سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۰:۳۹Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی حالی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا : توله پلنگِ حدودا 10 ماهه به علت ضعف و بی حالی توسط کارشناسان حیات وحش اداره کل حفاظت از محیط زیست استان زنده گیری و برای امور درمانی و مراقبت های دامپزشکی به بجنورد منتقل شده بود اما اکنون به تهران انتقال داده شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۱۱    
تا زمانی که از خوابی عمیق و آرام لذت می برید باید بتوانید صبح ها بدون احساس خستگی مفرط یا بی حالی بیش از حد از خواب بیدار شوید. همچنین مراحل عملی وجود دارد که می توانید برای زود بیدار شدن و عدم احساس خستگی، هم از نظر آمادگی برای خواب خوب شبانه و هم از لحاظ برنامه صبحگاهی انجام دهید. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
چند ماهی است مسئله ای برخی مدارس کشور را درگیر کرده است، از زمان وقوع بحث مسمومیت مطرح بود، اما رفته رفته این مسئله منتفی شد، اکنون یک عامل خارجی باعث بدحالی و بی حالی دانش آموزان می شود، البته هنوز منشأ آن روشن نشده اما چند نفری در این زمینه بازداشت شده اند. ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گرفتن دوش آب گرم قبل از خواب و نوشیدن مایعات گرم در روز می تواند سرفه های شبانهٔ شما را درمان کند؛ علاوه بر این می توانید با 9 روش زیر سرفه در شب را درمان کنید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار تربت حیدریه گفت: تعدادی از دانش آموزان مدارس تربت حیدریه به دلیل بی حالی وترس راهی بیمارستان شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۰    
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تربت حیدریه گفت: امروز صبح اعلام شد که تعدادی از دانش آموزان مدرسه سماء تربت حیدریه دچار ضعف و بی حالی شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از انتقال 75 دانش آموز دختر دوره متوسطه شهرستان سمنان با علایم بی حالی و ضعف به مراکز درمانی سمنان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از بروز علائم ضعف و بی حالی در بین دانش آموزان 6 مدرسه درشهرستان های این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- معاون استاندار سمنان بابیان اینکه 75 دانش آموزان دختر دوره متوسطه در شهر سمنان با علائم ضعف و بی حالی راهی بیمارستان شدند، گفت: همان ساعات اولیه 64 نفر از این افراد ترخیص شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
پزشک اورژانس بیمارستان آیت الله روحانی بابل با اشاره به انتقال از دانش اموزان با علائم بی حالی به بیمارستان گفت: دختران دانش آموز، مورد معاینات پزشکی و تخصصی قرار گرفتند و دلایلی مبنی بر مسمومیت کشف نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: به دنبال ضعف و بی حالی دانش آموزان 2 مدرسه دخترانه در شهرکرد پنج دانش آموز توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که حال عمومی آن ها خوب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
پزشک اورژانس بیمارستان آیت الله روحانی بابل با اشاره به انتقال از دانش اموزان با علائم بی حالی به بیمارستان گفت: دختران دانش آموز، مورد معاینات پزشکی و تخصصی قرار گرفتند و دلایلی مبنی بر مسمومیت کشف نشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی استانداری لرستان اعلام کرد: بروز علائم مسمومیت ، ضعف و بی حالی دانش آموزان در برخی مدارس استان موجب پیگیری مدیران و حضور اورژانس در این مدارس شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۳   + ۱۰۵ سایت دیگر  
دانش آموزانی که در معرض این ماده محرک قرار گرفتند، عمدتا ابراز می کنند که 10 تا 15 دقیقه بعد از استشمام یک بو که این بو متفاوت است و بوهای مختلفی مطرح شده است، دچار علائم تحریکی تنفسی مانند سوزش گلو، سرفه، تنگی نفس و علائم اشک ریزش شدند و به دنبال این علائم تحریکی دیگر مانند دل درد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اوژانس بیمارستانی و مدیریت حوادث استان مرکزی از مراجعه تعدادی از دانش آموز اراکی با علائم ضعف و بی حالی به اورژانس خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مشهد: از صبح امروز تعدادی از دانش آموزان سه مدرسه دخترانه در مشهد به دلیل بی حالی به مراکز درمانی ارجاع داده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
از دیروز تا صبح امروز پانزدهم اسفند ، هزار و 100 دانش آموز خوزستانی با علایم ضعف و بی حالی به مراکز درمانی استان مراجعه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان گفت: تعداد 75 دانش آموز با علائم بی حالی و ضعف و تنگی نفس به مراکز درمانی سمنان منتقل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اورژانس و فوریت های پزشکی گلستان گفت: 6 دانش آموز در گرگان و پنج دانش آموز در علی آبادکتول دچار ضعف، سرگیجه و بی حالی شده و تحت درمان قرار گرفتند.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قوچان از مسمومیت 30 دانش آموز دبیرستان دخترانه عطار این شهرستان خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار قوچان گفت: صبح امروز در پی استشمام بوی بد در یکی از مدارس این شهرستان تعدادی از دانش آموزان احساس بی حالی کردند که برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان موسی بن جعفر(ع) منتقل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قوچان گفت: 8 دانش آموز در قوچان دچار بی حالی و روانه بیمارستان شدند.
