پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۰:۰۵Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه های علوم پزشکی»

خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
زمان بندی سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی برای نیم سال اول سال تحصیلی 1401-1400 اعلام شد.
نَفَس 336بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان های زیرمجموعه دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل به شماره افتاده است.
تازه ترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی شفیعی بعدازظهر چهارشنبه در خصوص آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 اظهار کرد: موارد بستری قطعی در استان کرمان 395 مورد است. ...
نصف جهان: سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: متاسفانه تعداد مبتلایان به کرونا در استان نسبت به اول فروردین شش برابر بیشتر شده است و برای کنترل بهتر ویروس کرونا فعالیت مشاغل گروه یک به جز داروخانه ها از ساعت 21.30 ممنوع می شود. ...
نصف جهان: سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: بیمارستان های اصفهان سرریز بیماران مبتلا به کرونا شده و چندین بیمارستان صحرایی در بیمارستان الزهرا ایجاد شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
رئیس اورژانس کرمان گفت: پرداختی حق کرونا بر اساس بررسی های کمیته های دانشگاه های علوم پزشکی با در نظر گرفتن مواردی مانند سطح تماس، خطر کمتر و بیشتر انجام شده است.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۰    
دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه ملی علوم پزشکی خارکیف اوکراین و شبکه جهانی آموزش و پژوهش های علمی یوسرن دوره آموزشی مجازی یک ماهه TUMS-KhNMU-USERN را آغاز کردند.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مسئول ستاد واکسیناسیون سازمان نظام پزشکی گفت: تخلفی در زمینه ی تزریق واکسن انجام نشده است و اگر مواردی هم بوده، بسیار اندک است و قابل ملاحظه نیست ...
از سوی کمیته ساماندهی تحقیقات کووید-19، بایسته های پژوهش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور در مواجهه با بیماری های نوپدید منتشر شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۰   + ۵۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:استانداران، روسای دانشگاه های علوم پزشکی و مدیران مختلف در بخش های گوناگون کشور جزئی از ستاد هستند. حتی این هم همه ستاد نیست. ستاد متشکل از کمیته های متعددی است که این کمیته ها مسئولیت حوزه های
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود نشان می دهد که در 24 ساعت منتهی به روز پایان سه شنبه یک بیمار کرونایی در سطح استان سمنان جان خود را از دست داده در نتیجه تعداد بیماران فوتی کرونایی در استان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به عدد 959 رسید. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل زندان های استان فارس از آغزا تزریق واکسن کرونا در زندان های فارس خبر داد و گفت: در نخستین مرحله تعداد 50 نفر از کادر بهداشت و درمان زندان های شیراز واکسینه شدند و واکسینه کردن سایر کارکنان نیز با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی در دستور کار قرار دارد.
در نشست بررسی مسائل رفاهی، فرهنگی و دانشجویی دانشجویان بین الملل دانشگاه های علوم پزشکی کشور که با حضور دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر علی اکبرحق دوست معاون آموزشی این وزارتخانه برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به آمار دانشجویان خارجی در کشور گفت: اگر می خواهیم با کشورهای رقیب در حوزه جذب دانشجویان بین الملل رقابت کنیم باید تبلیغات لازم را داشته باشیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵    
مدیرکل روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور گفت: کرونا‬⁩ به طرز معجزه آسایی در مراکز نگهداری سالمندان کشور کنترل شد. اما تعلل دانشگاه علوم پزشکی 7 استان در ⁧‫واکسیناسیون سالمندان‬⁩ ممکن است تمام این زحمات را هدر دهد.
در نشست کارگروه نمایندگان کلان منطقه ای ادارات طب سنتی و مکمل دانشگاه های علوم پزشکی کشور، اهم چالش های حوزه طب ایرانی و مکمل در دو بخش آموزش و درمان، با حضور معاون توسعه سلامت مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل مورد بررسی قرار گرفت.
