چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۲:۲۴Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزمون سراسری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۵    
یزد- ایرنا- تعدادی از نخبگان، افراد متفکر و برترین های المپیاد و آزمون سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سال 1400 استان یزد چهارشنبه شب با حضور مهران فاطمی استاندار و جمعی از مسئولان آموزش و پرورش تجلیل شدند. عکس:مسعود میرجلیلی
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
رئیس سازمان سنجش در زمینه گزارش تخلفات مربوط به تقلب برخی داوطلبان در آزمون سراسری با توجه به مستند نبودن دلایل گزارش شده، عمده داوطلبان تبرئه خواهند شد، افزود: اما در برخی موارد که گزارش های مستند وجود دارد، کمیته رسیدگی به تخلفات احکام لازم را صادر خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه سازمان سنجش آموزش کشور با رویکردهای جدید خود فضایی آرام در حوزهخ سنجش و پذیرش ایجاد خواهد کرد، گفت: رسیدگی ها به تخلفات احتمالی آزمون سراسری سال های اخیر بر مبنای عدالت خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۵:۵۷    
مدتی حذف و یا ایجاد تغییرات در آزمون سراسری کنکور مطرح شده و جزئیات آن در حال بررسی و پیگیری است که سوال بسیاری از داوطلبان شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های مرحله پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سال 1400 اعلام شد. به گزارش ایسنا، همه متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی این مرحله اعلام شده ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان عنوان کرد: جلسه امروز در رابطه با موضوع بررسی نحوه اجرای قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون سراسری بود که سازمان سنجش به 2 هزار پرونده در زمینه تخلفات کنکور ورود کرده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
عبدالرسول پورعباس در تشریح نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس که به موضوع بررسی نحوه اجرای قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون سراسری اختصاص داشت، گفت: در این نشست مشترک با اعضای کمیسیون آموزش، برنامه های جدید سازمان سنجش تشریح و تبیین شد. ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۶    
مراسم تقدیر از برگزیدگان رتبه های زیر 100 استان زنجان در آزمون سراسری سال 1400با حضور رییس بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه های سازمان سنجش، زمان ثبت نام در آزمون سراسری امسال از روز یکشنبه 10 بهمن ماه آغاز شده و تا روز یکشنبه 17 بهمن ادامه خواهد داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه های سازمان سنجش، زمان ثبت نام در آزمون سراسری امسال از روز یک شنبه 10 بهمن ماه 1400 آغاز می شود.
طبق اطلاعیه های سازمان سنجش، زمان ثبت نام در آزمون سراسری امسال از روز یک شنبه 10 بهمن ماه آغاز شده و تا روز یک شنبه 17 بهمن ادامه خواهد داشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۱    
همزمان با برگزاری دومین آزمون سراسری جامع و سی و ششمین آزمون ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر، 431 هنرجو از خراسان شمالی شرکت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آزمون سراسری دانشگاه افسری ارتش در دانشگاه پیام نور شهر اراک برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۲۶    
رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: ما خود را فقط مسئول پرورش دانش آموزان مدارس سمپاد نمی دانیم بلکه باید با برداشتن دیوار بین مدارس سمپاد و عادی، زمینه رشد همه دانش آموزان فراهم شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان ثبت نام حفاظ مؤسسه مهد قرآن برای شرکت در سومین دوره آزمون سراسری حفظ 20 جزء قرآن اعلام شد.
الف   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۷    
یکی از سوالاتی که همیشه در خصوص آزمون سراسری مطرح می باشد این است که آیا اساسا کنکور آسان است و یا استرس کاذب بوده و اخبار کنکور و البته حواشی آن، بیشتر باعث سردرگمی دانش آموزان می شود؟!
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - 54 پذیرفته شده برتر آزمون سراسری 1400 با حضور فرماندار و جمعی از قشرهای مختلف مردم، فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان در شهرستان راسک تجلیل شدند.
شانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر نفت درباره تصمیم این معاونت برای برگزاری آزمون سراسری برای جذب نیرو در صنعت نفت در سال های آینده توضیح داد و گفت: برای نیازهای سازمانی و همسو با تعهدهای اشتغال زایی، آزمون برگزار می کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت فضای آموزشی تا مهر ماه آینده در شهرستان زلزله زده دنا تحویل دانش آموزان می شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توئیتی ازبی تدبیری در سازمان سنجش انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۶    
شش نفر از بانوان قرآنی شهر درچه برگزیده آزمون سراسری ترنم وحی ویژه حافظان کل مهد قرآن کریم کشور شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام آزمون سراسری 1401 از یکشنبه 10 بهمن 1400 آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نتایج نهایی سیزدهمین آزمون سراسری ترنم وحی اعلام شد و طی آن 79 نفر گواهی حفظ کل قرآن را دریافت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس نتیجه مرحله کشوری سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن ترنم وحی 68 درصد از شرکت کنندگان با موفقیت این آزمون را پشت سر گذاشته اند که معادل 68 درصد از کل شرکت کنندگان در آزمون است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت، اعطای امتیاز به فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها برای امکان تغییر رشته و انتقال در آزمون سراسری را خلاف قانون اساسی عنوان کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بیت اللهی گفت: برنامه جامع کیفیت بخشی آموزش استان با رویکرد موفقیت دانش آموزان در آزمون سراسری 1401 و راهیابی به موسسات آموزش عالی و دانشگاه های برتر کشور و همچنین ارتقاء جایگاه استان در کنکور سراسری در حال اجراست.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۶    
ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 1401-1400، بدینوسیله به اطلاع می رساند: بازه زمانی ثبت نام غیر حضوری از روز دو شنبه 1400/8/03 لغایت 1400/8/5 می باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۳    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 4 عامل علم و دانش و ایمان و معنویت لازمه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است که دانش آموزان باید در کسب این 4 عامل سخت تلاش و جهاد نمایند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۰    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان از برگزاری نهمین مرحله آزمون هماهنگ مهارت آموختگان در روز 25 آذر سال جاری خبر داد. به گزارش بازارکار از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی حسین شهریور، معاون پژوهش ...
