یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۳:۵۴Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد شهید»

ایثار   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ایام بحران آب خوزستان و خشکسالی در بخش کشاورزی تعدادی از روستای اطراف شهرستان حمیدیه منصور جویدراوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حمیدیه به همراه حجت الاسلام والمسلمین شیخ سعید لفته پور امام جمعه این شهرستان با خانواده های شاهد وایثارگر ساکن روستاهای اطراف شهرستان حمیدیه دیدار کردند.
ایثار   ۲ ساعت پیش    
به گزارش ایثار واحد اصفهان ، به مناسبت 5 مرداد سالروز تشکیل اولین نماز جمعه کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در آئینی، گلزار شهدای شهر مبارکه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی امام مبارکه، اصغر هدایت فرماندار، یونس سعیدی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران ...
صدای میناب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۲۶    
خانواده شهید شهسوار بهرامی پس از درگذشت مادر بزرگوارشان، طی نامه ای سرگشاده مراتب نارضایتی و گله مندی خود را از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب بیان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه در بنیاد شهید گفت: قرار است در اولین جلسه هیأت دولت جدید، اوحدی نامه ای درخصوص روند اجرایی شدن قانون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگر به رئیس جمهور داده و وی را در جران کامل مشکلات موجود قرار دهد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی شهادت شهید معظم سید احمد قریشی جانباز سرافراز دوران جنگ تحمیلی و از مدافعان حرم آل الله در سوریه، را تسلیت گفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین از ارائه مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری به داوطلبان شاهد و ایثارگر خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸    
هم زمان با عید سعید قربان و گرامیداشت روز عرفه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به اتفاق مسئولین شرکت آب و فاضلاب شهرستان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رامهرمز گفت: مراسم تشییع و خاکسپاری شهید ضرغام پرست عصر روز جمعه در رامهرمز برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۵    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان گرمه گفت :حفظ سلامت جانبازان عزیز یکی از اهداف سازمانی ما در بنیاد شهید شهرستان گرمه است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگرانشهرستان ری با بیان اینکه 147 شهید والامقام در 24 گلزار شهدای این شهرستان مدفون هستند، گفت:90 درصد شهدای شهرستان ری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) آرمیده اند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۹    
مشاور مالی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مجامع تمامی سازمان های تابعه بنیاد برای سال مالی 1399 خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۵    
حسین نصراله رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری بهمراه بابایی معاون فرهنگی بنیاد با حضور در بخشداری مرکزی ری ، با آمنه شب کوکا بخشدار دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ری در نشست مشترک با بخشدار مرکزی شهرستان ری گفت: جامعه ایثارگران سرمایه های ارزشمند نظام و انقلاب هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران جرقویه با خانم ویسی مادر شهید "عباسعلی ایگدر برکانی" و همسر شهید "محمدقلی ایگدر برکانی" دیدار داشت و از ایشان دلجوئی کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۲    
مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان زن مسلمان را پیام آور رأفت و محبت مادرانه در خانه و جامعه عنوان کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران اسکو در بازدید از پروژه مرمت و بازسازی گلزار شهدای ایلخچی گفت: مزار مطهر شهدا تنها یک مزار نیست، بلکه نشانه ای از هویت، آزادگی و از جان گذشتگی یک ملت بزرگ را نشان می دهد .
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۰۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: ایثارگران در تمامی بخش های جامعه حضور پررنگی دارند و کارآفرینی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باعث افتخار جامعه ایثارگری است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۰۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: پاسداری از آرمان های شهدا که در حقیقت جهادگران راه حق و حقیقت هستند ضروری است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در بازدید از تابلوهای تصاویر شهدا گفت: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ترویج و احیای فرهنگ ایثار و شهادت و نشان دادن نقش رزمندگان در حماسه دوران دفاع مقدس یک امر ضروری است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۱۱    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان گرمه گفت : دفاع مقدس ما خود یک دانشگاه انسان سازی بود وشهدای عزیز ما دانش آموختگان این دانشگاهند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۹    
در ادامه دیدار مقامات دولتی و کارگزاران نظام با رئیس جمهور منتخب، سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، روز دوشنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب با آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی دیدار کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از برنا، آیت الله رئیسی در این دیدار با تاکید بر اینکه خانواده شهداء، جانبازان و ایثارگران ولی نعمتان ما هستند، اظهار داشت: هر خدمتی که نگرانی خانواده ایثارگران را برطرف کند، وظیفه همگانی ما است و باید همه همت و تلاش خود را بکار بگیریم تا [...]
