پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۵۰Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با تروریسم»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
بشار اسد در نشست با جمعی از جوانان سوری و روسی گفت: اگر پوتین تصمیم به مبارزه با تروریسم در سوریه نمی گرفت، شمار تروریستها در روسیه چند برابر می شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه تأکید کرد اگر رئیس جمهور روسیه تصمیم مبارزه با تروریسم در سوریه را نمی گرفت اکنون تعداد تروریست ها در روسیه چند برابر شده بود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۳    
شفقنا- نیروی دریایی هند یک کشتی حامل 3.3 تن مواد مخدر در دریای عرب را در یکی از بزرگترین عملیاتهای کشف و ضبط مواد مخدر در تاریخ این کشور توقیف کرد. به گزارش شفقنا، سخنگوی نیروی دریایی هند اعلام کرد: این عملیات در آبهای بین المللی دریای عرب و با مشارکت نیروی دریایی هند ...
امیر دریادار شهرام ایرانی: فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به وجود 9 تنگه راهبردی در جهان و مسیرهای آبی اقتصادی دریایی و اهمیت حمل و نقل دریایی و مبارزه با تروریسم دریایی گفت: اسکورت شناورها تا دهانه کانال سوئز توسط نیروی دریایی ارتش در حال انجام است . ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دایره مبارزه با تروریسم اعلام کرد که عناصر تروریستی در شهر "مردان" واقع در ایالت خیبرپختونخوا خودروی حامل افسران پلیس را هدف قرار دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دیپلمات ارشد روس تأکید کرد که رژیم صهیونیستی و اوکراین علیه بشریت و حقوق بشردوستانه بین المللی در حال جنگ هستند و کشتار مردم را مبارزه با تروریسم جا می زنند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق می گوید دولت این کشور به دنبال پایان دادن به حضور نیروهای خارجی است و در عراق درباره خروج نیروهای خارجی اتفاق نظر سیاسی وجود دارد. گروه بین الملل خبرگزاری فارس؛ قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق گفت نیروهای این کشور تجارب لازم برای مبارزه با تروریسم را کسب کرده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان امام جمعه موقت اصفهان گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) زمینه ساز حکومت عدل جهانی هستند که با مبارزه با تروریسم و خرابکاری ها، امنیت را برای جامعه به ارمغان می آورند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۵    
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت که ایران از هر نوع ابتکار سازنده ای که به بهبود شرایط امنیتی، اقتصادی در افغانستان و به مبارزه با تروریسم و مواد مخدر کمک کند، حمایت می کند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو ایزدی فراکسیون حزب دمکرات کردستان در مجلس عراق، گفت: مسرور بارزانی، نخست وزیر اقلیم کردستان این حق را دارد که از نیروهای آمریکایی به عنوان بخشی از نیروهای مبارزه با تروریسم بخواهد در خاک عراق باقی بمانند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۸    
به گزارش جهت پرس ؛ در ویدئوی منتشر شده، امارت اسلامی طالبان به عنوان حکومت سرپرست جدید افغانستان به دلیل روابط با کشورهای همسایه و مبارزه با تروریسم آماج انتقادات و تکفیر داعش قرار گرفته و تصاویری از حملات تروریستی و انتحاری علیه نیروهای امنیتی و مراکز دولتی افغانستان به نمایش درآمده است. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق روز یکشنبه در دیدار با آلبروس کوتراشیف سفیر روسیه در بغداد، آخرین اوضاع و تحولات سیاسی و امنیتی در سطوح بین المللی و منطقه ای را بررسی کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل اظهار داشت آمریکا و متحدانش به بهانه مبارزه با تروریسم در افغانستان و عراق، حقوق بشر را آشکارا نقض کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشاور امنیت ملی هند گفت طالبان به لشکر طیبه و جیش محمد اجازه فعالیت ندهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۶    
