شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۴۳Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد»

آنا   ۳۵ دقیقه پیش    
امسال با توجه به وجود کرونا و تعطیلی دانشگاه ها بیشتر هیئت ها با تعداد کم یا به صورت مجازی مراسم خود را برگزار می کنند.
آنا   ۴۵ دقیقه پیش    
مراسم گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه (س) دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با هدف پرهیز از شکل گیری تجمعات انسانی به صورت خودرویی برگزار شد.
آنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت: ایجاد نیاز فرهنگی در استادان و دانشجویان و جلوگیری از موازی کاری انگیزه آنان را در برنامه های فرهنگی ارتقا می دهد.
آنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، ضعف اقتدار مدیریت را در فاصله گرفتن از نیروهای انسانی دانست و بر تقویت تعامل با نیروهای انسانی تأکید کرد.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
نماینده تهران در مجلس از تدوین طرح ساماندهی نظارت بر دانشگاه آزاد، خبر داد.
آنا   ۲ ساعت پیش    
معاون جدید توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند با حضور رئیس این واحد دانشگاهی معرفی شد.
آنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه گفت: دانشجویان این دانشگاه در جشنواره ملی سفیران بشردوستی حائز رتبه برتر شدند.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان حاج قاسم، قهرمان ملی در دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه برگزار شد.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ظرفیت های خوبی در حوزه بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند وجود دارد که با توجه به همجواری خراسان جنوبی با افغانستان این ظرفیت ها باید پیگیری و به کار گرفته شوند.
آنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: مهلت دوباره ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد پزشکی آغاز شد.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش    
مسئول اجرایی کرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از تشکیل 74 تیم برای شرکت در رویداد ملی کرسی های آزاداندیشی خبرداد.
روزنامه راه مردم   ۴ ساعت پیش    
موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در ادامه برگزاری نشست های تخصصی خود، نشستی را با عنوان کرونا و دورکاری در نظام اداری ایران برگزار کرد. ...
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی اراک گفت: حضور ملموس در توسعه اقتصادی از طریق زایش شرکت های مشتقه و توسعه فناوری های دانش بنیان از مأموریت های دانشگاه برای ایجاد ارتباط مناسب با صنعت و حل مسائل است.
آنا   ۴ ساعت پیش    
سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تیم دانشگاه آزاد 18 سال است که در لیگ حضور دارد و این اولین بار است که دست ما از مدال کوتاه ماند.
آنا   ۵ ساعت پیش    
فصلنامه علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد با نام International journal of Rangeland Science موفق به اخذ بالاترین رتبه علمی کشور از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد.
آنا   ۵ ساعت پیش    
مراسم تجلیل از دانشجویان جهادگر بسیجی که از زمان شیوع ویروس کرونا در صحنه های مختلف مقابله با شیوع این بیماری حضور پررنگ داشتند در دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد برگزار شد.
آنا   ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد با بیان اینکه توسعه فرهنگی ضرورتی ملی است، گفت: طبعاً حوزه فرهنگ در هر جامعه ای اهمیت بسزایی دارد و در واقع می توان توسعه فرهنگی را زیربنای توسعه پایدار دانست.
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از امضاء تفاهم نامه همکاری های مشترک میان این دانشگاه و شرکت مخابرات منطقه اصفهان خبر داد.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان از تشکیل اتاق فکر ویژه کارکنان و استادان در این دانشگاه خبر داد.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور خیرین و توسعه وقف دانشگاه آزاد اسلامی بر ضرورت ساماندهی خیران در استان ها تأکید کرد و راهکار شناسایی خیران متشکل از خیران بومی و ملی را ایجاد شورایی واحد دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۵ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد میمه با همکاری کانون بسیج اساتید این دانشگاه، فردا، 28 دی روضه مجازی به مناسبت سالگرد شهادت حضرت زهرا (س) برگزار می کند.
ایسکانیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی، مهارتی و کاربنیان سازمان سما گفت: فردی که از دانشگاه فارغ التحصیل می شود باید در یک رشته مهارت های لازم را داشته باشد تا بتواند پس از فارغ التحصیلی مشغول کار شود ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - همزمان با روز شهادت بانوی 2 عالم، حضرت فاطمه زهرا (س)، دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد استان البرز میزبان همیشگی 2 شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس می شود.
مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی که در حین تحصیل ازدواج می کنند، از پرداخت شهریه معاف می شوند.
هرمز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: جوانان دانشگاهی باید بر محور کارآفرینی و فناوری تربیت شوند تا کشور از قافله تولیدات و فناوری های روز جهان عقب نماند.
آنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از برگزاری وبینار تخصصی اولتراسونوگرافی تاندون ها و لیگامان های اندام حرکتی اسب در این دانشگاه خبر داد.
آنا   ۷ ساعت پیش    
مدیر مالی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز گفت: فنس کشی زمین این دانشگاه با مشارکت 170 میلیون تومانی نیکوکاران به پایان رسید.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمود تولایی، عضو هیئت علمی دانشگاه بقیه الله (عج) در برنامه گفتگوی علمی در رابطه با موضوع تعدد دانشگاه ها در ایران اظهار کرد: طبق آمارهای موجود، ما 154 دانشگاه دولتی زیرمجموعه وزارت علوم، 58 دانشگاه در حوزه وزارت بهداشت ...
