شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۵:۴۶Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفتر تبلیغات اسلامی»

گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۶    
عضو هیئت علمی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با تاکید بر فرمایشات رهبری مبنی بر ضرورت پیشرفت مبتنی بر الگوی ایرانی اسلامی، گفت: تفکر و اندیشه ورزی نقشی محوری در این مسیر ایفا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: بانو مجتهده امین شاگردانی تربیت کرد که هرکدام از آن ها استوانه ای در حوزه علوم دینی به شمار می روند و این سلسله شاگردپروری همچنان نیز جاری است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: بانوان مسلمان از تاریخ آغاز اسلام سهم زیادی در ترویج آموزه های قرآن و سیره اهل بیت داشتند و بانو مجتهده امین در این زمینه در جایگاه بالایی قرار دارد. وی چهره ای کم نظیر بود ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: به منظور حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، 150 پاتوق گفتگو در شهر اصفهان و دیگر شهرهای استان با حضور مبلغان خواهر و برادر در حال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همایش استعدادیابی و رغبت سنجی شغلی ویژه نوجوانان و جوانان قمی در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد.
برگزیدگان بخش های مختلف دهمین کنگره شعر "توس تا نیشابور" سه شنبه شب طی آیینی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و شاعران انقلابی و برجسته در سالن همایش دفتر تبلیغات اسلامی مشهد مقدس در دو بخش آزاد و بخش ویژه معرفی و تجلیل شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه دهمین کنگره شعر توس تا نیشابور با حضور شاعران برجسته استان در سالن همایش دفتر تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به منظور بررسی طرح های تبلیغی گروه ها و برگزاری کلاس های مهارتی، اردوی آموزشی-توجیهی گروه های تبلیغی اوقات فراغت تابستان به همت دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۱    
خراسان رضوی - آیین اختتامیه دهمین کنگره شعر توس تا نیشابور سه شنبه، 29 خرداد در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی مشهد مقدس برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری سه مرکز محتوایی حوزوی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای مبنی بر تأمین محتوا و روش برای مبلّغان، ویژه نامه انتخاباتی مثل ابراهیم را تهیه و منتشر کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- نخستین همایش مبلّغان غدیر در مناطق مختلف عشایری کشور، به همّت حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران و با حضور جمعی از روحانیون و فضلای حوزه، در سالن غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۰:۴۰    
همایش معیشت جمهور با سخنرانی جمعی از متخصصین اقتصاد و رونمایی از طرح کاهش نرخ ارز و افزایش ارزش پول ملی به همت قرارگاه ملی احیای دولت اسلامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سالن کوثر دفتر تبلیغات اسلامی در قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
روح الله رفیعی با بیان اینکه فیلم جنگ داخلی بازنمایی فروپاشی امپراتوری آمریکاست، گفت: هالیوود همواره جامعه ای آرمانی از آمریکا به تصویر کشیده است، اما جنگ داخلی آشفتگی اش را به خوبی نمایان می کند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یادواره شهید خدمت و نشست انتخاب چهاردهم در روز چهارشنبه 23 خرداد 1403 در سالن شیخ طوسی ستاد دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری بنیاد بین المللی امامت طرح جامع تربیت مبلغ غدیر (با محوریت افضلیت) را برگزار می کند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری بنیاد بین المللی امامت طرح جامع تربیت مبلغ غدیر (با محوریت افضلیت) را برگزار می کند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس کتابخانه، نشر و اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب یک دل سیر زندگی درس گفتارهای حجت الاسلام و المسلمین علیرضا تراشیون درباره مهارت های همسرداری در خانواده توسط انتشارات این دفتر منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب"امام خمینی(ره) و الگوهای دین شناختی در مسائل زنان" به قلم سیدضیاء مرتضوی را انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم یعنی بوستان کتاب در سال 78 منتشر کرده که البته چندین بار هم تجدید چاپ شده است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی دوره جامع "تولید آثار رادیویی" را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین جواد رحیمی گفت: امام جواد(ع) بر مشترکات مسلمانان تأکید داشتند و زمانی که فرقه ها و نحله های مختلفی به وجود آمدند، امام در سخنرانی های خود بر مشترکات مسلمانان از جمله ایمان به خدا، قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) تأکید می کردند و بر وحدت و انسجام اهمیت بسیاری قائل بودند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۱:۱۴    
ش️فقنا- روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اعلام کرد: براساس اعلام معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی، ساعت کاری کلیه مراکز، نمایندگی ها و شعب دفتر مطابق روال عادی و بدون تغییر خواهد بود. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: فعالیت ها و تلاش های امام خمینی(ره) باعث شد تا ثمره دفاع از مظلومیت فلسطین جهان شمول شود و نه تنها در غرب آسیا بلکه در مرکز ایالات متحده و کشور های اروپایی، مردم با وجود حکّام مستبد و ظالم آن دیار ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۴    
حوزه/ دومین نشست هم افزایی مدیریت حوزه علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان برگزار شد.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و دفتر تبلیغات اسلامی قم، این دو نهاد به مدت سه سال برای اجرای امور مختلف ازجمله تبلیغ و توانمندسازی مددجویان همکاری خواهند داشت.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا بهروزی لک، عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در پنجمین نشست از سلسله نشست های اکران و تحلیل و بررسی و ایده پردازی تولید فیلم از دیدگاه اندیشه اسلامی که در قالب سینما اندیشه و از سوی معاونت فضای مجازی ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۲    
