شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۰۷Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موسسات آموزش عالی»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای سال 1399 از امروز 10 آبان ماه آغاز می شود.
رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از آغاز ثبت نام فراخوان جدید جذب هیات علمی دانشگاه ها و و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به اعلام نتایج آزمون های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و آموزش پزشکی بسیاری از این مراکز به خصوص دانشگاه های بزرگ، زمان بندی برگزاری کلاس های آموزشی نودانشجویان خود که عمدتا به صورت مجازی برگزار می شود، را اعلام کرده اند.
189 هزار و 948 نفر در کنکور 99 پذیرفته شدند. پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه ثبت نام باید از تاریخ 14 آبان به سایت دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: زمان آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری، چهارشنبه 14 آبان ماه جاری است و پذیرفته شدگان برای ثبت نام می توانند به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه های محل قبولی خود مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
همه دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی موظف به عودت مدارک و شهریه به پذیرفته شدگان رشته های بدون کنکور که اکنون در لیست قبولی های کنکور قرار گرفته اند، شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آمار قبول شدگان نهایی در کنکور سراسری سال 1399 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را اعلام کرد.
چنانچه هم اکنون نیز در ردیف قبولین رشته های با آزمون هستند، و تمایل به تحصیل در رشته های با آزمون را دارند، تمامی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی موظف به همکاری با داوطلب و عودت مدارک و شهریه اخذ شده برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور سراسری سال 1399 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون سراسری سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرایند ثبت نام متقاضیان بیست و چهارمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مربوط به فراخوان شهریور 99 از فردا شنبه 10 آبان ماه آغاز می شود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
5 شهریور ماه فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها اعلام شد. بر این اساس دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی فرصت داشتند از تاریخ 15 شهریور 99 تا 16 مهر میزان نیاز به هیات علمی را به مرکز جذب اعضای هیات علمی اعلام کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1399 از فردا، شنبه 10 آبان ماه شروع می شود.
معاون اداری، مالی و مدیریت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به سوال خبرنگار روابط عمومی مطرح کرد: پس از پیگیری های انجام گرفته و انجام نیاز سنجی از دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری ...
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی کنکور تا 10 آبان و نتایج ارشد تا 5 آبان اعلام می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا 10 آبان ماه خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 99 در هفته اول آبان خبر داد. فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: نتایج اولیه آزمون سراسری سال 99 روز یکشنبه 30 شهریور به صورت کارنامه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا 10 آبان ماه خبر داد. دکتر ابراهیم خدایی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در کنکور امسال 175 هزار و 849 داوطلب در رشته های با آزمون کنکور پذیرفته خواهند شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
الگوی جدید تخصیص ظرفیت پذیرش دانشجو با تصویب شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی، از سوی معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99در صورت داشتن هر گونه سوال یا اعتراض به مندرجات کارنامه نتایج نهایی می توانند حداکثر تا 12آبان 99مستندات خود را به سازمان سنجش آموزش کشور ارائه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فناوری های آموزشی نقش مهمی در موفقیت آموزش عالی دارند اما در این میان برخی از موسسات آموزش عالی با تغییرات ناگهانی ناشی از پاندمی کرونا از آموزش آنلاین عقب ماندند.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت نام از پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت مجازی و از چهارشنبه 7 آبان ماه 99 آغاز می شود. به گزارش اعتدال ، نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. ...
زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان کد رشته های امتحانی کنکور کارشناسی ارشد 99 که نتایج آنها به صورت قطعی اعلام شده، از 10 آبان ماه 99 به بعد است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۰    
نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 1399 تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی، امروز دوشنبه 5 آبان اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از روز شنبه 10 آبان ماه می توانند نسبت به ثبت نام در دانشگاه محل قبولی اقدام کنند.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99، جزئیات پذیرش دانشجو با کنکور امسال را تشریح کرد. ...
واحد مرکزی خبر نوشت: نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 1399 تا فردا پنجم آبان اعلام می شود. در این آزمون بیش از 694 هزار داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد 70 درصد در جلسه آزمون حاضر شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت این سازمان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از برگزاری هفدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیئت علمی پیمانی خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، دکتر محمدرضا صفدری با اعلام این خبر گفت: این فراخوان جذب و استخدام در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه ها ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۷    
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فردا توسط مراکز آموزشی پذیرنده اعلام می شود. به گزارش ایلنا، نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روز پنجشنبه، اول آبان اعلام شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فردا توسط مراکز آموزشی پذیرنده اعلام می شود.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۴    
اکوفارس: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه پذیرفته شدگان دکتری تا 10 آبان ماه جاری فرصت اعتراض دارند، گفت: شروع نیمسال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با توجه به ضوابط، شرایط و امکانات موجود آنها خواهد بود.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اکوفارس: داوطلبان پذیرفته شده در مقطع دکتری تخصصی 99 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می توانند از روز سه شنبه، 6 آبان به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش اظهار کرد: نتایج نهایی پذیرفته شدگان در مقطع دکتری ناپیوسته برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1399، اول آبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۷    
وی در ادامه در خصوص زمان شروع سال تحصیلی پذیرفته شدگان دکتری، تصریح کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده شروع نیمسال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با توجه به ضوابط، شرایط و امکانات موجود آنها خواهد بود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه پذیرفته شدگان دکتری تا 10 آبان ماه جاری فرصت اعتراض دارند، گفت: شروع نیمسال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با توجه به ضوابط، شرایط و امکانات موجود آنها خواهد بود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش بیش از 12 هزار داوطلب در آزمون دکتری سال 99 خبر داد و گفت: مردان بیشترین پذیرفته شدگان این آزمون هستند. فاطمه زرین آمیزی در گفت وگو با ایسنا ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از 12هزار نفر در دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال1399 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم پذیرفته شدند.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: آزمون سراسری در روز های 29 تا 31 مرداد و اول شهریور 1399 با رقابت بیش از یک میلیون و 247 هزار و 449 نفر در 392 شهر کشور برگزار شد. ...
598   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نتایج نهایی پذیرفته شدگان دکتری سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۰    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام منابع آزمون سراسری سال 1400 داوطلبان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا: نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 99 از ساعت نوزده و سی دقیقه به صورت کارنامه تنظیم شده و این کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترس است. پیش از این قرار بود از ساعت هفده این نتایج اعلام شود که به دلیل اختلال سامانه به این ساعت موکول شد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس ، نتایج کنکور دکتری سال 99 از ساعت 19 و 30 دقیقه امشب روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۴    
اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال1399 در کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (به جز دانشگاه آزاد اسلامی) اعلام شده، اسامی قبول شدگان دانشگاه علوم انتظامی امین هم در این لیست نیست.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج نهایی پذیرفته شدگان دکتری سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
زمان و جزئیات پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور تشریح شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس ، نتایج کنکور دکتری سال 99 از ساعت 19 و 30 دقیقه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس است. اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری Ph ...