دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۳Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت علمی»

آنا   ۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت گفت: شیوه نامه صلاحیت های علمی مورد بازنگری قرار گرفته و به صلاحیت علمی- حرفه ای تغییر رویه پیدا کرده و لازم است در افراد مورد ارزیابی قرار گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش    
ناظر علمی دبیرخانه شهر ترمیمی و عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس با تأکید بر اینکه یکی از ویژگی های شهر ترمیمی وجود المان های طبیعی در شهر است، گفت: از زمانی که شهر های بزرگ امروزی ساخته شده است، هم زیستی انسان با محیط زیستش به هم خورده است و به دلیل استرس هایی که شلوغی شهر و آلودگی هوا و.. ...
امروزه گردشگری به عنوان بخش قابل توجهی از تولید ناخالص ملی را در برمی گیرد، مدیران شهری در رونق گردشگری نقش مهمی دارند، هدف مطالعه حاضر بررسی نقش مدیریت شهری در توسعه پایدار گردشگری در شهر جم بود
رویداد ایران   ۴ ساعت پیش    
در نشست مدیرکل استاندارد گلستان با معاون پژوهشی و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد گرگان بر موضوع تایید صلاحیت آزمایشگاه ها و انجام فعالیت های مشترک جهت بهره گیری از ظرفیت علمی دانشگاه در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی تاکید کرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه شریف گفت: مؤسسه آموزش و تحقیقات سازمان ملل متحد برای کمک به کشورهای در حال توسعه راه اندازی شد و بدنه سازمان ملل از نظرات کارشناسی این نهاد آموزشی در تصمیمات خود استفاده می کند ...
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه / عضو هیئت علمی دانشگاه سوره گفت: من اینکه هنر انقلاب تبدیل به مکتب شده را چندان باور ندارم، چون هنوز هنر انقلاب جا دارد بیشتر پخته شده تا درباره به ساختار، خاستگاه و رویکردهایش کار شود.
دانشگاه هرمزگان   ۵ ساعت پیش    
دیدار اعضای هیئت علمی دانشگاه هرمزگان با جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد هرمزگان دیدار اعضای هیئت علمی دانشگاه هرمزگان با جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد هرمزگان و اهدای گل جهت تبریک سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عرض خدا قوت و تشکر بابت عملیات غرور آفرین وعده صادق 0 0 ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه طلوع مهر قم با بیان اینکه یکی از مهم ترین موانع تولید، اقتصاد دلالی است، گفت: در حال حاضر کشور درگیر اقتصاد دلالی است و ساختار اقتصاد، دلالی را تشویق می کند و سیاست های را پیش گرفته که منابع کشور را نابود می کند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مرحوم دکتر داودی استاد مسلم اقتصاد خرد و پولی بودند، همه جا شناخته شده بودند و غیر از اینکه در حوزه مباحث پول و بانکداری اسلامی صاحب نظر بود از همان اوایل انقلاب دغدغه اقتصاد اسلامی و اقتصاد ایران را داشت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۹    
عضو هیئت علمی دانشگاه قم با اشاره به موارد استثنا در بیان اسرار معنوی، اظهار کرد: یکی از این موارد شاگردپروری است. نقل شده است که آیت الله خویی خدمت آیت الله قاضی رسیدند و ایشان ریاضتی را به آیت الله خویی دادند و بعد از 40 روز آیت الله قاضی تصرفاتی در او کرده بود که اسراری از آینده را می بیند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: آیین نامه نحوه تالیف کتب درسی بدست اعضای هیئت علمی، به دانشگاه ها ابلاغ شده است و کتب تألیفی بر اساس چارچوب این آیین نامه که ارزش علمی بالایی داشته باشد؛ در پژوهانه و ارتقای اعضای هیئت علمی امتیاز ویژه می گیرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه سلامت:یک متخصص تغذیه و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، در خصوص تغذیه و تقویت دستگاه ایمنی بدن به گفتگو پرداخت.به گزارش سلامت نیوز، آزیتا حکمت دوست، در برنامه ضربان شبکه سلامت سیما، با ذکر این مطلب که سیستم ایمنی بدن، ما را در مقابل عوامل بیماری زایی مانند ویروس ها و باکتری ها، محافظت می کند ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۵    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تصریح کرد: عملیات وعده صادق، باعث رسوایی بیش از پیش رژیم صهیونیستی در ابعاد نظامی و اطلاعاتی شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۱    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تصریح کرد: کسب اقتدار نظامی حداکثری در برابر دشمنان، ریشه در آموزه های دینی و قرآنی ما دارد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
