سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۱:۰۶May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر روسیه»

بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: روسیه از تلاش های صورت گرفته در سازمان ملل متحد برای نام گذاری روزی بین المللی در بزرگداشت قربانیان نسل کشی سربرنیتسا ابراز خشم کرد. واسیلی نبزنیا، سفیر روسیه در سازمان ملل متحد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد در خصوص تحقیقات این شورا در زمینه جنایات جنگی در لیبی، سفیران روسیه و لیبی عملکرد کریم خان را زیر سوال بردند و اقدام نکردن وی در برابر حمله اشغالگران به غزه را محکوم کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر روسیه در سازمان ملل متحد گفت: حملات ائتلاف غرب به سرکردگی آمریکا علیه یمن منشور سازمان ملل را نقض کرده است و توجیهی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن بعد از امضای قانون مصوبه کنگره درباره ممنوعیت واردات اورانیوم از روسیه به آمریکا، گفت: این تصمیم شوک دیگری به روابط اقتصادی بین المللی وارده کرده و به اقتصاد خود ایالات متحده هم آسیب خواهد رساند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۲    
به گزارش اسپوتنیک، آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در ایالات متحده اظهار داشت که ممنوعیت واردات اورانیوم روسیه به ایالات متحده تأثیر منفی بر اقتصاد آمریکا خواهد داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سفیر روسیه در سازمان ملل با اشاره به حمایت های قبلی یمن از فلسطین و هدف گرفتن شناورهای مرتبط با رژیم صهیونیستی، گفت حمله به رفح ممکن است وضعیت دریای سرخ را آشفته تر از قبل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا می گوید که عدم واکنش از جانب آمریکا به حملات اوکراین علیه بلگورود، نشان می دهد که واشنگتن تا چه اندازه آماده سرپوش گذاشتن روی جنایات تروریست های کی یف است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
سفیر روسیه در ایالات متحده می گوید که آمریکا در حمایت از اوکراین از هر جنایتی چشم پوشی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن، ایالات متحده را به دلیل نادیده گرفتن حملات اوکراین به اهداف غیرنظامی روسیه با استفاده از تسلیحات آمریکایی محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا می گوید ارسال کمک های نظامی جدید واشنگتن به کی یف، واکنشی به پیشروی های ارتش روسیه در خط مقدم جنگ است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۰    
سفیر روسیه در آمریکا گفت بسته کمکی دیگر آمریکا به اوکراین، واکنشی به موفقیت نیروهای روسیه در خط مقدم تلقی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۷    
وزارت خارجه استونی، مسکو را به ایجاد اختلال در سامانه جی پی اس در آسمان خود متهم کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۸    
کاظم شافعی مدیر کل بین الملل مجلس شورای اسلامی، با الکسی ددوف سفیر فدراسیون روسیه در تهران دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی و مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (چهارشنبه) در وین دیدار و درباره نتایج سفر مدیرکل آژانس به ایران گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر روسیه در آمریکا با اشاره به برنامه ارتش کشور متبوعش مبنی بر برگزاری رزمایش تسلیحات تاکتیکی اتمی، تاکید کرد که سیاست گستاخانه و تهاجمی غرب، مسکو را وادار به برگزاری این رزمایش کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا امروز –سه شنبه– گفت تصمیم روسیه برای انجام رزمایش های تاکتیکی با استفاده از تسلیحات هسته ای غیراستراتژیک، پاسخی قاطع به سیاست های بی شرمانه و تهاجمی غرب است که تهدیدات امنیتی برای روسیه و شهروندانش ایجاد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که سفیر روسیه در واشنگتن رزمایش موشکی-هسته ای در حال آماده سازی در کشورش را اقدامی ضروری در پاسخ به لفاظی های کشورهای غربی نامید، وزارت امور خارجه آمریکا گفت:دلیلی برای تغییر وضعیت نیروهای هسته ای در پاسخ به این اقدام مسکو نمی بیند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا اعلام کرد که رزمایش های هسته ای این کشور پاسخی به لفاظی ها و تهدیدهای آمریکا و کشورهای غربی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا در واکنش به اظهارات مقامات غربی درباره اعزام سرباز به اوکراین، گفت این کار هم نمی تواند ورق را در میدان نبرد برگرداند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن امروز درباره نتایج رویارویی دو قدرت اتمی به آمریکا هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- آلمان سفیر خود را در روسیه فراخواند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ رویترز نوشت: پس از آن که برلین مسکو را به انجام حملات سایبری به شرکت های دفاعی و هوافضا و حزب حاکم متهم کرد، سفیر آلمان در روسیه برای رایزنی فراخوانده شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران از برگزاری هفتمین اجلاس رؤسای دانشگاه های برتر ایران و روسیه در سال جاری به میزبانی دانشگاه تهران خبر داد و پایدار سازی و تقویت روابط همه جانبه ایران و روسیه از طریق دیپلماسی علمی را مورد تاکید قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در کابل با اشاره به موضع مثبت مسکو در برابر کابل گفت روسیه در نشست های بین المللی درباره افغانستان نظرات طالبان را در نظر می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن اتهام زنی آمریکا به روسیه درباره دست داشتن این کشور در انجام حمله های سایبری علیه اروپا را دروغی تحریک آمیز عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۱    
