جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۹:۵۸Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستیار ویژه»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۹    
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی ضمن بازدید از پروژه های نهضت ملی از امضای قرارداد احداث 4000 واحد در قالب نهضت ملی مسکن با 14 انبوه ساز بزرگ استان اصفهان خبر دادند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۰    
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای مسکن استان اصفهان با تاکید بر رفع ناهماهنگی های بین دستگاهی گفت: این ناهماهنگی ها موجب کندی در پروژه های نهضت ملی مسکن می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اکبری دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی در بازدید ازواحدهای مسکونی شهر رامشار گفت : در افق چهار ساله طرح نهضت ملی مسکن ساخت هزار واحد مسکونی ویلایی در شهر رامشار پیش بینی شده که تاکنون 300 خانه درحال ساخت است .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
میرعبدی در جلسه هم اندیشی فرآیند جذب بازماندگان از تحصیل استان که با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و دستیار ویژه رئیس جمهور در برقراری حقوق و آزادی های اجتماعی برگزار شد؛ رعایت حقوق شهروندی در نظام تعلیم و تربیت و برخورداری دانش آموزان از عدالت آموزشی را یک ضرورت دانست.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پنجمین اجلاس وزرای بهداشت کشورهای عضو اکو در حاشیه هفتاد و ششمین مجمع جهانی سلامت برگزار شد. به گزارش ایسنا، در این اجلاس برنامه عمل همکاری های بهداشتی منطقه اکو در سال های 2024- 2023 پس از بحث و گفتگو میان کشورهای عضو به تصویب رسید. ...
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان وبلوچستان از پیشرفت فیزیکی 67 درصدی ساخت 27 هزار و 134 واحد طرح نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۵۸ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پرداخت وام کمک ودیعه مسکن به مستأجران گفت: پرداخت این وام نیازی به ابلاغیه جدید ندارد.
دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: محدویت های اعمال شده در جابجایی بیماران، کارکنان سلامت و کالاها فعالیت و توسعه نظام سلامت را در فلسطین با مانع مواجه کرده است و بحران سلامت را سرعت بخشیده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روح اله اکبری، دستیار ویژه وزیر راه وشهرسازی، در رابطه با وضعیت اجاره بهای مسکن در سال جاری در گفت وگو با میزان اظهار کرد: علاوه بر مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در رابطه با اجاره بها و حوزه مسکن که همچنان پابرجاست ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
اکبری دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی از دستور کار برنامه ساخت مسکن کارگری در حاشیه شهرهای بزرگ خبر داد و گفت: جلسات شورای عالی مسکن هر یک ماه یکبار با حضور رییس جمهوری تشکیل می شود.
مراسم گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر با حضور سردار پاشا محمدی مشاور و دستیار ویژه معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر پیگیری برای رفع موانع تولید مسکن گفت: تیم نظارت و بازرسی وزارت راه و شهرسازی با قدرت، حل مسائل و مشکلات بخش مسکن را در حوزه اراضی، ساخت و سایر موارد رصد می کنند.
دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت دلایل و موضوع سفر وزیر بهداشت کشورمان به سوئیس برای شرکت در هفتاد و ششمین اجلاس جهانی سالانه سازمان جهانی بهداشت را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح گفت: خلأ های موجود در حوزه نشر کودک و نوجوان ناشی از کم کاری و کوتاهی ناشران و متولیان این حوزه است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس به همراه دستیار ویژه خود در امتحانات با حضوری سرزده در اداره سنجش اداره کل از آمادگی های این اداره برای برگزاری امتحانات نهایی بازدید کرد.
دکتر محمدحسین نیکنام به نمایندگی از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست مجازی وزرای بهداشت کشورهای عضو جنبش غیرمتعهدها، در هفتاد و ششمین مجمع جهانی بهداشت به ایراد سخنرانی پرداخت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دستیار ویژه رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح با انتقاد از وضعیت فعلی کتاب در حوزه کودکان و نوجوانان علی رغم وجود سوژه های متعدد و مختلف، خلأهای موجود را متوجه کوتاهی و کم کاری ناشران دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح با انتقاد از وضعیت فعلی کتاب در حوزه کودکان و نوجوانان علی رغم وجود سوژه های متعدد و مختلف، خلأهای موجود را متوجه کوتاهی و کم کاری ناشران دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۱    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش فارس به عنوان دستیار ویژه مدیرکل در ستاد امتحانات نهایی و سخنگوی این ستاد معرفی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عکاس حیات وحش در شرایط خطرناکی یک شیر را در کنار خود هنگام تصویربرداری، دید.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معدن 24:رئیس هیات عامل ایمیدرو احکامی جدیدی در حوزه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی صادر کرد. همچنین طی حکمی جداگانه، مشاور عالی و دستیار ویژه نیز منصوب شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر بهداشت ایران در نشست کارگروه میز سوئیس بر گسترش همکاری های دو کشور در زمینه های مختلف بویژه در زمینه سلامت تاکید کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مشاور و دستیار ویژه معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت با اشاره به اینکه همکاری ایران و روسیه منجر به پایداری تأمین انرژی جهان و مشارکت بخش خصوصی در پروژه های نفت و گاز می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دستیار ویژه معاول وزیر نفت امور بین الملل و بازرگانی گفت: استفاده ار تجربیات در آموزش نیروی انسانی، مکانیزم نوین مالی در تعاملات انرژی جهت تسهیل در تراکنشهای مالی با کمک بخش خصوصی محقق خواهد بود و این موارد برای توسعه و تکمیل زنجیره ارزش بخش انرژی دو کشور ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۹    
در دیدار رایزن فرهنگی کشورمان و دستیار ویژه و معاون طرح و برنامه سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، زمینه های همکاری علمی، فرهنگی و اقتصاد فرهنگ میان دو کشور بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور و دستیار ویژه رئیس جمعیت هلال احمر از تدوین برنامه 10 ساله هلال احمر با همکاری نخبگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور مردمی سازی دولت با تصریح بر اینکه مردمی سازی از ابتدای پیروزی انقلاب و تأسیس نظام جمهوری اسلامی باب شد، گفت: آیت الله رئیسی بر مردمی سازی دولت تاکید ویژه دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است در فیفادی ماه ژوئن در مسابقات کافا شرکت کند و شاگردان امیر قلعه نویی بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر و جام حذفی ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دستیار ویژه مدیر حوزه های علمیه گفت: هدف از تشکیل این ستادها نخست کمک به نهادهای حوزوی است و در گام دوم در خصوص مسائل نظام با نگاه اولویت سنجی به دستگاه های مختلف کمک می کنند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۵    
ایران پرس: تسنیم احمد قریشی دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان بر تکمیل خط لوله انتقال گاز از ایران تاکید کرد و آنرا تنها راه حل بحران انرژی و کاهش وابستگی این کشور دانست.
دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی از برگزاری جلسه شورای مسکن استان با حضور استاندار، فرماندار، دستگاه های خدمات رسان و سازمان امور مالیاتی برای ساماندهی خانه های خالی و عرضه آنها به بازار مسکن در استان تهران خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
این نشست با حضور حسن نشان زاده مقدم معاون برنامه ریزی و توسعه کسب وکار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مهندس سیفی دستیار ویژه معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار صنایع پتروشیمی خلیج فارس، اعضای هیئت مدیره، مدیران شرکت پتروشیمی گچساران و نیز پیمانکاران اجرایی پروژه برگزار گردید. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم احمد قریشی دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان در امور صنایع و تولید گفت که تکمیل خط لوله انتقال گاز از ایران تنها راه حل برای بحران انرژی در پاکستان است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، نخستین رویداد بین المللی تأمین مالی نوآوری وفناوری(فینوتکس) از روز نوزدهم ماه جاری و با حضور روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، مجید عشقی رئیس سازمان بورس اوراق بهادار ...
دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت در حکمی، محسن محبی آشتیانی را به عنوان دستیار ویژه خود در سفرهای استانی منصوب کرد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس جمهور روسیه در حوزه علم و فناوری گفت: ما باید برای تامین استقلال کارهایی را انجام دهیم که دیگران قادر به انجام آن نباشد، باید کارهای ملی ما پیشرو کشورهای دیگر باشد. ...
نشست دکتر عبدالحسین خسروپناه دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی و فورسنکو دستیار ویژه رییس جمهوری و دبیر شورای علوم و فناوری روسیه با حضور هیئت همراه در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل های دینی در احکام جداگانه ای دستیار ویژه رئیس سازمان، دستیار رئیس در امور بانوان و معاون راهبردی این سازمان را منصوب کرد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه اتاق مشترک ایران و قطر خواستار تسهیل در صدور مجوزهای سرمایه گذاران خارجی شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان امروز سه شنبه با ولادیمیر سافرنکوف دستیار ویژه پوتین رئیس جمهور روسیه درباره افزایش حملات رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین رایزنی کرد.
دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت اعلام کرد: به بحث گردهمایی باشکوه اربعین در نشست کارشناسان ارشد گروه پنج به صورت ویژه پرداخته شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۷    
دستیار ویژه مدیر کل، معاون هنری و دبیر کمیته تکریم هنرمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به کاشمر سفر کردند تا علاوه بر دیدار با اصحاب هنر، از مراکز و فعالیت های هنری شهرستان بازدید کنند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۳    
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان علی محمد زنگانه استاندار گلستان با صدور حکمی احمدرضا عامریان معلول ضایعه نخاعی، از جوانان موفق گرگانی که دو سال متوالی عنوان جوان برتر استان گلستان را نصیب خود کرده بود به عنوان دستیار استاندار در امور معلولین و عضو شورای مشورتی راهبردی معلولان استان منصوب کرد ...
روند اجرا و مشکلات اجرای فاز سوم (شناورسازی سهمیه آرد نانوایان) طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در استان مازندران با حضور مشاور و دستیار ویژه وزیر اقتصاد در امور سیاست گذاری نان مورد بررسی قرارگرفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
با حکم سردار رادان فرمانده کل انتظامی، سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه شد. سردار سلیمان ملک زاده به سمت معاون حقوقی و امور مجلس و دولت فراجا، سردار عباس شریعتی مشاور فرماندهی کل و رئیس دفتر ویژه فراجا، سردار علی محمدی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی منصوب شدند. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۷۵ سایت دیگر  
تسنیم: با حکم سردار رادان فرمانده کل انتظامی، سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه شد. سردار سلیمان ملک زاده به سمت معاون حقوقی و امور مجلس و دولت فراجا، سردار عباس شریعتی مشاور فرماندهی کل و رئیس دفتر ویژه فراجا، سردار علی محمدی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی منصوب شدند. ...
دستیار ویژه وزیر، مدیرکل همکاری های بین الملل و مسئول دبیرخانه گروه پنج وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تدوین برنامه عمل چهار ساله کشورهای عضو گروه پنج در بیست و ششمین نشست کارشناسان ارشد کشورهای گروه پنج در زمینه همکاری های نظام سلامت خبر داد.