چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۶:۰۰Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد شهید»

ایثار   ۱ ساعت پیش    
به مناسبت دهه فجر، زنگ انقلاب توسط وحدت مهدی فرزند شهید مهدی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز نواخته شد.
ایثار   ۳ ساعت پیش    
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی ، جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه شش و بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد، با هدف بررسی عملکرد مدارس شاهد در سال جدید و بررسی برنامه های دهه فجر برگزار شد. ...
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حکم قانونی تبدیل وضعیت ایثارگران در دستگاه هایی که به نوعی از قانون بودجه کل کشور استفاده می کنند از حقوق کسب شده ایثارگران محسوب می شود و سال آینده هم این حکم به قوت خود باقی است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب شیر گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، اشاعه ارزش های ایثار در جامعه است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۵    
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران از اجرای طرح خاطره نگاری والدین و همسران معظم شهدا خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۱    
صالحی نماینده محترم مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، حسینی فرماندار، قاسمی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران و جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید مهدی ملکی ، مادر شهیدان اسماعیل و رمضان مهدوی ،جانباز منوچهر مهدوی (برادر شهید) دیدار و دلجویی کردند.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 10 بهمن ماه پس از بازدید مجموعه ورزشی مجتمع نشاط ولیعصر (عج) در جمع جانبازان از برنامه ریزی برای ساخت دو مجتمع جدید فرهنگی، ورزشی ایثار در تهران خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۴    
فاش نیوز - رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران عصر روز گذشته با حضور در سالن ورزشی بقیه الله(عج) با جمعی از جانبازان ورزشکار تهران دیدار و با آنان به گفت و گو پرداخت. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۱    
تهران (پانا) - مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از تجلیل از مدیران شاخص مدارس شاهد کشور در آیین پویش ایثار با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۳    
فاش نیوز - رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران عصر روز گذشته با حضور در سالن ورزشی بقیه الله(عج) با جمعی از جانبازان ورزشکار تهران دیدار و با آنان به گفت و گو پرداخت. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بازخوانی خاطرات شهدا برای جامعه و نسل امروز ضروری است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز دندانپزشکی مجتمع فرهنگی، ورزشی نشاط حضرت ولیعصر (عج) روز دوشنبه 10 بهمن در آستانه دهه مبارک فجر با هدف ارائه خدمات پزشکی به جانبازان، توسط معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیجار با بیان اینکه خانواده معظم شهدا وارثان اصیل ارزش های دفاع مقدس هستند، گفت: تجلیل و قدردانی از خانواده های معظم شهدا، تاثیر چشمگیری در حفظ آرمان های شهدا دارد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۱    
در آستانه چهل وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیجار طی مراسمی از برادر شهید معظم جمشید کریم زاده در اداره تعاون روستایی این شهرستان تجلیل شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برای بررسی وضعیت بودجه بخش سلامت ایثارگران روز دوشنبه 10 بهمن ماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز با حضور در بیمارستان محلاتی تبریز از جانباز سرافراز سیّدحسین اسحقی سردرود که در این بیمارستان تحت درمان است، عیادت کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۰    
به گزارش ایثار کهگیلویه و بویراحمد/با حضور مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس بنیاد شهید شهرستان بویراحمد و با همراهی جانباز معزز 70 درصد حاج علی فردوسیان ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان هویزه با خانواده شهیدان حاچم بوعذار ، عبداله ناصری و دینار سگوری دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جلفا گفت: جانبازان الگوهایی عملی و ارزشمند در ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۲۱    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از پیگیری این بنیاد برای اختصاص 10 هزار خودروی داخلی به جانبازان در سال جاری خبر داد و گفت: اصلاح اساسنامه موسسات و یکپارچه سازی مدیریت در آنها در دستور کار بنیاد شهید قرار گرفته است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۱۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جلفا گفت: جانبازان سلامت خود را در راه اسلام، دفاع از کشور و ارزش های اسلامی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۱    
نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور رئیس بنیاد شهید عصر امروز دوشنبه 10 بهمن ماه تشکبل شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۱    
