پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۱۲Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پذیرفته شدگان»

نتایج نهایی پذیرش در دوره های کاردانی فنی و حرفه ای و دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای پذیرش نوبت بهمن ماه1400 منتشر شد.
سازمان سنجش   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
توجه پذیرفته شدگان نهایی پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1400 را به موارد زیر جلب می نمایند: ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
پذیرفته شدگان می توانند از امروز تا تاریخ 6 بهمن با مراجعه به سامانه آموزشیار به نشانی edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس بنیاد نخبگان استان البرز با بیان اینکه ایران در وضعیت نامناسبی از لحاظ رتبه حوزه نوآوری و فناوری دارد، گفت: پذیرفته شدگان تمایلی برای ثبت نام در دانشگاه ندارند.
اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های مرحله پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1400 اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۷    
جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه مراغه در اطلاعیه ای اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان سی و پنجمین آزمون پذیرش دستیاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی از امروز 26 دی آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۲    
جزئیات ثبت نام غیر حضوری پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی بدون آزمون سال 1400 دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز 26 دی ماه آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۱    
خبرهایی از ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی تا تخریب سازه های غیر مجاز در تاکستان را در بسته خبرهای کوتاه ببینید .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زمان ثبت نام اینترنتی مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه 1400 دانشگاه شیراز اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور زمان و نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور را اعلام کرد .
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۵    
سبزواری با اشاره به برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون وکالت در خرم آباد، افزود: پذیرفتگان این مرحله 18 ماه کاروزی را خواهند گذراند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم 1400 دانشگاه آزاد از فردا آغاز می شود.
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مدارک لازم برای ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه را اعلام کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ ثبت نام غیرحضوری و انتخاب واحد پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور به زودی از طریق پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir اعلام می شود.
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان کارشناسی و ارشد مجازی و دکتری حضوری در ترم بهمن آموزش خواهند دید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه متعاقباً از طریق پرتال دانشگاه پیام نور اعلام می شود.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، به دنبال اطلاعیه 14 آذرماه 1400 سازمان سنجش در خصوص پذیرش دانشجو در کدرشته محل های اعلام شده از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی سراسری نوبت بهمن ماه سال 1400، اسامی پذیرفته شدگان نهایی این کدرشته ها اعلام شد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۹:۲۶    
با توجه به پایان زمان بندی مصاحبه با فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت، طبق وعده معاون وزیر مصاحبه با پذیرفته شدگان طرح توانمندسازی کارکنان قراردادی مدت موقت نفت باید بزودی آغاز می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، سید محمد علی موسوی با اعلام این خبر افزود: 2947 نفر در مصاحبه استخدامی فاز 22-24 شرکت کردند که از این تعداد 1546 نفر حد نصاب لازم را کسب کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۴    
فاش نیوز - فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت خواستار تسریع در به کارگیری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت کشور شد. حجت الاسلام حسن نوروزی در پی مطالبه گری های جمعی از فرزندان ایثارگران و جانبازان پذیرفته شده نهایی وزارت کشور در آزمون هشتم استخدامی ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، تسهیل در فرآیند صدور مجوزهای کسب و کار و ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات مشاورین املاک جزیره کیش اولویت اصلی سازمان منطقه آزاد است. لذا از بین متقاضیان واجد شرایط ثبت نام شده، آزمون کتبی به همراه مصاحبه حضوری به عمل می آید. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قانون محرومیت از شرکت در آزمون به مدت یک سال در صورت انصراف توسط دیوان عدالت اداری ابطال شد و پذیرفته شدگان آزمون دستیاری فوق تخصصی در صورت انصراف می توانند در آزمون 1400 شرکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کاربران سامانه فارس من خواستار اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شدند و تاکید کردند که این بلاتکلیفی را زودتر تمام کنید. مدیرکل منابع انسانی وزارت علوم اما از نهایی شدن نتایج این آزمون خبر داد و گفت: اسامی پذیرفته شدگان بزودی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۳:۲۳   + ۹۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری گفت: از خرداد ماه امسال آماده برگزاری آزمون هستیم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
داوری 198 اثر دریافتی در بخش هنرهای نمایشی جشنواره بین المللی هنرهای شهری مشهد انجام شد و در نهایت 42 نفر از هنرمندان در مرحله نخست این بخش از جشنواره برگزیده شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۴:۰۳    
