جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۳۷Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه عملیاتی»

شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
دستگاه برش سرد (COLD CUTTER) با قابلیت برش لوله های 24 تا 48 اینچ با استفاده از سوی متخصصان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی نار و کنگان توسعه یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- کرمانشاه- الهام اکبری: مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در بازدید از منطقه عملیاتی نفت شهر از لزوم اجرای برنامه مدون به منظور تعمیرات نقاط آسیب پذیر در این منطقه برای تولید حداکثری و صیانتی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، جانباز سرافراز 70 درصد و یادگار دوران دفاع مقدس امیرحسین حسینی پس از سال ها تحمل رنج و جراحات ناشی از جنگ تحمیلی شب گذشته دعوت حق را لبیک گفت ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۲    
به گزارش ایثار واحد گلستان، مادر شهید والا مقام ولی الله جعفری کلوکن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست . پیکر پاک این مادر شهید و اسوه صبر با رعایت پروتکل های بهداشتی در گلزار شهدای روستای جهانبینی به خاک سپرده شد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نخستین گروه تخصصی امداد و نجات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ازسوی اداره اچ اس ئی منطقه عملیاتی پارسیان تشکیل شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از انتقال 22 میلیارد و 268 میلیون مترمکعب گاز طبیعی از این منطقه عملیاتی در سال 99 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد ارتش گفت: عملیات حمله به اچ 3 یک اتفاق بی نظیر در تاریخ هوانوردی جهان است که با نگاه به منطقه عملیاتی اچ 3 متوجه آن می شویم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
روحانی شهید علی شاکری پنجم اردیبهشت 1349 در ساری به دنیا آمد و در تاریخ 28 فروردین 1367 در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران – تجارت گردان – نصرت اله ریاحی ، حاج محمد شفوی و محمد احمدی جانبازان 70 درصد دوران هشت سال دفاع مقدس از استان های همدان، آذربایجان شرقی و اصفهان پس از سال ها رنج ناشی از مجروحیت به خیل شهدا پیوستند. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۷    
خارگ نیوز: رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ با حضور در جمع کارکنان آزمایشگاه تشخیص طبی بیمارستان صنعت نفت خارگ در مورد نحوه فعالیت این واحد در شرایط بحرانی نظیر شیوع کرونا، اختلالات تجهیزات، بحرانهای منطقه و .... بحث و گفتگو کردند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۷    
بهمن غزنوی فام در سال 1346 در شهرستان مراغه قدم به جهان هستی گشود و پس از آغاز جنگ تحمیلی در لباس مقدس سربازی در 15 خرداد 1365 در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز از کاهش 50 درصدی مصرف انرژی برق در پیک بار زمستان سال گذشته در این منطقه عملیاتی خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
منطقه عملیاتی کربلای 1 و آزاد سازی شهر مهران، در ارتفاعات پیرامونی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم جانمایی می شود.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۵    
روز گذشته کارگران پیمانی واحد ترابری شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی پس از وعده مسئولان منطقه عملیاتی پارسیان مبنی بر پیگیری مطالبات صنفی شان تا دو روز آینده به تجمع یک روزه خود خاتمه دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۵:۴۶    
بایرام امانی هریس فردی متدین بود که پس از گذشت یک سال از خدمتش در منطقه عملیاتی حاج عمران به سوی معبودش رهسپار شد.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۰    
صبح امروز تعدادی از کارگران پیمانی واحد ترابری شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی پارسیان آغار و دالان در اعتراض به حذف خود از سامانه ساپنا دست به اعتراض صنفی زدند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
