جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۷:۴۹Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با تروریسم»

فارس : توافقنامه راهبردی میان عراق و فرانسه به امضا رسید که دارای محورهای متعددی در زمینه های اقتصادی و مبارزه با تروریسم است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۲۱    
تمری،گفت: رشادت های پاسداران از جان گذشته در راه مبارزه با تروریسم و دفاع از حق مظلومان بر تمامی جهانیان مبرهن است و پارلمان اروپا با این اقدام، چهره دیگری از فتنه جویی را از میان هزاران چهره دیگر خود نشان داد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق تحت فشار واشنگتن برای جلوگیری از جریان انتقال دلار به ایران، نیروهای ویژه مبارزه با تروریسم را برای مبارزه با فروشندگان ارز که دلار را به جمهوری اسلامی قاچاق می کنند، اعزام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: خالقان گروه های تروریستی و داعش در یک ابتذال تاریخی مدعی مبارزه با تروریسم هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر کشور در واکنش به طرح پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه پرافتخار و با عزت ما همچنان در صف دفاع از منافع ملی و مبارزه با تروریسم خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۷    
شفقنا- وزیر امور خارجه عراق و سفیر آمریکا در بغداد بر عمق روابط میان دو کشور و همکاری در مبارزه با تروریسم و افراط گرایی و کاهش تنش در منطقه از راه گفت و گو تاکید کردند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران ضمن محکومیت اقدامات اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس در حمایت و تسهیل و نیز خودداری از مقابله با اقدامات مخرب اشخاص و نهاد های مذکور که نقض تعهدات بین المللی در حوزه مبارزه با تروریسم می باشد، اعلام می دارد که اقدام آن ها در اعمال و تشدید تحریم های ظالمانه ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱۱۶ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران ضمن محکومیت اقدامات اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس در حمایت و تسهیل و نیز خودداری از مقابله با اقدامات مخرب اشخاص و نهاد های مذکور که نقض تعهدات بین المللی در حوزه مبارزه با تروریسم می باشد، اعلام می دارد که اقدام آن ها در اعمال و تشدید تحریم های ظالمانه ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ احمد راستینه نماینده شهرکرد با اشاره به تلاش برخی کشورهای اروپایی برای قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی می گوید: اگر آن ها چنین خطای راهبردی را انجام می دادند، حتماً جمهوری اسلامی برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در حالی تلاش داشت با لابی منافقین نام سپاه را در لیست گروه های تروریستی قرار دهد که اروپایی ها خود از گروهک منافقین به عنوان یکی از گروه های تروریستی سابقه دار حمایت می کند و به آنها پناه داده است!
برترین ها / اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ده ها قاچاقچی، دلار را از بازارهای ارز بغداد می خرند و از طریق کوله پشتی مدرسه ای آن را منتقل می کنند، سپس آن ها را با قرار دادن در خودروهای دودیفرانسیل به مرز بصره می برند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۱:۰۱    
شفقنا- عبدالله بن فهد العویس معاون رئیس سازمان امنیت عربستان سعودی امروز (سه شنبه) با سفر به مغرب، با عبداللطیف الحموشی رئیس مدیر اداره کل نظارت بر قلمرو ملی مغرب دیدار کرد و طرفین توافقنامه هایی در زمینه همکاری امنیتی و مبارزه با تروریسم امضاء کردند. ...
