جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۲۵Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزمون استخدامی»

تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
صبح روز پنجشنبه 10 اسفند آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان های مختلف کشور به صورت سراسری انجام شد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۲۷   + ۵۸ سایت دیگر  
قطار اعزامی از پایانه در ایستگاه گلشهر بخاطر آتش سوزی که در طبقه پایین واگن چهارم ایجاد شده بود، تخلیه مسافری داشت.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۲    
روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پی انتقادات منتشر شده در نفت آنلاین در خصوص مراحل عقد قرارداد پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 1402 جوابیه ای صادر کرد.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی معلم ورزش و مشاور مدارس از عصر امروز سه شنبه 17 بهمن آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ثبت نام اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت برای جذب در دستگاه های اجرایی تا 14 اسفند ماه تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ثبت نام اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت برای جذب در دستگاه های اجرایی تا 14 اسفندماه تمدید شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی سازمان بهزیستی کشور از تمدید مهلت ثبت نام اولین آزمون اختصاصی ویژه معلولان تا 14 اسفند خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ثبت نام اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت برای جذب در دستگاه های اجرایی تا 14 اسفندماه تمدید شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان گفت: داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شهید زین الدین تا فردا فرصت نام نویسی در این آزمون را دارند. به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان حجت الله دهدشتی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان روز چهارشنبه با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام در این ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۷    
اطلاعیه شماره 10 شرکت نفت ستاره خلیج فارس در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع تحصیلی لیسانس آزمون استخدامی 1401 شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند طبق زمانبندی انجام شده که از طریق پیامک ارسال می گردد(از تاریخ 27/01/1403 لغایت 28/01 ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۹    
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: باتوجه به شروع برگزاری آزمون استخدامی آموزگاری، دبیری و هنرآموزی و فرایند ارزیابی در سال پیشرو ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶    
به گزار ش کرج رسا، جهت ثبت نام در آزمون کلیک نمایید همچن ی ن جهت مشاهده و دریافت دفترچه راهنمای آزمون کلیک نمایید جهت مشاهده و دریافت اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون کلیک نمایید دان ش گاه علوم پز ش کی البرز
فرادید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۵    
بهترین منابع آزمون استخدامی، رفرنس هایی هستند که شما با مطالعه آن ها نیازی به هیچ منبع دیگری نداشته باشید. این مستندات کامل و جامع و نکته به نکته هستند و تمامی نکات آزمون در آن ها وجود دارد. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۶    
پس از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش، برخی از داوطلبان بعد از مشاهده کارنامه نهایی خود با عبارتی با عنوان کد 19 مواجه شده اند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
پس از برگزاری آزمون کتبی، نتایج اولیه آن توسط مجری آزمون اعلام میگردد. این نتایج ممکن است به صورت چند برابر ظرفیت و یا یک برابر ظرفیت اعلام گردد که عموماً بر اساس چند برابر ظرفیت می باشد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کارزاری با عنوان درخواست تعویق در اجرای آزمون آموزش و پرورش1403 ، از سوی داوطلبین آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 به راه افتاده است که تاکنون بیش از 33 هزار نفر آن را امضا کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: تاکنون پنج هزار نفر از افراد دارای معلولیت در نخستین آزمون استخدامی ویژه معلولان، ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش با تکذیب برخی شایعات درباره احتمال تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی این وزارتخانه به دلیل انتخابات، از برگزاری آزمون آموزگاری در تاریخ 18 اسفند ماه 1402 خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: نخستین آزمون استخدامی ویژه معلولان اردیبهشت 1403 در استان برگزار می شود و در این آزمون 119 نفر به استخدام دستگاه های اجرایی در می آیند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه ارزشیابی و تضمین کیفیت آموزشی گفت: آزمون استخدامی آموزش و پرورش جمعه 18 اسفند 1402 با حضور 19 هزار و 343 داوطلب در 10 حوزه امتحانی استان کرمان برگزار می شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۷    
متخصصانی که تمامی مراحل جذب را گذرانده اند و با هزاران امید و اعتماد به بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان ماه هاست از شغل های خود استعفا دادند، در شهر بندرعباس مسکن تهیه کرده اند و امروز در مقابل هزینه های زندگی بی دفاع مانده اند!
