جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۵:۰۴May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن اسلامی دانشجویان»

جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از تارنمای انجمن اسلامی پیشرو، متن سخنرانی دبیر انجمن اسلامی پیشرو دانشگاه تربیت مدرس در دیدار رهبری با دانشجویان بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای خامنه ای مقام معظم رهبری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا با صدور بیانیه ای فاجعه تروریستی در مدرسه سیدالشهدا کابل را محکوم کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: اصلاح ساختارها، مسئله سربازی، مدیریت دولت در مقابله با ویروس کرونا، سیاست خارجه شکست خورده و مسئله مشارکت در انتخابات، از جمله مسائلی است که نمایندگان دانشجویان می توانند مطرح کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار امسال رهبر معظم انقلاب با دانشجویان که قرار است در روزهای آتی برگزار شود، ایمان احمدی، دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، به عنوان نماینده ی این اتحادیه، در این دیدار حضور خواهد یافت و سخنان خود را مطرح خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی؛ نشست قدم؛ قدم تا پاستور با موضوع اهمیت مشارکت گسترده در انتخابات برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۱    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی دوره رسانه ای با عنوان افسران جوان جبهه جنگ نرم را از 17 تا 20 اردیبهشت برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبائی تشدید تحریم ها را نتیجه نادیده گرفتن شروط برجامی رهبر انقلاب از سوی مجری نابلد دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
میزگرد جریان آزاد ولنگاری با حضور مشاور معاون سیمای سازمان صدا و سیما، سرپرست سابق معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و دستیار رئیس حوزه هنری از سوی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر انجمن اسلامی دانشجویان راه امید دانشگاه اصفهان گفت: دانشجو باید به راحتی بتواند عقاید خود را بیان کند و اینکه بخواهیم تفکرات دانشجویان و ذهن خلاق آنان را نادیده بگیرم مطمئنا به ضرر کشور خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
میزگرد اولویت های دولت آینده در حوزه آموزش و پرورش به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه برگزار شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۳    
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج اقدام به برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع تاثیرات برجام بر انتخابات 1400 با حضور ستارهدایت خواه (نماینده دوره های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی) و محمدعلی وکیلی (نماینده دوره ی دهم مجلس شورای اسلامی) کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۵    
ششمین دوره انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در دانشگاه آزاد شهرکرد به صورت مجازی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۱    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مردم در تشییع شهید سلیمانی نشان دادند به چه کسی و چه تفکری احترام می گذارند.
شماره سوم نشریه دانشجویی واجد انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی با مدیر مسئول و سردبیری فاطمه کدخدارستم منتشر شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۴    
شماره چهارم گاهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی معنا انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده الهیات دانشگاه علامه طباطبایی بامدیر مسئول و سردبیری محمدعلی شبانی منتشر شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۱    
شماره یازدهم گاهنامه دانشجویی ، اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی عیار انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی (ره) با مدیر مسئولی عرفان سعادتی فر و سردبیری مجتبی شهرابی منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شش دفتر انجمن اسلامی دانشجویان عضو دفتر تحکیم وحدت طی نامه ای از عملکرد اعضای شورای اسلامی شدن دانشگاه ها در عمل به وظایف محوله به این شورا انتقاد کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
میزگرد تخصصی با موضوع اولویت های دولت آینده در حوزه آموزش و پرورش با حضور رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس و مدیر عامل مجتمع آموزشی و فرهنگی امام صادق (ع) از سوی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۶    
شماره سی و هفتم نشریه سحر به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبائی منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۲    
شماره چهارم نشریه صدای نو به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۷    
پویش زمین پاک به منظور جمع آوری زباله های رها شده از سوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در دلفارد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جلسات انس و تدبر با قرآن ویژه ماه مبارک رمضان با تفسیر سوره یس از سوی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو شنبه ها برگزار می شود.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طبق مقررات موجود، تحفّظ و حقّ شرط های جمهوری اسلامی ایران در FATF مسموع نخواهد بود. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، محمد جواد ایروانی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر فرهنگی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا با بیان اینکه کاهش تمایل به فرزندآوری از دستاوردهای سبک زندگی مدرن است، گفت: دلیل مخالفت های غیرتخصصی با بحث افزایش جمعیت چیست؟
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نیلوفر رضائی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: از زمان آغاز نشست وین تمرکز بر روی چگونگی برگزاری آن و شکل مذاکرات بوده است درصورتی که آنچه از اهمیت برخوردار است کلیت مذاکره با آمریکا است. ...