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مراکش و عربستان توافق نامه توسعه همکاری امنیتی در عرصه مبارزه با تروریسم و تأمین مالی آن امضا کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۳    
تعدادی از بانوان طلبه جامعةالمصطفی العالمیه قم در سفر به کرمان به منظور زیارت شهید سلیمانی از احساس خود نسبت به ایشان و نیز از دیدگاه های خود در مورد نظام جمهوری اسلامی و جایگاه زنان در آن، نقش ایران در مبارزه با تروریسم و ... سخن گفتند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: رویترز نوشت: نخست وزیر عراق تحت فشار واشنگتن برای جلوگیری از جریان انتقال دلار به ایران، نیروهای ویژه مبارزه با تروریسم را برای مبارزه با فروشندگان ارز که دلار را به جمهوری اسلامی قاچاق می کنند، اعزام کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه سپاه پاسداران سردمدار مبارزه با تروریسم است، گفت: هیچ تهدیدی از سوی آمریکایی ها بر علیه کشور و انقلاب بی پاسخ نمی ماند.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۷۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با تأکید بر اهمیت توسعه همکاری های دفاعی و نظامی سوریه و ایران گفت: آماده هستیم در ابعاد و زمینه های مورد نیاز به نیرو های مسلح سوریه کمک کنیم.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اردن توافقی را با آمریکا برای خریداری 12 فروند جنگنده جدید اف- 16 امضا کرد. به گزارش ایسنا، اردن توافقی را با آمریکا برای خرید 12 فروند جنگنده اف- 16 امضا کرد که هدف از آن تقویت یگان هوایی اردن و ارتقای همکاری ها با ارتش آمریکا در زمینه مبارزه با تروریسم است. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۳    
نماینده ولی فقیه درآذربایجان شرقی:ملت های جهان سپاه قهرمان را عامل مبارزه با تروریسم و خاتمه دهنده تروریست های داعش در منطقه می دانند چراکه سپاه یکی از محبوب ترین نهادهای نظامی دنیا و به عنوان مردمی ترین و ملی ترین نیروی نظامی در جهان شناخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: سپاه پاسداران در خط مقدم مبارزه با تروریسم ایستاده و نماد مقابله با فعالیت های تروریستی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۲    
محکومیت اقدام خصمانه پارلمان اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان فارس.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران گفت: در گفت گو با بورل مقامات کشورهای اروپایی و رایزنی های یکایک سفرای ما در اروپا و سازمان ملل به اتحادیه اروپا هشدار جدی داده شد که اگر در خصوص نهاد مهم حاکمیتی ایران که نقش مهمی در سال ها گذشته به ویژه در حوزه مبارزه با تروریسم و داعش در منطقه داشته است و این نقش همچنان ادامه ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۱:۰۳    
محمود عباس زاده مشکینی؛ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اقدام خصمانه اخیر پارلمان اروپا در تصویب قطعنامه ای با محوریت قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست ادعایی سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا، دارای ابعاد سیاسی و حقوقی مختلفی است که باید مورد بحث و بررسی دقیق تری قرار گیرد ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
حوزه/ سپاه سرافراز اسلام نقش بی بدیلی در مبارزه با تروریسم و ریشه کن سازی غده سرطانی داعش داشته و با اقتدار توطئه های قدرت های استکباری و شیطانی را خنثی ساخته و نظام سلطه و مزدورانش را در ناکامی و استیصال قرار داده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپلذهاب با تاکید بر لزوم مقابله دولت و مجلس با اقدام غیر قانونی پارلمان و اتحادیه اروپا گفت: سپاه پاسداران باعث عزت و اقتدار نظام و انقلاب و پرچم دار مبارزه با تروریسم منطقه است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۱۲۵ سایت دیگر  
سؤالی که مردم اروپا از اعضای پارلمان اروپایی و دولت مردان خود در این اتحادیه باید بپرسند این است که این اقدام به اصطلاح تحریمی علیه بزرگ ترین نیروی مبارزه با تروریسم تکفیری در منطقه ی غرب آسیا، کدام عایدی مشخص را نصیب آنها خواهد ساخت؟ اگر نفعی برای آنها در میان نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با افتخار تمام محبوب همه ملت های مظلوم جهان و سردمدار مبارزه با تروریسم جهانی سازمان یافته و ضد بشری، است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان فرمانده سپاه حضرت قائم (عج) معتقد است که قراردادن بزرگترین نهاد مبارزه با تروریسم در لیست تروریستی گویای استیصال و عصبانیت دشمنان از انقلاب و نهادهای انقلابی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در بیانیه ای تاکید کردند که سپاه و بسیج مستضعفین نقشی ماندگار و انکارنشدنی در مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا ایفا کرده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۰    