متخصص تغذیه و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: بر اساس یافته های جامعه آماری؛ بزرگ ترین و مهم ترین علت چاقی در کشور ما مشکلات تیروئیدی است و تشخیص این مهم نیز بر عهده متخصص غدد است و نمی توان آن را به تمام افراد چاق تعمیم داد و بی شک این تشخیص نیز مستلزم انجام آزمایش های تخصصی و ویژه است تا ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۰    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: وقتی حب خداوند در وجود انسان وارد و قلبش نورانی شد می تواند عواقب امور را تشخیص بدهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران از اجرایی شدن طرح ملی نهضت سواد سلامت آموزی برای آموزش سبک زندگی سالم به دانش آموزان در مدارس 10 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۰    
ایسنا/اصفهان یک عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: مساوات و عدالت در جامعه رونق و جهش تولید را توسعه می دهد و زمینه های رشد اقتصادی و سرمایه گذاری در صنعت را فراهم می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی ضمن تاکید بر اینکه اجرای دقیق سیاست تثبیت ارزی راه برون رفت کشور از معضل افزایش مکرر نرخ ارز است، معتقد است اجرای این سیاست تنها توسط دولت امکان پذیر نیست و نیاز به عزم و اراده ملی و حاکمیتی دارد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۵    
حوزه/ یکی از ویژگی های مرحوم دکتر داوودی این بود که علاوه بر استاد برجسته اقتصاد خرد و اقتصاد پولی بودن، واقعا صاحب فکر و ایده نیز بود، وی به معنای واقعی کلمه صاحب اندیشه و نوآور بود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده علوم قرآنی مشهد گفت: در فهم معنای روایت، عقل کاسب کار ما معیار نیست و اگر در کتب معتبر و توسط علمای درجه یک آمده است، ما تعبدی آن را می پذیریم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه فارسی جامعه ملیه اسلامی مولانا محمدعلی جوهر گفت: در نمایشگاهی که در تهران برگزار می شود، مردم با ذوق و شوق شرکت می کنند و کتاب می خرند و من این کیفیت حضور مردم را در جا های دیگر ندیده ام. با وجود وسایل الکترونیکی و پیشرفت اینترنت ایرانیان همچنان عاشق کتاب فیزیکی هستند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: مشارکت همگانی و فعال مردم در نظام اسلامی جوهره و ذات اصلی مردم سالاری دینی است؛ مشارکت و مسئولیت همگانی در مدیریت جامعه اسلامی نماد مردم سالاری دینی است. در نظام مردم سالاری دینی مردم صاحب کار و ولی نعمت هستند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۹    
کرمان- عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد کرمان گفت: سعدی در هر سه محور شعر، برتر است که این محورها شامل محور افقی، محور عمودی و صور خیال هستند که در هر سه محور تکنیک شعر عالی و بهترین در نوع خود است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی به عنوان مدیر راهبردی توسعه منطقه ویژه علم و فناوری خلیج فارس منصوب شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۸    
براساس نتایج علمی تعداد محدودی از گوهرسنگ دارای عناصر پرتوزا و رادیو اکتیویته هستند، اما به راحتی خرید و فروش می شوند و این سوال مطرح است آیا نظارتی در این زمینه وجود دارد؟
هرمز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۲:۱۴    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد قشم در یادداشتی نوشت: حضرت امام خمینی (ره)، با دوراندیشی خود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را برای تأمین و حفظ امنیت انقلاب اسلامی تأسیس کردند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۲    
مازندران- عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به اینکه لطیف ترین قرائت از اسلام مربوط به ایرانی هاست، گفت: حافظ، سعدی، مولوی، خیام و فردوسی قرائت های زیبایی از قرآن دارند و اینها همه در عقل و خرد هستند چرا که دوره خرد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر با حمایت بنیاد ملی علم ایران نوعی ماده معدنی را برای ساخت سلول های خورشیدی حساس شده با رنگ استفاه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از ابلاغ شیوه نامه دانشگاهی اعطای پژوهانه تشویقی به پژوهشگران پر استناد یک درصد و دو درصد برتر جهان، با هدف حمایت از این گروه ممتاز از اعضای هیئت علمی دانشگاه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تهران مرکزی با اشاره به دستاوردهای ایران در حوزه موشکی، دفاعی و پدافند هوایی گفت: این موفقیت ها حاصل جهاد علمی دانشمندان و اساتید دانشگاه ها است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۵۸ سایت دیگر  
دکتر سمیه معتضدیان با اشاره به تعریف وسواس اظهار کرد: وسواس مجموعه ای از افکار و یا تکانه های ناخواسته، مزاحم و تکراری است. مبتلایان به وسواس اضطراب های شدیدی را تجربه می کنند. ردپای ژنتیک در اختلال وسواس ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه قرآن و حدیث به تشریح تحولات گسترده سیر اخلاق نقلی در حوزه علمیه قم در صد سال اخیر پرداخت.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پیشکسوت و متخصص پوست و مو و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: افزایشی در بیماریهای پوستی به سبب آب همدان نداریم. به گزارش روزانه نیوز، محمود فرشچیان با بیان اینکه مردم به شایعه سازی فضای مجازی توجه نکنند، اظهار داشت: بیماری های پوستی در مناطق کوهستانی، سرد و خشک و مناطق دور از [...]