151 نفر از کارکنان منطقه عملیاتی آغار و دالان همسو با عمل به مسئولیت اجتماعی و به منظور تأمین نیاز بانک خون استان فارس، 68 هزار سی سی از خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت خزر از تشدید اقدام های پیشگیرانه این شرکت برای مقابله با موج چهارم کرونا در محیط های اداری ستاد و منطقه عملیاتی خزر خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۶:۳۱    
20 فروردین ماه، مصادف است با بیست و چهارمین سال گشت شهادت سید مرتضی آوینی در منطقه عملیاتی فکه به سال 1372 شمسی است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ارتفاعات جنوبی شهرداری مشهد بیان کرد که: لازم به ذکر است در قسمت هایی از منطقه عملیاتی یادشده اراضی منابع طبیعی نیز دستخوش کوه خواری و پر شدن راه آب ها واقع شده بود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مادر شهیدان محمود و تقی اجاقی از استان همدان بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست. اقدس مظاهری مادر شهیدان محمود و تقی اجاقی از استان همدان بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
فاش نیوز - جانباز نخاعی شهید، حاج داود فیاضی پس از تحمل سال ها درد جراحت ناشی از جانبازی به یاران شهید خود پیوست. جانباز 70% شهید و فرزند شهید، حاج داود فیاضی امروز سه شنبه در ایام ماه مبارک شعبان، فراق یاران شهید خود را تاب نیاورد و به قافله شهدا پیوست. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، اقدس مظاهری مادر شهیدان محمود و تقی اجاقی از استان همدان بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهید خود پیوست. شهید تقی اجاقی سال 1364 در منطقه عملیاتی اروند و شهید محمود اجاقی سال 1364 در منطقه عملیاتی فاو عراق بر اثر اصابت [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۷    
پیکر مطهر 2 شهید دوران دفاع مقدس در منطقه عملیاتی فکه کشف شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۷    
شهید علی افخمی ، سرباز دلاور اسلام بود که در منطقه عملیاتی دهلران از ناحیه صورت مجروح شد و سرانجام بر اثر تصادف در تیرماه 1367 در منطقه عملیاتی ایلام به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مادر شهیدان مرتضی و رضا حمیدی نور از استان همدان بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت و آسمانی شد. مرحومه حاجیه خانم سیده نرجس حسنی ورکانه مادر شهیدان مرتضی و رضا حمیدی نور از استان همدان بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت و آسمانی شد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهریار ثمری شاد پدر شهیدان مرتضی و شاهمراد ثمری شاد از استان همدان بر اثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد. مرحوم شهریار ثمری شاد پدر شهیدان مرتضی و شاهمراد ثمری شاد 14 فروردین ماه بر اثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۶    
روحانی شهید محمدرضا بی باک فرزند تقی نوزدهم مرداد 1344 در قائمشهر به دنیا آمد و در تاریخ 16 فروردین 1361 در منطقه عملیاتی شوش به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۱    
سردار حمیدرضا رستمیان در برنامه به وقت دلتنگی ویژه راهیان نور مجازی به شرح منطقه عملیاتی هورالعظیم پرداخت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز از انجام حدود 3 نفرساعت کار بدون حادثه پرسنل در طول سال گذشته در این منطقه عملیاتی خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حاج محمدحسین چراغی و سرور موتابیان والدین چند شهید دفاع مقدس به فرزندانشان پیوستند. حاج محمدحسین چراغی ، پدر شهیدان سلطانعلی و علی حسین چراغی و برادر شهید حسین چراغی به فرزندانش شهیدش پیوست. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حاج محمدحسین چراغی ، پدر شهیدان سلطانعلی و علی حسین چراغی از استان لرستان به فرزندانش شهیدش پیوست. حاج محمدحسین چراغی ، پدر شهیدان سلطانعلی و علی حسین چراغی و برادر شهید حسین چراغی به فرزندانش شهیدش پیوست. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
با انجام بازرسی زیرآبی از بدنه بزرگترین شناور ناوگان دریایی شرکت نفت خزر با نام کاسپین 3، گواهینامه بازرسی مربوط به بدنه این شناور برای یک سال دیگر تمدید شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۱    
