سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۱:۳۵Jan 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر روسیه»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- لوان جاگاریان سفیر روسیه در ایران گفت: تیم مذاکره کننده به ریاست علی باقری به دنبال حفاظت از منافع ملی ایران است و ما به آینده مذاکرات خوشبین هستیم .
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
ایرنا - تهران - لوان جاگاریان سفیر روسیه در ایران در مصاحبه اختصاصی به سوالات خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) پاسخ داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران -ایرنا- لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران گفت: سفر رییس جمهور ایران به روسیه، اولین ملاقات حضوری روسای جمهور دوکشور خواهد بود و مسایل اقتصادی و منطقه ای در دستور کار این سفر است.
سلام نو / ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران گفت: سفر رییس جمهور ایران به روسیه، اولین ملاقات حضوری روسای جمهور دو کشور خواهد بود و مسایل اقتصادی و منطقه ای در دستور کار این سفر است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۲    
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن اعلام کرد که مذاکرات این کشور با آمریکا و ناتو نتایج مهمی در برنداشته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از النشره ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر روسیه در آمریکا تاکید کرد که گسترش ناتو به سوی شرق اروپا یکی از تهدیدهای اصلی علیه امنیت ملی روسیه محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فلیکس پلاسنسیا وزیر امور خارجه ونزوئلا با اشاره به دیدار با سفیر روسیه در کاراکاس، از تاکید دو کشور بر تقویت همکاری ها در سال 2022 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ونزوئلا با سفیر روسیه در این کشور دیدار کرده و به بررسی افزایش همکاری های دو کشور خصوصا در حوزه اقتصاد پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سفیر روسیه در ایالات متحده در واکنش به درخواست قانون گذاران کنگره آمریکا برای اعمال تحریم های جدید واشنگتن علیه مسکو، گفت تحریم های به اصطلاح "فلج کننده" ما را مرعوب نمی کند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا اعلام کرد، مسکو انتظار دارد واشنگتن به پیشنهادات روسیه در مورد ضمانت های امنیتی یک پاسخ مستدل کتبی ارائه کند نه بیانیه های پوپولیستی.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا تحریم های جدید آمریکا علیه مسکو را نشانه ناتوانی این کشور خواند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سفیر روسیه در واشنگتن گفت پیش نویس لایحه تحریم فلج کننده که از سوی قانونگذاران آمریکایی علیه روسیه تهیه شده است تحریک آمیز و بی نتیجه است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی، یوری آنتونوف ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن گفت، لفاظی های اتهام آمیز آمریکا به مذاکرات جاری درباره تنش در اوکراین کمکی نمی کند و غربی ها باید از تشویق قلدرهای فاشیست در کی یف دست بردارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه نشست شورای روسیه و ناتو درباره تضمین های امنیتی سفیر روسیه در آمریکا از واشنگتن خواست که از لفاظی های تهاجمی علیه روسیه دست بردارد و نیروهای ناتو را از مرزهای روسیه دور کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۳    
سفیر روسیه در واشنگتن با اشاره به اینکه مسکو عامل بحران امنیتی در اروپا نیست، گفت: اظهارات تند، اتهام زنی های بی اساس، انداختن تمامی تقصیرها به گردن روسیه و تحریف واقعیات از سوی مقامات آمریکایی کمکی به تقویت امنیت اروپا نمی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۹    
تهران-ایرنا- سفیر روسیه در آمریکا از واشنگتن خواست که لفاظی های خصمانه را کنار بگذارد و تجهیزات نظامی خود را از مرزهای روسیه خارج کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۵    
سفیر روسیه در آمریکا، از واشنگتن خواست دست از لفاظی های تهاجمی توسعه طلبانه بردارد و نیرو ها و تجهیزات نظامی خود را از مرز های روسیه برچیند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۸    
سفیر روسیه در واشنگتن با اشاره به سلطه طلبی ناتو و همچنین لفاظی های تهدید آمیز از جانب آمریکا، گفت که اکنون به جای این قبیل اظهارات، پتانسیل های نظامی باید از مرزهای روسیه دور شوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۹:۴۶    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اندیشکده راهبردی تبیین نوشت: دور هشتم مذاکرات وین در شرایطی در جریان است که وزیر خارجه فرانسه نسبت به حصول توافق ابراز خوش بینی کرده است. در این شرایط، تیمی از عربستان سعودی اخیراً جهت مشورت با نمایندگان آمریکا و روسیه وارد وین شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۰    
سفیر روسیه در آمریکا با اشاره به افزایش تمایلات افراطی در منطقه آسیای مرکزی بعد از "فرار شتاب زده" آمریکایی ها از افغانستان، گفت: هزاران تروریست تلاش کردند تا حاکمیت قزاقستان را تضعیف کرده و علیه مردم این کشور سلاح استفاده کردند.