جلسه نمایندگان فرزندان شهدا جهت برگزاری مراسم پدران آسمانی در دفتر رئیس بنیاد شهید شهرستان نهاوند تشکیل شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چگنی: برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب مولودی متولد شد که بنام مبارک سپاه پاسداران مزین گردید و همواره در عرصه های مختلف حضوری چشمگیر و اثرگذار دارد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۲    
غفوری فرماندار البرز به همراه مهدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان با با جانباز سرافراز جنگ تحمیلی، جناب آقای عنایت مرادی دیدار و گفت گو کردند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۵۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب شیر گفت: دیدار با جانبازان هشت سال دفاع مقدس، پاسداری از دستاوردهای ایثارگران و آرمان های شهداست.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۵۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسکو گفت: جانبازان اسناد ماندگار انقلاب هستند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلسه کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر بناب به ریاست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در محل بنیاد برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۰۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بناب گفت: خانواده شهدا افتخار ملت هستند و شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است و مسئولان نیز باید در این مسیر، شأن خانواده های معظم شهدا را حفظ کنند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۵۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بناب حسینیه های شهدا را از مراکز مهم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه توصیف کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۳۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه در نشست شورای مشورتی ایثارگران از برگزاری طرح سپاس فجر در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسکو گفت: جانباران رهروان راه شهدا و ولایت هستند و این ولایت مداری دشمنان را ناامید کرده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شبستر گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از گوهرهای گرانبهای ایران اسلامی هستند و این وظیفه همگان است تا در جهت رفع مشکلات فرزندان این عزیزان تلاش کنیم.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر گفت: صبر و استقامت جانبازان درسی برای همگان است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان ویژه برنامه های فرهنگی و ورزشی دهه فجر انقلاب اسلامی را اعلام کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۹    
مجتبی پریشان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از اهم برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شهرستان زاوه خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان گفت: به منظور آگاه ساختن خانواده های جامعه ایثارگری کارگاه آموزش خانواده ویژه فرزندان شهدا با موضوع نشاط و شادکامی پایدار در سالن اجتماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران 13 و 14 بهمن ماه به خراسان جنوبی سفر می کند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با هماهنگی با دولت و سازمان سینمایی، مقرر شد در هر استان سالانه یک فیلم سینمایی برای رویدادهای مرتبط با شهدا و شخصیت برجسته شهدا ساخته شود. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل دو جانباز 70 درصد جاوید شیرازی و علیرضا جبلی از رشادت ها و فداکاری آنان تجلیل کرد. به گزارش ایثار ، محمدعلی فقیه ضمن ابلاغ سلام دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۳:۱۲    
دیدار امام جمعه و فرماندار فرماندهی انتظامی و رئیس بنیاد شهید شهرستان با فرهنگی جانباز آقای علی رنجبر در شهر نیر
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رئیس جمهور بعدظهر امروز چهارشنبه 5 بهمن ماه به همدان سفر کرد ودر شورای ترویج فرهنگ شهادت استان و گرامیداشت شهدای مریانج،جلسه با تشکلات ایثارگری شرکت کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر گفت: جانبازی مدال افتخار خدا به انسان های مخلص است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریز در میز خدمت محله ای منطقه فیضیّه تبریز حضور یافت و پاسخگوی مراجعین شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب شیر گفت: شهیدان پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان طالقان به همراه کارشناسان در مصلی نمازجمعه این هفته شهر طالقان با برپایی میزخدمت به سوالات و درخواست های ایثارگران پاسخ دادند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چهارباغ با مادر معظم شهیدان والامقام علی ناصرخیل و محمود ناصرخیل دیدار و گفتگو کردند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد گفت: فداکاری مهم ترین خصلت اخلاقی و رفتاری ایثارگران است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد گفت: انقلاب اسلامی مدیون خون شهیدان و ایثارگری و فداکاری جانبازان گرانقدر است.