پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۱۰Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

سازمان بنادر و دریانوردی (pmo.ir)

  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
توافقنامه همکاری سه جانبه وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر صفایی ؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی را به تمامی آتش نشانان کشور و کارکنان آتش نشانی و خدمات ایمنی بنادر تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: مطالعات طرح جامع بنادر بازرگانی این استان برای توسعه آینده بنادر طبق مطالعات بازار و پیش بینی رشد اقتصادی برای افق 1404 انجام و نهایی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی کشورمان از تفاهم با وزیر حمل ونقل قطر برای ایجاد دفتر مشترک میان دو کشور با هدف توسعه روابط حمل ونقل و رفع آنی مشکلات در این حوزه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
اولین نشست تخصصی بررسی حوادث ترافیک بندری و ناشی از کار، با حضور معاون اموربندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی و با تاکید بر رویکرد "کنترل ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس و برگزاری رژه موتوری نیروهای مسلح در بلوار ساحلی استان هرمزگان، خدمات دریایی در بندر شهید حقانی فردا پنج شنبه 31 شهریور پس از پایان رژه و از ساعت 11صبح انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با احداث خطوط ریلی جدید به طول بیش از 760 متر توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی دسترسی لازم جهت اتصال ترمینال اختصاصی نگهداری کالا با ظرفیت 70 هزار تن کالا به شبکه ریلی کشور فراهم گردید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد ، روند فعالیت خطوط لاینر منظم کانتینری در دریای خزر را بسیار مطلوب توصیف کرد و گفت: در صورت استقبال صاحبان کالا ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به خانواده معظم شهدا ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ سیاست های کلان برنامه هفتم از سوی رهبر معظم انقلاب ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از جابجایی بیش از یک میلیون مسافر و گردشگر در پایانه های مسافری شرق هرمزگان تا نیمه شهریورماه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: بندرامیرآباد در راستای حفظ و صیانت از تجهیزات استراتژیک سازمان بنادر و دریانوردی با بهره گیری از توان متخصصان داخلی توانسته از آغاز ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از راه اندازی 4 دستگاه ناوتکس برای شناورهای خدماتی بندرامیرآباد با هدف افزایش ایمنی حمل و نقل و جلوگیری از خطرات احتمالی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری تاکنون 34 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در اسکله های بندر شهید رجایی پهلو گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
پیشکسوت حوزه دریایی کشور با اشاره به اینکه چالش نوسازی شناورهای تجاری، طی 10 سال آینده گریبانگیر اقتصاد ایران خواهد شد ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مانور مقابله با آلودگی نفتی رودخانه و اطفاء حریق نفتکش با مشارکت بندرامیرآباد در رودخانه نمک آبرود چالوس با موفقیت برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ما آماده هستیم برای توسعه کیفی بنادر آبادان همکاری لازم را داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
روزانه 120 تن شیشه از بندر خرمشهر به کویت صادر می شود که این امر ارزآوری 250هزار دلاری برای هر شناور را رقم زده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان آخرین وضعیت راه اندازی خطوط کشتیرانی منظم کانتینری در دریای خزر را تشریح کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، ساخت شناور و توسعه ناوگان حمل ونقل دریایی کشور را یک الزام قطعی دانست و گفت: شرکت های دانش بنیان ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۳    
علی اکبر صفایی معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش را به تمامی عاشقان، دوستداران و رهپویان حضرت امام حسین (ع) تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات تجار در حوزه دریایی و بندری و فرایندهای گمرکی با حضور مدیران اقتصادی بوشهر، تجار، مالکان شناورها و شرکت های کشتیرانی در اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳    
یک فروند بارج توسط نیروی عملیاتی و یدک کش بندر آبادان در اسکله شماره 7 شرکت پالایش نفت آبادان پهلو داده شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شناور پرستو 110 در محل اسکله خانیان خرمشهر دچار حادثه کجی(LIST) شد و با ورود نیروهای بندر خرمشهر عملیات نجات با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان باهدف هم افزایی با دستگاه های اجرایی استان برای پشتیبانی از جریان پرشور حرکت زائران اربعین حسینی، با بسیج امکانات و توانایی ها ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه در پی تمهیدات دولت سیزدهم ، ترانزیت کالا از بنادر شمالی، رشد 177 درصدی داشته است ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
امروز و با حضور علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از 6 پروژه عمرانی مجتمع بندری انزلی با اعتباری بالغ بر 149 میلیارد تومان بهره برداری می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از پروژه های زیرساختی بندر گردشگری چمخاله بازدید کرد و گفت: ضرورت دارد بخش خصوصی برای در روبناهای بندر چمخاله سرمایه گذاری کند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
