سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۳:۱۰Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصلاح طلبان»

روز نو   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح طلبان هر گونه تفسیر اقتدارگرایانه از قانون اساسی حتی از سوی شورای نگهبان را نافی فلسفه انقلاب و معارض با روح قانون اساسی می دانند و با آن مخالفند.
اعتماد نوشت: هنوز دولت سیزدهم، انسجام و شکل درست و حسابی پیدا نکرده که برخی نمایندگان مجلس، هجوم به آن را کلید زده اند و آن گونه که از حال و هوا پیداست، این حملات با شیب صعودی ادامه خواهد یافت. ...
جهان نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اینکه چرا او زود برگشته، نشانه اضطراری است که در طیف وسیعی از اعتدالیون و اصلاح طلبان درباره آینده سیاسی این دو جریان وجود دارد. اما برخی اصلاح طلبان و مشاوران روحانی البته یک محاسبه پنهان دارند
جنجال های برون مرزی احمدی نژاد، همراه اما مخالف جرج بوش! یارانه دلار 4200 تومانی در کارت مردم، اصلاح طلبان هم به محاکمه روحانی رسیدند؟ قرارداد های خرید جنگنده و بالگرد از روسیه، هشدار هایی به حامیان مذاکره با ریاض، لیگ برتر قیمت ها، خنثی سازی تحریم روی میز فرمانده اقتصاد ...
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه همدلی - فاطمه آقایی فرد: گزارش اخیر سازمان برنامه وبودجه دولت پیش، در روز های اخیر به قدری جنجال برانگیز شده که نگرانی ها درباره افزایش قیمت دلار دوباره از سرگرفته شده است ...
احسان شادی در ستون نقد روز روزنامه جهان صنعت با عنوان بهمنی و همتی هم محاکمه شوند نوشت: همه کارشناسان، فعالان اقتصادی و اقتصاددانان بار ها از نبود استقلال بانک مرکزی انتقاد و تصریح کرده اند فقدان استقلال این نهاد از دولت به اختیارات رییس بانک مرکزی آسیب می زند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
انتظار می رود با فعال شدن داعش در افغانستان دلسوزی های نیروهای تندرو اصلاح طلب فروکش نکند و دست کم با صدای رسا جنایاتی که بعد از مأیوس شدن غرب از درگیر کردن ایران با طالبان آغاز شده است را محکوم کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۵    
ناصر ایمانی، کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اصرار طیف خاصی از اصلاح طلبان بر مشابهت سازی شرایط کنونی حسن روحانی با سال های آخر عمر هاشمی رفسنجانی گفت ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شمال نیوز: دولت رئیسی در حال تبدیل شدن به مسئول شرایط وقت است و در مقابل کارگزاران دولت سابق از مدافعان وضع موجود به منتقدان در حال تغییر وضعیت هستند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی از فعالان فضای مجازی اصلاح طلب گلستان مانند اپوزیسیون نسبت به موضوع سرقت آب عمل کردند و در تلاش هستند که جای دزد و شاکی را عوض کنند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در سالهای اخیر برخی رسانه های اصلاح طلب بجای حمایت از منافع ایران، به عنوان یار کمکی و سخنگوی ملکه در ایران، با حمایت از یک جاسوس دوتابعیتی در کنار طرف انگلیسی قرار گرفتند!
تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
با نگاهی واقع نگر باید اعتراف کرد که دست کم بخشی از این انتقادها و گلایه ها، ناشی از نگرانی واقعی و اساسی منتقدان بوده از اینکه روزها و هفته ها بگذرند و وعده ها بر زمین بمانند و حتی در گذر ماه ها و سال ها نیز برآورده نشوند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال اصلاح طلب تصریح کرد: پایگاه اجتماعی این طیف ریزش کرده و بنابراین صدای احزاب همسو نیز شنیده نمی شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اقتصادی وابسته به طیف اصلاح طلبان تصریح کرد امید به احیای اقتصاد کشور در نیمه دوم سال وجود دارد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۷    
اصلاح طلبان که در این روزگار دولت مردمی را متهم به رفتار پوپولیستی می کنند، مردم را یاد ماجرای دزدی می اندازد که فریاد می زد: آی دزد!
