دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۱۴:۵۸Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن اسلامی دانشجویان»

آنا / خبرگزاری مهر   ۲۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مناظره دانشجویی با عنوان اعتراض دارم با حضور پزشکیان و خضریان به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شریف در حال برگزاری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در اولین قسمت از ویژه برنامه 16 آذر ریشه های اعتراضات و اغتشاشات اخیر در سطح کشور و دانشگاه ها با حضور اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۱    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر توضیحاتی درباره لغو برنامه های این دانشگاه در آستانه روز دانشجو داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریعتی گفت: یکی از برنامه های انجمن اسلامی که به حوزه زنان مرتبط است برگزاری ویژه برنامه با موضوع منع خشونت علیه زنان با نگاه ویژه به خشونت های رسانه ای و پرداخت به نقش ویژه دانشجویان دختر در جامعه به همراه توزیع نشریه، خواهد بود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۸    
بخش دوم گزارش مناظره ایده های نسل دانشجو برای اصلاح نظام حکم رانی در انصاف نیوز با حضور دو عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی و دو عضو بسیج دانشجویی دانشگاه تهران را در زیر می خوانید. در اواخر این برنامه، دو طرف به جزئیاتی از دغدغه های خود بیشتر پرداختند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو انجمن اسلامی دانشگاه تهران به عضو بسیج: امروز که بسیاری از دوستان ما در زندان اند، از بسیاری خبر نداریم و بسیاری تعلیق 2 یا 3 ساله گرفته اند، گفتگو درست نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۲    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد در نامه ای به رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از وی خواست که بدون مماشات و قاطعانه با عاملان اغتشاشات اخیر برخورد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بهشتی گفت: در حوادث اخیر سلبریتی هایی که در فضای رسانه ای برای اغتشاش کد می دادند مورد بغض و نفرت مردم هستند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای از ورود اعضای حراست به دفتر این انجمن انتقاد کرد و آن را غیرقانونی خواند. به گزارش دریافتی انصاف نیوز، متن این اطلاعیه به این شرح است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) مناظره حول محور جایگاه زنان در اعتراضات اخیر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا با ارسال نامه ای به رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: مماشات با سلبریتی ها را کنار بگذارید و در مقابل افرادی که با بیان ادعاهای خلاف واقع و غیرقابل اثبات، بر آتش آشوب و التهاب می دمند، مطابق عدالت قضائی برخورد کنید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۳    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران در اطلاعیه ای از رفتارهای حراست این دانشگاه به شدت انتقاد کرد. متن این اطلاعیه در پی می آید: بسم الله الرحمن الرحیم لَا یُحِبُّ اللَّهُ الْجَهْرَ بِالسُّوءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلَّا مَنْ ظُلِمَ ۚ وَکَانَ اللَّهُ سَمِیعًا عَلِیمًا ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شورای صنفی، انجمن علمی و انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در نامه ای خطاب به رئیس این دانشکده نسبت به اتفاقات روز سه شنبه در این دانشکده نقدهای خود را مطرح کردند. به گزارش دریافتی انصاف نیوز، متن این نامه ی سرگشاده خطاب به جناب دکتر روشندل در پی می آید: ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ جمعی از دانشجویان دانشگاه قم با حضور در ستاد فرماندهی استان قم با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و از زحمات پلیس در تامین امنیّت تجلیل کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا دانشگاه – خانم مطهر گونه ای، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران نسبت به ممانعت از حضورش در دانشگاه دادخواهی کرد. به گزارش شفقنا دانشگاه، در متن دادخواهی وی آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمد ملانوری دانشجوی بازداشتی دکتری اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف براساس اعلام انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه به قید وثیقه آزاد شد.
نمایندگان اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی میهمان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بودند. در این نشست دبیران و نمایندگان انجمن اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت)، بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، جنبش عدالت خواه دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۲    
احمد نادری و سیدمحسن دهنوی دو عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 21 آبان ماه 1401 با حضور در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران که به همت بسیج دانشجویی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۵    
در دومین جلسه از چهل و یکمین شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) مسئولان واحدهای مختلف این تشکل با رای شورای مرکزی تعیین شدند.
