شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۸:۲۵Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستضعف»

نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۸    
امام جمعه یاسوج می گوید: تورم کمر قشر محروم و مستضعف جامعه را شکسته است و باید دولت تدبیری کند. به گزارش تسنیم، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: روزه خواری از جهت عمومی ممنون است و باید تذکر داده شود و نباید این فریضه الهی مورد وهن قرار بگیرد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۰۶    
یحیی ابراهیمی می گوید: به کدامین گناه مردم باید تاوان ندانم کاری های دولت و تیم اقتصادی اش را بدهند؟ این وسط، قشر مستضعف و حقوق بگیر بسیار آسیب می بینند، چون ما الان در جامعه دو قشر داریم یا مرفه هستند و یا ضعیف و بدبخت؛ اکنون، حقوق بگیر ها هم زیر خط فقر هستند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۲    
در چند روز اخیر شاهد هجمه های فراوان به جزیره کیش به بهانه انتشار خبر و تیتر شیطنت آمیز یک به اصطلاح خبرگزاری از مصاحبه مسیح الله صفا، رئیس جامعه هتلداران کیش بودیم. این روزها انواع و اقسام یادداشت ها و نقدها و صحبت از حق و حقوق قشر مستضعف را خواندیم و شعار کیش [...]
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
46 نفر از مدیران حوزه های علمیه تهران طی نامه ای به رئیس جمهور نوشتند: مدتی است که با مکر دشمن، بیش از پیش برهنگی سرعت یافته و هرچه صبر می کنیم، انفعال و عدم اتخاذ تصمیم معین در فضای کشور موج می زند. چقدر تلخ هست که وقتی حدود 30 نهاد مسئول کاری نمی کنند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - وقتی در را باز کردم، دیدم خانه را مثل دسته گل تمیز کرده. حتی یخچال را هم شسته و کلی میوه فصل توی آن گذاشته بود. روی اجاق گاز؛ یک سینی پر از نان و کباب قرار داشت و کنار دسته گلی، با یک عکس خودش، نامه ای برایم گذاشته بود، با این مضمون... ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
از بزرگترین اقدامات تامین اجتماعی در حوزه درمان، رایگان بودن خدمات درمانی است. این سازمان خدمات خود را برای کارگران و طبقه مستضعف ارائه می دهند و از افتخارات بزرگ این سازمان به شمار می رود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کمپین معلولان با اعلام اینکه با توجه به میزان خط فقر مطلق اعلام شده در میان خانواده های ایرانی، فرد دارای معلولیت و سرپرست خانوار، با هزینه های اجاره نشینی و مشکلات معیشتی بی شمار از مستضعف ترین اقشار جامعه هستند که حامی و حمایتی ندارند
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید احمد اسکندری در سال 1343 در یک خانواده مستضعف و مذهبی در شهرستان شیروان به دنیا آمد .تحصیلا ت ابتدایی را از سال 1350 تا 1355 در دبستان شهید عابدی فعلی و دوره ی راهنمایی را از سال 1356 تا 1359 در مدرسه انقلاب اسلامی سپری کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اهمیت احسان و نیکوکاری، وزارت اطلاعات پایگاه عظیم مبارزه با دشمن، نقش موثر کمیته امداد در کمک به اقشار مستضعف از محور های خطبه های نماز جمعه شهر های استان بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اهمیت احسان و نیکوکاری، وزارت اطلاعات پایگاه عظیم مبارزه با دشمن، نقش موثر کمیته امداد در کمک به اقشار مستضعف از محور های خطبه های نماز جمعه شهر های استان بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جایگاه رهبری انقلاب اسلامی در سطح اجتماعی حکم نقطه گشایشی برای مستضعفان جهان و حامی ملت های مستضعف است. این جایگاه در سه سطح مناسبات درون مذهبی، مناسبات با مذاهب اسلامی و کلیت جهان اسلام و مناسبات بین المللی قابل بررسی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
امیر سهرابی گفت: شهید سلیمانی حاصل انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود که در حوزه منطقه ای و بین المللی نقش مبارزه با استکبار را داشت و توانست ارزش های اسلام ناب را در دنیا عرضه کند و مردم مستضعف منطقه این را پذیرفته و تابع آن شوند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۶    
