چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۳۰Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای مرکزی»

هفته نامه شما   ۲ ساعت پیش    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تغییر نگرش مردم ایران و عراق نسبت به یکدیگر پس از رویداد اربعین و پاک شدن تلخی های جنگ هشت ساله از اذهان عمومی خاطرنشان کرد ...
برترین ها / هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس جمهور قبلی به دلیل تفکر غرب گرایی از چین و روسیه درخواست واکسن نکرد اما رئیسی با تماس با روسای جمهور چین و روسیه موجب شد تا واردات واکسن بیشتر شود. ...
جمعی از فعالان نشریات علمی دانشجویی شرکت کننده در دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران طی نامه ای به شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم پیرامون تخلف مدیرمسئول نشریه شیل انجمن علمی دانشجویی شیلات نکاتی را یادآور شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاد علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: 30شهریور؛ روز گفت وگوی تمدن ها از حافظه تاریخی ما نمی رود، اگرچه سیاست آن را از تقویم بردارد ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۹    
در روزهای اخیر با استعفای چند عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، این حزب دچار بحران شده و وضعیت خوبی ندارد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۴    
عضو شورای مرکزی به طرح عیون و حضور و نقش فعال موتلفه در این عرصه و حمایت های مرحوم زرگر در مقابله با بدحجابی پرداخت و این طرح را بسیار مؤثر ارزیابی کرد که با حمایت ایشان صورت گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۷    
نتایج پنجمین دوره انتخابات شورای مرکزی مجمع دانشجویی عدالتخواه دانشگاه کاشان برگزار و طی آن اعضای این مجمع انتخاب شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۲    
محمدحسن آصفری عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه دولت دوازدهم همه چیز مردم را به برجام و FATF گره زده و عملا راهکارهای روابط اقتصادی مردم را از بین برده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو مستعفی شورای مرکزی حزب کارگزاران با بیان اینکه متاسفانه پایگاه اجتماعی در حزب کارگزاران کاملا از بین رفته است، گفت: انتقادات خود را بعد از خروج کامل از حزب بیان می کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
با برگزاری نشست شورای عمومی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی اعضای جدید شورای مرکزی این اتحادیه مشخص شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پیرو برگزاری دومین جلسه شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، دبیران واحد های مختلف به شرح زیر انتخاب شدند: محمدامین جعفری دبیر واحد سیاسی سعید هادوی دبیر واحد روابط عمومی امیررضا عبدی دبیر واحد تشکیلات و امور شهرستان ها امیرمحمد کولانی دبیر واحد بین الملل ...
شیخ زهیر جعید، عضو شورای مرکزی علمای مسلمان لبنان در وبینار بین المللی بزرگداشت پروفسور طوبی کرمانی گفت: هم و غم دکتر کرمانی همواره پیروزی قدس و فلسطین بود و در چشمانش عشق به فلسطین و مقاومت موج می زد. او مبلغ رسالت اسلام، رسالت جمهوری اسلامی ایران، رسالت قرآن و رسالت مقاومت بود. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، گفت: ساخت چهار میلیون مسکن نه وعده دولت بلکه تکلیف بر عهده دولت است که شرایط برای تحقق آن هم فراهم است. حمیدرضا ترقی در گفت وگو با ایسنا ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - امیر محمد اژدری وقتی آسمانی شد 25ساله بود؛ اما به گفته ی اطرافیانش که او را به خوبی می شناختند، بیش از دوبرابر سنش برای رفع محرومت از چهره ی شهر و کشورش تلاش کرد. مسئولیت گروه پزشکی و درمانی امام رضا (ع)، مسئولیت گروه عمرانی امام رضا (ع) و عضو شورای مرکزی قرارگاه امام رضا (ع) بود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی اهدای جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم یوسی کشور فنلاند به شهاب حسینی، شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران،پیام تبریکی صادر کرد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب مجلس گفت: جریان اصلاحات با ایده های خود از دولت روحانی حمایت کردند و عملاً کشور از جهات مختلف قفل شد و الان باید پاسخگو باشند.
بیست و چهارمین نشست سالانه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد برگزار شد و اعضای جدید شورای مرکزی و هیئت نظارت، با انتخاب اعضای شورای عمومی مشخص شدند.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۱    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: تأمین کالاهای اساسی، واکسن و بازگشایی بنگاه های تعطیل شده اقتصادی نشانگر انسجام در تیم اقتصادی دولت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
درحالی وزارت راه به دنبال برخورد جدی با اعضای هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی دارای تعارض منافع است که رئیس شورای مرکزی نظام مهندسی اقدام به مقابله به مثل کرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳    
نرگس مهدوی فر مسئول انجمن اسلامی دبیرستان مشکات خواف با اکثریت آرا به عنوان عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور انتخاب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۶    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اینکه ابزار نظام دموکراتیک احزاب هستند، گفت: حاکمیت علی رغم اینکه می گوید نظام جمهوری اسلامی یک نظام دموکراتیک است و از آنجایی که ابزار نظام های دموکراتیک، احزاب و تشکل های سیاسی هستند، حاکمیت تاکنون استقبال لازم از احزاب نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نرگس مهدوی فر دانش آموز خوافی، منتخب دانش آموزان کشور در شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان سراسر کشور شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - در نشست مجازی مشترک شورای مرکزی و دبیران استانی این جمعیت، که با حضور دکتر سعدالله زارعی، کارشناس ارشد مسائل و تحولات منطقه برگزار شد، وی به موضوع بسیار مهم موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال تحولات افغانستان در هفته های اخیر و واکاوی پیدا و پنهان قیام طالبان و پاسخ به سوالات پیرامون ابعاد ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱    
سومین جلسه اعضای شورای مرکزی بسیج وزارت ورزش و جوانان با حضور سرهنگ تیموری فرمانده سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ برگزار شد .