تاریخ و زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی اختصاصی دکتری سال 1400 دانشگاه معارف اسلامی اعلام شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۱    
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت از ادامه روند تبدیل وضعیت پذیرفته شدگان آزمون نیروهای قرارداد مدت موقت خبر داد و گفت: پس از برگزاری مصاحبه فنی – تخصصی، در صورت نیاز شرکت ها تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد مدت موقت به قرارداد مدت معین دنبال می شود.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در مناطق محروم پزشک متخصص وجود ندارد ظرفیت پذیرفته شدگان پزشکی را زیاد کنید مجید شهریاری – گروه اجتماعی راه مردم رقابت بر سر رشته پزشکی در ایران از 51 سال پیش در ایران آغاز شد، از زمانی که اولین کنکور سراسری در ایران برگزار شد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت از ادامه روند تبدیل وضعیت پذیرفته شدگان آزمون نیروهای قرارداد مدت موقت خبر داد و گفت: پس از برگزاری مصاحبه فنی – تخصصی، در صورت نیاز شرکت ها تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد مدت موقت به قرارداد مدت معین دنبال می شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- دو روز قبل، 29 نماینده مجلس طرح الحاق یک ماده به قانون خدمت وظیفه عمومی را تقدیم هیات رئیسه مجلس کردند. طرحی که براساس آن به ستاد کل نیرو های مسلح اجازه می دهد که مشمولان مازاد بر نیاز را معاف کند. بررسی ها نشان می دهد که این قانون بیشتر مشمول پذیرفته شدگان دارای تحصیلات رسمی حوزوی می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۷    
تا ساعاتی دیگر اسامی پذیرفته شدگان مرحله کتبی آزمون وکالت 1400 مرکز وکلای قوه قضائیه از طریق سایت سامزان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حاتم پورباقری رئیس شورای شهر بندر کیاشهر نیز در این جلسه با بیان اینکه پذیرفته شدگان دانشگاه سراسری سال 1400 بندر کیاشهر افتخار این شهر هستند افزود: خوشحالیم که در بندر کیاشهر چنین استعدادهای علمی خوبی داریم و امیدوارم نخبگان و دانش آموختگان این خطه بتوانند رسالت خود را برای توسعه و آبادانی بندر ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از پیگیری دلیل عدم بکارگیری تعدادی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته توسط برخی دستگاه ها توسط این کمیسیون خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۳۸    
زمان دریافت معرفینامه ثبت نام دوره مهارت آموزی اعلام شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم، به اطلاع پذیرفته شدگان آموزشی آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد به بالاتر در سال 1400 ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۶    
ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 1401-1400، بدینوسیله به اطلاع می رساند: بازه زمانی ثبت نام غیر حضوری از روز دو شنبه 1400/8/03 لغایت 1400/8/5 می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۲:۲۷    
مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: نخستین دوره آموزش بهورزی مهاباد در مقطع کارشناسی با حضور 13 نفر از پذیرفته شدگان بهورزی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۶    
هم زمان با آغاز دوره جدید المپیاد بین المللی علوم نوجوانان در سراسر جهان IJSO-2021 ، دوره جدید آن در ایران آغاز شد و دانش آموزان 12 تا 15 سال از سراسر کشور در یک مرحله استانی و دو مرحله کشوری به رقابت پرداختند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۰    
اسامی پذیرفته شدگان در آزمون ورودی بیست و هشتمین دوره بدنسازی که از 19 تا 20 آبان ماه بصورت عملی و تئوری در محل آکادمی برگزار شده بود اعلام شد .
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به برگزاری نشست مجازی معاون منابع انسانی شرکت مهندسی آبفای کشورگفت: در این جلسه با توجه به اخذ مجوزهای استخدامی از وزرات نیرو و تعیین سهمیه هر شرکت از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سید مرتضی بختیاری روز دوشنبه در آئین تجلیل از مددجویان کمیته امداد پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه از بین پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان 162 نفر زن و 285 نفر مرد هستند، افزود: از پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 314 نفر روستایی، 231 نفر شهری ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۳:۵۸    
مدیر محترم سایت و کانال خبری بازتاب ایلام/سلام علیکم؛ احتراماً نظر به اینکه اینجانبان جمعی از پذیرفته شدگان نهایی هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی ( وزارت کشور ) می باشیم که بنا بر قول مسئولان معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۶    
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: در آموزش و پرورش فارس بیش از 4 هزار 100 نیروی مشمول قانون تعیین تکلیف (حق التدریس) داشتیم که احکام استخدامی بیش از دو هزار و 500 نفر از این معلمان صادر شده است. ...
سلام نو / مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۲۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۰۱:۳۱    
مدیر امور اجرایی بیست و دومین دوره آزمون تجلیل از حافظان قرآن از رقابت 527 نفر در این دوره از مسابقات خبر داد و افزود: در پایان با اهدای جوایز نقدی از پذیرفته شدگان تقدیر خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۱    
رئیس اداره قرآن و عترت اوقاف مازندران اسامی پذیرفته شدگان دوره طرح سنجش و ارزیابی داوران استان مازندران را اعلام کرد.
فرصت ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 تا 23 آذر ادامه دارد و قبول شدگان دوره های غیر روزانه ارشد سال 1400 می توانند بدون انصراف در آزمون کارشناسی ارشد 1401 شرکت کنند.