دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۵۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقشار ضعیف»

پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهور: معاون اول رییس جمهور از بانک مرکزی و بانک های عامل که در طرح مقاوم سازی و بازسازی واحدهای مسکونی روستایی مشارکت داشته اند قدردانی کرد و گفت: کسانی که حتی یک پروژه را مدیریت نکرده اند دولت را ناکارآمد می خوانند. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قیمت جهانی مواد غذایی بالا رفته است آن هم در شرایطی که اقتصادها و اقشار ضعیف همچنان با پیامدهای شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۶    
شفقنا- سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه طرح ملی مسکن دهک های متوسط جامعه را منتفع کرده است، گفت: این طرح دهک های 4و 5 و 6 را پوشش می دهد و به افرادی که از حیث تامین مسکن جزو اقشار آسیب پذیر هستند، کمکی نخواهد کرد. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سال کرونایی 99 با تمام سختی هایش دارد تمام می شود و شاید خیلی ها در این سال بیکار شده اند و یا به صورت پاره وقت کارشان را انجام می دهند. دولت برای کمک به برخی از اقشار ضعیف جامعه طرح چهارماهه یارانه 100 تا 120 هزارتومانی را مطرح کرد که با کمک مجلس اجرایی شد و فقط یک ماه مانده که آخرین یارانه نقدی ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
زنگنه گفت: دستکاری قیمت ارز بود که تورم را در کشور به رشد بی سابقه ای رساند و باعث آسیب رسیدن به اقشار ضعیف و متوسط جامعه شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بی ثباتی مدیریتی وزارت صمت موجب شد تا تورم به اقشار ضعیف تحمیل شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۲    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما در بودجه سالیانه دریافت مالیات را از افراد پر درآمد اخذ نکنیم گرانی بیشتری به مردم تحمیل می کنیم، در حال حاضر هم ما به دنبال آن نیستیم که از اقشار ضعیف جامعه در بودجه مالیات دریافت کنیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: تورم می تواند به عنوان معلول بی ثباتی اقتصادی به یکی از مهم ترین ناهنجاری های اقتصادی مبدل شده و چالش های وسیعی در حوزه اجتماعی ایجاد کند.
مجلس شورای اسلامی 5 مالیات مهم را به لایحه بودجه 1400 اضافه کرد که مالیات بر خودروها و مسکن لوکس و مالیات بر بلاگرها از جمله آنهاست.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت: اقشار ضعیف جامعه در فشار اقتصادی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۰    
امام جمعه نطنز گفت: در آستانه عید نوروز هستیم و مردم دچار مشکل برای خرید مایحتاج خود هستند، گرانی های اخیر کمر مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه را شکسته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه "در شرایط حاضر قشر ضعیف جامعه تحت فشار اقتصادی قرار دارد" گفت: جشن نیکوکاری فرصتی برای دستگیری از نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه است.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
می توان گفت کارگران یکی از اقشار ضعیف جامعه است که نیاز به حمایت بیشتری دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۰    
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هم دولت و هم مجلس به دنبال حمایت از مشترکان کم مصرف آب، برق و گاز هستند و نباید پشت تریبون مجلس طوری صحبت شود که گویا ما به اقشار ضعیف جامعه توجه نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هم دولت و هم مجلس به دنبال حمایت از مشترکان کم مصرف آب، برق و گاز هستند و نباید پشت تریبون مجلس طوری صحبت شود که گویا ما به اقشار ضعیف جامعه توجه نداریم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۹    
مُدارای نجیبانه مردم ایران با این شرایط اقتصادی و اجتماعی هرگز موجب نمی شود تا وعده های رئیس جمهوری را فراموش کنیم که سال 92 با کلید گشایش های اقتصادی و بی نیاز کردن مردم از یارانه های نقدی وارد میدان شده بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
پروین صالحی گفت:همت بلند شرکت فولاد مبارکه را برای بازسازی خیریه فرهنگی تربیتی امیرالمومنین شهر مبارکه ارج می نهیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
رونمایی از سامانه راداری بهمن و اتاق عمل سیار و خودکششی، 4 زندانی ایرانی در هند آزاد شدند، خط قرمز مجلس گرانی و فشار به اقشار ضعیف جامعه است، ایران دیگر فریب کاغذبازی های آمریکایی ها را نمی خورد برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۵    
