شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۱۷Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیام نور»

دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۶    
دانشگاه پیام نور لیکک به گفته مسئولان به دلیل کمبود دانشجو تعطیل شد؛ موضوعی که دانشجویان را با یک بلاتکلیفی بزرگ مواجه کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۲    
شاعری از چاپ کتاب حرم داران نور ویژه شهدای مدافع حرم دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: این کتاب در کنگره 73 شهید دانشجوی دانشگاه پیام نور در یکم مهرماه رونمایی خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان خوی از کارخانه کاغذسازی بهسازان صنعت خوی بازدید کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از افتتاح مرکز تجمیعی واکسیناسیون آران و بیدگل با ظرفیت پذیرش روزانه یک هزار نفر در دانشگاه پیام نور این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۵    
مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید19 با در اختیار گذاشتن نیروهای جهادی و امکانات لجستیکی سپاه ، سالن دانشگاه پیام نور و با همکاری مرکز بهداشت و درمان و شهرداری شهرستان آران و بیدگل افتتاح شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اعظم باقری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون آران و بیدگل در سالن تربیت بدنی دانشگاه پیام نور آران و بیدگل در گفت و گو با ایرنا افزود: نزدیک به 34 درصد جامعه هدف آران و بیدگل نوبت نخست و حدود 18 درصد از جامعه هدف هم نوبت دوم واکسن کرونا را در این شهرستان دریافت کردند. ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت : مدیران و کارشناسان فعال و برتر حوزه دانشجویی دانشگاه پیام نوربا حضور ریاست دانشگاه و معاون رهنگی ،اجتماعی و دانشجویی به صورت ویدئوکنفرانس تقدیر شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی در پاسخ به نامه مطالبه گرانه دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور بیرجند اعلام کرد که نزدیک به 260 دقیقه برنامه به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) در خراسان جنوبی پخش شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۲    
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیرجند در نامه ای به مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی نسبت به پخش نشدن برنامه مناسبتی در سالروز شهادت حضرت رقیه (س) واکنش نشان داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶    
نورالدین اله دادی استادیار گروه جامعه شناسی دانشگاه پیام نور سیاستگذاری های اجتماعی و رفاهی که در قالب تامین اجتماعی نظام مند می شوند، موتور محرک توسعه ملی محسوب می شوند و میل درونی به توسعه را ایجاد و مسیرهای ناهموار توسعه را به کمک نظام اجتماعی هموار خواهند کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرهایی از تمدید ثبت نام و انتخاب واحد پیام نور تا پرداخت خلافی خودرو ها از طریق سامانه های امن را در بسته خبرهای کوتاه ببینید .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۶    
به مناسبت برگزاری کنگره 75 شهید دانشجوی دانشگاه پیام نور همزمان با هفته دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر پوستر اطلاع رسانی این کنگره منتشر شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۹    
رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: دانشگاه این استان امسال میزبان دوره بیست و پنجم مسابقات قرآن و عترت دانشگاه های پیام نور کشوراست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیر اجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین گفت: ضرورت توجه به وندالیسم به عنوان مقدمه رفتار بزهکارانه، به عنوان یک عارضه و آسیب اجتماعی که قشر وسیعی از افراد نوجوان و جوان جامعه در معرض ابتلا به آن قرار دارند یا به نوعی به آن دچار شده اند، کاملاً مشهود است ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۱    
ایکنا ارائه درس دو واحدی حفظ جزء سی قرآن در دانشگاه پیام نور را به دلیل نبود محتوایی کاربردی، خودخوان بودن و عدم دریافت توضیحات استاد از سوی دانشجو و نیز نوع پرسش های آزمون پایانی این درس، مورد نقد جدی قرار داد و در پیگیری های خود درصدد برطرف کردن این مشکلات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت که درگیری 2 نفر در بوستان پیام نور شهر همدان منجر به قتل یکی از طرفین دعوا براثر شلیک گلوله شد.