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
انجمن بازیگران سینمای ایران به سوسن پرور برای دریافت جایزه از جشنواره فیلم تورینو سینه فست ایتالیا تبریک گفت. به گزارش ایسنا، شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران،پیام تبریکی به شرح زیر صادر کرد: باعث خشنودی و مباهات است که همکار عزیزمان سرکار خانم سوسن پرور موفق شدند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۳    
یک منبع آگاه در حزب کارگزاران سازندگی گفت: فرزانه ترکان بعد از دعوت یک نهاد امنیتی برای نشستی دوستانه، با اعلام عدم عضویت در حزب کارگزاران در جلسه حضور پیدا نکرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران استعفای اعضای شورای مرکزی این تشکل سیاسی را تکذیب کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا در زمینه فعالیت ان جی او ها در کشور توضیحاتی را ارائه و اظهار کرد: زمانی شاهد نفوذ دشمن در پوشش سازمان های مردم نهاد بوده ایم که نباید تکرار شود. ...
برترین ها / هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان این که مردم انتظار رفع مشکلات اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی و فسادستیزی از سوی دولت دارند، گفت: دولت برای تحقق وعده های خود روزشمار تعیین کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۰    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ایران در رابطه با افغانستان بر اساس منافع و مصالح مردم افغانستان و امنیت منطقه ای عمل می کند و تحت تاثیر رفتارهای احساسی و فاقد دور اندیشی نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۹    
نشست علی کریمی فیروزجایی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با شورای مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان و معاون پارلمانی رئیس جمهور امروز 22 شهریور ماه 1400 برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۳    
محمدعلی جواهری، مسئول بسیج اساتید سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان در نشست شورای مرکزی این دانشگاه، پیگیری مطالبه به حق اساتید در بحث همسان سازی را اولویت بسیج اساتید دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۶    
دبیر کل شورای مرکزی جمعیت فرهنگیان کشور گفت: طرح رتبه بندی معلمان به جهت اینکه یک مطالبه عمومی است، اجرا خواهد شد؛ اما بحث مهم بر روی کیفیت تصویب و اجرای آن است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت نباید اجازه دهد برخی رسانه ها التهابات مردم را تشدید کنند؛ زیرا وضعیت زندگی بسیار دشوار بوده و کارد به استخوان مردم رسیده است؛ دولت نباید اجازه دهد برخی نمک به زخم مردم بپاشند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد عطریانفر، رییس کنگره و از اعضای شورای مرکزی کارگزاران گفت: آنچه خانم ترکان مبنی بر اینکه برخی بزرگان حزب از ادامه عضویت در حزب کارگزاران استعفا داده اند، قرین به صحت نیست و چنین سخنانی را تکذیب می کنم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۸    
تهران- ایرنا- صد و هفتاد و ششمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا برگزارشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شورای مرکزی مسلمان آلمان در فراخوانی از تمام مسلمانان این کشور که حق رأی دارند، خواسته است در روز 26 سپتامبر در انتخابات بوندستاگ شرکت کنند تا مانع قدرت گیری گروه های ضد اسلامی در این کشور شوند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد عطریانفر، رئیس کنگره و از اعضای شورای مرکزی کارگزاران گفت: تنها کسی که از حزب کارگزاران استعفا داده، سرکار خانم ترکان است و هیچ یک از دیگر اعضای حزب از عضویت استعفا نداده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب با بیان اینکه ایران برای حضور در اقیانوس ها از هیچ قدرتی اجازه نگرفته است، گفت: جمهوری اسلامی ایران بدون نیاز به اجازه از کشورهای قدرتمند، در اقیانوس ها حضور دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران به ارسلان امیری برای موفقیت فیلم "زالاوا" در جشنواره فیلم ونیز، پیام تبریک داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: روز گذشته خبری روی خروجی یک خبرگزاری نزدیک به جناح اصلاحات رفت که به نقل از یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از استعفای چند نفر از اعضای شاخص این تشکل سیاسی به دلیل اختلاف نظرها حکایت داشت. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۰    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: افرادی که خودشان خالق همه این مشکلات و مولد این چالش ها هستند، دیگر جای طلبکاری ندارند که بخواهند مسائل را پیگیری کرده و درباره آن سؤال کنند.
نشست شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان امروز یکشنبه 21 شهریورماه 1400 با حضور اعضای شورا در محل تالار اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: سهم خواهی جریانات سیاسی از دولت جهادی و انقلابی زیبنده نیست.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدجواد محمدی نوری با اشاره به برگزاری این نشست، از مصوبه سران احزاب اصولگرای این جبهه در همراهی و کمک به دولت رئیسی خبر داد و افزود: براساس مصوبه شورای مرکزی جبهه مقرر شد فهرستی از ظرفیت های کارشناسی جبهه در سایه همدلی و همراهی بادولت سیزدهم ارائه شود. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: زمینه مطالبات از دولت برای اصلاح طلبان وجود ندارد.