یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۰:۵۸Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستضعف»

روزنامه جوان آنلاین   ۸ دقیقه پیش    
بیش از چهار دهه قبل در چنین روز هایی تاریخ معاصر جهان در انتظار شروع رسمی جنگی بود که برای نابودی نظام اسلامی تدارک دیده شده بود. اما بعد از هشت سال پرفراز و نشیب این جنگ در حالی به پایان رسید که تمام معادلات استکبار جهانی را برهم زد و ملت های آزاده جهان را با شکل دیگری از مقاومت و ایستادگی آشنا ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۳    
دولت مردمی و انقلابی سیزدهم که به امیدها و دغدغه های مردم علی الخصوص اقشار مستضعف و دردمند و طبقه متوسط و پایین جامعه گره خورده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: رویکرد اصلی بنیاد مستضعفان توجه به مردم مستضعف و مناطق محروم کشور است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی در پیامی درگذشت محمدمصطفی سارنگ در راه خدمت به مناطق محروم و مستضعف استان خراسان جنوبی تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانشجویی درگذشت محمدمصطفی سارنگ در راه خدمت به مناطق محروم و مستضعف استان خراسان جنوبی تسلیت گفت.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۴    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در سیستان و بلوچستان گفت: در جریان سفر آقای رئیسی به استان سیستان و بلوچستان شاهد دیدار چهره به چهره ایشان با مردم مستضعف بودیم که این اقدام می تواند موجب ایجاد امید و نشاط در میان ملت شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۴    
نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: دو برابر بودجه کشور در سال یارانه آشکار و پنهان به مردم می دهیم و افراد مرفه حدود 25 برابر افراد مستضعف از این یارانه استفاده می کنند.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کاشف اسرار- نایب رئیس فراکسیون نیروهای مردمی انقلاب از بررسی اصلاح نظام یارانه ای کشور در فراکسیون متبوعش خبر داد و تصریح کرد : بر اساس نظر کارشناسان، افراد ثروتمند 25 برابر بیشتر از قشر محروم از یارانه مذکور بهره می برند در حالی که قشر مستضعف به یارانه احتیاج بیشتری دارد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۹    
حوزه/با روی کار آمدن دولت مردمی پشت میز نشینی و تصمیم گیری از راه دور و پیام نوری به حضور در بین مردم و دیدن چهره به چهره آنها تبدیل شد و اکنون نور امیدی به دل مردم مستضعف و محروم تابیده که مشکلات کشور با رویکرد جدید و انقلابی و جهادی به مرور برطرف خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه رحیم پورازغدی غیرت دینی و انقلابی داشت گفت: حیدر رحیم پورازغدی نسبت به قشر مستضعف و آسیب پذیر توجه خاصی داشت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۸    
شروع و تثبیت انقلاب اسلامی و نظام سازی در جمهوری اسلامی ایران با اتکا به مجموعه ای از نیروهای مستضعف جامعه بوده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی شورای شهر تهران وضعیت حاشیه نشینی در کلانشهر تهران را تشریح کرد. او در این باره گفت: باید پذیرفت که محدودیت هایی برای ارائه خدمات در شهرداری تهران وجود دارد، اما اگر بنا به آنچه که انقلاب اسلامی برای افراد مستضعف قائل است معتقد باشیم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۵۸    
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از طبقات محروم و مستضعف جامعه از مزیت یارانه پنهان برخوردار نمی شوند و باید این رویه اصلاح شود و آنان هم مشمول دریافت یارانه شوند.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۳    
گرانی و تورم امان میلیون ها ایرانی را بریده و در زمینه های مختلف قدرت خرید مردم را به چالش کشیده است. با این حال و با اینکه برای قشر ثروتمند و متمکن جامعه گرانی و مشکلات اقتصادی به محدود شدن خریدهای مازاد منجر شده، اما از آنسو همین مشکلات معیشت قشر مستضعف را با مشکلات جدی رو به رو کرده است. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۷    
