جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۵۲Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت گاز»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان از رشد 13 درصدی گازرسانی در یکسال اخیر در شهرستان دلفان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: گاز خانگی زمستان پیش رو قطع نمی شود و در صورت مواجهه با کمبود گاز، اعمال محدودیت در گاز منازل از خطوط قرمز شرکت گاز است.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
با هدف افزایش سطح ایمنی خطوط و پایداری جریان گاز، در مرداد امسال 3 هزار و 230 کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد. گیل ابراز _ روابط عمومی گاز گیلان- حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان درخصوص بازرسی و نشت یابی از خطوط و تاسیسات گاز در استان گفت ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز گفت: برای گازرسانی به شهرک صنعتی سلسله 6 میلیارد تومان هزینه شده است . پایگاه خبری تمدن لر، مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: برای گازرسانی به شهرک صنعتی شهرستان سلسله 6 میلیارد تومان هزینه شده استبه گزارش ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان جلسه مستندسازی اموال غیرمنقول فاقد سند شرکت گاز استان با حضور دکتر شاداب فر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، گودرزی مدیرعامل شرکت گاز استان ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که هم اکنون عملیات گازرسانی به 16 روستای گناباد و بجستان در حال اجرا است گفت: با بهره برداری از این تعداد روستا ضریب بهره مندی روستاهای واجدشرایط این دو شهرستان به 100 ارتقا خواهد یافت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام شانا، علیرضا شیخی درباره ویژگی های پروژه گاز رسانی به 10 روستای آذربایجان غربی گفت: با گازرسانی به این 10 روستا، 800 خانوار از گاز طبیعی بهره مند شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: طرح گازرسانی به 18 روستای شهرستان دلفان با اعتبار بیش از 20 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۸    
با حضور استاندار لرستان، نماینده مردم الشتر و نورآباد در مجلس ، مدیرعامل شرکت گاز لرستان و مدیران شهرستانی طرح گازرسانی به شهرک صنعتی الشتر به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: 100 درصد جمعیت شهری و 98 درصد جمعیت روستایی در این استان از گاز طبیعی برخوردارند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۰۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از ارتقاء ساختار سازمانی این شرکت خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح در تشریح این خبر گفت: شرکت گاز استان کرمان به دلیل رشد فزاینده در تمام شاخص های عملکردی توانسته است یک پله ارتقاء ساختار سازمان از پایه C به Dرا کسب نماید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: خط لوله 20 اینچی خروجی ایستگاه C.G.S کمالوند خرم آباد ایمن سازی و تاب آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از در دست اقدام بودن گازرسانی به 156 روستای استان با جمعیتی معادل 3 هزار و 686 خانوار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان ضمن اشاره به جذب 6 هزار و 764 مشترک جدید تا پایان مرداد سال جاری، از افزایش تعداد مشترکین استان به 568 هزار و 462 مورد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با اشاره به اینکه استان در نقطه انتهایی شبکه گاز کشور بوده و همین عامل منجر به هدایت ناخالصی های خطوط انتقال به مبادی ورودی می شود، گفت: شرکت انتقال گاز کشور، ناخالصی های ورودی به خطوط استانی را کنترل کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 310 کیلومتر شبکه گازرسانی در نقاط شهری و روستایی استان اجرا شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: تاکنون بیش از 20 هزار کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع گاز در استان کرمان اجرا گردیده است. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: با انتخاب پیمانکار جدید، عملیات گازرسانی به 43 روستای بخش مرکزی روانسر که متوقف شده بود از سر گرفته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: باتوجه به توسعه شبکه های گازرسانی و بهره مندی روستاهای بالای 20 خانوار در شهرستان کوثر، هم اکنون ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستاهای این شهرستان بیش از 98 درصد است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
پروژه گازرسانی به 2 روستا از خوشه امام زاده ابراهیم شهرستان شفت با حضور استاندار گیلان، نماینده مردم شفت و فرماندار این شهرستان، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان و جمعی از مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح گازرسانی به 23 روستا در مناطق لوداب، بویراحمد و بخش مرکزی شهرستان مارگون در دست اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در پنج ماهه نخست سال بیش از 310 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان به شبکه سراسری گاز متصل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۵    
گروه استان ها مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: امروز گاز روستاهای جاده گلمان ارومیه و روستاهای اطراف آن شامل روستای گلمرز، تکانلو، توپراق قلعه و قسمتی از منطقه حاجی پیرلو به مدت 24 ساعت قطع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۲    
سمنان- ایرنا- علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان روز یکشنبه از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) این استان بازدید کرد و ضمن گفت و گو با خبرنگاران این رسانه، از نزدیک به فرآیند کاری خبرگزاری آشنا شد. (عکاس: علی اکبر بندری)
