یکشنبه ۱۸ خردادساعت ۱۳:۵۸Jun 2020 7

جدیدترین‌های «نماینده ولی فقیه در استان»

 
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: بهترین مکان برای جذب جوانان به مساجد همین کانون های فرهنگی هنری است و لذا انتظار می رود تا از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه تصرفات انسانی در محیط زیست باید به اندازه حداقل و ضرورت باشد، گفت: تخریب دامنه الوند نباید ادامه پیدا کند. ...
امیر سرتیپ قادر رحیم زاده جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) کشور با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال غرب از بخش های مختلف این منطقه پدافندی بازدید و از نزدیک در جریان آمادگی رزمی و توان دفاعی این یکان قرار گرفت . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۱    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۲    
کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به قدرت ایران اسلامی گفت: امروز جمهوری اسلامی به عنوان یک ابرقدرت در عرصه جهانی نقش آفرینی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۲    
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه استعداد بالایی در زمینه های کشاورزی و دامداری دارد که باید به آنها توجه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۹    
کرمانشاه-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: جهش تولید باید تبدیل به یک فرهنگ بشود تا بتوانیم حرف اول را در دنیا بزنیم و در ابعاد مختلف قدرتمندانه زندگی کنیم برای همین جهش تولید را باید تودهنی به دشمن دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه این شورا باید زمینه ساز عدالت در جامعه و در شهر باشد، گفت: متاسفانه در توزیع منابع به عدالت عمل نکرده ایم به همین دلیل قانونی که به تحقق عدالت کمک نکند، باید آن را عوض کرده و سپس خوب آن را اجرا کرد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- خراسان جنوبی- نماینده ولی فقیه در استان طی بیانیه ای تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس از سوی آمریکای جنایتکار را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بر راه اندازی خط تولید اختصاصی محصولات کشاورزی در استان کرمانشاه تاکید کرد
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۹    
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: افرادی که در برخی از مناطق ساکن هستند توانایی مطالبه گری و ارتباط گرفتن با مسئولان را ندارند، بنابراین شورای محلات باید از طریق ایجاد مطالبه گری، استفاده عادلانه از خدمات شهری و اجتماعی را برای مردم فراهم کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: ارسال پنج نفت کش ایران به ونزوئلا بیانگر قدرت کشور ما بود و تهدیدات آمریکا را نقش برآب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به شفافیت عملکرد قوه قضاییه در اعلام فهرست حساب های مالی گفت: اقدامات رییس قوه قضاییه در مسائل مختلف باعث امیدواری مردم شده است و امید است با همین روش جلو بروند و امیدواری بیشتر را برای مردم رقم بزند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه جهش تولید را ایستادگی در مقابل تحریم های دشمنان دانست.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سید محمد نبی موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز از زحمات کادر بهداشت و درمان در راستای مقابله با بیماری کرونا تقدیر کرد. در اطلاعیه روز شنبه دفتر نماینده ولی فقیه در استان خوزستان آمده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل با صدور پیام مشترکی هفته محیط زیست را گرامی داشتند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: طی روز های گذشته و با رعایت دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا، برگزاری نماز جماعت در این استان آغاز شده است و در شهر های با وضعیت سفید در استان شمن رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت- دفتر نماینده ولی فقیه در استان گیلان طی اطلاعیه از بازگشایی مساجد استان از امروز خبر داد و خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مومنین نمازگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام پژمان امام جمعه سرفاریاب امروز طی حکمی از طرف شورای سیاستگزاری کشور به دست آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در استان به عنوان امام جمعه چیتاب انتخاب و اولین خطبه نماز جمعه خود و بخش کبگیان در سال جدید را بجا گزارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم در انجام وظایف خود اولویت بندی داشته باشد، گفت: نمایندگان در تهیه نقشه 4 ساله برای دولت فعلی و دولت آینده اقدامات لازم را انجام دهند. تاریخ انتشار: 20:00 - 16 خرداد 1399 - کد خبر: 625998
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: کار آمریکا قطع کردن نفس ملت هاست و این کار را در افغانستان، عراق و سوریه نیز دنبال می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به حوادث اخیر ایالات متحده آمریکا گفت : مردم جهان شاهد فروپاشی کدخدایی پوشالی آمریکا در آینده نزدیک خواهند بود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: به علت شیوع ویروس کرونا و توصیه های اکید مسئولان و متخصصان امور بهداشتی و درمانی مبنی بر پرهیز از برگزاری تجمعات باهدف جلوگیری از گسترش بیماری که منجر به توقف موقت برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا - شیراز -نخستین نماز عبادی سیاسی جمعه شیراز در سال 1399 روز جمعه به امامت آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با رعایت پروتکل های بهداشتی در شبستان امام خمینی حرم شاهچراغ(ع) برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: در تدوین نقشه های راهبردی این استان از جمله نقشه فرهنگی و علمی باید عموم فرهیختگان دخیل بوده و خودشان مطالبه گر اجرای آن باشند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: تدوین نقشه مهندسی فرهنگی کشور باید در دستور کار باشد و در استان فارس نباید در مسائل فرهنگی مغفول واقع شود بلکه باید از تمامی دیدگاه ها در راستای تعالی فرهنگی استان فارس استفاده شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای حوزه ی علمیه های استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۴    
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با گرامیداشت فرارسیدن دهه فجر و جشن های سی و هشتمین بهار انقلاب تاکید کرد: دستاورهای انقلاب در چهار حوزه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی برای نسل جوان تبیین شود.