مازندران - امام جمعه بابل گفت: اقدام رییس جمهور برای شنیدن بی واسطه درد مردم مستضعف و حضور در مسجد و محفل آن ها بدون کوچکترین تشریفات جای تقدیر است.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یارانه براساس گزارش سازمان برنامه و بودجه در سال 98 حدود 900 هزار میلیارد تومان یارانه انرژی به افراد داده شده است که سهم دهک اول که اقشار مستضعف و کم درآمد هستند تنها 1.2 درصد و سهم دهک دهم و قشر ثروتمند جامعه 25 درصد از کل یارانه پرداختی به بنزین کشور است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول گروه جهادی "یاران مهر" گفت: با توجه به تنش آبی موجود در روستاهای محروم منطقه سیستان، هماهنگی اهدای 42 تانکر آبرسانی به خانوارهای مستضعف توسط این گروه جهادی صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۶:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده زاهدان در مجلس گفت: در جریان سفر آقای رئیسی به استان سیستان و بلوچستان شاهد دیدار چهره به چهره ایشان با مردم مستضعف بودیم که این اقدام می تواند موجب ایجاد امید و نشاط در میان ملت شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حمایت از ملت های مستضعف و آزادی بخش باید راهبرد دپپلماسی ایران باشد، گفت: نباید به برخی توافقات و پیمان هایی که عمق آن ها وابستگی است و برای زمین گیر کردن رشد و پیشرفت کشور است، بدون نگاه راهبردی و بدون حرکت کارشناسی متوسل شویم.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۱:۲۸    
شهید بزرگوار دکتر باهنر: پیام انقلاب ما، پیام عدالت، برادری و آزادی انسان های مستضعف جهان از زیر ظلم طاغوتیان و استکبار جهانی است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۹    
آنی که برای شما[دولتمردان] مهم است خدمت کردن به همه طبقات خصوصاً مستضعف ها، خصوصاً محرومینی که در طول تاریخ محروم بوده اند این بیچاره ها. باید خدمت کنید و خدمتتان را بگویید به آنها، و وقتی گفته می شود، عمل دنبالش باشد. [.. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۲:۰۶    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 * با اینکه به آقای رئیسی رئیس جمهور محترم رأی نداده ایم ولی از صمیم قلب برای موفقیت ایشان و دولتش دعا می کنم. سیار از سادات محله لاهیجان ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله اختری با اشاره به مظلومیت ملت های مستضعف در فلسطین، یمن، لبنان، سوریه و دیگر مناطق تحت ستم گفت: تنها راه نجات دفاع از مبارزات حق طلبانه آنان با الهام از مکتب امام حسین (ع) است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۸    
پایگاه خبری جماران: همه می دانند حق قضاوت کنسولی که به آن کاپیتولاسیون اطلاق می شود یک امر غیر اخلاقی و زورگویانه است که از سوی دولت های مقتدر و یاغی بر ملل مستضعف تحمیل می گردید و دولت متجاوز و غدار روسیه تزاری نیز پس از تحمیل قراردادهای ننگین گلستان و ترکمنچای بر ایران ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۶    
کتائب حزب الله از طریق حزبی سیاسی با نام حرکة حقوق (جنبش حقوق) وارد فضای انتخابات شد. اساس این حزب سیاسی، آنطور که از شعارهایش می توان فهمید، بازپس گیری حقوق از دست رفته مردم محروم و مستضعف می باشد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ،شهید حجت الاسلام والمسلمین مصطفی ردانی پور در سال 1337، در یکی از خانه های قدیمی منطقه مستضعف نشین اصفهان متولد شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - سرپرست شهرداری کاشان ضمن تاکید بر لزوم توجه به قشر مستضعف جامعه گفت: کیفیت زندگی شهروندان کاشانی از موضوعات مغفول مانده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۷    
عضو سابق شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور گفت: این اولین بار است که رهبر انقلاب با این صراحت، فعالیت های سوداگرانه را جزو مفاسد اقتصادی اعلام می کند و ریشه انحصار های بی بدیل نیز در دولت است، مطالب ایشان را باید دولت جدید سرلوحه کار خود قرار دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۲    
مسئول کانون فرهنگی و هنری کانون فرهنگی و هنری مسجد الزهرا(س) زاهدان گفت: آیت الله علم الهدی با سادات یتیم و مستضعف زاهدان دیدار کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۰    
حجت الاسلام قاسمی، امام جمعه را زبان گویای مردم رنج دیده و مستضعف دانست و گفت: نماز جمعه پاک ترین رسانه ای است که پیام مردم را به گوش مسئولین می رساند .
