جمعه ۲۸ شهریورساعت ۱۸:۵۷Sep 2020 18

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد»

 
آنا   ۳۳ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به کرمانشاه بر ضرورت تشکیل هسته دانش بنیان در کنار گروه های آموزشی برای پیشبرد اهداف اقتصادی تأکید کرد و از دسته بندی کرمانشاه پژوهان برای رفع معضل حاشیه نشینی خبر داد.
آنا   ۱ ساعت پیش    
همت حوزه معاونت آموزشی واحد تهران مرکزی آزمون زبان انگلیسی EPT و مهارت های عربی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار شد.
آنا   ۲ ساعت پیش    
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: 119 داوطلب در آزمون EPT دکتری تخصصی این دانشگاه به رقابت پرداختند.
آنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در پیامی درگذشت پدر معاون علوم، مهندسی و کشاورزی این دانشگاه را تسلیت گفت.
آنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیران فعال 9 کانون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در مراسمی مورد تقدیر قرار گرفتند.
آنا   ۴ ساعت پیش    
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی درگذشت پدر معاون علوم، مهندسی و کشاورزی این دانشگاه را تسلیت گفت.
آنا / هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
اطلاعیه شماره یک ستاد برگزاری مصاحبه دوره دکتری مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در ارتباط با نحوه و چگونگی انجام مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال99 منتشر شد.
آنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی درگذشت پدر معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی را تسلیت گفت.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز سوگواره اربعین حسینی را برگزار می کند. علاقه مندان برای شرکت در این سوگواره می توانند آثار خود را تا روز پنج شنبه هفدهم مهرماه سال جاری به ایدی اینستاگرام @uni_azadahvaz ارسال کنند.
دیار میرزا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ضمن قدردانی از زحمات دکتر حسن اخگری در دوران تصدی ریاست دانشگاه، دکتر مسعود امامی نژاد به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تالش معرفی شد.
دیار میرزا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیین معارفه دکتر شادی دهقان زاده رئیس مجتمع علوم پزشکی، دکتر عباس خلیل زاده رئیس اداره شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و واحدرشت و دکتر مظاهر زمانی مسئول کتابخانه و اسناد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.
آنا   ۵ ساعت پیش    
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت پیامبر اسلام صلی الله و علیه و آله و سلم را محکوم کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۶ ساعت پیش    
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اینفوگرافی یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد یاسوج توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.
آنا   ۶ ساعت پیش    
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز گفت: بیش از 30 بسته مواد غذایی بین خانواده های دانشجویان کم بضاعت توزیع شد.
آنا   ۶ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز گفت: سامانه پژوهشیار فعالیت های پژوهشی را در واحدهای دانشگاهی نظام مند و هدفمند کرده است.
آنا   ۷ ساعت پیش    
سامانه پژوهش یار دارای زیرسامانه های متعددی است که شامل سامانه طرح های پژوهشی، سامانه پایان نامه ، فعالیت های پژوهشی اعضای هیئت علمی می شود.
آنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با روز شعر و ادب فارسی از دو اثر فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان رونمایی شد.
با احداث مزرعه گیاهان دارویی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا و راه اندازی رشته تخصصی آن، این مرکز دانشگاهی گام موثری برای تولید گیاهان دارویی در استان برداشته است.
ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه دکتری بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت24 امروز جمعه 28 شهریور تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۷ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایذه قرار است 40 بسته مواد غذایی بین نیازمندان این شهرستان توزیع کند.
آنا / فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه در استان های مرزی ارتقای نقش آموزش در توسعه، بهره وری و رشد اقتصادی را پیگیری می کند.
بسیج   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای بین دانشگاه آزاد اسلامی و سپاه جواد الائمه به منظور استفاده از ظرفیت آزمایشگاه خاک دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
فرماندار بردسکن نسبت به ساخت المان های مزار شهدای گمنام در انابد، شهرآباد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسکن تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هیچ اعتباری برای ساخت یادمان های شهدا ندارد می طلبد شهرداران و دانشگاه آزاد اسلامی از محل بودجه های فرهنگی و با ...