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۰    
هجمه های اصلاح طلبان و مخالفان انقلاب علیه آقای رئیسی امری طبیعی است؛ چراکه نگاه و تفکر آنها سوی غربگرایانه دارد و تنها منافع جناحی خودشان در اولویت است. حمایت از اقدامات مخرب دولت روحانی که در مدت هشت سال ادامه داشت، گواه این مطلب است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اصلاح طلبان با انجام سفرهای متعدد توسط رئیسی و وزرای وی مطرح می کنند که این سفرها کاربرد خاصی برای اداره کشور ندارد!
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مجلسیان به دنبال رفع اتهام از خود هستند. شورای نگهبان هم می گوید نظرش را بعد از تصویب این مصوبه در صحن مجلس اعلام می کند. رسانه های اصولگرا نیز مدعی شده اند این دروغی است که اصلاح طلبان به مجلس یازدهم بسته اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۵    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه دولت سیزدهم عملکرد خود را در کنار مردم تعریف کرده است گفت: اصلاح طلبان و حامیان دولت قبل از بودن در کنار مردم و حل مشکلات آنها می ترسند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اطلاعات غلط برخی رجال سیاسی درباره عقلانیت حکومتی و حقایق جهان پیرامون و ایضا اصرار این رجال بر القای اطلاعات غلطشان به مردم؛ از مصادیق لزوم توجه به آسیب های فضای مجازی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاح طلبان باید سخنی نو بگویند و ارتباطی نقادانه با رویکردی اصلاح طلبانه با قدرت داشته باشند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جلال جلالی زاده گفت: آقای روحانی بین اصلاح طلبان هیچ جایگاهی ندارد. او در تمام سال های دولتش اصلاح طلبان را به بازی نگرفت و حتی باعث آسیب دیدن سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان شد. حتما اصلاح طلبان او را محل رجوع خود نمی دانند و نخواهند دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با وجود صراحت تمایز و تفاوت سیاست ها و رویکردهای جمهوری اسلامی با طالبان برخی از جریان ها و شخصیت های سیاسی-عمدتا با گرایش اصلاح طلب- در داخل کشور تلاش دارند با شیوه این همانی ، طالبان را تالی تلو طالبان نشان دهند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۳    
مجتبی رضا خواه در صفحه شخصی خود در توییتر به شکست سکوت 6 ساله اصلاح طلبان اشاره کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه دولت سیزدهم عملکرد خود را در کنار مردم تعریف کرده است گفت: اصلاح طلبان و حامیان دولت قبل از بودن در کنار مردم و حل مشکلات آنها می ترسند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اصلاح طلبان در این سوت می دمند که اصولگرایان اعلام اموال مسئولین را محرمانه و امنیتی کرده اند در حالی که به این اشاره نمی کنند که دقیقا کدام مصوبه و تصمیم مجلس و حتی کدام اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس دلالت بر این دارد؟
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فضاسازی علیه مجلس انقلابی، راهبرد دیرینه منتقدان و مخالفان است؛ راهبردی که گاه تا قلب واقعیت پیش رفته و با فریب افکار عمومی به دنبال سیاه نمایی علیه مجلس یازدهم است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مجتبی رضاخواه در توییتی نوشت: بعد از سال ها، سکوت شش سالۀ اصلاح طلبان شکست. به عنوان نمایندۀ مجلس با محرمانه تلقی شدن اموال مسئولین مخالفم؛
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اصلاح طلبان به دنبال بازنمایی از چهره رییس جمهوری پیشین با هدف بازگشت به عرصه سیاسی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
اصلاح طلبان در این سوت می دمند که اصول گرایان اعلام اموال مسؤولان را محرمانه و امنیتی کرده اند در حالی که به این اشاره نمی کنند که دقیقا کدام مصوبه و تصمیم مجلس و حتی کدام اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس دلالت بر این دارد؟
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: جریان اصلاح طلب نگران افزایش سرمایه اجتماعی دولت است از این رو سفرهای استانی رئیس جمهور لرزه بر پیکر حامیان دولت قبل انداخته است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
اصلاح طلبان از حضور رئیسی در کنار مردم و ترس از مقایسه با دولت روحانی عصبانی هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: به نظر من احزاب اصلاح طلب باید به یکی دو حزب فعال تبدیل شوند و اصلاح طلبان واقعی منفعت طلبی شخصی را کنار بگذارند و در راستای تقویت اصلاح طلبی برای تشکیل یک حزب فراگیر در کشور تلاش کنند تا بقای نماد اصلاح طلبی در کشور باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