شهید عیسی گت بابایی فرزند موسی هفتم خرداد 1342 در ساری به دنیا آمد و در تاریخ 10 بهمن 1365 در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۵    
شهید رضا میثمی فرزند محمد یکم مهر 1342 در بهشهر به دنیا آمد و در تاریخ هشتم فروردین 1365 در عملیات والفجر 8 منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهید هادی عدالتجو در سال 1342 به دنیا آمد و در سال 1363 در منطقه عملیاتی شرهانی در جنوب استان ایلام به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۵    
سردار شهید رحمت الله اصفهانی در 25 فروردین 1328 در روستای رمنت بابل به دنیا آمد و در چهارم فروردین 1361 در عملیات فتح المبین منطقه عملیاتی کرخه به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۲۰    
سردار شهید رحمت الله اصفهانی در 25 فروردین 1328 در روستای رمنت بابل به دنیا آمد و در چهارم فروردین 1361 در عملیات فتح المبین منطقه عملیاتی کرخه به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۳:۲۶    
شهید علیرضا نوبخت فرزند حجت الله در تاریخ 22 شهریور 1333 در بابلسر به دنیا آمد و در دوم فروردین 1361 در عملیات فتح المبین منطقه عملیاتی رقابیه به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از مناطق مرزی غرب کشور بازدید و با نیرو های مسلح مستقر در منطقه عملیاتی نفت شهر دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به نیابت از شما عنوان برنامه ای تلویزیونی با موضوع راهیان نور است که قرار است در نوروز سال 1400 با کارگردانی و اجرای مهدی فاطمیان از سیمای استانی مرکز بوشهر به روی آنتن برود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تاکنون فروشگاه های زنجیره ای این مجموعه در 9 منطقه عملیاتی در استان های تهران، خراسان، مازندران، گیلان، آذربایجان، اصفهان، خوزستان، فارس و همدان راه اندازی شده است و مناطق عملیاتی کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان نیز در سه ماهه ی اول سال 1400 راه اندازی خواهند شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس ، هجدهمین روز از فروردین سال 1366 عملیات کربلا 8 با رمز مبارک یا صاحب الزمان (عج) در منطقه عملیاتی شرق بصره توسط رزمندگان اسلام در نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام گرفت. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، شهید محمود زاده پس از سال ها درد و رنج مجروحیت به خیل شهدا پیوست و پیکر مطهر این یادگار دفاع مقدس به زادگاهش شهرستان دزفول استان خوزستان انتقال یافت. ...
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مانور مدیریت بحران شرایط اضطراری با هدف آشنایی با اصول پدافند غیرعامل در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بسم ربّ الشهدا و الصدّیقین برنامه روز اول اردوی مجازی راهیان نور، دوشنبه 25 اسفندماه : 1. یادمان شهدای طلائیه - مناطق عملیاتی بدر و خیبر 2. یادمان شهدای غواص - نهر خَیِّن و بازدید از منطقه عملیاتی کربلای 4 3. یادمان شهدای شلمچه - مناطق عملیاتی کربلای 5 ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه بازسازی منطقه عملیاتی کربلا 5 در جوار مزار مطهر شهید گمنام در مصلی پردیسان برگزار شد، این مراسم با غبارروبی گلزار شهید گمنام توسط طلاب و بسیجیان ناحیه امام حسن مجتبی (ع) صورت گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عباس کریمی قهرودی سال 1336 هجری شمسی در قهرود کاشان چشم به جهان گشود و سرانجام روز 24 اسفند ماه 1363 در چهارمین روز عملیات بدر در منطقه عملیاتی شرق رودخانه دجله بر اثر اصابت ترکش گلوله توپ به پشت سرش شربت شهادت نوشید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بازدید فرمانده ناجا از منطقه عملیاتی کانال کمیل در سال 96، سردار نادر ادیبی دبیر ستاد راهیان نور کشور به شرح ماجرای محاصره گردان کمیل و حنظله و همینطور حال و هوای رزمندگان در عملیات والفجر مقدماتی پرداخت که در ادامه قابل مشاهده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۸    
در بازدید دو روزه مدیر و روسای مدیریت منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تنگناهای شغلی و معیشتی کارکنان منطقه عملیاتی نار و کنگان شناسایی شد.