یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۰:۴۳Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتابخانه مرکزی»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کتابخانه مرکزی اراک بزرگترین کتابخانه عمومی در حال ساخت کشور است که در سال 1393 با حضور وزیر وقت آموزش و پرورش در میدان سرداران اراک کلنگ زنی شده و عملیات اجرایی این پروژه نیز از همان زمان آغاز شد. اما در سال 1395 به دلیل عدم تأمین پیش پرداخت و با تشدید تورم و مشکلات اقتصادی به تعطیلی کشیده شد ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره خدمات فنی کتابداری کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی گفت: طی سال 1401 تعداد 105 هزار و 237 نسخه انواع منابع به کتابخانه رضوی اهدا شده است.
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم پس از بازدید از کتابخانه مرکزی قم گفت: در برابر آسیب های اجتماعی و هجمه های نوپدید فرهنگی، کتاب یکی از سالم ترین راه های انتقال فکر و تجربه است که در کنار بهبود بخشیدن به فضای فکری و فرهنگی نوجوانان و جوانان ...
جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با هدف بازطراحی و تجهیز کتابخانه مرکزی شهرستان اسکو از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی قم بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از پرداخت 300 میلیارد ریال از اعتبار 1000میلیاردریالی مصوب سفر رئیس جمهور به کتابخانه مرکزی اراک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۰۲    
نوروزنامه هایی با قدمت 4 قرن در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی در مشهد نگهداری می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اینکه افتتاح کتابخانه مرکزی از مهمترین رویدادهای فرهنگی سال جدید خواهد بود افزود: امیدواریم در نیمه نخست سال جاری این کتابخانه به بهره برداری برسد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کتابخانه مرکزی قم در ایام نوروز میزبان مردم و زائران حرم کریمه اهل بیت (ع) است .
پریسا شیخ باقری، کتابدار کتابخانه مرکزی اردبیل گفت: نوجوانان و جوانان وقتی بدانند که هر چه که در جهت افزایش معلومات و توانایی هایشان بخواهند را میتوانند در کتابخانه پیدا کنند، آنجا تبدیل به خانه مورد علاقه و امن آنها خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی قم گفت: کتابخانه مرکزی قم در ایام نوروز نیز به مردم و زائران حرم کریمه اهل بیت (ع) خدمت رسانی می کند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کتابخانه مرکزی خوزستان طی نوروز 1402 در دو شیفت صبح و عصر آماده خدمت رسانی به علاقه مندان و مراجعان است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۱    
همه ساله رویدادهای مختلفی در حوزه کتابِ استان قم رقم می خورد. در سالی که گذشت نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی برگزار شد و انتظار 10 ساله به پایان رسید و کتابخانه مرکزی قم نیز افتتاح شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۲    
قم(پانا)- مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم از برگزاری پویش کتابخوانی امیرخط شکن ویژه معرفی سردار شهید مصطفی کلهری با همکاری آموزش و پرورش در برخی مدارس قم خبر داد. ...
نرجس نیازمند، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم در حاشیه نشست معرفی و روایت گری کتاب امیرخط شکن ضمن بازدید از کتابخانه مرکزی قم، کارت عضویت افتخاری این کتابخانه را دریافت کرد.
محسن موحدی، مشاور امور ایثارگران سپاه علی ابن ابی طالب (ع) و رئیس ستادکنگره ملی شهدای استان قم در حاشیه نشست معرفی و روایت گری کتاب امیرخط شکن از کتابخانه مرکزی قم بازدید کرد.
فراخوان نخستین دوسالانه کتاب جایزه استاد پرویز اذکایی همزمان با رونمایی و معرفی کتاب خلاصة الأشعار و زبدة الأفکار (بخش همدان و لاحقه های بغداد و جُربادقان و خوانسار و نواحی آن بلاد) تألیف میرتقی الدین کاشانی در کتابخانه مرکزی همدان منتشر شد.
همزمان با نشست نقد و معرفی کتاب خلاصة الأشعار و زبدة الأفکار (بخش همدان و لاحقه های بغداد و جُربادقان و خوانسار و نواحی آن بلاد) تألیف میرتقی الدین کاشانی در کتابخانه مرکزی همدان، فراخوان نخستین دوسالانه کتاب جایزه استاد پرویز اذکایی نیز منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
کتابخانه مرکزی ارومیه و کتابخانه شیخ شلتوت شهرستان مهاباد در ایام نوروز فعال هستند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۲    
مسئول کتابداران کتابخانه مرکزی کرمان درباره خدمات کتابخانه مرکزی به گروه های خاص گفت: در این بخش، 430 عضو کم شنوایان و ناشنوا خدمات دریافت می کنند؛ البته همه این افراد در حوزه کتابخوانی فعال نیستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۹    
اندیشه های پروین اعتصامی به همت کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی و با حضور استاد زبان پارسی در نشست خوانش متون ادبی مورد بررسی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۵    
نشست آموزشی توجیهی نیروهای راهنمای مسافرین نوروزی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان عصر روز سه شنبه بیست وسوم اسفندماه در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
از تمبر های اعیاد شعبانیه موجود در گنجینه رضوی در کتابخانه مرکزی حرم مطهر حضرت رضا (ع) رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی ایران زمان فعالیت کتابخانه مرکزی این دانشگاه را در تعطیلات نوروزی اعلام کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دومین رویداد ملی کتابخانه های عمومی و کسب وکارهای کوچک با عنوان کتابخانه کار دستتان می دهد! در کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، حق عضویت در کتابخانه مرکزی تا پایان سال نیم بها خواهد بود.
