پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۲۱:۱۶Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد علمی»

دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در یازدهمین نشست مجازی معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری که امروز (سه شنبه) با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی برگزار شد ...
دکتر نصیری قیداری، رئیس دانشگاه شهید بهشتی در یازدهمین نشست مجازی معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری که امروز (سه شنبه) با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی برگزار شد ...
دکتر بهروز ابطحی رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در یازدهمین نشست (مجازی) معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری که امروز (سه شنبه) با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد ...
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در یازدهمین نشست مجازی معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور که امروز (سه شنبه) در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد، گفت: حضور قوی در فضای بین الملل نشان از توانمندی های سیستم آموزش عالی کشور است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۹    
رخشانی گفت : با هدف حضورحداکثری افراد در کلاسهای سواد آموزی، بکارگیری مشوق های لازم در این موضوع بسیار مهم است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، حمیدرضا رخشانی در جلسه کارگروه بهبود کیفیت سواد اموزی با اشاره به ضرورت ارتقاء شاخص های باسوادی استان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ روح الله زنده بودی، مسئول جهاد علمی و پژوهشی ناحیه مقاومت بوشهر گفت: یکی از شاخص های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه، دانایی است و همه افراد جامعه باید به دنبال فراگیری علوم در زمینه های مختلف باشند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۰    
آیت الله یوسفی غروی گفت: امام حسن عسکری(ع) در سخت ترین شرایط نیز دست از جهاد علمی و فرهنگی برنداشتند و این درسی ماندگار برای همه ما محبان و شیعیان آن حضرت است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۸    
مسئول حوزه بسیج دانشجویی حضرت جوادالائمه علیه السلام دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر با تأکید بر لزوم نقش آفرینی بسیج در عرصه های مختلف علمی گفت: بسیج دانشجویی به دنبال تثبیت حضور خود در میدان جهاد علمی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان هرسین با اشاره به سابقه طولانی جهاد و رشادت فرهنگیان در عرصه های مختلف، تلاش معلمان عزیز را در این شرایط حاد کرونایی جهاد علمی خواند .
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۱    
محمد علی قاسمی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با اشاره به تشکیل و برگزاری شورای جهاد علمی در سطح ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان اظهارداشت: این شورا در جهت فرمایشات رهبر معظم انقلاب و حمایت از نخبگان علمی ماهانه با حضور اعضاء برگزار می شود. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای سیاست گذاری نخستین همایش ملی هوش مصنوعی و علوم اسلامی گفت: نخبگان حوزوی و دانشگاهی با پرداختن به علم و پژوهش همچون یک حرکت جهادی، دشمن بدخواه و کینه توز را که از جهاد علمی ایشان بیمناک است را ناکام سازند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کانون جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: مدت هاست این تشکل دانشجویی پیگیر تعیین تکلیف وضعیت واگذاری پرشائبه پالایشگاه کرمانشاه است و اخیرا نیز کمپینی با هشتگ من_هم_یک_پالایشگاهی_هستم برپا کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: حفظ و ارتقای تنوع زیستی تهران نیازمند جهاد علمی است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۵    
نخستین همایش ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران به صورت مجازی در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۵    
به همت خیرین و بسیجیان ناحیه مسلم بن عقیل (ع) صورت گرفت؛ کمک های مومنانه ی خیرین و بسیجیان ناحیه مسلم بن عقیل (ع) این بار در قالب جهاد علمی نمایان شد. به گزارش بسیج پرس از سپاه تهران بزرگ، کمک های مومنانه ی خیرین و بسیجیان ناحیه مسلم بن عقیل (ع) این بار در قالب جهاد علمی نمایان شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران به صورت مجازی امروز در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت آغاز به کار کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری - استان سمنان ؛نشست مشترک معاونت جهاد علمی،پژوهشی و فناوری استان سمنان با مدیرکل دیوان محاسبات به میزبانی دیوان محاسبات و با حضور جمعی از اعضای معاونت علمی و خانه نخبگان برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با حضور در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بوستان کارآفرینی این دانشگاه را افتتاح کرد
اولین کنفرانس ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران با محوریت " تجربیات و چالش های استقرار یادگیری الکترونیکی" با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در روزهای 20 و 21مهرماه به صورت مجازی و حضوری در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در سیزدهمین نشست مجازی مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور که در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد، گفت: بر اساس نتایج طرح رصد اشتغال دانش آموختگان در سال 1399 ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمد سعید سیف، مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از انعقاد بالغ بر 2 هزار و 137 میلیارد تومان قرارداد با بخش صنعت در یک سال اخیر خبر داد. ...
اولین کنفرانس ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران به صورت مجازی و با محوریت تجربیات و چالش های استقرار یادگیری الکترونیکی ، روزهای 20 و 21مهرماه سال جاری در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.
دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه که امروز (دوشنبه) به صورت مجازی در محل سالن شهدای جهاد علمی برگزار شد، از همسان شدن رتبه کمی و کیفی مقالات کشور در سطح بین المللی برای اولین بار در کشور خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت هفتمین روز درگذشت مرحوم آیت الله ممدوحی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عابدینی به صورت آنلاین برگزار شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین رونمایی از گنجینه اطلاعات شهدای دانشجو تاکید کرد: یکی ازکارکردهای گرامیداشت شهدای دانشجو، انتقال میراث گرانقدر دفاع مقدس به نسل های جدید است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پردیسان قم گفت: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی اهل جهاد علمی و مدیریت های شایسته هستند که رهبر معظم انقلاب به این دانشگاه عنایت دارند و امیداوریم این دانشگاه بتواند در جبهه فرهنگی موفق باشد.
دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین تقدیر از رزمندگان و ایثارگران شاغل و بازنشسته ستادی این وزارت که امروز (دوشنبه) با حضور دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی و تعدادی از ایثارگران و جانبازان حوزه ستادی در سالن شهدای جهاد علمی برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- محسن رفیعی جانباز نخبه 60 درصد قمی، زمانی خود را مکلف به پوشیدن رزم جامه و دفاع از حریم کشورش می دانست و امروز نقش آفرینی در سنگر جهاد علمی و فرهنگی را دغدغه زندگی خویش ساخت.
مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به ریاست دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری فردا (شنبه) در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۴    
گروه استان ها- برپایی رویداد پیشگام محفلی برای شناسایی و جهاد علمی جوانان نخبه همدانی است، محفلی که توانسته بسیاری از آسیب های مهم استان را شناسایی کرده و به همت جوانان مومن، انقلابی و پایِ کار، راهکارهای خوبی برای رفع آنها ارائه دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید با صدور پیامی به مناسبت برگزاری مراسم نواختن زنگ ایثار گفت: مدارس شاهد نقش ممتازی در آماده سازی یادگاران بزرگ مردان ایثار و شهادت برای ورود به میدان های جهاد علمی دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۱    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امامزاده سید معصوم (ع) در بازدید از پایگاه مقاومت بسیج شهید نامجو درجمع بسیجیان با اشاره به جهاد گفت: جهاد علمی بالاترین جهاد است، جهادی که برای رفع شبهه صورت می گیرد، کار بسیار خوبی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۵    
رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه ها در کنار وظیفه آموزشی و پژوهشی باید به ابعاد تربیتی و پرورشی هم توجه کنند تا محیطی امن و آسوده برای جهاد علمی و پژوهشی فراهم کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دانشگاه ها امروز در خط مقدم جهاد علمی و رفع نیازهای جامعه دینی ما هستند، لذا همه دانشگاه ها باید نقش خود را در این خصوص به خوبی ایفا کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ همایش طلاب جدیدالورود سال تحصیلی 1400_1399 با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، معاونین و موسس مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان برگزار شد.
نخستین جلسه شورای راهبری و سیاستگذاری ارتباط با جامعه و صنعت، با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری و اعضای حقوقی و حقیقی این شورا در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی از تاسیس 12 مدرسه غیر انتفاعی توسط سپاه در استان خراسان شمالی در راستای تحقق جهاد علمی خبر داد.
دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بیست و دومین در بیست و دومین کنگره سراسری همکاری های دولت، دانشگاه و صنعت برای توسعه که امروز (سه شنبه) به صورت حضوری و مجازی در سالن شهدای جهاد علمی برگزار شد، تایید ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۸    
مسئول پاسخگویی به سوالات شرعی بخش بانوان در دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به جهاد علمی بانوان توصیه کرد: با اهداف رحمانی خود از دلِ نقمت ها، حکمت ها را استخراج و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنید، چنانچه با توجه به وضع موجود، آموزش های مجازی به نوعی؛ تبدیل نقمت به حکمت است،
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
طرحی با محوریت سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۱    
حجت الاسلام مقیسه گفت: وظیفه اصلی طلاب حوزه علمیه جهاد علمی است و این مهم نباید با بروز شرایط پیش بینی نشده مانند شیوع ویروس کرونا کمرنگ شود.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در آئین رونمایی از نسخه جدید شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)، از اپراتور همراه اول تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیران آموزش و پرورش استان البرز در دومین روز نشست سی و چهارمین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور اظهار داشتند: معلمان در دوران کرونا جهاد علمی کردند و این روند برای سال تحصیلی جدید همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر علوم طی پیامی به مناسبت روز کارمند تاکید کرد: بستر موفقیت های کشور مدیون دانشگاهیانی است که با کمترین امکانات در جهاد علمی مشارکت می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۴۹    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان به مناسبت هفته دولت، اهم اقدامات، عملکرد و دستاوردهای این حوزه در سال تحصیلی 99-98 را تشریح کرد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان مهدی نامدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ دکتر حمزه شیخیانی در ابتدای جلسه شورای جهاد علمی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در سال جدید گفت ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۵    
حجت الاسلام والمسلمین خاموشی با بیان اینکه رهبر انقلاب فرمانده جهاد علمی در کشور هستند، گفت: مستضعفان عالم در انتظار پیشرفت علمی انقلاب اسلامی هستند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۱:۰۵    
استاد حوزه ویژگی مهم و بارز امام محمد باقر (علیه السلام) را جهاد علمی ایشان دانست و گفت: پنجمین امام شیعیان به باقر العلوم یعنی شکافنده ی علوم ملقب شده است اما باید گفت امامان (ع) دارای همه صفات خوب هستند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
برگزیدگان یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فارابی، ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم معرفی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی، با تقدیر از 35 برگزیده حقیقی و حقوقی داخلی و بین المللی در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد.