چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۰:۱۰Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت گاز»

شانا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از گازرسانی به 18 روستای دیگر این استان تا پایان امسال خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با اعلام کاهش رشد مصرف گاز طبیعی در استان همدان علی رغم افزایش اشتراک پذیری گاز در سال 1398 و نیمه نخست سال جاری و اتمام گاز رسانی به تمامی روستاهای واجد شرایط گاز رسانی در سطح استان و کسب عنوان اولین استان سبز کشور در سال 1397 ...
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ازپایداری گاز در روستاهای ماهنشان خبر داد و گفت: با اجرای خط لوله 6 کیلومتری آق کند- آلمالو؛ شاهد پایداری گاز در 14 روستای ماهنشان در سرمای پاییزی هستیم.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: توصیه های مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی با برنامه آموزشی شاد به همه دانش آموزان گیلان آموزش داده می شود.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شرکت گاز استان گیلان با استفاده از سیستم های نوین نشت یابی و همچنین پیمانکاران باتجربه توانسته است در آبان امسال بالغ بر 14 درصد از خطوط گاز در استان را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: طی 3 سال اخیر، در 7 جشنواره مختلف کشوری و استانی موفقیت کسب کرده ایم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۵    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: بدهی پتروشیمی ایلام به شرکت گاز 28 میلیارد تومان است اگرظرف روزهای آتی پرداخت نشود گازاین شرکت قطع خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: ثبت رکورد جدید مصرف 40 میلیون مترمکعب گاز در بخش خانگی طی یک شبانه روز، نگرانی از ادامه مصرف گاز با این روند را به دنبال دارد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سال 1399 به نام سال جهش تولید ملی نام گذاری شده، گفت: امیدوارم امسال سال شاهد گازرسانی به تمامی واحدهای صنعتی و تولیدی در سطح استان باشیم .
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از پایداری شبکه انتقال گاز در سراسر استان با وجود بارش های شدید خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به خسارات ناشی از وقوع سیل سال گذشته در استان لرستان، گفت: سیلاب گسترده در بسیاری از مناطق لرستان از جمله خرم آباد، دوره چگنی و پلدختر موجب تخریب زیرساخت های گازرسانی استان علی الخصوص خطوط تغذیه گاز در محدوده رودخانه ها و مسیل ها شده بود که به صورت موقت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از گازرسانی به 33 واحد صنعتی جزء و عمده ی استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و با بیان این که گازرسانی به 9 محور صنعتی در دستور کار قرار دارد، گفت پیش بینی می شود با گازرسانی به این صنایع، حدود 38 میلیون لیتر در مصرف فرآورده های سوختی استان صرفه جویی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: مشترکان استان در حال حاضر به طور میانگین روزانه 12 میلیون و 500 هزار مترمکعب گاز طبیعی مصرف می کنند که نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 35 درصد بیشتر است.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
در مراسم تودیع، تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید اداره گاز شهرستان شاهین شهر و میمه که با حضور جمعی از مسئولان شرکت گاز و کارکنان اداره گاز شاهین شهر و میمه برگزار شد، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: این شرکت گازرسانی ایمن و مستمر را در هر شرایطی اجرایی نموده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۸    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 402 روستا با جمعیتی بالغ بر 28 هزار و 695 خانوار در شهرستان های مرزی نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با بیان اینکه باید مرگ خاموش را در دوران کرونایی جدی بگیریم، گفت: همزمان با آغاز فصل سرما، استفاده از گاز طبیعی در شهرها و روستاهای استان بیشتر شده و همین مساله رعایت بهره مندی خانواده ها از وسایل و تجهیزات گازسوز استاندارد را دوچندان می کند.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: امسال پروژه های گازرسانی روستایی در دست اجرا، 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، گفت: زنجانی ها طی 24 ساعت گذشته بیش از هشت میلیون و 500 هزار متر مکعب گاز مصرف کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از مصرف بیش از یک میلیارد و 800 میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی هشت ماه ابتدایی سال جاری در استان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات و رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: در شهرستان مشهد حدود یک میلیون و 263 هزار مشترک از گاز طبیعی استفاده می کنند که به تنهایی از تعداد مشترکین 25 استان کشور بیشتر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، عمومی و تجاری استان از ابتدای آذر ماه تاکنون نسبت به دوره زمانی مشابه سال قبل 13 درصد افزایش یافته است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از مشترکین زنجانی خواست تا با توجه به وضعیت قرمز استان در دوران شیوع بیماری کرونا و ضرورت کاهش تردد، به ادارات گاز مراجعه نکرده و از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: به علت افت دمای هوا در این استان میزان مصرف گاز طبیعی مشترکان طی 24 ساعت گذشته به بیش از هشت میلیون و 700 هزار مترمکعب رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۰    
