دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۵۳May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان توسعه تجارت»

به گزارش روز دوشنبه ایران اکونومیست از سازمان توسعه تجارت ایران، علیرضا پیمان پاک در آستانه سفر رییس جمهوری ایران به کشور عمان، در راس یک هیات بلندپایه تجاری، بازاریابی متشکل از 30 شرکت خصوصی ...
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در راس هیات بلندپایه تجاری- بازاریابی 30 نفره وارد مسقط شد و مورد استقبال مدیرکل تجارت وزارت صنایع، بازرگانی و توسعه سرمایه گذاری سلطنت عمان و سفیر ج. ا. ایران در مسقط قرار گرفت.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا پیمان پاک، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران با طاهر العمری رئیس بانک مرکزی عمان دیدار و رایزنی کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی صنایع و تجهیزات وابسته با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل غرب آسیای سازمان توسعه تجارت ایران از اعزام یک هیات تجاری به عمان در آستانه سفر رئیس جمهوری به مسقط خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رئیس اداره صادرات خدمات فنی و مهندسی سازمان توسعه تجارت گفت: بعد از گذشت یک دهه از نیمه دوم سال 1400 روند صادرات خدمات فنی و مهندسی در دولت سیزدهم روند صعودی گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با سفیر پاکستان در تهران توافق شد که سه بازارچه مرزی بین دو کشور در آینده نزدیک راه اندازی شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در ماه های گذشته دولت بارها اعلام کرده که به دنبال فعال کردن تمام ظرفیت های ممکن برای افزایش همکاری های اقتصادی مشترک با کشورهای همسایه است و در این بین یکی از شیوه هایی که می توان از آن استفاده کرد، تهاتر کالا در مرزهای مشترک خواهد بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و رحیم حیات قریشی، سفیر پاکستان در تهران دیدار و گفت و گو کردند و در این دیدار توافق شد سه بازارچه مرزی بین دو کشور در آینده نزدیک راه اندازی شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مظفر ناصری طاهری، رئیس گروه تنظیم مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت درمورد قاچاق معکوس و راه های مقابله با آن با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، علی یار اسماعیلی، رئیس گروه محصولات دانش بنیان سازمان توسعه تجارت ایران درمورد پیش نیازهای صادرات محصولات دانش بنیان با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: اتاق بازرگانی باید سازوکاری اقتصادی داشته باشد و نباید وارد فضای سیاسی شود...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یادداشت تفاهم همکاری بین مناطق آزاد ارس و مغری در حاشیه همایش اقتصادی تجار و بازرگانان ایرانی و ارمنی توسط سازمان توسعه تجارت ایران با حضور مقامات 2 کشور و تجار بخش خصوصی امضا شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مشاور سازمان توسعه تجارت در رویداد استیج اینوتکس 2022 از راه اندازی سامانه جامع کریپتو تا پایان خرداد امسال خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه برگزاری نمایشگاه اینوتکس مشاور سازمان توسعه تجارت و رئیس کمیسته اقتصاد دیجیتال مجلس اطلاعات تازه ای از پروژه رمزارز ملی دادند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، در دیدار علیرضا پیمان پاک با شیخ احمد آهن از اعضای هیأت همراه امیر قطر به تهران، تفاهم های سفر وزیر صمت به دوحه در جریان دیدار رئیس جمهور اسلامی ایران از دوحه پیگیری و همچنین محورهای همکاری های بازرگانی و صنعتی بین ایران و قطر در جریان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت صنایع و بازرگانی قطر، برای توسعه روابط بازرگانی و صنعتی دو کشور رایزنی کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۶    
پیلتن، مدیرکل دفتر غرب آسیای سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری دومین کارگاه آموزشی روش ها و فنون توسعه صادرات به عراق خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۹    
دوره آموزشی دیپلماسی تجاری به همت سازمان توسعه تجارت برای کارشناسان اقتصادی و بین المللی وزارت امور خارجه، کارشناسان و رایزنان بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف آشنایی با آخرین روش ها و دستاوردهای مرکز تجارت بین الملل در زمینه خدمات رسانی موثر به تجار و ظرفیت سازی در این زمینه برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، علیرضا پیمان معاون وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت در حکمی آنوش رحام را به عنوان دستیار خود برای امور هماهنگی و احیا کریدورهای بین المللی منصوب کرد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: در قانون گمرکی صادرات مجدد تعریف نشده و نتوانستیم ورود موقت کالا برای افزایش صادرات در بحران روسیه را انجام دهیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت از سفر مدیرکل سازمان اسلامی امنیت غذایی و هیات همراه از کشور قزاقستان به تهران در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دوره آموزشی دیپلماسی تجاری به همت سازمان توسعه تجارت برای کارشناسان اقتصادی و بین المللی وزارت امور خارجه، کارشناسان و رایزنان بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت باهدف آشنایی با آخرین روش ها و دستاوردهای مرکز تجارت بین الملل درزمینه خدمات رسانی مؤثر به تجار و ظرفیت سازی در این زمینه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت گفت: ما توان صادرات دارو های نوترکیب و دارو هایی با فناوری بالا را داریم، اما ارز ترجیحی بعنوان یک موانع بزرگ بر سر راه صادرات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئولان سازمان توسعه تجارت می گویند، فعالان اقتصادی فرصت دارند تا از مسیر تجارت با سوریه، محصولات خود را به سایر کشور ها هم صادر کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به برنامه های وزارت صمت در هفته جاری در راستای دیپلماسی اقتصادی به حضور وزیر صمت در نشست اقتصادی سن پترزبورگ اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دوره آموزش پیشرفته دیپلماسی تجاری در روزهای 17 و 18 اردیبهشت ماه با حضور مدرسینی از مرکز تجارت بین الملل(ITC) در محل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت از میزبانی چند هیئت اقتصادی و تجاری کشورهای مختلف در ایران خبر داد.