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از اداره گاز شهرستان قائنات از بهره مندی تمامی شهرها و روستاهای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۹    
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از انجام فرآیند واکسیناسیون کارکنان شرکت خبر داد و در این رابطه گفت:تاکنون بیش از 75 درصد کارکنان شرکت موفق به انجام واکسیناسیون کرونا شده اند. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: طرح ملّی اصلاح و بهینه سازی رایگان موتورخانه های مسکونی و اداری توسط شرکت گاز استان ایلام در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از افزایش ضریب بهره مندی خانوار استان از گاز طبیعی و پیوستن زودهنگام تمامی 11 شهرستان این استان به پویش سبز گازرسانی خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از آغاز گازرسانی به دو روستای لشکر کوه و گل انجیره در شهرستان اردستان آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان در نشستی با حضور مدیران و رؤسای واحدهای این شرکت گفت : ارزشمندترین واساسی ترین رکن هر سازمان منابع انسانی است که در صورت استفاده صحیح، به موقع وبجا از توانمندیهای این منابع ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۷    
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان، سرپرست اداره گاز منطقه یک مرکز استان گلستان منصوب گردید . به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان، درحکمی که از سویعلی طالبی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان صادر شد، سیدجواد موسوی به سمت سرپرست اداره گاز منطقه یک گرگان منصوب شد . ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: مسئولیت صحت اجرای لوله کشی داخل ساختمان و انجام تغییرات آن در حیطه وظایف شرکت گاز نیست و توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نظارت و تاُیید می شود و شرکت گاز صرفاً در راستای مسئولیت های اجتماعی در قبال شهروندان ...
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۴۷    
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: زمستان امسال هیچ محدودیت و قطعی گاز در بخش خانگی نخواهیم داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: پروژه نظرسنجی از ذینفعان شرکت گاز استان آغاز شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۴    
علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از رفع اختلاف فشار بوجود آمده بین دوایستگاه تقلیل فشار گاز 120 هزار و 50 هزار واقع در روستای کوچک آلوم شهرستان خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان گفت: یک هزار و 558 میلیون متر مکعب مصرف گاز استان همدان از ابتدای سال بوده که بیش از 703 میلیون مترمکعب را نیروگاه مصرف کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان گفت: به شهروندان هرمزگانی متقاضی دریافت انشعاب گاز، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: گازرسانی به دورافتاده ترین نقاط روستایی زمینه ساز رفاه حال عمومی در مناطق روستایی است و تاکنون جمع کل شبکه های گازرسانی شهری و روستایی در کردستان از مرز 11 هزار و 755کیلومتر گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: همزمان با هفته دولت، اهالی روستاهای کال، پا قلات در جنوبی ترین نقاط استان فارس از نعمت گاز برخوردار شدند.
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی 71درصد جمعیت روستایی شهرستان سلماس از نعمت گاز طبیعی برخوردارند علیرضا شیخی اظهار داشت: با بهره برداری از پروژه های در دست اجراکه هم اکنون درسلماس در حال اجراست و در آینده نزدیک افتتاح می شوند سلماس به شهرستان سبز از لحاظ برخورداری از گاز طبیعی در بخش روستایی و ...
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۷    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اتمام مرحله اول واکسیناسیون کارکنان این شرکت برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۳    
در راستای اجرای پروژه 70 کیلومتری گازرسانی به گلخانه های پیشوا و رفع تنگناهای گازرسانی، دو پروژه مهم با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، عباسی فرماندار پیشوا، نوش آبادی نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، از اجرای طرح بهینه سازی مصرف سوخت موتورخانه ها با هدف جلوگیری از مصرف بی رویه و اتلاف انرژی توسط این شرکت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: سه هزار و 91 اشتراک گاز رایگان طی یک سال گذشته در این استان واگذار شده است.
آوای سرحد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۱    
استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز ایران خواستار شتاب بخشی به اجرای پروژه های گاز با توجه به برنامه زمان بندی طرح ها شد. به گزارش آوای سرحد به نقل از روابط عمومی استانداری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، گفت: با بهره برداری از پروژه های هفته دولت، خانوارهای تحت پوشش گاز در استان به 99.5 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان با اشاره به روند اجرای پروژه گازرسانی گفت: 86 هزار و 244 خانوار در این استان تاکنون از گاز شهری بهره مند شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: گازهفت روستاهای شهرستان کرمانشاه فردا، 16 شهریورماه قطع می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه 23 روستا و 45 واحد صنعتی در مناطق مختلف استان ایلام به تازگی گازدار شده اند، گفت: این تعداد روستا در شهرستانهای چوار، ملکشاهی، آبدانان، هلیلان و سیروان قرار دارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: با اطلاع رسانی مناسب و استفاده گسترده مشترکین گیلانی از درگاه های خدمات غیرحضوری شرکت گاز، بیش از 880 هزار خدمت مرتبط با گاز در مرداده ماه امسال در گیلان ارائه شده است.