یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۲۱:۱۱Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موسسات آموزش عالی»

سخنگوی سازمان سنجش آمار نهایی شرکت کنندگان در کنکور سراسری 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را اعلام کرد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،رییس دانشگاه هرمزگان، رییس موسسه غیردولتی و غیرانتفاعی آموزش عالی قشم را به عنوان نماینده منتخب موسسات آموزش عالی استان در شورای مدیریت آموزش عالی استان هرمزگان منصوب کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۶    
ایسنا/خراسان جنوبی امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه قوام جمعیت در شرق کشور بر پایه موسسات آموزش عالی و پذیرش دانشجو بوده که مختص این منطقه است، گفت: مسئولان اگر به دنبال هر اقدامی و برنامه ریزی در منطقه شرق کشور هستند، باید برای برنامه ریزی های خود پیوست امنیتی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - امام جمعه موقت بیرجند گفت: قوام جمعیت در شرق کشور بر پایه موسسات آموزش عالی و پذیرش دانشجو بوده که مختص این منطقه است.
برترین ها / میگنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار نتیجه اولیه آزمون دکتری 1400 در هفته آخر فروردین ماه خبر داد و گفت: کارنامه خام شامل تراز و نمره کل نیز دهه آخر فروردین از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش حدودا 12 هزار داوطلب در آزمون دکتری سال 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد. دکتر ابراهیم خدایی ضمن بیان این مطلب به ظرفیت پذیرش داوطلب در آزمون دکتری سال 1400 دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی خبر داد و اظهار کرد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشورگفت: کنکور دکتری تخصصی ناپیوسته آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هم اکنون ساعت 8:30 جمعه 15 اسفند در سراسر کشور، در 110 شهر و 210 حوزه امتحانی آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
10 درصد داطلبان آزمون دکتری 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کارت ورود به جلسه خود را دریافت نکردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
بیش از 185 هزار داوطلب از صبح امروز رقابت خود را برای کسب صندلی های دکتری سال 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آغاز کردند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشورگفت: کنکور دکتری تخصصی ناپیوسته آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی صبح فردا جمعه، 15 اسفند در سراسر کشور در 110 شهر و 210 حوزه امتحانی برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۱    
استاندار خراسان جنوبی : طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی استان به صلاح جامعه دانشگاهی استان نیست و مخالف اجرای آن هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۰    
خامسان با اشاره به اجرای طرح ساماندهی مراکز و موسسات آموزش عالی در کشور، گفت: این طرح نقاط قوت بسیاری دارد که اجرای درست و به موقع آن می تواند موجب ارتقای کیفی دانشگاه ها شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: برنامه عملیاتی توسعه ورزش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مشخص شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: آمارها نشان می دهند که شیوع کرونا سبب شده تعداد زیادی از دانشجویان ژاپنی از ادامه تحصیل منصرف شوند. به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا؛ وزارت آموزش ژاپن اعلام کرد که به دلیل تاثیرات مخرب ناشی از شیوع "کووید-19" ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - الحاق دانشگاه صنعتی بیرجند به دانشگاه بیرجند در چارچوب طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی استان خراسان جنوبی به تصویب رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
هماهنگی لازم برای رفع محدودیت تردد دانشجویان متقاضی شرکت در کنکور دکتری ناپیوسته سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی انجام شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نمایندگان مجلس، نرخ مالیات بر درآمد حقوق کارکنان دولتی و غیردولتی اعم از حقوق و مزایا (به استثناء قضات) همچنین اعضای هیأت علمی (آموزشی و پژوهشی) شاغل و بازنشسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را مشخص کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دفترچه راهنمای ثبت نام و اعلام زمان مجدد برای ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 1400 اصلاح شد. سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اصلاح دفترچه راهنمای ثبت نام و اعلام زمان مجدد برای ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 1400 با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، نرخ مالیات بر درآمد حقوق کارکنان دولتی و غیردولتی اعم از حقوق و مزایا (به استثناء قضات) همچنین اعضای هیأت علمی (آموزشی و پژوهشی) شاغل و بازنشسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را مشخص کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای برگزاری کنکور دکتری، گفت: آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 صبح روز جمعه، 15 اسفند در سراسر کشور در 110 حوزه امتحانی برگزار می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: کنکور دکتری تخصصی ناپیوسته سال 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آخر هفته جاری در موعد مقرر برگزار می شود.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز شنبه و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی ردیف4 تبصره 12 ماده واحده لایحه بودجه را به تصویب رساندند که براساس آن سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده(84) قانون مالیاتهای مستقیم در سال 1400 مبلغ چهارصد و هشتاد میلیون ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
جدیدترین آمار دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور حاکی از افزایش برگزاری دوره های تخصصی و عمومی مهارت افزایی دانشجویان در سال 99 است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هر ساله در مهر ماه میزان شهریه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مشخص می شود این در حالی است که دانشجویان از افزایش شهریه ها در ترم دوم سال که مجازی هم برگزار می شود، خبر می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی آزمون دکتری 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فاصله صندلی داوطلبان در این آزمون یک متر تعیین شده است.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۲    