به گزارش جماران، در آستانه سی و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، سلسله نشست های علمی جهت تبیین اندیشه امام خمینی(س) در مدرسه فیضیه برگزار می شود ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: مردم سالاری دینی این نیست که مردم فقط بیایند رای دهند و بروند بلکه حکمرانی باید مردمی باشد و لایه های مختلف صاحبنظران و صاحبان فکر و تخصص در لایه های مختلف چرخه حکمرانی باید حضور داشته باشند. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: به زیارت حرم [حضرت معصومه (س)]و قبر حاجیه والده [ماه بی بی صفریان]و حاج ابوی [میرزاعلی هاشمی]رفتیم. در مسیر، [آقای قربانعلی سعادت]، استاندار [قم]، توضیحاتی داد و در حرم، آقای [علی اکبر]مسعودی [خمینی]، [تولیت آستان حضرت معصومه (س)]، برای اصلاح روکش طلای گنبد استمداد کرد ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی از طرف موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) و مدیریت حوزه های علمیه در سالن اجتماعات مدرسه فیضیه قم برگزار شد. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/پدر شعر آئینی کشور در محفل شعر شهید خدمت که به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، شعری را که در سوگ شهادت رئیس جمهور سروده است قرائت کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ معاونت فرهنگی بنیاد بین المللی امامت، با همکاری بنیاد فرهنگ جعفری و مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی مدرسه بهاره نقد سلفی گری ایرانی را ویژه مبلغان و طلاب برادر پایه 6 و بالاتر برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری معاونت فرهنگی بنیاد بین المللی امامت، کارگاه مجازی بیان معارف ایام غدیریه (به روش کلاسداری) ویژه مربیان و مبلغین دانش آموزی و طرح امین را برگزار می کند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کتاب امداد فرهنگی اثری است که شامل تجربیات فعالان فرهنگی و خصوصاً حوزوی در مواجهه با آسیب های اجتماعی است که در هفت جلد منتشر شده است. کتاب امداد فرهنگی در هفت جلد توسط انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شده است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم سابقه بزرگ کتابخوانی امیر غدیر برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیین معارفه حجت الاسلام سیداحسان رفیعی علوی به عنوان سرپرست دانشگاه باقرالعلوم(ع) و حجت الاسلام شمس الله مریجی به عنوان معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمد واعظی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۶    
فراخوان شعر شهید خدمت با موضوع حادثه شهادت آیت الله رئیسی و همراهان از سوی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با صدور پیامی در پی شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراه در سانحه سقوط بالگرد حامل ایشان گفت: آیت الله رئیسی، فرزند حوزه و ذریّه خدوم آل طه با نثار جان خویش و همکاران همراهش در راه خدمت به ملت شریف و آبادانی کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: زبان هنر زبانی کارآمد و قدرتمند است، امروزه اگر بخواهیم مسائل و اندیشه های دینی را تبلیغ کنیم باید از زبان هنر استفاده کنیم تا مفاهیم دینی در قالب هنر برای مردم نمایان شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۱    
گروه فرهنگی تبلیغی زفرات با همکاری مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی دوره مهارت افزایی فن رثاء را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی با موضوع اعزام ماه محرم الحرام 1446( ه. ق) برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۸    
در این مطلب معرفی کوتاهی درباره برنامه ها و حال وهوای غرفه شمیم ایمان ، غرفه کودکان و نوجوانان دفتر تبلیغات اسلامی می خوانید.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: هدف این رویداد این بود که طرح هایی که تربیت محوری که تعامل بین مسجد مدرسه و منزل ایجاد می کنند، گردآوری شود؛ طرح هایی که اجرا شدند یا قابلیت اجرایی دارند را احصا کرده و تلاش بر این بوده که واسطه گری بین مردم و نهادها داشته باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین اختتامیه رویداد ملی رشدآوند و نخستین جشنواره ملی موشن گرافیک طلافنگ با تقدیر از برگزیدگان، امروز 27 اردیبهشت ماه با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش استان در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۷    
حوزه/ نشست علمی رابطه پندارهای محمد بن عبدالوهاب در باب توحید با مذهب حنبلی به همت مؤسسه تخصصی دارالاعلام خوزستان و با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز تخصصی امیرالمومنین(ع) حوزه علمیه خوزستان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه باقرالعلوم(ع) طی حکمی از سوی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی منصوب شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۷    
حوزه/ کارگاه یک روزه تولید آثار رادیویی با حضور منتخبین رویداد خلق ایده برای تولید آثار رادیویی به همت مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برگزارشد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۵    
به همت گروه فرهنگی تبلیغی زفرات و با همکاری دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، سازمان تبلیغات اسلامی و شهرداری قم دوره آموزشی فن رثاء برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه /ورکشاپ تخصصی نقاشی فلسطین به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در نگارستان اشراق این دفتر برگزار شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در جدول 2-7، پیش بینی شده که 517 هزار نفر-روز برای شناسایی و اعزام مبلغ و مبلغه و گروه های تبلیغی در مناسبت های تبلیغی و دینی محقق شود.