سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۹:۵۳Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی گاز»

روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران گفت: ایران می توانست با استخراج و صادرات منابع گازی محبوس و ارزان قیمت ترکمنستان، درآمدزایی خوبی داشته باشد که متأسفانه این فرصت از دست رفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهره برداری شرکت ملی گاز استان فارس از پایداری شبکه انتقال گاز در سراسر این استان با وجود بارش های شدید خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
صالحی، رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران با انتقاد از بی توجهی نسبت به اهمیت گسترش صادرات گاز، خواستار تسریع در نهایی شدن اساسنامه شرکت ملی گاز است و می گوید: اگر قرار باشد ایران از منابع گازی خود که یک سرمایه بین نسلی است، درآمدزایی کند باید رویکردها و پارادایم خود را در این رابطه تغییر دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز گفت:آبان ماه مقدار گاز تزریق شده به شبکه خطوط سراسری 761 میلیون مترمکعب بود که این مقدار نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش 5.3 درصدی را نشان می دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
با کاهش دما نگرانی ها نسبت به تامین گاز بیشتر شده است. البته جمشیدی دانا مدیرعامل شرکت انتقال گاز می گوید که تمام ایستگاه های تقویت فشار با حداکثر آمادگی و ظرفیت در حال انتقال گاز بوده و هیچ مشکلی در اینباره وجود ندارد ...
هورگان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۶    
در پی سفر نائب رئیس مجلس به نی ریز، در خصوص مصوبات گازی طهماسبی با مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران دیدار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۴    
در تهران مسئولان هرمزگانی با معاون برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران،مشاور محترم وزیر نفت و رئیس سازمان طرح های بیع متقابل، درخصوص توسعه و تکمیل گاز رسانی شهری، روستایی و صنایع به محورهای باقیمانده در استان هرمزگان دیدار و گفت و گو کردند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: مصرف گاز در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده در شبانه روز گذشته از مرز 500 میلیون مترمکعب گذشت و در بخش خانگی رکورد زد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
جولایی، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از ثبت رکوردی تازه در مصرف گاز طبیعی در کشور خبر داد و اعلام کرد: مقدار مصرف گاز در 24 ساعت گذشته به حدود 810 میلیون مترمکعب رسید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۶    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در حالی پیش بینی روند افزایشی مصرف گاز در زمستان امسال به دلیل شیوع کرونا را مطرح می کند که در زمستان سال های اخیر میزان تقاضا برای گاز از میزان تولید پیشی می گرفت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: با توجه به قرارداد شرکت ملی گاز ایران و بیمه معلم، تمام مشترکین گاز طبیعی کشور در بخش خانگی و تجاری، در برابرحوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی شامل انفجار، آتش سوزی و مسمومیت تحت پوشش بیمه قرار دارند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: مصرف گاز در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده در شبانه روز گذشته از مرز 500 میلیون مترمکعب گذشت و در بخش خانگی رکورد زد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان گلستان از اطلاع رسانی شفاف خدمات و آمادگی کامل پرسنل شرکت جهت خدمات رسانی مناسب در ایام سرد سال خبر داد. به گزارش روابط عمومی، مهندس در جلسه مجازی تاب آوری اجتماعی شرکت ملی گاز ایران که با حضور منتظر تربتی معاون وزیر و مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران ...
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
حسن منتظر تربتی از افزایش تولید روزانه گاز شیرین در کشور تا 900 میلیون مترمکعب خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایلنا، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ادامه بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی در این کمیسیون خبر داد. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، دکتر میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی با اعلام خبر فوق گفت: شرکت ملی گاز ایران در راستای سیاست های کلان وزارت نفت مبنی بر بهینه سازی مصرف گاز طبیعی و کاهش هزینه ی مشترکین ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۰۴    
در حال حاضر در کشور،95 درصد جمعیت شهری و 83 درصد جمعیت روستایی تحت پوشش گازرسانی قرار دارند و تا چند ماه آینده در ادامه پویش سبز گازرسانی ، جشن بهره مندی 95 درصدی کل کشور از نعمت گاز را با حمایت های دولت تدبیر و امید و وزارت نفت و تلاش های همه جانبه شرکت ملی گاز ایران برپا خواهیم کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز مازندران درباره اقدامات گازرسانی گفت: ظرف چند سال اخیر شبکه گازرسانی این استان به میزان چشمگیری گسترش یافته و شاخص گازرسانی در مازندران رشد قابل ملاحظه ای را تجربه کرده و جزء شرکت های پیشرو در پویش سبز گازرسانی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش مدیرعامل شرکت ملی گاز در خصوص اقدامات انجام شده برای جلوگیری از کسری و افت فشار گاز در فصل زمستان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
طی چند سال گذشته فعالیت ها و اقدامات صورت پذیرفته از سوی حوزه بسیج در سطح شرکت ملی گاز ایران بسیار گسترده بوده که نمونه آن توزیع حدود 10 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۲    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت :به دلیل اقدامات ارزشمند صورت گرفته در زمینه مقابله با ویروس کرونا، امور HSE شرکت ملی گاز ایران با ارسال تقدیر نامه ای از عملکرد شرکت گاز خراسان جنوبی تقدیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز درباره ضرر 2 میلیارد دلاری قطع صادرات گاز ایران به ترکیه توضیحاتی ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی گاز کشور آخرین جزئیات تعویق پرداخت قبض گاز واحد های کسب و کار را تشریح کرد.