امیر سهرابی گفت: شهید سلیمانی حاصل انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود که در حوزه منطقه ای و بین المللی نقش مبارزه با استکبار را داشت و توانست ارزش های اسلام ناب را در دنیا عرضه کند و مردم مستضعف منطقه آن را پذیرفته و تابع آن شوند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان (پانا) - 84 دانش آموز دختر متوسطه اول استان همدان که تاکنون به زیارت امام رضا (علیه السلام) مشرف نشده اند، صبح روز سه شنبه مورخ 9 اسفند 1401 به مشهد مقدس اعزام خواهند شد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۰    
سپاه کربلا به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار پیام تبریک صادر کرد
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه رویکرد اساسی و قطعی مجلس در بودجه سال 1402 باید به نفع اقشار مستضعف و محروم جامعه باشد، گفت: وابستگی پایه اقتصاد کشور به دلار را باید از بین بfریم و ارزش پول ملی را ارتقاء دهیم تا گرانی های پی در پی متوقف شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بانو مجتهده گل گیری تصریح کرد: اگر می خواهیم مستضعف فکری و نادان نباشیم، باید در مسیر تحصیل علم حرکت و برای علم آموزی تلاش کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مشرفی با اشاره به اینکه امروز در زمان جاهلیت مدرن کسانی بر بشریت حکومت می کنند که حقوق مردم مستضعف را چپاول می کنند، گفت: در چنین شرایطی بیش از هر زمانی به تعالیم وحی و قرآن نیاز داریم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در این شرایط که جمهوری اسلامی تا الان مانده است، باید گفت: علت نه صرفاً به خاطر نیروهای نظامی و توان دفاعی که به جای خودم مهم هستند، علت ماندگاری در این است که جمهوری اسلامی طرفداران فداکار دارد که تکلیف دینی، شرعی، عقلی و ملی خود می دانند که از آن دفاع کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه شهرداری بجای اینکه دامنه خدماتش را برای مردم پابرهنه ای که انقلاب کرده اند گسترش دهد، در پی بهانه هایی است که آن ها را کم کند اما سوال اینجاست که مسؤولان سازمان اتوبوسرانی کجای مجلس نشسته اند که صدای مردم مظلوم و مستضعف را نمی شنوند؟
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ بحثی برای افزایش قیمت بنزین نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه ملبورن گفت:ایران اسلامی امروز ، به عنوان الگوی الهام بخش برای ملت های مستضعف جهان شناخته شده و مستضعفان جهان بر اساس ایده و الگوی انقلاب اسلامی در مقابل مستکبران جهان ایستاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: دشمنان بیش از 40سال است که به دنبال از کار انداختن انقلاب و مایوس کردن مردم هستند اما هرچه جلوتر می رویم انقلاب در دل مردم مستضعف دنیا نفوذ بیشتری پیدا می کند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۲    
رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: نظام معرفتی و معنوی حاکم بر انقلاب اسلامی ایران با رهبری های داهیانه امام راحل ندای مبارزه با استکبار و استثمار سر داد و پناهگاه امید ملت های مستضعف جهان قرار گرفت ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۲    
امام جمعه فردوس گفت: در حال حاضر در نقاط مختلف عالم مردم مظلوم و مستضعف با الگوگیری از انقلاب اسلامی ایران در مقابل دیکتاتورهای زمان قیام می کنند که این نیز از مهمترین دستاوردهای این انقلاب می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران علت تقابل آمریکا با ملت ایران را استقلال کشور دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران متعلق به توده های مستضعف جامعه و پیام آن جهان شمول است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مسعد پزشکیان نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی مردم عمل ما را می بینند، حرف مان را گوش نمی دهند و در واقع دلیل بی اعتمادی مردم ما هستیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وجیهه محمدی فلاح مدیرکل بهزیستی استان البرز امروز در نشست صمیمانه با خیرین بهزیستی و حامیان بهشتیان زمینی که با حضور دکتر قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور ،دکتر عبداللهی استاندار البرز و جمعی از مسئولین کشوری و استانی در شیرخوارگاه امام علی (ع) کرج برگزار شد ...
یافته   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۵۳    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اجتماعی روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی لرستان در واکنش به مطلبی با عنوان :( آ قای استاندار؛ درمانگاه بعثت را برای مردم مستضعف نگه دارید ) جوابیه ای را ارسال کرد. در این جوابیه آمده است: ...
