جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۲۶Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد شهید»

ایثار   ۸ ساعت پیش    
احمد لطفی فرماندار شهرستان تنگستان، به همراه حجت الاسلام پهلو زاده، امام جمعه شهر اهرم و صدریان آزاد، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضور در منزل سید غلامحسین موسوی زاده، از ایشان تجلیل کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یادواره شهید والا مقام "حسن طهرانی مقدم" در راستای تجلیل از نخبگان برگزیده علمی، هنری و رویداد استارتاپی شاهد و ایثارگر سراسر کشور با عنوان جشنواره شهید پیشرفت با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین کشوری در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست جانبازان بصیر از تشکل خانه نور با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۴    
آرش دائمی رئیس بنیاد شهید وایثارگران شهرستان هامون در پیامی ویدیوئی مردم را به شرکت در انتخابات پرشور 11 اسفند ماه 1402 فراخواند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مشارکت مردم در انتخابات با بالا بودن ضریب امنیت ملی ارتباط دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مذاکرات ابتدایی بین ما با بانک دی و ملی انجام شده که آن دسته از عزیزانی که منبع مالی کافی ندارند و مشکل تامین نقدی دارند بتوانند از این طریق با مشارکت بانک کار خود را انجام دهند که چون قانون خودرو را برای ایثارگران دیده این عزیزان به خودرو برسند و بعد تصمیم ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بیست و سومین نشست شورای هماهنگی و نظارت دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با حضور قائم مقام رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۶    
اقتصاد ایران: سفر چهارروزه رئیس بنیاد شهید به عراق به صورت رسمی انجام شده است و تفاهمات مهمی با مؤسسه شهدای عراقی در آنجا به امضا رسید.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۸    
عباسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دشتستان و مسئولین شهرستانی با حضور در منزل پدر معزز شهید والامقام روح اله مختاری با ایشان دیدار و تجلیل کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بندرعباس گفت: به منظور ارتقای سطح نشاط و شادابی، اردوی یک روزه ویژه همسران شهدا تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران بندرعباس برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۰    
برگزاری یادواره شهیدان، سید مرتضی طاهری و فرخ رزمی در دبیرستان دخترانه سعید روستای محمد آباد، با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دشتی و مسئولین
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت- سارا ذبیحی اسرمی دانشجوی دانشگاه گیلان حایز جایزه ملی ایثار شد. به گزارش خبرگزاری مهر ، هشتمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد که در این جشنواره از سارا ذبیحی اسرمی دانشجوی دوره دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی گفت: ارتباط بنیاد شهید با شرکت بیمه دی، ارتباطی چند جانبه است. زیرا از طرفی، بنیاد به شکل غیرمستقیم مدیریت این شرکت در اختیار دارد. و از دیگر سو، خانواده ی بیمه دی، از جمله همکاران ما در بنیاد شهید محسوب می شوند و از طرف دیگر، مجمع دار اصلی بیمه دی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دوم اسفندماه و مصادف با میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع)، مراسم نوزدهمین سالروز تأسیس بیمه دی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۶    
یادواره شهید دکتر محمد علی رهنمون با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دانشگاه علوم پزشکی استان قم و با تجلیل از خانواده معظم شهدای بهداری در دوران دفاع مقدس برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران در دهمین دوره آیین جایزه ملی شهید دکتر محمدعلی رهنمون در دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: شهدا نوابغ دوران و نخبگان واقعی جامعه هستند، آنان دانستند این عمر محدود را صرف کدام دستاورد کنند، شهادت در واقع عاقبت بخیری است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۴    
محمدمهدی اسماعیلی، قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان تهران امروز سه شنبه بیست و هشتم آذرماه پس از برنامه ملاقات مردمی در اداره مناطق سه و شمیرانات به همراه نجف قلی بیگی رئیس اداره مناطق سه و شمیرانات و حمزه پور رئیس بنیاد شهید منطقه سه با خانواده شهید سعید علی مددی از شهدای جنگ تحمیلی دیدار و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، شهدا را نوابغ و نخبگان اصلی دوران دانست و گفت: هیچ نابغه ای مثل شهید نیست چرا که او هم توانسته مسائل عالم را حل کند و هم خودش به جاودانگی دست یابد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
در راستای برنامه عملیاتی سال 1402 برنامه پایش سلامت جامعه ایثارگران با عنوان جهاد دیدار ویژه والدین، همسران شهدا و جانبازان معزز با حضور جانشین فرمانده سپاه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای برنامه عملیاتی سال 1402 برنامه پایش سلامت جامعه ایثارگران با عنوان جهاد دیدار ویژه والدین، همسران شهدا و جانبازان معزز با حضور جانشین فرمانده سپاه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره برگزار شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فاش نیوز - هشتمین جشنواره آموزشی_تحصیلی جایزه ملی ایثار یکم اسفندماه در هتل پارسیان انقلاب با حضور قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و صحرایی وزیر آموزش و پرورش برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۱    
همایش هم اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۳    
در هفتمین جلسه از سلسله نشست های گام دوم انقلاب اسلامی، رئیس بنیاد شهید رفسنجان به بررسی مسیر حرکت دو جبهه حق و باطل در عالم و نقش انقلاب اسلامی در تحقق اهداف حق پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در نمایشگاه رسانه های ایران گفت: شهدا اهل مشارکت سیاسی و حضور جدی در انتخابات بودند. مهر همه انتخابات در شناسنامه شهدای مدافع حرم وجود دارد که این نشان می دهد شهدا اهل احساس مسئولیت بودند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی گفت: اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور موفق شد سامانه مهم و کاربردی را به نام سامانه سوت زنی با هدف گزارش گیری مواردی در راستای مبارزه با فساد و تخلف را رونمایی کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی گفت: مهر همه انتخابات در شناسنامه شهدای مدافع حرم وجود دارد که این نشان می دهد شهدا اهل احساس مسئولیت بودند.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با حضور معاون رئییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۵    
