چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۲۹Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگان مجلس»

صفحه اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
مینا جعفری عضو شورای مرکزی مجمع مشاوران نمایندگان مجلس گفت: به مجلسی که برآمده از رای و اعتقاد مردم، تشکیل گردد به صداق برکتی است از خورشید فضل جمهوری اسلامی ...
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس برخی از مصوبات و اقدامات نمایندگان مجلس برای حمایت از خانواده ها، فرزندآوری و زنان را تشریح کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان چند روزی بیشتر به روز سرنوشت ساز 11 اسفندماه باقی نمانده و تا به امروز بخش های زیادی از جامعه، مطالبات خود را از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اعلام کرده اند تا سرنخ کاندیدای اصلح دست شان بیاید.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
تهران- ویژه برنامه بسیج دانش آموزی برای مشارکت حداکثری با عنوان نامه به نمایندگان مجلس را در این ویدیو مشاهده می کنید.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تغییر اقلیم چالش برانگیزترین مساله کشور است و لازم است نمایندگان مجلس آینده به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد نخبگان لرستان با اشاره به انتظارات نخبگان از نمایندگان مجلس گفت: انتظار می رود مجلس آینده و نمایندگان آن دنبال تصویب قوانینی باشند که حکمرانی نخبگانی را در کشور گسترش دهد، به گونه ای که نخبگان و سرآمدان جامعه بتوانند در تصمیم گیری های مهم مشارکت داشته باشند.
رویداد ایران   ۳ ساعت پیش    
عسگر ساوری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با کد انتخاباتی 247 عقیده دارد عملکرد نادرست نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حیطه وظایف، قانون و مقررات باعث نزول و کاهش جایگاه این نهاد شده و مردم را ناامید کرده است.
کاندیداهای بومی پردیس از مشکلات دیده نشده مردم پردیس توسط نمایندگان مجلس در ادوار گذشته به رغم وجود ظرفیت و منابع بسیار خوب گلایه کرد و گفت: هر طرح و لایحه ای را در مجلس با ذائقه مردم پردیس پیگیری خواهم کرد تا مشکلات و نارسایی ها برطرف شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین گفت: فیلترینگ شبکه های اجتماعی توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی صورت نگرفت بلکه این تصمیم از سوی شورای عالی امنیت ملی مصوب و اجرا شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۴ ساعت پیش    
سقف بالای سر یکی از اساسی ترین نیازهای آدمی است و داشتن خانه می تواند گره بسیاری از مشکلات را رفع کند. افراد معلول نیز بی نیاز از این خواسته بزرگ نیستند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدال آور بازی های پاراالمپیک و پاراآسیایی اصفهان پیش از انتخابات مجلس مطرح کرد: متاسفانه در چندسال گذشته وقتی نماینده ها بخواهند رای مدنظر خود را به ارمغان بیاورند از ورزشکاران استفاده می کنند، اما بعد از انتخاب شدن ورزشکاران را از یاد می برند.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
چند روز بیشتر به انتخابات نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری نمانده و همه مردم خصوصا احساس مسئولیت بزرگان و ریش سفیدان بازار که بسیار لازم و ضروری است در این زمینه بیش از گذشته مشاهده می شود.
مرتضی قدمیاری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نیشابور، زبرخان، فیروزه و میان جلگه گفت : یکی از قوانینی که در مجلس روی زمین مانده و اگر به مجلس راه پیدا کنم آن را پیگیری خواهم کرد؛ قانون شفافیت آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.
یکتا پرس   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر یوسف داودی برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
بروجرد - ایرنا - داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بروجرد گفت: کنترل تورم، رفع بیکاری، مبارزه با مفاسد اقتصادی با بستن راه های مفسده و کنترل و رفع آسیب های اجتماعی از مهمترین اولویت های کشور است که باید مورد توجه نمایندگان مجلس قرار بگیرد.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هرچه به یازدهم اسفندماه روز سرنوشت ساز انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نزدیک تر می شویم، شور و شوق انتخاباتی در بین مردم و اقشار مختلف جامعه خصوصا قشر دانشگاهی و دانشجویان پررنگ تر می شود.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر انجمن خادمان قرآن گفت: نمایندگان مجلس باید افرادی باشند که مراقبت های فردی و اداری خود را تا حدممکن افزایش دهند و درگیر فساد نشوند؛ در نتیجه تعهد، تخصص و پاکدامنی از موارد حائز اهمیت برای نمایندگان مجلس است.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس توضیحاتی پیرامون یکی از اقدامات نمایندگان مجلس برای حمایت از گندمکاران و کشاورزان ارائه کرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از لیست امنا گفت: موافق شفافیت در همه ابعاد هستم! از شفافیت در آرا گرفته تا شفافیت در حقوق و مزایا و تسهیلات و امکانات اعطایی به نمایندگان و سایر جزئیات مربوط به عملکرد نمایندگان مجلس تا حتی وضعیت مالی و اقتصادی و زندگی نمایندگان و خانواده آنان.
