چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۳۹Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همکاری های اقتصادی»

ایرنا   ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: اجرای 107 کیلومتر جاده آغ بند به جلفا در قالب کریدور ارس پیش نیاز تحقق دیپلماسی اقتصادی و افزایش همکاری های ایران و جمهوری آذربایجان است.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: همکاری های اقتصادی با کشور های همسایه در اولویت ما است و گسترش این روابط مورد تأیید رئیس جمهور است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش اسپوتنیک، ماریانو دی آلبا در مصاحبه با CNN گفت: "این امید در ایالات متحده وجود داشت که پس از انعقاد توافق بین ایالات متحده و ونزوئلا در سال گذشته، آنها روابط خود با مسکو را کاهش دهند. با این حال، رابطه آنها هنوز هم بسیار قوی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرق در دیدار با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خودمختار نخجوان گفت: همکاری های اقتصادی با کشور های همسایه در اولویت ماست و گسترش این روابط مورد تائید رئیس جمهور است.
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل در هجدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان با معاون وزیر زیرساخت ها و توسعه دیجیتال ارمنستان دیدار کرد و مقرر شد ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل در هجدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان با معاون وزیر زیرساخت ها و توسعه دیجیتال ارمنستان دیدار کرد و مقرر شد ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
احداث پل جدید اتومبیل رو در پایانه مرزی نوردوز-آگاراک یکی از مهمترین مباحث مطرح شده در هجدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان است
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دو رئیس جمهور دوباره بر تعهد و تقویت روابط خود مبتنی بر اعتماد و منافع مشترک تاکید و در مورد طیف وسیعی از موضوعات دوجانبه از جمله امنیت، انرژی و تجارت گفتگو کردند. در جریان سفر رئیس جمهور، طرفین 10 سند همکاری را که موجب ارتقای همکاری های اقتصادی و دوجانبه می شود، به امضا رساندند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: مشارکت حداکثری مردم موجب همبستگی ملی، قدرت و استحکام ایران به خصوص در عرصه خارجی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان، دو کشور در 19 حوزه به ویژه حوزه حمل و نقل سند همکاری امضا کردند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
با امضای سند کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان روابط دو کشور عمیق ترین خواهد شد و باعث رفاه مردم دو کشور و ثبات در منطقه خواهد می شود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور امروز پنجشنبه در دیدار مهر گریگوریان معاون نخست وزیر ارمنستان و رئیس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور و هیئت همراه، روابط تهران و ایروان را تاریخی، دوستانه و سازنده دانست و با اشاره به [...]
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۸۰ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز پنجشنبه در دیدار آقای مهر گریگوریان معاون نخست وزیر ارمنستان و رئیس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور و هیئت همراه، روابط تهران و ایروان را تاریخی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۵    
هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان صبح پنجشنبه (26 بهمن 1402) با حضور داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه در هتل اسپیناس برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان صبح امروز در حاشیه برگزاری هجدهمین کمیسیون همکاری های اقتصادی مشترک دو کشور سند همکاری در 19 حوزه امضا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با برگزاری هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان، کمیته های تخصصی دو کشور در زمینه های توسعه تجارت، همکاری های گمرکی، حمل و نقل دریایی ایران و غذا و دارو برگزار شد و دو کشور برای توسعه روابط اقتصادی تاکید کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان با اشاره به ظرفیت های موجود همچون توریسم، تعاملات دانشگاهی، تجارت و همکاری های اقتصادی و صنعتی در اصفهان و عربستان گفت: آماده تقویت و گسترده کردن تعاملات میان اصفهان و عربستان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان امروز (چهارشنبه) در تهران آغاز به کار کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۸    
هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران محل نمایش ظرفیت های بیشمار گردشگری ایران به لحاظ جاذبه های تاریخی، طبیعی، و پیشرفت های ایران در زمینه پزشکی است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نخستین جلسه کارگروه معدن و صنایع معدنی اتاق فکر همکاری های اقتصادی ایران و عربستان به میزبانی دبیرخانه این اتاق فکر با حضور کارشناسان این حوزه و فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد و راه های توسعه همکاری ها در این بخش مورد بررسی قرار گرفت ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان گردشگری ملل متحد با اعلام اینکه آمار گردشگری جهان به 84 درصد قبل از شیوع کرونا رسیده است، گردشگری جهان را در مسیر بازیابی قلمداد کرد و گفت: گشودن درهای ایران و رشد گردشگری کشور می تواند منجر به ترویج تبادلات فرهنگی و همکاری های اقتصادی شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی با اشاره به پیوند های قوی و منحصر به فرد میان دو کشور ایران و مالزی که ریشه در عناصر فرهنگی و تمدنی دارد ؛ بر ضرورت توسعه و تقویت همکاری های اقتصادی ، علمی ؛ فناوری و آموزشی میان تهران - کوالالامپور تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۸۵ سایت دیگر  
لغو عضویت رژیم صهیونیستی در سازمان ملل و قطع همکاری های اقتصادی کشورهای مسلمان با این رژیم جنایتکار در قطعنامه پایانی راهپیمایی 22 بهمن 1402 مورد تأکید و مطالبه عمومی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو با اعلام خبر برگزاری هفدهمین کمیسیون دائمی همکاری های اقتصادی و بازرگانی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در روز چهارشنبه نهم اسفندماه 1402 در تهران، ابرازامیدواری کرد که این نشست به اوج گیری بیشتر مناسبات اقتصادی و تجاری دو کشور منجر شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مجلس عالی خلق کره شمالی امروز (پنج شنبه) به لغو تمامی توافق ها با کره جنوبی در زمینه ارتقای همکاری های اقتصادی رأی مثبت داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد طالبان با نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری مازندران از اعلام آمادگی قزاقستان برای افزایش مبادلات تجاری با تجار و بازرگانان این استان خبرداد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۴    
در نشست شورای معاونین و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد که با حضور مهدی صفری ، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارتخارجه برگزار شد، راهکار های تعامل موثر با سازمان های همکاری های اقتصادی بین المللی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۳    
سفرهای سیاسی و دیپلماتیک رئیس جمهوران معمولاً به منظور تقویت روابط بین المللی، تبادل نظر درباره مسائل مشترک و توسعه همکاری های اقتصادی و فرهنگی بین کشورها برگزار می شود که سفر آقای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان به غیر از دستاوردهای اقتصادی و فرهنگی که همراه داشته ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه، قاره آفریقا را سرزمین فرصت ها برای شرکت های ایرانی توصیف کرد و گفت: فعالان اقتصادی و شرکت های دارای ظرفیت صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی در زمینه های مختلف بطور جدی توسعه همه جانبه همکاری های اقتصادی با کشورهای آفریقایی را پیگیری کنند.
در نشست شورای معاونین و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد که با حضور مهدی صفری ، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارتخارجه برگزار شد، راهکارهای تعامل موثر با سازمان های همکاری های اقتصادی بین المللی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۰    
بجنورد-ایرنا- 15 فرصت سرمایه گذاری شهرداری بجنورد، امروز (دوشنبه) به سرکنسول ترکیه در مشهد با هدف توسعه همکاری های اقتصادی معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار سید سعید راد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با "فرشاد مقیمی" معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، موضوع نوسازی و بازسازی کشت و صنعت نیشکر کوبا در راستای تعمیق همکاری های تجاری دو جانبه و تأمین بخشی از نیاز داخل کشور ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
در دیدار مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران با معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، روش های پیشنهادی تأمین مالی برای تجارت با کوبا مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
جنگ فلسطین سبب شده اسرائیل با واسطه گری امارات و آمریکا، اجرای کریدور زمینی را سرعت دهد و بدون عادی سازی روابط با عربستان، همکاری های اقتصادی با کشورهای عربی را آغاز کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۰:۵۳   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به توقف کمک برخی کشورها به آنروا گفت که این کشورها غیر از ابراز نگرانی، به همکاری های اقتصادی خود ادامه می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار وزیر دارایی تاجیکستان با سفیر فرانسه در مورد توسعه همکاری ها در زمینه های اقتصادی و تجارت تبادل نظر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر توسعه اقتصادی و تجارت تاجیکستان با هیأت بانک توسعه اسلامی دیدار و در مورد گسترش همکاری ها رایزنی و گفت وگو کردند.
