چهارشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۴:۴۹Sep 2018 26

جدیدترین خبرهای «مجلس»

وانا   ۱ ساعت پیش    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از پایان رسیدگی به طرح 24 ماده ای اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
وانا   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی موادی از طرح قانون جامع بانکداری در کمیسیون اقتصادی خبر داد.
وانا   ۱ ساعت پیش    
نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با حضور معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و سرپرست وزارت کار برای بررسی وضعیت اشتغال برگزار شد.
وانا   ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه رئیس جمهوری در سخنرانی اش در مجمع عمومی سازمان ملل از استراتژی کشور دفاع کرد، گفت: ارزش صحبت های آقای روحانی در برابر صحبت های متناقض و بی منطق ترامپ بیش از پیش در جامعه جهانی معلوم می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان به واسطه تهاجم فرهنگی اعتقاد و باور مذهبی ملت ما را هدف گرفته است، گفت: فاصله انداختن میان نسل جوان و نسل دفاع مقدس یکی از اهداف بزرگ دشمنان است.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست خود مصوب کرد که واحد پول ایران ریال بماند.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از ارجاع طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی به این کمیسیون خبر داد.
پارس نیوز   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات طرح یک فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 97 در خصوص تهاتر قیر با هزینه های پروژه های عمرانی و استفاده از اوراق مشارکت برای تأمین هزینه های املاک پروژه های عمرانی خبر داد.
نامه نیوز   ۳ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مشغول آماده سازی بند پیشنهادی درباره ترمیم حقوق و دستمزد هستیم.
بلاغ مازندران   ۳ ساعت پیش    
حال و هوای طیف تاثیرگذار مجلس نشان می دهد، با وجود عیان شدن خیلی از مسائل و اشتباهات، هنوز هم سودای چیزهایی را دارند که نه تنها با دغدغه های اصلی مردم فرسنگ ها فاصله دارد، بلکه در مواردی حال و هوای دیگری هم دارد!
هارپی نیوز   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم ایذه و باغملک درباره ادعای دریافت حقوق 27 میلیونی خود و افزایش تعداد نمایندگان حقوق بگیر از وزارت نفت مسائلی را افشا کرد.
موج   ۳ ساعت پیش    
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: موج پیامک های تهدیدی به نمایندگان همچنان ادامه دارد و بیشتر پیامک ها با کد شهرستان مشهد ارسال می شود. محمود صادقی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج با اشاره به حادثه تروریستی در اهواز اظهار داشت: این حادثه را هر انسان آزادهای محکوم می کند ...
خبرگزاری تابناک   ۳ ساعت پیش    
رئیس بانک مرکزی افغانستان با توجه به آثار متقابل وضعیت اقتصادی همسایگان بر یکدیگر اعلام کرد که تحریم های آمریکا علیه ایران بر اقتصاد افغانستان نیز اثر منفی خواهد گذاشت و این روند تخریبی با تشدید تحریم بیشتر نیز خواهد شد. ...
افکار نیوز   ۳ ساعت پیش    
روز گذشته بسیاری از رسانه ها و مردم در انتظار تکمیل خبری بودند که یکشنبه گذشته با تایید و تکذیب های برخی نمایندگان مجلس و حتی وزارت صمت مواجه شد.
نسیم   ۳ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سخنان رئیس جمهور در مجموع عمومی سازمان ملل را سنجیده و دقیق خواند و گفت که این سخنان پاسخی محکم به یاوه گویی های ترامپ در سازمان ملل بود.
تابناک خوزستان   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حادثه تروریستی اهواز گفت : سرنوشت امنیت و توسعه به همدیگر گره خورده است لذا لازم است دولتمردان به فکر توسعه استان زر خیز و ولایت مدار خوزستان باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: عصر خودرو- همزمان با افزایش تعرفه واردات خودرو و بعد از آن افشای ورود غیرقانونی چند هزار خودروی وارداتی به کشور، جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن و کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اصل 44 در نامه ای به هیات رئیسه مجلس تقاضای بررسی این دو موضوع را داشته اند ...
