چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۱:۱۶Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درگیری مسلحانه»

سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۴۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت مأموران انتظامی تیراندازی و درگیری مسلحانه آغاز شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ستوانیکم وحید سالاری از پرسنل نیروی انتظامی در درگیری با یک باندقاچاقچی مسلح بر اثر اصابت گلوله مجروح و بر اثر جراحات وارده به شهادت رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۲۶    
طباطبایی گفت: پرونده درگیری مسلحانه در محله بهارآباد اردبیل به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد و هم اکنون 20 نفر از مرتکبین درگیری در صحنه جرم دستگیر شده اند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سید عبدالله طباطبایی اظهار کرد: ساعاتی پیش اشرار مسلح در محله بهارآباد اقدام به ایجاد ناامنی و خسارت کرده بودند که عوامل این درگیری مسلحانه با ورود سریع دستگاه قضائی در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران از هلاکت یک قاچاقچی و توقیف محموله مواد افیونی در درگیری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از دستگیری عاملان درگیری مسلحانه در یکی از محلات حاشیه شهر اردبیل خبر داد. سیدعبدالله طباطبایی گفت: این درگیری گروهی با دخالت سریع نیروهای انتظامی و قضایی و با کمترین خسارت مدیریت شد. ...
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با تایید درگیری مسلحانه در مرکز استان گفت: 20 نفر از عوامل این درگیری در بهارآباد دستگیر شده اند و هم اکنون تحقیقات و بررسی های کارشناسی در این زمینه ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
افشای قتل با دوربین های مداربسته، جنجال زنده شدن جنازه یک مرد در بهمئی یاسوج، قاتل دختر دانشجو در یک قدمی چوبه دار، درگیری مسلحانه در جشن تولد یک شرور، قتل فجیع پدر در مستی، ازدواج جیمز باندی در مشهد را در بسته خبری حوادث ایمنا بخوانید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف یک تُن و 103 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان سراوان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 2 مرد در جشن تولد شبانه یک باغ در باقرشهر پس مصرف مشروبات الکلی درگیرشدند و هدف شلیک گلوله قرار گرفتند. این درگیری از باقرشهر تا شرق تهران به دلیل انتقامگیری ادامه داشت.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۲    
درگیری مسلحانه سارقین با پلیس در منطقه ولنجک تهران که در این اتفاق یکی از مامورین از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و یکی از سارقین دستگیر شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
درگیری مسلحانه سارقین با پلیس در منطقه ولنجک که یکی از مامورین از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و یکی از سارقین دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
متهم درگیری مسلحانه در خیابان شریعتی که سه تیر به فردی شلیک کرده بود با حضور به موقع ماموران گشت کلانتری دستگیر شد.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
درگیری مسلحانه سارقین با پلیس در منطقه ولنجک که یکی از مامورین از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و یکی از سارقین دستگیر شد. این درگیری پنجشنبه 30دی ماه رخ داده بود.
برترین ها / همت خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۶۴ سایت دیگر  
ایسنا: فردی که شب گذشته اقدام به تیراندازی در محدوده خیابان شریعتی کرده بود، دستگیر شد. شب گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که از درگیری فردی در محدوده خیابان شریعتی و پل رومی حکایت داشت و در توضیح آن گفته شده بود که متهم اقدام به تیراندازی در این محدوده کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک پلیس ایالت نیویورک آمریکا حین انجام وظیفه هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد حال آنکه حال همکار وی نیز وخیم گزارش می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
پلیس پایتخت از دستگیری متهم مسلحی خبر داد که دیشب اقدام به ایجاد رعب و وحشت در خیابان های شمال تهران کرده بود.
اقتصاد آنلاین / خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت از برخورد مقتدرانه پلیس با اراذل سازمان یافته خبر داد و گفت: با اشراف اطلاعاتی مأموران پلیس امنیت، صددرصد جرایم سازمان یافته اوباش شناسایی و کشف می شود.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: در روزهای اخیر شاهد شدت گرفتن حضور کارکنان دستگاه قضا و پلیس در سطح شهر و ایجاد گلوگاه های ایست و بازرسی برای برخورد با حاملان اسلحه در کهگیلویه و بویراحمد هستیم. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مامورین در تعقیب و گریز و تیر اندازی هوایی متهم را در حالی که به سمت مامورین در حال تیراندازی بوده زمین گیر و دستگیر میکنند و در بازرسی بدنی یک قبضه سلاح کلت کمری و 12 تیر جنگی کشف میکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، از هلاکت یک قاچاقچی و کشف 440 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۵    
نخست وزیر کانادا مدعی احتمال وقوع درگیری روسیه در اوکراین شد و از احتمال وقوع این درگیری ابراز نگرانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری هفت اوباشگر که اقدام به درگیری مسلحانه و ایجاد ناامنی در چند نقطه از تهران کرده بودند، خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری 3 نفر از عاملان اصلی نزاع و درگیری مسلحانه در این شهرستان خبر داد