چهره سیاسی اصلاح طلب اظهار کرد: در دولت نهم و دهم گفته می شد ما حزب می خواهیم چه کار کنیم، تا زمانی که تحزب در جامعه ما پا نگیرد و نهادهای مدنی حرفی برای گفتن نداشته باشند بحث ما پاک کردن صورت مسئله خواهد بود، اینکه بگوئیم این بحث صرفا در مورد اصلاح طلبان بوده نه اینطور نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روزنامه کیهان معتقد است که اصلاح طلبان که امروز به بهانه شفافیت؛ نوک پیکان حملات خود را به سوی مجلس یازدهم نشانه گرفته اند و بر واقعیات موجود نعل وارونه می زنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی کواکبیان، احمد همتی و شماری از اصلاح طلبان در قالب بنیاد توسعه متوازن سمنان با استاندار سمنان دیدار کردند؛ اما در این نشست چه گذشت؟
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: طبق نظر کارشناسان سال های سال باید تلاش شود تا شرایط کشور به سال 92 یعنی زمان تحویل دولت به حسن روحانی برگردد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۵۵    
یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه روحانی سعی دارد چهره ای شبیه به مرحوم هاشمی رفسنجانی از خود ارائه دهد، گفت: او این ظرفیت را ندارد و به نظر من بهتر است آقای لاریجانی درس گرفته و گام به گام حرکت کند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمود میرلوحی، از حامیان تحریم انتخابات و عضو سابق شورای شهر تهران در بخشی از یک مصاحبه با خبرگزاری ایلنا پیرامون وضعیت اصلاح طلبان گفته است: "کناره گیری و قهر کردن چاره مسائل امروز و به نفع مردم نیست ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۳    
کاش وقتی اصلاح طلبان و دیگر مخالفان اصولگرایان از فضای بسته، عدم شفافیت، ناکارآمدی و یک بام و چند هوای اصولگرایی سخن می گویند این جریان سیاسی دیگر گویندگان را متهم به دروغگویی نکند که مدرک پایبندی به وعده هایش این روزها در بهارستان و پاستور موجود است.
598   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
امید اسدبیگی مالک سابق هفت تپه به دلیل اخلال عمده در نظام ارزی و مباشرت در قاچاق ارز به 20 سال حبس، رد اموال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس عنوان کرد: به افراد نوگرا و جوان اجازه داده نمی شود وارد حزب شوند و کار تشکیلاتی یاد بگیرند و اهداف آنها جامعه پذیر شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۶:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: ما اصلاح طلبان اگر اکنون سخنی بگوییم و انتقادی کنیم، بلافاصله همه کاستی ها را به گردنمان می اندازند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۳    
سیروس محمودیان درخواست توییتری اخیر دنیس رأس، مسئول امور ایران در دوران باراک اوباما در خصوص تهیه فوری طرح دوم تحریم ایران توسط دولت بایدن برای مقابله با آثار ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
طاهره غفارنژاد این رشته سر درازی دارد. اصلاح طلبان افراطی به دنبال آن هستند با پیله کردن به طالبان و القای یک همانی ایدئولوژیکی میان جمهوری اسلامی و طالبان به یک شبیه سازی انتزاعی دست یابند. اما از قدیم گفتند کسی با پیله کردن به دیگران پروانه نمی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
از واقعیاتی که عبدی و دوستانش از آن چشم پوشیده اند این است که گرچه وضعیت اقتصادی ایران مطلوب نیست و ماحصل بی عملی دولت موردحمایت اصلاح طلبان است اما بازهم نسبت به خیلی از کشورها دست برتر را دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه اصلاح طلبان مطالبات مردم را نمایندگی می کنند گفت: جریان اصلاحات بعد از انتخابات در مرحله رصد، ارزیابی و بررسی است و از صحنه خارج نشده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
محمود علیزاده طباطبایی، عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: اعتقاد من این است که کار اساسی انجام و کادرهای حزب باید عوض شود و حزب باید حزب سیاسی شده و بعد تغییرات اعمال شود.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات معتقد است اصلاح طلبان هیچ کدام فکر و برنامه ای ندارند و اگر به قدرت برگردند هم کاری نمی توانند بکنند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران ، اصلاح طلبان این روزها که از ساختار مدیریتی کشور دور افتادند چه کار می کنند؟ این سئوال بسیاری از افرادی است که اخبار حوزه سیاسی کشور را دنبال می کنند ...