چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۶:۱۰Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان توسعه تجارت»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت از آغاز فرایند ایفای تعهدات ریالی صادرکنندگان به عراق و افغانستان خبر داد.
آقای خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فرزاد پیلتن، مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت تجارت با کشور عراق و موانع پیش روی توسعه آن اظهار داشت: در 5 ماه نخست امسال حدود 3 ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت از تاسیس مراکز تجاری ایران در اوگاندا و امارات در راستای اهداف توسعه بازار خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : صادرکنندگان با چه شرایطی می توانند از تسهیلات ریالی سرمایه در گردش صادراتی و تسهیلات ارزی از محل منابع صندوق توسعه ملی بهره مند شوند؟ براساس دستورالعمل ماده 3 بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال 1400 که از سوی سازمان توسعه تجارت ایران ابلاغ شد ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از ابلاغ دستورالعمل ماده 3 بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال 1400 خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: مقدمات اجرای ماده سه بسته حمایت از صادرات غیرنفتی به مرحله نهایی رسیده و اجرایی خواهد شد. به گزارش ایسنا ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص فرصت های اقتصادی عضویت دائم ایران در سازمان شانگهای با دکتر کیومرث کرمانشاهی، معاون کل اسبق سازمان توسعه تجارت ایران و عضو اتاق بازرگانی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت گفت: عضویت در سازمان همکاری شانگهای می تواند در تسکین فشارهای تحریم به ما کمک کند و از این بستر می توانیم با کشورهای عضو همکاری بیشتری داشته باشیم.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از نهایی شدن دستورالعمل ماده 3بسته حمایت از صادرات غیر نفتی سال 1400در خصوص فرایند پرداخت تسهیلات ریالی سرمایه در گردش صادراتی و تسهیلات ارزی در قالب اعتبار خریدار و فروشنده از محل منابع صندوق توسعه ملی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: سازمان توسعه تجارت ایران، فرایند ثبت نام برای انتخاب و شناسایی صادرکنندگان نمونه استانی سال 1400 را آغاز کرد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۸    
سندیکای صنایع کنسرو ایران با همکاری وزارت صمت، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان توسعه تجارت اقدام به تشکیل کارگروه مشترک بررسی وضعیت گوجه و رب گوجه فرنگی کرد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: لوازم خانگی کشورمان سالیانه به میزان 300 میلیون دلار به جهان و به ویژه عراق و افغانستان صادر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت، علیرضا پیمان پاک به عنوان رییس جدید سازمان توسعه تجارت کار خود را آغاز کرده و به گفته کارشناسان، به نظر می رسد او در همان ماه های ابتدایی با چند چالش در تجارت کشور مواجه شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : برنامه افزایش صادرات غیرنفتی به رقم 70میلیارد دلار تا سال 1404 در حالی در دستور کار دولت است که رئیس جدید سازمان توسعه تجارت برای تحقیق آن مسیر پرچالشی را در پیش دارد ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی، در نامه ای به گمرک و سازمان توسعه تجارت ایران، آزادسازی صادرات شیرخشک را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت، علیرضا پیمان پاک به عنوان معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
سیدرضا فاطمی امین – وزیر صنعت معدن و تجارت – در یکی از نخستین انتصاب های خود، رییس سازمان توسعه تجارت را تغییر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس جدید سازمان توسعه تجارت منصوب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: مرکز تجاری ایران در سلیمانیه عراق در آینده نزدیک افتتاح می شود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
علیرضا پیمان پاک، رییس سازمان توسعه تجارت ایران شد و قرار است عصر امروز معارفه شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با حکم سید رضا فاطمی امین علیرضا پیمان پاک، رییس کل سازمان توسعه تجارت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۳    
علیرضا پیمان پاک، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران شد و قرار است که عصر امروز معارفه شود.
