دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۳May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موسسات آموزش عالی»

دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
طرح پژوهشی سعید رهسپار، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان پس از داوری هیات داوران جشنواره، به عنوان طرح پژوهشی برتر کشور در حوزه آموزش عالی انتخاب شد که با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره، مورد تقدیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۱    
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر بازنگری ضوابط و ماموریت موسسات آموزش عالی غیر دولتی مطابق شرایط روز گفت: حتما این بازبینی با مشارکت خود موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان با اعلام خبر تمدید بورس شهید تندگویان تا 7 خرداد ماه سال جاری گفت: متقاضیان این بورس باید دانشجوی دکتری در یکی از دانشگاه ها / موسسات آموزش عالی کشور باشند، آزمون جامع را گذرانده و از پروپوزال خود دفاع کرده باشند.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۲    
مدیرکل آموزش عالی غیر دولتی وزارت علوم گفت: برای کاهش اتکای مالی موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی به شهریه دانشجویی پیشنهاد می شود ارتباط با صنعت و جامعه در دستور کار این موسسات قرار گیرد و به تدریج به این سمت و کسب درآمد از محل قرار داد پژوهش و فناوری حرکت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل اتحادیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی_غیردولتی گفت: در آمایش آموزش عالی بیشترین حذف کد رشته ها در غیر انتفاعی ها انجام شد که منجر به بیکاری اساتید هم می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: بالغ بر 30 هزار عضو هیات علمی و کارمند در بحث ارزیابی و نظارت روسای موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی نقش داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۶    
معاون آموزشی وزیر علوم در برابر گلایه اعضای مجمع عمومی اتحادیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی، غیرانتفاعی در خصوص حذف رشته های یک بار پذیرش در برخی موسسات، تاکید کرد که طبق اصل عدالت آموزشی هر طور با دانشگاه آزاد در این زمینه بر خورد شده است ...
دومین نشست مدیران امور دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با حضور معاون وزیر علوم و معاونان و مدیران سازمان امور دانشجویان در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل اتحادیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی_غیردولتی کشور آخرین وضعیت اجرای مصوبه افزایش سقف سنی روسای دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی به 70 سال را تشریح کرد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، احسان جمالی در اولین نشست خبری سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور که امروز در ساختمان مرکزی این سازمان برگزار شد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته خوابگاه های دانشجویی، صندوق رفاه دانشجویان طی نامه ای خطاب به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برنامه های پیشنهادی این هفته را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۷    
همزمان با آغاز هفته خوابگاه های دانشجویی، صندوق رفاه دانشجویان طی نامه ای خطاب به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برنامه های پیشنهادی این هفته را اعلام کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
حدود 160 هزار نفر داوطلب در آزمون دکتری 1403 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شرکت کردند که 130 هزار نفر آن ها مجاز به انتخاب رشته شده بودند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، اسقف اعظم ارمنستان باگرات گالستانیان که رهبری جنبش تاووش برای میهن را بر عهده گرفته، مردم را به نافرمانی در همه جای کشور دعوت کرد. وی تاکید کرد که به صورت گروهی از دانشگاه های مختلف بازدید خواهند کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
موسسات آموزش عالی بلژیک نیز به دلیل تداوم نسل کشی مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، روابط خود را با مراکز دانشگاهی اسرائیل قطع کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل اتحادیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی_غیردولتی کشور از برگزاری نوزدهمین مجمع عمومی اتحادیه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۸    
دومین نشست مدیران امور دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور از امروز، 19 اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه ساری آغاز شد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۹    
محورهای همایش: 1) حکمرانی و ماموریت گرایی 2) کارآفرینی و اشتغال 3) فرهنگی و اجتماعی 4) آموزش و پژوهش 5) اقتصاد و حقوق 6) مطالعات تطبیقی مرتبط با آموزش عالی غیردولتی اخبار مرتبط با و ژورنالها کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن اعلام حمایت از دانشجویان معترض به جنایات اسرائیل، تصریح کرد: دانشگاه های ایران در رتبه بندی جهانی از جایگاه رو به رشد و خوبی برخوردار هستند و دانشجویان اخراجی دانشگاه های آمریکایی در هر رشته ای که تمایل به ادامه تحصیل داشته باشند می توانند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
دومین نشست مدیران امور دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور 19 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تارنمای خبری آکسیوس افشا کرد که دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آمریکا در همکاری با پلیس این کشور و با استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهای نظارتی، معترضان هوادار فلسطین را شناسایی می کنند.
