شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۳:۴۶Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگان مجلس»

کیهان   ۵۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
جلسه مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کابینه دولت سیزدهم صبح امروز در صحن مجلس برگزار می شود.
دیار میرزا   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست مدیرعامل شرکت توانیر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان گیلان، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان برگزار شد.
استاندار گیلان گفت: مدیران کل عملکردشان را برای مردم و نمایندگان مجلس شفاف سازی کنند.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روز مجلس، سالگرد شهادت میرزا کوچک خان جنگلی و تلنبار اطلاعات و عدم بهره برداری درست و مناسب از این اطلاعات مهم ترین سوژه هایی بودند که نمایندگان مجلس شورای اسلامی در توئیت های امروز خود به آنها پرداختند.
رادیو ایران   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه 6 آذر گزارش شور دوم کمیسیون اجتماعی در مورد طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی را بررسی کرده و در نهایت آن را به تصویب رساندند. ...
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فرزند نماینده مردم بروجن در مجلس در پی سانحه تصادف در جاده نطنز _کاشان جان خود را از دست داد.
اقتصادتهران: بوستان تخصصی مادر و کودک باغ نظر صبح امروز در پانزدهمین شنبه امید و افتخار در منطقه 10 افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 10 ...
عصر امروز از سامانه باروری سالم در راستای اجرای طرح جوانی جمعیت با حضور وزیر بهداشت رونمایی شد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی مطرح کرد؛نمایندگان مجلس قانونگذاری فرانسه حیثیت 240 ساله انقلاب کبیر فرانسه را کلاً زائل می کنند.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار امسال با نمایندگان مجلس درباره "مجلس انقلابی" اشاره کرد.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه / نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی مسکن را مطالبه اصلی مردم از نمایندگان مجلس عنوان کرد و گفت: در شرایط فعلی زمین های موجود در داخل شهر همدان، امکان احداث 2 هزار واحد مسکونی را دارا هستند و لذا باید با استفاده از ظرفیت های موجود فشار سنگین مشکل مسکن را از روی دوش مردم برداریم.
مسامحه نمایندگان مجلس برای استفاده از ابزارهای نظارتی همچون سوال یا استیضاح، با وجود کوچکتر شدن سفره مردم و کاهش توان خرید ایرانی ها، این گمان را تقویت کرده که قالیباف و رئیسی علیرغم اطلاع از آمارهای اقتصادی،تصمیمی برای اصلاح وضعیت موجود ندارند.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۵۴ سایت دیگر  
نمایندگان گرگان تهاجم به دفترشان در این شهر را تایید کردند و گفتند که دستگاه های نظارتی پیگیر این موضوع هستند.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کارخانه شایان دیزل گفت: امیدواریم با حمایت قاطعانه نمایندگان مجلس و مسئولان بتوانیم به اهداف عالی خود که همانا اشتغال آفرینی برای 4 هزار نیرو و صادرات در جهت ارزآوری است، دست پیدا کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۵    
رامین اناری از برگزاری یک همایش در روز دوشنبه هفته جاری خبر داد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۲    
قانون مانع زدایی از توسعه صنعت برق که توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید، هفته گذشته توسط رئیس جمهور ابلاغ شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۰    
قانون مانع زدایی از توسعه صنعت برق که توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید، هفته گذشته توسط رئیس جمهور ابلاغ شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۵    
حجت الاسلام جلالی گفت: سه ویژگی اسلام شناسی، تقوا و بصیرت که نتیجه آن شجاعت می شود، باید به عنوان الگویی برای همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز شنبه با حضور شهردار تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرداری تهران دو بوستان مناسب سازی شده در مناطق 10 و 17 تهران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالیکه داوطلبان کنکور مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی مبنی بر ایجاد تغییرات در نحوه برگزاری و پذیرش آزمون سراسری را پذیرفته و براساس آن خود را برای کنکور آماده می کردند، حالا نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تغییر در این مصوبه صحبت می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی فردا در یک جلسه غیرعلنی میزبان رئیس جمهور و برخی از اعضای هیات دولت خواهند بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۴    
دکتر حسینعلی شهریاری و اسماعیل حسین زهی نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل راه و شهرسازی استان از پروژه های در دست ساخت مسکن شمال این استان بازدید و از پیشتازی این استان در این طرح مهم ملی تقدیر کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: قانون تابعیت فرزندان حاصل از زنان ایرانی با مردان خارجی سال 98 به تصویب رسید. این قانون که حاصل تلاش بسیاری از فعالین مدنی، سیاسی و حتی نمایندگان مجلس بود و هزینه زیادی نیز برای آن شده بود، هفته گذشته در تصمیمی عجیب به رای گذاشته شد تا تغییر کند ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۸    
امام جمعه دامغان بر چهار اصل اخوت، تعاون، انتقال تجارب و وحدت بین نمایندگان مردم هر شهرستان در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
