دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۵۸Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه های علوم پزشکی»

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی سومین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت،ششمین روز از مسابقات این المپیاد در خزر آباد ساری در سه رشته فوتسال، شنا و دارت حال برگزاری است. ...
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه ثبت نام در بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا 20 آذرماه ادامه دارد، گفت: تاکنون بیش از 104 نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی گلستان در بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ثبت نام کردند.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه ثبت نام در بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا 20 آذرماه ادامه دارد، گفت: تاکنون بیش از 104 نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی گلستان در بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ثبت نام کردند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۸    
در راستای بیانات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست مشترک معاونین آموزشی و معاونین توسعه دانشگاه های علوم پزشکی مبنی بر تقویت اقدامات تیمی در حل مشکلات جامعه از تمامی دانشگاه های مستقر در کلان منطقه 3 آمایشی تقدیر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۰    
نخستین جشنواره ورزشی دانشجویان بین الملل دانشگاه های علوم پزشکی طی روز های 24 تا 30 آذرماه سالجاری در خزرآباد ساری برگزار می شود.
به بهانه روز جهانی داوطلب، نشست هم اندیشی با حضور گروه های داوطلب جهادی حوزه سلامت، داوطلبان تشکل های مردم نهاد حوزه سلامت، نمایندگان معاونت های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیران و کارشناسان حوزه سازمان های مردم نهاد و خیّرین سلامت تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور، برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پایش و ارزیابی مالی و بودجه ای 92 درصد دانشگاه های علوم پزشکی کشورو موسسات تابعه وزارت بهداشت طی سال جاری خبر داد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
فرصت شرکت داوطلبان در فراخوان نوزدهم استخدام عضو هیئت علمی پیمانی وزارت بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی تا شنبه 12 آذر تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از برنامه ریزی برای جذب 3 هزار عضو هیات علمی جدید در دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت: در دوره نوزدهم حدود یک هزار نفر جذب می شوند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۳۵    
دومین جلسه هم اندیشی مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری با سازمان اداری و استخدامی کشور به میزبانی امور ساختارهای آن سازمان روز یکشنبه ششم آذرماه 1401 برگزار شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۲    
به گزارش ایلنا معاونت آموزش وزارت بهداشت اعلام کرد: ثبت نام فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور تمدید شد ثبت نام اینترنتی نوزدهمین مرحله فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 11/09 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس نظام پرستاری استان کرمانشاه از کمبود تعداد پرستاران و نبود معاونت پرستاری در سطح دانشگاه های علوم پزشکی به عنوان مهم ترین مشکلات جامعه پرستاران یاد کرد.
دکتر شمس رویکرد سلامت را یک رویکرد توسعه ای دانست و ساختار و ماموریت وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی را متفاوت با سایر دستگاه های کشور عنوان کرد که همین امر حساسیت بازنگری ساختار و تشکیلات را در این حوزه، دوچندان می کند.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی سومین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت، مسابقات فوتسال سومین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت با حضور 64 تیم از دانشگاه های علوم پزشکی کشور پس از قرعه در 16 گروه آغاز شد. ...
معاونین آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی در سومین اجلاس سراسری خود بر ارتقا کیفیت عملکرد آموزشی به عنوان وظیفه اصلی حوزه آموزشی دانشگاه ها و رعایت نظم و انضباط و اجرای قوانین آموزشی برای تمام اعضای هیات علمی و دانشجویان تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت در این دوره موفق شد بیش از 300 نفر از نیروهای فوق تخصصی را در اقصی نقاط کشور و دانشگاه های علوم پزشکی توزیع کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فراخوان بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، ویژه دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان های وابسته به وزارت بهداشت شامل 6 بخش و 53 رشته منتشر شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به توافق نامه وزارت خارجه کشور و برخی از کشورها در سال 93 در خصوص مهاجرت پرستاران و پزشکان، گفت: پس از این توافق نامه از امور بین الملل وزارتخانه دستورالعملی ابلاغ شد و به دانشگاه های علوم پزشکی دستور دادند که نباید مانع مهاجرت افراد شوید.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرصت شرکت داوطلبان در فراخوان نوزدهم استخدام عضو هیات علمی پیمانی وزارت بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی تا 11 آذر تمدید شد. نوزدهمین آگهی استخدام عضو هیات علمی پیمانی وزارت بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی منتشر شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرصت شرکت داوطلبان در فراخوان نوزدهم استخدام عضو هیات علمی پیمانی وزارت بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی تا 11 آذر تمدید شد.
سلامت نیوز / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
در حالی مسئولان وزارت بهداشت بر وجود وضعیت مطلوب تجهیزات پزشکی در کشور تأکید دارند که عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و برخی از اساتید دانشگاه های علوم پزشکی وضعیت موجود را آزار دهنده می دانند.
وزیر بهداشت بی توجهی به عدالت آموزشی را مشکلی ریشه دار دانست و گفت: ایجاد دانشکده یا دانشگاه در مناطق محرومی که شرایط لازم را دارند، علاوه بر توسعه علمی، آثار اجتماعی بسیار مثبتی خواهد داشت.
