پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۶:۱۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افطار»

ویژه برنامه افطار شبکه سلامت سیما در بیست و نهمین شب از ماه مبارک رمضان میزبان جمعی از کارشناسان اورژانس اجتماعی تهران بود.
هشدار نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
چه دلگیر است طنین نوای الوداع الوداع از گلدسته های مساجد شهر وقتی که می دانی می رود ماه خوب بندگی، ماه مهربانی، دقیقه های زیبای سحری، لحظه های ناب افطار و شب های زیبای قدر و چه خوش است شنیدن نوایی که ما را فرامیخواند به عید وصال و مهربانی. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۶    
استاندار قزوین در آستانه عید سعید فطر، بر سر سفره افطاری کودکان موسسه خیریه فرشتگان آسمانی( شیرخوارگاه حلیمه) حضور یافت و با فرزندان معنوی خود افطار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۲    
همه گیری کرونا باعث شده است پیروان دو دین اسلام و مسیحیت در اسپانیا در کنار یکدیگر قرار بگیرند و روزه رمضان با برپایی سفره افطار در یک کلیسای کاتولیک افطار شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، جشن گلریزان به وقت افطار در نقاط مختلف استان برگزار و در این راستا 11 زندانی جرایم غیرعمد در ارومیه آزاد شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۰    
زمزمه ها حول صحبت های رهبری و تحلیل برخی نکات ایشان از گوشه و کنار سالن به گوش می رسید؛ البته که اذان نیز نزدیک بود و همه برای خواندن نماز و افطار آماده می شدند و ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۵    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، مدیر بهزیستی شهر تهران با حضور در مرکز نگهداری کودکان دختر بی سرپرست و بد سرپرست مرکز خیام افطار را میهمان این کودکان بود. سید سعید آرام پای سفره افطار دقایقی را پای صحبت این کودکان نشست و روزه خود را با آن ها باز کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰    
شاعران کشوران در پی شهادت دانش آموزان افغانستان بر اثر حمله تروریستی شعرهایی برای همدردی سرودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
فطره به معنای افطار، مقابل روزه است از این رو زکات فطره، زکات افطار از روزه خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴    
یک منتقد و کارشناس رسانه گفت: اشتباه رایج در تولیدات مناسبتی سیما این است که فکر کنیم، تولیدات این حوزه تنها با نشان دادن ظواهری چون سفر افطار معنا پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام که از ابتدای ماه مبارک رمضان پویش نذر افطار را آغاز کرده بود، اکنون 3 هزار بسته پروتئینی در میان نیازمندان حومه تهران توزیع کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۷    
دکتر مسعود فیروزی، سرپرست بهزیستی خراسان رضوی در ویزه برنامه افطار " سفره های همدلی" صداوسیمای استان حضور یافتند و ضمن دعوت از خیرین و شهروندان برای شرکت در پویش ایران همدل، در خصوص روش های پرداخت فطریه و کفاره توضیحاتی ارایه کردند.
برترین ها / اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: نان از هر نوع و شکلی که باشد، برکت سفره های ایرانی است. البته این برکت سفره در وعده های سحر و افطار ماه رمضان جایگاه خاصی دارد. بسیاری از روزه داران ترجیح می دهند طعم متفاوت و خوشمزه نان های خانگی را در این ایام تجربه کنند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶    
در راستای اطلاع رسانی امتحانات پایانی خرداد مدیرکل آموزش و پرورش استان در برنامه افطار شبکه اترک حضور پیدا خواهد کرد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 جناب آقای مودی مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان در برنامه افطار ساعت شش و نیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۷    
دو سه برنامه شاخص سحرگاهی که این شب ها روی آنتن شبکه های مختلف سیما می رود همگی از یک ساختار شبیه به هم پیروی می کنند. درست مانند برنامه های قبل از افطار شبکه های مختلف که همگی از یک فرم و محتوا تبعیت می کنند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، برنامه تلویزیونی مثل ماه با اجرای رسالت بوذری از ابتدای ماه رمضان هر روز یک ساعت مانده به افطار مهمان خانه ها شد تا هر شب قصه ای کمتر شنیده و کمتر دیده را برای مخاطبانش روایت کند که هرکدام بدون ایجاد فضای احساسی و یا اشک گرفتن از مخاطب ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۲    
