سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۱۰Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرارسیدن»

کشاورزان و باغداران پسته در استان کرمان هم زمان با فرارسیدن سال نو و کاهش دمای هوا، بخاری هایی را برای تعدیل دما در باغ ها روشن می کنند که به آن ها بخاری باغی می گویند.
بزرگداشت سعدی شیرازی در خانه هنرمندان برگزار می شود. به گزارش ایسنا، به مناسبت فرارسیدن روز سعدی شیرازی بزرگداشت این شاعر شاخص ایرانی روز جمعه 31 فروردین در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود ...
موج رسا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با فرارسیدن بهار 1403، طبیعت روستای چرگر ابهر نیز با شکوفه های درختان حال و هوای بهار گرفته و طبیعت را زیبا و چشم نواز کرده است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری منطقه 19 از آغاز اردوهای دانش آموزی بوستان بانوان این منطقه همزان با فرارسیدن فصل بهار و از سرگیری فعالیت مدارس و مراکز آموزشی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رؤسای جمهور عراق و اتیوپی در پیام های جداگانه ای فرارسیدن نوروز و سال 1403 خورشیدی را به رئیس جمهور، دولت و ملت ایران تبریک گفتند.
سینما خانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۳    
مستند شهید رضا چراغی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، همزمان با فرارسیدن سالگرد شهادت رضا چراغی فرمانده لشکر 27 محمد رسول الله شبکه قرآن ومعارف سیما با پخش مستندی یاد آن شهید والامقام را گرامی می دارد.مستند شهید چراغی روز دوشنبه [...]