سریال ناتمام مسمومیت دانش آموزان به شهرستان قوچان رسید و 18 دانش آموز دختر با حال نامساعد به بیمارستان منتقل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
علت ایجاد علایم بی حالی برای تعدادی از شهروندان در پاساژ ساحل اهواز در دست بررسی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۱    
حتما همه ی شما بارها و بارها این جمله را به زبان آورده اید که حوصله هیچ کاری ندارم. بعضی از افراد نسبت به بی حوصلگی واکنش منفی نشان می دهند و بدنبال درمان بی حوصلگی می گردند در حالیکه عده ای دیگر اصلا احساس بدی ندارند و در مواقع بی حوصلگی ترجیح می دهند بخوابند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۵    
یک کارشناس فضای مجازی گفت: اخبار فضای مجازی شامل سه ضلع شایعه ، دروغ و واقعیت می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: 100 دانش آموز متعلق به سه مدرسه دخترانه در شهرستان های مشهد و نیشابور این استان، صبح امروز با ادعای مسمومیت به بیمارستان منتقل شدند. وی اظهار کرد: مهمترین علایم دانش آموزان پایین بودن اکسیژن خون و بی حالی بوده که خوشبختانه اکنون حال همه آن ها خوب است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: 100 دانش آموز متعلق به سه مدرسه دخترانه در شهرستان های مشهد و نیشابور این استان، صبح امروز با ادعای مسمومیت به بیمارستان منتقل شدند. وی اظهار کرد: مهمترین علایم دانش آموزان پایین بودن اکسیژن خون و بی حالی بوده که خوشبختانه اکنون حال همه آن ها خوب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندارنیشابور گفت: 50 دانش آموز دبیرستان دخترانه بقراط این شهرستان امروز دچار علائم بی حالی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۲    
پژوهشگر دین و استاد حوزه علمیه در شرح مناجات شعبانیه، گفت: باید فرهنگ دعا را در زندگی خودمان پررنگ کنیم. دعا به درگاه خدا و خواستن نیاز از خدا نوعی ادب بندگی است ولی اینکه ما بی حالی و بی رغبتی نسبت به دعا داریم نشانه بی معرفتی و بی ادبی ما نسبت به خداوند است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز 31 نفر از دانش آموزان بجنوردی در بیمارستان های بجنورد با علایم خفیف تنفسی و سردرد و بی حالی بستری شدند که اکنون حال عمومی همه آنها خوب گزارش شده و بزودی ترخیص خواهند شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/بنا بر اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام؛ امروز(شنبه 13 اسفندماه) تعداد هفت نفر از دانش آموزان دبیرستان قدسیه شهرک شهید کشوری ایلام(سرطاف) با علائم سرگیجه، بی حالی و مسمومیت به مراکز درمانی منتقل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی از بستری شدن 31 نفر از دانش آموزان یکی از مدارس در بیمارستان های بجنورد با علایم خفیف تنفسی و سردرد و بی حالی خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
میرحسین موسوی به دلیل بروز برخی علائم از جمله بی حالی و تب، بعد از ظهر امروز به یکی از مراکز درمانی منتقل شده و تشخیص اولیه ما نیز ابتلای وی به ویروس فصلی آنفلوانزا است.
