جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۴۷May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس»

ایرنا   ۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سیاست استکبار و صهیونیسم بر کمرنگ کردن مساله فلسطین و به فراموشی راندن آن است گفت: همواره مبارزه برای آزادی فلسطین، جهاد فی سبیل الله و یک موضوع انسانی بوده است.
رییس مجلس در پیامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن روز جهانی قدس، گفت: عمیقاً معتقدم مقاومت و وحدت میان گروه های فلسطینی تنها گزینه های مردم فلسطین در مبارزه با رژیم کودک ک ش و غاصب صهیونیستی است و همه ما وظیفه داریم که ملت فلسطین را در این جهاد مقدس یاری رسانیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ دقیقه پیش    
دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان گفت تلاش قدرت های استکباری برای کمرنگ کردن راهپیمایی روز جهانی قدس محکوم به شکست است.
خبرگزاری مهر   ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مالک شریعتی نماینده مجلس: در حدود 40 درصد از بودجه دولت را با شفاف سازی کاهش دادیم و این موضوع آنها را ناراحت کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس با بیان اینکه مردم فلسطین تنها نیستند گفت: مقاومت مردم فلسطین در برابر رژیم کودک کُش رژیم صهیونیستی نتیجه داده است.
انصاف نیوز   ۱۱ دقیقه پیش    
روزنامه ی اصولگرای صبح نو ، رسانه ی جریان قالیباف، در متنی با عنوان اعتراض نمایندگان به استفاده ابزاری از یک نامه پرسید: چرا شبه انقلابیون تندرو و اصلاح طلبان به طور همزمان به رییس مجلس حمله می کنند؟ ...
نماینده   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تیم مذاکره کننده ما باید به این نکته توجه داشته باشند که تحریم های جمهوری اسلامی ایران باید به طور کامل لغو شود و تعلیق تحریم ها پذیرفتنی نیست.
دانا   ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که غارتگران بین المللی در گرداب نابودی غرق هستند، گفتند: شعار برائت از استکبار جهانی تا زمانی که اسرائیلی ها و آمریکایی ها دست از شرارت های خود بر ندارند به قوت خود باقیست.
خبرگزاری فارس   ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده خمین در مجلس گفت: مسلمانان جهان هرگز و در هیچ شرایطی، فلسطین و قدس شریف را فراموش نمی کنند و دست از حمایت از آن نمی کشند.
دنیای معدن   ۲۲ دقیقه پیش    
دنیای معدن - عضو کمیسیون عمران مجلس از بررسی گرانی مصالح ساختمانی در این کمیسیون خبر داد.
علی جدی نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید که براساس جلسات برگزار شده با مدیران بخش فولاد کشور و مسئولان این حوزه، برای عرضه کل زنجیره فولاد در بورس کالا اجماع وجود دارد تا با کشف واقعی قیمت ها، واسطه گری حذف شده و فولاد از کالایی سرمایه ای به محصولی برای بخش تولید تبدیل شود.
مهر نوشت: با وجود اینکه نزدیک به 5 ماه از موعد مقرر برای اجرای همه تکالیف قانون جدید چک می گذرد، بانک مرکزی هنوز برخی تکالیف قانونی را انجام نداده یا به صورت ناقص انجام داده است. ...
ایلنا: یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون گذاری کار مجلس شورای اسلامی است و هر نهاد دیگری این کار را انجام دهد، خلاف اصل صد و پانزده قانون اساسی عمل کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان خواستار تفکیک وزارت راه و شهرسازی و تشکیل وزارت مسکن برای اجرای برنامه های مجلس در بخش مسکن کشور شد.
ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: سرنوشت فلسطین باید با مشارکت همه مردم این سرزمین از جمله آنهایی که آواره سایر کشورها شدند در یک انتخابات آزاد که پیش از این نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی طرح آن را ارائه کرده بودند به نتیجه برسد.
ایسنا   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: ورودی شهرستان از سمت خرم آباد بهسازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۳۳ دقیقه پیش    
نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس تأکید کرد: دانشگاه های علوم پزشکی در استان های هرمزگان، فارس و بوشهر باید به سرعت کارگروه ویژه ای برای مهار سرایت کرونای آفریقایی تشکیل دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۳۵ دقیقه پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس از تشکیل جلسات مجلس در هفته آینده با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
شمال نیوز   ۳۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ها و نقشه های بین المللی نمی تواند آرمان فلسطین را به فراموشی بسپارد.
ایرنا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مجلس شورای اسلامی ارائه برنامه دروغین و تبلیغاتی از سوی برخی داوطلبان ریاست جمهوری را تله ای برای کسب رای تعبیر کرد و گفت: ارائه برنامه درست سبب می شود رای دهندگان در تصمیم گیری دچار خطا نشوند.
ایسنا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران، با اشاره به اینکه شیوع کرونا باعث تغییر در روش برگزاری مراسم روز جهانی قدس شده است، تاکید کرد که این روز و اهمیت برگزاری آن هیچ زمانی از یاد نخواهد رفت.
ایرنا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نابودی دشمنان و آزادی قدس شریف در گرو تقویت روحیه مقابله با استکبار و ایمان به سلاح مقاومت است.
خبرگزاری مهر   ۵۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: روز قدس اهمیتی بالا و کارکردی بسیار مهم دارد و با ظرفیت خود می تواند در جهت تعمیق و تقویت همبستگی اسلامی مؤثر افتد.
ادیان نیوز   ۵۷ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، همایون سامه یح نجف آبادی نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی در آستانه روز قدس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: دشمن صهیونیستی همیشه باید این واهمه و ترس را همراه خود داشته باشد که روزی خواهد رسید که سردمداری این سرزمین مقدس را از دست داده و ملت فلسطین حقوق حقه خود ...
