پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۲:۴۲Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد شهید»

ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهریار گفت:ایستادگی و اقتدار امروز مرهون خون شهدا است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج از برگزاری اولین جلسه مشاوره شبکه روانشناسان خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمه دی استان البرز با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتهارد دیدار و در خصوص مشکلات ایثارگران با وی به گفتگو پرداخت.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر ضمن اعلام برنامه های روز شهید تا روز جانباز گفت: "فرهنگ شهادت" تضمین کننده امنیت و سلامت جامعه از تعرض دشمنان و بیگانگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره واکسیناسیون کرونای جانبازان و والدین شهدا توضیحاتی داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خوروبیابانک گفت: عملیات کاشی کاری و کتیبه گلزار شهدا شهر خور آغاز شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۵    
کارگروه بزرگداشت 22 اسفند و روز جانباز، به جهت برنامه ریزی مطلوب در راستای فرهنگ ایثار و شهادت، با حضور حسن عبدالهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو اصفهان، به همراه جمعی از معاونین و کارمندان بنیاد منطقه دو در محل دفتر ریاست بنیاد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: برای نخستین بار در کشور 17 هزار زن قهرمان از خانواده معظم شهدا، همسران زن شهدا، جانباز و آزاده با عنوان لشگر فرشتگان تاریخ با حضور معاون اول رئیس جمهوری تجلیل می شوند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبدانان اظهار کرد: شهدا برای حفظ ارزش ها، آبروی انقلاب و اسلام از جان خویش گذشتند و باید همواره راه و مسیر شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امسال برای اولین بار تجلیل و بزرگداشت 17 هزار زن قهرمان کشور با عنوان لشکر فرشتگان تاریخ ساز را نیز خواهیم داشت که 19 اسفند با حضور معاون اول رئیس جمهور این همایش ملی برگزار خواهد شد و وبینار علمی این کنگره ملی شهدای زن 18 اسنفد انجام خواهد شد و 5 جلد کتاب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: آیین تجلیل و بزرگداشت 17 هزار زنان شهید، جانباز و آزاده با عنوان لشکریان تاریخ ساز روز سه شنبه 19 اسفند با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار خواهد شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چناران گفت: آموزش خانواده یعنی دادن اطلاعات و آگاهی های لازم به اعضای خانواده در جهت داشتن یک خانواده موفق و پویا که هر یک از اعضای خانواده به درستی وظایف و نقش ها و مسئولیت خود را در برابر سایر اعضای خانواده ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید گفت: امسال برای اولین بار تجلیل و بزرگداشت 17 هزار زن شهید، جانباز و آزاده با عنوان لشگر فرشتگان تاریخ ساز را داریم که 19 اسفند با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه فصلی پایش سلامت با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائم شهر در دفتر رئیس برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملکشاهی گفت: فرزندان شهدا و ایثارگران شایسته ترین افراد برای حفظ ارزشهای نظام اسلامی و پاسداری از راه منور پدران خود هستند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۶    
سعید اوحدی، رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره شهدای مدافع سلامت گفت: سختگیری درخصوص پرونده شهدای مدافع سلامت نمی شود، تاکنون نیز بیش از 200 پرونده در کمیته ملی مطرح شده است. تشخیص و تکمیل پرونده بر عهده دانشگاه علوم پزشکی در هر استان است و پرونده تشکیل شده به کمیته ملی ارسال می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، امروز؛ سه شنبه 12 اسفند ماه 1399 از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد.
حیات   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۷    
حیات- حجت الاسلام و المسلمین شکری گفت: جایگاه و عظمت خانواده ی شهدا و ایثارگران و دور اندیشی امام(ره) باعث شد ایشان دستور تأسیس بنیاد شهید را در 22 اسفند 1358 صادر کنند و این مسئله بخشی از آینده نگری برای نظام اسلامی بود که در سیره ایشان متبلورشد. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر در راه خدمت به مردم کشورمان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش آفرین هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از استخدام بیش از 20 هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد تا پایان سال، در قالب برنامه ششم توسعه خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج از دیدار جمعی از مسئولین شهرستان با پدر گرامی شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان خبر داد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به اینکه حدود دو سال از برنامه ششم باقی مانده است براساس این برنامه باید همه فرزندان شهدا و همه جانبازان بیش از 70 درصد به استخدام دستگاه دولتی درآیند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نشست خبری تشریح عملکرد بنیاد شهید و اعلام برنامه های روز بزرگداشت شهدا صبح سه شنبه 12 اسفند 99 با حضور سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجموعه فرهنگی شهیدرسول زاده برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هفته گذشته سفری به مناطق زلزله زده سی سخت داشتیم و در این سفر ارائه وام 30 میلیون تومانی قرض الحسنه به ایثارگران زلزله زده منطقه سی سخت مصوب شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۴    
در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سیروان با اهدا لوح یادبود مشترکی از سوی مظفر علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام و جواد رحیمی مقدم فرماندار سیروان از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان تجلیل شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۵    