باتوجه به نزدیک شدن به زمان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس و اعلام آمار 20 میلیارددلاری قاچاق کالا توسط رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضرورت دارد برای انتخاب نمایندگان مجلس آینده، به مساله قاچاق و برنامه نامزدها در این باره توجه شود.
598   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همه دلسوزان کشور و انقلاب، بخصوص نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی رسالت تاریخی داشته و مکلفند و بایستی تلاش نمایند تا راهبرد های بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه های مختلف محقق شود.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
علی زند می گوید: جامعه کارگری به رغم انتقاد به عدم توجه کافی قانون گذاران به معیشت، تورم و مصوباتی از قبیل افزایش سن و سابقه بازنشستگی، از نمایندگان مجلس دوره دوازدهم انتظارات خاصی دارد که امید است مجلس آتی با نگاه ویژه ای خواسته های جامعه کارگری را اجابت کند.
مثلث آنلاین   ۸ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا با حداقل حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی و سایر صندوق های وابسته به دستگاههای اجرائی به میزان 9 میلیون تومان موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان خوزستان، جایگاه نمایندگان این مجلس در گره گشایی از کار مردم را بسیار مهم دانست.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
آن زمان که جلال آل احمد در دانشگاه تبریز در مذمت غرب زدگی سخن می گفت و پرسش مقابل هجوم غرب چه کنیم؟ را مطرح می کرد . فهرست نمایندگان مجلس در سفارتخانه های غرب جمع بندی می شد. امروز که دست آن ها کوتاه شده است می بینند فهرستی ندارند حکم به تحریم انتخابات می دهند ...
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم اکبریان عنوان کرد: نمایندگان مجلس با این بهانه که اشتغال زایی شود، ظرفیت پذیرش کارآموزان وکالت را افزایش دادند که همین امر موجب شده نمره پذیرش کارآموزان وکالت و کیفیت ارائه خدمات حقوقی کاهش یابد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
یحیی عزیزی گفت: ریشه وجود موانع توسعه اشتغال و تولید در استان گیلان ضعف مدیران و نمایندگان مجلس استان طی سالیان متمادی است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۰۲    
حالا که تبلیغات کاندیداهای نمایندگان مجلس آغاز شده است یک بار دیگر کارگران و بازنشستگان و دیگر افراد جامعه شایسته تکریم می شوند. هر کدام از کاندیداها سعی دارند برای تبلیغات خود وعده های بیشتری را به مردم بدهند.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رضا رمضانی شامگاه سه شنبه 8 اسفند 1402 در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان(عج) آستارا، اظهار کرد: خداوند همه انبیای الهی را فرستاد تا عدالت به معنای واقعی در جامعه پیاده شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۵۱    
نمایندگان مجلس اصولگرا باید در عین حزب اللهی و ولایی بودن ، تخصص های مورد نیاز مجلس را داشته باشند. شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی متشکل از متخصصین در رشته های آب و هوا ، روابط بین الملل، اقتصاد، فرهنگ، صنایع، پزشکی، ارتباطات، کسب و کار، ورزش، حقوق و .. ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: مردم همیشه در صحنه اصفهان هم در انتخاب نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و هم مجلس شورای اسلامی با تحقیق و بررسی اصلح را انتخاب نمایند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل حفاظت محیط زیست کردستان، توجه به مسائل محیط زیستی از مهمترین مطالبات مردمی است و از نمایندگان آینده مردم انتظار داریم که به این مهم توجه داشته باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ورزشکاران انتظاراتی از نمایندگان منتخب و راه یافته به مجلس آینده دارند که باید نامزد های فعلی و برندگان رقابت انتخاباتی در 11 اسفند این موضوع را به گوش بگیرند که در تبلیغات انتخاباتی چه برای ورزشی ها گفتند و چه قول هایی برای بهتر شدن شرایط ورزش و ورزشکاران داده اند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: سیمرغ جشنواره مسئولیت اجتماعی کشور، به فولاد