چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۲۸Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت علمی»

روزنامه جوان آنلاین   ۸ ساعت پیش    
به مناسبت انتشار کتاب پژوهش هایی درباره آثار علمی و فلسفی ابن سینا که اخیراً از سوی انتشارات رمز منتشر شده است، با گردآورنده و ویراستار این اثر دکتر جعفر آقایانی چاوشی، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف مصاحبه ای ترتیب دادیم تا از زبان ایشان با این اثر و جوانب کمتر بررسی شده ابن سینا بیشتر آشنا شویم
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اگر قرار باشد رتبه بندی معلمان متناظر با 80 درصد حقوق هیئت علمی دانشگاه ها اجرا شود، 200 هزار میلیارد تومان بار مالی دارد که عملی نیست.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۸    
مسئول اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویژه کارکنان و اعضای هیئت علمی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی را منصوب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه مجازی همفکری برای تهیه و تدوین آئین های سنجشی و انگیزشی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها درباره پرداخت حقوق، پاداش و مزایای اساتید توضیح داده شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی اظهار کرد: مگر مقام معظم رهبری بحث کرسی های آزاداندیشی و نظریه پردازی را مطرح نکردند؟ نمی توانیم بدون آزادی مشروع و قانونی به علم دینی برسیم و آدم ها را دیندار کنیم بدون اینکه به آنها حق انتخاب بدهیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران دبیر نشست های امنیت غذایی مازندران و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی مازندران، گفت: سومین نشست از سلسله نشست های امنیت غذایی با عنوان "امنیت غذایی و نوسانات اقتصادی" امروز برگزار می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۴    
نعمت عزیزی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه ایلام با اشاره به تعاریف مختلف تحقیق، گفت: تحقیق یعنی کار منظم و پیگیر در کشف و فهم، که به نظریه ای برای تعمیم منتهی شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر حسن علم خواه بنیان گذار یک شرکت دانش بنیان با محوریت نانو، عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینای همدان و متخصص فناوری نانو با برنامه گفتگوی علمی در مورد نانوتکنولوژی و صنعت نیروگاهی مصاحبه تلفنی کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی بر ضرورت بعد ایجابی دانش اربعینی برای تحول در جامعه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۱    
ایسنا/قزوین مدیر اجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین گفت: کتاب آموزش زبان برنامه نویسی PHP ، تألیف سجاد افتخاری و هادی یوسفی رامندی عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور توسط انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین منتشر شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محسن ردادی عضو هیئت علمی گروه مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر اشکان ذوالریاستین عضو هیئت علمی پژوهشگاه نیرو و دکترای مهندسی نانو مواد از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی با برنامه گفتگوی علمی در مورد نانوتکنولوژی و صنعت نیروگاهی مصاحبه کرد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: استقلال خواهی خواست و ماهیت انقلاب های دنیاست؛ اما در برخی از انقلاب ها استقلال خواهی و انزوا اشتباه گرفته شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با اشاره به جایگاه مردم در تعیین سرنوشت در اندیشه سیاسی شیعه گفت: امام خمینی(ره) هم مبتنی بر چنین اندیشه ای هیچ اقدامی را بدون حضور و مشارکت مردم مفید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حقوق اعضای هیئت علمی را به حقوق معلمان گره بزنید تا سواره ها از پیاده ها خبردار شوند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور شهرکرد گفت: شخصیت امام حسین(ع) و شهدای کربلا نقش مهمی در هویت یابی و روحیه بخشی و تعمیق باورها و اندیشه های رزمندگان اسلام در طول جنگ تحمیلی داشت و توصیفات فراوانی از اهل بیت(ع) در وصیت نامه شهدا به قلم آمده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و متخصص علوم تغذیه گفت: مصرف میان وعده سالم در طول روز از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که می تواند از نوسانات انسولین و قند خون طی روز جلوگیری کرده و باعث کاهش دریافت غذا و کنترل اشتها در وعده های غذایی اصلی شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۹    
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما تصریح کرد: با وجود بایکوت اربعین در رسانه ها، دشمنان اهل بیت(ع) نخواهند توانست عظمت این حرکت بزرگ را انکار کرده و آن را کوچک جلوه دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) گفت: ما در وضعیت کنونی وظیفه داریم که بُعد مطالعات اربعینی خود را از مطالعات توصیفی که به نوعی ترسیم وضعیت کنونی است به سمت مطالعات هنجاری و به نوعی مطالعاتی که اکنون چه هستیم و در کجا قرار داریم سوق دهیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۱    
عضو هیئت علمی بنیاد دایره المعارف بزرگ اسلامی ضمن اشاره به ضرورت بازپژوهی تاریخی کربلا، بسیاری از تحقیقاتی ک تاکنون انجام شده است را دارای رگه های ایدئولوژیک قلمداد کرد و گفت: هنوز درباره شناخت واقعه کربلا راه درازی در پیش داریم و می توانم بگویم خیلی کارها را نکردیم.