سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۸May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس»

طلوع ارگ   ۱۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن چشم انداز طرح اقتصادی دولت برای ساماندهی یارانه ها گفت: این طرح موجب رونق تولید و عدالت در پرداخت یارانه ها می شود.
خبر آنلاین   ۲۳ دقیقه پیش    
قرن نو نوشت :به نظر می رسد، قالیباف حتی اگر برای بار سوم ریاستش بر مجلس تجدید شود جایگاه شکننده و منفعل خواهد داشت.
دنیای اقتصاد   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس : جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و یکی از اعضای تیم همراه وزیر امور خارجه در سفر به امارات با اشاره به دیدار دو جانبه امیرعبداللهیان و محمد بن زاید ...
خانه ملت   ۲۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مادر شهیدان سیدحسن و سیدمحمد صنیع خانی را تسلیت گفت.
نماینده   ۳۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس از تصمیم این فراکسیون برای دیدار با رئیس سازمان زندان ها به منظور بررسی مشکلات کانون اصلاح و تربیت تهران و تلاش برای افزایش امکانات و اعتبارات این کانون خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۴۰ دقیقه پیش    
نشست کمیته ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی با تقدیر از قهرمانان و پهلوانان ورزشی کشور برگزار شد، نمایندگان مردم در این جلسه به پای صحبت های قهرمانان و پهلوانان حاضر نشستند تا در آینده برای رفع مشکلات و دغدغه های آن ها گام های مثبتی برداشته شود.
چند ثانیه   ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یک چهره سیاسی اصولگرا اظهار داشت: دادند اگر آقای رئیسی و دولت سیزدهم تا پایان چهار سال نشان دهد که اوضاع اقتصادی کشور گُل و بلبل است یقینا مردم در دوره بعدی به آن رأی می دهند اما اگر نتواند نشان دهد اوضاع گُل و بلبل است مشخص است که مردم هیچ تمایلی برای رأی دادن به وی نخواهند داشت. ...
آقای خبر   ۴۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از خبرگزاری رویترز؛ نشست کمیته فرعی اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا، 11 ماه پس از آماده شدن مجموعه ای از اطلاعات و اسناد مشاهدات خلبانان نیروی هوایی ارتش آمریکا از 2004 به این سو در باره بیش از 140 مورد آنچه که دولت آمریکا به صورت رسمی پدیده های ناشناس پرنده “UAP” می نامد ...
راهبرد معاصر   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی جدی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگویی درباره تصمیم دولت مبنی بر واردات خودرو گفت: به نظر می رسد دولت 3 هدف اساسی را در واردات خودرو دنبال می کند؛ 1. افزایش عرضه، 2. ایجاد رقابت و انگیزه در خودروسازان داخلی و 3. حمایت از اقشار متوسط و کم درآمد با حضور خودروهای اقتصادی.
ائتلاف مقاومت فراگیر، با جلب نظر نمایندگان مستقل توانست با کسب 67 کرسی، اکثریت مجلس لبنان را در اختیار بگیرد
روز پلاس   ۵۲ دقیقه پیش    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از احتمال دیدار وزرای خارجه ایران و عربستان سعودی در کشور عراق خبردادند.
تحلیل بازار   ۵۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای واردات خودرو زحمات بسیاری کشید، گفت: دو مانع برای واردات وجود داشت که یکی از آن ها توسط نمایندگان مجلس رفع شد.
تجارت گردان   ۵۸ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که تمام زنجیره تامین و تولید از قطعه سازان تا آنهایی که قطعات را در تولید محصول به کار می برند، اعتقاد به اهمیت و ضرورت کیفیت و تضمین آن دارند، گفت: زندگی صنعتی نوین توام با کیفیت، یک حق است ...
تحلیل بازار   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: گزارشی از تخلف پیمانکار سازمان گمرک برای اتصال به سامانه جامع تجارت در حال تهیه است که به زودی در جلسه علنی مجلس قرائت خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: تنها 15 درصد از منابع صندوق توسعه ملی به بخش خصوصی اختصاص پیدا کرده است.