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یک دیپلمات سابق کشورمان با بیان اینکه وزارت خارجه باید سفیر روسیه را احضار کند و تذکر بدهد اجازه نمی دهیم هیچ قدرت خارج در امور داخلی ما دخالت کند، گفت: در آستانه سفر آقای رئیسی به مسکو این مهم است که روس ها متوجه شوند طرف ایرانی در هیچ شرایطی استقلال ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۸    
سفیر روسیه در آمریکا با تشریح مواضع کشورش در قبال ناآرامی ها در قزاقستان، به ریشه گسترش تمایلات افراطی در آسیای مرکزی اشاره و گفت: واشنگتن نباید در حق قزاقستان برای درخواست کمک نظامی از سازمان پیمان امنیت جمعی تردیدی داشته باشد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۸    
شفقنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا طی سخنانی اعلام کرد که سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) باقیمانده جنگ سرد است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از النشره ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۵    
سفیر روسیه در واشنگتن در اظهارات اخیر خود، اقدامات ناتو را در تضاد با اصل امنیت نامرئی اروپا دانست و این سازمان را بازمانده ای از جنگ سرد خواند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه در واکنش به تحولات قزاقستان روشن است تحولات جاری در قزاقستان یک موضوع داخلی است اما برخی طرف های خارجی با سوء استفاده از شرایط، در صدد دامن زدن به ناآرامی ها و ایجاد بی ثباتی دراین کشور هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا در مصاحبه ای تاکید کرد، از نظر کشور متبوعش رخدادهای قزاقستان "شورشهایی تحریک شده از سمت خارج" و با هدف تضعیف امنیت و یکپارچگی این جمهوری هستند.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: مذاکره کننده ارشد روسیه در مذاکرات وین امروز سه شنبه گفت که تحریم های آمریکا علیه ایران همچنان مانعی در مذاکرات است. میخائیل اولیانوف در گفت و گو با شبکه العربیه افزود: ما در مذاکرات وین باید بر مساله رفع تحریم های آمریکا متمرکز باشیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آلمان در واکنش به محدودیت های ایجاد شده علیه شبکه دولتی راشاتودی در آلمان اعلام کرد که مسکو اقدامات متقابل از جمله علیه خبرنگاران آلمانی فعال در روسیه را در دستور کار قرار خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در ترکمنستان با تشریح نتایج همکاری دو کشور در سال 2021 تاکید کرد: عشق آباد و مسکو در مورد افغانستان اشتراکات زیادی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۲:۴۶    
سفیر روسیه در آمریکا با تشریح اهداف مسکو از مذاکرات مربوط به تضمین های امنیتی، گفت: اقدامات اخیر ناتو روسیه را در وضعیت امنیتی خطرناکی قرار داده و در صورت عدم دستیابی به توافق، مسکو مجبور به ایجاد وضعیت آسیب پذیر مشابه برای کشورهای غربی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا در مقاله ای که در پایگاه خبری فارن پالسی منتشر شد، نوشت، وضعیت با تلاش های ناتو که به مرز روسیه نزدیکتر می شود به شدت در حال خطرناک شدن است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۴۸ سایت دیگر  
نمایندگان ایران و روسیه در دیداری مشترک راه های رفع مشکل ممنوعیت موقت صادرات فلفل دلمه ای ایران به روسیه را بررسی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۲۰:۴۶    
