دوشنبه ۲۸ بهمنساعت ۲۱:۳۹Feb 2020 17

جدیدترین‌های «سی ان جی»

همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یک جایگاه عرضه سی ان جی در ناحیه رفسنجان به بهره برداری رسید.
معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از بهره برداری اولین جایگاه سی ان جی شهرستان آبدانان با همکاری بخش خصوصی خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از افتتاح یک صدمین جایگاه عرضه بنزین، نفتگاز و سی ان جی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان خبر داد.
معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از بهره برداری اولین جایگاه سی ان جی شهرستان آبدانان با همکاری بخش خصوصی خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ما به دولت پیشنهاد کرده ایم که در راستای اصلاح قیمت بنزین، به جای آنکه پول حاصل از این طرح را به مردم بپردازد، با هدف مدیریت و بهینه سازی مصرف سوخت، با در اختیار گذاشتن سوخت رایگان برای وسایل حمل ونقل عمومی و سهمیه های مناسب برای خودروهای شخصی ...
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عصر خودرو- یک عضو شورای تولیدکنندگان مخازن سی ان جی از آغاز طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان یک میلیون و 464 هزار دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی باری و مسافری خبر داد و اعلام کرد: طبق مصوبه شورای اقتصاد این طرح با حمابت ویژه وزارت نفت و ظرف مدت دو سال به اجرا درخواهد آمد.
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز- عضو شورای تولیدکنندگان مخازن سی ان جی از آغاز طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان یک میلیون و 464 هزار دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی باری و مسافری خبر داد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۵۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای تولیدکنندگان مخازن سی ان جی از آغاز طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان یک میلیون و 464 هزار دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی باری و مسافری خبر می دهد و می گوید طبق مصوبه شورای اقتصاد این طرح با حمابت ویژه وزارت نفت و ظرف مدت دو سال به اجرا درخواهد آمد. ...
به دنبال اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و با استقبال مردم استان گیلان برای استفاده از سوخت پاک، مصرف روزانه سی ان جی به طور متوسط نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، این طرح ها شامل یک باب جایگاه سوخت 2 منظوره، مدرسه 6 کلاسه روستای نظام آباد و گازرسانی به سه روستای بخش باروق، یک باب جایگاه سی ان جی و یک واحد مرغداری در میاندوآب است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: همه خودروهای عمومی کشور تا 2 سال آینده دوگانه سوز شده و صد درصد حمل و نقل شهری بار و مسافر به سمت استفاده از سوخت سی ان جی هدایت می شود.
میزان مصرف سی ان جی بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در دی ماه سال جاری 34 درصد افزایش یافته است.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر اینکه تمرکز وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پخش بر دوگانه سوز کردن خودروها است، خبر داد: اکنون فضایی فراهم شده که تا دو سال اینده 100 درصد خودروهای حمل و نقل شهری بار و مسافر گازسوز می شوند و هیچ خودرویی وجود نخواهد داشت که از سوخت سی ان جی استفاده نکند ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس از افتتاح و بهره برداری از نه باب جایگاه عرضه سوخت مایع و سی ان جی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح استان فارس خبر داد.
چهل و هفتمین جایگاه سی ان جی استان یزد در شهرستان بهاباد به بهره برداری رسید که با احداث این جایگاه، همه ی شهرستان های استان یزد از نعمت این سوخت پاک بهره مند شدند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نفت درباره توسعه CNG گفت: قرارداد ساخت 700 هزار مخزن سی ان جی با مخزن سازان انجام شده است و فعلا هیچ قصدی برای افزایش قیمت سی ان جی نداریم.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وزیر نفت با تاکید بر اینکه قصدی برای افزایش قیمت سی ان جی نداریم، افزود: با دوگانه سوزشدن خودروها، می توان به جای بنزین سه هزار تومانی از سی ان جی 500 تومانی با همان ارزش حرارتی استفاده کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نفت:در حال حاضر تصمیمی برای افزایش قیمت سی ان جی در نظر نگرفته شده است.
سلام نو / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، بیژن نامدارزنگنه درباره سهمیه بنزین نوروز اظهار داشت: مصرف بنزین بعد از سهمیه بندی، حدود 20 میلیون لیتر در روز کاهش یافت؛ البته این میزان ممکن است در آینده کمتر شود، زیرا مردم به قیمت بنزین عادت می کنند و مصرف بنزین دوباره افزایش خواهد یافت. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر با حضور مقامات ارشد استانی، شهرستانی و نمایندگان مجلس، یک باب جایگاه سوخت دو منظوره در شهرستان خوی و یک باب جایگاه تک منظور سی ان جی در شهرستان اشنویه افتتاح شد.
چهل و نهمین جایگاه سی ان جی منطقه میاندوآب به نام مصطفی رسولی در شهرستان بوکان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۰    
بنی کریمی گفت: با سرمایه گذاری بخش خصوصی، یک باب جایگاه سی ان جی و چهار باب جایگاه سوخت مایع در فارس به مناسبت دهه فجر، مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که اشتغال 110 نفر را فراهم می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 9باب جایگاه عرضه سوخت مایع و سی ان جی در استان فارس به بهره برداری رسید.
با افتتاح وبهره برداری از 129 امین جایگاه سی ان جی، مصرف گاز طبیعی فشرده در استان فارس به یک میلیون و600 هزار متر مکعب در روز رسید .