آنا / سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: آموزش هزینه نیست، سرمایه گذاری است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید، بهروز رحیمی با اعلام این خبر در اجلاس مشترک معاونان آموزش و توسعه دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سالن همایش های رازی گفت: بخشی از این پروژه ها در جهت عمل به قانون جوانی جمعیت به ساخت خوابگاه ها به ویژه خوابگاه های متاهلی اختصاص دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت که مبالغ قابل توجهی به دانشگاه های علوم پزشکی کل کشور برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری پرداخت شده که امیدوارم این روزنه امیدی برای اجرای کامل این قانون باشد.
کریم خانی هدف از برگزاری این چنین المپیادهایی را ترویج فرهنگ ورزش و تأکید بر روحیه قهرمانی، همگرایی و مشارکت فعال و ارزشمند کارکنان وزارت بهداشت عنوان کرد و افزود: این المپیاد بزرگ ورزشی با حضور تیم های ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و سازمان های تابعه در رشته های ورزشی فوتسال، والیبال ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۳    
دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزایش دستمزد کارورزی در رشته های مختلف را یکی از مطالبات دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی برشمرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی گفت: استانداردهای لازم برای ماموریت های بین المللی دانشگاه های علوم پزشکی در شورای بین الملل وزارت بهداشت تعیین می شود.
رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد: مطابق اسناد بالادستی از جمله برنامه های پنجم و ششم توسعه کشور 75 درصد دانشگاه های علوم پزشکی باید خدمات طب سنتی را در قالب شبکه بهداشت به مردم ارائه کنند.
نخستین نمایشگاه تخصصی بین المللی خدمات پزشکی، درمانی، بهداشتی و گردشگری سلامت در قطب پزشکی جنوب کشور-استان فارس از 2 تا 5 آذرماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۵    
نوزدهمین فراخوان جذب عضو هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور منتشر شد و براساس آن دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی سهمیه جذب 21 نفر را دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مرکز کاشت حلزون در خراسان رضوی، در کنار دانشگاه های علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی پیشگام است.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۴   + ۶۶ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: پس از یک دهه رشد اقتصادی تقریباً صفر، این رقم به بالای چهار درصد رسیده است که نشان می دهد در عرصه اقتصادی نیز اتفاقات خوبی رقم خورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ظرفیت جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته به وزارت بهداشت تعداد یک هزار و 449 نفر اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان گفت: با انتشار اوراق گام بانک رفاه مبلغ 810 میلیارد ریال از مطالبات دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دستورالعمل پرداخت کارانه گروه پرستاری شاغل در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی و شیوه باز توزیع آن در آبان ماه سال جاری از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده ولی مقررشده است پرداختی اولیه به همکاران کادر پرستاری فعلاً در قالب علی الحساب سه ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به دستاوردهای این مجموعه در مدت یک سال گذشته، کسب مقام سوم دانشگاه در حوزه فناوری سلامت در بین دانشگاه های علوم پزشکی تیپ یک کشور، بر اساس ارزیابی های وزارت بهداشت ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) گروه علوم پزشکی سال تحصیلی 1402-1401 از امروز اول آذر در دانشگاه های علوم پزشکی آغاز شد.
سلامت نیوز / روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو از کاهش قیمت 30 تا 50 درصدی برخی تجهیزات پزشکی در بازمهندسی ارزی سال 1401 خبر داد و گفت: بنابر اطلاعات سامانه TTAC، موجودی تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور برای اقلام گروه های تخصصی مختلف نظیر ارتوپدی، قلب و عروق، چشم و مغز و اعصاب ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان گفت: 81 میلیارد تومان از مطالبات دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود پرداخت شد.
آنا / روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی و با هدف مساعدت مالی از مستمری بگیران و بازنشستگان، اعطای تسهیلات در قالب "طرح کرامت" بانک رفاه کارگران تمدید شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۳:۴۲    
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: کلاس های دانشگا های علوم پزشکی روز دوشنبه از ساعت 14 برای تماشای بازی ایران- انگلستان تعطیل می شوند.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی ، دکتر ابوالفضل باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد: با توجه به ضرورت فراهم سازی زمینه ی تماشای مسابقات تیم ملی فوتبال در جام جهانی فوتبال 2022 قطر برای نسل جوان و محبوبیت گسترده این مسابقات ...
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: کلاس های دانشگاهای علوم پزشکی روز دوشنبه از ساعت 14 برای تماشای بازی ایران- انگلستان تعطیل می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست تخصصی مدیران گروه رشته های مامایی، مشاوره در مامایی و بهداشت باروری دانشگاه های علوم پزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور درستاد وزارت بهداشت برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس طبق اطلاعات ارسالی از سوی وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا مبنی بر آمارهای احصایی از سوی دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، کرونا در استان سمنان وضعیت تثبیت شدهای پیدا کرده است. ...