سفیر روسیه در آمریکا، اتهامات واشنگتن مبنی بر فعالیت مخرب سایبری مسکو در دیگر کشور ها را رد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
واسیلی نبنزیا سفیر روسیه در سازمان ملل گفت: روسیه خواستار انجام تحقیقات بین المللی مستقل برای محاکمه عاملان ایجاد گورهای دسته جمعی گزارش شده در نوار غزه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن در واکنش به اتهامات اخیر آمریکا علیه مسکو اعلام کرد که این اتهامات کاملا بی اساس و نفرت انگیز است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در ایالات متحده گفت اتهام زنی های ایالات متحده مبنی بر استفاده روسیه از سلاح های شیمیایی در اوکراین نفرت انگیز و غیر قابل اثبات است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در سازمان ملل گفت، شورای امنیت سازمان ملل باید به جلوگیری از وقوع یک درگیری در بوسنی و هرزگوین، جایی که اوضاع به سرعت رو به وخامت می رود، کمک کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در کابل از ارسال یک محموله کمکی به افغانستان خبر داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، دیمیتری پولیانسکی، معاون سفیر روسیه در سازمان ملل اعلام کرد که آمریکا از اعطای روادید به نماینده روسیه برای شرکت در نشست کمیته اطلاعات مجمع عمومی سازمان ملل خودداری می کند. ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در کابل ابراز کرد که به منظور بهبود وضعیت بشری در افغانستان، روسیه یک محموله بزرگ فرستاده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مهر : ایتالیا از احضار سفیر روسیه در رُم در ارتباط با تصمیم مسکو برای واگذاری مدیریت یک شرکت ایتالیایی به یک شرکت روسی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
آنتونیو تاجانی وزیر امور خارجه و معاون نخست وزیر ایتالیا امروز (شنبه) دستور احضار الکسی پارامونوف سفیر روسیه در ایتالیا را در پی تصمیم برای انتقال شرکت تابعه روسی آریستون به گازپروم صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۱    
تهران - ایرنا - وزارت امورخارجه تاجیکستان با دعوت از سفیر روسیه در دوشنبه به این وزارت خانه، نسبت به آنچه که امتناع از ورود شهروندان تاجیک به فدراسیون روسیه عنوان شد، انتقادکرد و در این مورد از مسکو توضیح خواست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – وزارت امور خارجه انگلیس روز جمعه آندره کلین سفیر روسیه در لندن را به اتهام آنچه فعالیت های سازمان دهی شده و مخرب روسیه در خاک انگلیس نامید احضار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۳    
سفیر روسیه در کابل از انتقال 536 تُن آرد ویتامین دار به شمال افغانستان در آینده ای نزدیک خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا اعلام کرد وعده های اوکراین برای استفاده نکردن از تسلیحات آمریکایی علیه روسیه مضحک است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا در مصاحبه ای با رسانه های روسی در واکنش به کمک های جدید نظامی واشنگتن به اوکراین گفت: آمریکا انتخاب خود را به نفع جنگ انجام داد. طرف شر را گرفت و از فاشیسم حمایت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن به کمک های جدید ایالات متحده آمریکا به اوکراین واکنش نشان داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در واشنگتن در واکنش به تصویب بسته کمکی جدید آمریکا برای اوکراین عنوان کرد که آمریکا در راستای تداوم درگیری ها تلاش می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جنبش حماس در دیدار با سفیر روسیه در لبنان تاکید کرد که رژیم صهیونیستی به هیچ یک از اهداف خود در جنگ غزه نرسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۳    
سفیر روسیه در آمریکا گفت ایالات متحده از پنهان کردن هدف واقعی تحریم ها علیه مسکو دست کشیده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- واسیلی نبنزیا سفیر روسیه در سازمان ملل روز پنجشنبه طی سخنانی در شورای امنیت سازمان ملل از عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل متحد حمایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش منابع، وزارت خارجه آلمان امروز (پنجشنبه) سفیر روسیه را در رابطه با بازداشت دو تبعه آلمانی احضار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر روسیه در آمریکا با اشاره به اقدامات نظامی واشنگتن در جنوب شرقی آسیا گفت که استقرار موشک های بالستیک در فیلیپین، امنیت جهانی را تهدید می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۹    
تهران- ایرنا- آناتولی ویکتوروف سفیر روسیه در تل آویو خواستار جلوگیری از گسترش تنش ناشی از دیدگاه چشم در برابر چشم و اقدامات تلافی جویانه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه از همه کشورها خواست در رابطه با تشدید تنش بین ایران و اسرائیل، خویشتنداری بیشتری از خود نشان دهند تا اوضاع منطقه وخیم نشود و سفیر روسیه نیز نسبت به خطر جنگ بزرگی در صورت پاسخ اسرائیل به حمله ایران هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۱۲    
سفیر روسیه در سازمان ملل از آمریکا و غرب خواست تا در شفاف سازی عوامل اصلی حمله تروریستی مسکو همراهی کنند.