جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۵Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه گیلان»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان خطاب به دولتمردان گفت: 8 سال سفره مردم را به مذاکرات و برجام گره زدید و روز به روز سفره کارگران و کارمندان را کوچکتر کردید و امروز نیز در وین به دنبال تامین منافع انتخاباتی خود هستید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۲    
دانشگاه گیلان برای نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 دانشجوی بین الملل می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۶    
دومین دوره استارتاپ مجازی دانشجویان دانشگاه های منطقه دو کشور استان های گیلان، مازندران و گلستان از سوی مرکز مشاوره دانشگاه گیلان برگزار می شود.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۷    
میهمان این هفته گپ و گفت صمیمی ما در “شنبه ها با زنان موفق گیلانی ” عضو هیات علی دانشگاه گیلان و یکی از زنان فعال در عرصه سیاست و فرهنگ استان گیلان است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گیلان با ابراز خوشوقتی از ارتقاء جایگاه دانشگاه گیلان به گروه اول رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور گفت: رتبه بندی دانشگاه ها ابزاری برای اصلاح مسیر و حرکت در راستای توسعه علمی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۰    
آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه گیلان همزمان با ماه رمضان برگزار می شود.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از حرف تازه، دکتر رضا جمشیدی چناری دانشیار گروه عمران دانشگاه گیلان به عنوان عضو هیات تحریریه یا Editorial Board یک ژورنال تحقیقاتی بین المللی منصوب شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۵۷    
چله معرفت شناسی از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه گیلان ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۱    
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان گفت: وضعیت فعلی کشور و پیک چهارم کرونا نتیجه تصمیمات غلط و ناکارآمدی رئیس جمهور است. دولت در مدار بی تدبیری با جان مردم بازی می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۰۶    
نحوه بازگشایی مجدد خوابگاه های دانشگاه گیلان در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 دراطلاعیه ای اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه گیلان به گروه اول رتبه بندی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی کشور بر اساس جدیدترین رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ارتقاء یافت.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۵    
محمدرضا هاشملو عضو هیأت علمی گروه زبان و ادبیات عرب، دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه گیلان درگذشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۶    
مدیر گروه پژوهشی ابریشم دانشگاه گیلان گفت: محققان دانشگاه گیلان موفق به ساخت دستگاه نخ ریسی آزمایشگاهی ابریشم با هدف ارزیابی و تست الیاف شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/گیلان عضو هیات علمی گروه روانشناسی دانشگاه گیلان گفت: با ثروت بیشتر و امکانات بروزتر لزوما انسان شادتر نیست، به عبارتی وجود امکانات و تجهیزات ایجادکننده شادی پایدار نیست ولی می تواند کمک کننده باشد.
عطنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۵    
انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علّامه طباطبایٔی با همکاری انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه گیلان، نشست آنلاین مسائل نظریهٔ ادبی برگزار می کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۵    
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان، فردا، 6 فروردین، پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته گیلان سخنرانی می کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت ( پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در 24 ساعت گذشته 75بیمار مبتلا به کووید19 در بیمارستانهای گیلان بستری شدند. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ آبتین حیدرزاده گفت: 291بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند که 75 بیمار جدید شناسایی شدند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اسامی پذیرفته شدگان استعداد های درخشان دانشگاه گیلان در مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 1401-1400 اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت – ایرنا - عضو هیات علمی گروه اقتصاد و حسابداری دانشگاه گیلان با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی هستیم گفت : سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در خط مقدم جنگ اقتصادی نیاز به پشتیبانی دارند لذا این مهم باید توسط دستگاه های دولتی و حاکمیتی مورد توجه جدی قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
انجمن های علمی دانشجویی علوم دامی دانشگاه گیلان و دانشگاه تهران دوره آموزش مهارت های ضروری رایانه ای را برگزار می کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۰:۱۲    
ملارد(پانا) - در سال های اخیر چهارشنبه سوری با حرکت به سوی خشونت، تحریف و استحاله شده و از اصالت خود، فاصله گرفته است و شکل و شمایلی کارناوالی پیدا کرده که در آن جوانان خود را رها و آزاد از هر قید و بند می پندارند. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پیامی خطاب به همسر پروفسور ابوالفضل درویزه ، درگذشت این استاد برجسته دانشگاه گیلان را تسلیت گفتند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
طهماسبی با بیان اینکه پایان نامه ها در مسیر نیاز جامعه سوق داده شده است از راه اندازی مرکز نوآوری در دانشگاه گیلان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس روابط عمومی دانشگاه گیلان گفت: به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری دو هزار و 42 اصله نهال در این دانشگاه غرس شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۹    
انجمن علمی دانشجویی گرافیک دانشگاه گیلان کارگاه آموزشی تصویرسازی با محوریت طراحی و دفرماسیون کاراکتتر اسب و شخصی سازی در طراحی کاراکتر را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه گیلان گفت: هم اکنون 196 قرارداد همکاری با دستگاه های اجرایی، شرکت ها و صنایع در دست اجرا داریم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت- رئیس دانشگاه گیلان با بیان اینکه دانشگاه گیلان 196 قرارداد همکاری با دستگاه ها و شرکت ها و صنایع دارد گفت: 40 مورد از این قراردادها با بخش خصوصی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان بیست و سومین کنگره سراسری همکاری های دولت، دانشگاه و صنعت برای توسعه ملی با حضور مسئولین کشوری و استانی در دانشگاه گیلان آغاز به کار کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۱    
انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه گیلان برگزار و طی آن محمدرضا ضیاءآبادی به عنوان دبیر این تشکل دانشجویی انتخاب شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان برگزار شد که بر اساس آرای مأخوذه محمدرضا ضیاآبادی دانشجوی رشته برنامه ریزی شهری به عنوان دبیر این شورا انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه گیلان از برگزاری بیست و سومین کنگره سراسری همکاری های دولت، دانشگاه و صنعت برای توسعه ملی طی روزهای 19 و 20 ماه جاری در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
پروفسور ابوالفضل درویزه استاد تمام دانشگاه گیلان، بر اثر بیماری در گذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد : علاقمندان حداکثر تا فردا به پرتال دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه گیلان مراجعه و ثبت نام کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر تقی آزاد ارمکی روز چهارشنبه در آیین افتتاح نخستین همایش ملی خانواده و زنان در دوران کرونا در دانشگاه گیلان به صورت وبینار اظهار داشت: برگزاری این همایش در مورد خانواده و زنان در دوران کرونا است، قطعا این نشست با یک پیش فرض شروع شده که شرایط کرونا قطعا [...]