توزیع اقلام بهداشتی و مواد غذایی بین اقشار کم درآمد و مستضعف چابهار توسط هلال احمر/ 18هزار ماسک در کنار پایش سلامت به مردم تحویل داده شد عبدالستار چاکرزهی از توزیع اقلام بهداشتی و مواد غذایی بین اقشار کم درآمد و مستضعف چابهار توسط هلال احمر و بنیاد خیریه مه بان خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس رحیم محمدی؛ سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران 26 تیرماه در آیین افتتاح درمانگاه چندتخصصی مرکز ژنتیک نور دانشگاه بقیه الله (عج) در مطلبی عنوان کرد: با تولید واکسن کرونا از سوی دانشگاه بقیه الله (عج)، پس از بی نیازی کشورمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه ما وظیفه ای جز خدمت به قشر ضعیف و مستضعف جامعه نداریم، گفت: اقشار ضعیف جامعه پایگاه انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم بودند و هستند و همین ها هستند که در مقابل فتنه و فتنه گران و دشمنان مبارزه می کنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: واکسن نورا را در اختیار مردم دیگر کشور ها خواهیم گذاشت. سردار دریادار علی فدوی: * (با اشاره به تولید واکسن بومی نورا ): از سوی دیگر، چون عمق بخشی خارجی یکی از مأموریت های سپاه است، با تولید واکسن کرونا از سوی دانشگاه بقیه الله (عج) ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۷۷ سایت دیگر  
دریادار فدوی گفت: با تولید واکسن کرونا از سوی دانشگاه بقیه الله (عج)، پس از بی نیازی کشورمان، این واکسن را در اختیار مردم مستضعف دیگر کشور ها خواهیم گذاشت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۳    
رییس بیمارستان خیریه صدیقه زهرا (س) معتقد است که وزیر بهداشتی باید در دولت جدید سکان دار این وزارت خانه باشد که با انتخاب مدیران مسئولیت پذیر به اقشار مستضعف جامعه بیشتر توجه کند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۸    
تهران - کارشناس روابط بین الملل گفت: اعیاد قربان و غدیر فرصتی برای جهان اسلام جهت کمک به ملت های مسلمان مستضعف همچون مردم افغانستان و یمن و آفریقا است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۶    
صالحی گفت:پوشش چادر را برای ورود به زندان ها اجباری می کنیم ویا در فیلم ها زنان خانواده های فقیر و مستضعف را چادری نشان می دهیم به مخاطب القا می شود که چادری بودن نشانه ضعف و مورد توجه نبودن است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۱۶    
به گزارش مشرق حسن رحیم پور ازغدی در توئیتی نوشت: بزرگمرد زهد و آگاهی و اخلاق، عالم ربانی، سالک بی ریا و الگوی تواضع و "خودفراموشی"، حجه الاسلام حاج شیخ علی آقای حکیمی به ملاقات خدا رفت، ملاقاتی که عمری شوق آنرا داشت و روح خویش برای آن،آراسته بود. ...
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره مردمی فیلم عمار با اشاره به اینکه آحاد مردم باید از یافته های معرفتی و زیبایی شناسی کشور برخوردار شوند، گفت: جشنواره فیلم عمار، به دنبال برافراشتن پرچم عدالت به نفع مردم مستضعف است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: در این مطلب به بررسی قیمت اجاره و فروش مسکن در مناطق شمالی و مرفه نشین تهران پرداخته ایم.همانطور که می بینید در بین مناطق بالای شهر، الهیه، اقدسیه و زعفرانیه گرانترین قیمت مسکن را دارند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام مهدی بهروزی روحانی دغدغه مندی که به دلیل هزینه های بالای درمانی، با کمک گرفتن از خیرین، اقدام به تأمین بخشی از هزینه های درمان بیماران مستضعف نموده است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله کلانتری ورود به عرصه خدمتگزاری به مردم را عرصه مبارکی دانست و از منتخبین شورای ششم خواست تا خدمت به آحاد مردم و شهروندان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و قشر مستضعف را همواره مورد تأکید و توجه خود قرار دهند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۱:۵۹    
حوزه/ امام جمعه اسلام آباد غرب گفت: انتخاب وزرای انقلابی، جهادی و دارای روحیه خدمت رسانی به مردم مستضعف در اقصی نقاط کشور، رمز موفقیت رئیس جمهور منتخب است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۲    
یونس عرب می گوید: باید وزیری بر مسند وزارت بهداشت و درمان بنشیند که به جای حرکات پوپولیستی و نمایشی به این رسید گی کند که بیمار در مراجعه به حسابداری بیمارستان خیالش راحت باشد که اموالش به غارت نمی رود!
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سراوان-فاروق رئیسی گفت: حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج در شناسایی افراد مستضعف جامعه نقش به سزایی داشتند که پس از شناسایی افراد، با حفظ حرمت بسته های مواد غذایی و بهداشتی میان نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: ارتزاق سازمان های بین المللی از طریق آمریکا و استکبار جهانی است؛ بنابراین نمی توانند در برابر آمریکا از حقوق ملت های مستضعف دفاع کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر از احداث بیش از 2 هزار واحد مسکونی برای قشر مستضعف استان بوشهر خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت گروه جهادی رهاورد انقلاب اسلامی از اهداف فعالیت گروههای جهادی سپاه میثم در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه محرومیت زدایی از قشر مستضعف و محروم جامعه و در ادامه راه شهدا و ایثارگران و رزمندگان خدماتی را به هموطنان ارائه کرده اند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۲۲:۴۶    
شهید محمدرضا کشاورز در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: اسلام امروز نیاز به ما خانواده های مستضعف دارند نه نیاز به فئودال ها و سرمایه دار ها، برادران مسلمانم با این دسته و گروه مبارزه کنید.