چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۶Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت گاز»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۱    
تبریز- توحیدی، مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: تمام روستاهای آذربایجان شرقی تا پایان سال از نعمت گاز بهره مند می شوند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: یکی از اهداف استراتژیک شرکت گاز استان، توانمندسازی و توسعه مشارکت کارکنان شرکت می باشد و در سال 99 این شرکت موفق به برگزاری 16203 نفر ساعت آموزش شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با بیان این مطلب که در سال گذشته 236 روستای دیگر این استان از نعمت گاز برخوردار شدند، گفت: با اقدامات انجام شده هم اکنون ضریب نفوذ گازطبیعی در جمعیت شهری و روستایی خراسان رضوی به 98.7 رسیده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی از برخورداری 100 درصدی جمعیت شهری و 99.8 روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی اعلام کرد: درصد برخورداری خانوارهای استان از گاز طبیعی در استان به 98.9 درصد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: 71 درصد مصرف گاز طبیعی استان طی هشت سال گذشته مربوط به بخش صنعتی و نیروگاه ها و 29 درصد مصرف مربوط به بخش های دیگر مانند خانگی بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به توسعه گازرسانی و ضرورت مستمر بازرسی تاسیسات و خطوط گاز گفت: برهمین اساس ؛ طی سال گذشته43 هزار کیلومتر خطوط گاز در استان نشت یابی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت : بیش از 340 ملاقات عمومی با شهروندان در شرایط کرونایی و با رعایت اصول بهداشتی در سال 1399 برگزار کردیم .
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۰    
مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: مشترکان استان پارسال 775 میلیون مترمکعب گاز مصرف کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل آن، 21 درصد بیشتر است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان از گازرسانی به 2257 روستای این استان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از نشت یابی 16400 کیلومتر از خطوط گازرسانی این استان در سال 99 خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از گازرسانی به 78 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان دره شهر خبر داد و گفت: گاز واحدهای تولیدی و صنعتی دره شهر تامین می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در سال 99، دو میلیارد و 898 میلیون متر مکعب گاز در استان زنجان توسط مصرف کنندگان خانگی، تجاری و صنعتی مصرف شده که افزایش بیش از 5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن را نشان می دهد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از انجام پروژه های پژوهشی با هدف توانمند سازی تولیدات داخلی و خودکفایی هر چه بیشتر در صنعت گاز کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اعلام اینکه 494 روستای این استان از شبکه گاز طبیعی برخوردار هستند، گفت: این شرکت در سال جاری عملیات گازرسانی به 20 روستای استان را در دست اقدام دارد که علاوه بر این کار مطالعه ، طراحی و انتخاب پیمانکار برای 37 روستای دیگر نیز انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، امسال 220 واحد صنعتی استان در قالب مصوبه شورای اقتصاد به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از نشت یابی 191 هزار علمک گاز طبیعی در سطح استان طی سال 99 خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نشت یابی 14 هزار و 884 کیلومتر خطوط تغذیه ، شبکه توزیع و انشعاب توسط بازرسی فنی این شرکت در سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: سال گذشته بالاترین مقدار شبکه گازرسانی اجرا شده در شرکت های گاز استانی به میزان 2 هزار و 471 کیلومتر به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در سال گذشته 8هزار و 500کیلومتر شبکه و 200هزار و 575عدد انشعاب گاز در سطح استان قزوین نشت یابی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه در سال جاری تعداد روستاهای بهره مند از نعمت گاز استان به بیش از یک هزار و 400 روستا خواهد رسید، گفت: اتمام پروژه های در دست اجرا و آغاز پروژه های جدید توسعه شبکه گازرسانی به نقاط محروم استان از جمله دیگر اهداف اصلی این شرکت طی امسال است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: با توجه به شعارجهش تولید وجهت رفاه مردم شریف استان، در سال گذشته 4761 انشعاب جدید به بهره برداری رسید و 15هزار مصرف کننده از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از تحقق 190 درصدی برنامه این شرکت در اجرای شبکه گازرسانی در سال 99 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: در انتهای سال 99 درصد خانوار تحت پوشش استان از 75 به 80 درصد ارتقاء یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با بیان اینکه گازرسانی را می توان یکی از اقدام های موفق دولت تدبیر و امید دانست، گفت: 6 نیروگاه مقیاس کوچک در این مدت در استان گازرسانی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از تحقق 190 درصدی برنامه این شرکت در خصوص اجرای شبکه گازرسانی طی سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت گاز البرز گفت: در حال حاضر 37 پروژه گازرسانی روستایی در دست اجرا است و پیش بینی می شود تا پایان سال 1400 بیش از 95 درصد شهرستان طالقان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: با پروژه هایی که در شهرستان تکاب درحال اجرا است و با پیشرفتی که در اجرای این پروژه ها وجود دارد؛ در آینده نزدیک، میزان بهره مندی خانوار روستایی این شهرستان به 80 درصد می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: 200 روستای واقع در مناطق سخت گذر و مسیرهای کوهستانی و جنگلی این استان پارسال گازرسانی شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: پارسال بطور میانگین در هر هفته، به پنج روستا در استان کرمان گازرسانی شد و اکنون 1432 روستا در استان، از گاز طبیعی بهره مند هستند.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای کامل طرح طبقه بندی مشاغل و بیمه تکمیلی کارکنان در این شرکت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از کسب رتبه برتر شرکت گاز استان یزد از نظر میزان صرفه جویی مصرف سوخت مایع در بین شرکت های گاز استانی خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از گازدار شدن 33 صنایع مختلف در شهرستان بدره خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از مصرف 2998 میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی 12 ماهه سال گذشته در استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: یک هزار و 562 روستای کردستان قابلیت گازرسانی را دارند که از این تعداد حدود یک هزار و 402 روستای کردستان از این نعمت بهره مند شده اند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از نقش بی بدیل و تاثیر گذار رسانه ملی در فرهنگ سازی برای اصلاح الگوی مصرف و کاهش حوادث ناشی از گاز طبیعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 65 روستای استان در دست اجرا و 95 روستا نیز در مرحله انجام مناقصه است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان یزد، در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد شکل گیری و گسترش کلان شهرها و توسعه صنعت را با وجود مزایای ناشی از آن، تهدیدی جدی برای محیط زیست دانست.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تاکید کرد ؛ تکریم ارباب رجوع باید در چهارچوب قانون و مقررات باشد / رسیدگی به در خواست ها و شکایات مردمی در حداقل زمان ممکن انجام گیرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از تحویل بیش از 223میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوختCNG استان در سال1399 خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی از راه اندازی و بهره برداری کامل تلفن گویای 1594 این شرکت در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: البرزی ها در سال 1399 بیش از 5 میلیارد و 753 میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در سال گذشته با هدف صرفه جویی و مدیریت انرژی، بیش از یکهزار و 168 مورد بازرسی و پایش مصرف گاز در سطح ادارات استان ایلام انجام شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- علوی، مدیرعامل شرکت گاز اصفهان گفت: سال گذشته شاهد افزایش 20 درصدی مصف گاز در استان بودیم و این عدد به 21 میلیارد متر مکعب رسید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: در راستای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا، با پیگیری های صورت گرفته با مرکز بهداشت شهرستان زنجان؛ انجام تست کرونا از کارکنان شرکت گاز استان زنجان به صورت رَپید تست یا تست سریع انجام شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از اجرای بیش از 660 کیلومتر خط تغذیه و شبکه گازرسانی در سطح استان کردستان در سال 1399 خبر داد .
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از اجرای 350 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی و خطوط اختصاصی صنایع طی سال گذشته در این استان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از کسب رتبه برتر این شرکت، در ارزیابی سلامت نظام اداری در بین شرکت های گاز استانی و همچنین دریافت لوح تقدیر از سوی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: با بهره مندی بیش از یک هزار و 70 مشترک صنعتی طی سال گذشته ، در حال حاضر حدود 9 هزار و 670 واحد صنعتی در سطح استان مصرف کننده گاز طبیعی هستند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، اقدامات این شرکت در راستای ترویج و توسعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در جامعه دانش آموزی را تشریح کرد.