تهران-ایرنا- کارشناس مسائل منطقه گفت: تقویت و گسترده تر شدن همکاری های میان ایران و عراق در مبارزه با اشکال مختلف تروریسم از جمله مهمترین محورهای مورد گفت وگوی مقامات عالی رتبه قضایی و امنیتی دو طرف در هفته های اخیر است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش گذوه سیاسی عصر قانون علی اکبر احمدیان و نیکلای پاتروشف، دبیران شورای امنیت ملی ایران و روسیه در حاشیه ششمین نشست دبیران و مشاوران امنیت ملی کشورهای منطقه درباره افغانستان که در بیشکک پایتخت قرقیزستان برگزار می شود، دیدار و گفت وگو کردند. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر مبارزه با تروریسم سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد طالبان قابلیت داعش برای انجام حملات در داخل افغانستان را مختل کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر مبارزه با تروریسم سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد طالبان قابلیت داعش برای انجام حملات در داخل افغانستان را مختل کرده است.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران که به عراق سفر کرده است با رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
گزارشگر حقوق بشر و مبارزه با تروریسم سازمان ملل با اشاره به اینکه قوانین بین الملل اقدامات رژیم اسرائیل در غزه را تأیید نمی کند، گفت: فلسطینی ها در نوار غزه با خطر کوچانده شدن مواجه هستند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
روابط سیاسی دو دولت ایران و عراق در بهترین وضعیت خود قرار دارد و این روابط دوجانبه با انجام سفر عالی ترین مقام کشور توسعه می یابد. پیگیری شهدای فرودگاه بغداد و مبارزه با تروریسم و ادامه یافتن همکاری های دوجانبه در این خصوص از اهداف سفر است و تلاش برای محاکمه سران و جنایتکاران تروریستی که دستشان به ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رسمی عراق، در بیانیه فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق آمده است که با تلاش اطلاعاتی ویژه، نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم توانستند مسئول اداری مالی داعش را که با مدارک جعلی وارد عراق شده بود، بازداشت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز در بغداد میزبان رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران بود که طی آن بر اهمیت همکاری ایران و عراق در زمینه مبارزه با تروریسم و مواد مخدر تأکید شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۵:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، وزیر امور خارجه با اشاره به نقش غرورآفرین پاسداران در کنار سایر نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران در پاسداری از آرمانهای انقلاب اسلامی، حفاظت از مرزها، تأمین امنیت کشور و ملت، مبارزه با تروریسم و ارتقا اقتدار این مرز و بوم، روز [...]
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۱:۱۶    
شفقنا- یگان مبارزه با تروریسم عراق از دستگیری مسئول اداری-مالی گروهک تروریستی داعش پس از ورود به عراق خبر داد. به گزارش شفقنا، به نقل از ارث نیوز، در بیانیه یگان مبارزه با تروریسم عراق آمده است: با تلاش اطلاعاتی و طی عملیات رصد و پایش ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در در جمع خبرنگاران حاضر در یادمان محل شهادت شهید سلیمانی: سرداران عزیز سلیمانی و المهندس و همراهان و همرزمان آنها برای مبارزه با تروریسم و دفاع از اسلام ...
رئیس قوه قضاییه همراه هیات بلندپایه مقامات قضایی در پاسخ به دعوت رسمی فائق زیدان رئیس شورای عالی قضایی عراق، وارد بغداد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد شیاع السودانی بر ضرورت پایان دادن به هرگونه کاستی در زمینه مبارزه با تروریسم پس از پایان حضور ائتلاف بین المللی در کشورش تاکید کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر رییس جمهور در یوم الله 22 بهمن گفتند: امروز کسانی که می خواهند غرب، آمریکا و رژیم صهیونیستی را بشناسند، کافی است آنچه در این روزهای غزه مقتدر و قهرمان می گذرد را نگاه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس جمهور در یوم الله 22 بهمن گفتند: امروز کسانی که می خواهند غرب، آمریکا و رژیم صهیونیستی را بشناسند، کافی است آنچه در این روزهای غزه مقتدر و قهرمان می گذرد را نگاه کنند.
