چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۴:۵۲Oct 2020 21

جدیدترین‌های «بدون کنکور»

شیوه دریافت تاییدیه تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1399 اعلام شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
امیرحسین بهروز ضمن تبریک به نودانشجویان دانشگاه پیام نور افزود: تمام پذیرفته شدگان باید با مراجعه به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و انجام مراحل پذیرش نسبت به ثبت نام اقدام کنند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
ثبت نام براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهرماه 99 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز (دوشنبه 28 مهرماه) آغاز می شود.
پذیرش دوره کارشناسی ارشد مشترک کاردیف متروپولیتن انگلستان و دانشگاه وارنا بلغارستان با همکاری دانشکده فنی دانشگاه تهران از طریق مصاحبه و بررسی مدارک بدون محدودیت نوع رشته قبلی آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بالغ بر 260 هزار داوطلب در مقاطع کاردانی و کارشناسی براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات پذیرش در رشته های بدون آزمون را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نتایج دوره های کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهر 99 پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه آزمون این دانشگاه به آدرس www.azmoon.org اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۷    
اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1399 (رشته های بدون آزمون) منتشر شد.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش بیش از 229 هزار داوطلب در رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 خبر داد و گفت: زنان بیش از نیمی از پذیرفته شدگان را به خود اختصاص دادند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خرگزاری مهر: اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1399 (رشته های بدون آزمون) منتشر شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج پذیرش در رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها امروز پنجشنبه 24 مهرماه منتشر می شود. به گزارش مهر ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 امروز بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد. فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ...
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مهلت ثبت نام برای انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امشب پایان می پذیرد. سازمان سنجش آموزش کشور به منظور فراهم اوردن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که تا هفتم مهر موفق به ثبت نام در شته های بدون آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نشده بودند مهلت ثبت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج پذیرش در رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها امروز منتشر می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی رشته های صرفا براساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۶    
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با خبرنگار، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه پنجم مرداد ماه سال جاری آغاز شده و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده روز دوشنبه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 امروز بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۳    
گزینه هایی که در میان شان اثری از دانشگاه های دولتی نیست تا متقاضیان ورود به دانشگاه ها خود را با دو راهی عجیبی مواجه ببینند؛ انتخاب میان قبولی در دانشگاه های پولی بدون کنکور یا منتظر ماندن برای یک ترم دیگر و شرکت در کنکور یا سنجیدن بخت و اقبالشان برای ورود به دانشگاه بدون کنکور.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پس از اعلام قبولی های کنکور کارشناسی ارشد امسال، شرایط پذیرش بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی مصویب ستاد ملی مدیریت کرونا مشخص می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۵    
مهلت ثبت نام در مقطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون مرکز علمی کاربردی واحد 41 تا 17 مهرماه تمدید شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش از ثبت نام 256 هزار و 67 نفر در رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۰    
سخنگوی سازمان سنجش گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها 256 هزار و 67 نفر این رشته ها را انتخاب کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاکنون 236 هزار و 719 نفر رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها را انتخاب کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای مهر 99، امشب پایان می پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۶    
تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور امروز 14 مهر به پایان می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فرصت ثبت نام و انتخاب رشته های تحصیلی پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ساعت 24 امروز 14 مهرماه 99 به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به بهانه آخرین فرصت داوطلبان ورود به دانشگاه ها در سال 99، پای صحبت غایبان کنکور، داوطلبان غیرمجاز به انتخاب رشته و متقاضیان رشته های بدون کنکور دانشگاه ها نشسته ایم تا از دلایل آنان برای انتخاب این راه متفاوت بشنویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۴۵    
روابط عمومی دادگستری خوزستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: مرکز آموزش عالی علمی کاربردی دادگستری استان بدون کنکور، دانشجو می پذیرد.
پذیرش در این موسسه از طریق انتخاب رشته بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلی) و همچنین انتخاب رشته داوطلبان مجاز در کنکور سراسری امکان پذیر می باشد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۵    
گروه جامعه:سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاکنون 236 هزار و 719 نفر رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها را انتخاب کرده اند.فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: ثبت نام و انتخاب رشته های تحصیلی پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) منحصراً به صورت اینترنتی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در رشته های بدون کنکور برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فردا به پایان می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاکنون 236 هزار و 719 نفر رشته های بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها را انتخاب کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که از 5 مرداد آغاز شده بود فردا 14 مهر به پایان می رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۷    
سخنگوی سازمان سنجش از ثبت نام بیش از 234 هزار نفر برای شرکت در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها (صرفا براساس سوابق تحصیلی) خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه جامعه: سخنگوی سازمان سنجش گفت: 14 مهرماه آخرین فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در دوره پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی است.فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: ثبت نام برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مهرماه سال 1399 از پنجم مردادماه آغاز شد و با توجه به تمدید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نام نویسی پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث قم تا 14 مهرماه 1399 تمدید شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۱    
دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مهرماه 1399) تا 14 مهرماه 99 تمدید شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مهلت ثبت نام برای شرکت در پذیرش به شیوه صرفاً براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال 1399 تمدید شد. بر اساس اعلام سازمان سنجش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر امکان ثبت نام داوطلبان دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش از آخرین فرصت ثبت نام متقاضیان پذیرش در دوره های بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها خبر داد و گفت: تاکنون 194 هزار و 281 نفر ثبت نام کردند.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 172 هزار داوطلب در رشته های بدون آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در این رشته ها امروز دوشنبه هفتم مهر پایان می پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همچنان که به آخرین مهلت امسال برای ثبت نام در دوره های پذیرش براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نزدیک می شویم، آمار ثبت نام کنندگان در این دوره ها رو به افزایش گذاشته است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در رشته های بدون آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها دوشنبه 7 مهر 99 به پایان می رسد. ثبت نام برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در مهرماه سال 1399 از پنجم مردادماه آغاز شد و با توجه به تمدید مهلت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی را 7 مهر اعلام کرد.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: این در حالی است که تا 2 روز پیش 135 هزار نفر برای شرکت در دوره های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای مهرماه 1399 ثبت نام و انتخاب رشته کرده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۵:۱۵    
141 هزار و 758 نفر برای شرکت در دوره های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مهر 99 ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۷    
دانشگاه جیرفت طی اطلاعیه ای اعلام کرد که 7 مهر آخرین فرصت ثبت نام داوطلبان برای رشته های بدون کنکور در مقطع کارشناسی است.