سالم خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
سالم خبر: با توجه به توزیع واکسن در روزهای پایان سال 99 (27 اسفند) بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور و با توجه به جمع بندی و ارسال آمارهای عملکرد دانشگاه ها به صورت ماهانه، در هفته اول اردیبهشت ماه عملکرد فروردین دانشگاه ها اعلام خواهد شد ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۲    
دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل شمار بیماران کرونایی شناسایی شده در استان را 290 نفر اعلام کردند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: درمانگاه ها موظف اند در ساعات مقرر شده به تمامی بیمه شدگان در دو دسته بیماران کرونایی و مشکوک که خط بیماری های حاد تنفسی نام گرفته است، سرویس دهی داشته باشند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲    
اقتصاد ایران: وزیر بهداشت در نامه ای خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بر نظارت مستمر و بی وقفه بر اجرای پروتکل ها و انعکاس هرگونه نقض شیوه نامه ها جهت برخورد قانونی به مراجع ذی صلاح تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، طی 24 ساعت گذشته 335 بیمار کرونایی در استان شناسایی و اما کسی جان خود را از دست نداده است.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اعتدال روزنامه اعتماد نوشت:در حالی که هنوز، فاز اول واکسیناسیون کرونا تمام نشده و همچنان، تعداد بسیار زیادی از جمعیت هدف زیر گروه های دوگانه فاز اول، به دلیل ناکافی بودن موجودی دوزهای واکسن، واکسینه نشده اند، از هفته اول فروردین امسال، برخی دانشگاه های علوم پزشکی در بعضی استان ها ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۳۶    
مهدی قلیان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفت وگو با مشهد فوری گفت: بر اساس توصیه وزیر بهداشت، هیئت رئیسه دانشگاه های علوم پزشکی و معاونین بهداشت و درمان حتما باید واکسن بزنند. مسئولان خارج از حوزه بهداشت و درمان، نه استاندار خراسان رضوی و نه هیچ مسئول دیگری واکسن دریافت نکرده است ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، انوشیروان محسنی بندپی عصر دوشنبه در دومین جلسه ستاد فرماندهی مقابله با کرونا استان تهران گفت: ظرفیت بیماران کرونایی در بیمارستان های استان تهران 6 هزار و 691 نفر است که این ظرفیت پر شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اطلاعیه فعال شدن سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور برای نیمسال اول تحصیلی 1401- منتشر شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۵    
دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل شمار بیماران کرونایی شناسایی شده در استان را 290 نفر اعلام کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۳    
اقتصاد ایران: ساری- دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل شمار بیماران کرونایی شناسایی شده در استان را 290 نفر اعلام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۳    
ساری- دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل شمار بیماران کرونایی شناسایی شده در استان را 290 نفر اعلام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: باید سرانه ای برای دانشجویان خارجی دانشگاه های علوم پزشکی به عنوان سرانه فرهنگی دانشجویی تعیین شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیش از عید به همه روسای دانشگاه های علوم پزشکی گفتم خودتان را برای یکی از سهمگین ترین مبارزات تاریخ اپیدمی آماده کنید.
وزیر بهداشت در نامه ای خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بر نظارت مستمر و بی وقفه بر اجرای پروتکل ها و انعکاس هرگونه نقض شیوه نامه ها جهت برخورد قانونی به مراجع ذی صلاح تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۱    
جلسه مشترک روسای دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و دانشگاه بجنورد به منظور بررسی ایجاد رشته های جدید در این دانشگاه ها برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به اصلاح دو آیین نامه مهم در حوزه دانشجویی علوم پزشکی از بازنگری آیین نامه تغذیه و فعالیت کار دانشجویی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۴۸    
آمار دقیقی از میزان و دوز واکسنی که وزارت بهداشت به دانشگاه های علوم پزشکی ارائه داده، وجود ندارد و به ادعای دانشجویان برخی از روسای دانشگاه ها براساس روابط واکسیناسیون را انجام می دهند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۵۷    
وزیر بهداشت گفت: به همکارانم در دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرده ام که تخت های بیمارستانی بیشتری را آماده کنند. مردم نگران نباشند. همانگونه که در سه خیز گذشته با اینکه ارتفاع موج و گرفتاری به مراتب کمتر بود بازهم نخواهیم گذاشت که بیماری بدون تخت در هیچ نقطه ای از کشور، رها شود. ...