برنامه دست خط این هفته جمعه 16 خرداد ماه میزبان آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک خواهد بود. سریال تاریخی جشن سربرون به کارگردانی مجتبی راعی و تهیه کنندگی حسن نجاریان که در مرکز سیمافیلم تهیه می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
برنامه دستخط امروز میزبان آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک خواهد بود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در استان یزد ضمن اشاره به اینکه مجلس برای رفع بیکاری برنامه ریزی کند، گفت: ارتقاء صنعت پوشاک راهکاری است که با برنامه ریزی مناسب در آن، بسیاری از افراد جامعه وارد عرصه کار و اشتغال زایی می شوند. تاریخ انتشار: 22:00 - 15 خرداد 1399 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به وضعیت کنونی آمریکا و اعتراضات مردم به نژاد پرستی اشاره کرد و گفت : این کشور امروز به دوران جاهلیت مبتلا شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان بر لزوم انتقال آرمان های امام (ره) به نسل چهارم و پنجم انقلاب تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امام خمینی(ره) نعمت بزرگ الهی برای بشریت بود و همه باید بابت این نعمت شکرگزار خداوند باشند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه فرهنگ مهمترین زیر ساخت نظام اداری کشور است گفت: در رابطه با مسائل فرهنگی خلاءها، قوانین متزاحم و تداخل قانونی وجود دارد که لازم است نمایندگان مجلس این مسائل را با نگاه اسلامی و انقلابی حل کنند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم بزرگداشت سی و یکمین سالروز رحلت امام خمینی (ره) در قزوین گفت: اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) جهانی، آسمانی و الهی است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۳    
این روزها که تلویزیون ایران ماجرای انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای را به سمت رهبر انقلاب و جایگزین بنیانگذار انقلاب اسلامی نشان می دهد، سوالات زیادی در ذهن مردم استان گلستان شکل گرفته که نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان طرفدار کدام نظریه بود؛ رهبری فردی یا شورایی؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۴۸    
ایسنا/کردستان نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: در دورانی که همه رهبران دنیا به دنبال اشرافی گری بودند، بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی نشان داد که برای همراهی با مردم مانند بسیاری از آنان زندگی می کند تا مردمی بودن رهبر را در عمل نشان دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۱۳    
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: با انتخاب امام خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی آرامش بر کشور حاکم و مستکبرین به خاک ذلت کشانده شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: انقلاب اسلامی به گام دوم خویش رسیده و مسیر روشنی را برای آینده رقم زده و این حرکت بزرگ نقطه عطف تاریخ بوده و سرچشمه حیات تمدن نوین اسلامی به شمار می رود و آمریکای جنایتکار بیش از پیش به سمت افول حرکت می کند.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در پی تحریم وزیر کشور، فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ناجا از سوی وزارت خزانه داری آمریکا، بیانیه مشترکی از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ساری و استاندار مازندران صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: قیام خونین 15 خرداد، هسته اولیه آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۴    
اراک - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: قیام خونین 15 خرداد، نقش محوری در هدایتگری و پیشبرد روند و اهداف انقلاب اسلامی داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۸    
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: قیام 15 خرداد تجلی استقلال طلبی ملت ایران و سند حقانیت نهضت خمینی کبیر است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: براساس گفتمان امام راحل(ره) شاهد سرعت تحولات مختلف و عظمت ایران اسلامی در جهان هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۲:۰۲    
ایسنا/کرمان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان گفت: به جرات می توان اذعان داشت که فکر انقلاب، فکر امام و فکر رهبری هم اکنون دنیا را تحت تاثیر خودش قرار داده است. آنچه که امروز در خیابان های آمریکا مشاهده می شود، بخشی از آن از نگاه آزادی خواهی انقلاب اسلامی نشات گرفته می شود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: اگر کسی بخواهد مفهوم “هیهات منا الذله” را یکجا ببیند باید به سیره حضرت امام نگاه کند که نگذاشت امتش سرشکسته شود و خودش نیز سرافکنده و مرعوب نشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان قم با صدور پیامی به مناسبت سالگرد عروج بنیانگذار جمهوری اسلامی، با اشاره به وضعیت داخلی آمریکا، گفت: آمریکای جنایتکار بیش از گذشته به سمت افول و سرنگونی خودش حرکت می کند.
عصر دنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: اعضای شورای عالی حوزه های علمیه کهگیلویه و بویراحمد در آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان معرفی شدند.