با اقدام سریع تیم جست و جو و نجات اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان عملیات امداد پزشکی مصدوم عارضه قلبی صورت گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
55 فروند بویه پلی اتیلن تولید متخصصان داخلی در آبراه های بنادر بوشهر نصب می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۱   + ۶۷ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای درخصوص آخرین وضعیت محموله توقیف شده 2 فروند کشتی تانکر Delta Poseidon و Prudent Warrior، و خدمه آنها توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از تشکیل کارگروه برنامه هفتم توسعه در این سازمان با هدف تدوین یک سند جامع با همفکری ارگان های دریایی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
با حضور علی اکبر صفایی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرو دریانوردی، 6 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 149 میلیارد تومان فردا چهارشنبه 23 شهریور ماه در مجتمع بندری انزلی به بهره برداری ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
55 فروند بویه پلی اتیلن به همراه متعلقات پس از طراحی و ساخت توسط شرکت های دانش بنیان داخلی، تحت نظارت اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان، تحویل بندر بوشهر شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیربنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از اجرای موفق ممیزی و بررسی میدانی و اسنادی تجهیزات و پورت اپراتوری در بندر شهید باهنر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: صادرات محصولات کشاورزی از بندرخرمشهر به مقصد کویت مجددا سیر افزایشی به خود گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در نیمه نخست امسال 38 مورد آلودگی نفتی در آب های استان رخ داده که در آخرین مورد، سواحل مناطق جنوبی استان تحت تاثیر عملیات نفتی کشورهای همسایه آلوده شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در بند 11 سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه که از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شد، بر اجرایی سازی مزیت های دریا، سواحل، بنادر و آب های مرزی تاکید شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با مدیرعامل منطقه آزاد انزلی بر توسعه همکاری های دوجانبه تاکید شد و تشکیل کارگروه مشترک جهت تهیه طرح جامع دو بندر انزلی و کاسپین در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با تاکید بر اینکه ایجاد و توسعه زیرساخت های بنادر هرمزگان با هدف ارتقاء کیفی و ایمنی مسافری و گردشگری دریایی در دستور کار است، گفت: توسعه بنادر مسافری شهید حقانی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: در پنج ماهه نخست امسال ترانزیت خارجی در بندر بوشهر نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 200 درصدی داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی دو هفته گذشته هشت فروند انواع شناور در سرسره تعمیراتی بندر شهیدرجایی داکینگ و به آب اندازی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
با حضور تیم مقابله با آلودگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، سواحل سیراف از لکه های نفتی پاکسازی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در راستای سفر شهرستانی استاندار به تنکابن، پای درد دل مردم و مسئولان روستای توساکتی نشست.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
یک فروند کشتی حامل60 هزار تن ذرت در بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مجید علی نازی عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ، نوراله عباسی به سمت سرپرست بنادر و دریانوردی استان گلستان معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اقدامات سازمان بنادر و دریایی بر اساس طرح تحول صنایع دریایی را ارزشمند دانست و گفت: حاکمیت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکیدبر اینکه حمل ونقل دریایی کشور نیازمند به روزسانی و بهره مندی از شناورهای مدرن است ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: به منظور تمر کز زدایی و تکریم مالکان و بهره برداران کشتی ها و کاهش مراجعات حضوری و حذف بروکراسی های زمان بر ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه باید اقدامات ترکیبی برای کاهش نرخ بیکاری هرمزگان انجام شود، تقویت بنادر کوچک را در ایجاد اشتغال جوانان امری ضروری دانست.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه احداث اسکله 90 متری در بندر محمدعامری (شهرستان تنگستان) به 70 درصد رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
با ورود یک فروند کشتی 100 هزارتنی حامل گندم در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) به فوریت عملیات تخلیه آن در شرایط ایمن به منظور تسریع در روند ارسال کالاهای اساسی به مبادی مصرف آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اجلاس جست وجو و تجارت دریایی اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (IORA) با حضور نمایندگان سازمان بنادر از ادارت توافقنامه های بین المللی و امور دریایی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون مهندسی عمران هرمزگان گفت: پس اتمام تعمیرات اساسی پنج باب انبار براساس استانداردهای روز در بندر شهید رجایی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: بعد از چندسال وقفه، ترانزیت خودرو از مبدا کشور امارات از طریق این بندر به مقصد کشورهای آسیای میانه و عراق آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۱    
