دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۷:۴۳Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرسودگی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: پنجاه درصد شبکه های آب شهری استان فرسوده است، که اصلاح آن نیازمند حدود یک هزار و صد میلیارد تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آبفای منوجان گفت: آب شرب چغوکی و روستاهای مهرآباد، پورشعبان و شهرک عشایری به علت فرسودگی لوله ها قطع شده بود که امروز مشکل آنها برطرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-رئیس جمهور با بیان اینکه برخی مشکلات با مدیریت قابل حل است و کار در این دولت مدیریت جهادی می خواهد، گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت دولت است و فرسودگی پروژه ها قابل قبول نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس جمهوری با تاکید بر اهتمام دولت سیزدهم برای تکمیل طرح های نیمه تمام اولویت دار گفت: رها شدن کارهای اجرایی خسارت های جدی به دنبال داشته بطوری که موجب فرسودگی و کاهش اعتماد اجتماعی می شود.
معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه جمعیت، موتور محرکه هر منطقه ای برای توسعه است، گفت: اگر بافت فرسوده ای دچار فرسودگی جمعیتی شود، بسیار خطرناک تر از فرسودگی کالبدی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پنج شنبه شب روابط عمومی شهرداری قم، سیدمرتضی حسام نژاد با اشاره به برنامه ریزی شهرداری برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهر قم اظهار داشت: طی سال و ماه های اخیر در مجموع 170 دستگاه اتوبوس جدید خریداری و حجم بالایی از این خودروها نیز در حال نوسازی است که مشکل فرسودگی ناوگان حمل ونقل عمومی قم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: بیش از هفت کیلومتر از شبکه تغذیه روستاهای مسیر جزیره اسلامی که به دلیل ریزگردهای نمکی دچار فرسودگی شده بود، اصلاح و بازسازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۰    
بعد از چند ماه در خانه ماندن به دلیل همه گیری ویروس کرونا، خیلی از خانواده ها به خاطر وقت گذراندن بیش از اندازه باهم، دچار فرسودگی و مشکلاتی می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰    
مدیر جامعةالقرآن واحد خردسالان شهر دهدشت گفت: واحد خردسالان جامعة القرآن دهدشت به لحاظ امکانات آموزشی مورد نیاز دچار فرسودگی شده است که این کهنگی امکانات می تواند در امر آموزش قرآن آسیب زا باشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۹    
معاون آموزشی وپژوهشی سازمان نظام پزشکی گفت: نحوه توزیع نیروهای تخصصی در کشور، نبودن عدالت بین رشته ای، مهاجرت و کار کردن در سایر شغل ها از مشکلات عمده دستیاران پزشکی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: مرمت خانه تاریخی عظیم نژاد در اراک چندی پیش به تملک اداره کل در آمده است که در این مسیر با قلم مرمت رخت فرسودگی از دیوار آن زدوده می شود.
تابناک چهار محال بختیاری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۱    
35 درصد از ناوگان حمل و نقل باربری و مسافربری چهارمحال و بختیاری فرسوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
35 درصد از ناوگان حمل و نقل باربری و مسافربری چهارمحال و بختیاری فرسوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد امام جمعه مهریز با اشاره به فرسودگی محل کنونی برگزاری نماز جمعه مهریز، از بی توجهی مسئولان شهرستان به ساخت مصلی مهریز پس از چند سال کلنگ زنی انتقاد کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مرتضی حسام نژاد روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: طی ماه های اخیر در مجموع 170 دستگاه اتوبوس جدید خریداری و حجم بالایی از این خودروها نیز در حال نوسازی است مشکل فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی قم برطرف شده است. وی ابراز کرد: شهرداری قم برای پیشبرد اهداف چشم [...]