مراسم سالگرد شهادت شهید معظم سید جواد موسوی روز جمعه 27بهمن باسخنرانی سردار چهار باغی و حضور مسئولین ومدیران استانی وشهرستانی،مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران استان، همکاران و رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان، فرماندار ،امام جمعه محترم ،فرماندهی سپاه ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اکبر صفرزاده فرزند گرامی شهید معظم خدابخش صفرزاده در جشنواره علمی شهید پیشرفت که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، رتبه برتر را کسب کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۷    
در راستای تکریم و سپاس از جانبازان در ایام شعبانیه مسئولین شهر دمق رزن به همراه رئیس بنیاد شهید شهرستان با تعدادی از جانبازان دیدار کردند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات علمی گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برای کسب رتبه اول دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت، مورد تقدیر قرار گرفت. دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت (بزرگداشت شهید طهرانی مقدم) ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۳    
ملاقات محمدی زاده استاندار بوشهر با 10 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر شهرستان گناوه با حضور رئیس بنیاد شهید
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
هشتمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، صبح روز سه شنبه یکم اسفندماه برگزار شد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۲    
هشتمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار امروز 1 اسفندماه 1402 با حضور دکتر سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رضا مرادصحرایی وزیر آموزش و پرورش در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد. حیات
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
همایش هم اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در هتل آتانای تهران برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش هم اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران که امروز سه شنبه اول اسفندماه برگزار شد، گفت: دغدغه مهم خانواده ایثارگران موضوع کسب و کار و اشتغال است.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سلسله برنامه های دیدار با خانواده معظم شهداء و ایثارگران ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به اتفاق حجت الاسلام والمسلمین مهدی آقایی امام جمعه زرین شهر و مهدی هاشمزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان و سلیمیان مسئول بسیج ادارات ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - با سلام و صلوات به محمد مصطفی و خاندانش و تمای شهدای این مرز و بوم و بنیانگذار نظام مقدس جهوری اسلامی ایران، امام ره با سلام خدمت گرامی آقای قاضی زاده محترم؛ ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۵:۵۷    
برگزاری یادواره شهدای بخش امام حسن بندر دیلم با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
پدر و مادر شهید فرهاد صفاکار از شهدای دوران دفاع مقدس در فاصله یک روز در لاهیجان دعوت حق را لبیک گفتند. به گزارش خبرگزاری مهر ، ابراهیم ولایت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لاهیجان اظهار کرد: حاجیه خانم کربلایی معصومه رمضانی مادر شهید فرهاد صفاکار دو شب پیش و حاج علی صفاکار پدر این شهید ...
ماین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - جمعی از جانبازان 70 درصد شهرستان مبارکه به همراه پدر شهیدان مقیمی، امام جمعه زیباشهر و رئیس بنیاد شهید این شهرستان روز دوشنبه 30 بهمن ماه ضمن بازدید از فولاد مبارکه در جلسه ای با معاون نیروی انسانی و مدیران گزینش و روابط عمومی فولاد مبارکه دیدار و گفت و گفت کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۵    
به گزارش ایثار، روز دوشنبه، 30 بهمن ماه، هم زمان با اعیاد شعبانیه، حجت السلام پهلو زاده امام جمعه اهرم به همراه حجت السلام توکلیان رئیس اداره تبلیغات وصدریان آزاد ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تنگستان با حضور در منزل آزاده و جانباز 40 درصدنصرالله غلامی با ایشان دیدار وتجلیل کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهید طهرانی مقدم علم را به تسخیر درآورد تا تکلیف خود را در مسیر تحقق دستورات الهی ادا کند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: یکی از دغدغه های ریاست عالی بنیاد این است که با حمایت از فضاهای استارت آپی و شرکت های دانش بنیان بتوانیم اشتغال زایی مولد برای ایثارگران داشته باشیم.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت میلاد با سعادت حضرت عباس (ع) و گرامیداشت روز جانباز ، دیدار صمیمی حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان بهمراه مهدی هاشمزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضور در منزل جانباز 70 درصد سید علی موسوی انجام شد .
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۱    
دیدار رئیس بنیاد شهید تنگستان و مسئولین بخش دلوار با حجت الاسلام فریدونی آزاده و جانباز دفاع مقدس و امام جمعه بخش دلوار
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۸    
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، حجت الاسلام شریفی امام جمعه، موسوی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان بندرلنگه از جانباز هفتاد درصد سیده نجیه آل سادات و جانباز بیست و پنج درصد ابوالقاسم پاسلار دیدار و تجلیل کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۴    
رئیس بنیاد شهید شهرستان تویسرکان در ایام گرامیداشت روز جانباز به دیدار جانبازان بستری در بیمارستان و منازل رفت.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۹    
به مناسبت (روز جانباز ) ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، امام جمعه، جانشین فرماندهی بسیج شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریدونشهر با جانبازان معزز شهرستان دیدار نمودند.