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان، محمودرضا وکیلی رئیس اداره ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش استان از شرکت 2849 داوطلب مرد و 10372 نفر زن در آزمون استخدام در رشته های آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کردستان خبر ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۰    
آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت، 21 اردیبهشت ماه سال 1403 برگزار می شود ثبت نام این آزمون از 29 بهمن ماه آغاز شده و تا 9 اسفندماه 1402 ادامه دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
پیرو انتشار دفترچه راهنمای اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در امتحان مذکور میرساند، با توجه به اعلام دستگاه های اجرایی، اصلاحات و اضافات ذیل در سامانه ثبت نام صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
زمان ثبت نام برای اولین آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت از 29 بهمن ماه آغاز شده و تا فردا 9 اسفندماه ادامه دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۳    
مدیر کل بهزیستی استان قزوین در برنامه رادیویی روی خط باشید گفت : آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت 21 اردیبهشت برگزار می شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: 309 نفر نیرو درمانی و پشتیبانی از طریق آزمون استخدامی در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی استان جذب خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۴    
تهران-ایرنا- بسته اخبار اجتماعی ایرنا در ششمین روز از اسفند به عرضه مکمل های ورزشی فقط از طریق داروخانه ها،تشکیل قرارگاه ویژه تامین مسکن معلم،ممنوعیت خرید لوازم آرایشی از دست فروش ها، رسیدگی به جرایم انتخاباتی، عوامل تاثیرگذار بر بروز پدیده دختران مجرد، مشارکت شهروندان در تصمیم گیری ها ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان پزشکی قانونی از برگزاری نخستین آزمون استخدامی معلولان با هدف جذب در پزشکی قانونی خبر داد. این آزمون صرفاً مختص توان خواهان بوده و لازم است در زمان ثبت نام، مدارک مورد نیاز توسط متقاضی ارائه شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۷    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد تاخیر در اعلام نتایج کد 19 آزمون استخدامی آموزگاری، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
درحالی ثبت نام اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت از 29 بهمن ماه آغاز شده است که فردا (9 اسفندماه)، آخرین روز زمان ثبت نامِ این آزمون است.
سلام نو / تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دفترچه اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت یکشنبه شب 29 بهمن ماه منتشر می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۵    
استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش 1402 به منظور تامین نیروی مورد نیاز این وزارتخانه از طریق برگزاری آزمون دو مرحله ای (کتبی و مصاحبه) صورت می گیرد.
سلام نو / صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی تا روز یکشنبه سیزده اسفند ماه تمدید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در پی برگزاری اولین آزمون استخدامی اختصاصی توانخواهان توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، سازمان پزشکی قانونی کشور در قالب این آزمون نسبت به جذب معلولین در عنوان شغلی متصدی امور دفتری اقدام خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی تا روز یکشنبه سیزدهم اسفند ماه جاری تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: مطابق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه فرهنگیان از سال آینده آزمون اختصاصی خواهد داشت.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی تا روز یکشنبه سیزده اسفند ماه تمدید شد. به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، این سازمان درنظر دارد با برگزاری آزمون استخدامی سراسری، 4902 نفر را برای اشتغال در واحدهای بیمه ای و درمانی در 31 استان کشور به صورت استخدام پیمانی جذب کند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ صبح روز دوشنبه هفتم اسفند ماه جلسه قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب برابر آموزشی با حضور مدیرکل آموزش وپرورش و سایر اعضای قرارگاه برگزار گردید. ...
دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲    
وزیر امور خارجه کشورمان با حضور در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی از نزدیک در جریان برگزاری آزمون تکمیلی استخدامی دستگاه دیپلماسی قرار گرفت و از فرآیندهای آن بازدید کرد. دکتر حسین امیرعبداللهیان همچنین ضمن این بازدید از تلاش های برگزارکنندگان آن تقدیر به عمل آورد ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۱    
معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از جذب یک نفر کارشناس فناوری اطلاعات در آزمون استخدامی ویژه معلولان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اطلاعیه ثبت نام آزمون استخدامی اختصاصی معلولان با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای تبصره مواد 11 و 15 قانون حمایت از حقوق معلولان و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه های اجرایی به منظور تأمین نیروی انسانی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: سهمیه این استان در نخستین آزمون استخدامی ویژه معلولان کشور، 313 نفر تعیین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس از ثبت نام و برگزاری آزمون مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین استان فارس خبر داد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اعلام خبر واریز دو ماه از 5 ماه حقوق معوقه معلمان خرید خدمات آموزشی در این هفته گفت: در مرحله مصاحبه آزمون استخدامی برای معلمان خرید خدمات امتیاز در نظر می گیریم.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۲    
یک شنبه 02/12/06 ، (اخبار رسمی) : شرکت در آزمون های استخدامی برای استخدم در شغل مرتبط با رشته تحصیلی از جمله راه حل هایی است که داوطلبان علاقه مند می توانند استخدام شغل دلخواه خود شوند ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۲    
یک شنبه 02/12/06 ، (اخبار رسمی) : نگرانی درباره شغل و کسب درآمد، از دوران کودکی و نوجوانی در همه افراد قابل مشاهده است. ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش جزو راه های ورود به شغل معلمی محسوب می شود ...