یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۳۳Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزمون استخدامی»

روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۵    
شماره ی 1230 نشریه ی بازارکار با مطالب متنوع در حوزه اشتغال، استخدام، کارآفرینی و حوزه های مرتبط روز شنبه مورخ 3مهرماه سال 1400 منتشر شد. به گزارش بازارکار، این شماره بازارکار باموضوعات؛ ایجاد پلتفرم اشتغال، زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک صادرات، بررسی نهایی اساسنامه صندوق کارآفرینی امید ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۹    
با توجه به در پیش بودن زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرکز تربیت معلم و مبلغ جهت زمینه سازی حضور بیشتر طلاب در آموزش و پرورش دوره کوتاه مدت آمادگی برای حضور موفق در این آزمون برگزار می نماید.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با شروع سال تحصیلی جدید برخی از مربیان قرآنی که با ارائه مستندات موفق به شرکت در آزمون استخدامی مربیان در ابتدای مردادماه نشدند، امیدشان به متولیان امر آموزش و پرورش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم در خصوص نحوه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1400 اطلاعیه ای صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۵    
اعلام زمان قرعه کشی تارا، مراکز فروش حضوری بلیت اربعین اعلام شد و انتشار صورت های مالی شرکت ها ادامه دارد از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اجرایی شدن قول های وزیر جدید نفت برای ساماندهی به شرایط نیروی انسانی صنعت نفت، ملزوماتی را به همراه دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۰    
چند سالی هست که در سایه همکاری و صدور مجوز های رسمی توسط نهاد های بالادستی، مجموعه ای تحت عنوان آزمون استخدامی بخش خصوصی؛ شرکت های صنعتی، تجاری و فناور به صورت سالانه اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می کند ...
بانک مردم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و برخی استان های کشور از میان داوطلبان مرد و زن برای تصدی سمت های بانکدار و بانکیار (تحویلدار) ...
بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و برخی استان های کشور از میان داوطلبان مرد و زن برای تصدی سمت های بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، کارمند فنی - مهندسی و نگهبان از طریق آزمون کتبی و مصاحبه و بر اساس ضوابط و آیین نامه استخدامی مربوطه استخدام می کند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان گفت: با افزایش 40 درصدی قبولی آزمون استخدامی فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران، به رشد خوبی در حوزه اشتغال دست پیدا کردیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بهورزان در کارزاری خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار محاسبه 2 سال سنوات خدمات خود پس از پذیرش در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و قرار گرفتن این شغل در رده مشاغل سخت و زیان آور شدند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۱    
مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان گفت: با افزایش 40 درصدی قبولی آزمون استخدامی فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران، به رشد خوبی در حوزه اشتغال دست پیدا کردیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان گفت: با افزایش 40 درصدی قبولی آزمون استخدامی فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران، به رشد خوبی در حوزه اشتغال دست پیدا کردیم.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۰    
شوشان - شهرام احمدی: به یاد دارم وقتی میخواستم در آزمونی شرکت کنم، ماه ها زندگی ام صرف مطالعه منابع آزمون میگذشت و در این مدت زندگی شخصی ام بنحوی تحت شعاع قرار گرفت که دیدن نزدیکان و پیگیری امور شخصی و انجام امور خانواده را هم در حاشیه قرار می داد. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیریت سرمایه انسانی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با صدور اطلاعیه شماره سه از فراهم شدن فرصت برای ثبت نام متقاضیان بومی استان خوزستان برای سه رسته شغلی که پیش از این صرفا برای متقاضیان بومی شهرستان دشت آزادگان در نظر گرفته شده بود، خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۷    
برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در سال 1400 امروز 24 شهریورماه اعلام شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در منابع انسانی از برگزاری آزمون استخدامی نفت در آینده خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در سال 1400 امروز 24 شهریور ماه اعلام می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: برگزاری آزمون استخدامی در دستور کار وزارت نفت قرار می گیرد به گزارش بازارکار، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با اشاره به نگاه مثبت وزارت نفت دولت سیزدهم نسبت به جذب نیروهای انسانی در قالب قراردادهای کاری موجود ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۱    
نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در سال 1400 امروز اعلام می شود آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در تاریخ 22 مرداد سال 1400 در 188 شهرستان کشور به صورت برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در سال 1400 امروز اعلام می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۶    
آخرین گروه از افرادی که در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی در سال 1386 با عنوان معلمان طرح مهرآفرین پذیرفته شدند، همچنان وضعیت استخدامی نامشخصی دارند. نماینده گروهی از این معلمان در گفتگو با جوان ضمن گلایه از بی تفاوتی آموزش و پرورش و سازمان اداری استخدامی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۵    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان پذیرفته شدگان در هشتمین آزمون استخدامی جهت تکمیل مدارک به این اداره کل مراجعه نمایند
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون چهار آزمون استخدام بخش خصوصی برگزار شده و ثبت نام برای پنجمین آزمون هم به پایان رسید. برای هر کدام از این آزمون ها بین 60 تا 80 هزار نفر ثبت نام و مبلغی را هم پرداخت کردند که درآمدهای چند ده میلیاردی برای برگزارکنندگان آن داشته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۷    
اطلاعیه اداره کل بهزیستی استان برای مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی منتشر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی بوشهر، ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان، به اطلاع می رساند بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده از روز سه شنبه مورخ 1400/06/23 (حداکثر طی 10 روز) به ترتیب رشته شغلی و طی تماس تلفنی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۵    
قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی هشتمین آزمون استخدامی دستگاه اجرایی کشور
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۲    
از پذیرفته شدگان نهایی " هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور " جهت تکمیل پرونده و معرفی به گزینش دعوت به عمل خواهد آمد.