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴    
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان لنجان با حضور خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان، سرهنگ نیکبخت رییس نیروی انتظامی لنجان، فاطمی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان و جمعی از اعضا تشکیل شد
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شریعتی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد: شهدای عظیم الشان با خون خود به جامعه تداوم، حیات و ثبات دوباره بخشیدند و در دفاع از ارزش ها جان خویش را فدا کردند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور بررسی شرایط ایثارگران و دیدار با آنان به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت در بازدید از موزه شهدا از مقام شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای روحانی، شهدای ترور و شهدای منا تقدیر و تجلیل کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شریعتی نیا، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد گفت: تقویت امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر یکی از وظایف مشترک آموزش وپرورش و بنیاد است که تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۲۷    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران گرمه گفت : باید سعی شود در همه زمینه ها وصیت شهدای عزیزمان که همان حفظ دستاوردهای نظام وانقلاب ورهبری میباشد در جامعه گسترش پیدا کند وهمیشه خودرا مدیون خون پاک شهدا بدانیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۱    
احسانی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان تیران وکرون از تزریق واکسن کرونا به جانبازان 25 درصد و بالاتر و آزادگان خبرداد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه عفاف و حجاب با حضور شریعتی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد و جمعی از پرسنل خواهر با موضوع عفاف و حجاب در این شهرستان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتهارد از دیدار جمعی از مسئولین با مادر گرامی شهید والامقام محمد خائف خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی می تواند تاثیر مثبتی در راستای تقویت بنیان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران داشته باشد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۴۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان گفت: طبق مصوبات مطرح شده مزار شهید نبی اله خطیری و شهید حبیب اله خالو حسینی بهسازی و تکمیل شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر با تأکید بر این نکته که رعایت عفاف و حجاب از وصایای اکثر شهدای والامقام است گفت: ما به عنوان وارثان اصلی شهدا وظیفه داریم به وصایای آن ها جامه عمل بپوشانیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چهاردانگه با اعلام اتمام ساماندهی مزار شهدا در گلزار شهدای یافت آباد گفت:34 تک مزار شهید در گلزار شهدای یافت آباد با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران ساماندهی شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت گفت: خدمت به جامعه شریف ایثارگران دارای اجر و قرب خاصی است و اگر خدمتی هم انجام گرفته فقط ادای وظیفه بوده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری گفت:در سه ماه منتهی به تیر ماه سال جاری، هزار و 760 دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان ری در سامانه سجایای بنیاد ثبت شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چهاردانگه با والدین گرانقدر شهیدان علی عنایتی قربان آباد و خداکرم سمیع پور خرم آبادی دیدار و از ایشان تجلیل کرد.
حیات   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۳    
سعید اوحدی رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه جلسه امروز هیات دولت گفت: تفاهم نامه بسیار خوبی میان بنیاد شهید و و وزارت راه و شهرسازی برای ساخت مسکن ایثارگران به امضا رسید. بر اساس این تفاهمنامه زمینه ها و پشتیبانی لازم برای آماده سازی 40 هزار واحد مسکونی فراهم شده است چاپ ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت:تفاهم نامه خوبی بین بنیاد شهید و وزارت راه به امضا رسید که بر اساس آن زمینه ها و پشتیبانی لازم برای آماده سازی 40 هزار واحد مسکونی که تسهیلات وام مسکن هم برای آن به تصویب رسیده بود ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس و رئیس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: سیاست حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران بر هدایت، صیانت و حمایت استوار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از بی توجهی برخی دستگاه ها به اجرای مصوبه استخدامی فرزندان ایثارگران انتقاد کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایثار واحد اصفهان ، دبیر ستاد قاچاق کالای استان به همراه فرماندار ،بخشدار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریدن با خانواده شهید عبداله رشیدی دیدار و گفتگو کردند . ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلات گفت: مشکلات پیش روی بهسازی گلزار شهدای کلات با حضور بخشدار این شهر بررسی شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۱    
رئیس بنیاد شهید و امرو ایثارگران از امضای تفاهم نامه بین این بنیاد با وزارت مسکن و شهرسازی به منظور احداث 40 هزار واحد مسکونی برای جامعه ایثارگری خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید گفت: تفاهم نامه خوبی بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت راه انجام شد و بر اساس آن زمینه ها و پشتیبانی لازم برای آماده سازی 40 هزار واحد فراهم شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از امضای توافق سازمان بنیاد شهید و امور ایثرگران و وزارت راه و شهرسازی برای آماده سازی 40 هزار واحد مسکونی ایثارگری خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۶    
رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان گفت: شهدا برای حفظ حجاب و عفاف جانشان را فدا کردند چون می دانستند که حفظ حجاب باعث امنیت است.