چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۰:۰۳Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد»

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار رئیس و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیوند دانشگاه و صنعت هر روز جدی تر دیده می شود.
ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش    
راه اندازی دانشکده های موضوعی یکی از راهکارهای ساختاری دانشگاه آزاد اسلامی برای رسیدن به دانشگاه اجتماعی و مسئله محور است؛ راهکاری که می تواند توسط دانشگاه های وزارت علوم هم الگوبرداری شود.
مسئولان عوامل مختلفی را در وقوع این مسئله دخیل می دانند که مهمترین آن مسائل اقتصادی و عدم پشتیبانی مالی دانشجویان است. البته برخی مانند طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد تقصیر را به گردن سیاست های نابخردانه آموزش عالی می اندازد ...
رئیس هیات تیراندازی استان قم از اهدای سه قبضه تفنگ توسط فدراسیون این رشته به هیات قم و تفاهم این هیات با دانشگاه آزاد با هدف توسعه تیراندازی خبر داد.
اقتصاد ایران: سخنگوی دانشگاه آزاد با اشاره به مبلغ وام دانشجویی این دانشگاه گفت: حداکثر مبلغ وام دانشجویی که برای دانشجویان مقطع دکتری در نظر گرفته شده است، 40 میلیون تومان است و این مبلغ برای مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی، به ترتیب به 20 و 15 میلیون تومان تعیین شده است.
ایسکانیوز   ۹ ساعت پیش    
همکاری دوجانبه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و پارک علم و فناوری قزوین در نشستی با حضور سرپرست 2 نهاد کلید خورد.
ایسکانیوز   ۹ ساعت پیش    
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی مدیرکل جدید پژوهش و تحصیلات تکمیلی این معاونت را منصوب کرد.
ایسکانیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت درخواست برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا 6 اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۷    
کتاب کارشناس شنوایی شناسی و دانشجوی دکتری روانشناسی دانشگاه آزاد بروجرد در انتشارات لمبرت آلمان به چاپ رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۷    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد شهرکرد گفت: در ارزیابی که بین باشگاه های سراسر کشور انجام شد؛ باشگاه پژوهشگران این دانشگاه موفق شد عنوان پنجم را بین حدود 300 باشگاه کسب کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۲    
رئیس دانشگاه آزاد بندرجاسک گفت: با توجه به اینکه بندرجاسک گرانیگاه مکران است، ایجاد رشته های دریامحور و مدرسه عالی مهارتی شیلات و آبزیان را در دستور کار داریم.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
یک حقوقدان با اشاره به رفتار کشورهای مختلف برای مدیریت فضای مجازی، معتقد است که اهمال کاری مسئولین اجرایی حوزه ارتباطات، عامل اصلی لجام گسیختگی فعلی فضای مجازی در کشور است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۰    
جمع بزرگی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد که اساتید رشته تربیت بدنی هم در آن دیده می شوند با راه اندازی کارزاری خواستار ابطال بخشنامه 3895/10/ص/99 دانشگاه آزاد موسوم به هیات علمی الف و ب شدند. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۶    
*پورتال خبری کاشان/ حسین زاهدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کاشان
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا گفت: در سال جدید پیگیر ایجاد 4 رشته بین رشته ای در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی پیوسته هستیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: دانشجو در کرسی های آزاد اندیشی خود را مفید و صاحب نظر می بیند و می تواند متد و روش طرح کند. همچنین خواسته طبیعی دانشجو که باید در فضای دانشگاه نقد انجام دهد به بهترین شکل خود انجام می شود و در نتیجه باعث سرزندگی و نشاط سیاسی دانشگاه ها می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۶    
مرکز مطالعات و توسعه آموزش معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از انجام ارزیابی درونی اعتباربخشی مراکز مطالعات و توسعه آموزش (EDC) واحدهای مجری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
اطلاعات روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۱    
شاید توزیع خبر دروغ مصوبه افزایش 50 درصدی در ماه های اخیر درحالی که اساسا وجود خارجی نداشت، مهم ترین آتش تهیه فضاسازی این جریان باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۵    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان گفت: استفاده از آخرین متد و روش های آموزشی، زیرساخت های نوین و یافته های علمی به منظور ارتقای سطح علمی مدارس سمای این واحد دانشگاهی در دستور کار سال جاری قرار گرفته است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۲    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود گفت: اولویت اصلی این واحد دانشگاهی در سال 1400 توسعه همه جانبه حوزه پژوهش و ارتقای سطح کیفی آموزشی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۰    
شرایط ارائه شده بیمه ملت در بیمه های درمان، سبب شد که دانشگاه آزاد اسلامی؛ بیمه ملت را به عنوان بیمه گر خود در ارائه انواع خدمات بیمه ای در این حوزه انتخاب کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۰    
مشکلات سیستم آموزشی، آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی باعث شده که دانشجویان این دانشگاه نتوانند در سال تحصیلی جاری از مزایای وام شهریه دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم بهره مند شوند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی بیمه ملت به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به قرارداد بیمه ملت و دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص ارائه خدمات درمانی به کارکنان این دانشگاه ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۲    
