چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۲۴May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سی ان جی»

روزنامه تعادل   ۶ ساعت پیش    
در سال های اخیر، موضوع مصرف سوخت و آلودگی هوا به یکی از چالش های اصلی در کشور تبدیل شده است. با توجه به افزایش روزافزون جمعیت و تعداد خودروها، نیاز به سوخت های پاک تر و بهینه تر بیش از پیش احساس می شود ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: به منظور تسریع بخشیدن در فرایند سوخت رسانی، با احداث حدود 40 جایگاه عرضه سوخت مایع و سی ان جی در سطح منطقه موافقت شده است.
کارگروه معین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری تحت نظارت ساسان تیموری مدیر شرکت از ناحیه لردگان و جایگاه های عرضه کننده سوخت مایع و سی ان جی این شهرستان بازدید کرد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، بمنظور تسریع بخشیدن در فرایند سوخت رسانی با موافقت اولیه برای احداث حدود 40 باب جایگاه سوخت مایع و سی ان جی در فارس انجام شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
در حالی که سورن پلاس توربو گازسوز، به عنوان قوی ترین خودروی ایرانی با یک بار سوخت گیری نمونه ای از فناوری استفاده از سوخت سی ان جی است. اما خودروسازان همچنان به تعهدات خود برای تولید این خودروها عمل نکرده و به تولید خودروهای پرمصرف بنزینی ادامه می دهد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۸    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
طلا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
روز گذشته پیکان وانت در جایگاه سوخت سی ان جی بندرماهشهر منفجر شد.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته پیکان وانت در جایگاه سوخت سی ان جی بندرماهشهر منفجر شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: در دولت سیزدهم نسبت به استانداردسازی 100 درصدی جایگاه های سی ان جی و احداث 4 باب جایگاه عرضه سوخت اقدام شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۱    
یک کارشناس انرژی توضیح داد: دوگانه سوز کردن خودروها و استفاده از سی ان جی در کنار بنزین می تواند کمک کننده باشد. متاسفانه در دولت قبلی شاهد بودیم که توسعه زیرساخت های سی ان جی مورد غفلت قرار گرفت. این موضوع بر شدت گرفتن موضوع ناترازی بنزین اثرگذار بود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۳    
سهیلا روزبان کشور با بحران شدید بنزین مواجه شده و شرایط هر روز نگران کننده تر می شود. ناترازی بنزین به حدود 15 میلیون لیتر رسیده و دولت برای جبران این ناترازی خود را به آب و آتش می زند. ...
نگاه کرج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱    
برگزاری دوره آموزش اپراتوری و تکنسینی سی ان جی در البرز به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز، با هماهنگی واحد سی ان جی این منطقه،”دوره آموزش اپراتوری تجهیزات دلتا” برگزار شد ...
انفجار کپسول گاز خودروی نیسان در جایگاه سی ان جی شهر اقبالیه هشت مصدوم برجا گذاشت. انفجار کپسول گاز خودروی نیسان در جایگاه سی ان جی شهر اقبالیه هشت مصدوم برجا گذاشت.
انفجار سیلندر گاز خودروی نیسان در جایگاه سی ان جی اقبالیه 6 مصدوم بر جای گذاشت.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس حوزه انرژی با بیان اینکه افزایش سهم گاز طبیعی سی ان جی (CNG) در سبد سوخت کشور می تواند به کاهش آلودگی هوا کمک کند، گفت: با استفاده از ظرفیت روزانه 20 میلیون متر مکعبی سی ان جی در کشور می توان روزانه 20 میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کردستان گفت: 91 جایگاه عرضه فراورده های نفتی و 52 جایگاه سی ان جی در سطح استان فعال است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کردستان گفت: 91 جایگاه عرضه فراورده های نفتی و 52 جایگاه سی ان جی در سطح استان فعال است.
