پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۷:۲۷Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بدون کنکور»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آبادان- نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از موافقت با جذب و پذیرش بدون کنکور دانشجو برای تکمیل ظرفیت آموزشکده های فنی و حرفه ای کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۳    
به تازگی شرایطی ایجاد شده که متقاضیان می توانند بر اساس معدل خود در دانشگاه به صورت بدون کنکور شرکت کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۸    
رکنا: زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته مهرماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمد شریفی مقدم در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در حال حاضر در کشورهای مختلف دنیا گروه های پرستاری مانند هوشبری، اتاق عمل و پرستاری در سطح تخصص مشغول به ارائه خدمات مراقبتی به بیماران و مراجعه کنندگان به مراکز درمانی هستند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی مهر ماه سال 1401 خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته مهر ماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز می شود.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته وکارشناسی پیوسته مهر ماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که امکان پذیرش در رشته محل هایی که پر متقاضی نیستند در بعضی از دانشگاه ها به صورت مستقیم صرفاً با سابقه تحصیلی و بدون کنکور فراهم شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۲    
یک سری افرادعلی رقم اینکه دنبال دانشگاه های خوب سراسری هستند.دراین میان این افراد ازطریق راه های مختلفی بادانشگاه پیام نورآشنامی شوندراه های آشنایی بااین دانشگاه به شرح زیراست ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه هرمزگان با مجوز رسمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور در پردیس دانشگاهی قشم دانشجو می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه هرمزگان به نشانی www.hormozgan.ac.ir مراجعه نمایید. ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۷    
با پاسپورت دومینیکا بدون ویزا سفر کنید اگر از انتظار و استرس دریافت ویزای سفر به کشورهای شینگن خسته شده اید و می خواهید تنها با خرید بلیط هواپیما و بدون دردسر های اضافی به همه دنیا سفر کنید، فرزندتان قصد تحصیل پزشکی و . . ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/لرستان سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: دانشجوی جدید بدون کنکور از یکم تا هشتم شهریورماه در دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان پذیرش می شود.
آنا / یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان سنجش در اطلاعیه ای نحوه تمدید ثبت نام مجدد (مرحله دوم) پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1401 را تشریح کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام مجدد در رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم دوره های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1401 تمدید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : امروز آخرین روز ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) در مقطع کاردانی به کارشناسی می باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۴:۰۵    
با بچه های مؤسسه بوستان شکوه مهر که چند روز پیش میهمان ما شده بودند، قرار گذاشتیم خیلی زود برای بازدید از واحد دانشگاهی زیر پوشش این مؤسسه این بار ما میهمان شکوه مهری ها شویم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۹    
مراکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی از یکم تا چهارم شهریورماه 1401 بدون کنکور دانشجو می پذیرند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمانشاه از پذیرش دانشجوی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
هوشبری، مهندسی بهداشت حرفه ای، برق، کامپیوتر، معماری، مکانیک و شهرسازی یا حقوق، حسابداری، مدیریت و مرمت و احیای بناهای تاریخی و... رشته های جذاب پذیرش دانشجو از مقطع کاردانی به کارشناسی است که براساس اعلام سازمان سنجش ثبت نامش از دیروز آغاز شده و تا جمعه 4شهریور ادامه دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام بدون کنکور مراکز علمی وکاربردی استان اصفهان از امروز آغاز شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از آن جهت که در پی آن توان علمی و جایگاه شغلی افراد ارتقا می یابد، معمولا دارای طرفداران بسیاری است. ...