سفیر روسیه در آلمان به برلین درباره ارسال تسلیحات تدافعی هشدار داده و آن را اقدامی غیر سازنده خواند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سفیر روسیه در چین روز سه شنبه گفت:گردش تجارت متقابل در 11 ماه گذشته از 130 میلیارد دلار فراتر رفته است و همچنان به رشد خود ادامه می دهد و بدون شک در پایان سال رکورد جدیدی ثبت خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۲۰:۵۰    
سفیر روسیه در تاجیکستان اظهارداشت که مسکو برای مقابله با تهدیدات برخاسته از افغانستان، پایگاه نظامی خود در تاجیکستان را تقویت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سفیر روسیه در ایران، حجم مبادلات اقتصادی ایران و روسیه را در سال 2021 حدود سه میلیارد و 600 میلیون دلار عنوان کرد و افزود: این رقم در مقایسه با سال قبل، 87 درصد رشد را نشان می دهد که در فضای کرونایی، دستاوردی قابل توجه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۶:۰۱    
راه های گسترش مناسبات همه جانبه ی گیلان با روسیه صبح امروز در دیدار استاندار با لوان جاگاریان ، سفیر روسیه در تهران بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
لوان جاگاریان سفیر روسیه در ایران با اسدالله عباسی استاندار گیلان دیدار و درباره موضوعاتی از قبیل همکاری های بین منطقه ای میان دو کشور گفت و گو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
لوان جاگاریان سفیر روسیه در ایران با اسدالله عباسی، استاندار جدید گیلان دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در عشق آباد گفت کشورش در سال جاری میلادی حدود 10 میلیارد مترمکعب گاز از ترکمنستان وارد کرده که تقریباً دو برابر میزان واردشده در 2020 است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۴    
سفیر روسیه در عشق آباد گفت: ترکمنستان در سال 2021 حدود 10 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی به روسیه صادر کرده که 2 برابر میزان عرضه در سال 2020 است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مستقر شدن ده ها هزار سرباز ارتش روسیه در منطقه مرزی این کشور با اوکراین این نگرانی را تشدید کرده که روسیه در تدارک حمله به اوکراین است اما سفیر روسیه در اتحادیه اروپا می گوید کشورش قصدی برای چنین حمله ای ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- سفیر روسیه در سازمان بین المللی می گوید که روسیه از پیشرفت سریع برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران خوشحال نیست، اما این پیشرفت سریع پاسخی به ادامه سیاست فشار حداکثری ایالات متحده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال تقویت قوای روس در نزدیکی مرز اوکراین و ابراز نگرانی غرب، سفیر روسیه در اتحادیه اروپا امروز (پنج شنبه) تاکید کرد که مسکو برای حمله نظامی به اوکراین آماده نمی شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در ایران شب یلدا را تبریک گفت. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن با اشاره به موارد بسیاری از اقدامات ارتش آمریکا در هدف قراردادن و کشتن غیرنظامیان و همچنین تامین تسلیحات گروه های تروریستی، گفت که فهرست این موارد بسیار طولانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۵۵    
سفیر روسیه در اتحادیه اروپا گفت این اتحادیه به عنوان یک سازمان غیرنظامی می تواند نقش حمایتی خود را در مذاکرات تضمین های امنیتی ایفا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه گفت، ترور سفیر روسیه در آنکارا که پنج سال پیش اتفاق افتاد، به مخدوش شدن روابط بین دو کشور منجر نشده است.
سفیر روسیه در آمریکا با تاکید بر این که توافق هسته ای توافقی بهینه در زمینه تعهدات و منافع طرفین و کارآمد بوده است، گفت دیپلماسی تنها راه حل مسئله هسته ای ایران است.