صالح صابری، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، با اشاره به نقش آفرینی های مردم اسدآباد در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: اسدآباد در این دوران 403 شهید و هزار جانباز را تقدیم انقلاب کرده است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
زرین جویی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در خصوص تفاهم نامه تأمین مسکن و اشتغال ایثارگران گفت: چند تفاهم نامه داخلی با دستگاههای ذیربط در این خصوص امضا شده است. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترکی با حضور شهردار صفادشت و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد بمنظور نامگذاری معابر به نام شهدای گرانقدر برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: هفتاد درصد از شهدا و جانبازان و آزادگان زن کشور در استان خوزستان به درجه شهادت یا ایثارگری رسیدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بانه گفت: خانواده های شهدا مروج فرهنگ ایثار و شهادت هستند و مسئولان، دلجویی و دیدار با آن ها را جزو برنامه های خود قرار دهند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مریوان گفت: نظام اسلامی ایران اکنون به برکت خون شهدا، جانبازان و ایثارگران در اوج قدرت و اقتدار نظامی و علمی در منطقه و جهان قرار دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۷    
حجت الاسلام زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد به همراه معاونین و رئیس بنیاد شهید مهریز امروز دوشنبه 11 اسفند 99 با حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه مهریز دیدار و گفت وگو کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن تولد 68 سالگی شهیدگمنام با حضور خانواده شهدا و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جوار شهید گمنام 28 ساله واقع در موزه شهدای قراخیل در شهرستان قائم شهر در جوار پر برکت و پاک شهید برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهیدان احمدرضا و خلیل تمهیدی گفت: یاد و خاطره شهدا باید همیشه در دل ها زنده باشد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محلات در دیدار با جانباز محمدتقی غضنفری گفت: جانبازان عزیز از ذخیره ها و سرمایه های معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا بذرافکن رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان استهبان از دیدار با بیش از 200 خانواده معظم شهید این شهرستان خبرداد و گفت: این دیدارها که از 12 بهمن ماه آغازشده تا 22 اسفندماه ادامه دارد. شهرستان استهبان بیش از 500 شهید گلگون کفن تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۱    
موسی بهزادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ممسنی گفت: همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام علی(ع) و روز پدر، در مراسمی با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین، 125 گلزار شهدای این شهرستان غبارروبی و عطرافشانی شد ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه، از اقدامات انجام شده در خصوص تحقق دولت الکترونیک خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۵    
همزمان با سالروز عملیات کربلای 5 رئیس بنیاد شهید از جرقویه از خانواده شهید والامقام محمدرضا زمانی دیدار کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در برنامه تجلیل از مددکاران بنیاد شهرستان گفت: مددکاران ازجمله خاضع ترین افراد در عرصه خدمت رسانی به انسان ها هستند که مهم ترین وظیفه آن ها حفظ کرامت انسانی مراجعه کنندگان است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سیدعلی طباطبائی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا ضمن حضور در شهرداری جلیل آباد با محمدمهدی قمی شهردار دیدار و گفتگو کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۷    
به همت نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون از خانواده شهدای طلبه و روحانی شهرستان به همراه فرمانده ناحیه ،امام جمعه شهرستان و رئیس بنیاد شهید شهرستان وریاست حوزه علمیه شهرستان سرکشی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۲    
به مناسبت روز مهندس مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان به همراه معاون فرهنگی مدیر کل بنیاد شهید استان ، رئیس بنیاد شهید اهواز و تعدادی از مهندسین بسیجی با خانواده شهید محمد عذاری دیدار کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران عنوان کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نمادهای ایثارگری در جامعه هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج گفت: در آستانه 22اسفند روز بزرگداشت شهدا از ایثارگران شاغل در اداره کل راهداری استان البرز تجلیل شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتهارد از دیدار امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بستان آباد گفت: مشاوران و مددکاران اجتماعی با همفکری و هم اندیشی دربارۀ موضوعات حساس، به ویژه آموزش خانواده نقش ظریف و قابل توجهی در اصول تربیتی خانواده ها دارند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر جانباز 70 درصد شهید حسن عبادی در شهرستان مراغه با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نیروهای نظامی و انتظامی مردم و مسئولان یکشنبه 10 اسفند 1399 در مزار شهدای شهرستان مراغه برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه اظهار کرد: باید راه و منش شهدا را سرلوحه زندگی خود قرار داده و با ادامه دادن مکتب و راه شهدا سعادت خود را تضمین کنیم.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید، از دستور رئیس جمهور برای استخدام 20 هزار فرزند شهید و ایثارگر خبر داد. مهر: سعید اوحدی، در دو نشست جداگانه در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بنیاد میزبان اعضای هیئت مدیره تشکل فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمت گزار و رئیس و اعضای هیئت مدیره انجمن فرزندان شاهد و ایثارگر بود. ...