بوشهر - رحمانی، مدیرعامل شرکت گاز بوشهر با اشاره به مصرف بالای گاز در صنایع استان، گفت: 99 درصد گاز مصرفی تحویل صنایع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۶:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه عمده فعالیت این شرکت در سال 99 را توسعه گازرسانی به روستاها دانست و گفت: در این راستا در نیمه نخست سال جاری، 506 کیلومتر شبکه گذاری در بخش روستایی و 34 کیلومتر آن در راستای تکمیل باقی مانده شبکه های داخل شهری انجام شد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۰:۴۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: رسالت روابط عمومی ایجاد انگیزه و نشاط در کارکنان شرکت و توسعه رضایتمندی در مشترکین و ارباب رجوع است. به گزارش روابط عمومی، سید مصطفی علوی ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۸    
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه مقابله با گسترش کرونا در سطح شرکت و ادارات تابعه خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از افزایش بیش از پیش پایداری انتقال گاز در شهرستان ماهنشان با اجرای طرح ضربتیِ اجرای خط لوله 6 کیلومتری آق کند به آلمالو تا دو هفته آینده خبر داد
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از بهره مندی 219 روستای استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی تا پایان سال خبر داد و گفت: 77 درصد جمعیت روستایی استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۷    
زنجان- احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز زنجان، به آمار گازرسانی به روستاهای استان اشاره کرد و گفت: از 911 روستای دارای سکنه، 593 روستا از نعمت گاز بهره مند هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در این چند روزی که از آغاز دورکاری کارکنان ادارات استان گذشته است در مصرف گاز آنها تاثیری مشاهده نشده است در حالی که دورکاری فرصت مناسبی برای بهینه سازی مصرف است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در ادامه نهضت گازرسانی اکنون 402 روستا در چهار شهرستان مرزی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به 222 روستای دیگر این شهرستان ها در دست اجرا است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: مردم استان یزد می توانند بخش کثیری از خدمات این شرکت را از طریق سامانه اینترنتی به نشانی es.nigc-yazd.ir دریافت نمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مردم استان می توانند خدمات این شرکت را از طریق سامانه اینترنتی دریافت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۴    
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 43 روستای استان به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده و عملیات گازرسانی به 80 روستای دیگر در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: سهم گاز طبیعی در تامین سبد انرژی استان بیش از 80 درصد است که از این نظر رتبه دوم کشور را دارد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: با توجه به قرارداد شرکت ملی گاز ایران و بیمه معلم، تمام مشترکین گاز طبیعی کشور در بخش خانگی و تجاری، در برابرحوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی شامل انفجار، آتش سوزی و مسمومیت تحت پوشش بیمه قرار دارند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان از رشد بیش از 300 درصدی نصب علمک گاز در 8 ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان هرمزگان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تداوم خدمت رسانی به کلیه مشترکین با شروع فصل سرما وایام کارزار ملی مبارزه با کرونا ویروس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز چهار محال و بختیاری گفت: بیش از 100 انشعاب گاز به صورت رایگان به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل بهزیستی استان واگذار گردید.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از گازرسانی به 162 جایگاه CNG در سطح استان اصفهان خبر داد و گفت: حدود 35 جایگاه عرضه سوخت CNG در کلانشهر اصفهان قرار دارد. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از بهره برداری ایستگاه یکصد هزار مترمکعبی جدید تقلیل فشار گاز (سی جی اس) شماره 2 شهر کرمان و فاز اول خط تغذیه 16 اینچ رینگ تقویتی شهر اختیارآباد به کرمان خبر داد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از استمرار رعایت پ روتکل های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه مقابله با گسترش کرونا در سطح شرکت و ادارات تابعه خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، در رابطه با تشدید اقدامات بهداشتی به منظور مقابله با بیماری کرونا ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، دکتر میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی با اعلام خبر فوق گفت: شرکت ملی گاز ایران در راستای سیاست های کلان وزارت نفت مبنی بر بهینه سازی مصرف گاز طبیعی و کاهش هزینه ی مشترکین ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: شرکت گاز استان موفق به کسب گواهینامه مدیریت پسماند با اخذ امتیاز ممتاز در سطح دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی شد. مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر اظهار کرد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : او با بیان اینکه عملیات گازرسانی به 272 روستای دیگر در دست اجرا است، افزود: ضریب گازرسانی به خانوار های روستایی لرستان، 88.8 درصد و ضریب گازرسانی شهری 99.8 درصد است. ...
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
در دیدار استاندار هرمزگان با مشاور وزیر و نماینده وزارت نفت در طرح های گازرسانی بر پیگیری تداوم گازرسانی به شهرها و روستاهای استان هرمزگان تأکید شد. ...
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت : در استان خراسان جنوبی در بخش های صنعت و کشاورزی طی سه سال اخیر 214 میلیون لیتر در مصرف سوخت مایع استان صرفه جویی شده است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از افزایش 16 درصدی گاز طبیعی در نیروگاه های این استان در 6 ماه نخست امسال خبر داد.