چهار رشته قرآن و هنر، تلاوت، حفظ، تفسیر قرآن حکیم در دانشگاه های خلیج فارس، پیام نور و علمی کاربردی استان بوشهر در کارگروه تخصصی قرآنی بوشهر نخستین پایتخت قرآنی ایران به تصویب رسید.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال 1400-1401 در دانشگاه پیام نور تا 26 شهریورماه تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
دانشگاه پیام نور اعلام کرد: مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال 1400-1401 در دانشگاه پیام نور تا 26 شهریورماه تمدید شد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۳    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از برگزاری نخستین دوره کارگاه آموزشی تخصصی با عنوان ضرورت آشنایی با مشاوره تحصیلی در دانشگاه پیام نور به صورت مجازی خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه پیام نور از امتناع آیت الله رئیسی نسبت به حضور نزدیکانش در مسئولیت های اجرایی کشور خبر داد. سیدعلی علم الهدی با تکذیب شایعه انتصابش به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا – رییس دانشگاه پیام نور اصفهان از میزبانی این استان برای برگزاری بیست و پنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور کشور خبر داد و گفت: اختتامیه و مرحله نهایی این رویداد، آذر امسال برگزار خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
"سیدعلی علم الهدی" رییس دانشکده الهیات و علوم انسانی دانشگاه پیام نور انتصاب خود به سمت ریاست این دانشگاه را تکذیب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۵    
رییس دانشگاه پیام نور سلماس از تخصیص 20 میلیارد ریال اعتبار برای ساختمان جدید این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس دانشکده علوم انسانی دانشگاه پیام نور از امتناع آیت الله رییسی نسبت به حضور نزدیکانش در مسئولیت های اجرایی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۰    
انجمن علمی دانشجویی حقوق و کانون دانشجویی کارآفرینی سفیر علم دانشگاه پیام نور بوکان جلسه کمپین پرونده خوانی را برگزار می کند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا: مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور انتخاب علی علم الهدی به عنوان رییس دانشگاه پیام نور را تکذیب کرد. امیرحسین بهروز رییس روابط عمومی دانشگاه پیام نور در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر انتخاب علی علم الهدی به عنوان رییس دانشگاه پیام نور اظهار داشت ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
دیده بان ایران: خبرهای رسیده حاکی از این است که سید علی علم الهدی برادر همسر سیدابراهیم رئیسی، به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور انتخاب شده است. سیدعلی علم الهدی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور و رئیس دانشکده الهیات این دانشگاه و فرزند پنجم حجت الاسلام علم الهدی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس اعلام کرد:واکسیناسیون دانشجویان مشغول به تحصیل این دانشگاه در شهرستان های فارس علیه بیماری کووید 19آغاز شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۱    
دبیر شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه پیام نور مشهد با اشاره به ظرفیت های مناسب آموزش مجازی در دانشگاه پیام نور، از نبود دستورالعمل مشخص برای برگزاری آنلاین کلاس یا امتحان در این دانشگاه انتقاد کرد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۳    
دانشجوی دکتری دانشگاه پیام نور تهران جنوب شیوه ای ابتکاری برای دفاع از پایان نامه خود انجام داد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
رئیس کرسی یونسکو در آموزش محیط زیست دانشگاه پیام نور از برگزاری دوره مدیریت سبز دانشگاهی برای اعضای هیات علمی دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه پیام نور کردستان با اشاره به آمار مناسب قبولی دانش آموختگان این دانشگاه در آزمون وکالت سال 1399، گفت: بیش از یک سوم قبول شدگان این آزمون در استان دانشجوی مراکز این دانشگاه بوده اند.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی استانهای دانشگاه پیام نور از تبدیل وضعیت دانشگاه پیام نور واحد مبارکه به مرکز خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۱    
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از دریافت دُز دوم واکسن کرون برای اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: 450 هزار دانشجوی پیام نور در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام شده اند و واکسینه شدن آنها در انتظار طرح همگانی واکسیناسیون دانشجویان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور بجنورد، دانشگاه بجنورد و دانشکده فنی دارالفنون، گروه های جهادی از پانزدهم شهریور ماه به مدت هفت روز به روستاهای زلزله زده شهرستان گرمه اعزام شدند و بازسازی برخی منازل آسیب دیده را آغاز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاد دانشگاه پیام نور مازندران گفت : مشکلات اشتغال و توسعه ای استان فقط با بهره گیری از 2مزیت و داشته طبیعی یعنی طرح های گردشگری و کشاورزی برطرف می شود و برای رسیدن به این مهم به برنامه ریزی و تخصیص اعتبار ویژه دولت سیزدهم نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سه دانشجوی نخبه دانشگاه پیام نور گیلان پس از موفقیت در المپیاد منطقه ای، به مرحله کشوری این المپیاد راه یافتند.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۳    
دبیر هیات ممیزه دانشگاه پیام نور از ارتقاهای جدید اعضای علمی از مرتبه استادیاری به دانشیاری خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۰    
شورای دبیران انجمن های علمی دانشگاه پیام نور مشهد در بیانیه ای نسبت به افزایش شهریه ثابت این دانشگاه باوجود ادامه آموزش مجازی واکنش نشان داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا بحرانی اظهار کرد: کنگره 75 شهید دانشجوی دانشگاه پیام نور در اول مهرماه و همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سروستان در مجلس با بیان اینکه بسیاری از دانشگاه ها همچون پیام نور و آزاد در زمان شیوع کرونا تعطیل بودند، گفت: دانشگاه بنگاه اقتصادی نیست و مرکز علمی است، بنابراین نباید این مراکز به بهانه اقتصاد تعطیل شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور امروز دوشنبه 15 شهریور به پایان می رسد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۲    
مراسم عزاداری ایام ماه محرم به همت هیئت زینبیون بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان در این دانشگاه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پنج جشنواره ملی فرهنگی شامل شامل بیست و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان، کارکنان و استادان، جشنواره اردوهای جهادی و کمک های مومنانه، دومین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی، جشنواره کرسی های آزاد انیدشی و مناظرات دانشجویی و جشنواره مسابقات کتابخوانی دانشگاه پیام نور ...