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مدیر حوزه های علمیه کشور از دکتر مجید طرقی عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه عیادت کرد.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - دکتر محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی در پی درگذشت جناب آقای دکتر پرویز داوودی اقتصاددان برجسته و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، متن پیام دکتر فرزین رئیس کل بانک مرکزی به شرح ذیل است: ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مهر نوشت: سمیه معتضدیان با اشاره به تعریف وسواس اظهار کرد: وسواس مجموعه ای از افکار و یا تکانه های ناخواسته، مزاحم و تکراری است. مبتلایان به وسواس اضطراب های شدیدی را تجربه می کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نگاه ما به مسئله زیارت نباید به معنای تأمین مالی دولت یا حاکمیت یا شهرداری از محل زیارت باشد، بلکه همین که این بخش در مجموعه اقتصادی شهری رشد و توسعه یابد و فربه شود، غرض حکمران تا حد زیادی حاصل شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۵۷    
عضو هیئت علمی پژوهشکده پولی و بانکی با اشاره به حاشیه رفتن حراج سکه در مرکز مبادله بازار حراج گفت: اگر بانک مرکزی سکه را با نرخ ارز مرکز مبادله می فروخت، اختلاف نرخ با بازار عامل تحریک تقاضای سفته بازی و توزیع ناعادلانه ثروت می شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی گفت: ما نوعی از اقتصاد زیارت را می خواهیم که مقوم زیارت باشد و زیارت متعالی را به ارمغان بیاورد که اثری در زندگی فرد بگذارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی در پی درگذشت پرویز داوودی اقتصاددان برجسته و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی پیام تسلیتی صادر کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشکده پولی و بانکی با اشاره به حاشیه رفتن حراج سکه در مرکز مبادله بازار حراج گفت: اگر بانک مرکزی سکه را با نرخ ارز مرکز مبادله می فروخت، اختلاف نرخ با بازار عامل تحریک تقاضای سفته بازی و توزیع ناعادلانه ثروت می شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۸    
عضو هیئت علمی پژوهشکده پولی و بانکی با اشاره به حاشیه رفتن حراج سکه در مرکز مبادله بازار حراج گفت: اگر بانک مرکزی سکه را با نرخ ارز مرکز مبادله می فروخت، اختلاف نرخ با بازار عامل تحریک تقاضای سفته بازی و توزیع ناعادلانه ثروت می شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
برای بررسی وضعیت ژئوپلینیک منطقه پس از حمله مستقیم ایران به اسرائیل با دکتر کیومرث یزدان پناه عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به گفتگو نشستیم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا شریعتمداری، عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب بیان کرد: ما اذعان داریم روش های سنتی که در شعائر مذهبی داشتیم نیازمند نوسازی است و توجه داشته باشیم گرچه برای بخش هایی از جامعه این سنت ها جذاب است اما برای بخش های دیگر نیازمند تجدید است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: آزمایشگاه ها خط مقدم در تشخیص بیماری ها هستند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی اندیشکده کسب وکار گفت: در حال حاضر از نظر شرایط ارزی در وضعیت بسیار مطلوبی هستیم و کف قیمتی دلار معادل نرخ پایان سال 1402 است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بر اهمیت نقش آزمایشگاه ها در تشخیص بیماری ها تاکید کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۸    
به طور قطع می توان گفت که در دانشگاه های ایران کمبود سرانه اعضای هیئت علمی نسبت به تعداد دانشجو وجود دارد. به گزارش سرویس صنفی و آموزشی خبرنامه دانشجویان ایران ؛ دانشگاه به عنوان مرکزی آموزشی، نیاز به نیروهایی متخصص، آموزش دیده و دلسوز دارد تا اهداف دانشگاه را به سرانجام برسانند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه فقه و حقوق پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: عملیات غرورآفرین وعده صادق ، کم نظیر، مدبرانه، شجاعانه، قهرمانانه و هوشمندانه جمهوری اسلامی ایران در راستای دفاع مشروع و به منظور تنبیه رژیم صهیونیستی انجام شد.