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۲۲    
مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زینب کبری (س) گفت:زنان با حجاب کامل خود و با سیاست زنانه دوشادوش مردان و با حضور تاثیرگذار خود در تمام صحنه های انقلاب نقش آفرین بودند.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۳    
رئیس شورای اسلامی شهرستان ری با بیان دستاوردهای کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: یکی از تفاوت های قبل و بعد از انقلاب اسلامی، مشارکت و تاثیرگذاری طبقه محروم و مستضعف در پیشرفت و توسعه کشور بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
برنا نوشت: رئیس مجلس در مراسم تجدید میثاق نمایندگان مجلس با آرمان های امام خمینی (ره) گفت: بنیان این انقلاب مردم هستند، اگر می خواهیم مسیر امام (ره) را به درستی پیش بریم و از راه شهدا بازنمانیم باید به تعبیر رهبر عزیزمان لحظه ای از مردم غفلت نکنیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رییس مجلس در مرقد امام خمینی با تاکید بر اینکه امروز رهروان امام کسانی هستند که از محرومین و مستضعفین حمایت می کنند گفت: وقتی از مستضعف نام می بریم، کسی است که استعداد و ظرفیت دارد، اما استبداد و استکبار اجازه بروز آن استعداد را به او نمی دهد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
هشام عبدالقادر عنتر رئیس اتحادیه عربی رسانه های الکترونیک یمن در یادداشتی برای خبرگزاری تقریب به دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) و ثمرات و دستاوردها و برکات آن در جهان و به ویژه برای ملت های مستضعف و آزاده جهان پرداخته است و یکی از مهمترین نتایج آن ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بندر لنگه، بیان کرد: امت اسلامی باید با پیروی از امام علی(ع)، مدافع مظلومان و یاریگر انسان های مستضعف در عالم باشند و نسبت به یکدیگر توجه و اهتمام ورزند؛ ایشان محور وحدت میان تمام مذاهب اسلامی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۳    
ایسنا/گلستان یک تاریخ نگار انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در دوران پهلوی هیچ واحد مسکونی برای مردم مستضعف و محروم احداث نشد، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 150 هزار واحد مسکونی در گلستان بازسازی و احداث شده است.
یافته   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۸    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: یادداشت مجموعه : اجتماعی خبر می رسد که دانشگاه علوم پزشکی لرستان اقدام به مزایده گذاشتن چند مورد از اموال خود از جمله ساختمان ساختمان 15 واحدی خیابان بعثت خرم آباد منطقه شیرخوارگاه خیابان طبیعت نموده است. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۳   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم در گفتگوی تلویزیونی با مردم در اظهاراتی قابل تامل از کاهش نرخ تورم خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۰    
مرتضوی تصریح کرد: نباید گذاشت انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد و فتنه های اخیر نیز ادامه همان جنگ فقر و غنایی است که در زمان جنگ نیز وجود داشت.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۱    
پایگاه خبری عراقی براثا در مقاله ای به قلم محمد صادق الحسینی به تشریح حقایق قابل توجه درباره نقش و خدمات و تاثیرگذار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران برای مردم ایران و ملت های مستضعف منطقه و آزادگان جهان به ویژه در نبرد با تروریسم تکفیری پرداخته است که حتی اروپایی ها که با فشارهای آمریکا درصدد ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اهواز گفت: اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه به معنای بستن کمربند انتحاری برای نابودی خود است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۳:۴۵    
حوزه/ امام جمعه سابق خوی گفت: در اغتشاشات اخیر عده ای با تحلیل اشتباه خیال می کردند، این حوادث معلول کمبودها و مشکلات اقتصادی است در حالی که مشکلات جامعه بر دوش کارگران و قشر آسیب پذیر است ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۳:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار فدوی گفت: ما به هر ترتیبی بتوانیم دست مستضعفین و مسلمانان و مبارزین را در دنیای اسلام پُر می کنیم و این را به عنوان یکی از کارهای شاخص قرار دادیم.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۲:۳۱    
گوش میلیون ها جمعیت مستضعف، انتظار نوازشی از مقام روحانیت پاپ داشت؛ نوازش پدرانه ای که لااقل استفسار از حال این مستضعفین باشد، و نسبت به مستکبرین [...] هشیاری داده شده باشد، میانجیگری شده باشد بین ملت های مستضعف و آن ابرقدرت ها که خودشان را مسیحی معرفی می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی برای تمام کشورهای مقاومت و مردم مستضعف و بی پشتوانه دنیا الهام بخش است و ضرورت دارد تا برنامه های دهه فجر با تمرکز بر جریانات مردمی اجرا شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۲    
در چند هفته اخیر طرفداران دلار 4200 در حرکتی مذبوحانه تلاش کردند تا قیمت مرغ را گران کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شواری فرهنگ عمومی کشور: این کار مصداق توحش فرهنگی و فرصتی برای افزایش زمان آگاهی و افشای چهره واقعی آزادی لیبرالیِ ضد توده های مستضعف و ارزش های اصیل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی، اقدام نشریه کاریکاتور فرانسوی را موهن خوانده، آن را فرصتی برای افزایش زمان آگاهی و افشای چهره واقعی آزادی لیبرالیِ ضد توده های مستضعف و ارزش های اصیل دانست و محکوم کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نام محله به پیشنهاد آقای قرائتی تغییر کرد. ایشان گفتند: بگذارید بلال حبشی، چون شما با الله اکبر دور هم جمع شدید. بلال هم آدم مستضعفی بود. اینجا هم منطقه مستضعفی است و شما قشر مستضعف هستید.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر گفت: حاج قاسم سلیمانی الگوی تمام مردان غیور و زنان آزاده مسلمان است و یک مسئول، یک سردار مردمی به تمام معنا بود و با اخلاص و فداکاری امید را در ملت های مستضعف و مظلوم دنیا مخصوصاً در منطقه زنده کرد. ...