یک بازه زمانی یکماهه فرصت دارد تا سامانه را اصلاح کند.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی ضمانت های اجرایی برای تحقق مفاد موافقت نامه ها و قراردادهای راهبردی امری اجتناب ناپذیر است.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لایحه افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس در راستای کمک به ظرفیت های بازار سرمایه کشور و جذب نقدینگی است.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در لبنان هر انفجاری مستقلیم و غیرمستقیم به اسرائیل مربوط می شود. اخیرا هم مرزهای لبنان و اسرائیل شاهد تنش های مسلحانه بوده است فلذا در این باره نیز رژیم صهیونیستی متهم اول است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن تماس تلفنی با همتای لبنانی، حادثه انفجار در بندر بیروت را تسلیت گفت و با مردم و مجلس نمایندگان لبنان ابراز همدردی کرد. ...
تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش    
در حالی که مجلسی ها بانک ها را عامل گرانی مسکن می خوانند، بانک ها ادعا می کنند عمده املاک در اختیارشان همان املاکی است که تحت عنوان وثیقه برای دریافت تسهیلات به بانک های خصوصی یا دولتی ارائه شده و حالا بی مشتری روی دستشان مانده است ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه 15 مردادماه با سفیر ترکمنستان دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس گفت: راه های روستای هشترود بیش از 12 سال است که چاله چوله است.
حزب کتائب لبنان در 21 نوامبر سال 1936 م توسط پیر جمیل تأسیس شد. وی پس از سفر به آلمان و فراگرفتن اصول و شیوه نازیسم به همراه شارل حلو، جرج نقاش، شفیق ناصیف و امیل یارد به چنین اقدامی دست زد. پیر جمیل در سال 1960 م نماینده مسیحیان مارونی بیروت در مجلس لبنان شد.
شورای نگهبان   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در پی حادثه انفجار در بندر شهر بیروت آیت الله جنتی با صدور پیامی، ضمن تسلیت این اتفاق ناگوار به دولت و مردم لبنان خواستار کمک های بشردوستانه کشور های اسلامی جهت کاهش آلام این حادثه شد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی،علی اسلامی پناه را به سمت معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب کرد.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کمیسیون امنیت طرح توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را برای ایجاد یک بازدارندگی در مقابل اقدامات خصمانه کشور های غربی را در دستورکار دارد.
روز پلاس   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر تهران اظهار کرد: نظر فنی درباره علت قطعی حادثه انفجار در کلینیک را باید آتش نشانی به عنوان مسئول حریق در شهرداری اعلام کند اما با توجه به جمع بندیهای صورت گرفته و بازدیدی که از محل حادثه داشتم ...
روز نو   ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حق مسکن کارگران روز دوشنبه آینده در کمیسیون اقتصادی دولت تصویب می شود، گفت: امیدواریم بلافاصله در هیات دولت نیز به تصویب برسد. ...
مرور نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: ما پاسخی برای نگرانی ها باید داشته باشیم. اصرار بر برگزاری کنکور در تاریخ معین شده، معقول نیست.
مرور نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور بین الملل مجلس تاکید کرد: اکنون همه کشورهای اسلامی و عرب منطقه باید با ارسال کمک های فوری برای مردم لبنان به آنان مدد رسانند
شعار سال   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شرایط کولبران به گونه ای است که اگر در کوهستان جان خود را از دست ندهند، یا قربانی مین شده و دچار مصدومیت می شوند یا جان می بازند یا اینکه به آن ها شلیک می شود. این واقعیات موجود در این مرزهاست.
خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه 15 مرداد) در تماس تلفنی با نبیه بری رئیس مجلس نمایندگان لبنان پیرامون حادثه انفجار در بندر بیروت گفتگو کرد. ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از بررسی تمامی همه جوانبه ی عملکرد مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی صمت در جریان بررسی رای اعتماد به وی در مجلس خبر داد.