بر اساس این گزارش، در ابتدای این جلسه، دکتر کوروش نوذری، رییس دانشگاه معین و نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در استان مازندران به ذکر مواردی از کارکردهای شورا در حوزه تشکیل کارگروه های تخصصی ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی وزارت بهداشت نحوه فعالیت های آموزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در نیمسال تحصیلی جاری (بهمن و اسفند 1399) در گروه علوم پزشکی اعلام کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز جذب وزارت علوم گفت: در پاره ای از موارد موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی اعلام می کنند که برای جذب فرزندان موسسان خود اعلام نیاز به جذب هیئت علمی می کنند.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،معاون آموزشی دانشگاه تهران از برنامه این دانشگاه برای ارائه آموزش های عملی به صورت حضوری برای تمامی دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان بعد از عید طبق زمانبدی اعلام شده در کلاس های عملی و آزمایشگاهی حضور خواهند داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۱    
دانشگاه حکیم سبزواری در آخرین رتبه جهانی وبومتریکس با سه پله صعود نسبت به سال گذشته رتبه 66 در بین 714 دانشگاه و موسسات آموزش عالی کشور را کسب کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۸    
صندوق رفاه دانشجویان مبالغ و جزئیات پرداخت پنج نوع وام دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شامل وام تحصیلی برای همه مقاطع تحصیلی شامل وام های ضروری، تحصیلی، ویژه دکتری، شهریه و مسکن در نیم سال دوم تحصیلی 1400-1399 را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۵    
خاکی صدیق گفت: اخلاق آموزش در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نقش بنیادی و زیر بنایی دارد اما در دهه های گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۰    
اکوفارس: صندوق رفاه دانشجویان با ارسال بخشنامه ای به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شرایط اعطا و بازپرداخت وام های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399 را براساس آیین نامه اعلام کرد.
صندوق رفاه دانشجویان با ارسال بخشنامه ای به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شرایط اعطا و بازپرداخت وام های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399 را براساس آیین نامه اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
صندوق رفاه دانشجویان با ارسال بخشنامه ای به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شرایط اعطا و بازپرداخت وام های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399 را براساس آیین نامه اعلام کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: کنکور داوطلبان دکتری ناپیوسته سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نیمه اسفند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۶    
از 22 فارغ التحصیل هنرستان کشاورزی یاسوج 14 نفر در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرفته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
از 22 فارغ التحصیل هنرستان کشاورزی یاسوج 14 نفر در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرفته شدند.
برترین ها / یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری ناپیوسته سال 1400 از فردا (یک شنبه 10 اسفند) خبر داد. فاطمه زرین آمیزی، سخنگو و مدیرکل سازمان سنجش آموزش کشور، درباره زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۱    
آگهی های استخدام برق 20 بهمن 99 آگهی استخدام فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های برتر در صنعت برق حرارتی علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در تاریخ مقرر به دفترچه موردنظر را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید. انتهای پیام/
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش در دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی در سال 1400 اعلام شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت های مدیریت تولید برق (نیروگاه) تعداد 164 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی) بصورت قراردادی استخدام می نماید.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر علوم با تاکید براینکه افزایش حقوق اعضای هیات علمی از موضوعیت و دستورکار کمیسیون تلفیق مجلس خارج شد، گفت: با این وجود همچنان پیگیر تامین منابع از طریق سازمان برنامه و بودجه هستیم.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور امروز با معرفی برندگان در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور خاتمه یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۱    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته با توسعه داد و ستد تجاری میان ایران و افغانستان، اکنون جمهوری اسلامی ایران شریک اول تجاری افغانستان است. مشروح گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۷:۱۵    
با اعلام خبر بازگشایی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روسیه و حضوری شدن کلاس های درس، صد ها دانشجوی ایرانی پس از 11 ماه، منتظر بازگشت به روسیه و حضور در کلاس های درس هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 1400 از لحظاتی قبل از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد. ثبت نام متقاضیان و شرکت در آزمون سراسری سال 1400 برای پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امروز پایان می پذیرد .
سازمان سنجش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه مورخ 99/10/14 درخصوص پذیرش دانشجو در کدرشته محلهای اعلام شده از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی بهمن ماه سال 1399 بدین وسیله ضمن اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته های محلهای مرحله مذکور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از اعلام اسامی برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی بصیرت، ملت حسینی، مکتب شهید سلیمانی ویژه دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آذربایجان شرقی خبر داد.