توسعه   ۳ ساعت پیش    
اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی از یک بازیکن پرسپولیس شکایت کرده و خواستار عذرخواهی او و برخورد جدی مقامات قضایی با این بازیکن فوتبال شده است.
هارپی نیوز   ۳ ساعت پیش    
رئیس شورای عالی استانها در نامه ای به رئیس مجلس گفت: شورای عالی استانها بر این باور است که شهرداران مشمول قانون مبع بکارگیری بازنشستگان نمی شوند و بر این اساس از جنابعالی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درخواست می شود، اقدام مقتضی معمول فرمایند.
منجیل خبر   ۳ ساعت پیش    
این مطلب در 24 ساعت اخیر 12 بار بازدید شده
اینتیتر   ۴ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توزیع بسته های پیش بینی شده از سوی دولت می تواند به کاهش بار روانی ناشی از فشار اقتصادی بر مردم کمک کند، تاکید کرد که رسیدن به آرامش و ثبات در عرصه اقتصادی جز با همراهی و همدلی مردم میسر نخواهد شد. ...
برترین ها   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری مهر: باحضور معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان حفاظت محیط زیست وهیات همراه لایحه حمایت ازمحیط بانان درکمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصویب وبرای ارائه به صحن علنی مجلس آماده شد. مفاد این لایحه حاکی ازحمایتهای قانونی و قضایی از مامورین یگان حفاظت سازمان محیط زیست است. ...
موج   ۴ ساعت پیش    
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه چند گروه برای بررسی حادثه تروریستی اهواز تشکیل شده است، گفت: تاکنون عوامل برگزاری رژه در این شهرستان تحت تعقیب و بازجویی قرار نگرفته اند. ...
خبرگزاری تابناک   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: دولت مبنای محاسبه ارز برای واردات لاستیک کامیون های سنگین را ارز دولتی 4200 تومانی در نظر گرفت.
روزنامه سپید   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه کمرنگ شدن درمان تخصصی با حذف رشته طب سالمندان در ساختار حوزه درمان به هیچ منطقی نیست، گفت: پیشگیری از وقوع بیماری های سالمندی با غربالگری تخصصی امکان پذیر است. ...
دنیای اقتصاد : عضو کمیسیون عمران از برگزاری نشست مشترک دولت و مجلس روز یکشنبه آینده به منظور بررسی ترمیم کابینه خبر داد. علی نجفی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اعلام کرد که دولت و مجلس یکشنبه آینده به منظور تعامل و همفکری در راستای ساماندهی دستگاه ها ...
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی دیروز دو نماینده زن مجلس را به پیشنهاد کمیسیون اقتصادی، به عنوان ناظران در هیات نظارت بر اندوخته اسکناس انتخاب کردند. معصومه آقاپور علیشاهی و زهرا سعیدی منتخبان مجلس برای هیات نظارت بر اندوخته اسکناس هستند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد سخنان صلح طلبانه رییس جمهور در سازمان ملل اغازی برای احقاق حقوق مردم ایران باشد.
عصر خودرو   ۴ ساعت پیش    
عصر خودرو- طرح ساماندهی بازار خودرو زمانی تهیه شد که ثبت سفارش از سوی وزارت صنعت به بهانه بازنگری در مقررات و دستورالعمل های مربوط به واردات متوقف شد. بر این اساس، شکایت برخی از واردکنندگان به کمیسیون اصل 90 مجلس سبب شد تعدادی از نمایندگان طرح مذکور را کلید بزنند.
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
لنجان-امام جمعه شهر زاینده رود با بیان اینکه رفع بحران آب استان نیازمند همت نمایندگان مجلس است، گفت: کمبود آب زندگی و اشتغال مردم و خاصه کشاورزان را تهدید کرده و از سوی دیگر محیط زیست استان اصفهان و شهرستان لنجان را به صورت جدی به سمت نابودی هدایت می کند.