دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۳:۵۹May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزمون سراسری»

شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، از شرکت 259 نفر از فعالان قرآنی جزیره قشم در آزمون سراسری قرآن کریم اطلاع داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فدیعمی گفت: مرحله کتبی آزمون سراسری حفظ قرآن کریم (جمعه 31 اردیهشت) همزمان با سراسر کشور در استان خوزستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایکنا در هفت این هفته به محتواهایی قرآنی و دینی متناسب با این ایام در خبرگزاری، واکنش مراجع تقلید به اقدام جنایتکارانه و تلخ هفته در افغانستان و فلسطین، درگذشت چهار هنرمند، تدوین نقشه راه برای اجرای طرح ملی حفظ قرآن و چند خبر دیگر پرداخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری نداده است، همه افرادی که متقاضی شغل معلمی هستند باید در یک آزمون سراسری شرکت کنند.
در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن از بین 80 هزار شرکت کننده بیش از 27 هزار نفر حد نصاب امتیاز را دریافت کرده اند.
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه ما در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری ندادیم گفت: اخباری که به صورت نادرست در برخی شبکه ها مبنی بر اینکه ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم، به هیچ وجه صحت ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نتایج نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن اعلام شد که بر اساس آن از بین 80 هزار شرکت کننده بیش از 27 هزار نفر حد نصاب امتیاز را دریافت کرده اند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۸    
شیخاوندی: موسسات آموزشی کنکور، هزاران نفر از افراد تحصیلکرده را به عنوان مدرس کنکور استخدام می کنند. اگر این موسسات فعال نباشند، بیکاری افزایش پیدا می کند
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شبستر از برگزاری امتحانات سراسری پایان دوره انجمن خوشنویسان ایران در شهرستان شبستر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین تصمیمات اتخاذ شده در خصوص برگزاری آزمون سراسری را با ذکر تاریخ تشریح کرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۹   + ۴۴ سایت دیگر  
آزمون سراسری در روزهای چهارشنبه 9، پنجشنبه 10، جمعه 11 و شنبه 12 تیر ماه سال 1400 برگزار خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۴    
رییس انجمن خوشنویسان آذربایجان شرقی گفت: آزمون سراسری پایان دوره انجمن خوشنویسان همزمان با سراسر کشور در این استان نیز برگزار می شود.
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از ثبت نام دو هزار و 177 قرآن آموز لرستانی در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از به تعویق افتادن آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 خبر داد و گفت: گفت، این آزمون در تاریخ 6 تا 8 مرداد ماه برگزار خواهد شد.
برترین ها / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۸۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: طبق تصمیم ستاد کرونا، کنکور سراسری در روزهای 9 تا 12 تیر برگزار می شود. دکتر روحانی در جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا: ...
مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از قبولی 494 نفر از شرکت کنندگان این استان در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۹    
مسوول امو قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از اعلام نتایج نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از عصر امروز دوشنبه خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۲    
کسانی که پس از سال 92 بصورت خرید خدمت یا شرکتی با آموزش و پرورش همکاری کرده اند، چگونه استخدام می شوند؟
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان، از شرکت بیش از 120 نفر در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در این شهرستان خبر داد.ب
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یزد نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیریت یکی از موسسات قرآنی یزد در حال برگزاری است و 122 هزار نفر در این دوره شرکت کرده اند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و ثبت نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد فردا دوشنبه 13 اردیبهشت به پایان می رسد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۰    
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند و ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان این مقطع ساعت 24 روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه به ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
آزمون سراسری حفظ 20 جزء قرآن کریم به صورت غیرحضوری در محل دفتر مرکزی موسسه مهد قرآن و با حضور داوران در هفته آخر اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۹    
محمودی گفت: 2 هزار و 44 نفر در 14 رشته حفظ و مفاهیم در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت بصورت مجازی رقابت می کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۹    
همزمان با سراسر کشور، مهلت شرکت در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت تا امشب در استان خراسان شمالی تمدید شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام داشت: همزمان با سراسر کشور، مهلت شرکت در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت تا امشب در استان فارس تمدید شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اردبیل: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت به صورت مجازی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۳    
رئیس اداره استعداد های درخشان آموزش و پرورش کسب رتبه های برتر در آزمون سراسری و المپیاد های دانش آموزی را از موفقیت های مدارس سمپاد در سال تحصیلی جاری عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نوزدهمین دوره آزمون سراسری قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یزد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۲    
در این هفته، نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت به صورت مجازی و تمام الکترونیک برگزار شد، همچنین با برگزاری نشست خبری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن، فردا شاهد افتتاح این رویداد خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۱    
3 هزار و 238 خوزستانی برای رقابت در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت ثبت نام کردند .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: 2 هزار و 221 گیلانی در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت به صورت مجازی شرکت کردند.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مهر: انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند و همچنین ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان این مقطع تا ساعت 24 دوشنبه 13 اردیبهشت تمدید شد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۵۳    
به گفته قاسمی، نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از 8 اردیبهشت ماه با حضور یک هزار و 538 زنجانی آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۷:۳۹    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از محل مدیریت برگزاری نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت با حضور یک هزار و 538 زنجانی برگزار می شود، گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری مجازی این آزمون اندیشیده شده است.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از هشتم اردیبهشت به مدت سه روز برگزار می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تحصیل 54 هزار ایرانی در خارج از کشور خبر داد. گفت: بر اساس مطالعات رصدی که صورت گرفته 75 درصد برگزیدگان دانش آموزی رتبه 1 تا 1000 آزمون سراسری مقیم کشور هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: 12 هزار نفر در آزمون سراسری قرآن و عترت از فارس شرکت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از امروز هشتم اردیبهشت به مدت سه روز آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در روز های هشتم تا دهم اردیبهشت امسال خبر داد.
رئیس دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت به صورت مجازی با سراسر کشور آغاز شد و سه روز ادامه دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر فعالیت های قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در استان به صورت الکترونیکی خبر داد و گفت: این دوره از آزمون پنج هزار نفر شرکت کننده دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۷    
نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از ساعتی پیش با پیام معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد و به مدت سه روز در رشته ها و گروه های مختلف ادامه خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۵    
طاهری گفت: نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت به صورت مجازی از امروز 8 اردیبهشت آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد گفت: نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در این شهرستان آغاز شد.
مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اعلام برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت گفت: نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت طی روزهای هشتم تا دهم اردیبهشت ماه مصادف با پانزدهم ماه مبارک رمضان تا هفدهم این ماه به صورت مجازی و از طریق نشانی https://quranedu.ir برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۵    
نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از ساعتی پیش با حضور 122 هزار و 755 داوطلب به صورت مجازی آغاز شد و سه روز ادامه دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از آغاز نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از مروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت خبر داد و گفت این آزمون به مدت سه روز و به صورت مجازی ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از ساعتی پیش با حضور 122 هزار و 755 داوطلب به صورت مجازی آغاز شد و سه روز ادامه دارد.