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۰    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در جریان و مسیر اربعین به ثمر نشست و شکوفا شد، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران یک شروع در مسیر اربعین حسینی بود و در امتداد این مسیر دولت کریمه امام زمان(عج) ان شالله شکل خواهد گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان کردستان گفت: اربعین و عشق به سید الشهداء در دل بسیاری از جوانان امروز با هر دین و مذهبی حاکی از حاکمیت معنویت در عصر مادی گرایی است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سعید طاوسی مسرور عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی نوشت: اربعین از روز های مهم زیارتی امام حسین (ع) و در تقویم شیعی، مهم ترین مناسبت مذهبی مرتبط با آن حضرت، پس از عاشوراست ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فعال سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد و عضو هیئت علمی دانشگاه در پیامی انتصاب دکتر سید علی احمدزاده را به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمدرضا پویافر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم انتظامی، جامعه شناس و پژوهشگر دینی با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد بررسی ابعاد و آموزه های سیاسی و الگوی هویتی اربعین حسینی مصاحبه کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: فاصله 40 روزه عاشورا تا اربعین یک جریان محسوب می شود و این بازه زمانی که با اسارت اهل بیت(ع) همراه بود، باعث احیای فرهنگ عاشورا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سامانه اجرایی تقاضا و عرضه پژوهش و فناوری (ساتع) با پیگیری های گروه ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه علوم پزشکی ایران در دسترس اعضای هیئت علمی و پژوهشگران قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: مطالبه اساتید این دانشگاه از وزیر علوم، انتخاب فردی انقلابی و دغدغه مند برای تصدی ریاست جدید دانشگاه است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۷    
حجت الاسلام محمدرضا جواهری - عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۵    
عضو هیئت علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه زنجان با اشاره به اینکه در زمان امامت حسین بن علی (ع) مسلمانان وظیفه اعانت امام را داشتند، گفت: پس از شهادت سیدالشهدا نیز زیارت وظیفه شیعیان و محبان اهل بیت(ع) است تا با شناخت سیره آن ها جامعه را از جهل و تحیر نجات دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۱    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: حماسه عاشورا حرکتی برای دگرگونی و ایجاد تحول بود و ثمره آن نیز تغییر جدی در سبک حیات بشری ایجاد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۰:۴۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با بیان اینکه هدف وسیله را توجیه نمی کند، گفت: از امام حسین(ع) نقل شده است که اگر کسی بخواهد از راه گناه به جایی برسد، حتماً به مقصود خود نمی رسد، بلکه با شتاب به سوی ضد مطلوب می رود و آنچه از آن می ترسیده، به سرش خواهد آمد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور در واکنش به ابطال مجوز انتقال و تغییر رشته فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه ها اعلام کرد: رای دیوان عدالت اداری در سال جاری به صورت رسمی و از طریق مراجع بالادستی از جمله وزارت علوم، وزارت بهداشت و یا دانشگاه آزاد اسلامی یا هر مرجع ابلاغ نشده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۲    
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه گفت: آیت الله حسن زاده آملی جامع علوم عقلی و نقلی بود و همچون خورشیدی لامع، در آسمان حوزه های علمیه، شمس الشموس بود. اشاراتش دل را صفا و الهی نامه اش جان را شفا می داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد در نامه ای به طهرانچی از سمت خود استعفا داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گفت: اربعین ارائه یک سبک زندگی بر محوریت امام حسین(ع) در تراز جهانی برای انسان معاصر قلمداد می شود؛ یک نحوه زیست توحیدی شامل منظومه ای از ارزش های ناب است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۱    
اقتصاد نیوز : مفهوم و لزوم استقلال بانک مرکزی چیست؟ حسین توکلیان، اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با اکوایران پاسخ میدهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تقلب علمی از طریق سفارش آثار علمی پژوهشی به دیگران، امری است که متأسفانه در کشور ما جایگاه خاصی در بین گروهی از دانشجویان و حتی برخی از اعضای هیئت علمی پیدا کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، عبدالله معتمدی، عضو هیئت علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی به عنوان سرپرست دانشگاه علامه طباطبائی منصوب شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر اشکان ذوالریاستین عضو هیئت علمی پژوهشگاه نیرو و دکترای مهندسی نانو مواد از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با برنامه گفتگوی علمی در مورد استانداردسازی محصولات نانو در ایران مصاحبه کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: عاشورا و اربعین به هم پیوند خورده اند تا ما را به یادآوری و بازخوانی قیام امام حسین(ع) توجه دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه ای به سران قوا خواستار حمایت از اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در جهت رفع دغدغه هایشان شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع ایران قدرتمند، از جنگ تحمیلی تا هژمونی منطقه ای و با حضور قاسم صادقی رزمنده دوران هشت سال دفاع مقدس و دکتر امیر سرتیپ صبوری زاده، عضو هیئت علمی دانشگاه ارتش و عضو سازمان معارف جنگ شهید صیاد شیرازی به روی آنتن رفت. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه ایالتی ویسکانسین آمریکا گفت: بر اساس دستورالعمل های معتبر جهانی درمان بیماری کووید19، هم اکنون فقط تعداد معدودی دارو توصیه می شود که از جمله آن ها سه داروی رمدسیویر، دگزامتازون و اکتمرا است که البته این دارو ها هم باید باید درست و بجا استفاده شوند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱    
اصفهان-ایرنا- عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در صورتی که قادر به کنترل آلودگی هوا نباشیم تا سال 2060، سالانه بین 6 تا 9 میلیون نفر بر اثر این عامل از دنیا می روند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: اربعین قدمت تاریخی دارد ولی هیچگاه از آن بهره برداری تمدنی و دولت سازی صورت نگرفت؛ علما و متدینین از آن برای تهذیب و تربیت خود و دیگران استفاده می کردند ولی به نقش امت سازی و تمدنی آن کم توجه بودند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه یکی از معضلات اصلی کشور نداشتن الگوی کشت مناسب است، گفت: الگوی کشت مناسب علاوه بر اینکه می تواند درآمد بخش کشاورزی را افزایش دهد، امنیت غذایی را نیز در پی خواهد داشت و منجر به حفظ تولیدات استراتژیک همچون گندم خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نتایج پروژه ملی آسیب شناسی آموزش مجازی توسط بیژن خلیل مقدم به عنوان مجری پژوهش برای روسا و معاونان آموزشی دانشگاه های آزاد اسلامی مراکز استان های کشور ارائه شد.