دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۱۶Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره کتابخوانی»

فرماندار شهرستان بروجن اشاعه فرهنگ کتابخوانی را نیازمند عزم ملی و الگوپذیری از بزرگان دین دانست و از عموم مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قوچان با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت به عمل آورد.
عضو شورای اسلامی شهر قوچان با صدور پیامی خواستار مشارکت مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۸    
طهماسبی با اشاره به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در استان همزمان با سراسر کشور، گفت: عناوین موضعی جشنواره شامل حضرت امام رضا(ع) و حضرت مهدی(عج) به عنوان بخش ویژه یازدهمین دوره جشنواره رضوی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی برای کارکنان دولت آموزش ضمن خدمت محسوب می شود.
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بجنورد گفت: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان در مرکز استانی که ملقب با باب الرضا(ع) است باید در برگزاری هرچه بهتر یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی بسیج شوند.
حجت الاسلام اسدی در خطبه های عبادی- سیاسی نماز جمعه شهرستان خلخال از اقشار مختلف برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
اولین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان پارسیان به ریاست فرماندار شهرستان با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی، در فرمانداری پارسیان برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۸    
پیشوا(پانا)- معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان پیشوا گفت دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان پیشوا در جشنواره کتابخوانی حدیث سرو که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود، شرکت می کنند. ...
امام جمعه و فرماندار شهرستان نیر با صدور پیامی مشترک، آحاد مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، در پی حضور کتابداران کتابخانه های عمومی استان قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) و معرفی و ترویج یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره با استقبال و مشارکت خوب خانواده ها و به خصوص کودکان و نوجوانان همراه شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۲    
کرمانشاه – ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت: برای اولین بار گواهینامه آموزشی برای کارمندان ادارات که استان که در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کننده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان صادر می شود.
فرماندار شهرستان جغتای با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ با صدور پیامی خواستار مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
فرماندار شهرستان اردل با صدور پیامی خواستار مشارکت مردم در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
فرماندار سرخس طی صدور پیامی خواستار مشارکت مردم در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
رئیس شورای اسلامی شهر بیدخت شهرستان گناباد با صدور پیامی خواستار شرکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
ابراهیم پیرویسی، بخشدار بخش گواور شهرستان گیلانغرب از مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
علی شعبانی، معاون استاندار وفرماندار ویژه ایرانشهر با صدور پیامی از عموم مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
حجت الاسلام و المسلمین احمد اصلانی، امام جمعه بخش سجاسرود شهرستان خدابنده طی پیامی مردم را به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
نورالدین صفری، رئیس دادگستری شهرستان گیلانغرب از عموم مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
رئیس کانون ناشنوایان خراسان رضوی از مردم به ویژه جامعه ناشنوایان و کم شنوایان برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره کتابخوانی رضوی از بهترین شیوه های ترویج مطالعه مفید است و کتابخانه ها به عنوان مروجین اصلی این حرکت فرهنگی دارای جایگاه خاص هستند.
لیزنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱    
همزمان با ایام عزاداری اهل بیت در ماه های محرم و صفر، کتابداران کاشمر با حضور در آیین های عزاداری نسبت به تبلیغ و برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اقدام کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ابدالی پور اظهار داشت: یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح کانون ها و کتابخانه های مساجد استان برگزار می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشتخوار با صدور پیامی خواستار شرکت حداکثری مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: تاکنون هفت هزار نفر در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از استان اردبیل شرکت کردند.
فرماندار شهرستان بردسکن با صدور پیامی خواستار مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
امام جمعه شهرستان سرخس با صدور پیامی از عموم مردم برای مشارکت در برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حیدری از صدور گواهی نامه آموزشی برای کارمندان دستگاه های اجرایی که در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند خبر داد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان با هدف معرفی و اجرای یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵    
فرماندار شمیرانات از استقبال کارکنان این فرمانداری از جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه گیلانغرب با دعوت از مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: مسئله کتاب خوانی و نهضت کتاب خوانی یکی از ضروریات نسل جوان است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تربت حیدریه با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت به عمل آورد.
حجت الاسلام و المسلمین سالار سنجری، امام جمعه شهر چهاردانگه شهرستان اسلامشهر از عموم علاقمندان جهت شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
امام جمعه شهرستان رشتخوار طی پیامی خواستار مشارکت حداکثری مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
نشست تحلیل و بررسی کتاب های ویژه کودک یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور اعضای کودک کتابخانه ها در فضای مجازی برگزار شد.
امام جمعه شهرستان قدس از عموم مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
هادی حق شناس، استاندار گلستان طی پیامی شهروندان گلستانی را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
مسئول کتابخانه تخصصی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در پیامی عموم مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی، امام جمعه شهرستان خدابنده طی پیامی مردم را به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین اجرایی، امام جمعه شهرستان هرسین در پیامی مردم شهرستان هرسین و آحاد مردم را به شرکت در یازدهمین دوره جشنواره رضوی دعوت کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تربت حیدریه با صدور پیامی خواستار مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
نماینده مردم شهرستان خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خواستار مشارکت مردم در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان گناباد با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
امام جمعه شهر قلعه نو شهرستان ری با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی استان خراسان جنوبی طی پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم طی پیامی، عموم مردم را به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان خراسان رضوی با صدور پیامی از مردم برای مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.