چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۵۵Oct 2020 28

جدیدترین‌های «پیام نور»

با مساعدت رئیس دانشگاه پیام نور لرستان یک کارگاه تولید ماسک در دانشگاه پیام نور واحد دورود راه اندازی شد.
گلستان ما   ۴ ساعت پیش    
برنامه های مختلفی جهت گرامیداشت هفته وحدت توسط دبیرخانه تقریب مذاهب دانشگاه پیام نور اجرا خواهد شد.
رییس دانشگاه پیام نور دهدشت در گفتگو با خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور همگام با سایر دانشگاه ها و نظامهای آموزش عالی در جهت ترویج علم دانش و معرفت به فرزندان این مرز و بوم گام برداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۵۲    
رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی گفت: فرآیند ثبت نام در این دانشگاه تا 10 آبان ماه ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 2460 نفر در سال جاری در دانشگاه های پیام نور استان و بدون شرکت در آزمون سراسری ثبت نام کرده اند، گفت: ثبت نام دانشجویان بدون آزمون در دانشگاه پیام نور از یکم آبان ماه لغایت 10 آبان ماه سال جاری ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۷    
ایسنا/اصفهان رییس دانشگاه پیام نور استان اصفهان از پذیرش تعداد 9298 نفر از دانشجویان ورودی 99 در دانشگاه پیام نور اصفهان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال تحصیلی 1399-1400 از امروز 6 آبان آغاز شده است.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۵    
دستورالعمل و نحوه پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور – مرکز امور بین الملل شعبه امارات اعلام شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 تعداد 146 هزار و 522 نفر پذیرفته شدند. خانم فاطمه زرین آمیزی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: 80 هزار و 250 نفر از پذیرفته شدگان را آقایان و 66 هزار و 272 نفر را خانم ها تشکیل می دهند. ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست هلال احمر اندیمشک از برگزیده شدن طرح ابتکاری رویا هیکی زاده جوان خوزستانی و دبیر کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور مرکز اندیمشک در طرح نیکنمای هلال سازمان جوانان هلال احمر خبر داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال تحصیلی 99_1400 ازامروز 6 آبان ماه آغاز و تا 13 آبان ادامه دارد.
رییس دانشگاه پیام نور دهدشت در گفتگو با خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور همگام با سایر دانشگاه ها و نظامهای آموزش عالی در جهت ترویج علم دانش و معرفت به فرزندان این مرز و بوم گام برداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: سایت LMS دانشگاه پیام نوربیش از 10 سال است که آموزش الکترونیکی 50 هزار نفر از دانشجویان را انجام می دهد و اکنون تعداد جلسات هر درسی نیز منطبق با تقویم آموزشی برگزار می شود.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور گفت؛ چابک سازی، هم افزایی و تقویت برند دانشگاه پیام نور به ویژه طی دو سال اخیر به عنوان یکی از اهداف مهم دانشگاه تلقی شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۴    
جلسه هم اندیشی در نهاد رهبری دانشگاه پیام نور با حضور مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه گیلان از آغاز ثبت نام در این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ نشست هم اندیشی مجازی عصر امروز، دوشنبه 5 آبان ماه راس ساعت 16 با بررسی موضوع با موضوع بانکداری اسلامی و چالش های آن با حضور حجت الاسلام دکتر یعقوب جمالی و دکتر حمزه شیخیانی برگزار می شود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۴۳    
فعالان بسیج دانشجویی دانشگاههای پیام نور شهرستان فلاورجان در نشستی با حجه الاسلام موسوی لارگانی، نماینده فلاورجان در مجلس به بیان مشکلات و مسائل موجود در آموزش و پرورش شهرستان و دانشگاه پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی از ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، برای اولین بار با 50 درصد از شهریه ثابت خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۰    
به گزارش عصر همدان ، مجتمع مسکونی فرهنگیان بهار از 8 آپارتمال 16 واحدی که در مجموع 128 واحد را تشکیل می دهد در خیابان مفتح و مقابل دانشگاه پیام نور قرار دارد و حدودا 512 نفر در آن ساکن هستند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور لرستان سقف یک باب منزل مسکونی در روستای سنگ تراشان را ایزوگام کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای اصلی و علی البدل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد در نوزدهمین دوره انتخابات این تشکل دانشجویی برگزیده شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور از 29 مهرماه آغاز و تا 10 آّبان ماه ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان از پذیرش حدود 9249 دانشجو با سوابق تحصیلی در نیم سال جدید خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کعبی از آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی دانشگاه پیام نور خوزستان خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند تا 10 آبان ماه با مراجعه به سیستم گلستان و تکمیل فرآیند ثبت نام سال تحصیلی خود را آغاز کنند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی ، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر شیخ الاسلامی ضمن خیر مقدم ، به بیان اهمیت نماز و لزوم تلاش مضاعف در پیشبرد اقامه این فریضه الهی در جامعه بویژه قشر دانشجو را ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۹    