درآمدهای ناشی از صادرات و فروش داخلی گاز طبیعی بین دولت، صندوق توسعه ملی و شرکت ملی گاز ایران تقسیم می شود ولی کل درآمد ناشی از صادرات و فروش داخلی گاز مایع و اتان به این شرکت می رسد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۲    
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران، حمله سایبری به این شرکت را تکذیب کرد. *** حمله سایبری تکذیب شد به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمد عسگری، هر نوع حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران را شایعه و کذب دانست و اظهار داشت: هیچ حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران نشده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شایعه حمله سایبری به تاسیسات گاز ایران از سوی شرکت ملی گاز ایران تکذیب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی گاز کشور گفت:خبر حمله سایبری به شبکه گازرسانی و قطعی گاز در بسیاری نقاط کشور را تکذیب می کنم.
آفتانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۸    
برخی رسانه ها به نقل از وب سایت خبری رویدد 24 از حمله سایبری به شرکت گاز ملی ایران خبر داده اند اما تا این لحظه مراجع ذی ربط واکنشی به این خبر نشان نداده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: هیچ حمله سایبری به شرکت ملی گاز انجام نشده و بنده نیز مصاحبه ای در این باره نداشته ام.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که هیچ حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران درباره اینکه در فصل سرد سال گاز چه کسانی قطع می شود، توضیحاتی ارائه داد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رویداد 24: بر اساس اخبار منتشر شده شرکت ملی گاز مورد حمله سایبری قرار گرفته و بخش عظیمی از گاز کشور در چند روز گذشته از مدار خارج شده بود. شهریار حیدری نائب رییس کمیسیون امنیت ملی این حمله سایبری را تایید کرده است ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مانور تاب آوری شبکه سراسری گاز در شرایط اضطراری به دلایل مسایل پدافندی و احتمال فرضی توقف اضطراری تولید در پارس جنوبی، امروز 27 آبان ماه در شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز اقدامات مختلفی را برای گذار از زمستان 99 در دستور کار دارد و مشترکان گاز اگر فقط 10 تا 15 درصد در مصرف صرفه جویی کنند، مشکلات تامین گاز در این دوره برطرف خواهد شد. *** اقدامات شرکت ملی گاز برای کاهش مصرف به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمدرضا جولایی با بیان این مطلب، اظهار کرد: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - شرکت ملی گاز ایران طی حکمی " حمزه امیرتیموری " را به عنوان سرپرست شرکت گاز استان مازندران منصوب کرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که مصرف روزانه گاز کل کشور در 24 ساعت گذشته به 707 میلیون مترمکعب رسید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر در کشور،95 درصد جمعیت شهری و 83 درصد جمعیت روستایی تحت پوشش گازرسانی قرار دارند و تا چند ماه آینده در ادامه پویش سبز گازرسانی ، جشن بهره مندی 95 درصدی کل کشور از نعمت گاز را با حمایت های دولت تدبیر و امید و وزارت نفت و تلاش های همه جانبه شرکت ملی گاز ایران برپا خواهیم کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱    
با نزدیک شدن به پایان عملیات گازرسانی در استان گیلان، شرکت گاز استان به تبعیت از شعار شرکت ملی گاز ایران "رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآیندها" با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشترکین گرامی اقدام به اجرای پروژه های کیفی گسترده کرده است.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از مصرف 445 میلیون متر مکعب گاز در بخش خانگی و تجاری در شبانه روز گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز گفت: در 6 ماه نخست امسال، مصرف گاز در مصارف خانگی و تجاری 27 درصد افزایش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جولایی، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: مصرف روزانه کنونی گاز کشور در بخش خانگی و تجاری 480 میلیون متر مکعب است که این مصارف در 2 هفته اخیر رشد 60 درصدی مصرف گاز را نشان داده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرگاز رسانی شرکت ملی گاز ایران، حمزه امیرتیموری بع عنوان سرپرست شرکت گاز مازندران منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در خصوص قطعی چندساعته شبکه گاز منطقه یافت آباد تهران توضیحاتی را ارائه داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی گاز گفت: البته اخیرا یک خط لوله کشور عراق در مسیر بصره دچار انفجار شد، اکنون در حال تعمیر خط هستند و بزودی به شبکه متصل می شوند. به گزارش ایلنا، حسن منتظرتربتی درباره آخرین وضعیت صادرات گاز به عراق اظهار کرد: ما در حال حاضر از دو نقطه به عراق صادرات گاز داریم ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از مصرف 445 میلیون متر مکعب گاز در بخش خانگی و تجاری در شبانه روز گذشته خبر داد که نشان دهنده رشد مصرف 27 درصدی گاز در این بخش در مقایسه با هفته گذشته است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۷    
شرکت گاز استان یزد در ششمین دوره سنجش سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب رتبه برتر شد.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
براساس صورت مالی حسابرسی شده شرکت ملی گاز ایران در سال 97، بین میزان گاز قابل عرضه با میزان گاز عرضه شده در سال مذکور، 9 میلیارد و 676 میلیون متر مکعب معادل 3.9 درصد تفاوت وجود دارد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۵    
براساس صورت مالی حسابرسی شده شرکت ملی گاز ایران در سال 97، بین میزان گاز قابل عرضه با میزان گاز عرضه شده در سال مذکور، 9 میلیارد و 676 میلیون متر مکعب معادل 3.9 درصد تفاوت وجود دارد.