شعار سال   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه طی سال های گذشته 46 درصد ارز 4200 تومانی نهاده های دامی در بازار گم شده است، اضافه کرد: علت نارضایتی دامداران و آسیبی که به این حرفه وارد شده است، گم شدن ارز های نیمایی مختص حوزه دام کشور در بازار است که به دست دامداران نرسیده است.
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: چنانچه ادارات و مراکز آموزشی با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا تعطیل شوند، هیات رئیسه درباره تعطیلی جلسه فردای صحن تصمیم خواهد گرفت.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
به زودی حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با فیصل بن فرهان وزیر امور خارجه عربستان سعودی در عراق دیدار خواهند کرد. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با فارس، با بیان اینکه توافقات اولیه بین تهران و ریاض انجام شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
سحرگاه 27اردیبهشت1380 درپی سقوط هواپیمای حامل وزیر وقت راه، نمایندگان مردم گلستان در مجلس ششم و هیئت همراه، متاسفانه همه سرنشینان آن جان باختند.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است که ورود خودرو به بورس کالا، رانت ناشی از سیستم فعلی قرعه کشی را از بین می برد و موجب شفافیت در بازار خودرو می شود.
نماینده   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: زمانی که زمزمه های حذف ارز 4200تومانی ایجاد شد برخی رفتارهای اجتماعی شکل گرفت که زمینه های احتکار را فراهم کرد.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ رئیس مجلس اسلامی کشور ساحل عاج، شیخ آیما عثمان دیاکیته با جمعی از دست اندرکاران حج این کشور دیدار و گفتگو کرد.
رییس فراکسیون راهبردی مجلس گفت: هر چه تعداد باشگاه ها و برنامه های ورزشی در جامعه بیشتر شود ،مراجعه به بیمارستان ها، مراکز ترک اعتیاد و ندامتگاه ها کمتر خواهد شد.
عصر اترک   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد در نشستی که با تعدادی از نمایندگان مجلس داشته است نکات ارزشمند و ریزبینانه ای را به عنوان یادگار برداشته است.
بسام مولوی وزیر کشور لبنان با قرائت اسامی 128 نماینده مجلس لبنان در 15 منطقه انتخاباتی گفت، نامزد هایی که اعتراض دارند باید اعتراض کتبی خود را به وزارت کشور تحویل دهند.
میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال در نشست مشترک وزارت ورزش و جوانان و فراکسیون راهبردی مجلس اظهار داشت: در رویداد سخت و مهم جام جهانی فقط موضوع و هدف برنامه ریزی ورزش نیست بلکه بعد سیاسی و اجتماعی را نیز در بر دارد. ...
نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حساب کشی مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت ها خودروسازی گفت: مدیران شرکت های خودروسازی بیش از 200 نیرو و مشاور از نزدیکان و اقوام خود استخدام کرده اند که این رویه باید اصلاح شود ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نظارت میدانی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اردوگاه افاغنه در منطقه ورامین به روایت دوربین خبرگزاری خانه ملت.
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حساب کشی مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت ها خودروسازی گفت: مدیران شرکت های خودروسازی بیش از 200 نیرو و مشاور از نزدیکان و اقوام خود استخدام کرده اند که این رویه باید اصلاح شود.
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
نایب رییس دوم کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد رسیدگی مجلس در این مورد گفت: برای ارائه مصوبه در خصوص بازار رمزارزها باید کارشناسی دقیقی انجام شود و به محض کامل شدن اطلاعات و جمع بندی در صحن کمیسیون، قطعاً مردم را در جریان می گذاریم.