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و فدراسیون ورزش های همگانی در راستای توسعه فعالیت های همگانی در استان گلستان به امضا رسید.
آنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد گفت: امسال از مزرعه تحقیقاتی پیارم 2 تُن خرمای باکیفیت و مرغوب برداشت شده که ارزش ریالی آن حدود یک ملیارد و 500 میلیون ریال است.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: 50 هکتار زمین جدید برای تاسیس گلخانه و تولید بذر هیبریدی در دستور کار قرار گرفته است.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کسب درآمد غیرشهریه ای را از اهداف و هدف گذاری های دانشگاه برشمرد و گفت: واحدهای دانشگاهی باید با نیل به این هدف در رفع مشکل معیشتی کارکنان و اساتید دانشگاه گام بردارند.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: چند سال اخیر در این دانشگاه توجه بسیار جدی به اعتلا و تعمیق ارزش ها و آرمان های معنوی و متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هشتگرد - مسئول ناحیه بسیج دانشجویی البرز گفت: مراسم تشییع دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس روز یکشنبه هم زمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد برگزار می شود.
نماینده تهران در مجلس گفت: دانشگاه آزاد تاکنون خدمات فراوانی به نظام اسلامی داشته؛ با وجود این خدمات ارزشمند، پایبندی به قانون شفافیت، همواره دغدغه بسیاری از دانشگاهیان این دانشگاه بوده است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدرس علوم اقتصاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با بیان اینکه افزایش نقدینگی در بازار موجب جذاب شدن فرآیند بانکداری می شود، گفت: به همین دلیل تعداد بانک ها در کشور ایران رشد بالای دارند، اما به دلیل اینکه بانک های کشورمان از استانداردهای لازم برخوردار نیستند ...
کتاب جاده یوتیوب سفرنامه یک نویسنده یزدی به سوریه با حضور مسئولان فرهنگی و هنری استان یزد در معراج الشهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد رونمایی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۹ ساعت پیش    
مسئول گروه جهادی شهید حججی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد گفت: اردو های جهادی دانشجویان به صورت هفتگی در مناطق حاشیه شهر مشهد برگزار می شود و محوریت این اردو ها در حوزه پزشکی است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام سالروز شهادت سردار دل ها، همایش پیاده روی به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی، با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از درب ورودی دانشگاه به سمت گلزار شهدای گمنام شهر قزوین برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم پرفیض و معنوی عزاداری شهادت حضرت فاطمه ی زهرا (س) با حضور آیت اله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، حمیدی، سرپرست دانشگاه، استادان، کارکنان و دانشجویان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مسجد امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در بازدید هاکان زنگین مدیرعامل شرکت AGT ترکیه از توانمندی های علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، زمینه های همکاری دوجانبه برای امضای تفاهم نامه بررسی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۶    
رئیس مرکز تحقیقات مواد و متالورژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان عنوان کرد: 3 محصول کاربردی ورق استنلس استیلاین ، سدیم سیانات و استات روی در مدت کوتاه فعالیت این مرکز تحقیقاتی تولید شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تیم های لوازم خانگی کن و فرمانیه به فینال لیگ تکواندو صعود کردند و دانشگاه با دو تساوی از صعود به فینال بازماند.
امضا کننده این طرح معتقد هستند که "تحقیق و تفحص مجلس نهم از دانشگاه آزاد اسلامی روشن ساخت که حجم تخلفات و بی قانونی در این دانشگاه بی سابقه بوده و دغدغه دلسوزان بی راه نبوده است. عمده این تخلفات در زیر سایه عدم نظارت حاکمیتی و تافته جدا بافته بودن این دانشگاه اتفاق افتاده است."
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا؛ جمعه شب پس از پایان رقابت های لیگ برتر تکواندو در مرحله گروهی، دبیر کمیته انضباطی فدراسیون طی یک نشست خبری صحبت هایی در خصوص مسائل مختلف بیان کرد. ...
دختران قهرمان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۰    
فصل جدید لیگ برتر تیراندازی تفنگ بانوان امروز، هفته اول و دوم خود را پشت سر گذاشت و عجیب نبود که نام نجمه خدمتی بار دیگر در راس تیراندازان مطرح شود. او همچنان بی رقیب است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: با برگزاری هفته اول و دوم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان، تیم های مقاومت و دانشگاه آزاد اسلامی با شکست حریفان خود به پیروزی دست یافتند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی از اصلاح آیین نامه دستمزد و حقوق و تسهیلات مناسب برای اساتید و کارکنان این دانشگاه خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: ناظمی، رئیس کمیته قضایی فدراسیون تکواندو درباره محرومیت هادی ساعی توضیحاتی را مطرح کرد. مجید ناظمی، رئیس کمیته قضایی فدراسیون تکواندو درباره ابطال نتیجه بازی پارسیان البرز برابر دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل تغییر ترکیب دانشگاه آزاد اسلامی حین بازی بیان کرد ...