شنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۶:۴۲Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آنتونوف»

مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن پنجشنبه شب در کانال تلگرامی سفارت گفت: ما یادداشت اعتراضی شدیدی را به دلیل توهین ظالمانه و غیرقابل قبول رهبری آمریکا به رئیس جمهوری روسیه ارسال کردیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا واکنش مقامات این کشور به مرگ الکسی ناوالنی را تلاش دیگر ایالات متحده برای مداخله در امور داخلی روسیه و غیرقابل قبول خواند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر آناتولی آنتونوف گفت که روند حذف دلار از معاملات، ناشی از تلاش های ایالات متحده برای مصادره دارایی های مسدود شده روسیه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
یورونیوز نوشت: دو شرکت هواپیمایی سیبری از دولت روسیه درخواست کردند که طول عمر مفید هواپیماهای آنتونوف متعلق به دوران شوروی را که بسیاری از آنها بیش از 50 سال قدمت دارند، افزایش دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا اظهارات تهاجمی آمریکا در باره حمله نیروهای هوافضای روسیه، پیامدهای جدی برای امنیت جهانی دارد و مسئولیت آن برعهده واشنگتن است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از تاس، آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن اعلام کرد مقامات آمریکا تلاش دارند با اعمال تحریم های جدید، شُرکای مسکو را بترسانند. وی همچنین افزود چنین اقداماتی عملاً احتمال احیای گفت وگوی محترمانه و دوجانبه بین واشنگتن و مسکو را از بین می برد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۷    
تهران-ایرنا- آناتولی آنتونوف هدف دولت آمریکا از تحریم های جدید علیه روسیه را ارعاب شرکای روسیه دانست و افزود، چنین اقداماتی امکان احیای گفتگوهای متقابل بین واشنگتن و مسکو را از بین می برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۹:۵۰    
آناتولی آنتونوف گفت: رئیس جمهور اوکراین نتوانست آمریکایی ها را متقاعد کند که امنیت اوکراین مهم تر از امنیت آمریکا است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو نمایی حیرت انگیز و باشکوه از لحظه فرود آنتونوف 225 مریا، بزرگترین هواپیمای ترابری جهان را در انگلیس می بینید. هواپیمایی که آخرین فروند از آن در اوکراین حضور داشت و در جنگ را روسیه از بین رفت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ویدیویی از پنجره آنتونوف 26 روسیه از اسکورت هواپیماهای نیروی هوایی روسیه توسط فانتوم های نیروی هوایی ارتش در حال عبور از آسمان ایران منتشر شده که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از پنجره آنتونوف 26 روسیه از اسکورت هواپیماهای نیروی هوایی روسیه توسط فانتوم های نیروی هوایی ارتش در حال عبور از آسمان ایران منتشر شده که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آنتونوف امروز (چهارشنبه) گفت، انتقاد واشنگتن از روسیه بابت خروج از معاهده نیروهای متعارف در اروپا تلاشی برای تغییر مسئولیت آمریکا در برچیدن و لغو این معماری امنیتی بین الملل و مقصر دانستن مسکو است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا گفت: "تا زمانی که واشنگتن نخواهد از گفت وگو از موضع قدرت با مسکو دست بکشد، ایجاد ثبات در روابط دو طرف بعید است."
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
آنتونوف ای ان-124 روسلان معروف به کندور (Condor) یک هواپیمای غیرنظامی است. این هواپیما توسط شرکت آنتونوف و آویااستار تولید می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آنتونوف ای ان-124 روسلان معروف به کندور (Condor) یک هواپیمای غیرنظامی است. این هواپیما توسط شرکت آنتونوف و آویااستار تولید می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از تاس، آناتولی آنتونوف، سفیر مسکو در واشنگتن می گوید که آمریکا با تصمیم به ارسال موشک های تاکتیکی ATACMS/ اتکمز به اوکراین، اشتباه فاحشی را مرتکب شده و عواقب این اقدام بسیار جدی خواهد بود. آنتونوف در بیانیه ای در واکنش به تحویل موشک دوربرد از سوی آمریکا به کی یف نوشت: [...]
