یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۴۱Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفتر تبلیغات اسلامی»

قم پرس   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، آیین افتتاح اداره امور رفاهی و بازنشستگان دفتر تبلیغات اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر ثنائی معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و دیگر مسؤولان این معاونت برگزار شد. ...
قم پرس   ۸ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی در جلسه با مسؤولان مرکز رشد علوم دینی تعالی ابراز داشت: ورود به جنس کار مراکز رشد در عرصه علوم انسانی لازم است ولی از حدود یک سال پیش ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۶    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، کتاب طرح جامع تاریخ شفاهی حوزه های علمیه به قلم احمد فلاح زاده و با نظارت محسن الویری در 439 صفحه از سوی انتشارات دانشگاه باقرالعلوم(ع) منتشر شد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس هیئت امنای دفتر تبلیغات اسلامی و عضو شورای سیاستگذاری حوزه علمیه خواهران دیدار و درباره مسائل حوزه گفت و گو کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۶    
حوزه/ هم اکنون 2 هزار دقیقه از فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دوران دفاع مقدس آماده شده و به زودی این تاریخ شفاهی رونمایی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت:عامل موفقیت تمدن غربی در طول چند قرن اخیر این است که آنها منادی مادیات و میدان دادن به غرایز و مصرف گرایی بودند و چون این امور با غرایز همه انسانها همسو بوده سبب تمایل جوامع اسلامی به تمدن غربی شد که در نهایت به استحاله فرهنگی آنها منجر شده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و از مصادیق فرهنگ سازی است عنوان کرد: اگر صحبت از مصادیق فرهنگی می شود چون بر این باوریم که شهدا ستونهای نور و هدایت و شخصیت های برجسته در هر شهر، کوی و برزنی بودند و هستند.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه کار فرهنگی که هدف گذاری آن بسط و تقویت معنویت، اخلاق، ایثار، شهادت و کار جهادی باشد کار سخت و ارزشمندی است ، گفت: باید با روش های مختلف فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه تبیین و ترویج دهیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱    
حجت الاسلام احمدیان تصریح کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس را به عنوان یک شعار نگاه نکنیم، بلکه یکی از فرائض ماست.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰    
اصفهان حجت الاسلام شفیعیان با اشاره به ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ظرفیت های دفتر تبلیغات اصفهان امکان تبدیل تهدیدها به فرصت را فراهم کرده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۷    
اصفهان حجت الاسلام احمدیان گفت: نخستین وظیفه دفتر تبلیغات اسلامی از ابتدا آموزش، هدایت و حمایت مبلغان بوده است و همه مبلغان نیازمند ارتقای خدمات دفتر تبلیغات هستند.
سایت قنوت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲    
به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری مرکز تخصصی نماز دوره مقدماتی تربیت مربی معارف نماز را به صورت مجازی و با اعطای گواهی نامه پایان دوره آموزشی برگزار می کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
آیین رونمایی از آثار ادبی ایثار و شهادت با عنوان "بال و پرهای امام" به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری ستاد کنگره شهدای استان قم و سپاه علی ابن ابی طالب(ع) برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۴    
ایسنا/اصفهان رئیس پژوهشکده علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، تمدن را بزرگترین سامانه زیستی که بشر موفق به ساخت آن شده معرفی کرد و گفت: تمدن مد نظر ما در اسلام تمدنی هم ریشه با دین است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی، مهدی پایون را به عنوان سرپرست اداره فضای مجازی، هنر و رسانه این دفتر منصوب کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ از سلسله نشست های جریان شناسی، نشست سوم جریان شناسی اهل سنت کشور به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه مشهد و با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: برای داشتن یک زندگی خانوادگی سالم و پایدار، هم به فقه نیاز است و هم به اخلاق، ولی ابتدا باید اخلاقیات را رعایت کرد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: طی نشستی با حضور رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، رئیس اندیشکده فضای مجازی انتخاب و این اندیشکده آغاز به کار کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سومین رساله دکتری اعضای هسته پژوهشی عدالت اثر سید علی اکبر هاشمی با نمره عالی دفاع شد. به گزارش شفقنا، سید علی اکبر هاشمی دانش آموخته دکتری فلسفه دانشگاه باقرالعلوم(ع) و از اعضای هسته پژوهشی عدالت دفتر تبلیغات اسلامی موفق شد تا رساله خویش را با عنوان ظرفیت شناسی فلسفه اسلامی معاصر در پاسخ ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، مجموعه دو جلدی فلسفه دین (وحی، مکاشفه و تجربه دینی) و (چیستی دین و معرفت دینی) نوشته یحیی کبیر در 680 و 792 صفحه به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: ظرفیت عظیم انسانی هیأت علمی در مجموعه های دفتر تبلیغات اسلامی داریم که با استفاده از فضای مجازی باید از آن بهره برد و موج فکری، علمی و مذهبی به راه انداخت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۷    
به همت اداره کل فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ پویش نذر تولید شعار با موضوع ملت امام حسین علیه السلام برگزار می گردد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه گرافیک مطالبه گر با محوریت پوستر اربعین از برنامه های سوگواره ادبی هنری اشراق در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
طی نشستی با حضور حجت الاسلام والمسلمین لک زایی، رئیس اندیشکده فضای مجازی، این اندیشکده آغاز به کار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به ظرفیت هنری اصفهان، بر ضرورت استفاده از این ظرفیت برای ورود به عرصه های مجازی هنر و رسانه تاکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۰    
