پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۳۶Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جبهه پایداری»

جبهه پایداری انقلاب اسلامی اسامی کاندیداهای مورد حمایت خود در شهرستان های کشور را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- لیست نهایی جبهه پایداری کرمانشاه برای انتخابات مجلس دوازدهم اعلام شد
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
دبیرکل جبهه پایداری گفت: حضور 7 الی 8 نفر در لیست جزو خطوط قرمز ما برای ائتلاف با شانا بود به دلیل اینکه اگر در مورد افراد شائبه مالی وجود داشته باشد نمی توانیم آن ها را تایید کنیم.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نامزد لیست مشترک جبهه پایداری و شورای ائتلاف گفت: برای رای به اصلح تلاش شد لیستی از بهترین ها آماده شود البته ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم، اما تلاش شده که جبهه پایداری و شانا باهم وحدتی داشته باشند که رأی خوبی داشته باشیم و از اختلافات داخلی پرهیز کنیم.
میزان   ۸ ساعت پیش    
دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه نمایندگان مجلس دوازدهم باید همراه دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم هم افزایی کنند گفت: جبهه پایداری تضعیف دولت را تضعیف نظام می داند.
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پایداری گفت: مردم سالاری دینی در ایران امری واقعی است و انتخابات دموکراتیک و آزاد در ایران محصول جمهوری اسلامی است. به گزارش ایسنا، صادق محصولی با بیان اینکه مردم سالاری دینی در ایران امری تزیینی نیست بلکه واقعی است ...
حیات   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نشست خبری صادق محصولی، دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی، امروز (چهارشنبه 9 اسفند) با حضور جمعی از اصحاب رسانه در دفتر خبرگزاری تسنیم برگزار شد. حیات
حیات   ۹ ساعت پیش    
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی عصر امروز با حضور در یک نسشت خبری به سوالات خبرنگاران درباره مواضع این تشکل سیاسی در رابطه با انتخابات پیش رو پاسخ داد. ...
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
محسن دهنوی کاندیدای انتخابات مجلس دوازدهم در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور دارد و انصراف نداده است. به گزارش ایسنا، دفتر سید محسن دهنوی کاندیدای انتخابات مجلس دوازدهم اعلام کرد که وی در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور دارد و انصراف نداده است. ...
انتخاب   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
محصولی با تاکید بر اینکه جبهه پایداری هیچگاه به سمت سکولاریسم نخواهد رفت، تاکید کرد: انتخابات در ایران با گرایش ها و سلایق مختلف صورت می گیرد و اثر وضعی آن، اصلاح حکمرانی و رفع مشکلات در اداره کشور است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پایداری گفت: اصولگراها و ارزشی ها هیچ گاه به دلیل کوتاهی ها و تخلفات در مجموعه خود مجاز به لاپوشانی نیستند، این کار جریان اصلاح طلب است.
دبیرکل جبهه پایداری گفت: اگر ائتلاف کنیم و بعد از آن حرف دیگری بزنیم که دیگر اسم آن ائتلاف نیست. بنابراین قطعاً لیست اصلی جبهه پایداری و دوستان ائتلاف همین لیستی است که اعلام شده است.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در نشست خبری:قطعا لیست اصلی جبهه پایداری و شورای ائتلاف همان لیستی است که اعلام شده است. با احترام به دیگر نامزدهای لیست، ما دو تا سرلیست داریم؛ آقاتهرانی و قالیباف هر دو سرلیست هستند.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
دبیرکل جبهه پایداری گفت: پروژه اعتبارزدایی از انتخابات از سال 76 آغاز شد و در 88 به اوج رسید که با حضور مردم در عرصه متوقف شد.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پایداری در نشست خبری تسنیم:رقیب جبهه پایداری آن هایی هستند که با ارزش های انقلابی تعارض دارند. هرکسی که در صحنه سیاسی کشور به دنبال پیشرفت کشور و اعتلای جمهوری اسلامی است، پایداری خود را با آنها هم افزا می بیند، فارغ از اینکه اسم آنها در لیست اصولگرا باشد یا نباشد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پایداری گفت: مردم سالاری دینی در ایران امری واقعی است و انتخابات دموکراتیک و آزاد در ایران محصول جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پایداری گفت: پروژه اعتبارزدایی از انتخابات در سال 1376 در ایران کلید خورد و گفتند؛ اسم یکی را می نویسیم و به فلانی رأی می دهند ، و در سال 88 پروژه اعتبارزدایی عملیاتی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۶    