سراج24   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۹    
سرپرست صنایع شیمیایی و پلیمر وزارت صنعت گفت: سازمان توسعه تجارت آماده هرگونه همکاری برای بحث تسهیل صادرات و کمک به صادرات واحدهای صنعتی تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۳    
سرپرست صنایع شیمیایی و پلیمر وزارت صنعت گفت: سازمان توسعه تجارت آماده هرگونه همکاری برای بحث تسهیل صادرات و کمک به صادرات واحدهای صنعتی تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۲    
مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری نمایشگاه های اختصاصی ایران در کشورهای منطقه خبر داد و گفت: در همین راستا تفاهم نامه با کشور روسیه برای برگزاری نمایشگاه های مشترک منعقد شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
غلامی گفت: سازمان توسعه تجارت یا به طور کامل حمایت خود از سایت های نمایشگاهی را اعلام کند یا با وعده های پوچ این سایت ها را امیدوار نکند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرمهم: مشاور رئیس سازمان توسعه تجارت گفت نتیجه اقدامات سازمان توسعه تجارت برای استفاده از رمزارز ها در تجارت خارجی به زودی اعلام می شود.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: واردات خودرو در قبال صادرات محصولات مزیت دار مانند تولیدات دانش بنیان ها انجام شود. به گزارش پیام فوری به نقل از فارس، علیرضا پیمان پاک معاون وزیر صنعت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: در برهه ای که تنظیم بازار خودرو به واسطه ارز با چالش جدی روبه رو هست به نظر می رسد واردات خودرو در قبال صادرات محصولات مزیت دار همچون تولیدات دانش بنیان، کارشناسی تر باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت در مسیر آزادسازی واردات خودرو، پیشنهادی جدید ارائه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به اتمام سومین دوره مذاکرات کارشناسی توافق تجارت آزاد اوراسیا، گفت: به زودی اولین موافقت نامه تجارت آزاد منطقه ای ایران در دولت سیزدهم به امضا خواهد رسید.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۲:۲۹    
سازمان توسعه تجارت لیست میزهای توسعه صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی به استان های معین در سال 1401 را اعلام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران ، میرهادی سیدی از برگزاری دور جدیدی از مذاکرات ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا در مسکو برای نهایی کردن متن موافقت نامه تجارت آزاد و تعیین فهرت کالایی خبرداد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دور جدید مذاکرات برای نهایی کردن متن موافقت نامه تجارت آزاد با اوراسیا و تعیین فهرست کالایی برگزار شد. به گزارش صدا و سیما، مذاکرات ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا دیروز و امروز در مسکو برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مشاور امور بین الملل و توافق نامه های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری مذاکرات ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا در مسکو برای نهایی کردن متن موافقت نامه تجارت آزاد خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به رشد قابل توجه صادرات به آفریقا گفت: صادرات به آفریقا از 579 میلیون دلار در سال 1399 به یک میلیارد و 195 میلیون دلا ردر سال 1400 رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان توسعه تجارت از رشد 91 درصدی صادرات محصولات معدنی فلزی ایران در سال 1400 خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۹    
در سال های گذشته به دلیل ضعف در روابط دیپلماسی اقتصادی، ایران نتوانست از فرصت های صادراتی کشور های منطقه به ویژه روسیه بهره گیرد. از این رو با فعال شدن سازمان توسعه تجارت و معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه برنامه هایی برای افزایش صادرات به روسیه، چین و سایر کشور های منطقه تدوین شده است ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه واردات پنج کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا 400 میلیارد دلار است، گفت: سهم ایران از این رقم تنها 1.3 میلیارد دلار است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر اساس براوردهایی که از عملکرد تجاری کشور منتشر شده، اصلی ترین شرکای تجاری ایران در منطقه و در میان کشورهای همسایه قرار دارند ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از اعزام 23 شرکت تولیدی-صادراتی به آلمان به منظور ارائه کمک حرفه ای به بخش خصوصی و در راستای صادرات به بازار این کشور از سوی این سازمان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سازمان توسعه تجارت می گوید با دستور جدید رییس جمهور، کمیته ای مشکلات و موانع حوزه تجارت را بررسی و برای برطرف شدن آنها تلاش می کند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت ایران از جلوگیری از ممنوعیت های صادراتی برای حمایت از صادرکننده و افزایش صادرات کشور خبر داد و گفت: برای رشد صادرات کشور نیازمند گمرک هوشمند هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پیمان پاک، رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: حداقل 400 میلیارد دلار واردات کشورهای اورآسیا است که از این مقدار سهم ایران حدود یک میلیارد دلار است.