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور رشته های جدید و اصلاحات سری دوم مربوط به دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1401 را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش علمی- کاربردی جهاددانشگاهی البرز از بازگشایی مجدد سامانه ثبت نام پذیرش دانشجو بدون کنکور دوره های کاردانی و کارشناسی از 1 الی 4 شهریورماه در این مرکز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز اعلام کرد که با بازگشایی سایت، امکان پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور در این مرکز فراهم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۸    
ایسنا/زنجان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی زنجان در بیش از 30 رشته تحصیلی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور و در قالب تکمیل ظرفیت از اول تا چهارم شهریورماه دانشجو می پذیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده درآزمون سراسری(به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ساعت 24 روز یکشنبه 6 شهریور تمدید شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است،امروز جمعه 28 مرداد ماه پایان می یابد.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: ثبت نام بدون کنکور پذیرش مهر ماه 1401 مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بوشهر در مقاطع کاردانی و کارشناسی آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی به دو شیوه حضوری و مجازی دانشجو می پذیرد، داوطلبان تا 6 شهریورماه 1401 برای ثبت نام فرصت دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
صبح ساحل نوشت: رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آلومینیوم المهدی گفت: متقاضیان در بازه زمانی تمدید شده جهت ثبت نام در رشته های کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آلومینیوم المهدی می توانند بدون شرکت در کنکور و فقط با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور از تاریخ 1 لغایت 4 شهریور ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
21 هزار نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان نسبت به پذیرش بدون کنکور رشته های علوم پزشکی اعتراض کرده و اعلام کردند: لطفاً بیش از این با جان مردم و ارزش کار و رشته تحصیلی ما بازی نکنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۷:۳۵    
ثبت نام پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز آغاز خواهدشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۰:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: به هیچ وجه سیاست خارجی کشورمان را به هیچ بلوکی گره نمیزنیم. حسین امیرعبداللهیان در نشستی که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد، در ادامه گفت: سیاست خارجی مان را نه به غرب نه به شرق گره نمی زنیم؛ نه به چین نه به روسیه نه انگلیس نه فرانسه نه آمریکا. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۷:۵۰    
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هم مثل سایر دانشگاه ها و مراکز آموزشی مختلف دارای شرایط و ضوابط مختص به خود می باشد که از طریق سایت دانشگاه آزاد به اطلاع داوطلبان می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان سنجش با صدور اطلاعیه ای از نام نویسی و انتخاب رشته بدون کنکور سال 1401 دانشگاه ها تا 6 شهریور خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۰    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. متفاوت ترین مدرسه کشور کجاست؟ مغز انسان چگونه بزرگ شد؟ طرز تهیه آش گندم یزدی بدون گوشت جزئیات نام نویسی در دانشگاه آزاد بدون کنکور درخواست پلیس برای تجمیع کارت های بانکی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گفته می شود پذیرش دانشجو از میان فارغ التحصیلان علوم انسانی، برای رشته های مامایی و بهداشت، آغاز شده است. آنطور که برخی نمایندگان مجلس و اعضای نظام پزشکی اعلام می کنند، این بار اولی است که ماجرای پذیرش دانش آموز علوم انسانی برای برخی از رشته های مرتبط با نظام سلامت، مطرح می شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۳    
علیرضا آبرود گفت: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکردند و یا شرکت کرده اند اما شرایط رشته های دل خواه شان در دفترچه کنکور را بدست نیاورده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام با سوابق تحصیلی یعنی ثبت نام بدون کنکور خود را در دانشگاه پیام نور به ثبت برسانند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته مهرماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی تا 28 مرداد ادامه دارد.
سلامت نیوز / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان گروه علوم انسانی پس از فارغ التحصیلی می توانند بدون کنکور در برخی رشته های حوزه سلامت، پذیرش شوند. آنطور که برخی نمایندگان مجلس و اعضای نظام پزشکی اعلام می کنند، این بار اولی است که ماجرای پذیرش دانش آموز علوم انسانی برای برخی از رشته های مرتبط با نظام سلامت، مطرح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۲    
دانشگاه پیام نور گیلان تا تاریخ 23 مرداد ماه بدون کنکور، دانشجو می پذیرد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه پیام نور در اطلاعیه از آغاز پذیرش دانشجو بدون کنکور در در این دانشگاه خبر داد. به گزارش ریواس جنوب، این اطلاعیه به این شرح است: شروع ثبت نام بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلی) در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۱    
ایسنا/اردبیل سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: این دانشگاه در 33 رشته صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) دانشجو پذیرش می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شاید بسیاری از افراد ندانند که در امکان تحصیل به صورت بدون کنکور در دانشگاه های روزانه و نوبت دوم نیز وجود دارد؛ در ادامه بیشتر در مورد پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری شرح خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
انتخاب رشته برای انتخاب کدرشته محل های پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بدون آزمون آغاز شد و داوطلبان می توانند 150 کدرشته را در فرم مربوطه درج کنند.