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فرانس 24، یک افسر پلیس پاکستان و دو مهاجم در درگیری اسلام آباد کشته شدند. مقامات پاکستان صبح امروز اعلام کردند که این تلفات در پی تیراندازی بی سابقه ای در پایتخت پاکستان ایجاد شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 858 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ایذه از دستگیری 3 نفر عامل درگیری منجر به قتل در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری عامل اصلی ایجاد نزاع و درگیری مسلحانه خیابان هجرت 3 شهر یاسوج خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ایذه از دستگیری 3 نفر عامل درگیری منجر به قتل در این شهرستان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گفت وگو: مصطفی الولی و عبده الاسدی ترجمه: حسین جابری انصاری این عرفات بود که درگیری مسلحانه را آغاز کرد و حتی اگر مجموعه کوچکی از ما در فکر اجتناب از ورود به رویارویی خونین بود، نمی توانست فکر خود را به دیگران تحمیل کند؛ زیرا این ایده که چه کسی فتح را نمایندگی می کند و به عبارتی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
راز تبهکارانی که کارآگاه قلابی بودند، نجات در یک قدمی یخ زدگی، سقوط مرگبار پراید به دره، درگیری مسلحانه پلیس و کشف 1200 کیلو مواد مخدر، کشف جسد زن گمشده در خانه دزد طلاها، بازداشت دو مرد با هشت تن میگوی فاسد در هرمزگان، یخ زدن دو کوهنورد پیشکسوت را در بسته خبری حوادث ایمنا بخوانید:
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از یک تن مواد افیونی و هلاکت یک قاچاقچی مسلح در درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی در شهرستان های جنوب استان با سوداگران مرگ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۱    
درگیری مسلحانه میان افراد دو فرمانده طالبان در پنجشیر تلفاتی نیز برجای گذاشته است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ینس استولتنبرگ ، دبیرکل ناتو پس از گفتگو با روسیه در مقر این ائتلاف نظامی در بروکسل، گفت تهدید جنگ جدید در اروپا بسیار واقعی است. به گزارش سی بی سی ، نشست شورای ناتو-روسیه بدون تعهد قاطع به گفتگوی بیشتر بر سر خواسته های طرفین پایان یافت. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
همشهری: به دنبال قتل تصادفی شهردار جوان دهدز در جریان درگیری مسلحانه پلیس و سارقان مسلح، تمامی عاملان این تیراندازی دستگیر شدند. حدود ساعت 2بعدازظهر یکشنبه مأموران گشت پلیس شهر ایذه در یکی از خیابان ها 2سارق فراری را که از مدتی قبل تحت تعقیب قضایی بودند، سوار بر یک خودرو شناسایی کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان از دستگیری 4نفر از عاملان اصلی درگیری مسلحانه در میدان شهید محسنی این شهرستان خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
خبرورزشی – رسانه های محلی کشور مالی گزارش دادند که بازیکنان تیم ملی این کشور مجبور شدند که تمرین خود را ساعاتی پیش از تقابل با تونس لغو کنند. درگیری مسلحانه میان نیروهای دولتی و جدایی طلبان در کشور کامرون به مرگ 2 نفر منجر شد و 5 نفر هم مصدوم شدند ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ارتباط با ما نقشه سایت با حضور مقامات قضایی ؛ متهمان درگیری مسلحانه در بن سنجان یاسوج صحنه آن را بازسازی نمودند متهمان درگیری مسلحانه در بن سنجان یاسوج صحنه آن را بازسازی نمودند در روز بیست و نهم آذرماه سال 1400 تعدادی از افراد مسلح ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای تامین شهرستان ایذه از دستگیری عوامل درگیری مسلحانه با نیروی انتظامی که منجر به مرگ شهردار دهدز شدند خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
درگیری مسلحانه طالبان با داعش چندین کشته بجا گذاشت./ایران
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ساعت حدود 13:30 ظهر بود که فرشاد نقدی، شهردار شهر دهدز که از صبح برای انجام ماموریت کاری راهی شهر ایذه شده بود، پس از پایان کار به همراه راننده اش مقابل رستورانی در خیابان محمدرسول الله ایذه توقف کرد و هر دو برای صرف ناهار وارد آنجا شدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان خوزستان از بررسی ویژه پلیس در خصوص قتل شهردار دهدز خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: ساعاتی پیش ماموران پلیس حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی دو نفر سارق مسلح و تحت تعقیب مراجع قضائی را شناسایی و دستور ایست دادند که متاسفانه یک تیر به صورت تصادفی به شهردار دهدز که بصورت گذری در محل بود اصابت کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۸   + ۵۸ سایت دیگر  
درگیری مسلحانه در خیابان محمدرسول الله شهرستان ایذه، شهردار دهدز مورد اصابت گلوله قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان ساعتی پیش جان می دهد. یک منبع آگاه گفت: این حادثه ظهر امروز یکشنبه حوالی خیابان محمد رسول الله ایذه رخ داد و در پی آن گلوله ای به شهردار دهدز اصابت کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری دزپارت گفت: فرشاد نقدی، شهردار دهدز در جریان یک تیراندازی در ایذه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سارقان برای فرار از قانون اقدام به تیراندازی و درگیری مسلحانه با ماموران پلیس کرده و از محل متواری شدند.
پایگاه خبری ایزنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مجید رحمانی سرپرست فرمانداری دزپارت ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار آژانس خبری ایذه (ایزنا) اظهار کرد: فرشاد نقدی شهردار دهدز ساعتی پیش در پی تیراندازی در شهر ایذه مورد برخورد گلوله قرار گرفت. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سارقان بلافاصله برای فرار از قانون اقدام به تیراندازی و درگیری مسلحانه با ماموران پلیس کردند و از محل متواری شدند.