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر معصومه ابتکار روز چهارشنبه در آیین افتتاح نخستین همایش ملی خانواده و زنان در دوران کرونا در دانشگاه گیلان به صورت وبینار عنوان کرد: توجه به وضعیت زنان سرپرست خانوار و کارآفرین در شرایط کرونا از مهمترین اقداماتی است که از ابتدای همه گیری کرونا در سال 98 در این [...]
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، کیمیا تنهایی پیش از ظهر چهارشنبه در آئین افتتاحیه مجازی نخستین همایش ملی خانواده و زنان در دوران کرونا در تالار حکمت دانشگاه گیلان با بیان اینکه زنان محور خانواده محسوب می شوند، اظهار کرد: در ایام شیوع کرونا شاهد بودیم که حجم زیادی از آسیب ها متوجه زنان شد. ...
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی زنان و خانواده در دوران کرونا در دانشگاه گیلان برگزار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: عبور از پاندمی کرونا نیازمند تدابیر لازم برای حفظ سلامت جسمی و روانی خانواده است و لذا باید با آینده نگری و استفاده از تجارب جهانی سیاست های مناسب را برای ایجاد سلامت روانی، اجتماعی و فرهنگی خانواده فراهم کنیم.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
میرعسکری استاد اقتصاد دانشگاه گیلان با تاکید بر اینکه افزایش نرخ بهره بانکی هزینه تامین مالی را افزایش می دهد اذعان کرد: افزایش هزینه تامین مالی می تواند قیمت تمام شده کالا و خدمات را برای کسانی که تسهیلات دریافت می کنند در بخش تولید افزایش دهد که این مسئله به بحث تورم دامن می زند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - عضو هیات علمی گروه اقتصاد و حسابداری دانشگاه گیلان تاکید کرد: سهامداران عدالت در انتخابات هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی باید حضور پرشور و آگاهانه داشته باشند تا افرادی متخصص و کارآمد برای ایفای نقش در این شرکت ها و عملکرد بهتر آنها انتخاب شوند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
هیات امنای دانشگاه گیلان با تاسیس مرکز تحقیقات بین المللی مشترک اقلیم کاسپین که به صورت مشترک بین دانشگاه گیلان و موسسه اکولوژی و جغرافیای شینجیانگ وابسته به علوم چین ایجاد شده است موافقت اصولی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان با بیان اینکه باب اشتباهی در حال بنا شدن است و آن پیوند زدن تحولات کشوری در آن سوی مرزها با کشور ماست، گفت: اظهارنظرهایی که توسط برخی رجال سیاسی انجام می شود با واقعیت ها سازگار نیست.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموخته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه گیلان گفت: مولوی در فیه ما فیه امانت الهی را به مجاهده تعبیر کرده که موتور حرکت انسان برای کسب مقام خلافت الهی است و از امانت الهی به شناخت خدا، یقین و توحید معبود ذکر کرده است.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۱    
گزارش اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه گیلان در خصوص برنامه وبیناری خشت اول با محوریت موضوعی (نقش آموزش کارآمد در کاهش آسیبهای اجتماعی) برنامه خشت اول با محوریت (نقش آموزش کارآمد در کاهش آسیبهای اجتماعی) به صورت وبینار در دوشنبه 4 اسفند99 به مدت 90 دقیقه برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۶    
انجمن های علمی دانشجویی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه گیلان جلسه مجازی با موضوع حرفه ای شدن و حرفه ای ماندن در ورزش را برگزار می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین همایش ملی حفاظت از ماهیان بوم زاد ایران، امروز برخط در دانشگاه گیلان برگزار شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۶    
معصومه غیور، استادیار دانشگاه گیلان معتقد است: در ادبیات عامیانه گیلان، قهرمانانی از جنس جهان اساطیری که همچون قهرمان ملی و حماسی برجسته و یکتا باشند، پیدا نمی شود؛ قهرمان در ادبیات گیلان از جنس مردم بومی از طبقه عامه و فرودست جامعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه گیلان با بیان اینکه اگر بتوانیم همه اسناد مربوط به دفاع مقدس را به صورت الکترونیکی جمع آوری کنیم موفق خواهیم بود، گفت: از این شیوه باید استفاده کنیم در این صورت هر کس هر جا هست امکان بارگزاری اسناد دفاع مقدس را دارا خواهد بود و می توانیم کارهای دقیقی در ارتباط با دفاع مقدس شکل دهیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۱    
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، صبح امروز همایش ملی بررسی ابعاد مختلف دستاورد های دفاع مقدس همزمان با 13 دانشگاه کشور در دانشگاه گیلان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۲    
هدایتی از ارسال بیش از 60 مقاله به دبیرخانه همایش ملی بررسی ابعاد مختلف دستاوردهای دفاع مقدس خبر داد و گفت: دبیرخانه دائمی دستاوردهای دفاع مقدس در دانشگاه گیلان راه اندازی می شود.