حسن خدامی پور، رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان در جلسه انجمن گفت: ساخت کتابخانه مرکزی از ملزومات جامعه کتابخوان سیرجان است.
با گذشت 72 ساعت از افتتاح کتابخانه مرکزی قم، آمار ها از استقبال گسترده مردم قم از کتابخانه مرکزی خبر می دهد.
آخرین نشست شورای مدیران نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سال 1401، دوشنبه 22 اسفندماه با حضور مهدی رمضانی دبیرکل و اعضا در سالن جلسات کتابخانه مرکزی پارک شهر تهران برگزار شد.
در راستای دومین همایش بین المللی کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک، نمایشگاه دو روزه عرضه محصولات و صنایع خانگی و کسب و کار های کوچک در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شکاری، گفت: قرار بر این است تا به زودی یادمان مشاهیر و مفاخر علم و ادب و فرهنگ خوزستان در کتابخانه مرکزی افتتاح شود و زندگینامه و تصویر بیش از 30 نفر از بزرگان استان در معرض دید عموم قرار بگیرد،
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضامن بقای نظام اسلامی است.
عطنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۱۳    
عطنا - همایش بین المللی چشم انداز همکاری های علمی ایران و روسیه با حضور 36 شخصیت علمی و سیاسی از کشور جمهوری فدرال روسیه و 40 شخصیت علمی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران از 30 دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی به همت مدیریت همکاری های بین المللی علمی دانشگاه علامه طباطبائی در روز های 8 و 9 اسفندماه 1401 در ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۴۲    
رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی طی نشست خبری ضمن بیان برنامه های نوروزی این سازمان از ارائه خدمات کتابخانه مرکزی رضوی در ایام تعطیلات رسمی عید نوروز خبر داد.
کارگاه آموزشی محرومیت زدایی ویژه دانش آموزان مدارس مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر مشهد در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد برگزار شد.
به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری و در آستانه سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کارگاه محیط زیست و کاشت نهال در کتابخانه مرکزی بجنورد برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
کتابخانه مرکزی قم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد. /عکس ها دریافتی است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۳    
کتابخانه مرکزی اراک به عنوان بزرگترین کتابخانه مرکزی کشور با زیربنای بیش از 18 هزار و 500 متر، سال 1386 در میدان سرداران، کلنگ زنی شد، عملیات اجرایی کتابخانه مرکزی پس از سه بار کلنگ زنی در سال های مختلف، سال 1393 آغاز شد اما هنوز مراحل ساخت ساز آن تکمیل نشده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۱۸    
همزمان با اعیادشعبانیه و ولادت با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) کتابخانه مرکز درمان و بازتوانی جامع طللوع رهایی ایثار با حضور روسای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان و مسئول کتابخانه مرکزی شهرستان ورامین افتتاح شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مهدی رمضانی؛ دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور کتابخانه های عمومی امروز در دنیا به مراکزی فرهنگی- اجتماعی تبدیل شده اند و در ایران هم همین اتفاق در حال رقم خوردن است. کتابخانه مرکزی یکی از کلیدواژه های استراتژیک نهاد در فصل جدید فعالیت هایش است؛ مکانی برای بروز خلاقیت و پرورش ایده ها ...
با حضور احسان عابدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه نقاشی خط خانم سهیلا احمدی در نگارخانه کتابخانه مرکزی یزد بازگشایی شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در نخستین روز از اجرای طرح کتابخانه گردی به مناسبت نوزدهیمن سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور در بازدید از کتابخانه مرکزی رشت، گفت: بدون شک افتتاح کتابخانه مرکزی یکی از مهم ترین موضوعات امیدآفرین در فضای فکری و فرهنگی جامعه گیلانی است.
مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در مراسم افتتاح کتابخانه مرکزی قم گفت: یکی از پایگاه هایی که می تواند در چرخه مشارکت اجتماعی و فرهنگی به ایفای نقش بپردازد و روابط جامعه را اصلاح کرده و بهبود ببخشد حتماً کتابخانه های عمومی است ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۳    
مدیر پژوهشکده مطالعات راهبردی وزارت علوم در حاشیه برگزاری کارگاه های آموزشی کشورداری در استان ایلام به همراه استادان این دوره آموزشی، از کتابخانه مرکزی ایلام بازدید کرد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین - خوزستان ، شامگاه چهارشنبه(16 اسفندماه) سید بهنام میرافضل در حاشیه طرح کتابخانه گردی در اهواز، بیان کرد: همزمان با نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و اجرای طرح کتابخانه گردی در استان خوزستان مانند سایر کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۳۶    
دوازدهمین کتابخانه مرکزی کشور در استان قم افتتاح شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۳۴    
دوازدهمین کتابخانه مرکزی کشور در قم بعد از 12 سال بلاتکلیفی در روز میلاد امام دوازدهم افتتاح شد. کتابخانه مرکزی قم هم زمان با نیمه شعبان و نوزدهمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار قم ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از سه پروژه کتابخانه مرکزی در آستانه افتتاح در گیلان، لرستان و مازندران خبر داد.
مراسم اختتامیه همایش مدیران کل کتابخانه های عمومی استان ها، ظهر جمعه 19 اسفندماه با حضور فرشاد مهدی پور، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به همراه معاونان ...