دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۰۶May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه گیلان»

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی گیلان میزبان بازدید گروهی اساتید و دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه گیلان بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دوستار با تاکید بر اینکه دانشکده فنی مهندسی شرق یک امتیاز برای استان است، تصریح کرد: ما باید به این دانشکده به عنوان یک فرصت نگاه کنیم تا با تجهیز امکانات و بهبود شرایط، افق ما در آینده تبدیل شدن این دانشکده به یک دانشگاه صنعتی باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رشت- سرپرست دانشگاه گیلان با اشاره به اینکه روش شهید جمهور در امور اجرایی کشور مدل حکیمانه بود، گفت: آیت الله رییسی در دوران خدمت نمادی از مدیریت جهادی را به نمایش گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - آئین سوگواری شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور شهید عصر امروز دوشنبه در مسجد باقرالعلوم (ع) دانشگاه گیلان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست دانشگاه گیلان آیت الله رئیسی را عالم مجاهد دانست و گفت: همواره اخلاق سیاسی در مراودات و گفتگوها را رعایت می کرد و اعتقاد داشت باید آداب و اخلاق اسلامی را در فعالیت های سیاسی در اولویت قرار داد.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رشت – استاندار گیلان با اشاره به اینکه نخبگان به شخصیت پردازی شهید آیت الله رییسی بپردازند، گفت: عدالت گستری و توجه به محرومان از ویژگی های بارز سید شهیدان خدمت بود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۱    
به مناسبت شهادت رئیس جمهور کشورمان آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان وی، مراسم سوگواری دانشگاهیان گیلان با سخنرانی اسدالله عباسی استاندار گیلان در مسجد باقرالعلوم دانشگاه گیلان برگزار شد
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان، با بیان اینکه بسیاری از عملکردهای رئیس جمهور در فضای نامتعادل مجازی و رسانه ای دشمنان ناگفته مانده است، گفت: شهادت پاداش آیت الله رئیسی است. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، به مناسبت شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی، حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه مراسمی با حضور اساتید و دانشجویان همراه با سخنرانی دکتر عباسی استاندار گیلان و مداحی ذاکران اهل بیت (ع) در دانشگاه گیلان برگزار می شود. ...
پویشگران گیل   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
امیدوارم خداوند متعال روح ملکوتی شهید آیت الله رییسی و یاران شهیدش را بر خوان کرامت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام مهمان فرماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طرح پژوهشی روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان، طرح برتر کشوری انتخاب و تجلیل شد.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۵    
با حضور مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مراسم اختتامیه جشنواره دانشگاهی حرکت در دانشگاه گیلان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست دانشگاه گفت: نخستین گفتاورد ملی نخبگان در پهنه خزر با شعار نخبگان؛ حکمرانی دانش بنیان به میزبانی دانشگاه گیلان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- اولین گفتاورد ملی نخبگان در پهنه خزر با شعار نخبگان؛ حکمرانی دانش بنیان به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۸    
در پانزدهمین سالگرد ارتحال عالم ربانی آیت الله بهجت فومنی(ره) از کتاب "بهجت طوبی" به قلم حمید پورعیسی چافجیری عضو هیات علمی دانشگاه گیلان رونمایی گردید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان گفت: در دنیایی که جنگ ها از نوع سخت به سمت جنگ نرم و رسانه ای حرکت کردند، وظیفه و اهمیت روابط عمومی ها و رسانه ها در راستای اقناع سازی مخاطب و تبیین اقداماتی که در سطح دستگاه ها رخ می دهد بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
طرح پژوهشی سعید رهسپار، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان پس از داوری هیات داوران جشنواره، به عنوان طرح پژوهشی برتر کشور در حوزه آموزش عالی انتخاب شد که با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره، مورد تقدیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۳    
خردسرای فردوسی گیلان با همکاری پژوهشکده گیلان شناسی و انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه گیلان ، همایش نکوداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی را برگزار می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت- علی اکبری دانشجوی دانشگاه گیلان در سیزدهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه های کشور مقام اول جشنواره تیتر 13 را کسب کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۷    
سرپرست دانشگاه گیلان با بیان اینکه دولت سیزدهم همراه و همگام با نظام است آن را سختکوش و مظلوم دانست وگفت:دولت در حال پیاده سازی منویات جامعه است، اما گفتمان دولت در جامعه ترویج نمی شود.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه گیلان گفت: هفته گذشته مرحله نخست کنکور برگزار شد، آمار شرکت کنندگان نشان می دهد میل و انگیزه تحصیل در رشته های علوم پایه و فنی و مهندسی در استان رو به کاهش است. این هشداری است که چرا گرایش جوانان به تحصیل در رشته های علوم پایه و فنی، بخصوص ریاضی کاهش پیدا کرده است. ...