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۵۲   + ۵۰ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با اشاره به الکترونیکی بودن تمامی مراحل مرتبط با صدور کارت بازرگانی، اقدامات لازم را به منظور حذف کامل فیزیک کارت بازرگانی در سراسر کشور خواستار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: 5 رایزن بازرگانی به کشور های هدف اعزام شده اند و تعداد آن ها تا پایان سال حداقل به عدد 20 خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۵۵ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی، در نامه ای به گمرک و سازمان توسعه تجارت ایران، آزادسازی صادرات شیرخشک را ابلاغ کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین کنفرانس ملی دیپلماسی اقتصادی با مشارکت و همکاری مجلس شورای اسلامی، دانشگاه امام صادق (ع) ، شورای راهبردی روابط خارجی و سازمان توسعه تجارت در آذر ماه 1400 برگزار خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سابق سازمان توسعه تجارت اظهار کرد: بسیاری از کشورها مانند چین، تایوان، تایلند و بسیاری دیگر از کشورها در کنار اینکه عضو شانگهای هستند از متحدان اصلی تجاری آمریکا هم به شمار می روند و نمی خواهند که به خاطر تجارت با ایران بعدا تحت تاثیر فشارهای آمریکا قرار بگیرد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر میز آ.سه.آن سازمان توسعه تجارت ایران گفت: صادرات کشورمان به اتحادیه اقتصادی آ.سه.آن در 5 ماهه نخست سال 1400 با افزایش همراه بوده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۹    
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: با توجه به اینکه ایران و لبنان پیش از این آمادگی خود را برای کاهش تعرفه های تجاری اعلام کرده اند، مذاکرات مربوط به امضای تفاهمنامه تجارت ترجیحی بین دو کشور آغاز شده، لیست های اولیه جابه جا شده و تفاهماتی صورت گرفته است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران از روند نزولی و هدفمندی صادرات محصول گوجه فرنگی طی ماه های اخیر در راستای تامین بازار داخل خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از سازمان برنامه و بودجه، سیدمسعود میرکاظمی با صدور حکمی بابک افقهی را به سمت مشاور رئیس سازمان و رئیس حوزه ریاست منصوب کرد. افقهی دانش آموخته مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت ایران بوده و دکتری مدیریت استراتژیک دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: با توجه به اینکه ایران و لبنان پیش از این آمادگی خود را برای کاهش تعرفه های تجاری اعلام کرده اند، مذاکرات مربوط به امضای تفاهم نامه تجارت ترجیحی بین دو کشور آغاز شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سابق سازمان توسعه تجارت ایران گفت: اگرچه 50 درصد از تجارت دنیا از طریق پیمان های منطقه ای انجام می شود، اما سهم ایران از این پیمان های منطقه ای کمتر از 2 درصد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت گفت: شکل گیری هر نوع اتحادیه اقتصادی- تجاری در هر زمینه ای می تواند تسهیل کننده ارتباطات اقتصادی و افزایش مناسب اقتصادی بین کشورهای منطقه باشد.
دستورالعمل صدور مجوز تاسیس و فعالیت مراکز تجاری و بازاریابی محصولات و خدمات ایرانی در خارج از کشور، برای اجرا به سازمان توسعه تجارت ایران ابلاغ شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت با اشاره به روند صعودی صادرات کشور با وجود تداوم تحریم ها و کرونا، گفت: با توجه به این بهبود، پیش بینی شده که تا پایان سال پنج میلیارد یورو رشد در تجارت کشور نسبت به واردات و صادرات سال 98 را شاهد باشیم.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، بیان کرد: ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی را در استان ها برای تحقق اهداف صادراتی و افزایش 5 میلیارد دلار به ظرفیت صادراتی کشورمان در6 ماهه دوم سال، فعال خواهیم کرد.
رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات متحده عربی اعلام کرد که ارزش مبادلات تجاری دو کشور در پنج ماهه اول سال جاری (21 مارس تا 22 اوت)، بالغ بر یک میلیارد دلار بوده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت با اشاره به روند صعودی صادرات کشور با وجود تداوم تحریم ها و کرونا، گفت: با توجه به این بهبود، پیش بینی شده که تا پایان سال پنج میلیارد یورو رشد در تجارت کشور نسبت به واردات و صادرات سال 98 را شاهد باشیم.
سرپرست سابق سازمان توسعه تجارت ایران با اشاه به اینکه دو عامل بر ادامه روند تجارت ایران و افغانستان موثر است، گفت: با توجه به شرایط فعلی پیش بینی شود صادرات ایران به افغانستان در نیمه دوم سال دچار افت شود.
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان توسعه تجارت ممنوعیت صادرات گاز نیتروزن و آرگون را به گمرکات اجرایی کشور ابلاغ کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان توسعه تجارت ممنوعیت صادرات گاز نیتروزن و آرگون را به گمرکات اجرایی کشور ابلاغ کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۴    
فرزاد پیلتن، مدیر کل دفتر بازرگانی عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران (TPO) تاکید کرد که ارتقای تجارت ایران با کشور های همسایه باعث ایجاد ثبات، امنیت، اشتغال و رفاه در کشور به ویژه در مناطق مرزی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد: مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت با اشاره به موانع توسعه تجارت با کشورهای همسایه، گفت: مهم ترین راهکار بهبود ارتباط، تفکیک روابط اقتصادی و تجاری از روابط سیاسی بین کشورهاست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از حضور 27 شرکت ایرانی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، املاک و سرمایه گذاری ساختمان اربیل عراق خبر داد.
مدیرکل دفتر عربی سازمان توسعه تجارت با اشاره به موانع توسعه تجارت با کشورهای همسایه، گفت: مهم ترین راهکار بهبود ارتباط، تفکیک روابط اقتصادی و تجاری از روابط سیاسی بین کشورهاست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه در 24 آبان سال جاری خبر داد و گفت: این رویداد فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های تولیدی و خدماتی کشورمان در بازار سوریه محسوب می شود.
برترین ها / شهریار نگار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: افزایش قابل توجه قیمت هویج در هفته های گذشته باعث شده، صادرات این محصول به عنوان یکی از متهمان اصلی این حوزه مطرح شود، موضوعی که سازمان توسعه تجارت آن را رد می کند. در کنار نفت و فراورده های نفتی و محصولات معدنی، محصولات کشاورزی نیز بخش مهمی از سبد صادراتی ایران را تشکیل می دهند. ...