روز مجلس بهانه خوبی است تا کارنامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مورد ارزیابی قرار گیرد و اقدامات آنان در حوزه نظارت و تصویب قوانین تبیین شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بیستم اسفند 1396 سرانجام قانون حمایت از حقوق معلولان پس از دو سال بررسی، توسط نمایندگان مجلس به تصویب رسید. با این حال پرسش این است قانون یاد شده که به عمده مسائل معلولان کشور میپرازد در عمل و اجرا از سوی نهادهای عمومی و دستگاه ها و سازمان های دولتی چه وضعیتی دارد و روند اجرای آن چگونه است؟
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که تا یکی دو هفته قبل، به نظر می رسید، نمایندگان مجلس و دست کم اعضای کمیسیون عمران مجلس نسبت به تفکیک مسکن از راه یکصدا هستند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه آبادان بر تلاش بیشتر برای توسعه آبادان از سوی نمایندگان مجلس تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شهید آیت الله مدرس نماد استکبارستیزی و مقابله با ظلم در بین نمایندگان مجلس ما در همه ادوار تاریخی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۱    
نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طرح شفافیت آرای نمایندگان در حال گذراندن مراحل نهایی است، گفت: ما نمایندگان مجلس به دنبال طرح شفافیت آراء هستیم تا به رانت ها و ویژه خواری ها پایان دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بیله سوار - امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مسیر تحقق اهداف دولت تلاش کرده و از دخالت در امور اجرایی دولت جددا خودداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
یزد- امام جمعه یزد با اشاره به دسیسه های و نیرنگ های دشمنان گفت: نمایندگان مجلس در برابر این توطئه ها موضع مناسب داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد بر ضرورت انجام مسئولیت های محول شده بر دوش نمایندگان مجلس و رسیدگی به وظایف ذاتی آن ها تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با بیان اینکه توصیه ما به نمایندگان مجلس عدم دخالت در عزل و نصب ها است گفت: متاسفانه گاهی شاهد این دخالت کردن ها هستیم که این رویه غلطی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر شهریاری و مهندس حسین زهی نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیر کل راه و شهرسازی استان از پروژه های در دست ساخت راه و مسکن شمال استان بازدید کردند
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ، سازوکار اسقاط خودرو را تعیین تکلیف کردند. به گزارش خودروتک ، نمایندگان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 9 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی با لایحه اصلاح ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو با 192 رأی موافق ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که همین ماه گذشته ماجرای توزیع کوپن میان مردم از سوی نمایندگان مجلس منتفی اعلام شده بود، حالا به ادعای دولت رئیسی زیرساخت های این طرح آماده شده و نمونه آزمایشی آن در استان هرمزگان اجرائی می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار تعدادی از نمایندگان مجلس به اهمیت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار ها اشاره کرد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: با وجود تمام توطئه های بین المللی علیه کشور موفق شدیم بیشترین صادرات نفت داشته باشیم.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۱:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
جزییات جلسه غیرعلنی مجلس با قوه قضاییه درباره اعتراضات/ نمایندگان خواستار برخورد با افراد سرشناسی شدند که در آتش فتنه دمیده اند یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین در گفت وگو با علی مطهری دلایل انفعال مجلس شورای اسلامی در جریان اعتراضات بعد از فوت مهسا امینی را بررسی کرده است.انفعالی که به نظر او منشا داخلی در مجلس دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ا واکنش اژه ای به درخواست نمایندگان برای برخورد شدید با معترضان: شما از من اجرای قانون را بخواهید به گزارش خبرگزاری دولت، یک نماینده مجلس گفته نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه غیر علنی با مسئولان قوه قضاییه خواستار برخورد جدی با افراد سرشناسی شدند که در ماه های اخیر در سناریوی دشمن بازی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن در سرمقاله امروز خود با عنوان مسئولیت شورای نگهبان نوشت: در برخی مقاطع نمایندگان مجلس آماده بودند که برای تامین اصول حقوق ملت قوانینی بنویسند ولی از ترس مخالفت این شورا کاری نمی کردند. نمونه هایش را در مجلس ششم و لوایح پیشنهادی رئیس جمهور و نیز حقوق متهمین و موارد دیگر شاهدیم.
شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: نامگذاری سالروز شهادت آیت الله مدرس به عنوان روز مجلس بیانگر این واقعیت است که آنچه در تاریخ به نیکی می ماند، شجاعت و آزادگی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۴    
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همکاری و تعامل دستگاه قضایی استان مرکزی با نمایندگان مجلس تأکید کرد و گفت: برای خدمت به مردم از تمام ظرفیت ها استفاده کرد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بی شک فقیه مجاهد و عالم پرهیزگار حضرت آیت الله مدرس (ره) یکی از چهره های درخشان و برجسته تاریخ ایران و بلکه جهان تشیع به شمار می رود که زندگی و اخلاق و رفتار و جهت گیری های سیاسی و اجتماعی ایشان، می تواند برای علماء، سیاستمداران و مخصوصاً نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمونه و الگوی کاملی باشد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده علاوه بر بررسی سوالات مطرح شده از وزرای بهداشت و اقتصاد، را مورد رسیدگی قرار می دهند.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۲    
باهنر، رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از توسعه استان کرمان با انتقاد از اختلافات نمایندگان مجلس استان با یکدیگر، گفت: انتخابات مجلس در استان متاسفانه بدین شکل است که به جای شور در انتخابات نمایندگان اختلاف دارند ...