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از احداث هفت جایگاه عرضه سوخت مایع و سی ان جی در شهرستان های جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۷    
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان ابراز کرد: در پایان سال 1402، شمارنده پمپ های 48 جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (cng) منطقه همدان درمجموع رقم بیش از 166 میلیون متر مکعبی را ثبت کردند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گاز استان البرز در نظر دارد به منظور توسعه شبکه، گاز شهری قسمتی از کرج را در روز سه شنبه 25 اردیبهشت 1403قطع نماید. این شرکت در نظر دارد نسبت به قطع گاز شهری قسمتی از کرج به آدرس صنایع واقع در شرق گرمدره، سی ان جی خیری نژاد، شرکت های اتمسفر، آریوژن، تماد، فناوری اطلاعات ...
در پایان سال 1402، شمارنده پمپ های 48 جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (cng) منطقه همدان در مجموع رقم بیش از 166 میلیون مترمکعبی را ثبت کردند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: روزانه در کشور 139 میلیون لیتر بنزین و سی ان جی مصرف می شود که 118 میلیون لیتر بنزین و 21 میلیون متر مکعب مصرف سی ان جی است. ...
روزانه 110 میلیون نفت گاز و نزدیک به 107 میلیون لیتر بنزین در کشور تولید می شود. با وجود 30 میلیون کاربری، روزانه در سطح کشور 139 میلیون لیتر مصرف سوخت داریم که شامل 118 میلیون لیتر بنزین و 21 میلیون متر مکعب سی ان جی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: روزانه در کشور 139 میلیون لیتر بنزین و سی ان جی مصرف می شود که 118 میلیون لیتر بنزین و 21 میلیون متر مکعب مصرف سی ان جی است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی گفت: روزانه در کشور 139 میلیون لیتر بنزین و سی ان جی مصرف می شود که 118 میلیون لیتر بنزین و 21 میلیون متر مکعب مصرف سی ان جی است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
این حادثه تلخ روز پنجشنبه در محله خیرآباد نسیم شهر از توابع شهرستان بهارستان، مقابل جایگاه سی ان جی به وقوع پیوست؛ مادر و فرزند 10 ساله اش در حال عبور از خط آهن بودند که ناگهان با قطار برخورد کرده و جان خود را از دست دادند. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- یک مادر و فرزند 10 ساله اش در هنگام عبور از ریل راه آهن با قطار برخورد کرده و جان خود را از دست دادند. به گزارش شفقنا از مهر، روز پنجشنبه یک مادر و فرزند 10 ساله اش که در حال عبور از محله خیرآباد نسیم شهر مقابل جایگاه سی ان جی بودند، با قطار برخورد کرده و جان خود را از دست دادند. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: هیچ گونه کمبود سوختی در جایگاه های عرضه سوخت وجود ندارد و 6 جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و سه جایگاه سی ان جی در مریوان فعالیت می کنند.
در فروردین ماه امسال 21 میلیون و550 هزار متر مکعب سی ان جی در گیلان توزیع و به مصرف خودروها رسید .
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
می توان با استفاده از ظرفیت 40 میلیون متر مکعب سی ان جی (CNG) در کشور، حدود 15 میلیون لیتر بنزین در روز را صرفه جویی کرد که عایدی حدود 4 میلیارد دلاری برای کشور دارد.
محمدرضا حصیری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم در خصوص مصرف سوخت CNG در استان گفت: با مصرف سوخت CNG به جای بنزین ، در سال 1402, روزانه 506.000 لیتر در مصرف بنزین استان قم صرفه جوئی شده است.
