سه شنبه ۰۵ مردادساعت ۰۱:۱۳Jul 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد»

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، اولین جلسه کارگروه تخصصی شورای مهارت استان به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان جهت تدوین سند نظام جامع آموزش های کشاورزی با حضور کارگروه های آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی، دانشگاه جامع علمی کاربردی ...
آنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: نیاز بازار کار غالباً به مهارت ها و تخصص های کاربردی وابسته است و می توان با نگرش مهارت محوری و پاسخ به نیازهای کاربردی و عملی بازار به تعلیم جوانان اقدام کرد.
نجف آباد نگار   ۵ ساعت پیش    
جوابیه دانشگاه آزاد درباره فروش اموال این دانشگاه به گزارش نجف آباد نگار از سفیران نیوز در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد جوابیه ای ارسال کرده که بدون دخل و تصرف عیناً در همین کانال خبری منتشر می گردد. جوابیه دانشگاه آزاد درباره فروش اموال این دانشگاه ...
پایگاه خبری ایراسین   ۷ ساعت پیش    
به منظور سرعت گرفتن واکسیناسیون کرونا و به درخواست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و ستاد استانی مقابله با کرونا، ظهر روز دوشنبه (4 مرداد) مرکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه خوراسگان با 10 خط تزریق به همت سپاه صاحب الزمان و شرکت فولاد مبارکه و مشارکت شهرداری افتتاح شد.
آنا   ۷ ساعت پیش    
مجوز راه اندازی مدرسه عالی مهارت حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر همزمان با هفته ملی مهارت صادر شد.
آنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: تقویت همدلی اسلامی و انسجام ملی مهم ترین راهبرد دفاتر تقریب مذاهب اسلامی است.
آنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری تأکید کرد: این دانشگاه با راه اندازی دانشکده های مهارت و کارآفرینی برای تربیت دانشجویان کارآفرین عزم جدی دارد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی (TMC ) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر فعالیت خود را آغاز کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۹ ساعت پیش    
دانشگاه آزاد ایلام برای نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 در مقطع کارشناسی ناپیوسته، بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد.
همایش ملی آفند رسانه ای با همکاری مشترک دبیرخانۀ پدافند رسانه ای دانشگاه آزاد اسلامی دماوند و اندیشکدۀ راهبردی رسانه ها و فضای مجازی برگزار می شود.
آنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم از همکاری این واحد دانشگاهی با همه نهادها و ارگان های این جزیره در فعالیت هایی با هدف پیشگیری، رفع چالش ها و آسیب های اجتماعی خبر داد.
آنا   ۹ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی و مدیر گروه معدن دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان اجرای طرح الف و ب را در راستای پویایی و فعالیت اعضای هیئت علمی مؤثر دانست.
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نامه 53 نهج البلاغه حاوی اصول حکمرانی علوی بوده که اهتمام به شقوق آن بر همه لازم است.
نصف جهان: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: حدود 99 درصد از دریافت کنندگان 2 دز واکسن کرونا در این استان تاکنون به ویروس کرونا مبتلا نشدند . ...
آنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان از پایان نخستین دوره مهارت آموزی سرباز وظیفه با آموزش هزار و 680 نفر ساعت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان خبر داد.
به همت بسیج، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان مرکز تجمیعی واکسیناسیونِ شرق اصفهان در این مرکز دانشگاهی راه اندازی شد.