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: باید برخی تصمیم گیری های استان را به دانشگاه بسپاریم، طرح و پیشنهاد در راستای مهارت افزایی دانشجویان باید از پژوهش های دانشگاهیان باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رشت- سرپرست دانشگاه گیلان گفت: گرایش جوانان به رشته های علوم پایه و فنی مهندسی در حال کاهش بوده و این یک زنگ خطر برای ما است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه گیلان گفت: از اولویت دانشگاه های گیلان برنامه ریزی برای افزایش کیفیت آموزشی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست دانشگاه گیلان گفت: هفته گذشته مرحله نخست کنکور برگزار شد، آمار شرکت کنندگان نشان می دهد میل و انگیزه تحصیل در رشته های علوم پایه و فنی و مهندسی در استان رو به کاهش است. این هشداری است که چرا گرایش جوانان به تحصیل در رشته های علوم پایه و فنی، بخصوص ریاضی کاهش پیدا کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در آئین اختتامیه دومین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری شهید آوینی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر که در دانشگاه شیراز برگزار شد، پرچم میزبانی از سومین جشنواره سراسری قرآنی، فرهنگی و هنری شهید آوینی به دانشگاه گیلان سپرده شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه گیلان میزبان نماینده رشت و خمام در دوازدهمین دوره مجلس بود که در این نشست در ارتباط با زمینه های مختلف استفاده از ظرفیت های نمایندگان در راستای توسعه دانشگاه و مرجعیت دانشگاه در مسائل مختلف استان و کشور بحث و تبادل نظر شد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رضا علیزاده، استاد جامعه شناسی دانشگاه گیلان می گوید محیط زیست هم باعث دفع مهاجران از مبدا و هم دلیل جذابیت استان های شمالی است. او می گوید ظرفیت زیست محیطی این استان ها برای این همه مهاجرت کافی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رشت- سرپرست دانشگاه گیلان در پی دستگیری صدها دانشجوی حامی فلسطین به 38 نفر از روسای دانشگاه های آمریکا نامه ای ارسال کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تجمع حمایتی دانشگاهیان دانشگاه گیلان از خیزش دانشگاهیان آمریکایی از قاب شبکه استانی و سراسری به طور زنده پخش شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اساتید و دانشجویان دانشگاه گیلان روز یکشنبه 9 اردیبهشت پس از اقامه نماز ظهر و عصر در حمایت از جنبش جهانی همبستگی با غزه در مسجد باقرالعلوم (ع) مقابل ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۷    
500 نفر از دانشجویان، مسئولان و اساتید دانشگاه گیلان در حمایت از جنبش دانشجویی دانشگاه های آمریکایی و اروپایی در محکومیت جنایات رژیم جعلی اسرائیل تجمع کردند.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت- همزمان با گسترش جنبش دانشجویی در دانشگاه های آمریکا و اروپا دانشجویان دانشگاه های گیلان در حمایت از این حرکت تجمع برگزار کردند. به گزارش خبرنگار مهر ، همزمان با گسترش جنبش دانشجویی در دانشگاه های آمریکا و اروپا ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - دانشجویان و استادان دانشگاه گیلان امروز (یکشنبه) در اعلام همبستگی با خیزش دانشجویان آمریکا و اروپا در حمایت از مردم مظلوم فلسطین تجمع کردند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، اساتید و دانشجویان دانشگاه گیلان روز یکشنبه 9 اردیبهشت پس از اقامه نماز ظهر و عصر در حمایت از جنبش جهانی همبستگی با غزه در مسجد باقرالعلوم (ع) مقابل مزار پنج شهید گمنام تجمع کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
