دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۰May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت گاز»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت گاز فارس از تشکیل اتاق عملیات ویژه به منظور تسریع عملیات بلوک بندی و ایزولاسیون شبکه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: گازرسانی به 169 روستای خراسان جنوبی در نیمه دوم سال گذشته از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوده که محقق شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سنندج - افشین مقصودی : مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان حجم عملیات نشت یابی در شبکه های گاز استان کردستان را بیش از21 هزار کیلومتر اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در اتاق خبر درباره روند گازرسانی به روستاهای شهرستان مهدیشهر توضیح داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در حال حاضر به طور میانگین روزانه حدود سه کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا می شود و امسال تمام روستاهای بالای 20 خانوار از گاز طبیعی بهره مند می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امسال 12 هزار و 500 زنجانی در استان به شبکه گاز کشور متصل خواهند شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رکنا:عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت: با گازرسانی به 54 روستای کوهستانی و صعب العبور گیلان در سال جاری، زمینه رونق بیش از پیش کسب و کارهای محلی و اشتغال جوانان فراهم خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز مازندران گازرسانی به واحد های تولیدی اشتغال زا از مهم ترین رسالت های این شرکت عنوان کرد.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از تحقق و دستیابی بالغ بر 127 درصد ی اهداف و برنامه های پیش بینی شده در طول سال گذشته خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت : در راستای تحقق شعار سال ،شرکت گاز لرستان تمامی ظرفیت خود را جهت گازرسانی به زیرساختهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی به کار می بندد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان با اشاره به اینکه اکنون یک هزار و 480 روستای استان از گاز طبیعی برخوردارند، گفت: سال 1401 سالی است که تمامی روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه سراسری گاز متصل شده و می توان گفت جشن اتمام گازرسانی در استان کردستان برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت گاز البرز گفت: خط انتقال جدید گاز غرب استان البرز در دو فاز اجرایی در حال اجرا بوده و در سال 1401 به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان گفت: درحال حاضر طرح خط انتقال گاز به شهرستان بندرلنگه، گازرسانی به 49 روستا و 2 شهر در دست اجرا است.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: 350 روستای بالای 20 خانوار بدون گاز در استان وجود دارد که گازرسانی به آن در دست اقدام است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در حال حاضر 11 شهرک صنعتی در این استان با 2 هزارو 464 واحد صنعتی و تولیدی از گاز طبیعی بهره مند هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۴    
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: گازرسانی به 105 روستا را در برنامه سال جاری خود قرار داده ایم که از این تعداد 55 روستا در دست اقدام بوده و برای 56 روستای دیگر پیمانکاران نیز معرفی شده اند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز با اشاره به افزایش تولید گاز کشور از افزایش روزانه 45 میلیون مترمکعب گاز خبر داد و اعلام کرد که بهره مندی شهرهای ایران از گاز طبیعی به 99 و روستاها به 89 میرسد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۹    
مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان گفت: در حال حاضر پروژه خط انتقال گاز به شهرستان بندرلنگه و 49 روستا را در دستور کار دارد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۷    
بازتاب ایلام/طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت گاز کشور؛ محمود کشاورز که پیش از این معاونت بهره برداری شرکت گاز استان ایلام را بر عهده داشت، به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب و جایگزین عباس شمس اللهی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری، قرارداد گام تکمیلی توسعه و ارتقای آنالایزور ترکیبات مرکاپتان به منظور تشخیص و آنالیز همه مواد بودارکننده بین شرکت گاز استان هرمزگان و پژوهشگاه صنعت نفت، امضا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۵    
مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان گفت: در حال حاضر پروژه خط انتقال گاز به شهرستان بندرلنگه، گازرسانی به 49 روستا و دو شهر در دست اجرا و بیش از 450 روستا و 12 شهر نیز در مرحله مطالعه، طراحی و پیمان سپاری شرکت گاز استان هرمزگان قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان تهران با اشاره به پیشرفت بالای 70 درصدی پروژه گازرسانی به 10 روستای فاقد گاز شهرستان دماوند، گفت: در تلاش هستیم این پروژه تا قبل از فصل سرما به اتمام برسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: گازرسانی به روستاهای سرپل ذهاب با 170میلیارد تومان اعتبار در چندین محور با حضور پیمانکاران مختلفی تعریف شده و پیش بینی می شود همه روستاهای این شهرستان از نعمت گاز برخوردار شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: با گاز کشی به 11 هزار واحد مسکونی درزنجان طی سال گذشته شمار بهره مندی منازل از گاز طبیعی در این استان به 406 هزار و 480 مورد افزایش یافت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: کارکنان این شرکت در بین 16 تیم دستگاههای اجرایی استان، مقام دوم طناب کشی مسابقات ورزشی جام رمضان را کسب کردند