باشگاه پرسپولیس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در فاز جدید همکاری های اقتصادی با شرکت طبیعت، محصولات غذایی با برند پرسپولیس به سفره هواداران وارد خواهد شد. به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس و شرکت طبیعت که هر یک در حیطه فعالیت خود پیشرو و از بسیاری جهات در کشور یکه تاز هستند در راستای همکاری های اقتصادی برای تولید محصولات با ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- محمد یعقوب مجاهد سرپرست وزارت دفاع ملی افغانستان در دیدار با نمایندگان جمهوری اسلامی ایران، چین و پاکستان به آنها در زمینه برقراری ثبات و تأمین امنیت مرزها، تحکیم روابط دوستانه برمبنای احترام متقابل و همکاری های اقتصادی اطمینان داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، سید ابراهیم رییسی شامگاه چهارشنبه در ادامه برنامه های سفر رسمی به ترکیه، در نشست مشترک فعالان اقتصادی دو کشور، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مصمم به افزایش سطح روابط اقتصادی با ترکیه است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان به دعوت همتای پاکستانی خود عازم پاکستان شد و در دیدار با مقامات این کشور در مورد موضوعات امنیت مرزی و مبارزه با تروریسم، توسعه همکاری های اقتصادی و بازارچه های مرزی و برای انجام اقدامات پرسرعت تر توافق کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پروژه خط لوله مشترک ایران و پاکستان موسوم به خط لوله صلح، هر بار به بهانه های مختلف از سمت پاکستان به حالت تعلیق درآمده و این بار به نظر می رسد که ممکن است بعد از تنش های اخیر نظامی و سیاسی، باز هم این پروژه برای مدت طولانی تری به تاخیر بیفتد.
پایگاه خبری و تحلیلی کاسپین 24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۲    
رئیس جمهور چهارشنبه شب در هشتمین نشست شورای عالی همکاری های اقتصادی ایران و ترکیه و در نشست خبری مشترک با رجب طیب اردوغان همتای ترکیه ای خود با بیان اینکه سازمان ملل در موضع غزه کارآمدی خود را از دست داده و به حاشیه رفته است ...
صمت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۲    
عضویت در سازمان تجارت جهانی گام مهم کشورها برای تحکیم همکاری های اقتصادی تجاری (جهانی و منطقه ای) و دستیابی به نرخ رشد اقتصادی بهتر بوده و متقاضیان عضویت در این سازمان امیدوارند که با ادغام در سیستم تجارت جهانی به ثبات سیاسی اقتصادی بیشتری دست پیدا کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای برنامه ریزی منطقه ای سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) گفت: امیدواریم مذاکرات برای ایجاد منطقه تجارت آزاد اکو توسط کشورهای عضو هر چه زودتر با استفاده از پتانسیل تجاری عظیم کشورهای عضو آغاز شود.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۸:۰۴   + ۵۳ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش رییس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ترکیه، با اعلام امضای 10 سند همکاری اقتصادی بین دو کشور جزئیات بخشی از این اسناد را تشریح کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: ایران و ترکیه برای احداث خط جدید انتقال گاز توافق کردند تا هرچه سریعتر قرارداد جدید برای احداث قرارداد جدید نهایی شود. به گزارش صبح ساحل و به نوشته تسنیم ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۷    
به گفته رئیس ستاد عراق وزارت امور خارجه در آینده شاهد جهش در روابط اقتصادی ایران و عراق خواهیم بود.