وزیر خارجه چین و سرپرست وزارت خارجه حکومت موقت طالبان افغانستان، در تماسی تلفنی به بحث و تبادل نظر درباره تقویت همکاری ها و مبارزه با تروریسم پرداختند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت که اروپایی ها مدیون مبارزات سپاه در نبرد با تروریسم هستند. خبرگزاری میزان – حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی مجلس با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر نقش سازنده سپاه در مبارزه با تروریسم تاکید کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: کسانی که امروز می خواهند سپاه مقتدر را مورد سرزنش قرار دهند به دلیل حرکت انقلابی در مبارزه با تروریسم نقش آفرینی از تلاش آن ها تلاش مذبوحانه است مانند محاسبات قرن محکوم به شکست است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: کسانی که امروز می خواهند سپاه مقتدر را مورد سرزنش قرار دهند به دلیل حرکت انقلابی در مبارزه با تروریسم نقش آفرینی از تلاش آن ها تلاش مذبوحانه است مانند محاسبات قرن محکوم به شکست است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فؤاد حسین وزیر خارجه عراق از رویکرد مشترک این کشور با ایران و ترکیه برای مبارزه با عناصر مسلح خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحرکات رژیم صهیونیستی در سال های اخیر افزایش یافته و به دنبال عادی سازی روابط با کشورهای مسلمان است، گفت: برای تأمین امنیت کشورها و مبارزه با تروریسم از طریق افزایش روابط، باید از ظرفیت روسای پارلمان ها استفاده کنیم.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در بیانیه ای تصمیم نمایندگان پارلمان اروپا و قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی را محکوم کرد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۲    
ایالات متحده آمریکا برای پیشبرد سیاست های خود در منطقه نیاز به خاورمیانه باثبات ندارد بلکه تنها هدف این کشور ایجاد ناآرامی از طریق تشکیل و حمایت از گروه های تروریستی، ایران هراسی و حضور غیرقانونی نظامی خود در منطقه با ادعای مبارزه با تروریسم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۰    
در عملیات نیروهای اداره مبارزه با تروریسم ترکیه یکی از سرکرده های گروه تروریستی داعش با نام اختصاری ه.آ دستگیر شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
تناقضاتی که نسل های امروز و فردای اروپا قطعا بواسطه آن مسئولان خود را استنطاق خواهند کرد و از آنان خواهند پرسید چگونه توانسته اند اینهمه عداوت و بی عقلی را علیه نیرویی تربیتی و دفاعی به خرج دهند که جدای از اینکه اصلی ترین نیروی جهانی در مبارزه با تروریسم است ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۴:۴۲    
تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا با بیان اینکه سپاه همیشه با تروریست مبارزه کرده است، گفت: دشمن از شکست در توطئه اغتشاشات اخیر بسیار عصبانی است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نسبتی که پارلمان اروپا به سپاه پاسداران داده است، دقیقاً برعکس عملکرد سپاه است. یک بخش مهم از سپاه پاسداران، نیروی قدس سپاه است. این نیرو عامل اصلی مبارزه با تروریسم در منطقه خاورمیانه بوده و شرورترین سازمان های تروریستی که داعش و القاعده و النصرة از جمله آنها هستند را در عراق، سوریه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ساری- سپاه کربلا در محکومیت اقدام کینه توزانه پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران آن را بزدلانه دانست ودر بیانیه ای آورده است: سپاه بزرگترین نهاد مبارزه با تروریسم در دنیا است.
آنا / ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه با گروه تروریستی داعش افزود: اقدامات مخرب پارلمان اروپا در قبال سپاه پاسداران خلاف منشور سازمان ملل متحد است.
آنا / شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به اقدام اروپا علیه سپاه تصریح کرد: بدعت نامشروع پارلمان اروپا در تروریستی خواندن نهادی برآمده از قانون اساسی، طبق بند 7 ماده 2 و 39 منشور ملل متحد وجاهتی نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۲    
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در واکنش به قطعنامه سیاسی و غیرحرفه ای پارلمان اروپا در توییتی نوشت: سپاه پاسداران همواره خط مقدم مبارزه با تروریسم در منطقه از جمله داعش بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه داراب با بیان اینکه اروپا با پرونده سیاه خود در کشتار انسانهای بی گناه و حمایت از تروریسم در جایگاهی نیست که به ما اتهام بزند اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای شکل گیری تا امروز همیشه پیشتاز مبارزه با تروریسم بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سیرجان گفت: سپاه پاسداران یک سرمایه اجتماعی و مظهر مبارزه با تروریسم در منطقه است.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدکاظم موسوی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، با اشاره به اشتباه محاسباتی استکبار جهانی در تروریستی خطاب کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار لرستان در پیامی ضمن محکومیت اقدام اخیر پارامان اروپا تاکید کرد: رشادت های پاسداران در راه مبارزه با تروریسم و دفاع از حق بر همه جهانیان روشن است.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۹۷ سایت دیگر  
ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیده است را محکوم و تاکید کرد: ارتش منسجم تر از گذشته، دست در دست سپاه پاسداران از امنیت و آرامش مردم ایران، نظام جمهوری اسلامی و ثبات منطقه حراست و صیانت می نماید.