به دنبال تغییر ساعات کاری کارگران عملیات منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) در فصل گرم تابستان ضمن ارتقاء سطح سلامت و بهداشت شغلی پرسنل، بهره وری عملکرد کارکنان در شیفت های کاری افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مسئولان بندر آبادان و شرکت پالایش نفت آبادان به منظور بررسی زیر ساخت های صادرات مواد نفتی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مهم ترین اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه توسعه همکاری های بین المللی و ارتقاء جایگاه حمل ونقل دریایی و همچنین ارتقای فناوری اطلاعات و ارتباطات دریایی و بندری اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق صنعت و تجارت جمهوری داغستان با مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با هدف ارتقای همکاری های دوجانبه دیدار کردند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در کنار صادرات محصولات و تولیدات داخلی به بازارهای مصرف دنیا، سال ها است صادرات خدمات فنی، حرفه ای و تخصصی به سایر کشورها ارائه می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از افزایش چشمگیر بار ترافیکی کالاهای صادراتی از مسیر دریایی بندر خرمشهر به کشور عراق خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، احداث مخازن نگه داری فرآورده های نفتی، احداث پایانه خدمات کانتینری و کالای کانتینری ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مانور عملیاتی اطفاء حریق در پایانه نفتی با هدف ارتقاء ضریب ایمنی در فرآیند انبارش، تخلیه و بارگیری فرآورده های نفتی و آمادگی نیروهای عملیاتی در مقابله با بروز شرایط اضطراری برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس فراکسیون توسعه اقتصاد دریامحور مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح مزیت های توسعه ناوگان حمل ونقل دریایی، گفت: بنادر شمالی و جنوبی کشور باید به شناورهای مدرن تجهیز شوند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر بندر شهید باهنر و شرق هرمزگان اعلام کرد: خبر آتش سوزی چهار فروند لنج صیادی در بندرگاه سیریک این آتش سوزی هیچ گونه خسارت جانی به دنبال نداشته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با حکم علی اکبر صفایی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، نورالله عباسی به سمت سرپرست اداره بنادر و دریانوردی استان گلستان منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان اعلام کرد: با پذیرش 674 فروند شناور در بندرامام خمینی(ره) تا پایان مرداد ماه سال جاری در مجموع 19 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
عملیات تخلیه سه فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، در این مانور کشتی تانکر فرضی در لنگرگاه در حال انجام عملیات شستشوی مخازن سوخت کارگو بوده که به دلیل کاهش سطح inert gas ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمل ونقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به عقب ماندگی ناوگان حمل ونقل دریایی کشور نسبت به رقبا و همسایگان، خواستار توجه ویژه دولت به توسعه ناوگان حمل نقل دریایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۰   + ۱۰۵ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور سرلشکر باقری، شناور گشتی رزمی شهید قاسم سلیمانی، شناور تندرو کلاس موشک انداز شهید روحی و شناور تندرو موشک انداز شهید دارا، به تجهیزات سازمان رزم نیروی دریایی سپاه الحاق شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوری از موفقیت یک شرکت دانش بنیان ایرانی در دریافت تاییدیه دستگاه پردازش آب توازن کشتی ها توسط کمیته تخصصی GESAMP سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) ) خبر ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اهم اقدامات و عملکرد 3 ماهه سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه ارتقای ایمنی و امنیت دریایی و بندری و نیز حفظ محیط زیست دریایی اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
هشت طرح بندری و دریایی با اعتباری بالغ بر سه هزار و 459 میلیون ریال با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
هشت طرح بندری و دریایی با اعتباری بالغ بر سه هزار و 459 میلیون ریال با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنآوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: تدوین شاخص های کلیدی عملکرد (Key Performance Indicator) در راستای ارتقای بهره وری و عملکرد دریایی و بندری پایان یافت و در ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۰    
رئیس اداره ایمنی و آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: دوره آموزشی رفتارشناسی آتش سوزی و آبرسانی بنادر در بوشهر با مدرسی ناصر رهبر (افسر آتش نشانی تهران) آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۰    
مانور اطفاء حریق جامدات قابل اشتعال در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی، از ارزیابی عملکرد بنادر بازرگانی در حوزهHSE بر اساس شاخص های استاندارد و رتبه بندی بنادر کشور در امور ایمنی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
با تأمین لوله های شش کیلومتر پایانی پروژه گازرسانی به مجتمع بندری امام خمینی(ره) پیشرفت کلی این پروژه به 83 درصد رسیده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از شروع فعالیت مجدد صادرات گاز مایع از بندر شهید باهنر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران اعلام کرد: راه دسترسی مستقیم بندر نوشهر تاکنون 75درصد پیشرفت فیزیکی با اعتبار کل720 میلیارد تومان تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید .