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 به تشریح تغییرات صورت گرفته در لایحه بودجه 1400 در کمیسیون متبوعش پرداخت و گفت: نگاه به اقشار ضعیف و توجه به تولیدکنندگان اهم مصوبات این کمیسیون بوده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس در توئیتی به اختصاص 8 میلیارد دلار ارز4200 تومانی برای کالاهای اساسی و دارو در کمیسیون تلفیق اشاره کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ضرورت بهبود وضعیت معیشتی کارگران و اقشار ضعیف جامعه، گفت: ضریب جینی طی سال های گذشته افزایش یافته است که این بزرگ شدن ضریب جینی یکی از شاخص های بی عدالتی است که با رویکرد جمهوری اسلامی و رویکرد مردم و انقلاب اسلامی تطبیق ندارد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۳    
مسکن مهر انتقادات زیادی داشت بیشتر به این دلیل که مکان یابی های اشتباهی داشت و از طرف دیگر دولت انبوه ساز را محدود کرده بود
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جامعه هدف طرح جهش تولید مسکن اقشار ضعیف و کم درآمد هستند.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
حدود یک سال از شیوع بیماری کرونا می گذرد، در طول این یک سال، همه اقشار جامعه از پیر و جوان درگیر حواشی این بیماری شدند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۲    
وظیفه مسئولان کشور و مدیران اقتصادی است که شرایط بهبود را برای مردمان و مخصوصا اقشار ضعیف و متوسط فراهم آورند تا خط فقر به تدریج کاهش یافته و ما کمتر شاهد زباله گردی افراد و کارتن خوابی ها و نیز بی خانمانی ها و اعتیاد و سرقت در سطح شهر و جامعه باشیم.
احتساب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
احتساب - کیاست - حمیدرضا باطنی - کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری - سهام عدالت نوعی یارانه است که طبق نظر دولت نهم، از طریق شرکت های تعاونی عدالت استانی و درمجموع 43 شرکت با سود و زیان های این شرکت ها، به مشمولان آن واگذارشده است ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۳    
شفقنا- رهبر انقلاب اسلامی ایران در سخنانی بر رفع ناکامی ها و عقب ماندگی ها، رسیدگی به وضعیت محرومان و اقشار ضعیف جامعه، از بین رفتن فاصله طبقاتی، حضور حداکثری مردم در انتخابات و ورود طرف های مقابل برجام به مرحله عمل به جای وعده تأکید کردند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور گفت: توجه به روستاها، مهمترین نماد عدالت است، باید شئون عدالت در روستاها اعم از زیربناها و... رعایت شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۱    
هشتمین قسمت از برنامه تلویزیونی- اینترنتی شارسان با حضور داوود دوست محمدی، Developer و تولیدکننده مسکن و علیرضا شرافتی، طراح و معمار با موضوع بررسی تاثیرات ویروس کرونا بر طراحی ساختمان ها برگزار شد.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۱    
موج جدید گرانی از سوی معدود افرادی آغاز شد تا حقوق و عیدی پایان سال قشر ضعیف و متوسط جامعه را به جیب بزنند و پروسه ناراضی کردن مردم را کامل کنند که در اینجاست مردم انتظار رفتار صادقانه آقای روحانی در عذرخواهی روز 22 بهمن امسال را دارند تا حداقل پس از 7سال و اندی یکبار به کمک مردم بیاید و مانع ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
لرستان- افزایش هشت تا 10 برابری قیمت موز و خیار سبب شد اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه در خرید مایحتاج خود دچار مشکل شده و این دو محصول هم از سبد غذایی آن ها حذف شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۴۹    
موج جدید گرانی از سوی معدود افرادی آغاز شد تا حقوق و عیدی پایان سال قشر ضعیف و متوسط جامعه را به جیب بزنند و پروسه ناراضی کردن مردم را کامل کنند که در اینجاست مردم انتظار رفتار صادقانه آقای روحانی در عذرخواهی روز 22 بهمن امسال را دارند تا حداقل پس از 7سال و اندی یکبار به کمک مردم بیاید و مانع ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ریحان محمدپور در ادامۀ دیدارهای خود، با خانواده هایی از طایفه سادات بهره عنا دیدار کرد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۵    