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۶    
محله حصارک 800 هزار هکتار وسعت و بیش از 500 سال قدمت دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودرو های فرسوده: به مصوبه دولت درباره تعیین مرز فرسودگی اعتراض داریم. مصوبه دیوان عدالت اداری درباره نقض الزام به اسقاط باید تغییر کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۸    
نمای ساختمان با گذشت سال ها دچار خرابی و فرسودگی خواهد شد و بسیار مهم است که از ریزش مصالح جلوگیری شود و قسمت هایی از نما که آسیب دیده، مرمت گردد و با استفاده از این کار می توان خسارت ها را به حداقل رساند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۸    
فرسودگی بافت مسکونی، یکی از مشکلات اصلی پنجمین تکه از پایتخت محسوب می شود که برخی دیگر از معضلات مانند فضاهای بی دفاع های شهری و آلودگی های بصری، زاییده و معلول آن هستند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تاکسیرانی آبدانان گفت :بیش از 60 درصد تاکسی های آبدانان فرسوده و از رده خارج هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
با ارزیابی ریسکی که توسط متخصصین این شرکت انجام شد ، خطوط لوله ورودی مخازن 16 تا 18 پایانه نفتی خارگ با توجه قدمت و فرسودگی و عمر بالا ، نیاز به تعویض و نوسازی تشخیص داده شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۲    
زندگی زیباست، اما شهادت از آن زیباتر است؛ سلامت تن زیباست، اما پرنده عشق، تن را قفسی می بیند که در باغ نهاده باشند؛ و مگر نه آنکه گردن ها را باریک آفریده اند، تا در مقتل کربلای عشق، آسانتر بریده شوند؛ و مگر نه آنکه از پسر آدم، عهدی ازلی ستانده اند که حسین را از سر خویش ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور گفت: آموزش و پرورش از طریق تعامل سازنده با سازمان نظام روانشناسی کشور برای هر مدرسه یک یا دو روانشناس و مشاور قرار دهد چراکه دانش آموزان 1.5 سال تحت فشار روانی و فرسودگی زیادی در داخل خانواده بوده و تمام آنها نیازمند غربالگری و آموزش روانشناختی هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تولید داخل کفاف نیاز بازار خودروهای سنگین را نمی دهد، گفت: کالاهای ایرانی به دلیل فرسودگی ناوگان حمل و نقل، قدرت رقابت در بازارهای جهانی را از دست داده اند.
در هفتاد و هشتمین جلسه شورای گفت وگوی استان تهران، چهار چالش تامین به موقع واردات نهاده های تولید ، تعیین سقف برای واردات کالاهای اساسی ، ابهام در نوع ارز تخصیصی به واردات کالاهای اساسی و فرسودگی ناوگان حمل و نقل به عنوان چهار گلوگاه واردات کالاهای اساسی در ماه های آینده مطرح شد و مورد بحث و بررسی ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
واقعیت انکارناپذیر این است؛ استان خوزستان دارای نخبگان، متخصصان، و مدیران تحصیل کرده ای است که می توانند استان را مدیریت کرده و به اوج برسانند. یکی از مهم ترین علت های اصلی توسعه نیافتگی ، فرسودگی زیرساخت ها، توقف و سکون و عدم رشد حقیقی و شایسته ی این دیار ، [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۶    
گروه استان ها- مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در سفر یک روزه وزیر بهداشت به این استان از مشکلات حوزه بهداشت و درمان گفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اشاره به فرسودگی شبکه آبرسانی روستای درشکفت گفت: پروژه اصلاح این روستا با کمک خیران و داوطلبین هلال احمر در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳    
بیرجند - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی، سرپرست شهرداری بیرجند و شماری دیگر از مسوولان روز چهارشنبه از بافت ناکارآمد شهر بیرجند بازدید و برای اماکنی که در اثر فرسودگی یا تخریب به محل تجمع افراد بزهکار و معتاد تبدیل شده است، تصمیم گیری کردند. عکس: حسین محمودی
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۸    
به گزارش خبر روز، یکی از مهمترین دغدغه های مردم کهن شهر ایذه آسفالت نابسامان خیابان ها و معابر شهری است، سال ها است به علت فرسودگی شبکه آبرسانی شهری آسفالت خیابان های ایذه روز خوش به خود ندیده است اما حالا و در یک ماه گذشته شهرداری ایذه توان خود را برای رفع این معضل [...]
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
براساس آیین نامه اجرایی ماده 8 قانون هوای پاک، سن فرسودگی ناوگان دیزل، اعم از اتوبوس و مینی بوس 8 سال و سن فرسودگی ناوگان گازسوز 10 سال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
30درصد واحد های آموزشی تایباد به بهسازی و بازسازی نیاز دارد.