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
استقبال از ماه خدا عنوان ویژه برنامه ای است که از سوی کانون توحید لندن و با سخنرانی حجت الاسلام حسینی قمی برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، ویژه برنامه ماه رمضان 2021، از سوی انجمن اسلامی دانشجویان در لندن برگزار می شود. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بخش سیاسی سایت خبرمهم ، احسان انصاری: محمد توسلی، سومین دبیرکل نهضت آزادی ایران و اولین شهردار تهران پس از انقلاب 1357 است. او پیش از انتخاب به عنوان دبیرکل نهضت آزادی ایران، سال ها رئیس دفتر سیاسی و عضو شورای مرکزی این حزب بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه علوم اهواز با صدور نامه ای خطاب به رئیس دادگستری استان خوزستان بر لزوم برخورد و انفصال از خدمت شهردار اهواز و آبادان و برخورد با عاملین سو استفاده از قدرت تاکید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی عاملون یکم و دوم اردیبهشت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه پیام نور مشهد برگزار می کند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۳:۵۵    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: متأسفانه ترجیح دادن منافع جناحی بر منافع ملی مقوله ای بوده است که بارها از جانب مسئولان دولت مشاهده است و امروزه نیز با توجه به عملکرد مفتضحانه خود در این هشت سال در پی یافتن دستاویزی است که بر اساس آن خود را در جریان قدرت و انتخابات 1400 ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا بهرامی نائب دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبائی(ره) در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: با وقوع خرابکاری در نطنز باید تحلیل کنیم از چنین اتفاقی چه گروه هایی سود می برند؟ ظاهراً آمریکا از این ماجرا خیلی هم ناراحت نشده است؛ پس از این خرابکاری ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی در برنامه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به نام جمهوریت اظهار کرد: اگر خیلی نسبت به عملکرد آقای روحانی خوش بین باشم می گویم عمدی نداشته است که در آستانه اولین دور مذاکرات مهم مربوط به تحریم ها با صراحت در دانشگاه تهران سخنرانی کرد و گفت خزانه ما خالی است. من تحقیق کردم این طور نبود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در نامه ای به رئیس ستاد کل نیرو های مسلح نکاتی را درباره افزایش مدت سربازی مطرح کرد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در ویژه برنامه روز ملی فناوری هسته ای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر که با موضوع بررسی اقدامات 1+4 و رفتارشناسی دولت در آستانه انتخابات برگزار شد ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: حسن عباسی در جدیدترین اظهاراتش برای سلبریتی ها و اصلاح طلبان خط و نشان کشید. در روزهای انتخابات زده سیاست کشور بازار اظهارنظرها و میتینگ های سیاسی در فضای مجازی یا بصورت حضوری داغ است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۷    
به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده الهیات دانشگاه علامه طباطبایی، شماره سوم گاهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی معنا منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۶    
دبیر سیاسی اسبق اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در پی زمزمه های مجدد احیای برجام گفت: ممکن است آمریکا امتیازات کوچکی بدهد؛ اما برخی ها می خواهند این امتیازات کوچک را در فضای انتخاباتی برای احیای خود بگیرند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۲    
به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، شماره دهم گاهنامه دانشجویی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی عیار منتشر شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۴    
دبیر کمیته بین الملل اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: لغو احتمالی تحریم های آمریکا و بازگشت به برجام، بی شک اقداماتی مقطعی و مقدمه ای برای تحریم ها و فشارهای بیشتر بر ایران خواهد بود که به هدف تاثیر گذاری بر انتخابات ایران انجام خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۲    
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام با تصویب FATF در پازل انتخاباتی دولت قرار نگیرد و انگ سیاسی کاری را از مجمع دور کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه با بیان اینکه تصویب FATF پاس گل به آمریکا و جریان غربگراست؛ گفت: به نظر می رسد دولت قصد دارد با ربط دادن چنین مواردی به FATF، اولاً ناکارآمدی اقتصادی خود را پنهان کند، ثانیاً با تصویب این لوایح اهداف انتخاباتی خود را به سرانجام برساند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۷    
به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، شماره هفتم نشریه مدیرانه منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه تاکید کرد: از تیم مذاکره کننده انتظار می رود در نشست وین برخلاف سخنان صریح رهبری عمل نکنند و مذاکره با آمریکا را چه مستقیم و چه غیرمستقیم منوط به لغو تمامی تحریم ها کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۷    
به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی، شماره اول نشریه فرهنگی ناقوس منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۷    
به همت واحد سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز، شماره هفتم گاهنامه امیدیه منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - انجمن دانشجویان ایرانی مقیم مسکو اقدام به برپایی نمایشگاهی از فرهنگ نوروز در دانشگاه دولتی وزارت خارجه روسیه کرد که با استقبال اساتید و دانشجویان این دانشگاه و همچنین دیپلمات های این کشور مواجه شد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن نیمه شعبان یکشنبه 28 مارس 2021 از ساعت 19:30 در بیت الزهرا سلام الله علیها مسکو برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی عجل الله فرجه الشریف ، مراسم جشنی همراه با سخنرانی و مولودی خوانی به همت انجمن اسلامی دانشجویان مسکو برگزار می گردد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
فارس: انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی(ره) در روزهای پایانی اسفندماه، مناظره ای با موضوع مقاوم سازی اقتصاد ایران و با حضور ابراهیم رزاقی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و مهدی پازوکی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار کرد که گزارش آن در ادامه آمده است: ...
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 03 فروردین 1400 - 23 March 2021 به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران، اردوی جهادی نوروزی در حوالی شهر تهران با هدف ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای به مردم برگزار می شود. ...