سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۱:۰۶May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موسسات آموزش عالی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
داداش پور گفت: المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور از میزبانی نخستین دوره ورزش های بومی محلی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فارس در دانشگاه پیام نور شیراز خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، اشتغال تمام وقت و همزمان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در دستگاه های مشمول قانون رسیدگی به تخلفات اداری ممنوع است؛ اما با این ابلاغ ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: آیین نامه جامع میهمانی و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی – غیردولتی، پژوهشی و فناوری ابلاغ شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مصاحبه علمی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت پذیرش مقطع دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1402 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از امروز شنبه ششم خرداد ماه سال جاری آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم دانشگاه بجنورد در اولین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مصاحبه علمی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت پذیرش مقطع دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1402 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از امروز شنبه ششم خرداد ماه سال جاری آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۲    
رئیس سازمان امور دانشجویان در گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور گفت: هدف ما فعال سازی تمام دانشجویان در حوزه ورزش است به همین منظور همه امکانات و فضاهای ورزشی دانشگاه ها باید در اختیار تمام دانشجوها قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان در گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور گفت: هدف ما فعال سازی کلیه دانشجویان در حوزه ورزش است به همین منظور همه امکانات و فضاهای ورزشی دانشگاه ها باید در اختیار کلیه دانشجوها قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر فرهنگی و اجتماعی سازمان جهاددانشگاهی استان آذربایجان شرقی از آغاز دوره تربیت دانشجو معلم قرآن کریم با حضور 40 نفر از دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ثبت نام مهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای سال تحصیلی1402- 1403 تا 15 خرداد ماه 1402 تمدید شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری گفت برخی از رزمندگان ورزشکار حرفه ای بودند که در عرصه قهرمانی درخشش داشتند بقیه هم غالبا اهل ورزش و تحرک بودند که با روحیه پهلوانی در مقابله تجاوز صدامیان ایستادگی کرده و از تمامیت ارضی کشور پاسداری کردند. ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین یادواره شهدای تربیت بدنی و ورزش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: شهدای دانشجوی ورزشکار سراسر کشور 298 نفر هستند و از این تعداد 16 نفر دانشجوی ورزشکار پیام نور می باشند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسن مروتی در نشستی با حضور مسئولان اجرایی و حفاظتی برگزاری نوبت دوم آزمون سراسری 1402 گفت : خوشبختانه نوبت اول این آزمون به بهترین شکل در کشور برگزار شد و از متولیان برگزاری این رویداد علمی می خواهیم در نوبت دوم نیز تلاش کنند تا این آزمون به نحو مطلوبی برگزار شود. ...
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با صدور حکمی مدیرعامل سازمان انتقال خون را به عضویت هیأت امنای مؤسسه عالی آموزشی پژوهشی طب انتقال خون منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
پنجاه و دومین نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور 3 تا 5 خرداد ماه 1402 به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از سهم 40 درصدی سوابق تحصیلی در پذیرش کنکور و موسسات آموزش عالی خبرداد .
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان متقاضی برای ثبت نام در امر میهمانی و انتقال در سال تحصیلی1402- 1403 تا 31 اردیبهشت فرصت دارند. به گزارش صبح ساحل، براساس اعلام سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان ، دانشجویان متقاضی برای ثبت نام در امر میهمانی و انتقال در سال تحصیلی1402- 1403 تا 31 اردیبهشت فرصت دارند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی دکتر احمد علیجانپور در خصوص دریافت نشان سرو اظهار داشت: دانشگاه ارومیه با داشتن 14 هزار دانشجو، 503 هیات علمی در رشته های مختلف و 470 یاوران علمی، طی امسال پیشرفت های زیادی در حوزه های مختلف کسب کرده که در نهایت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین ستاد وزارت علوم اقدامات و فعالیت های متعددی برای پیشرفت علم و فناوری در کشور صورت گرفته است که تبیین آن ها برای امیدآفرینی در جامعه یک ضرورت است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر آموزش عالی غیردولتی وزارت علوم گفت: تعداد زیادی از موسسات آموزش عالی غیردولتی دچار کمبود دانشجو شده اند و حتی خیلی از دانشجویان صرفا دنبال رشته هایی هستند که بازار کار داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش عالی غیر دولتی از طراحی و تدوین شیوه نامه تجمیع موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در وزارت علوم خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به آسیب های تعطیلی آموزش حضوری دانشگاه ها در دوره شیوع بیماری کرونا گفت: در این مدت 70 کانون فرهنگی دانشجویی از 130 کانون و 800 نماز جماعت از سه هزار نماز جماعت تعطیل شدند. ...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، دکتر ابراهیم تقی زاده در جمع روسای مراکز و واحدها و اعضای علمی دانشگاه پیام نور استان فارس با اشاره به اجلاس روسای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در شیراز گفت: یکی از موارد مطرح در کارگروههای تخصصی این اجلاس بررسی آیین نامه ها مرتبط با دانشگاهها بود. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۴    
در مراسمی با حضور یوسف شعبانی مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی همدان از اعضای انجمن صنفی کارگری اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان تقدیر شد.