خبرگزاری تسنیم   ۵۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه برای توضیح درباره فایل صوتی منتشر از وی در جلسه کمیسیون امنیت ملی حضور پیدا می کند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل کمیته ای متشکل از برخی از اعضای این کمیسیون و کمیسیون انرژی برای نظارت بر قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مقاومت تنها راه نجات فلسطین و مردم مظلوم منطقه در برابر استکبار جهانی بویژه رژیم منحوس صهیونیستی است.
سایت دولت بهار، تصاویری از دو کودک حامی احمدی نژاد را منتشر کرده که نشان می دهد آنان با حضور مقابل دفتر علیرضا زاکانی، نماینده مردم قم در مجلس به اظهارات وی علیه رئیس دولت بهار واکنش نشان دادند. در همین رابطه لینک زیر را بخوانید: ...
در دیدار مدیرعامل بانک مسکن با رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از اقدامات خوب بانک مسکن در اجرای پروژه های تولید مسکن و حمایت در ساخت و ساز کشور تقدیر شد.
رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تیم مذاکره کننده در موضوع گرفتن تضمین های لازم برای لغو تحریم ها ضعف داشت و همین ضعف موجب خروج راحت آمریکا از برجام شد.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: بحث رتبه بندی فرهنگیان و تبدیل وضعیت برخی از آنها به صورت ویژه در حال پیگیری است و امیدواریم با همراهی سایر نمایندگان و دیدگاه مثبت ریاست مجلس شاهد حصول نتیجه مطلوب باشیم.
شفقنا   ۱ ساعت پیش    
شفقنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ضرورت توجه به اجماع برای حل مشکلات کشور، گفت: اگر می خواهیم انتخاباتی پرشور داشته باشیم و مذاکرات وین را با موفقیت پشت سر بگذاریم، لازمه اش این است اتحاد و انسجام میان گروه ها سیاسی مختلف شکل بگیرد. ...
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون نیرو های انقلاب مجلس گفت: قدس و سرزمین فلسطین که بیش از 70 سال است در دست اشغالگران صهیونیستی است با تداوم راه سردار سلیمانی آزاد خواهد شد.
نماینده   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: تشکیل گروه های مقاومت و محدود شدن روز به روز رژیم صهیونیستی از ثمرات تعیین یک روز به نام روز قدس برای حمایت همه مسلمانان از ملت مظلوم فلسطین توسط امام راحل(ره) است.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- بر اساس قانون مصوبه هشتم آذرماه 86 و ماده 5 اصلاحی این قانون مصوبه مجلس شورای اسلامی در اسفندماه 87، سازمان تأمین اجتماعی وظیفه دارد سالانه 200 هزار کارگر ساختمانی را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه قرار دهد اگرچه بیمه شدن 200 هزار کارگر ساختمانی به صورت سالانه یک قانون کشوری است اما کارگران ...
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر و بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه تاکنون پروژه باند دوم محور بردسکن به خلیل آباد مجوز ماده 23 نداشته است و هر گونه کار اجرایی دراین پروژه تاکنون غیر قانونی و تخلف بوده است.
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه اقشار ضعیف جامعه بیشترین آسیب را از کرونا متحمل شدند گفت: مجلس برای حمایت از این نوع قشر تمهیداتی را در نظر گرفته است.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: تهیه مسکن برای محرومین نیازمند تلاش مضاعف و برنامه ریزی های بلند مدت می باشد.
اصرار فیفا به تغییر ماده یک اساسنامه فدراسیون فوتبال که ماهیت قانونی این فدراسیون را شرح می دهد، به ارائه لایحه از سوی دولت به مجلس ختم شد.
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش، جزییات جذب نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرباسچی دبیرکل کارگزاران سازندگی در گفتگو با خبرفوری گفت: برجام دستپخت آقای روحانی به تنهایی نیست. برجام در مجلس هم تصویب شد. جلیلی اگر راه حلی دارد که برجام و همه کشورها را کنار بزند و مسایل را حل کند ارائه کند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: کرمانشاه- نماینده مردم قصرشیرین سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره مزایای ایجاد منطقه آزاد قصرشیرین گفت: منطقه آزاد قصرشیرین می توانند سبب رونق اقتصادی در استان کرمانشاه شود.
اقتصاد ایران: اصفهان-عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حرکت معراجی پیامبر اکرم (ص) به مسجد الاقصی منتهی شده و در واقع پیامبر (ص) حرکت اسلام را به قدس پیوند داده و اکنون مورد توجه ادیان مختلف است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: مجاهدان با صلابت جبهه مقاومت، تا برپایی نماز وحدت آفرین جمعه در مسجد الاقصی سلاح را بر زمین نخواهند گذاشت و و تا وعده قطعی الهی را در میدان محقق نکنند این راه را ادامه خواهند داد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این که نیمی از خانه های خالی در کشور متعلق به بانک هاست، گفت: امتیاز طرح ملی مسکن 200میلیون تومان معامله می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی از سرمایه گذاری کارخانه تولید کودهای آلی و آفت کش ها موسوم به کمیا سبزآور در جنوب کرمان به عنوان قطب کشاورزی استان کرمان خبر داد.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
نماینده چابهار در مجلس می گوید شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر، قصرقند و دشتیاری کمترین سرانه فضا های آموزشی را در کشور دارند که حتی با استاندارد خود استان سیستان و بلوچستان هم بسیار متفاوت است. این سرانه آموزشی در بخشی از شهرستان های ما حدود نیم متر است که این نرم در سطح کشود حدود 7 متر است ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت امت اسلامی در شرایط کنونی اصلی ترین عنصر بازدارنده در برابر فزون خواهی رژیم صهیونیستی در منطقه خاورمیانه خواهد بود.