آنا / بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی از آمادگی سایت 70 هکتاری گلمان برای سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
در بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی در محکومیت اهانت به ساحت مقدس رسول اکرم(ص) آمده است: در اهانت به خاتم پیامبران عالم اغراض شوم و پلید سیاسی نهفته است.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
محمد باقری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد و سرهنگ شفیعی فرمانده ناحیه برخوار، تفاهم نامه ی تاسیس مرکز رشد بسیج شهرستان برخوار با دانشگاه آزاد دولت آباد امضا شد.
آنا / موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ثبت نام شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی 99 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 روز جمعه ساعت 28 شهریور تمدید شد.
بسیج   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسینی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه ها یک ظرفیت بالقوه و آنی است که باید مسئولان از توانمندی و پتانسیل علمی دانشجویان فعال در این نهاد استفاده کرده و آن را به منصه ظهور برسانند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم جزئیات برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) به صورت مجازی، جزئیاتی از نحوه ثبت نام و شرکت در این مرحله را تشریح کرد.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان ظرفیت لازم برای همکاری با دفاتر برون مرزی در جمهوری افغانستان و عراق را دارد.
آنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: دانشگاه نمی تواند نسبت به تحولات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه بی تفاوت باشد، بنابراین باید در متن زندگی مردم حضور داشته باشد و نسبت به آینده دانشجویان حساس باشد.
آنا   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: راه اندازی دفتر کنسولی در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان می تواند در تسریع پاسخگویی به پرونده دانشجویان بین الملل موثر باشد.
آنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری دوره های کوتاه مدت استاد فرهیخته معین برای ارتقای سطح آموزشی در دانشگاه ها خبر داد.
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان گفت: 2 انجمن علمی پرستاری و مامایی تشکیل شده و سه انجمن علمی حسابداری، مدیریت بازرگانی و آموزش ابتدایی نیز زیر نظر باشگاه در حال شکل گیری هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: ترکیبی از سه روش در آموزش مجازی برای همه دانشجویان وجود دارد تا دسترسی لازم برای محتوای درسی و ارتباط با استادان داشته باشند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۸    
کارشناس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برای تقویت انجمن های علمی به ارائه 17 راهکار پرداخت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۱    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان از گشایش نمایشگاه سماع خط شامل 110 اثر تجسمی استاد سعید بوجار آرانی در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۶    
رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد با اشاره به اینکه ارتباط مستمر و مستقیم با صنعت، یکی از رسالت های مهم این دانشگاه است، از فعالیت 12 مرکز تحقیقاتی در این دانشگاه خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شیوا قاسمی پور نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با اشاره به حضور رییس دانشگاه آزاد کشور در مریوان، گفت: با توجه به وجود دو بیمارستان بزرگ بوعلی و فجر در شهرستان و همجواری مریوان با اقلیم کردستان عراق ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶    
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: 11 هزارو 788 دانشجو در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه های آزاد و سماء استان زنجان تحصیل می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۲    
دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بعدازظهر پنج شنبه از مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی گیاهی و آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه بازدید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه سفر به استان کردستان علاوه بر دیدار با مسئولان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی از 2 پروژه این دانشگاه در مسیر درآمدزایی و مهارت افزایی دانشجویان رونمایی کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۲    
دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بعدازظهر پنج شنبه از مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی گیاهی و آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه بازدید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در رویکرد جدید تلاش داریم تا دانشگاه آزاد اسلامی در استان ها مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را با نگاه به آموزش و پژوهش اصلاح کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام از متقاضیان شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی یکشنبه 23 شهریور آغاز شد و تا شب گذشته ادامه داشت. براساس اعلام رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مصاحبه های دکتری به صورت مجازی برگزار می شود. دانشجویان می توانند هر واحدی که نزدیک به محل سکونت شان است را انتخاب کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم توهین به پیامبر و مقدسات را نشانه ضعف جهان استکبار در برابر قدرت ایمان مسلمانان برشمرد و تاکید کرد که در مسیر امر به معروف جوانان باید مانند پیامبر دلسوزانه عمل کنیم.