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری اصفهان گفت: تحلیل مناطق شهری اصفهان بر اساس شاخص های شهر زیست پذیر (مورد مطالعه مناطق یک، سه، پنج و شش شهرداری) به عنوان پروژه پژوهشی مساله محور حوزه بهره بردار معاونت خدمات شهری توسط نیلوفر دادخواه دانشجوی دانشگاه پیام نور اصفهان مورد پژوهش قرار گرفت.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران گفت: جشنواره دانشجویی دل نوشته های من و نهج البلاغه، جهت بهره مندی دانشجویان سایر دانشگاه ها، کشوری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۲    
رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: آمار پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور اصفهان 9 هزار و 298 نفر است که بر این اساس در رتبه دوم پذیرش دانشجو در کشور قرار داریم.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: زمان ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور متعاقبا از طریق پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir اعلام خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سرپرست دانشگاه پیام نور استان مازندران از آغاز ثبت نام غیر حضوری دانشگاه پیام نور در این استان خبر داد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین جشنواره نانوی به میزانی دانشگاه پیام نور کرج به صورت مجازی برگزار شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور از 29 مهر آغاز و تا 10 آبان ادامه دارد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در فصل پاییز و زمستان توصیه می شود بیشتر از غذاهایی با مزاج گرم و تر مانند آبگوشت، سوپ سبزیجات و حلیم، آش سبزیجات که با ادویه گرم پخت می شود و در تقویت سیستم ایمنی موثر است استفاده شود. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور از تشکیل ستاد پشتیبان دانشجویان نو ورود در این دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور قزوین گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در این دانشگاه آغاز شد و تا 10 آبان ماه ادامه دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
زنگویی زاده گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور آغاز شده و تا 10 آبان ماه ادامه دارد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم طی نشستی با رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: تعامل دوسویه صنعت و دانشگاه یک ضرورت است و ظرفیت دانشگاه های استان بوشهر می توانند در خدمت توسعه صنعت قرار گیرد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامت دانشجویان، کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در سراسر کشور ضمن تشکیل ستاد پشتیبان دانشجویان نوورود، پاسخگوی مسائل و مشکلات دانشجویان خواهند بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در میانه 300 بسته ارزاق به ارزش 90 میلیون تومان در قالب کمک های مومنانه توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور میانه و حوزه بسیج کارمندی و کارگری برای توزیع بین خانواده های آسیب دیده از کرونا تهیه و توزیع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور از 29 مهر آغاز و تا 10 آبان ادامه دارد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مجازی دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور با موضوع ایجاد توانایی و قوام فرهنگی در دانشگاه با حضور حجت الاسلام نبوی مسول نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در راستای چابک سازی، هم افزایی و تسهیل ارتباط در حوزه آموزشی اداره کل برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور با ادغام دفتر برنامه ریزی آموزشی و دفتر تحصیلات تکمیلی آغار به کار کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور مراحل اخذ کالا کارت دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان معلمان را توانمند تربیت نمی کند، گفت: مدارس استعداد دانش آموزان را می کشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس دانشگاه پیام نور مهم ترین ویژگی چهارمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه پیام نور را افزودن بخش دانش آموزی به این جشنواره دانست و گفت: دانشگاه این امکان را برای دانش آموزان علاقه مند فراهم کرد که بتوانند با حضور در این جشنواره بر معلومات پژوهشی خود در زمینه فناوری نانو بیفزایند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور امروز 29 مهرماه آغاز می شود و تا 10 آبان ماه ادامه دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۷    
برنامه زمانی برگزاری دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور اعلام شد و بر اساس آن جشنواره بیست و چهارم طی بازه زمانی آبان و آذرماه برگزار می شود.