معارضین جمهوری اسلامی به دانشجویان آمریکایی در کالیفرنیا حمله کردند. دانشجویانی که علیه جنایت اسرائیل در غزه تظاهرات کرده بودند! به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ اتفاق مهمی در آمریکا در حال وقوع است. دانشجویانِ برترین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی جهان در آمریکا علیه اسرائیل قیام کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در سی ویکمین آیین نکوداشت اعضای هیات علمی نمونه کشوری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از 2 عضو هیات علمی دانشگاه مازندران به عنوان استاد نمونه کشوری تجلیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 2 استان های شمالی کشور امروز به میزبانی دانشگاه شمال آمل آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در اواخر اردیبهشت ماه اعلام می شود.
اولین همایش ملی نقش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر دولتی در تحول نظام آموزش عالی با تاکید بر دانشگاه حکمت بنیان و تمدن ساز، 22 خرداد 1403 در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۲    
معاونت آموزشی وزارت علوم طی نامه ای که نسخه ای از آن را در اختیار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) قرار داده است، تاکید کرد؛ دانشگاه های دولتی برای برگزاری تجمع حمایتی از اساتید و دانشجویان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی از ساعت 12 تا 14 امروز تعطیل می شوند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، آبان 1401 بود که کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی وزارت علوم ایجاد پنجره واحد خدمات دانشگاهی را تصویب کرد و قرار شد تمام دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزش عالی تابع خدمات الکترونیکی خود را از طریق اتصال به این پنجره به متقاضیان ارائه کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرصت انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1403 برای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امروز شنبه 8 اردیبهشت به پایان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مرحله نخست آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی صبح امروز با رقابت گروه علوم تجربی همزمان با سراسر کشور در گیلان به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نوبت اول آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی 1403 امروز با حضور داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی و هنر در سراسر کشور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در دیدارمسئولان یکی از دانشگاههای غیردولتی با فرماندار ارومیه راههای توسعه همکاری های مشترک بررسی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نوبت اول آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی 1403 در مراکز علمی و آموزشی شهرستانهای استان تهران همزمان با سراسر کشور با حضور داوطلبان گروه های انسانی و ریاضی برگزار شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۴    
آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از امروز صبح در کرمانشاه آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده عالی سازمان سنجش در استان همدان گفت: رقابت 23 هزار و 880 داوطلب ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در 17 حوزه امتحانی از 10 شهرستان این استان، از امروز(پنجشنبه) همزمان با سراسر کشور در گروه آموزشی ریاضی آغاز شد.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
نوبت اول آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی 1403 صبح امروز (پنجشنبه 6 اردیبهشت) با حضور داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در سراسر کشور آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نوبت اول آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی صبح امروز (پنجشنبه ششم اردیبهشت)همزمان با سراسر کشور در استان کرمان با شرکت بیش از 46 هزار نفر درحالی آغاز که از ماه ها قبل تمهیدات برای امنیت آن و نیز مقدمات برگزاری آمادگی ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- همزمان با سراسر کشور نوبت نخست آزمون ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی 1403 صبح امروز (پنجشنبه 6 اردیبهشت) با حضور داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در استان بوشهر آغاز شد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: نوبت اول آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی 1403 صبح امروز (پنجشنبه 6 اردیبهشت) با حضور داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در سراسر کشور آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، علی درویشی مدیر کل آموزش و پرورش استان خبر از رقابت حدود 6000 داوطلب برای پذیرش در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی داد. ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۱   + ۵۵ سایت دیگر  
امروز شنبه 8 اردیبهشت 1403 آخرین زمان انتخاب رشته دکتری 1403 است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ایلام گفت : 14 هزار و 479 نفر داوطلب در آزمون سراسری نوبت اول اردیبهشت ماه 1403 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شرکت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور از صبح فردا پنجشنبه 6 اردیبهشت با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی در حوزه های امتحانی استان کرمانشاه آغاز می شود.
مشاور امور زنان و خانواده وزارت علوم گفت: بیش از 8 هزار نفر عضو هیات علمی خانم در کشور داریم که سامانه ای برای شبکه سازی در این حوزه در حال راه اندازی است. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۷    
فرصت انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1403 برای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر از دانشگاه آزاد اسلامی، ساعت 24 امروز 5 اردیبهشت پایان می یابد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
فرصت انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1403 برای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر از دانشگاه آزاد اسلامی، ساعت 24 امروز 5 اردیبهشت پایان می یابد.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۵    
سرپرست عالی شانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشورمنصوب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: راهبرد اصلی طرح آمایش و مدیریت طرح تحول ماموریت گرا شدن دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی است.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ساعت 24- نام نویسی برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری 1403 و پذیرش در رشته های با آزمون دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
جلسه 196 شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور به ریاست حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد. *