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت: طرح ساخت هواپیمای 72 نفره مسافربری ایرانی قرار است در یک همایش تخصصی معرفی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سفیر روسیه در ایالات متحده آمریکا گفت، دو دیپلمات روسی بدون هیچ توضیحی از سمت ایالات متحده اخراج می شوند زیرا وزارت امور خارجه آمریکا به سادگی با یک اقدام تقابلی دیگر قصد انتقام گیری دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در ایالات متحده با محکوم کردن اقدام واشنگتن در اخراج 2 دیپلمات روس، تاکید کرد: واشنگتن هیچ دلیلی برای تصمیم خود برای اخراج این 2 دیپلمات ارائه نکرد و در حقیقت با این اقدام به یک انتقام پیش پا افتاده دست زد و چیزی به اعتبار دیپلماسی خود اضافه نکرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
پارتیزان نوشت: شرکت فرانسوی Turgis & Gaillard قراردادی را با شرکت اوکراینی آنتونوف برای مونتاژ پهپاد شناسایی-رزمی Aarok در خاک اوکراین امضا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا، گفت: بایکوت اقتصادی مسکو از سوی واشنگتن محکوم به فناست و روسیه با موفقیت خود را با اقدامات غیرقانونی گروه هفت وفق داده است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از تاس، آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن اعلام کرد که مسکو با موفقیت خود را با اقدامات غیرقانونی گروه- 7 وفق می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۶:۲۷    
تهران - ایرنا- آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در آمریکا گفت که واشنگتن در تلاش است تا از مسئولیت فروپاشی روابط تجاری با فدراسیون روسیه به دلیل اعمال بدون فکر تحریم ها شانه خالی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف در واکنش به سخنان سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره نقش غیر قابل اعتماد روسیه در منطقه قفقاز جنوبی، از مقامات ایالات متحده خواست تا از بکار بردن کلمات خطرناکی که بطور تصنعی احساسات ضدروسی در ارمنستان را افزایش می دهد، اجتناب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا روز شنبه (امروز) اعلام کرد که به منظور احیای توافق غلات، واشنگتن باید به طور واقعی موانع تحریمی اعمالی خود علیه مسکو را حذف کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۱    
شفقنا- آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در آمریکا، مخالفت شدید خود را با موج کنونی تحریم های ضدروسی دولت آمریکا ابراز کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا از تاس، آنتونوف در پستی در کانال تلگرامی سفارت روسیه گفت : واشنگتن تلاش های خود را برای آسیب رساندن به اقتصاد روسیه افزایش داده است ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- آناتولی آنتونوف ، سفیر روسیه در واشنگتن گفت: امریکا باید متوجه شود که تحریم ها، روسیه را از حفاظت از منافع خود بازنخواهد داشت. به گزارش شفقنا ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، سفیر مسکو در واشنگتن اظهار داشت: روسیه اولین طرفی نخواهد بود که آزمایش های هسته ای را از سر می گیرد؛ اما اگر ایالات متحده چنین اقدامی کند، روسیه برای پاسخ مشابه آماده خواهد بود. همچنین سفارت روسیه بسته کمک نظامی جدید ایالات متحده به اوکراین را اوج ریاکاری خواند. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
تصاویر جدیدی از آنتونوف 225 مریا (Antonov AN-225 Mriya)، هواپیمای باربری افسانه ای اوکراینی، 18 ماه پس از انهدام منتشر شده که نشان می دهد برخی قسمت های ویران شده آن به طرز عجیبی هنوز قادر به پرواز هستند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا ضمن بیان این که مسکو بازگرداندن شهروندان روس زندانی در ایالات متحده را در اولویت قرار داده، گفت: از واشنگتن می خواهیم از تحت تعقیب قرار دادن اتباع ما در کشورهای ثالث دست بردارد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا گفت، ایالات متحده باید روش قدیمی خود را مبنی بر تحت تعقیب قرار دادن اتباع روسی در کشورهای ثالث پایان دهد و روسیه همیشه تمام تلاش خود را برای آزادی شهروندانش در بازداشتگاه های آمریکایی انجام می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا معتقد است که تحریم های جدید واشنگتن علیه مسکو نشانه شکست مواضع ضد روسی آمریکایی ها است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن گفت: تحریم های اخیر ایالات متحده علیه روسیه، بی اعتباری نظام مالی متمرکز شده در این کشور را ثابت می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