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه دانشجوهای پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان طرح خود را در بیمارستان های شهر می گذرانند گفت: بیش از 50درصد پرسنل بیمارستان شهر همدان فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال از ارائه خدمات مشاوره و روانشناختی مرکز مشاوره این واحد دانشگاهی در ایام کرونا به صورت آنلاین خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو ، به همت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات شماره اول نشریه بهارستان منتشر شد. در اولین شماره نشریه بهارستان به مدیر مسئولی سپهر صبوری فرد و به سردبیری روژان ویسی به بررسی پدیده های سیاسی و اجتماعی اخیر پرداخته می شود. ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۰    
بهاره رهنما بدون آرایش عکسی منتشر کرده که در فضای مجازی دست به دست می شود. بهاره رهنما بازیگر به تازگی عکسی بدون آرایش از خود منتشر کرده است. بهاره رهنما بدون آرایش را ببینید: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای، اقدام تروریستی و کور رژیم صهیونیستی در تأسیسات هسته ای نطنز را محکوم و اعلام کرد: حمایت خود را از دانشمندان و مراکز هسته ای کشور اعلام می کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۸    
برنامه 5 ساله دانشگاه آزاد برای کاهش وابستگی به شهریه و تبدیل شدن به انتخاب اول دانشجویان در کنار تغییرات ساختاری و توجه به آینده دانشجو، نیازمند بازسازی هویت برند دانشگاه در ذهن جامعه است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه راه حل رادیو گفت وگو با موضوع موانع تولید کشور با فرشته جوام، تولیدکننده پوشاک داخلی و دکتر جمشید عدالتیان، اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محسن تنابنده، حامد بهداد، شهرام حقیقت دوست، بهناز جعفری، کامبیز دیرباز، کوروش تهامی و... این ها تنها اسامی بخشی از بازیگرانی است که وجه مشترک شان، فارغ التحصیلی از دانشکده هنرومعماری دانشگاه آزاد است، دانشکده ای که امیر دژاکام از استادان آن و در دوره ای مدیر گروه تئاتر بوده است. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پویش دانشجویی عیدی به همشهری به همت کمیته دانشجویی مجمع خیرین لاهیجان با همکاری انجمن علمی میکروبیولوژی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان برگزار شد ...
میگنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جدا از دانشجویان دانشگاه سراسری هر دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی، هر ترم میانگین 10 تا 12 میلیون هزینه می کند، تا بتواند دوران تحصیل خوبی را سپری کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس گفت: ایجاد دانشکده های موضوعی، دانشکده هنر و معماری و راه اندازی پایلوت خط تولید صنایع غذایی از مهم ترین اهداف این دانشگاه در سال 1400 است.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۷    
استادان دانشگاه آزاد اسلامی یک و نیم برابراستادان دانشگاهای دولتی تدریس موظف هفتگی دارند اما دریافتی حقوق ماهانه استادان دانشگاه آزاد اسلامی ، کمتر از حقوق استادان دانشگاهها ی دولتی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از رونمایی سامانه ساها با پلتفرم و قابلیت جدید درآینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۱    
به همت واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، اولین شماره نشریه آیه منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۶    
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد گفت: هیات نظارت بر تشکل های اسلامی باید تحقق مطالبات رهبری را مد نظر خود داشته باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کانون نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد بهبهان گفت: 14 نشریه دانشجویی در این دانشگاه، مجوز نشر و فعالیت دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سیاست این دانشگاه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و کمک به انتخاب اصلح است.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۷    
در پی شیوع بیماری کرونا و اعلام وضعیت قرمز فعالیت اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ملکان بمدت یک هفته تعطیل شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد قزوین گفت: برای پاسخگویی بهتر به ارباب رجوع به زودی پیشخوان دیجیتال راه اندازی می کنیم تا بهترین خدمات را به صورت غیرحضوری به دانشجویان ارائه دهیم.
اقتصاد ایران: کتاب دیپلماسی بازی های دیجیتال: مفهوم شناسی، جایگاه و ارزیابی نوشته اکبر نصراللهی (رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی) و فرزانه شریفی (مدیر انستیتو ملی بازی سازی) منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه های علمیه به امضای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر حوزه های علمیه رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای بین دانشگاه آزاد و شرکت نوآوران توسعه ملی برای بهرمندی از توان علمی و تحقیقاتی دانشگاه در انجام پروژه های کاربردی و موردنیاز صنعت به امضا رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مقاله دو عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد کرمانشاه در مجله معتبر Scientific reports از انتشارات Nature نمایه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسئولان به دلایل مختلف از جمله سواد رسانه ای پایین ، باور نداشتن به رسانه ها و نامحرم دانستن خبرنگاران از رسانه ها استفاده حداقلی یا تشریفاتی و دیرهنگام می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای تصویب طرح ممنوعیت حجاب و نماز در دانشگاه های فرانسه را محکوم کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: دانشجوها به خاطر شرایط اقتصادی کمی بی انگیزه شدند به این علت که احساس کردند انتخابشان خوب نبوده و شاید اشتباه بوده است. ما باید برای دانشجوها ایجاد انگیزه کنیم و امید را به جامعه برگردانیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق شعار جهش تولید و همچنین تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از رونمایی سامانه "ساها" با پلتفرم و قابلیت جدید در آینده ای نزدیک خبر داد.