حوزه/ دوره آموزشی تربیت مبلّغ عمومی مراکز بازپروری و کانون های اصلاح و تربیت ویژه طلاب و مبلغان به همت اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به صورت مجازی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴    
حوزه/ کارگاه تولید متن فضای مجازی به همت معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم 29 و 30 شهریور ماه ویژه نویسندگان حوزوی برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۲۲    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی در اولین جلسه مشترک شورای علمی رویداد ملی کاریزمن فیمابین میز عفاف و حجاب دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، با بیان این که در برگزاری رویداد ملی ایده پردازی کاریزمن دو مبنا را مد نظر است ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، کتاب چالش های کارآمدی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران در تحقق عدالت سیاسی؛ راهبردها و راهکارها به قلم علی محمدی ضیاء در 335 صفحه از سوی انتشارات دانشگاه باقرالعلوم (ع) منتشر شد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، آیت الله سیدمحمد علوی گرگانی در دیدار با مسئولین و دست اندرکاران پنجمین جشنواره بین المللی شعر حوزه (اشراق) تصریح کرد: در قرآن کمتر به چنین آیه ای برمی خورید که خدای تبارک و تعالی بلافاصله “الا “استثناییه بیاورد ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با توجه به رسالت فرهنگی وتبلیغی خود جهت تبلیغ دین اسلام شرایط اعزام گروه های مبلغ در دهه آخر صفر با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سرپرست مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی از تاکید مقام معظم رهبری بر استعدادیابی و پرورش طلاب شاعر خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، فراخوان ارسال آثار به هشتمین سوگواره ادبی هنری اشراق و اولین سوگواره ملت امام حسین ( ع) ویژه دلدادگان به هنر و رسانه عاشورایی، جوانان علاقمند و فعالان فضای مجازی منتشر شد. متن این فراخوان بدین شرح است: ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین سعید روستاآزاد در نشست مشترک گروه های تبلیغی تخصصی و عمومی و تجلیل از سرگروه های فعال شهر قم در سالن شیخ طوسی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، اباذر جعفری در نشست مشترک گروه های تبلیغی تخصصی و عمومی شهر قم بر لزوم مسأله محوری فعالیت های فرهنگی و تبلیغی تأکید کرد و اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی زمانی قابل ارزیابی و تاثیر سنجی خواهند بود که مسأله محور باشند. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی در دیدار حجت الاسلام و المسلمین رضا حاجی حسینی مدیر دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی با اشاره به تفاهم نامه همکاری دو مجموعه اظهار داشت ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۲    
بیست و چهارمین نشست از سلسه نشست های داستان و خاطره رواق اداره هنرهای ادبی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با نقد و بررسی کتاب “اسب های کور” برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا-وبینار تیم سازی و جذب همکار ویژه استارتاپ های فرهنگی به همت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی در قم برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حسین قاضی خانی در نشست چهارم سلسله نشست های عاشورایی که از سوی پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری انجمن تاریخ پژوهان با عنوان سکونتگاه مسلم بن عقیل در کوفه برگزار شد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام محمدجواد شفیعیان را به عنوان رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) منصوب کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق مدیر مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران در چهل و چهارمین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی این استان بیان کرد: ابهام در موضوعات، باعث بی عدالتی هایی نسبت به حوزه و حوزویان گردیده است. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۲:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، با توجه به گسترش روزافزون جریان های معنوی و اهمیت تبیین و ترویج معنویت اسلامی، جلسات مشترکی میان حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی رئیس قطب تعمیق باور دینی و مقابله با جریان ها و فرق انحرافی ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
پویش مجازی سرباز حسینم برای دومین سال به همت دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۹    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین محمد دبیری فرد در همایش مبلغان خواهر پس از بیان اهداف بعثت انبیای الهی به اصطلاح شناسی تبلیغ پرداخت و گفت: شهید مطهری در آثار خود تبلیغ را چنین تعریف می کنند که تبلیغ از ابلاغ است و ابلاغ، رساندن یک فکر و یا یک پیام است ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه باید از نوآوری و خلاقیت حمایت شود، بر ضرورت ایجاد شبکه ارتباطی میان طلاب نوآور و خلاق حوزه های علمیه تاکید کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- جلسه تعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در سالن جلسات علامه طباطبایی معاونت دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۰    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، سید مهدی امامی جمعه در نشست علمی پیشینه فلسفه اجتماعی حکمت متعالیه در فلسفه مدنی فارابی که به همت پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد، گفت: فارابی اساس فلسفه را کسب زیبایی ها در عرصه نظر و عمل می داند ...
ندای اصفهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در دیدار رئیس و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با فرزند مرحوم آیت الله سید کمال فقیه ایمانی رحمة الله علیه با بیان تسلیت مجدد، برای مراسم نکوداشت این فقیه مجاهد برنامه ریزی شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین شمس الله مریجی در جلسه ای با حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا اباذری رایزن فرهنگی ایران در عراق که به منظور بررسی زمینه های همکاری علمی مشترک با مراکز علمی عراق، در دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۳    
حوزه/ از سلسله نشست های جریان شناسی نشست دوم روش های تبلیغی در مناطق تلفیقی شیعه و اهل سنت به همت مرکز مطالعات و تحقیقات نستوه مشهد با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.