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: پروژه اعتبارزدایی از انتخابات از سال 76 کلید خورد و در 88 این پروژه عملیاتی شد و به کمک مردم از بین رفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جبهه پایداری با تاکید بر اینکه انتخابات دموکراتیک و آزاد در ایران محصول جمهوری اسلامی ایران است، گفت: جبهه پایداری هیچ گاه به سمت سکولاریسم نخواهد رفت.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۷    
به گزارش جهت پرس ؛ یکی از راه های انتخاب افراد و آشنایی با افراد کاندید شده برای انتخابات مجلس، لیست های گروه های مختلف سیاسی هستند. در روزهای اول تبلیغات نمایندگان در تهران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری لیست های جداگانه گروه خود را منتشر کردند اما بعد از گذشت چند روز ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از انتشار لیست انتخاباتی شورای ائتلاف و جبهه پایداری تعداد زیادی از چهره های سیاسی حمایت خود از این لیست را اعلام کردند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نامه اعتراضی جبهه متحد انقلاب به قالیباف و حداد: اعضای جبهه پایداری بدون بررسی و هماهنگی وارد لیست شورای ائتلاف شده اند
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نقطه نظرات و اعلام برنامه های اعضای گروه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری نشان می دهد که این لیست بر اهمیت مسائل اقتصادی تاکید دارد اما گویی هنوز برنامه خاصی برای حل مشکلات و سامان دادن به آن در نظر ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای ائتلاف گفت: با جبهه پایداری اختلاف سلیقه داشتیم، اما وحدت را مهمتر از اختلاف سلیقه دانستیم و امیدواریم مقدمه وحدت های بهتری شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
لیست واحد شورای ائتلاف و جبهه پایداری بالاخره منتشر شد و بازی امتیازگیری یاران محصولی و زاکانی به سرانجام رسید؛ هم دهنوی حذف شد هم نبویان اضافه شد و مهمتر از همه آقاتهرانی در کنار قالیباف سرلیست شد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۰۸    
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: اقای دهنوی از ابتدا در لیست ما بود و بنای تغییر ایشان نبود. اما اقایان پایداری از ایشان خواستند به نفع وحدت انصراف دهند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حاشیه های لیست مشترک انتخاباتی شورای ائتلاف و جبهه پایداری تمامی ندارد. لیستی که از همان دقایق اولیه انتشار به دلیل حذف یاران نزدیک محمدباقر قالیباف در ائتلاف رئیس مجلس با منتقدان سخت سال های گذشته اش با علامت سوال مواجه شد ...
سلام نو / 8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو جبهه پایداری درباره ماجرای پسر قالیباف گفت: یا باید اعلام برائت کند یا انصراف بدهد.
روزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۲    
پس از اضافه شدن نبویان به لیست ائتلاف، برخی کاربران اصولگرا در واکنش به این مطلب نوشتند: سهم خواهی جبهه پایداری در حالی اتفاق افتاد که آنها بدون شرکت در فرایندها، ابتدا 7 کرسی و در حال حاضر 8 کرسی را بدون رعایت اصول ائتلاف و منطق وحدت اشغال کرده اند. مگر شعار ما نه به سهم خواهی نبود؟
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حمید رسایی عضو جبهه پایداری در گردهمایی جبهه تازه تاسیس صبح ایران گفت: در مواجهه با رفتار غلط فرزند، شخص یا باید اعلام برائت کند یا انصراف بدهد یا مراجع نظارتی تجدیدنظر بکنند. امروز صندوق این کشور هدف قرار گرفته نه شخص.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس طی بیانیه ای که در فضای مجازی منتشر شده است، لیست انتخاباتی جبهه پایداری در استان فارس اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