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی از افزایش 19 درصدی مصرف سی ان جی در منطقه خراسان جنوبی خبر داد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس از افتتاح وبهره برداری از نه باب جایگاه عرضه سوخت مایع و سی ان جی به مناسبت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح استان فارس خبرداد.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۱    
مدیران نفتی پیش بینی کرده اند میزان مصرف سی ان جی در کشور در بلندمدت و با اجرای سیاست های تشویقی و حمایتی به روزانه 24 میلیون مترمکعب افزایش یابد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
احمد مجرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با بهره برداری از این 2 جایگاه، شمار جایگاه ها در سطح منطقه ارومیه (مرکز و شهرهای شمال آذربایجان غربی) به 129 باب افزایش یافت. ...
با بهره برداری از چهل و هفتمین جایگاه سی ان جی در شهرستان بهاباد همه شهرستانهای استان یزد از نعمت این سوخت پاک بهره مند شدند
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سید عیسی مهدوی روز جمعه گفت: شب گذشته در پی ورود سامانه باد گرم به این شهرستان، در 9 نقطه نظیر نارنجدول،خرجگیل، طولارود، بره پشت، 2 نقطه جوکندان، کله سرا، رستم محله، اسالم و جنب جایگاه سوخت سی ان جی آتش سوزی روی داد. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره پیام های جعلی به شرکت های بازرسی فنی و ذینفعان صنعت CNG هشدار داد.
ایران خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره پیام های جعلی به شرکت های بازرسی فنی و ذی نفعان صنعت CNG هشدار داد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک مقام مسئول با بیان اینکه با اصلاح قیمت بنزین، مصرف CNG در خودروها حدود 25 درصد افزایش یافته است، گفت: میزان مصرف روزانه از 19میلیون مترمکعب به 24.5میلیون مترمکعب افزایش یافته است. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نسبت به ارسال پیام های الکترونیکی و فعالیت سایت های جعلی در رابطه با سی ان جی به ذینفعان و جایگاهداران هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نسبت به ارسال پیام های الکترونیکی و فعالیت سایت های جعلی در رابطه با سی ان جی به ذینفعان و جایگاهداران هشدار داد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از جایگزینی روزانه 4.5 میلیون مترمکعب سی ان جی با بنزین با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور خبر داد و گفت: در دی ماه امسال به طور میانگین روزانه 24.5 میلیون مترمکعب سی ان جی در کشور توزیع شده است.
پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت (24 آبان ماه سال جاری)، مصرف سی ان جی در منطقه آبادان با رشد 27 درصدی همراه بوده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، در د ی ماه امسال قریب به 17.6 درصد مصرف سی ان جی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مصرف سی ان جی پس از سهمیه بندی بنزین از 19 میلیون مترمکعب قبل از سهمیه بندی بنزین به 25 میلیون لیتر رسید که نشان دهنده رشد 31 درصدی است.
برترین ها / عصر خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۱:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر نفت گفت: در بودجه سال 99، دولت هیچ گونه پیشنهادی برای افزایش قیمت حامل های انرژی در سال آینده نداده است. بیژن نامدار زنگنه سه شنبه شب درگفت وگویی زنده تلویزیونی اعلام کرد: این نشان می دهد که دولت برای افزایش قیمت حامل های انرژی برنامه ای ندارد. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مصرف سی ان جی پس از سهمیه بندی بنزین از 19 میلیون مترمکعب قبل از سهمیه بندی بنزین به 25 میلیون لیتر رسید که نشان دهنده رشد 31 درصدی است. ...
چهل ونهمینCNG منطقه میاندوآب به نام جایگاه سی ان جی مصطفی رسولی در شهرستان بوکان،در چهارمین روز از ایام دهه مبارک فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
این طرح ها شامل یک باب جایگاه سی ان جی، مرکز جامع سلامت و یک واحد تولیدی بود که با حضور مسوولان استانی و شهرستانی عصر امروز سه شنبه مورد بهره برداری رسید. ...
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: تعداد 52 پروژه گازرسانی روستایی، 115 طرح تولیدی صنعتی و یک جایگاه عرضه سی ان جی در دهه فجر امسال در استان ایلام به بهره برداری می رسد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس گفت: در آذر ماه امسال مصرف سی ان جی در منطقه، 26 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۸    
در ادامه تفاوت های سوخت سی ان جی و ال پی جی موضوع قابل تامل، ایمنی سوخت های گازی است. به طور معمول، خطر آتش سوزی در این نوع سوخت ها بسیار کم است. گاز سی ان جی از هوا سبک تر است و در فضا پراکنده می شود. بخار سوخت ال پی جی هم از هوا سنگین تر است و به تشکیل حوضچه در نزدیکی زمین تمایل دارد ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از رشد 20 درصدی مصرف سی ان جی در دی ماه 98 در منطقه سبزوار خبر داد.
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در مراسم تکریم و معاوفه مدیر منطقه زاهدان، توسعه جایگاه های سی ان جی در استان سیستان و بلوچستان را از اولویت های اصلی شرکت بیان کرد . ...
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت: آمارهای دریافتی حاکی از مصرف 14 میلیون و 327 هزار مترمکعب سی ان جی در دی ماه سال 98 است، در حالی که آمار مصرف این فرآورده در همین مدت در سال 97، کمتر از 12 میلیون مترمکعب بوده است . ...