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
در پی انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان، گمانه زنی هایی درباره بیماری او مطرح شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
ایرنا، خبرگزاری دولت نوشت: یک منبع آگاه درمانی از انتقال میرحسین موسوی به یکی از مراکز درمانی تهران از بعدازظهر روز جاری (جمعه 12 اسفندماه) خبر داد. این منبع آگاه افزود: میرحسین موسوی به دلیل بروز برخی علائم از جمله بی حالی و تب ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۳:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
یک منبع آگاه درمانی از انتقال میرحسین موسوی به یکی از مراکز درمانی تهران از بعدازظهر روز جاری (جمعه 12 اسفندماه) خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه ایران ارگان دولت در گزارشی تلاش کرد ابعاد مسمومیت دانش آموزان را کم رنگ و بی اهمیت جلوه دهد. بر اساس آنچه تاکنون مسئولان اعلام کرده اند مسمومیتی که برای دانش آموزان ایجاد شد بسیار خفیف بود و عارضه ای برای کسی ایجاد نکرد و تنها چند ساعت دچار علائم بی حالی و ضعف شده بودند ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
، بهرام عین اللهی درباره مسمومیت دانش آموزان اظهار کرد: مسمومیتی که ایجاد شد بسیار خفیف بود و عارضه ای برای کسی ایجاد نکرد و چند ساعت دچار علائم بی حالی و ضعف شده بودند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: مجموع تحقیقات نشان داد که نوعی "سم" خفیف باعث ایجاد مسمومیت دانش آموزان شده است. به گزارش صبح ساحل، بهرام عین اللهی امروز درباره مسمومیت دانش آموزان اظهار کرد: مسمومیتی که ایجاد شد بسیار خفیف بود و عارضه ای برای کسی ایجاد نکرد و افراد چند ساعت دچار علائم بی حالی و ضعف شده بودند ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
مسمومیتی که برای دانش آموزان ایجاد شد بسیار خفیف بود و عارضه ای برای کسی ایجاد نکرد و چند ساعت دچار علائم بی حالی و ضعف شده بودند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن متخصصان داخلی ایران می گوید: اینکه گفته می شود این امر فقط در مدارس دخترانه رخ می دهد و ما میکروب یا ویروسی نداریم که در مقابل پسران مصونیت داشته باشد، پس شائبه عمدی بودن این اتفاق را بیشتر می کند ...
سلام نو / ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
حادثه تلخ مسمومیت امروز هم برای 44 دانش آموز دبیرستان دخترانه احمدیه بروجردی رخ داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد از مسمومیت مجدد دانش آموزان مدرسه احمدیه خبر دادند. به گزارش شفقنا از برنا، پیرو اطلاعات واصله از آموزش و پرورش شهرستان بروجرد ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۴۱ سایت دیگر  
یک منبع آگاه از تکرار حادثه مسمومیت برای 44 دانش آموز دبیرستان دخترانه احمدیه بروجرد خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
این دختر 4ساله که همراه پدر و مادرش در شهر سوران واقع در استان سیستان و بلوچستان زندگی می کند، چند روز قبل متوجه بی حالی مادرش شد. مادر او سابقه بیماری داشت و از قبل به او گفته بود که اگر روزی حالم بد شد با اورژانس تماس بگیر و کمک بخواه.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در مقاله قبل مجله در مورد یکی از مهم ترین و معمول ترین عوارض شایع در جامعه یعنی احساس خستگی، کوفتگی، دل ضعفه، بی حوصلگی و بی حالی و بی میلی به کار صحبت کردیم و پاره ای از دلائل بروز این اختلالات را مورد بررسی قرار دادیم. در این مقاله به سایر عوامل مؤثر در این مورد می پردازیم: ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه سلامت: منیزیم یکی از مواد مغذی مورد نیاز بدن است که کمبود آن مشکلات زیادی را برای سلامت پوست و مو به دنبال دارد.به گزارش بهداشت نیوز، کمبود منیزیم در بدن باعث بروز علائمی از جمله حالت تهوع، ضعف و بی حالی و خستگی می شود.خواص منیزیم برای مو چند سالی است که توسط محققان به اثبات رسیده است ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از بهداشت نیوز، درمان کم خونی با مواد غذایی امکان پذیر است. در اکثر موارد کم خونی نتیجه کمبود آهن بدن است که با احساس خستگی و بی حالی شدید همراه است.