ناصر راشدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی ازتبدیل رایگان بیش از21400 دستگاه خودروی عمومی به سوخت سی ان جی از اول شروع این طرح در استان خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایران در دهه 80 با اتکا به CNG، تجربه موفقی در مدیریت مصرف بنزین داشت. با وجود ظرفیت های موجود، این تجربه مغفول مانده است. جایگزینی بنزین با CNG، نه تنها به کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی اقتصادی می انجامد، بلکه امنیت انرژی کشور را نیز ارتقا می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
آستارا- آتش سوزی خودروی پراید حین سوخت گیری در جایگاه سوخت سی ان جی حانبازان خوشبختانه خسارت جانی نداشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خودروی پراید که در جایگاه سوخت آستارا اقدام به سوخت گیری می کرد، دچار آتش سوزی شد، این حادثه تلفات جانی نداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۴۵    
به مناسبت هفته زمین پاک جمعی از مسئولان و دوستداران محیط زیست، بخشی از حاشیه جاده پلیس راه تا جایگاه سی ان جی رزن را از زباله پاکسازی کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 5 تبریز گفت: آسفالت رویه ضلع جنوبی بزرگراه پاسداران، حدفاصل سی ان جی تا کوی جماران توسط شهرداری منطقه اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایران- یکی از مشکلات کنونی کشور ناترازی سوخت به خصوص بنزین است که روند مصرفی آن نیز در حال افزایش است؛ در حالی که از 40 میلیون مترمکعب ظرفیت سی ان جی کشور، فقط 20 میلیون مترمکعب آن استفاده می شود و می تواند با دوگانه سوز کردن خودروها، ناترازی بنزین را روزانه 20 میلیون لیتر کاهش دهد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: میزان مصرف سوخت سی ان جی در جریان فروردین ماه سال جاری بیش از 15 میلیون متر مکعب بوده است که با احتساب این مقدار، شاهد جایگزینی 23.7 درصدی مصرف سوخت سی ان جی با بنزین موتور در سطح استان هستیم.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ،مدیر کل استاندارد استان در خصوص نظارت بر نازل های عرضه سوخت سی ان جی استان گفت: بر اساس قانون سازمان ملی استاندارد ایران، تمامی نازل های سوخت عرضه سی ان جی به صورت دوره ای تحت نظارت و آزمون دوره ای قرار می گیرند تا از نظر کمّی از هر گونه تخلف و ضرر و زیان برای مصرف کنندگان ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کرمانشاه از صرفه جویی 291 میلیون لیتر بنزین در سال گذشته خبر داد و گفت: در همین بازه زمانی هم 290 میلیون و 597 هزار مترمکعب سوخت سی ان جی در استان مصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کرمانشاه از صرفه جویی 291 میلیون لیتر بنزین در سال گذشته خبر داد و گفت: در همین بازه زمانی هم 290 میلیون و 597 هزار مترمکعب سوخت سی ان جی در استان مصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز اردبیل از تحویل بیش از 214 میلیون متر مکعب گاز طبیعی به 70 جایگاه سوخت سی ان جی استان و توزیع آن در سال 1402 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کرمانشاه با اشاره به استقبال شهروندان به استفاده از سوخت پاک و ارزان سی ان جی، گفت : روزانه 800 هزار مترمکعب سوخت سی ان جی در این استان توسط خودرو های گازسوز و دوگانه سوز مصرف می شود.
در جلسه تجزیه و تحلیل مصرف سوخت یکساله در منطقه چالوس، مصرف فرآورده های نفت سفید، نفتگاز، بنزین و سی ان جی در 12 ماهه سال 1402 در مقایسه با دوره مشابه سال 1401 مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۹    
بجنورد-ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: 100 میلیون متر مکعب گاز سی ان جی سال 1402 در استان توزیع شد که این رقم نسبت به سال ماقبل 9 درصد کاهش دارد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از مصرف 172 میلیون و یکصد و یازده هزار مترمکعب سی ان جی در سال 1402 در استان خبر داد و افزود :هم اکنون 52 جایگاه سی ان جی در استان به شهروندان خدمات ارائه می دهند
در راستای نظارت بر صحت سنجی نازل های عرضه سوخت سی ان جی با همکاری مشترک اداره کل استاندارد استان البرز و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه، تعدادی از جایگاه های این استان در ایام نوروز مورد بازدید قرار گرفتند.