اطلاعیه از پذیرفته شدگان محترم هشتمین آزمون استخدامی مشترک فرآگیر دستگاه های اجرایی (سازمان انتقال خون) تقاضا می گردد با مدارک ذیل از روز شنبه مورخ 1400/06/27 به مدت 10 روز کاری به ادارات کل انتقال خون در مراکز استان ها و تهران (محل پذیرفته شده) بصورت حضوری مراجعه نمایند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۹    
قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی " هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور "
معاون پرستاری وزارت بهداشت در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بابیان اینکه استخدام نیروی پرستار متناسب با افزایش تخت های بیمارستانی نیست، گفت: پرستاری که بیش از 20 ماه است که در بخش های کوید 19 بدون لحظه ای وقفه جان بر کف ارائه خدمت وایثار می کند امتحان خود را پس داده است و نباید درگیر آزمون استخدامی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس، از مفاد ابلاغیه وزیر نفت پیرامون تعیین سازوکاری برای جذب نیروی انسانی و انتصاب مدیران انتقاد کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۳    
از پذیرفته شدگان نهایی هشتمین آزمون استخدامی دستگاه اجرایی کشور جهت تکمیل پرونده به زودی دعوت بعمل خواهد آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
از پذیرفته شدگان نهایی " هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور " جهت تکمیل پرونده و معرفی به گزینش دعوت به عمل خواهد آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی "هشتمین آزمون استخدامی دستگاه اجرایی کشور"
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با توجه به ثبت نام آزمون استخدامی، دوره مجازی کوتاه مدت آمادگی جهت شرکت در آزمون استخدامی توسط مرکز تربیت مبلغ معلم حوزه های علمیه برگزار می گردد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۰    
ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان، به اطلاع می رساند بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده از روز سه شنبه مورخ 1400/06/23 (حداکثر طی 10 روز) به ترتیب رشته شغلی و طی تماس تلفنی، از پذیرفته شدگان جهت تکمیل پرونده و معرفی به گزینش دعوت به عمل خواهد آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان ، به اطلاع میرساند بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده از روز سه شنبه مورخ 1400/6/23 ( حداکثر 10 روز ) به ترتیب رشته شغلی و طی تماس تلفنی از پذیرفته شدگان جهت تکمیل پرونده و معرفی به گزینش دعوت به عمل خواهد آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی استان سمنان از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی جهت تکمیل پروند دعوت بعمل آورد
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۸    
ضمن تبریک وآرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان ، به اطلاع می رساند براساس برنامه ریزی بعمل آمده از روز سه شنبه مورخ 1400/6/23 (حداکثر طی ده روز) به ترتیب رشته شغلی وطی تماس تلفنی ، از پذیرفته شدگان جهت تکمیل پرونده ومعرفی به گزینش دعوت بعمل خواهد آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نتایج آزمون استخدامی سازمان های انتقال خون، برنامه و بودجه، بهزیستی، قضایی نیروهای مسلح، استاندارد و مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون استخدامی سازمان بهزیستی کشور در سال 1399 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۵    
نتایج نهایی هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور برای 5 سازمان اعلام شد.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج نهایی هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور برای 5 سازمان اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1399 امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
بانکی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک تجارت اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این بانک در تیرماه سالجاری را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، شرکت کنندگان در این آزمون می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir یا از طریق لینک https://www.tejaratbank ...
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ 99/11/11، 1400/01/23، 1400/01/25، 01/04/1400، 19/04/1400، 1400/04/23 و 1400/05/23 به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (در تاریخ های 11 و 99/10/12) می رساند ...