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در حکمی"مرتضی سالاری سردری" را به عنوان سرپرست مدیریت بنادر و دریانوردی لنگه و غرب هرمزگان منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه 2 ماموریت ویژه و مهم در دوره جدید مدیریت بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان باید مدنظر قرار گیرد ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 4 هزار ساعت خدمات دریایی ایمن در قالب 1500 مورد عملیات به همت بخش دریایی مجتمع بندری امام خمینی(ره) به کشتی های تانکر حامل مواد شیمیایی و گازی متردد به اسکله های تأسیسات پتروشیمی همجوار بدون ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تعمیر شناورهای مسافری درکشتی سازی های داخلی و الحاق آنها به چرخه خدمات قبل از اوج سفر دریایی مورد توجه بوده از این رو با هماهنگی کارگاه های ساخت و تعمیر شناورهای ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
باحکم معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، قاسم عسکری نسب به سمت مدیرکل بنادر ودریانوردی استان سیستان وبلوچستان منصوب شد .
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان خردادماه سال 1401 اقدامات ویژه و متفاوتی را در حوزه توسعه ناوگان تجاری و مسافری و نیز توسعه و تسهیل خدمات دریایی و بندری، مدنظر قرار داده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
با حکم علی اکبر صفایی، معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، عادل دریس به سمت مدیرکل امور بندری این سازمان منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۳:۰۰    
با حضور به موقع تیم امداد دریایی عملیات امدادرسانی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر به خدمه مصدوم شناور سی مستر با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اسکله شماره 14 بندر بوشهر از آلودگی نفتی نشتی از شناور پهلوگرفته پاک سازی شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر های نظارتی خود به استان ها با حضور در بوشهر از مجتمع بندری نگین بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از آمادگی این سازمان جهت پرداخت تسهیلات به موسسات دریانوردی ازمحل وجوه اداره شده با هدف تقویت زیرساخت های آموزشی خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهیدرجایی در سطح وزارت راه و شهرسازی، حائز رتبه برتر شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر حمایت این سازمان از طرح های بومی و داخلی در حوزه دریایی، از پذیرش طرح یک شرکت دانش بنیان برای آب توازن کشتی ها خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بدنه یک فروند لنج سانحه دیده به عنوان یک خطر بالقوه در یکی از پرترافیک ترین مناطق دریایی منطقه با کمک مرکز جستجو نجات دریایی بندر امام(ره) مهار و پس از 72 ساعت عملیات مستمر به بندر منتقل شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۹    
اولین نشست مسئولین حوزه فرهنگی بنادر کشور با حضور مشاور مدیرعامل و مسئول حوزه فرهنگی سازمان بنادر و معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به میزبانی این اداره کل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه مطالعات مهندسی ارزش پروژه های بندر دیلم شامل احداث موج شکن، احداث دیوار پیرامونی، لایروبی حوضچه و احداث دایک استحصالی، با حضور رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
تا ابتدای شهریور سال جاری میزان ، موجودی کالاهای کانتینری در بنادر کشور معادل 102 هزار و 764 TEU، موجودی کالاهای غیرکانتینری 7 میلیون و 458 هزار و 366 تن و موجودی کالاهای اساسی معادل 3 میلیون و 733 ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آخرین روز از هفته دولت عملیات اجرایی 2 شامل پروژه احداث محوطه بارانداز و پست اسکله رمپ جهت پهلوگیری شناور لندینگ گرافت در کنگان آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...