وزیر بهداشت گفت: به همکارانم در دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرده ام که تخت های بیمارستانی بیشتری را آماده کنند. مردم نگران نباشند. همانگونه که در سه خیز گذشته با اینکه ارتفاع موج و گرفتاری به مراتب کمتر بود بازهم نخواهیم گذاشت که بیماری بدون تخت در هیچ نقطه ای از کشور، رها شود.
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: به دلایل مختلف عرض ما مورد توجه قرار نگرفت و کالبد شکافی این بی توجهی، مشکلی از کشور درمان نمی کند، اما در حال حاضر آمار بستری ها رو به افزایش است و مسئولان دانشگاه های علوم پزشکی احساس سخت و سنگینی از بار بیماری و کمبود امکانات دارند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
تاریخ اجرای آیین نامه آزمون صلاحیت بالینی دوره دکتری عمومی دندانپزشکی از نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 به نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 تغییر کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶    
طی 24 ساعت گذشته طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، 380 بیمار کرونایی در استان سمنان شناسایی و سه نفر نیز جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در هجدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وزارت بهداشت 31 فروردین پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی با تاکید براینکه نیازمند افزایش ظرفیت تخت های بیمارستانی هستیم، گفت: روسای دانشگاه های علوم پزشکی استان در این حوزه برنامه ریزی کنند.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه ای خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی با هشدار درباره افزایش شیوع کرونا تصریح کرد: آنچه می بینید اثرات خرید های پیش از عید و صف طولانی خرید مرغ است و هنوز باید منتظر موج ناشی از سفر ها باشیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۸    
بخش چهارم سهمیه دریافتی واکسن کرونا برای دانشگاه های علوم پزشکی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص شد.
معاون درمان وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه کمک هر چه بیشتر به دانشگاه های علوم پزشکی در مناطق در حال توسعه به خصوص استان سیستان و بلوچستان یکی از راهبردهای اصلی وزارت بهداشت است، گفت: نادیده گرفتن خدمات و فعالیت های انجام شده در این استان ظلم بزرگی به مدافعان سلامت محسوب می شود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۰    
برچسب ها دانستنی آنلاین مقابله با کرونا ویروس کرونا در ایران ویروس کرونای انگلیسی برچسب ها
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سمنان- طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، طی 24 ساعت گذشته 341 بیمار کرونایی در استان شناسایی و سه نفر نیز جان خود را از دست داده اند.
بدر پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۵۲   + ۱۰۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه به معاونین خود نوشت: افزایش بستری ناشی از بی توجهیهای قبل از سفرها به خصوص بازارهای شلوغ، صفهای طولانی و درهم فشرده مرغ و غیره است و افزایش تصاعدی موارد سرپایی حاکی از اثرات سفرهای نوروزی است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت در نامه ای خطاب به معاونان آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی خواستار تسریع در واکسیناسیون دانشجویان علوم پزشکی شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه به معاونین خود نوشت: افزایش بستری ناشی از بی توجهی های قبل از سفرها به خصوص بازارهای شلوغ، صفهای طولانی و درهم فشرده مرغ و غیره است و افزایش تصاعدی موارد سرپایی حاکی از اثرات سفرهای نوروزی است. ...
به گزارش نویدتهران،وزیر بهداشت در نامه ای به معاونین درمان، بهداشت و غذا و دارو وزارت بهداشت و روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و 7 بند راهبرد اجرایی جهت کاهش فشار سنگین به بخش های بستری و احتمال کمبود تخت بیمارستانی بخصوص مراقبت های ویژه را ابلاغ کرد. متن این نامه به شرح زیر است: ...