صبح خرد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۰    
کرسی آزاداندیشی با عنوان من معترضم به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر طی بیانیه ای از روسای دانشگاه ها درخواست کرد تا با دانشجویان و تشکل های هنجارشکن در جریان اتفاقات اخیر برخورد کنند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۰:۲۲    
فاطمه طاری بخش، خبرنگار: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه میزبان نمایندگان تشکل های دانشجویی بود. نمایندگان اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن حوادث اخیر، خواستار برخورد قاطع با عوامل اصلی آشوب و اغتشتش در سراسر کشور شدند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
امروز 17 آبان 1401، جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به دعوت انجمن اسلامی و شورای صنفی در سالن جباری جمع شده اند تا اعتراض شان به بازداشت و ممنوع الورودی دانشجوها را اعلام کنند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا باقری، فعال رسانه ای: میرحسین موسوی در سال 77 در جمع اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران یک سخنرانی مهم دارد که متنش را نشریه صبح آن زمان منتشر کرده و آنجا می گوید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۱    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی گفت: تروریست های کوردل با دلارهای نفتی سعودی و حمایت استکبار جهانی سعی دارند بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اتفاقات تلخ این روز های دانشگاه الزهرا(س) و واکنش مسئولان این دانشگاه در مواجهه اخلالگران در گفتگو با مسئول بسیج دانشجویی و دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۵    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مسقل دانشگاه اصفهان گفت: عقل و اندیشه و جمع بندی افکار به این قوانین مصوب رسیده است و طبق آیین نامه انضباطی باید با دانشجویی که رفتار خارج از شأن و عرف و قانون انجام می دهد، برخورد شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان با اشاره به تجمع روز گذشته گروهی از دانشجویان دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی برای سوگواری شهدای حادثه تروریستی شیراز گفت: 10 نفر از اوباش که قصد ایجاد درگیری ایذایی داشتند، درِ دانشگاه را شکستند و با سلاح سرد و سنگ به داخل دانشگاه هجوم آوردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فردا(سه شنبه) 10 آبان ماه از سوی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شریف مناظره اعتراض دارم! برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا ( عضو دفتر تحکیم وحدت) تاکید کرد: همه در برابر قانون برابرند و دانشجو بودن نباید پوششی برای ارتکاب عمل خلاف قانون باشد؛ به این مماشات پایان دهید.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل واحد علوم و تحقیقات در واکنش به اتفاقات هفته گذشته در این دانشگاه بیانیه ای را صادر کردند و از دانشجویان خواستند صف خود را از صف فتنه گران و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه جدا نمایند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۲۳:۲۳    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران حوادث اخیر تروریستی در شهرهای مختلف کشور عزیزمان را محکوم می کند و خواهان برخورد قانونی با دست نشاندگان آتش به اختیار، خواه در سطح خیابان و خواه در محیط مقدس دانشگاه است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا در پی جنایت تروریستی داعش در حرم احمدبن موسی علیه السلام در شیراز بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۲    
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران با صدور بیانیه ای به جنایت تروریستی شاهچراغ واکنش نشان داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۱    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی طی بیانیه ای از رئیس حراست این دانشگاه درخواست کرد تا به مماشات با اراذل هتاک پایان دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۱    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد با صدور بیانیه ای جنایت تروریستی شیراز را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ظهر سه شنبه 3 آبان 1401 در جلسه ای که با عنوان پرسش و پاسخ دانشجویی پیرامون وقایع اخیر که از سوی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد، حضور یافت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی امروز سه شنبه، 3 آبان ماه 1401 در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی پیرامون وقایع اخیر که به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار شد حضور ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۵    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز طی نامه ای از حجت الاسلام محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان دعوت کرد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف با صدور بیانیه ای عنوان کرد: باید تاسف خورد که اگر عده ای نهایت دغدغه شان هم سُفرگی دختر و پسر باشد؛ آن هم در دانشگاهی که زمانی سمبل خرد و نخبگی بود. مسئله اختلاط سلف دانشگاه، صرفا بستری جدید برای اعتراضات قبل بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران قرار بود امروز برنامه مناظره در تالار شهید چمران دانشکدگان فنی دانشگاه تهران برگزار کند اما ناگهان شب گذشته در کانال این تشکل دانشجویی خبر لغو برنامه منتشر شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در بیانیه ای اتفاقات روز دوشنبه بیست و پنجم مهر 1401 این دانشکده را دردناک خواند و آن را محکوم کرد. به گزارش دریافتی انصاف نیوز، متن کامل این بیانیه در پی می آید: به نام خدا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۸    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی گفت: جهاد تبیین راهکار اصلی برای مقابله با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۵:۰۴    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران اعتراض را در صورت بیان مطالبات، نشان دهنده پویایی و آگاهی جامعه دانست و گفت: در صورتی که فضای آرام جامعه به سمت رادیکال شدن پیش برود و اعتراض منطقی به حرکتی غیرمنطقی منحرف شود، این انحراف محکوم و این رادیکالیسم نافی مطالبه گری منطقی خواهد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی دختران شریعتی با صدور بیانیه ای نسبت به هتاکی های صورت گرفته در تجمع دانشجویی روز گذشته در جوار مقبره شهدای گمنام این دانشگاه واکنش نشان دادند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۰۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اصفهان گفت: همواره قشر دانشجو و دانشگاهیان را به عنوان جامعه آرمان خواه و مطالبه گر می شناسند، بنابراین ساحت دانشگاه محل تبیین، گفت وگو و عقلانیت است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم غمخوار، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز : با توجه به فضای التهابی و هیجانی که در اکثر دانشگاه های کشور حاکم بود تصمیم گرفتیم فضا را به سمت گفت و گو و شنیدن مطالبات دانشجو ها ببریم ...