با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری اشتغال تمام وقت و همزمان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در دستگاه های مشمول قانون رسیدگی به تخلفات اداری ممنوع می باشد.طبق این قانون افرادی چون عبدالملکی، زاهدی وفا، خاندوزی و یامین پور از دولت کنار می روند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مسابقات انتخابی ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان ،21 و 22 اردیبهشت به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم از ابلاغ شیوه نامه یکپارچه تحول در برنامه های درسی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: به همراه این شیوه نامه،دستورالعمل بازنگری 1500 برنامه درسی نیز ابلاغ خواهد شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۳    
مسابقات دارت گرامیداشت مقام شامخ معلم ویژه اساتید دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان با حضور رئیس هیات انجمن های ورزشی استان و رئیس کمیته دارت استان در تاریخ 14 و 15 اردیبهشت در بخش آقایان و بانوان در سالن دارت همدان برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۲    
شفقنا- جزئیات طرح نمایندگان مجلس برای ساماندهی ماموریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منتشر شد، نمایندگان خواستار تعطیلی واحدهای دانشگاهی غیردولتی بدون متقاضی در کشور شده اند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور حضور تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور برای شرکت در مسابقات بین المللی روسیه (Yekaterinburg) محمدرضا حیدریان به عنوان سرمربی تیم فوتسال دانشجویان انتخاب شد. ...
در مراسمی با حضور وزیر علوم، تحققیات و فناوری، از 52 عضو هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تابعه وزارت علوم، برگزار تجلیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور رئیس مرکز هیأت های ممیزه وزارت علوم با اشاره به انتخاب 52 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به عنوان استاد نمونه، گفت: تعداد بانوان انتخاب شده برای تقدیر به عنوان اساتید نمونه بیشتر از سال های گذشته بود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۴۲    
معدل داوطلبان تاثیری در نتیجه آزمون کتبی داوطلبان دکتری 1402 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ندارد و صرفا بر اساس شیوه نامه اعلامی در قسمت سوابق آموزشی فرد و توسط دانشگاه های محل مصاحبه مورد بررسی قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۷:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معدل داوطلبان تاثیری در نتیجه آزمون کتبی داوطلبان دکتری 1402 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ندارد و صرفا بر اساس شیوه نامه اعلامی در قسمت سوابق آموزشی فرد و توسط دانشگاه های محل مصاحبه مورد بررسی قرار می گیرد.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای انجام هر چه بهتر آئین نامه و تسهیل در امر میهمانی و انتقال ضروری دانشجویان زمان ثبت نام متقاضیان مذکور را برای سال تحصیلی 1402-1403 از طریق سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir اعلام می نماید. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
آزمون مقطع دکتری تخصصی Ph.D دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1402 به صورت دو مرحله ای نیمه متمرکز برگزار می شود که 50 درصد نمره در اختیار دانشگاه ها می باشد. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۳:۰۰    
زهرا رمضانی-فاطمه طاری بخش، خبرنگار: بحث آمایش آموزش عالی و سروسامان دادن به شرایط این روزهای دانشگاهی کشور، موضوعی است که هرچند هفته گذشته با بیان آن از سوی مقام معظم رهبری دوباره به سرخط رسانه ها تبدیل شد، اما در همان برهه درکنار ورود مستقیم ایشان به این موضوع ...
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق یک طرح مجلس، کارکنان دولتی صرفاً مجاز به ادامه تحصیل در دوره های مجازی و غیرحضوری دانشگاهها در ساعات غیراداری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون مقطع دکتری تخصصی Ph.D دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1402 تمدید شد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مهراب قاسمخانی، نویسنده معروف آثار تلویزیونی و سینمایی در قالب یک رشته استوری به بخشنامه جنجالی وزارت علوم واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس طرحی را امضا کرده اند که به موجب آن ادامه تحصیل کارکنان رسمی و غیر رسمی دستگاههای اجرایی در دوره های روزانه و شبانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی داخلی و خارجی ممنوع شده و این کارکنان تنها مجاز به ادامه تحصیل در دوره های مجازی و غیرحضوری دانشگاهها و موسسات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۶۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی با عنوان ساماندهی مأموریت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در دستورکار دارند که به موجب آن ادامه تحصیل کارکنان دستگاههای اجرایی در دوره های روزانه و شبانه دانشگاه ها ممنوع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۷:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون مقطع دکتری تخصصی Ph.D دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1402 امروز سه شنبه به پایان می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۵    
جماران : بر اساس این بخشنامه، کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مکلف به ایجاد، گسترش و تقویت رشته های تحصیلی متناسب با جایگاه زن در خانواده و نقش خانواده و زن بر اساس فرهنگ اسلامی ایرانی، از قبیل مدیریت خانه و خانواده هستند.
خبربانو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۶۲ سایت دیگر  
براساس این بخشنامه، دانشجویان مادر دارای فرزند زیر 2 سال می توانند حداکثر تا 4 ترم به صورت غیر حضوری درس بخوانند و به همین میزان نیز می توانند در موسسات آموزش عالی میهمان شوند. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان به نقل از دانشگاه اصفهان؛ در راستای اجرای سیاست های حمایت و هدایت استعدادهای درخشان و به منظور فراهم نمودن زمینه جذب برگزیدگان علمی، بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (شماره 2/30782 مورخ 1401/10/17) ...
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت انتخاب رشته داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون مقطع دکتری تخصصی Ph.D دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1402 تمدید شد.