500 نفر از دانشجویان، مسئولان و اساتید دانشگاه گیلان در حمایت از جنبش دانشجویی دانشگاه های آمریکایی و اروپایی در محکومیت جنایات رژیم جعلی اسرائیل تجمع کردند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، اعتراضات دانشجویان آمریکا در حمایت از غزه در برنامه دریچه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. در پی اعتراضات دانشگاهی دانشجویان و اساتید دانشگاه در نیویورک آمریکا نسبت به جنایات صهیونیستها در غزه برنامه دریچه رادیو گیلان با دعوت از دکتر هدایتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در برگزاری کنکورهای سراسری گفت: بیش از 11 هزار گیلانی در گروه آزمایشی علوم تجربی با هم رقابت کردند.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس بسیج اساتید کشور با تأکید بر اینکه بسیج اساتید محور اتحاد، همدلی و هم افزایی بین اساتید در دانشگاه ها باشد، گفت: افتخار بسیج اساتید این است که چتری برای همه اساتیدی که دل در گروی پیشرفت و توسعه کشور دارند، باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه گیلان از برگزاری نوبت اول آزمون کنکور سراسری سال 1403 امروز و فردا(6 و 7 اردیبهشت ماه) با حضور 27 هزار و 800 داوطلب در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس دانشگاه گیلان با بیان اینکه بسیج اساتید باید کارکرد متفاوتی در جهاد تبیین داشته باشد، گفت: مهمترین مسئله این است که بسیج اساتید باید در بیرون و داخل دانشگاه چاره اندیشی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در برگزاری آزمون های سراسری، گفت: بیش از 11 هزار داوطلب گیلانی در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح امروز با یکدیگر رقابت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نوبت اول آزمون سراسری 1403، صبح پنجشنبه (6 اردیبهشت 1403) در دو گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، و علوم انسانی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه گیلان برگزار شد. مخاطب گرامی؛ برای دیدن تصاویر بیشتر و دریافت فایل با کیفیت عکس ها می توانید به آژانس عکس ایرنا مراجعه کنید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - نماینده تمام اختیار دانشگاه گیلان در برگزاری آزمون ها گفت: 27 هزار و 801 داوطلب در این استان برای شرکت در آزمون سراسری نوبت نخست سال 1403 نامنویسی کرده اند.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۲    
دانشگاه گیلان از اساتید، محققان و دانشجویان حوزه هنر و علوم انسانی دعوت به عمل می آورد تا مقالات علمی خود را به آدرس نشریه ارسال نمایند. مطالعات میان رشته ای، رویکردی است که بیانگر تعامل و پیوند میان دانش ها ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گیلان و به نقل از دانشگاه گیلان، دانشگاه گیلان در نظر دارد کارگاه کاربرد مدلهای ریاضی در هواشناسی را در تاریخهای 12 و 13 اردیبهشت ماه سال1403 و با هدف آشنایی کارشناسان محترم دستگاه های اجرایی مرتبط با مدل بندی های ریاضی قابل استفاده در علوم هواشناسی ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در روز 29 فروردین 1357 در صفحه اول خود به موضوعاتی از جمله: - ملاقات مخفیانه برژنف با رهبران چین - همه بانک ها وام مسکن می دهند - ضوابط جدید پرداخت سرقفلی - نیروی پایداری 6 مخالف را دستگیر کرد - محاکمه قتل مهدی فردا آغاز می شود - دانشگاه گیلان دکترای مهندسی می دهد
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۳    
ایسنا/گیلان سرپرست دانشگاه گیلان، با بیان اینکه مهارت آموزی دانشگاهیان به کمک ورود به صنعت ایجاد می شود، گفت: ما باید پای صنعت را در دانشگاه باز کنیم و دانشجویان و اعضای هیئت علمی را روانه صنعت کنیم. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست سرپرست جدید دانشگاه با اعضای هیأت رئیسه و روسای دانشکده های دانشگاه در اتاق شورای حوزه ریاست برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمد دوستار سرپرست دانشگاه گیلان در نشست با اعضای هیأت رئیسه و روسای دانشکده های دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش های رییس سابق دانشگاه ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست دانشگاه گیلان را منصوب کرد.