آرمان خالقی قائم مقام خانه صنعت و معدن در گفتگو با اقتصاد نگار در خصوص وضعیت معادن کشور در دوران سخت تحریم و صادرات محصولات معدنی گفت: شرایط تحریمی فعلی معادن کشور را متاثر کرده یعنی مواد معدنی که ما به صورت خام و نیمه خام صادر می کردیم، امروز با مشکلاتی روبه روست و مواد [...] ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۰۶    
یاسوج سال هاست که از نعمت سالن سینما محروم است سالن سینمایی که تنها مکان تفریحی برای جوانان این استان بود که به دلیل فرسودگی و عدم مقاوم سازی در سال 86 تخریب شد 14 سال از تخریب این مکان می گذرد که به دلیل مشکلات فنی و شهرسازی تا کنون به بهره برداری نرسیده است. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۵    
سیال خنک کننده نیز مانند سایر قطعات و سیالات دیگر در پیشرانه نیاز به تعویض دارد. زیرا با گذشت مدت زمان مشخصی از عملکرد، کارایی خود را از دست داده و زمینه را برای خوردگی و فرسودگی قطعات هم فراهم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۵    
سینما دنا، قدیم ترین سینمای شهر یاسوج در دهه 50 متولد شد اما در سال 86 به دلیل فرسودگی تخریب شد و بعد از 14 سال هنوز به نتیجه نرسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دانشیار پژوهشکده زنان دانشگاه الزهرا با انجام یک مطالعه میزان فرسودگی والدینی و تفاوت نگرش به نقش های جنسیتی را در زنان شاغل و غیر شاغل شهر تهران مورد بررسی قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از فرسودگی 72 درصد از اتوبوس های ناوگان اتوبوسرانی تهران خبر داد و این در حالی است که تهران با کمبود 6 تا 9 هزار دستگاه اتوبوس نیز روبه رو است ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آیا واقعا ما امروز خسته تر از گذشته هستیم؟ آیا ایمیل، شبکه های اجتماعی و تلفن های هوشمند به معنای سطح بی سابقه ای از خستگی و فرسودگی است؟ به گزارش بی بی سی، فیلیپ بال، نویسنده و برنامه ساز موضوعات علمی ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
راه پله سکوی D-1 در میدان درود به علت فرسودگی بیش از حد آن به همت کارکنان واحد خدمات فنی چاه های نفت منطقه خارک تعویض و بازسازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۰۶    
فرسودگی ناوگان حمل و نقل مسافری سبب شده تا مسافران و رانندگان از وضع موجود ناراضی باشند و خودروها هم نفس های آخر خود را بکشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص فرسودگی ناوگان تاکسی و اتوبوس، دریافت تسهیلات، خرید 630 دستگاه واگن، توسعه حمل و نقل پاک و ... توضیحاتی ارائه کرد.
سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استحصال نفت و گاز ، ، فعالیت های عمرانی، فرسودگی شبکه فاضلاب و جنس خاک، از دلایل مهم فرونشست زمین در خوزستان است .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس بیمارستان امام خمینی تهران گفت: درحال حاضر مهم ترین معضل بیمارستانها، از جمله بیمارستان امام خمینی این است که شیوع کرونا باعث شده خدمات دیگری که مردم به آن احتیاج دارند، محدود شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: امکانات بهداشتی و درمانی استان قزوین شایسته و زیبنده مردم نیست و با فرسودگی بیمارستانها و کمبود تجهیزات و تخت های بیمارستانی این استان در بخش درمانی بشدت محروم است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۱    
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس؛ آپارتمان های نوساز و کلید نخورده به دلیل امکانات و نداشتن مشکلات فرسودگی و خرابی، عمدتا طرفداران بیشتری دارد و همین باعث افزایش فاصله نسبی قیمت آنها در قیاس با آپارتمان های چند سال ساخت باشد. قیمت آپارتمان کلید نخورده در شمال تهران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- فرسودگی 60 درصد ماشین آلات خط تولید واحدهای صنعتی و بنگاه های اقتصادی که مورد تایید خانه صنعت مازندران قرار گرفته است،چالش اساسی در مسیر رونق کسب و کار، ایجاد اشتغال پایدار و تولید کالای باکیفیت برای رقابت با بازارهای جهانی است که رفع این معضل در استان ، عزم جدی دولت سیزدهم را می طلبد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رئیس آبفای گچساران 30 درصد شبکه توزیع آب شرب دوگنبدان فرسوده است که اصلاح آن سالانه 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: در پایگاه های بحران تجهیزاتی نیز نظیر ماسک، چادر و... به طور مستمر آمارگیری می شود تا در صورت فرسودگی و یا انقضا جایگزین شوند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۰    
بنایی و بازسازی خانه به دلایل مختلفی انجام می شود. معمولا فرسودگی ظاهری بنا، اصلی ترین علت این امر است. دلایل دیگر مثل فرسوده شدن سازه اصلی ساختمان و یا نیاز به تغییر کاربری فضاهای مختلف خانه هم ممکن است شما را وادار به بازسازی ساختمان نماید.