رسا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آقای عطاء الله رفیعی آتانی رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس طی حکمی رئیس دستگاهی مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - جلسه شورای عالی فضای مجازی عصر سه شنبه با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ،محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه و اعضای این شورا در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
رییس کمیسون اقتصادی مجلس گفت: افرادی که برگه سهام عدالت دارند، در اولویت دریافت سهام عدالت هستند و شرایط کنونی آن ها مبنای تصمیم گیری برای واگذاری سهام به آن هاست.
نقدینه   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در این مراسم که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، تعدادی از نمایندگان مجلس و خبرگان بورسی برگزار شد ...
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی نیک زاد ثمرین، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس گروه دوستی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برای حضور در سومین کنفرانس عمومی مجمع پارلمانی سازمان همکاری های اقتصادی (PAECO) دقایقی قبل با استقبال مسئولین وارد باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان شد.
گروه استان ها عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس گفت: به منظور اجرای پروژه ساماندهی رودخانه های گوهررود و زرجوب جلسه ای بین شرکت آب و فاضلاب کشور و قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برگزار می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظرهای خود را درباره میزان سرمایه گذاری در نفت و گاز، خلف وعده وزارت اقتصاد و صمت در تکمیل سامانه جامع تجارت، تدابیر حمایتی دولت از سبد غذایی خانوارها، تسهیل نقش مردم در شبکه تولید و توزیع و حضور مجلس در اتاق جراحی اقتصاد بیان کردند.
رویداد 24   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
براساس شنیده ها با وجود نارضایتی ها و ایرادات مدیریتی که به ریاست محمدباقر قالیباف در مجلس گرفته می شود و همچنین حواشی ماجرای سفر خانواده او به ترکیه که به سیسمونی گیت معروف شد، او برای رقابت در انتخابات جدید ریاست مجلس رقیب قَدر و جدی ندارد.
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از واکنش های تند به طرح استفاده بهینه از آثار باستانی و گنج ها ، نمایندگان امضاهای خود را پس گرفتند و مطابق آخرین خبرها، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، پیشنهادات خود را دراین باره ارائه دهد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
رئیس گروه دوستی زیمباوه سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 با وحید جلال زاده، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی بر لزوم اجرای مصوبه شورای عالی کار مبنی بر افزایش 57 درصدی دستمزد کارگران تاکید دارد، عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران این مصوبه را فقط برای کارگران حداقلی بگیر لازم الاجرا می داند.
نماینده   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امسال مجلس بودجه خوبی برای وزارت نیرو در نظر گرفت، گفت: صنایع فولاد نباید در اولویت خاموشی باشد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیرات اصلاحات پرداخت ارز ترجیحی، بر تشدید روند نظارت ها با هدف جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت ها تاکید کرد.
آقای خبر   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سنای آمریکا ساعاتی پیش با اکثریت آرا به پیشبرد بسته کمک 40 میلیارد دلاری به اوکراین رای داد. سناتورها با 81 رای موافق درمقابل 11 رای مخالف به پایان دادن به مباحث مربوطه برای تصویب نهایی این طرح رای دادند و قرار شد رای گیری نهایی همین هفته انجام شود. ...
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: قطعا با رفع ایرادات جزئی و اجرای هرچه بهتر و کامل تر طرح دولت برای اصلاح در تخصیص ارز ترجیحی مردم ثمرات شیرین آن را در زندگی خود حس خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با تأکید بر ارتباط و تعامل مسؤولان هیأت های ورزشی با نمایندگان مجلس گفت: با رایزنی و پیگیری های راهبردی می توان حمایت هایی را در حوزه ورزشی از طریق نماینده های مجلس درخواست و جذب اعتبار کرد.
محمود عباس زاده سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سفر انریکه مورا و امیر قطر قابل پیش بینی بود. آن ها با دست پس می زنند و با پا پیش میکشند. اینکه تهران کانون رایزنی های سیاسی شده را به فال نیک می گیرم.
نایب رییس اول کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی پیگیر شرایط رمزارزها در کشور است و به زودی طرحی را در این زمینه ارائه می دهد.