سنگان اهدا شد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد سنگان، سومین دوره جشنواره مسئولیت اجتماعی (قاف) با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاون وزارت کار و رفاه اجتماعی ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید رسایی، رئیس کمیته انتخابات شریان در گردهمایی بزرگ مردمی صبح ایران گفت: بعضی ها مجلس قوی دوست ندارند. بعضی ها نمایندگان مستقل دوست ندارند نمایندگان مطیع و فاسد دوست دارند. بعضی ها نماینده ای را دوست دارند که جیبش باز باشد و دهانش بسته: کد ویدیو دانلود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان یازدهمین دوره مجلس دانش آموزی خطاب به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در جهت استفاده از ظرفیت نخبگان فرهنگی و تشکیلاتی دانش آموزی در جایگاه معلمی پیام تشکر فرستادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات مجلس مانند انتخابات ریاست جمهوری نیست و امکان ارائه یک برنامه مفصل در چند ابعاد وجود ندارد و برای نمایندگان مجلس پیگیری اولویت ها مهم ترین نقش مجلس است و باید دید که کدام اولویت مهمتر است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری رحمت الله فیروزی پور بادی، نماینده مردم شریف نطنز،قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد:با پیگیری های مداوم و مذاکرات مستمر و رایزنی های انجام شده به همراه جمعی از دلسوزان شهرستان و تعدادی از نمایندگان مجلس مجمع استان اصفهان و رئیس و اعضای ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با انتقاد از مطالبات اندک برخی از افراد از نمایندگان مجلس، بر ضرورت مطالبات کلان ملی از نمایندگان مجلس تأکید کرد.
تبیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۲    
یکی از وظایف دولت و مجلس، ایجاد عدالت در کشور و کم کردن فاصله طبقاتی خانواده هاست. با این حال مجلس آنطور که باید و شاید نتوانسته به طور کامل رضایت مردم را به دست آورد تا آنجا که رهبر انقلاب اسلامی در جایی گفتند باید اذعان کنیم که در دهه ی پیشرفت و عدالت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مصطفی آزادی داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرمانشاه با بیان اینکه برخی از استان های کشور از ظرفیت نمایندگان مجلس برای رشد و توسعه به خوبی استفاده کرده اند گفت: متاسفانه کرمانشاه زخم خورده از چالش حاشیه نشینی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۶    
اهواز- ایرنا - نامزد انتخابات مجلس از حوزه اهواز، باوی، کارون و حمیدیه بر ضرورت اتحاد بین نمایندگان مجلس تاکید کرد و گفت: اتحاد نمایندگان، مهمترین راه برون رفت خوزستان از مشکلات موجود است.
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: از نمایندگان مجلس می خواهم نگاه کارشناسی و دلسوزانه نسبت به صنعت طلا داشته باشند و از کارشناسان و روسای اتحادیه ها در زمان تصویب قوانین در اینحوزه صنعت طلا و جواهر همفکری کنند تا قوانینی که مثل سامانه جامع تجارت که هیچ سنخیتی باصنعت طلا و ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور اجتماعی و مالی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی خراسان رضوی گفت: یکی از قوانینی که در مجلس روی زمین مانده و هریک از نامزدهای این دوره که به مجلس راه پیدا کنند باید آن را پیگیری کنند؛ قانون شفافیت آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 918831 / دیروز, 13:07 / شهر سخنگو و عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان نوشت: نباید فراموش کرد که انتخاب نمایندگان مجلس، به طور مستقیم با سیاست های اقتصادی کلان کشور گره خورده است و همان طور که تجربه مجلس یازدهم نشان داد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اولین و مهم ترین مطالبه ما از نمایندگان مجلس پیگیری قوانینی است که اجرا نمی شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۷    
رئیس شورای ائتلاف نیرو های انقلاب خراسان رضوی با بیان اینکه افرادی باید به مجلس بروند که بتوانند مسائل مختلف ایجاد شده را شفاف سازی کنند، گفت: حدود 20 تا 30 مسئله پیچیده و موثر در جامعه وجود دارد که افکار عمومی درگیر آن است و باید نمایندگان مجلس بتوانند آن ها را شفاف سازی کنند.