فهرست کاندیداهای منتخب جبهه صبح ایران در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در نشست خبری: نظر جبهه پایداری این بود که هم نبویان باشد هم دهنوی انصراف بدهد. یعنی اگر می خواستیم به جای دهنوی که انصراف داد پیرهادی را بگذاریم باید برای قرار دادن نبویان در لیست، یک نفر دیگر نیز انصراف می داد. دهنوی انصراف نداد که نفر آخر وارد لیست شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو جبهه پایداری گفت: ما در جبهه صبح ایران در پی زدن زیر میز پدرسالارها و کیف کش ها هستیم. اینکه عده ای به یک مسئول یا همسر یا فرزند مسئول متوسل شوند و بدون شایستگی ها به مناصب مختلف برسند را باید تغییر دهیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۵    
دریافت 2 MB به گزارش مشرق، حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در نشست خبری: آقای دهنوی در فهرست ما بود. ما هم بنا نداشتیم او را تغییر بدهیم. جبهه پایداری از آقای دهنوی خواسته بود که برای رسیدن شورای ائتلاف و جبهه پایداری انصراف بدهد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : ایرنا: سید محسن دهنوی دلایل انصرافش از لیست شورای ائتلاف نیرو های انقلاب را تشریح کرد. سید محسن دهنوی نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم روز سه شنبه در فضای مجازی با اشاره با تفاوت دیدگاه هایش با دبیر کل جبهه پایداری انصرافش از حضور در لیست ائتلاف را به اصرار [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شانا گفت: شرط جبهه پایداری جایگزینی نبویان با دهنوی بود که دهنوی برای رسیدن به وحدت از حضور در لیست انصراف داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اقای دهنوی در فهرست ما بود و ما هم بنای بر تغییر ایشان نداشتیم اما جبهه پایداری از ایشان خواست برای رسیدن به وحدت انصراف دهد (با جایگزینی نبویان) و او به نفع وحدت انصراف داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک فعال اصولگرا درباره لیست قالیباف و جبهه پایداری نوشت: یکی از بانوان محترمه حاضر در لیست، خواهر شوهر یکی از خانم های عضو ائتلاف و مصاحبه کننده بانوان است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
این لیستی است که محصول اجماع ائتلاف نیروهای انقلاب، دکتر قالیباف و جبهه پایداری در تهران است. رای دادن به کلیت این لیست، تداوم مجلس انقلابی، اتمام کارهای ناتمام و نظارت بر اجرای قوانین کلیدی تصویب شده توسط دولت به منظور بهبود وضعیت مردم را تضمین خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۵    
ایسنا/البرز شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، شورای وحدت و جبهه پایداری انقلاب اسلامی در استان البرز نامزدهای مورد نظر خود را برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو سیاسی جبهه پایداری در یادداشتی نوشت: متأسفانه به دلیل ناآگاهی از سیره و اندیشه سیاسی مرحوم علامه مصباح یزدی توسط برخی افراد در دهه های اخیر، اهداف تشکیل جبهه پایداری و نحوه کنش گری این تشکیلات، حتی نزد برخی دلسوزان کم اطلاع، غلط تفسیر می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نامزدهای مورد حمایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان شیراز، زرقان و صدرا با گفتمان علم و ایمان برای تحول و پیشرفت ایران به شرح ذیل اعلام شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف از هر زمان دیگری به لحاظ سیاسی ضعیف تر است؛ چه شد که قالیباف در موضع ضعف قرار گرفته است؟ قالیباف برای رسیدن به ائتلاف با پایداری چه باج هایی داد؟هفته های اخیر هجمه های سنگینی توسط نیرو های نزدیک به پایداری و سایر جریان های تندرو به قالیباف وارد شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
حواشی لیست وحدت قالیبافی ها و پایداری البته محدود به نمایندگان حذف شده یا سهمیه های هر کدام از دو جریان نیست. مطلب عجیب سایت منتسب به جبهه پایداری درباره این لیست از جانب برخی به عنوان دبه کردن جبهه پایداری برای وحدت یا نارو زدن جبهه پایداری به وحدت با شورای ائتلاف تلقی شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
براساس شنیده های اعتماد قالیباف درباره نبود نوباوه در سهمیه جبهه پایداری در این لیست تاکید موکد داشته و جبهه پایداری نیز مشخصا این شرط را پذیرفته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
حواشی لیست وحدت قالیبافی ها و پایداری البته محدود به نمایندگان حذف شده یا سهمیه های هر کدام از دو جریان نیست. مطلب عجیب سایت منتسب به جبهه پایداری درباره این لیست از جانب برخی به عنوان دبه کردن جبهه پایداری برای وحدت یا نارو زدن جبهه پایداری به وحدت با شورای ائتلاف تلقی شد.