مراسم دیدار مدیرکل و شورای معاونین بهزیستی استان اصفهان و معاونین فرمانداری ویژه نجف آباد با فرزندان مقیم در خانه های کودک و نوجوان شهرستان نجف آباد همراه با صرف افطار با این فرزندان برگزار شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۱    
رسم اوباشدانلیق انجام رسم بیدارباش، کوبیدن در خانه ها و شلیک توپ های مشقی از شیوه های اطلاع رسانی مردم زنجان برای وقت سحر در گذشته بود. بعدها که کارخانه کبریت سازی زنجان احداث شد، متصدی سوت این کارخانه با نواختن آن زمان سحر و حتی افطار را به اطلاع عموم می رساند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ماه شیرین دهنان ، ویژه برنامه افطار رادیو فرهنگ، در واپسین روز ماه مبارک رمضان به استناد آیه 15 سوره نساء، طریقه برخورد صحیح با همسر را بیان می کند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: دستگیری جوانی که با پوشیدن کفش و لباس های نظامی، قصد دستبرد به منازل مردم را داشت تا ماجرای دزد معتادی که بر اثر برق گرفتگی دچار سوختگی شد، از جمله حوادثی است که در عملیات های هماهنگ پلیس مشهد برای مبارزه با سارقان رخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در ماه رمضان سختگیری نیروهای بعثی به ما بیشتر می شد. در ماه مبارک رمضان وعده شام را ساعت پنج عصر می دادند که آن را به عنوان افطار و وعده ناهار را به هنگام سحر توزیع می کردند که از هر اردوگاه چند نفر مسئول می شد برای گرفتن غذا و چایی، که آن را در سطل های می ریختند و در بین اسرا تقسیم می کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۰۵    
حجت الاسلام رضایی در ضیافت افطار سربازان وظیفه شهرستان فارسان، ماه رمضان را فرصتی برای تمرین صبر عنوان کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: شیربرنج یکی از دسرهای جذابی است که می توانیم در ماه رمضان برای افطار درست کنیم. خوبی این دسر این است که می توانیم آن را با هرچه که دوست داریم تزیین کنیم و به صورت رژیمی درست کنیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۳    
در ماه پر برکت رمضان یازده هزار پرس غذای گرم برای افطار در آشپزخانه حسینیه ارشاد علیا نطنز توسط خادمان موکب طبخ و توسط بسیجیان عزیز توزیع گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه دعوت یکی از ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در شبکه یک سیما است که با اجرای حجت الاسلام برمایی و تهیه کنندگی مجتبی کشاورز هر شب و هنگام افطار پخش می شود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دیماج از مهمترین میان وعده های شهر قزوین و از غذاهای آیینی این شهر به شمار می رود که مهارت تهیه آن در فهرست ملی میراث ناملموس به ثبت رسیده است. این وعده غذایی سنتی زینت بخش سفره افطار قزوینی ها در ماه مبارک رمضان است و در آیین کهن پنجاه به در نیز توسط شهروندان قزوینی تهیه و مصرف می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۹    
گروه گزارش ماه مبارک رمضان یک مقطع طلایی برای رسانه ملی است. در این ماه توجه مردم به سریال ها و برنامه های پیش و پس از افطار بیش از گذشته است. تجربه شیرین مردم از تماشای سریال های جذاب و پرمحتوایی که از دهه گذشته در یادها مانده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
از هر اردوگاه فقط چند نفر می توانستند برای گرفتن غذا بروند به همین خاطر غذا برای افطار و سحر سرد می شد. گرچه کار خطرناکی بود! ولی ما از المنت برای گرم کردن آن استفاده می کردیم. آنجا ما حتی برای آب خوردن هم محدودیت داشتیم! به ما اجازه برگزاری دعا را نمی دادند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
میزان: دربی تهران، جمعه ساعت 20:30 در ورزشگاه بزرگ آزادی بین دو تیم پرهوادار پایتخت برگزار خواهد شد. نکته ای که این بازی دارد ساعت برگزاری آن است. با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان ساعت بازی های جام حذفی، لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا به بعد از افطار منتقل شده بود ...