سلامت نیوز :چند روز قبل هزینه سبد معیشتی اعلام شد که در مقایسه با نیمه اول سال جاری، رقمی بالغ بر دو میلیون تومان افزایش یافت. گرچه کارشناسان بر این باورند نمی توان به این اعداد و ارقام اکتفا و میزان هزینه های بسیاری از اقشار ضعیف برای تهیه مایحتاج اولیه بیش از اینهاست ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ منوچهر مودبی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سپاه و بسیج در قالب طرح کمک به اقشار ضعیف و نیازمند و در راستای عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب وارد عمل شده و این بسته های معیشتی را برای کمک به نیازمندان این شهرستان تدارک دید ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۱۸    
دبیرکل حزب اراده ملت گفت: گفتمان اصلاحات در مباحثی نظیر عدالت اجتماعی و مطالبه گری قشرهای ضعیف جامعه حرفی برای گفتن ندارد و بیشتر در حوزه مربوط به روشنفکری و طبقه متوسط به بالا خود را نشان داده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای حمایت آستان قدس رضوی از اقشار ضعیف و کم برخوردار، امروز با حضور مسئولان بنیاد کرامت رضوی، بسته هایی حاوی اقلام شخصی و بهداشتی بین افراد بی خانمان در یک مرکز نگهداری از این اقشار توزیع شد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بایدهادر اجرای طرح مسکن ملی ازدیدگاه کارشناس درگفتگو با شروع تشریح شد
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۱    
سفره های مردم ایران طی سال های اخیر دیگر رنگ و بوی سابق را ندارد و جیب های شان نیز خالی تر از قبل است. این شرایط را تصمیمات مسؤولانی رقم زده است که نسنجیده اقدام به سیاستگذاری می کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس می گوید اعتبار مربوط به محرومیت زدایی، حمایت از اقشار ضعیف و توجه به محرومان در بودجه سال 1400 باید اصلاح شده و افزایش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: طرح نظام ارجاع شهری با محوریت پزشک خانواده در راستای حمایت از اقشار ضعیف جامعه در استان آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۷    
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه اقتصاد، گفت: در بحث زیرساخت ها رشد کمی خوبی شکل گرفته اما در بحث توزیع عادلانه آن ها و همچنین توانمندسازی اقشار ضعیف هنوز مشکلاتی دیده می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از رویترز، جنبش عصیان مدنی در میانمار اعلام کرد که کارکنان 70 بیمارستان و مرکز پزشکی در 30 شهر در سراسر کشور در اعتراض به کودتای نظامی و به دست گرفتن قدرت توسط ارتش دست از کار کشیدند. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۰    
یکی از دغدغه های معیشتی مردم در این ایام که تورم در مملکت بی داد می کند، تهیه ارزاق عمومی و عدم توان خرید کالاهای اساسی است. اقلامی که همواره جزو سبد غذایی مردم بوده، این روزها قیمت های عجیب و غریبی پیدا کرده است. یکی از این کالاها، مرغ و تخم مرغ است ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در ادامه اقدامات تعجب برانگیز مسئولان این بار در کرمانشاه، کالاهای اساسی خانوارهای نیازمند در قالب سبد کالای مددجویان کمیته امداد به مناسبت دهه فجر در صفوف طولانی و بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در حال توزیع است! ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مخالفت با لایحه بودجه 1400 از تاثیر منفی این لایحه بر اقشار ضعیف خبر داد و گفت: قرار بود یارانه ها سبد هزینه بخش های آسیب پذیر جامعه را کاهش دهد که با بودجه سال 1400 این اتفاق نمی افتد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۴    
با حذف 8 میلیارد دلار ارز 4200 از بودجه و افزایش نرخ ارز کالاهای اساسی به 17500 تومان در سال آینده، قطعا در بخش کالاهای اساسی شاهد تورم خواهیم بود که این تورم علاوه بر اینکه بر اقشار ضعیف جامعه، بیشترین تاثیر را خواهد داشت
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
برخی از نمایندگان جامعه کار و کارگر استان البرز در نشستی با نماینده مردم شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، دغدغه های کارگران شاغل و بازنشسته را مطرح کردند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه همدلی: زمان زیادی از روزگاری که دلار 20هزار تومانی کابوس اقشار ضعیف و حتی متوسط بود نمی گذرد و حالا رئیس کل بانک مرکزی وعده رسیدن نرخ ارز به همین حوالی را می دهد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۱:۰۹    
یکی از مشکلات اقتصادی کشور که فشار سنگینی به اقشار ضعیف و متوسط وارد کرده رفتار یکسان دولت ها در قبال کالاهای معیشتی، رفاهی و سرمایه ای است. تا زمانی که این سه نوع کالا و خدمت از یکدیگر تفکیک نشود و با مقولاتی چون آزادسازی و دولتی سازی، فله ای برخورد شود، مشکلات افزایش خواهد یافت.