چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۶:۲۲Oct 2020 21

جدیدترین‌های «هیئت علمی»

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به دانشجو گفت: متاسفانه دست اندرکاران تعیین و تزریق بودجه به شبکه های برون مرزی در خارج از صداوسیما ما به دلایل سیاسی حاضر نیستند از شبکه های برون مرزی آنچنان که باید و شاید حمایت کنند.
پرس شیعه   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه بوستون آمریکا معتقد است که فارغ از اینکه چه کسی رئیس جمهور بعدی آمریکا شود، اهداف اساسی ایالات متحده به ویژه در قبال خاورمیانه تغییر محسوسی نخواهد داشت. ...
شعار سال   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
درحالیکه مدت زمان زیادی از راه اندازی سامانه علم سنجی اعضای هیئت علمی وزارت علوم می گذرد، اما تاکنون هیچ اطلاعاتی از نحوه فعالیت و ارزیابی عملکرد آن در دست نبوده و شفاف نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
سهمیه مجوز استخدام شش هزار عضو هیئت علمی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی اخذ شد.
یزد فردا   ۹ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد یزد، فشار تورم در دو سال گذشته در یزد را متفاوت تر نسبت به کشور دانست و گفت: فشارهای فراتورمی فراتر از معدل کشور بر مردم استان یزد وارد شده است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یزد عضو هیئت علمی دانشگاه یزد با اشاره به اینکه فقر غذایی، مسئله ای مهم در ایران است، گفت: باید به سمت جیره بندی غذایی برویم.
کیهان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تأمین اعضای هیئت علمی همواره یکی از دغدغه های مهم دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی است چرا که یکی از مؤلفه های مهم سنجش کیفی دانشگاه ها و مؤسسات نسبت استاد به دانشجو است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان معلمان را توانمند تربیت نمی کند، گفت: مدارس استعداد دانش آموزان را می کشند.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، در حکم وزیر علوم خطاب به دکتر واحد قیاسی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم و با حفظ سمت به سرپرستی مجتمع آموزش عالی فاطمیه نهاوند منصوب می شوید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۱    
نخستین سمینار تخصصی کرونا و ورزش با مدرسی امین سعیدی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و متخصص داخلی، در محل سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان جیرفت برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۳    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس سمپاد نافی عدالت توزیعی است، گفت: این مدارس باید از دوره متوسطه اول حذف شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر دارای 43 عضو هیئت علمی تمام وقت است و هشت هسته فناوری در مرکز رشد آن مستقر است و با حمایت مسئولان استان و شهرستان به زودی مراکز تحقیقاتی جدید در این واحد دانشگاهی ایجاد می شود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : عضو هیئت علمی گروه ارتقای سلامت دانشکده بهداشت و ایمنی در شرایط فعلی توجه به آموزش و افزایش سواد سلامت زنان را تضمین کننده پیشبرد اهداف نظام سلامت جامعه در پیشگیری و مهار کووید 19 دانست. ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: برخی پایان نامه ها اتلاف وقت و تکرار مکررات است، و این نکته ای است که ضرورت آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها را در دانشگاه های کشور ایجاب می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، ضمن اشاره به اینکه باید تجدیدنظر اساسی در کارکرد نهاد وقف انجام و مدیریت آن مدرن تر شود، بر تأثیر وقف در کاهش نابرابری های اجتماعی تأکید کرد و گفت: نابرابری ها افزایش یافته است و انسجام اجتماعی را تحت الشعاع قرار می دهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت تبریز متولی برگزاری دوره های آموزشی برای اعضای هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز متخصص ارتوپد و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: دریافت کلسیم و ویتامین دی کافی، ترک سیگار، داشتن فعالیت فیزیکی مداوم و متعادل مثلاً حداقل 30 دقیقه پیاده روی روزانه در پیشگیری از پوکی استخوان موثر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و پژوهشگر حوزه اقتصاد روستائی با اشاره به تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزائی روستاهای کشور، گفت: اجرای این طرح در 512 روستای منتخب از 51 دهستان در سطح روستاهای آذربایجان شرقی مورد مطالعه قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۳    
یک متخصص جامعه شناسی تعلیم و تربیت و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه بر خلاف برخی اظهارات، تیزهوشی یک اتفاق نادر نیست گفت: طبق مستندات دین مبین اسلام خداوند در خلقت به انسان ها کرامت ذاتی عطا کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۰    
قاسمی، عضو هیئت علمی دانشگاه تصریح کرد: شورایعالی کار در رابطه با عارضه یابی و تطبیق بین شاخص های اقتصادی مانند بهبود معیشت و حقوق ها موفق عمل نکرده است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر شبنم تهرانی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از افزایش ابتلای خانوادگی در پیک سوم خبر داد و گفت: مبتلایان باید شرایط قرنطینه خانگی را رعایت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش گفت: مدارس تیزهوشان در چارچوب مدل پیشنهادی مطلوب توزیع خیرِ تربیت مدرسه ای قرار نمی گیرد و نافی عدالت است و باید تا جایی که ممکن است این ساختار را حذف کنیم و دسترسی برابر و بهره گیری متناسب را فراهم کنیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان در برنامه بدون توقف گفت:اصلی ترین مانع ازدواج، رابطه دختر و پسر است؛ از وقتی این رابطه باز شده جای کارکرد ازدواج را گرفته است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدابوالقاسم حسینی (ژرفا) عضو هیئت علمی دانشگاه و مدرس عرصه ویراستاری در یادداشتی به مناسبت درگذشت لاله بختیار به زندگی و آثار او پرداخته است و می گوید: لاله بختیار از محققان برجسته سنت گرا در هنر ایران و اسلام بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۹    
عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه اصفهان گفت: تنبیه بدنی کودک توسط والدین، مربی و سرپرست کودک قانونی نیست و تعریفی از اینکه چه اندازه ای از تربیت بدنی حد مجاز است و یا موارد این چنینی وجود ندارد و والدین نیز آموزشی در زمینه تربیت کودک نمی بینند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۹    
قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آیین نامه حمایت از فعالیت فناورانه اعضای هیئت علمی تدوین شده، مورد تصویب هیئت رئیسه قرار گرفته است و به زودی ابلاغ خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل اجرایی تفاهم نامه منعقده بین دانشگاه آزاد اسلامی و بانک ملی ایران را ابلاغ کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی بیان کرد: در مباحث میان رشته ای به مسائل لفظی و فلسفی پرداخته ایم، اما مهم ترین نیاز ما مسئله محوری است؛ یعنی باید مسئله را شناسایی و طرح و سپس تلاش کنیم با افزوده ای که براساس یک حرکت میان رشته ای ایجاد می کنیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۶    
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: اعضای هیئت علمی جوان ما به جای اینکه تمرکز بر آموزش داشته باشند، به دنبال ارائه مقاله هستند تا به سرعت ارتقاء یابند، این امر موجب شده است تا آموزش مغفول بماند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۰    
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه امام صادق(ع) تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان باید با مدیریت جهادی و انقلابی، قدردان صبر و بردباری مردم در تحمل مشکلات باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی لرستان گفت: 320 گونه بلوط در دنیا وجود دارد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، دکتر علی سوری مشاور علمی رئیس پژوهشکده بیمه و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به سمت رییس دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران منصوب شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به اهمیت تست PCR برای تشخیص ابتلای افراد به کرونا، حساسیت تست های اینترنتی و خانگی را غیرقابل قبول دانست.
برترین ها / بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مهر نوشت: عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در ارتباط با سن شایع ابتلا به سرطان پستان، توضیحاتی ارائه داد. علی یعقوبی، همزمان با آغاز هفته ملی سلامت زنان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فوق تخصص روماتولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: پوکی استخوان را به عنوان بیماری خاموش می شناسند به دلیل اینکه معمولا بدون علامت است اما می تواند موجب کاهش قد، دردهای استخوانی، مشکل در ایستادن و راست نشستن شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان اصفهان گفت: گاو بومی گلپایگان منقرض شده است و سیاست تلقیح مصنوعی بز وگوسفند بومی را هم در معرض خطر انقراض قرار داده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
وداع با پیکر شهید مدافع سلامت دکتر محمد زارع جوشقانی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رییس بیمارستان لبافی نژاد که بر اثر ابتلابه کرونا به جمع مدافعان شهید سلامت دانشگاه پیوست، در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صورت گرفت.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۵    
حسن اکبری بیرق عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان ضمن برشمردن برخی از خصوصیات استاد محمدرضا شجریان، گفت: این خصوصیات به معنای کمال مطلق او نیست؛ استاد شجریان کاملا انسان بود؛ نه انسان کامل، او نیز مثل هر بشر دیگر نقایصی داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گقت: براساس مصوبه امروز کمیسیون اصل 90 وزارت علوم موظف به جذب اعضای هیات علمی براساس اعلام نیاز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با اولویت فارغ التحصیلان بورسیه شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، بهمن حوری زاد عضو هیئت علمی دانشگاه کسرا در نشست روش های تعامل خانه و مدرسه و آموزش مجازی در دوران کرونا که در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار شد ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی در حکمی دکتر مسعود سلیمانی دودران، رییس مرکز کارآزمائی بالینی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران، دکتر مجید مختاری، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهشتی درمانی شهید بهشتی، دکتر سعیده فخر زاده ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر: طی دو هفته اخیر خودکشی 4 نفر از نوجوانان و جوانان استان بوشهر حادثه تلخی را برای این استان رقم زد.به گزارش اتحاد خبر، این اتفاقات طی دو هفته گذشته در فضای مجازی استان بازتاب گسترده ای داشته و واکنش های زیادی را برانگیخته است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه علمی: عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مواردی چون دشواری تنفس، درد قفسه سینه، گیجی یا ناتوانی در بیدار شدن، قطع نشدن تب بعد از پنج روز، تشدید سرفه ها و کبودی صورت و لب ها از علائم وخیم شدن بیماری کرونا هستند.صغری طاهر هریکندی در مورد مراقبت از بیماران کرونایی در منزل گفت: [...]
افق تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مواردی چون دشواری تنفس، درد قفسه سینه، گیجی یا ناتوانی در بیدار شدن، قطع نشدن تب بعد از پنج روز، تشدید سرفه ها و کبودی صورت و لب ها از علائم وخیم شدن بیماری کرونا هستند و خانواده بیمار در صورت بروز این علائم با شماره های 115 و 4030 تماس بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۸    
عضو هیئت علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با افزایش یادگیری مهارت های ارتباطی، مسیری برای کاهش طلاق عاطفی در خانواده ها باز می شود.