وزیر امور خارجه ایران امروز در نشست خبری در دمشق با بیان اینکه هیچ اقدام رژیم صهیونیستی در منطقه بدون پاسخ نمانده، گفت: در مسیر مبارزه با تروریسم در کنار سوریه خواهیم ماند.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن 1402 گفت: جمهوری اسلامی پرچمدار مبارزه با تروریسم و دفاع از حقوق انسان است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی با اشاره به اقدامات دشمن علیه پیشرفت جمهوری اسلامی ایران گفت: امید؛ ترجمان دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۶    
تکرار جنایت ترور قهرمانان مبارزه با تروریسم و اشغالگری بدعت خطرناکی است که امریکا آنرا بنیان گذاشته است. تنها راهکار جلوگیری از تکرار این فجایع اخراجشان از منطقه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۸:۱۳   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدام تروریستی آمریکا در داخل خاک عراق که منجر به شهادت چند نفر از نیروهای مقاومت در برابر تروریسم از جمله ابوباقر الساعدی از فرماندهان ارشد مبارزه با تروریسم و داعش گردید را محکوم کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بعد از انتخابات 19بهمن دولت جدید پاکستان با موارد مهمی از جمله مشکلات اقتصادی، مشکلات امنیتی، نحوه برخورد با نیروها تجزیه طلب، ایجاد آرامش سیاسی داخلی، چگونگی برخورد با تحریک طالبان پاکستان، مبارزه با تروریسم ، مدیریت روابط با افغانستا، ,هند و ایران و.....دست در گریبان است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۷۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در سازمان ملل تاکید کرد: ایران هرگز به دنبال کمک به سرریز تنش در منطقه نبوده و نیست. ایران نه حضور نظامی در عراق دارد و نه پایگاه و مستشاران نظامی. در سوریه، مستشاران نظامی ایرانی از آن جایی که رسماً توسط دولت سوریه برای مبارزه با تروریسم دعوت شده اند، به طور قانونی حضور دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دادستان های کل تاجیکستان و عربستان سعودی با یکدیگر دیدار و همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم و افراط گرایی را بررسی کردند.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
نماینده دایم ایران در سازمان ملل در نشست شورای امنیت گفت: ایران حملات نظامی آمریکا به خاک عراق و سوریه را به شدت محکوم می کند و هرگز به دنبال کشاندن اختلافاتش با آمریکابه خاک عراق نبوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۳:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل با رد هرگونه حضور نظامی و مستشاری ایران در عراق گفت: در سوریه مستشاران نظامی ایرانی از آن جایی که رسماً توسط دولت این کشور برای مبارزه با تروریسم دعوت شده اند، به طور قانونی حضور دارند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۹:۱۹    
شفقنا- مقامات ترکیه امروز(دوشنبه) 9 نفر را به دادگاه در استانبول ارجاع دادند تابه ظن فروش اطلاعاتی به موساد اسرائیل محاکمه شوند. به گزارش شفقنا، اناتولی نوشت: این 9 مظنون به محل دادگاه در کاخ دادگستری در منطقه شاقلیان در استانبول برده شدند. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در مورد تجاوز به یمن، گفت: اقدامات آمریکا در یمن ناقض مقررات بین المللی و فرصت سازی برای تداوم جنایات جنگی است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۷    
وزارت دفاع سوریه با صدور بیانیه ای تاکید کرد که حملات بامداد امروز (شنبه) آمریکا به این کشور، با هدف تضعیف ارتش سوریه و هم پیمانانش در مبارزه با تروریسم انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نیرو های مسلح سوریه اعلام کرد تجاوز اشغالگران آمریکایی هیچ توجیهی جز تلاش برای تضعیف قدرت ارتش سوریه و متحدانش در عرصه مبارزه با تروریسم ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۷:۴۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان گفته است طالبان علیه گروه های تروریستی گام بردارد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۸:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران با وزیر حمل و نقل و نایب رئیس مجلس قانونگذاری ازبکستان و مدیر کمیته اجرایی ساختار منطقه ای ضد تروریسم سازمان همکاری شانگهای در خصوص مبارزه با تروریسم و روابط دوجانبه رایزنی و گفت و گو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۴    
نشست فرهنگی با فعالین حوزه رسانه و با محوریت (دهه مبارک فجر، انتخابات و مبارزه با تروریسم ) ، با حضور قاسم مصفا (معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان)، جمشید مهدوی (معاون سیاسی فرمانداری) ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه خون های شهدای ایران و سوریه در مبارزه با تروریسم درهم آمیخته است، گفت: ایران و سوریه در ژئوپلیتیک منطقه نقش مهمی دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۱    
سخنگوی طالبان گفت برای مبارزه با تروریسم در افغانستان نیاز به همکاری کشوری دیگر نداریم.