"ماه شیرین دهنان"؛ ویژه برنامه افطار رادیو فرهنگ، به استناد آیات 11، 52 و 53 سوره حج به موضوع آزمایش و امتحان اختصاص یافته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
غلامرضا کردافشاری متخصص طب ایرانی گفت: روزه گرفتن برای برخی افراد از جمله بیمارانی که افت قند دارند مضر است. روزه می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و یا موجب ضعف شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۶    
برنامه دعوت حدود یک ماه به عنوان ویژه برنامه لحظه افطار روی آنتن شبکه یک سیما رفت؛ این گزارش روایتی از روند اتفاقات پشت صحنه این برنامه تلویزیونی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
از اولین روز ماه مبارک رمضان به نیت خدمت به مهمانان ماه خدا حاضر می شوند. خادمانی که برای آماده کردن بسته های افطاری با زبان روزه قدم به مهمانسرای حضرت رضا(ع) می گذارند و هر روز چند هزار بسته متبرک را روانه سفره های افطار خانواده های کم بضاعت مشهدی می کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
زولبیا و بامیه یکی از شیرینی های اصیل ایرانی است که همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان در شهر های مختلف ایران عرضه می شود و در اغلب سفره های افطار جا دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
در طهران قدیم پیش از افطار شب اول ماه هرکسی باید فطریه خود را که یک مّن نان گندم، جو،برنج یا هرآنچه را که مصرف می کرد به مستحق می رساند یا معادل آن پول پرداخت می کرد و یا از مال خود جدا می کرد و به کناری می گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شاید این روزها که به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان سفر وجود ندارد بهتر باشد تا خودمان را مهمان خوراکی های سنتی و محلی بوشهری کنیم و در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان سفره ای به سبک بوشهری ها برای خانواده مان بچینیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۱    
مسئول گروه جهادی مدافعان ولایت هفتکل گفت: یک هزار پرس غذای گرم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی میان خانواده های نیازمند این شهرستان توزیع شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در ویژه برنامه افطار شهر زیبا در شبکه پنج، مصطفی امامی، مجری برنامه برای حمید صفت، خواننده رپ که به قصاص محکوم شده درخواست بخشش کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در یادداشتی می نویسد: دستخط آن دخترک را می خوانم از پشت پرده تار اشک، با خود می اندیشم آن دخترک بی گناه برای خدا روزه داشت. آن لب های کوچک برای خدا تا افطار تشنه می ماندند. آن مکتبخانه، مکتب سیدالشهدا بود و دخترکان همه با خون روزه خود را گشودند.
ویژه برنامه های افطار شبکه های مختلف صدا و سیما که دو سالی است با ساختار مشابه ماه عسل در حال پخش هستند هیچکدام امسال بیش از 20 درصد مخاطب نداشتند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دفتر یکی از دانش آموزان افغان که در انفجار دیروز کابل شهید شد. خدایا برایت روزه گرفتم و با روزیت افطار میکنم ای بخشنده ی گناهان مرا ببخش.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۵:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حکم کسانی که با عذر یا بدون عذر، روزه دار نبوده اند چیست و آیا تکلیف خاصی بر عهده آنها است؟
کندو نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۳:۲۶    
تلویزیون جوری دارد راه به راه آقای رئیسی را نشان می دهد که اگر در برنامه آشپزی یا مستند طبیعت ایران هم با ایشان گفتگو کنند، نباید تعجب کرد؛ این کنایه نیش دار حجت الاسلام محمدرضا زائری توییت کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
صداوسیما: در ویژه برنامه افطار شهر زیبا در شبکه پنج، مصطفی امامی، مجری برنامه برای حمید صفت، خواننده رپ که به قصاص محکوم شده درخواست بخشش کرد.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
از امیرالمؤمنان علی علیه السلام روایت شده است که حضرت هنگام افطار این دعا را زمزمه می کردند: بِسْمِ اللّهِ اَللّهُمَّ لَکَ صُمْنا وَعَلی رِزْقِکَ اَفْطَرْنا فَتَقَبَّلْ مِنّا اِنَّکَ اَنْتَ السَّمیعُ الْعَلیمُ ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
شبکه قزوین هرشب حدود ساعت 19:15 در ویژه برنامه افطار ماه من با همکاری ستاد دیه استان قزوین، کمیته امداد و همراهی خیران زمینه آزادی بسیاری از زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم می کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش سپاه شهرستان کوهبنان و همت خیرین بزرگوار 600 پرس غذای گرم در میان افراد مستحق برای افطار مومنین پخش گردید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۰   + ۶۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه دعوت شبکه یک سیما که با حمایت همراه اول در حال اجراست، توانست رتبه یک میزان مخاطب در بین برنامه های افطار صداوسیما را کسب کند.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۳    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس هیأت عامل این موسسه خیریه مهرآفرین مهاباد از توزیع نزدیک به 3 هزار پرس غذا و 350 معیشتی در ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان شهرستان خبر داد. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ، حجت الاسلام رضا نوری، روز دوشنبه در نشست شورای زکات استان اظهار داشت: همچنین میزان کفاره افطار غیرعمد روزه در هر روز 50 هزار ریال و کفاره افطار عمد نیز سه میلیون ریال اعلام می شود. ...