پیام خبر   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با پیگیری های انجام شده و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون در شهر صدرا نیز راه اندازی شده و از امروز ارائه خدمات واکسیناسیون به ساکنان این شهر با کیفیت بیشتری انجام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی به استناد آیین نامه اصلاحی قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران، عضویت سردفتران در هیئت علمی این دانشگاه را ممنوع اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - ششمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در کلانشهر اصفهان روز دوشنبه در سالن فردوسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) راه اندازی شد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور در مراسم افتتاح کافه کارآفرینی زنجان در دانشگاه آزاد تاکیدکرد: راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی از راه اندازی مرکز انتخاب رشته و هدایت تحصیلی در این واحد دانشگاهی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۹    
دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی در پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد خود سیستمی بهداشتی را پیشنهاد می کند که بیماران مبتلا به ویروس کرونا را از راه دور کنترل می کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۲    
مدیر امور ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: 10 رشته ورزشی با توجه به زیرساخت ها در باشگاه فرهنگی ورزشی سمای کاشان فعالیت دارند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده گفت: کنکور کارشناسی ارشد سال 1400 با حضور 660 داوطلب در رشته های مختلف به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گفت: دانش آموزان می توانند با انتخاب واحد دامغان برای ادامه تحصیل علاوه بر مدرک تخصصی دانشگاهی حداقل یک تا 6 مدرک مهارتی دریافت کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۱    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا مهر 1381 با دو رشته تحصیلی کامپیوتر و حسابداری در مقطع کاردانی فعالیت علمی خود را آغاز کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۳    
محمدرضا گلزار تصویری را از خودش با لباس راحتی در آسانسور به اشتراک گذاشت. به گزارش وقت صبح ، محمدرضا گلزار بازیگر خوش چهره و مطرح ایرانی در اینستاگرامش سلفی را از خود با لباس راحتی منتشر کرد. محمدرضا گلزار 1 فروردین 1356 در تهران متولد شد. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عدم سرویس دهی مناسب سامانه آموزشیار و سکوت دانشگاه آزاد و بررسی ادامه و یا قطع همکاری آیگپ با آموزشیار
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، به همت گروه روش شناسی علوم انسانی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی نشست روش و کارکرد فلسفه برگزار می شود. سخنران این نشست هادی صمدی استادیار فلسفه علم دانشگاه آزاد اسلامی است و د بیری آن را هم شمس الملوک مصطفوی به عهده دارد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۵    
ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تا 8 مرداد ادامه دارد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت دکتر مسعود اخوان فرد از مدیران باسابقه، متعهد و مخلص را تسلیت گفت.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اشکان خطیبی اعتراض خود را به مسائل اخیر در اینستاگرام منتشر کرد و نسبت به مافیا بازی معترض شد. به گزارش وقت صبح به نقل از ساعد نیوز، اشکان خطیبی (زادهٔ 19 مهر 1358 در شمیران استان تهران)، بازیگر، خواننده، مجری و کارگردان است ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۵    
دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان فاتح پیمایش چاه غار قلا (کرمانشاه) دومین چاه ژرف جهان به عمق 563 متر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمان گفت: 5 مدرسه عالی مهارتی جدید در واحدهای دانشگاهی استان در دست تاسیس و راه اندازی است که ان شاءالله با اخذ مجوز تاسیس آنها تا پایان سال راه اندازی خواهند شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز از افزایش 20 درصدی تعداد دانشجویان این دانشگاه در مقایسه با سال 1398 خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۷    
کوهنوردان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد به قله 4 هزار و 221 متری کلونچین صعود کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب مسیر 384 کیلومتری تهران تا قائم شهر را رکاب زد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در روزهای سوم تا هفتم مرداد جاری میزبان مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان قهرمانی استان فارس است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۷    
99 طرح اشتغالزایی، 1 مورد مسکن مددجویان و مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی در هفته بهزیستی افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان گروه جهادی شهید فیروز احمدی دانشگاه آزاد بجنورد پویش اطعام علوی را به مناسبت عید غدیر راه اندازی کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۳    
شفقنا آینده- دکتر علی اصغر زرگر، استاد دانشگاه آزاد و کارشناس امور خاورمیانه در حوزه نقت و انرژی درباره چشم انداز مساله آب در آینده اظهار داشت: در مورد مساله آب باید هم از الگوی مصرف و الگوی مدیریتی آب در داخل استفاده کرد و این به منابع مالی نیاز دارد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۰    
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل ، یکشنبه (3مرداد1400)با استاد محمد حکیم آذر ؛فرهیخته ادبیات استان و استادیار دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد دیدار و کفتگو کردند
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۵    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از برگزاری مسابقه فرهنگی دانشجویی غدیر عید آسمانی به مناسبت عید سعید غدیر خم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۴    
ایسنا/اصفهان معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحدنجف آباد حرکت در مسیر توسعه مهارت آموزی و کارآفرینی را نیاز ملی دانست و گفت: بالا بودن نرخ فزاینده بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی، بیانگر نداشتن مهارت های مورد نیاز برای ورود به بازار کار در این قشر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - 2مرکز مهارت آموزی فنی و حرفه ای روز یکشنبه در جوار کارخانه نساجی بروجرد و دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد با حضور مدیرکل فنی و حرفه ای لرستان و جمعی از مسوولان شهرستانی افتتاح شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شمال نیوز : معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر از ثبت نام بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال 1400 با شرط معدل در این واحد دانشگاهی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مقاله رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر و عضو هیئت علمی واحد جهرم با ایندکس ISI و ضریب تأثیر مناسب در ژورنال concurrency and computation انتشارات wiely به چاپ رسید.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۴    
دانشگاه آزاد اسلامی تسهیلاتی را برای راه اندازی کسب و کار و تجاری سازی طرح در اختیار برگزیدگان رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرگروه کارشناسی ارشد زمین شناسی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هم اکنون 83 درصد شهر های ایران در پای گسل های لرزه زا ساخته شده اند و در معرض خطر زلزله هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۷    
24 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در کاروان المپیک 2021 کشورمان حضور دارند.