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۸    
سید جواد حقیقت حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با کارکنان ادارات گاز شاهرود، بسطام، مجن و کلاته خیج دیدار کرد؛ در این دیدار مسائل ناحیه شاهرود مطرح و راهکارهای مناسب مورد تصمیم گیری قرار گرفت.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از برگزاری 17 هزار نفر ساعت دوره آموزشی در شرکت گاز خراسان جنوبی طی سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۸    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: کارکنان این شرکت در بین 16 تیم دستگاههای اجرایی استان، مقام دوم طناب کشی مسابقات ورزشی جام رمضان را کسب کردند
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: ضریب نفوذ گاز طبیعی در مناطق روستایی قروه بیش از 99 درصد است و این شهرستان جزو مناطق سبز گازرسانی کشور محسوب می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان تکریم ارباب رجوع و وقت گذاری برای شنیدن مشکلات مردم، تکلیف اولویت دار همکاران است و تحقق این امر، امید و رضایتمندی را در جامعه بهبود می بخشد.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۶    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای یک هزار و 639 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طی سال گذشته در استان و کسب رتبه نخست اجرای بیشترین میزان شبکه گاز در سطح شرکتهای گاز استانی برای دومین سال متوالی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
مدیرعامل شرکت گاز با بیان اینکه آماده تامین انرژی گاز طرح های بزرگ و کوچک صنعتی در این استان هستیم گفت: فرآیند اخذ انشعاب در حوزه های مختلف تسریع شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۰:۳۶    
دنیای اقتصاد - گرگان : در راستای تحقق مسوولیت اجتماعی بیش از 256 مورد ملاقات مردمی توسط مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در سال 1400 انجام شد. علی طالبی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: از ابتدای سال گذشته تا کنون پنج هزارو 260 انشعاب گاز جدید به البرز اضافه شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت : در سال 1400 ، 163 مورد پیمان استعلامی و مناقصه با مبلغ 4،711 میلیارد ریال در شرکت گاز استان لرستان منعقد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۳    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی گفت: تداوم نهضت گازرسانی به نوار مرزی استان ادامه دارد و گازرسانی به باقیمانده پاسگاه های مرزی این خطه در سال 1401 پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان از اتمام پروژه 20 اینچ ارتباطی پالایشگاه گاز سرخون و نیروگاه گازی خلیج فارس در اردبیهشت ماه سال جاری، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری که با عنوان " تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین" است اشاره کرد و گفت: شرکت گاز ایلام به عنوان توزیع کننده یکی از مهمترین اقلام سبد انرژی مردم و صنایع مستقر در استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در اتاق خبر درباره گازرسانی به روستای امامزاده عبدالله سرخه توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: پارسال 109 واحد صنعتی به شبکه گاز طبیعی متصل شد.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به 59 روستای این استان در حال اجرا است که با پایان این طرح ها شاخص برخورداری جمعیت روستایی اردبیل به 98 درصد افزایش خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه در هفته دولت و دهه فجر امسال 44 روستا در اقصی نقاط ایلام گازدار می شوند گفت:14 روستای دیگر نیز کلنگ زنی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به 59 روستای این استان در حال اجرا است که با پایان این طرح ها شاخص برخورداری جمعیت روستایی اردبیل به 98 درصد افزایش خواهد یافت.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی پروژه گازرسانی به زیلایی با حضور بهادر مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد ، سلیمیان مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری و بامیری فرماندار لردگان برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: این شرکت برنامه ریزی نموده با هدف گذاری نصب 4 هزار علمک و جذب 9 هزار مشترک جدید شهری و روستایی، این نعمت را در گستره استان در اختیار مردم قرار دهد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، علی اکبر میدان شاهی با اعلام این خبر افزود: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری با تبیین شعار سال مبنی بر اهمیت تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: اعتبار لازم برای گازرسانی به هر واحد صنعتی استان با توجه به مسافت و دوری از شبکه گاز، متفاوت است اما به طور متوسط برای یک واحد تولیدی 600 میلیون ریال هزینه می شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت:امسال گازرسانی به 725 روستا از سوی شرکت گاز استان کرمان در دست اقدام می باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از گازرسانی به 22 روستا و 2 شهر در اقصی نقاط استان ایلام خبر داد و گفت: این تعداد روستا در 8 شهرستان از توابع استان و شهرهای پهله و میمه نیز در دهلران قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: گازرسانی به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان امسال نهایی می شود.