آنتونوف 225 (به انگلیسی: Antonov An-225 Mriya) بزرگترین هواپیما جهان که توسط آنتونوف اتحادیه جماهیر شوروی طراحی شده، بعد از فروپاشی شوروی در اوکراین ساخته می شود.این هواپیما بزرگترین هواپیما بال ثابت در جهان است که 6 موتور قدرتمند دارد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آنتونوف 225 (به انگلیسی: Antonov An-225 Mriya) بزرگترین هواپیما جهان که توسط آنتونوف اتحادیه جماهیر شوروی طراحی شده، بعد از فروپاشی شوروی در اوکراین ساخته می شود. این هواپیما بزرگترین هواپیما بال ثابت در جهان است که 6 موتور قدرتمند دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۳:۳۳    
تهران - ایرنا- آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن روز پنجشنبه گفت که تحویل مهمات خوشه ای به کی یف به بقایای روابط بین مسکو و واشنگتن آسیب جدی وارد می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن روز سه شنبه در پی بسته جدید کمک نظامی آمریکا به اوکراین گفت که کمک نظامی ایالات متحده به اوکراین تنها منجر به رنج و مرگ بیشتر می شود.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن اعلام کرد که ارسال تسلیحات نظامی آمریکا به اوکراین تنها به مرگ انسان های بیشتر منجر می شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، سفیر روسیه در واشنگتن اعلام کرد که آمریکا نمی خواهد به شکست نقشه هایش در جنگ اوکراین اعتراف کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در واشنگتن در پی ارایه بسته جدید کمک نظامی ایالت متحده به اوکراین گفت که مقامات آمریکایی شهامت اعتراف و پذیرش ناکامی در اجرای نقشه های خود برای شکست روسیه در میدان نبرد را ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۴:۵۲    
تهران ایرنا - آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا گفت که اظهارات آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در زمینه حمله تروریستی به پل کریمه بیانگر حمایت ایالات متحده از رادیکال های اوکراینی است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: آنتونوف مریا An-225 که زمانی بزرگترین هواپیمای جهان بود، در فرودگاهی در شمال غربی پایتخت اوکراین، کیف، تکه تکه شده است. این هواپیما که در جریان درگیری شدید بین چتربازان روسی و سربازان اوکراینی به شدت آسیب دیده است، تقریباً به طور قطع دیگر هرگز پرواز نخواهد کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مهر : آناتولی آنتونوف ، سفیر روسیه در آمریکا تأکید کرد که روابط بین روسیه و کشورهای عضو ناتو در حال حرکت به سمت بدترین سناریوی ممکن است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی سقوط هواپیمای آنتونوف بلافاصله پس از برخاستن فرارو- یک هواپیمای آنتونوف ای ان-2 بلافاصله پس از بلند شدن از روی چمن ها در وورگوردا سوئد با درختان برخورد کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن تصمیم ارسال بمب های خوشه ای برای برای ارتش اوکراین را اقدامی از روی ناامیدی و عجز کاخ سفید خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف گفت آمریکا با پمپاژ سلاح غربی و ارسال بمب های خوشه ای به اوکراین، بشریت را به سمت جنگ جهانی جدید پیش می برد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف از اتهامات پنتاگون مبنی بر رفتار "غیرحرفه ای" روسیه در حریم هوایی سوریه انتقاد کرد و آن را نامناسب توصیف کرد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
آنتونوف 225 مریا که به عنوان بزرگترین هواپیمای ترابری نظامی جهان شناخته می شد، توسط شرکت آنتونوف اوکراین ساخته شد و در سال 1988 به خدمت درآمد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز (شنبه) از مردم روسیه خواست تا اطراف مقر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در حمایت از او تجمع کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...