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مرحله کشوری سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه ، تدبر و تفسیر “ترنم وحی” 1400 ویژه حافظان کل عضو مؤسسه مهد قرآن کشور 17 و 18 آذر ماه سال جاری به صورت غیر حضوری متمرکز در محل دفتر مرکزی این مؤسسه برگزار شد .
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب با اشاره به ثبت نام 3773 نفر در رشته های با سوابق تحصیلی کنکور، خاطر نشان کرد: براساس مصوبات بیست و هفتمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مقرر شد برای ظرفیت های خالی مانده رشته محل هایی که در مرحله پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1400 ...
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۸    
برگزاری آزمون سراسری شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو نیازمند صرف وقت و هزینه است که ایساکو آن را در راستای ایجاد انگیزه بین کارکنان برای ارتقای شغلی بهبود توانایی آنها و در نهایت ارائه خدمات بهتر به مشتریان و بالا بردن سطح رضایت شان تقبل کرده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۹    
مرحله کشوری سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن کریم همراه با ترجمه، تدبر و تفسیر ترنم وحی 1400 ویژه حافظان کل عضو مؤسسه مهد قرآن سراسر کشور به صورت غیر حضوری در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۰    
مرحله کشوری سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل همراه با ترجمه، تدبر و تفسیر ترنم وحی در سال 1400 از امروز 17 آذر ماه به صورت غیر حضوری برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۷:۵۲    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مهم ترین رسالت دانش آموزان تبدیل شدن به افرادی توانمند است که بتوانند در جهت تمدن سازی نوین اسلامی سهم خود را ایفا کنند. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۵۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش جزئیات استخدام متعهدین خدمت وزارت آموزش و پرورش در سال 1400 را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای آموزش مهد قرآن کریم بیان کرد: سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن کریم همراه با ترجمه، تدبر و تفسیر با عنوان ترنم وحی پنجشنبه 18 آذر در قزوین برگزار می شود و 22 قزوینی در مرحله کشوری این دوره حضور خواهند داشت.
بانکی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش راحله شهرابی مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک هم راستا با سیاست های ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، برای چهاردهمین سال پیاپی از سال 1387، رتبه های برگزیده آزمون سراسری 1400 را در هر پنج گروه آزمایشی مورد حمایت قرار داد و با اختصاص بورس تحصیلی (رتبه) از این نخبگان تقدیر کرد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خدابنده توسعه رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش و مهارت آموزی را عاملی موثر برای دستیابی به اشتغال پایدار توصیف کرد و گفت:خراسان رضوی در آزمون سراسری سال 1400 نیز موفق با کسب جایگاه دوم کشور شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 بیان کرد: بعد از پیگیری و مکاتبات انجام شده مشخص شد که دانشجویان پذیرفته شده در آزمون سراسری و در حال تحصیل باید به تحصیلشان ادامه دهند و ادعای سازمان سنجش مبنی بر اینکه باید دوباره در آزمون شرکت کنند، محلی از اعراب ندارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت و در آستانه روز دانشجو از پذیرفته شدگان برتر دارای معلولیت در کنکور سراسری سال 1400 با حضور علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور تجلیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۲    
مسئول آموزش مؤسسه مهد قرآن استان یزد از برگزاری سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن کریم همراه با ترجمه، تدبر و تفسیر با عنوان ترنم وحی در این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه مورخ 01 /09/ 1400 به اطلاع متقاضیان ثبت نام و انتخاب رشته برای ظرفیت های خالی مانده رشته محل هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال 1400 تکمیل نگردیده، می رساند پذیرش در این مرحله برای رشته محل های مذکور براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در نوبت بهمن ماه صورت می گیرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور آمار ثبت نام سوابق تحصیلی آزمون سراسری 1400 و کنکور ارشد 1401 را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۹    
زرین آمیزی گفت: تاکنون 20868 نفر با سوابق تحصیلی در آزمون سراسری ثبت نام کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
اسکندری با بیان اینکه سه هزار دانشجو در سطح خوزستان از خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد بهره مند شده اند گفت: در کنکور سراسری امسال با بسته های مشاوره آموزش کلاس تقویتی 350 نفر آزمون سراسری قبول و هفت نفر رتبه برتر شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۱    
پوستر سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه ، تدبر و تفسیر ترنم وحی 1400 ویژه حافظان کل عضو مؤسسه مهد قرآن منتشر و توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی با اشاره به راه اندازی مجتمع آموزشی، نوآوری و کارآفرینی وابسته به دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی در این منطقه از آغاز جذب پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سیزدهمین آزمون سراسری شبکه خدمات پس از فروش شرکت ایران خودرو، به منظور مهارت سنجی کارکنان نمایندگی ها از15تا 25 آذر ماه، به ...